Adres: 17 Stycznia 45D, 02-146 Katowice

NIP: 5242388482 KRS: 0000050736

2 23 70 5 1

Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Zawiedziony

Dhl Pepco Sosnowiec robi czterobrygadówke od września choć miała być praca od poniedziałku do piątku. Tak mówili jak sie nie dawno zatrudniałem. Porażka.

Tak2Nie
Przemysław
@Zawiedziony

Czy za pracę w systemie czterobrygadowym masz jakieś dodatki lub możesz dostać na premię frekwencyjną albo uznaniową? Jeśli chodzi o grafik jest na tyle elastyczny, że można ustawić go według swoich potrzeb? Liczę, że napiszesz o tym kilka słów.

majonez
@Zawiedziony

to dobrze że już tam nie pracuje,czterobrygadówka to faktycznie porazka

blaka

Debilizm Harmider Lewactwo wyrzucili mnie bo niby niska produktywnosc i maja lepszych na poczatku owszem a w drugim miesiacu lecialem po 400 500 a byly osoby 3 razy gorsze nie moja wina ze macie (usunięte przez administratora) w alejkach kartony (usunięte przez administratora) tak ze czas wykonania 4 pickow zajmuje ich posprzatanie bo takie zorganizowanie pracy macie ze to parodia i cyrk na kolkach, rzucacie wszystkich po roznych dzialach i sie dziwicie ze nie da sie normalnie nauczyc niczego zeby jakims cudem ta norme wyrobic. W alejkach po 10 15 osob lacznie z wozkami trzeba chodzic z kartonami po 15 kilo nieraz przez cala alejke w te i z powrotem gorzej jak trzeba wziac 4.z ta norma to i tak mialo byc ze w pierwszym miesiacu cos kolo 300, w drugim 500 a w 3 dopiero 725 ale oni chcieli zebym od razu mial bo ja jestem robotem i robi sie tu drugi amazon selekcja i (usunięte przez administratora), w sumie sie nie dziwie wiekszosc uciekla z amazonu i zrobila drugi . Ale ludzie spoko pozdro fidżi sorry za pestke ale mnie wyrzucili o polnocy , pozdro od blaki

Przemysław
@blaka

Przykro, że pracodawca pożegnał się z Tobą, nie dając Ci pełnej szansy wykazania się na opisywanym stanowisku. Mógłbyś napisać, czy zaraz po zatrudnieniu mogłeś liczyć na odpowiednie przeszkolenie z zakresu obowiązków, które miałeś wykonywać? Ciekawi mnie, czy pracodawca organizuje szkolenie, czy może rzuca pracownika na tzw. głęboką wodę?

Michał

Mam uprawnienia na wszystkie kategorie wózków i 20l doświadczenia czy dostanę się na załadunku w dhl

PomylonyIrokez

Po 8h przepracowanych w nosie mam czarne gluty jak bym w kopalni robił.Pyli się jak na produkcji u szwabów.Jak nie masz czego leczyć to zapraszam tutaj po depresję, wszyscy skuci jeden ostatnio nawalony jeździł po regalach. Ukraince siedzą nic nie robią a ty (usunięte przez administratora) za dwóch. Stawki wyżej bo przejdę do Amazona z całą zmianą. Elo

Tak3Nie
Dorota

Pracuję w DHL w Sosnowcu na zmianie Mariusza.jest super fajna atmosfera i pomoc.praca jak praca.picker na wózku widłowym.jasna sprawa premii i wynagrodzeń,stażowe itp.potrzebują ludzi.wypłaty są super.polecam.

Tak2Nie22
Olga
@Dorota

Świetnie, ze jesteś zadowolona z pracy w DHL Exel Supply Chain, ale pamiętaj, iż na forum GoWork.pl nie używamy absolutnie żadnych danych personalnych. Mogłoby to bowiem powodowa rozpoznanie tej osoby. Dowiedzieliśmy się, że pracując tam można liczyć i na dobre wynagrodzenie i na premie. A co z dodatkami pozapłacowymi? Macie na przykład dostępne karty sportowe, karty wejścia do obiektów kulturalno – rozrywkowych bądź też jakieś paczki na święta?

LHD
@Olga

Tak wszystko jest karty, paczki, pod gruszą, premie na święta ale o stażowym nie słyszałem może dlatego że nikt tak dłużej jak pół roku jeszcze nie pracuję.

@LHD

Fajnie, że jest tak rozbudowany socjal. Jeśli chodzi o kursy lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, pracodawca także obejmuje nimi pracowników? Takie informacje będą bardzo istotne dla nowych pracowników więc podziel się nimi.

TakNie1

Ewa
@Dorota

Witam. Nadal potrzebują ludzi? Ile można na początku zarobić? Trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Proszę o odpowiedź, zastanawiam się nad aplikowaniem.

@Ewa

Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/dhl-supply-chain-poland-sp-z-o-o,3757 są najnowsze oferty pracy. Firma nadal szuka pracowników magazynowych i operatorów wózka widłowego. Są także inne oferty. Trzeba mieć uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, a także doświadczenie w takiej pracy. Jeżeli jesteś zdecydowana umów się na rozmowę kwalifikacyjną, a później napisz jaki Ci poszło.

Picker 26

Wynagrodzenie 3brutto plus 15%premii obecnie premia jest indywidualnie naliczana,przerwa 20 minut ,na którą trzeba się odbic .norma dzienna jest raczej nie wykonalna,przy takich warunkach pracy jak ( pozostawione puste kartony w alejkach ,ktore utrudniają kompletacje,liczba pikerow zbierających towar w tym samym miejscu .)

Tak1Nie2
Doktor alban
@Picker 26

Chyba cię synek poje... z tą premią ja robię tam najwięcej normy na picku i (usunięte przez administratora) w zęby za to dostaję. Skończ kur... brednie pisać spierd.... stamtąd konia niech se kur... w domu poszukają a lewactwo w (usunięte przez administratora) gra cały dzień jeba.... DHL I NIEROBÓW

Tak2Nie

@Picker 26

Pisząc, że premia jest naliczana indywidualnie masz na myśli, że każdy pracownik może sam wypracować sobie wysokość premii powyżej tych piętnastu procent o których piszesz? A inne benefity i dodatki, które oferuje pracodawca. Napisz jaki mają zakres i czy są satysfakcjonujące. Czekam na Twój komentarz.

Zbulwersowany

Do wydziaranej ze zmiany anety umyj się kobieto bo capi od ciebie na kilometr ludzkość wynalazła środek czystości o nazwie mydło!

Tak15Nie
Szymon
@Zbulwersowany

Tego typu uwagi nie powinny mieć miejsca na forum Gowork.pl W swojej wypowiedzi należy zachowywać zasady kultury. Jesteś pracownikiem DHL? Skoro odwiedzasz ten wątek dodaj swoją opinie na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia. Jak określiłbyś atmosferę w firmie i relacje ze współpracownikami i przełożonym? Każda merytoryczna i obiektywna opinia będzie pomocna.

TakNie1

Zbulwersowany
@Szymon

Człowieku to idz i wąchaj ten smród przez 8h a firma to dno i wodorosty

Tak4Nie1
Koralgol

@Plastuś Jeśli nie można określić zakresu pracy indywidualnie to trudno naliczać premię indywidualną!

Plastuś

Firma obsługuje klienta Smyk. Praca na 3 zm, zarobki ok 2100 a jako pracownik magazynowy to najlepiej żebyś był dobry na każdym stanowisku. Dziwny system premi który nie jest adekwatny do działu lecz całej zmiany i przez kilka osób może cała zmiana stracić itd. Plus to atmosfera jak na razie...

Edyta

@Feliks, na oficjalnej stronie firmy w zakładce Dołącz do zespołu możesz znaleźć aktualne oferty pracy. Przesyłam link byś mógł przeczytać więcej na ten temat:https://www.logistics.dhl/pl-pl/home/nasze-oddzialy/lancuch-dostaw/dolacz-do-naszego-zespolu.html . Jesteś w dalszym ciągu zainteresowany aplikowaniem do firmy DHL Exel Supply Chain? A może złożyłeś już swoje CV?

Feliks

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników?

dhlowiec

Dhl to przefarbowane servisco, więc są tu stare trepy którzy pracują po 15-20 lat i tworząc kółko wzajemnej adoracji tak naprawdę rządzą tą firmą. Jako nowy pracownik masz wykonywać za nich prace, żeby oni przy kawce mogli knuć kolejne intrygi. Jak harujesz i się podlizujesz wszystkim wkoło, to może zostaniesz wybrany pracownikiem miesiąca, albo roku i pojedziesz do centrali, żeby prezes mógł ci uścisnąć rękę i cyknąć pamiątkową fotke. O rozwoju z tymi dinozaurami zapomnij - zduszą w zarodku każdą inicjatywe. Pracowałem jako kierownik, pensja 8k brutto, co roku podnoszona o procent inflacji.

Fly
@dhlowiec

No tak nie do końca servisco. Deutsche Post wykupilo 2 firmy. Najpierw DHL - niegdyś w biało czerwonych barwach, a potem Servisco. Żeby nie było konkurencji w jednej firmie - wszystko przyjęło nazwę DHL Ale już w żółto czerwonych kolorach. Dziś stary DHL to Miedzynarodowka -wyłącznie zagraniczne przesylki: lotnicze i kolowe, a Stare Servisco zamuje się wyłącznie przesylkami krajowymi. Nie mów że cały DHL to zepy.w międzynarodowym terminalu nie mogą jeździć samochody starsze niż 6 lat. Są też różne obostrzenia co do wymogów dotyczących jeżdżących samochodów. Auta muszą być czyste i sprawne. W krajowce różnie to bywa

TakNie

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Natalia

Niektórzy wprost uwielbiają oskarżać firmę tylko dlatego, że samo nie potrafią zdobyć wymarzonego stanowiska lub pracy.

Edyta

@Nico czyli pierwszą umową, jaką się podpisuje, jest umowa zlecenie na okres dwóch lat? Czy to dotyczy każdego stanowiska w firmie? Charakter umowy jest bardzo ważnym aspektem zatrudnienia dla każdego pracownika.

Tak3Nie

Nico

Kasa jest wypłacana na czas. Nowy pracownik jak przychodzi jest zatrudniany najczęściej na umowę zlecenie stawka 14,20 zł brutto/h. - w zależności od regionu oczywiście. Umowę o pracę dostają po upływie 2 lat albo wcale. Podwyżki kilku procentowe w kwietniu - może z 60-80 zł na rok dostaniesz, chyba że jesteś pupilkiem kierownika to dają po więcej ;p Jak pracujesz w S.C. możesz spokojnie poszukać sobie dodatkowej pracy, gdyż jest aż nadmiar czasu. wystarczy pogadać z kiero bądź menagerem i wychodzisz po 2-4h z pracy, a wpisane masz 8h / dzień - z tym akurat w firmie jest dobrze dla pracownika, atmosfera jak w jednej rodzinie, czasem kłótnie też występują, lecz przeważnie ludzie traktują się na równi siebie, chyba że jest kontrola z góry to wtedy rażąco widać podział na stanowiska. Kierownictwo nie musi nic robić, nawet wydawać poleceń - (ty to, ty tamto), bo pracownik który robi tam kilka lat już sam doskonale wie co ma zrobić w danej chwili, dlatego kierownicy praktycznie już nie muszą nic tam robić, no chyba że zmienia się kadra pracowników to tylko przeszkolą, a ludzie już się sami wdrażają. Zarobki po 5 latach jako robak macie niecałe 2000 zł / netto na umowie o pracę, zastępca bryg. na magazynie ma około 2600 zł / netto, plus telefon i zamulony lapek, a sam brygadżello 4200 zł / netto. Jak chcecie nic nie robić i zarobić te 2 koła to możecie na jakiś czas tu wpaść, ale ta firma nie perspektuje przyszłości dla pracowników. Na jakim stanowisku się przyjmujesz na takim zostajesz do samego końca. Fakt, iż socjal marny i za wszystko trzeba płacić, lecz po co komu medicover który kosztuje 90 zł/msc - lepiej z niego zrezygnować, gdyż zwykły lekarz weźmie o wiele mniej za wizytę. Na święta dwa razy do roku dostajesz kaske 150-300 zł jednorazowo jako benefit i do tego książeczka ze zniżkami (śmiech :D), do sklepów gdzie zwykły kowalski raczej nie uczęszcza.

Edyta

@ROCK to jak wygląda kwestia wynagrodzenia w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.? Jest wypłacane na czas? Na jakim poziomie stawek mogą spodziewać się nowi pracownicy rozważający aplikować na oferty pracy?

ROCK

Procowałem tam jakiś czas zgadza sie tow wzajemniej adoracji, nic nie oferują od siebie , szkoleć nie chcą , placic również , a to co napisał ktoś ze jak kasa się nie zgadaz to zrolnia ma rację . Miałczek się już o to postara , zreszta widać to po nichz e mają w dpie pracowników

Szumka

+ rozpoznawalność na rynku + szkolenia i wyjazdy integracyjne + pensja (b.słabe powyżki ale pensje ratują premie). + nowoczesne biuro -+ lokalizacja biura -+ wsparcie od przełożonych - stres - ludzie (kółka wzajemnej adoracji i chamstwo) - brak możliwości rozwoju (a jak kasa się nie zgadza to zwolnią) - płatny medicover i multisport Podsumowując: praca OK dla ludzi bez doświadczenia lub dobrego wykształcenia. Dla tych bardziej kumatych to tylko przystanek w karierze.

tttom

Szkoda nawet o nich gadać byle na pchać kieszenie. Złodziejami nasienie i ten transport księgowość no i oczywiście IT. Płacą grosze socjalne matny

magazynio

Chcieli by pracownika ale zapłącić to nie chcą, nie warto z nimi zaczynać. Z pustego i salomon nie naleje.

FM

Klamia ze będą szkolić , a jak już to cię wyślą na szkolenie wewnętrzne gdzie usłyszysz jak to jest fajnie w dhl i wszyscy jesteśmy jedna rodzina tylko dlaczego niektórzy jedzą bmkami i mercedesami volvo . Firma oszustów i naciągaczy nie warto się z nimi wiazac

IT

Miałem wątpliwą przyjemność spędzic tam ponad rok i szczerze mówiąć był to bardzo duży bład , cieszę się jak że udało mi się odejść. bo nie dość ze zmienili biuro na mało dogodną lokalizacją to jeszcze przełożony pomimo tego ze udawał że jest otwarty zachowywał się masakrycznie . Cóż pozdrawiam kolegów z IT

dominik

wlasnie widze ze caly czas szukaja do pracy w Holandii na szklarni w ogloszeniu napisane jest ze to praca u legalnego zarejestrowanego pracodawcy,prace szklarniowe przy truskawce, kobiety do 50 roku życia tylko ze tam cos pisali o wyjezdzie w wakcje

@dominik

Firma mało rozwojowa, bez perspektyw awansu. Podwyżki to najlepiej zapomnieć. Najgorzej mają dziewczyny które chcą być matkami. Przełożeni traktują je jak " trędowate" i najszybciej chcą ich się pozbyć. Bo przecież potem dziecko może zachorować.... I kto będzie siedział za nią po godzinach, które i tak nikt nie płaci. O urlopie dwutygodniowy można zapomnieć jest tylko na papieru..

ZEN

- na jakim stanowisku zostałeś przyjęty na takim zostaniesz (brak awansów stanowiskowych) - podwyżki w kwietniu równe 5% podstawy (tylko raz w roku - chyba, że masz układy i troszczysz się tylko o własny tyłek i liżesz przełożonym 4 litery to przełożony po cichaczu załatwi Ci podwyżkę 300 zł brutto - tylko nikomu nie mów na takiej zasadzie) - jedno może dwa szkolenia przez cały okres trwania umowy, reszta to samokształcenie się poprzez skype - konferencje, ewentualnie przeczytasz sobie pliczek pdf i takie to szkolenia - marne pieniądze (wg mnie lepiej robić, a zarobić; niż nic nie robić i nic z tego nie mieć) co to za robota gdzie idziesz się przespać? posiedzieć sobie? równie dobrze mógłbym w innej robocie być i mieć z tego jeszcze raz takie pieniądze co tu w DHL S.C. - Wy w tej Warszawie to i tak macie dobre stawki, nie zależnie od stanowiska bo się zbulwersowaliście, ale spójrzcie na inne regiony gdzie zarabiają 1700 zł na rączkę bo wokoło nie ma pracy to siedzą tu - są równi i równiejsi - jeden na drugiego kabluje do przełożonych, żadnego zaufania - przełożeni nie muszą kontroli robić na magazynach bo wszystko wiedzą to po jakiego ch** będą się fatygować i przyjeżdżać - brygadziści kierownicy menagerowie mogą Was oczerniać przed swoimi przełożonymi i Wy w ich oczach jak wychodzicie? hmm... daje dużo do myślenia - chociaż miałbyś dobry pomysł co do ułatwienia pracy to nie przejdzie albo przełożony sam zgłosi to do swojego przełożonego i jeszcze dostanie pochwałę, a co za tym idzie podwyżkę, a Wy jesteście dalej w czarnej 4 litery - po 3-4 latach pracy może zarobisz te 2000-2070 zł na rękę na miesiąc jako robol (nie licząc tych co liżą tyłek, ewentualni koledzy 2400-2700zł tacy mają, troszkę różnica - tak jak pisałem wcześniej są równi i równiejsi) - jako TL 3600 zł na rękę - nie wspomnę o kierowniku regionalnym, który ma ponad dychę na miesiąc, jego zastępca od 5530 - 7780 zł na m-sc - a ludzie odchodzą bo nerwowo nie wytrzymują, bądź także szukają innej lepiej płatnej roboty - supply chain to po prostu tam nie robi się nic kompletnie: dostawa przyjeżdża - ładujecie max 2h a dalej co ? kłaść się i spać do tej 6 - pograć w ciula przez 1h i do domu spadać, ewentualnie vana przeliczyć max 8 minut w 2 osoby i co dalej robić, dajmy na to że wszyscy ph zjadą na łeb na szyję w jednym czasie i po 2h nie ma się już co robić tylko się siedzi w innych wypadkach leci się do domu a 4 czy tam 8h i tak jest w listę wpisane - burdel bałagan w tej firmie jest i tyle - nie ma kto tego kontrolować

Tak5Nie

ROBI

propaganda HR

Volvo

buuu chachacha śmiech na sali ta firemka , nie dajcie sie nabrać ze to DHL, zdecydowanie polecam trzymanie się z daleka od nich. Piekne słówka a jak przychodzi co do czego to eee szkolenia to nie bo prezes prosił ze by nie bo na raty lesingu za mercedesa nie będzie.

Ania

To by się zgadzało co ludzie piszą !!!!

ROCCO

Ciekawe dlaczego ludzie odchodzą jak się zorientują co to za bagno. Nawet prezes już szykuje się do odlotu do RPA.

Grzesiek

Ja zmieniłem pracę bo dostałem ofertę za kaska + 1000 i samochód, i ekstrasy. Kto ma miękkie serce musi mieć twardą d... pozdrawiam . Pozostałych A tak na marginesie to dobrze mi się pracowało w DHL , no może zadania takie trochę niedopasowane ale cóż sekretarka nie jestem więc przyszedł czas na zmiany.

Zostaw opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

Chcę opublikować: