DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.
counter
3 109 829 5 1
Związek

Witam. Chciałbym założyć związek zawodowy, aby polepszyć warunki pracy i płacy. A także po to, by już więcej nie były wprowadzane głupie pomysły bez akceptacji całej załogi pracowników. Pytanie do was. Czy byłyby zainteresowane jakieś osoby do podpisania deklaracji członkowskiej? Potrzebne jest minimum 10 osób. Jestem po wstępnych rozmowach i mam wszystkie potrzebne dokumenty, by to zrobić. Pytanie tylko, czy Wy również chcecie związku zawodowego, który będzie walczył o prawa pracownika? Będziemy mieć pełne wsparcie.

Tak14Nie12
@Związek

Ja napewno się na to nie piszę i nie chce żadnych związków zawodowych!!!Polepszyć warunki pracy i płacy no bez przesady a gdzie ci będzie jeszcze lepiej???ja jestem bardzo zadowolony z warunków pracy a w szczególności płacy...czuję się jak w siódmym niebie Dhl to idealny pracodawca...precz ze związkami zawodowymi banda nierobów która ciągle na coś narzeka!!!

Tak7Nie2
Jacek
@Związek

Ja też nie chcę związków, jest dobrze jak jest, nie narzekam, praca nie jest ciężka, a kasa też jest ok w porównaniu do innych zakładów. Precz ze związkami!

Tak7Nie1
Thomas
@Związek

Głupi pomysł, ze związkami będzie tylko gorzej, przerabiałem to

Tak6Nie2
Lelek
@Związek

Byłem w związkach i wiem co to jest pchanie kasy temu kto trzyma na tym łapę czyli założycielowi. Odpowiedź? No nic się nie da zrobić jak coś trzeba pier. Ole utrzymywanie czyjejś (usunięte przez administratora) która mi weźmie z wypłaty jakis % za ciężko zarobione pieniądze....

@Lelek

Zacznij pisać po polsku bo narazie to brzmi jak jakaś zakamuflowana tajna opcja niemiecka..nic się nie da z tego zrozumieć... trzeba pier. Ole???co to znaczy?albo masz taki słownik ze od razu jest to blokowane przez administratora...języków się ucz!!!bo narazie piszesz tylko po polsku a i tak widać że masz z tym problem jednak polski to bardzo trudny język

Gall Anonim
@Związek

A ja chętnie wstąpię tylko proszę nagłośnić to w pracy i określić warunki.

Robotnik Nowy wpis
@Dhl supply chain

A ty za duzo energetykow spijasz czy daja ci cos ci wyzerj od ciebie postawieni ktorzy i tak maja cie sam wiesz gdzie :) jesli ludzie chca zwiazkow bo sa z jakiegos powodu niezadowoleni to czemu ma ich nie byc ? Nie kazdy w tej firmie lize ....K zetom lub T liderom . Ale skoro nie masz zadnych uwag to pewnie jestes lizak nr 1 :(

Egipcjanin Nowy wpis
@Związek

Witam ja chętnie wstąpie do związków. Trzeba spróbować zawsze można się wypisać-nic nie mamy do stracenia.

Tak1Nie2
Dhl supply chain Nowy wpis
@Robotnik

A ty za dużo mówisz...pracuj dla niemca i ciesz się że ci za to płacą...kogo obchodzi co wy myslicie na forum dhl..myślisz ze ktoś to czyta z góry co tam wypisujesz na forum...powiedz to w pracy idz do lidera, kierownika a nie piszesz jakies glupoty...jak ta firma ma to w d.u.p.i.e co tam sobie myślisz i co piszesz na gowork...robotnik jesteś mega slaby DHL ma to gdzieś..frajerze powinnies sie cieszyć ze tu jeszcze pracujesz

Ble ble Nowy wpis
@Związek

Załóż i od razu postaraj się o kartony bo nie ma w co pakować,towar się wysypuje potem ludzie mają błèdy,nie za brak środków do pracy tylko to nasza wina ,i jeszcze inne zmiany postawią karton z sos przed paletą oczywiście nowej nie podstawia ,po co przyjdzie inna zmiana to zrobi..

TakNie

Chodzą słuchy, że ktoś lub coś manipuluje i przypisuje pracownikom błędy, aby obciąć im premie. Ludzie się skarżą.

Tak3Nie5
Goldblood

Ja tam co miesiąc mam pełną. Nie nie mam znajomych wśród kierownictwa

Tak1Nie4
Benyentem na skalę swiatows
Kandydat
@Goldblood

Wcale nie musisz mieć znajomych... Albo kłamiesz albo często wchodzisz pod stolik... Innego wyjścia nie ma.. Chyba że jesteś ewenementem na skalę światową co raczej jest niemożliwe.. Pracuj bo lepszej roboty nie znajdziesz... Heee

Ol

panie kierowniku uprzejmie donoszę ale z Wielkim obrzydzeniem ;)

TakNie3
Mietek

Atmosfera pracy jest straszna, wieczne ściganie pracowników i ucinanie premii pod byle pretekstem. Kierownictwo to jedno wielkie kolesiostwo, o samej górze już nie wspomnę. Pojawia się raz na miesiąc nie mając pojęcia co się dzieje na magazynie. Bałagan, system dziurawy jak ser szwajcarski i na dodatek te ich "normy" i karanie za błędy, . Ludzi podczas rozmów traktują jak niedorozwiniętych umysłowo. Choćbyś był najlepszym pracownikiem nie będą mieli skrupółów żeby cie zwolnić.

Tak19Nie4
Lila sosnowiec
@Mietek

Dużo macie ,,klawiszy '' w tej pakamerze?

TakNie3
Pm
@Lila sosnowiec

Oj duuuuuzoooo :( co jeden to "lepszy" :( ale za ta kase i to co robia to "zlapali boga za nogi" i za zadna cene go nie wypuszcza od gory poczawszy na TL skonczywszy :( ogolnie (usunięte przez administratora) w ktorym kazdy mocniejszy o plecki zeruje na slabszym :(

Kalimondore

zle się dzieję w tej firmie - a to jakieś śmieszne zakazy , śmieszne wymagania. Wymagać każdy potrafi ale już zrobić coś żeby było lepiej to już każdy lider milknie. Te ciągłe spięcia na lini BULK - GRID. Jesteśmy tylko ludzmi i przez wasz brak kompetencji ludzie skaczą sobie do gardeł. Po 10 osób na Gridzie a wy DALEJ pośpieszacie tych ludzi/ Smutno się robi jak się widzi coś takiego . Instrukcja pracy w tej firmie to jedna wielka fikcja. Już nie wspomnę o tym że na Gridzie są równi i równiejsi - jedni mogą mieć 18 % premii , drudzy już nie koniecznie - a wyniki te same. Ale jak to mówią nie możemy się równać ze wszystkim.

Tak19Nie4
Widzi mi się
@Kalimondore

Skoro dwie pracownice potrafią przesiedziec pół dniowki w kiblu, każdy widzi że ciągle ich niema, chociaż się sypie ,bo przecież ktoś im przyjdzie pomóż

Oneone
@Kalimondore

Jak sobie pozwolisz ze nie masz 18% to tak masz :)

Dhl jak...
@Widzi mi się

Razem w wc ciekawe co tam razem robią...proponuję zamontować tam kamery można by to potem sprzedawać za kasę może są jakieś ostre scenki

Liderze,otwórz oczy!
@Widzi mi się

A i W->one powinny być już dawno zwolnione za notoryczne L-4, N-ki i branie przepustek, bo brzuszek boli. Pracowałam w różnych firmach: zasada był prosta: za 2 i więcej L-4 (branych w krótkim czasie): było ZWOLNIENIE. Nikt się tam nie cackał. Więcej ich nie ma jak są, a jak już są,trzeba im pomagać!! Paranoja!!!!! Ja sobie radzę sama!!

Karton
@Kalimondore

Stawiają na jakość ale bez środków do pracy nigdy jej nie będzie chyba że z kosmosu,jak można tego nie zapewniać tylko karton z odzysku miękki, paleta siada tracenie czasu na przebudowę. I prosić się ludzi z bulka daj karton to już szczyt pracownik prosi pracownika o środki do pracy haha,na 10 palet do obsługi lub więcej przywiaza Ci oszczędnie 4 kartony bo każdemu trzeba dostarczyć ,przejedzie ich 20 I co podkladac może już worki na śmieci bo tam się więcej śmieci,zastanówcie się jak wy rzadzicie i co wyprawiacie z ludźmi brak słów

I co z tego
@Karton

Ktoś sobie z tego coś robi ,góra zejdzie porobi foto i żale typu podkladajcie kartony chyba widmo ,szkoda gadać firma ma chore wymogi ale pracownicy nie moja srodków do pracy ma być zrobione i kropka chore .NIECH SIĘ SYPIE Na POTĘGĘ, może łopaty nam dadzą by to zbierać

@Karton

To wszystko o czym piszesz to wina twojego lidera i kierownika

@I co z tego

Dokładnie chora firma ale za to powinien odpowiadać lider że nie zapewnił pracownikowi odpowiednich warunków pracy..od nich powinny być wyciągane konsekwencje ale firma która ma liderów z pierwszej łapanki to nie ma co za dużo wymagać bo i tak nie dadzą rady to ogarnąć

Przekrèt
@Dhl supply chain

Nigdy nie uwierzę w to że na zmianie Kuby jest taki wynik ,to jest nie do wykonania fizycznie ,tam jest taki wałek robiony .I ktoś z jednej strefy puści np 80 palet,raczej nierealne, albo są jakieś przebitki... Ktoś dobrze kombinuje haha i oszukuje system a naiwniacy ciesza sie wynikiem ,zdradzcie innym zmianą ten sekret jak kombinujecie ....

kalimondore
@Przekrèt

Tam nikt nie kombinuje - tam ludzie zapieprzają tylko po to aby liderek mógł być szczęśliwy. Tutaj nie liczy się człowiek a liczby. Co z tego że nie ma tylu osób w dupie to mają - tylko wymagają i wymagają. Palety wychodzą w tragicznym stanie bo ludzie nie mają kartonów i używają strecza - w dupie to już mają

Llll
@kalimondore

Dobre a potem inna zmienna sprząta po nich dwie godziny

Tak3Nie
@Przekrèt

Dokladnie tak jest...Kubuś tak kombinuje dobrze wiedział jakich ludzi zaprosić na swoją zmiane..tylko ci którzy umią kombinować jak nie dasz rady to ... ale w końcu pracuje od początku i nawet skończył technikum to coś mu sie należy od firmy Dhl...powinieneś pozostać trenerką jak za dawnych czasów

Tomek
@Dhl supply chain

Owszem wiedział - a żale to proponuję zostawić dla siebie. Po każdej zmianie się sprząta 2h , także argument słaby.

Tomek

Nic mnie nie zabolało - ale przyjdz , zobacz co się dzieje a nie głupio komentuj. Na gridzie jest 10 osób i robi więcej niż wy w 19. Teraz tylko na myśl przychodzi pytanie czy te 10 osób jest głupie bo pracuje za 2 , czy te 19 co ma w (usunięte przez administratora) robote ? Odpowiedz sobie sam. Kończę dyskusje - Dobranoc

Tak4Nie4
wfofg
@Tomek

Szkoda ze tak wszystko się pozmieniało w takim stopniu ze zmiany skaczą do sobie do gardeł. " Po każdej zmianie się sprząta 2 h" ? gdyby faktycznie tak było w dzień w dzień to nikt by nie dawał rady ogarnąć swojej roboty na te 7,30 godziny. Pomijam fakt ze tam gdzie najwięcej syfu przy paletach to już większości przypadkach zerówki które pakujesz w karton i tyle z roboty ale okej. Nie wnikam to w ile osób kto jak ogarnia robotę czy lepiej czy gorzej, to sprawa liderów ze lubią sobie powalczyć lub udowadniać czyja ekipa jest lepsza i wydajniejsza. Kiedyś w tej robocie było miło i komfortowo spędzało się czas, a teraz ? oceńcie sami.

Tak5Nie3
Frank Sinatra
@wfofg

A kto w tej firmie sie przejmuje liderami czy pseudo kierownikami proponuję żeby spróbowali swoich sił w prawdziwej korporacji a nie w jakiś małym magazynku... dopiero wtedy zobaczą jak to jest jak ktoś ci stoi nad głową...w Dhl jedynie wymaga się od zwyklych pracowników a liderzy i kierownicy mają jedną wielką sielankę kółko wzajemnej adoracji ludzie którzy nawet nie mają pojęcia o pracy na magazynie...walić tą normę i ich wymagania ważne że płacą

Tak10Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jhk

Portal przejęty przez służby dhl, ludzie piszą o łamaniu praw pracowniczych w firmie a posty lecą w kosmos, brawo!!!

Mama blowa

Śmieszy mnie podejście (usunięte przez administratora). Był sobie tam jakimś liderem (dobrym czy złym). Teraz jeździ w bulku i narzeka, że ma słabe zlecenia... Jak był na swoim stanowisku i ludzie zgłaszali mu problem to miał wy... bane tylko cyferki i podpisz mi tu papier bo słaba produktywność bądź gap u Mateusza tego nie ma...

Tak6Nie1
Mama blowa

a co kogo interesuje co kto robi po pracy? widać, że lubisz czyjąś prywate i wchodzisz do (usunięte przez administratora)

Ble ble
@Mama blowa

Najlepsza akcja z wyzwaniami do HR ,co to za akcja na co kto chorował i lepiej brać urlop niż l4 jakie leki się bierze co to kogo obchodzi to naruszenie prywatności pracownika .Urlop jest aby odpocząć A nie chorować na nim

Method Man
@Mama blowa

Chlopaki za oceanem dostają kulke w łeb za takie teksty są gotowi na to co ich czeka...i tak nie narzekają jak ty paróweczko

Pi pi
@Method Man

Co to za akcja z tym wywiadem l4 To naruszenie praw i prywatności pracownika ,zgłosić się do poradni do lekarza o udostępnienie kart choroby

Obserwator

Może by się zainteresowali tymi pijokami którzy wychodzą z pracy bo się źle czują ,lub ciągle ich nie ma ,a nie wzywali ludzi by się wytłumaczyć z L4 paranoja ,lub do nich dzwonić to nie zgodne z prawem

Aga
@Obserwator

'pracodawca nie może żądać od pracownika podania informacji o stanie jego zdrowia, chyba że informacje te są niezbędne w celu skorzystania przez pracownika ze szczególnych uprawnień prawa pracy. Tym samym nie można zadawać pytań o przyczynę zwolnienia lekarskiego. Prawo do tajemnicy w tym zakresie nie ma jednak charakteru bezwzględnego. Zwalnia z tego obowiązku zgoda samego pracownika. Brak akceptacji na podejmowanie rozmowy w tym obszarze nie może mieć negatywnego wpływu na zatrudnienie pracownika.'

Zeska
@Mama blowa

O czym Wy tu piszecie? Co może pracodawca a czego nie? Przecież to DHL oni od dawna zastraszają ludzi i straszą zwolnieniami. Wprowadzają jakieś testy każą się stosować do najdebilniejszych zasad wysylmyślonych przez oderwanego od rzeczywistości bhpowca. Jak się okazało że produktywność spada to wymyslili że ludzie wprowadzają sabotaż. Ale jak stoisz w kolejce na bulki 40 minut żeby towar porozwozić to nikt nic nie widzi. Jak się odezwałyśmy że jest to poroniony pomysł to fantastyczna trójka kz lider i bhp stwierdzili żeby nie dyskutować tylko zabierać się do pracy. Wszyscy łącznie z kz mówią o bhp że gość urwał się z kosmosu i ma same chore pomysły ale jak stoi koło nich to mu przytakują i jest cacy.

Tak3Nie1
Lider
@Zeska

Dobrze piszesz. Ten behapowiec to chyba z kosmosu sie urwal. Takie rzeczy to tylko w dhlu. W zadnej firmie w ktorej pracowalem nie bylo takich wymyslonych cudow zw8azanych z bhp. Jakie odleglosci miedzy wozkami. Skad on to wziol. Przeciez jakby on byl odpowiedzialny za poruszanie sie pojazdow na drodze to nie oplacolo by sie jezdzic. Bo auto za autem musialo by stac 3 dlugosci pojazdu. Ten czlowiek jest niereformowalny i nikt z tym nic nie robi. Liderzy i kz tylko duzo gadaja a malo robia. Boja sie go jakby byl panem tego wszystkiego. A dla wiekszosci ludzi jest zwyklym cieniasem. Napewno go zwolnili z wczesniejszego zakladu bo juz musial grubo przegiac. Teraz wymysla tu cuda na kiju ktore tylko utrudniaja prace a nie ulatwiaja. O normie na balku to mozna zapomniec bo i tak nikt jej nie wyrobi z jego chorymi odleglosciami. Precz z takim bhapowcem.

Pi pi

Jak pop nic z tym nic nie zrobi to się zadzwoni do programu UWAGA zaraz to rozdmucha na cała polske i skończy się zabawa w przedszkole

Oneone
@Lider

Zakaz jedzenia i picia w szatni hahaha

PM

Wozkowi (usunięte przez administratora) i wcale sie nie dziwie bo skoro ktos ma uprawnienia i pracuje jako oww to tak powinno zostac a tu chlopakom daja robote bulka i ptsa plus chora norma zalosne jak na firme ktora bylo nie bylo wywindowala ich zarobki :( bojac sie ze zostanie w (usunięte przez administratora)z drugiej strony innych jakos nie docenili :( picker bulk grid na dtawce 3200 i nic za np staz :( nowy ma te same pieniadze co stazowy :(brak rozwoju przeskok w zarobkach ogromny :( awan lub kariera nierealna bo fsmiliade i serwer obstawiaja etaty czyli ogolnie firma porazka

Tak12Nie8
Eryk
@PM

A co się dziwisz PM nie musi mieć uprawnień więc mogą zatrudnić ludzi z ulicy bez doświadczenia, nawet emerytów. Jak by oww zabrakło to już by mieli problem bo potrzeba kwitów i przede wszystkim doświadczenia na wysoki skład nie wsiądzie ktoś bez doświadczenia i nie zacznie nagle jeździć jak ten z doświadczeniem. O normach nie ma co pisać bo jest tragedia żeby je wyrobić a będzie tylko gorzej.

@PM

Serdecznie witamy w DHL...oww przychodzicie do pracy niby tacy sami a macie dużo większą stwanke 4.2pln...(usunięte przez administratora)jak nie ma pracy to trzeba (usunięte przez administratora) na pts i bulk...

@PM

Uprawnienia?jakie uprawienia do kierowania wózkiem inwalidzkim...większość z was nawet nie potrafi jezdzic i nie ma doswiadczenia na oww albo lubicie przycpac zeby sie lepiej pracowalo...

@Pick

Trzeba bylo sie uczyc to tez bys mial 4.2pln (usunięte przez administratora) Zal (usunięte przez administratora)ci sciska. Wystarczy zrobic kurs i szukac pracy na oww. To liderzy i kierownicy tez niech ida na pts i bulka bo maja duze stawki. (usunięte przez administratora)

@Pick

Ty nawet pieskiem nie umiesz jezdzic a na inwalidzki masz uprawnienia i dlatego cie skreca od srodka. A jak ci sie nie podoba to mozesz isc gdzie indziej gdzie docenia twoje uprawnienia inwalidzkie. Jedynie zgodze sie z tym ze czesc oww nie ma pojecia o jezdzie.

Kuba liderek
@PM

OWW jest od roboty i ma słuchać pana

Tak3Nie
@PM

Bez komentarza szczyt chamstwa...jak mozna wypisywac takie glupoty i tyle zarabiac za siedzenie na tylku...oj to trzeba miec tupet i byc niezdarnym inwalidą

Gridy
@anonim

Stary to zrob sobie kurs i tez bedziesz siedzial na tylku i zarabial. Liderzy,kierownicy, administracja czy kontrola stocku tez siedza na tylkach i zarabiaja jeszcze wiecej niz oww czy pm. Nie podoba sie to mozna isc gdzie indziej. Moze w innych firmach bedziecie docenieni w pickingu za odpowiednia stawke a oww beda miec wtedy mniej. Jestescie daremni w tym co piszecie.

@Gridy

TL, KZ, administracja siedzą na tyłkach racja...tylko ze oni skonczyli jakies tam szkoły w przeciwieństwie do was...

Che Guevara
@PM

Musicie walczyc o swoje pick itp...oww nie mozecie sie dac niemieckiej propagandzie dhl placi wam grosze za tak odpowiedzialną prace musicie sie postawić na liderów...tez tego nie rozumiem czemu pracownik oww musi jezdzic na picku...wszystkim tam zle płacą to co zarabia pick to totalna porażka oww powinno mieć duzo większą stawkę w koncu mają uprawnienia...jeżeli nie dostaniemy tego w cywilizowany sposób to użyjemy siły

@Gridy

Potwierdzam piszesz prawde a kontrola stocku jak nie ma pracy powinni cisnąć na picku a nie siedziec na tylku bo te kobiety sa coraz grubsze przez siedzenie lata leca...racja na sk nie powinno sie tyle zarabiac w porownaniu do pick czy oww jak kni tam nic nie robia tylko siedza na telefonie (usunięte przez administratora)

Masz wyższe?-zapraszamy na PTS
@anonim

Nawet nie masz pojęcia ilu mgr, inż, licencjatów (to też wyższe) pracuje na niższych stanowiskach, niż TL, KZ którzy to (zaznaczę :nie wszyscy) nie mają dyplomu wyższej uczelni. Ale mają coś "cenniejszego"-znajomosci

@Dhl sosnowiec

A co nie byli w picku? Robili jak każdy inny. Chyba masz zle informacje. Za to że mają cały proces na głowie to powinni zarabiać więcej.:-) Zresztą prawda jest taka że nie każdy ale są osoby, którym się to należy za wiedzę. Poczytaj sobie jaki zakres obowiązków ma SK i się dopiero wypowiadaj. Bo nie mogę czytać takiego pie.....a. Tylko do tego się nadające na tym forum.

Wsk
@Pick

Są dwie różnice, co innego iść na pick i cisnąć żeby przynajmniej spróbować zrobić normę, a co innego jak idzie ktoś z sk na pick lub bulk i nie robi połowy tego co powinien, bo jest wyłączony z OMS. Znika co pół godziny na fajeczkę itd.

Pick.
@Wsk

Bo w każdej chwili musi wrócić do swoich obowiązków w zależności od sytuacji. Ale o tym nikt nie pomyślał. Pytałam się o to. Po drugie nie wszyscy pala. Więc o co chodzi?

Tak1Nie3
Lider

Nierobem jestes ty. Zebys zaraz nie dostal dodatkowej roboty na kontenery. A wsrod tlumu cie znajdziemy i zobaczymy komu bedzie do smiechu. Wskoczysz jeszcze na dodatkowa fuche na sprzatanie kibli.

Grid
@Lider

Możecie mnie cmoknąć w skaner, OWW to największe nieroby w DHL-U Sosnowiec,powinni wam zabrać połowę zarobków

@Oww

A to dziwne że wystarczą uprawnienia na wózki by DHL Sosnowiec brał kandydata na wózek widłowy bo jakoś parę miesięcy temu było kilku z uprawnieniami (pracujących na grid, pts), których pomimo prośby i papierów odrzucono bo nie było miejsc - oj nie tak panowie nie tak, nawet papiery i ,,wykształcenie'' nie pomogą skoro wózki widłowe już mają komplet - pytanie zaległe z mojej strony ( dawniej PIC DHL Sosnowiec) dlaczego ci z wózków widłowych gdy nie mają roboty pracują w pts i bulku a nie idą na grida - zabierając pracownikom pts i bulk zlecenia?(usunięte przez administratora) Tam się też zarabia w waszym przypadku 4.200

Gridy

Zmien prace i dla polaka bedziesz zarabial 300euro

Riki
@TBC

To chyba jest proste jezeli zroblili uprawnienia a wozkowych jest za duzo to wiadomo ze nie wskocza na wozek. Rekrutacje na oww byly prowadzone w starym roku jak potrzebowali wozkowych. Kazdy kto mial uprawnienia mogl wyslac takie podanie i sprobowac czy sie zalapie.

Tak1Nie2
Taka prawda
@Riki

Zdegradowany były lider picku ,robi UTD, bo dogadał się i CZEKA na niego miejce jako OWW. Wiele osób ma doswiadczenie i UTD, ale dla nich nie ma wakatu, a też mają dzieci, opłaty i kredyty. Jak widać są Równi i równiejsi. Sprawiedliwe???

Tak9Nie
Utd
@Taka prawda

Po 1 to nie UTD a UDT, po 2 przy rekrutacji na OWW można było się zgłosić do KZ lub lidera i wtedy rozmawiać, jak pewna Pani, która jakoś zrobiła uprawnienia wskoczyła na wóz i jeździ po dziś dzień. Wy patrzycie z boku i myślicie, że wózkowi leżą jajcami do góry i nic nie robią. Chciałbym żeby was śmiałki kiedyś posadzili na 1 dzień na wózek i kazali zrobić tą normę nie rozwalając regałów bez spadających palet i jazdę między pikerami gdzie 30 % z nich jest ślepa i nieogarnięta i wyjeżdża Ci prosto pod wózek.

Tak4Nie4
@Utd

Brawo brawo. Taka jest prawda. A to wszystko pisza cwaniaczki ktorym sie niechce robic.

Ja
@Taka prawda

Kogo zdegradowali z lidera picku?

@PM

Były lider picku ktory fantazjuje o idealnej pracy na oww...ciekawe na jaką sumę na kredyt? ze tak placze o tą robote i robi z siebie pośmiewisko..(usunięte przez administratora)

Tak5Nie

P

A ogólna strefa morze być zawalona :) polecam uczciwie ko rwa polecam!!!!!!!!!!!

@P

Ty ziomek co brales?widzac ze masz ostrą jazde..moze bys sie podzielił bardzo chętnie spróbuje

Kto wie ten wie

Asiu, moze wybiorą tych najfajniejszych, ale podwyzek nie dadzą, a Ci "najfajniejsi", będą jeszcze cięzej pracowac zeby się utrzymac. To dotyczy pracowników wszystkich firm.

Jadzia

To wszystko to trzeba zglaszac do pepco a nie do gory ktora i tak nic z tym nie zrobi. Dla DHL-u licza sie tylko tabelki, rubryczki i wykresy a nie zeby robota byla dobrze wykonana. Zeby zabrac ludzia premie i tylko straszyc. Ciekawe czy klient wie o tym wszystkim co sie dzieje na magazynie??"Watpie w to". DHL napewno wysyla klientowi przepiekne kolorowe statystyki i ze wszystko jest okej. A tak naprawde nie jest okej. Dlaczego juz z pepco nikt nie przyjezdza jak to bylo jeszcze w starym roku i byli co chwile na magazynie i widzieli co sie dzieje i jakos lepiej to funkcjonowalo. Twierdza ze normy dzwiga klient a to napewno nie jest prawda. Klient chce zeby praca jaka zlecaja byla wykonana w 100% a nie czy Juzek czy Bastek byli na plusie czy minusie. Normy sa i beda wszedzie ale mozliwie do wykonania a nie ze co chwile cos zmieniaja z tymi normami. Bo to jest tak zobacza ze 10% ludzi zrobilo cos wiecej to juz trzeba dzwignac norme bo jak 10% ludzi potrafi to i reszta tez powinna. A to tak nie dziala. W zadnej firmie w ktorej pracowalam na picku nie bylo takich zmian jak tu sa i to kazdy moze powiedziec. Nawet wozkowym co chwile cos zmieniaja z normami i jeszcze na ptsa i bulka ich wysylaja. I cos o Panu z BHP. Urwal sie chyba z choinki z tymi swoimi chorymi wymyslami. Wszystko mu nie pasuje o wszystko sie trzepia. Najlepiej to by od podstaw wszystko po swojemu zrobil. Juz go maja nawet dosyc liderzy i kierownicy. Niech pierw popracuje troche fizycznie i zobaczy jak wyglada praca i zobaczymy czy wtedy bedzie mial sile na wymysly. Pozdro dla PTS.

Tak7Nie3
@Jadzia

Piękne słowa aż łezka w oku się kręci...ogolnie to ciekawe o co chodzi pepco?po co im taki magazyn którym zarządza DHL, firma która zatrudnia wszystkich jak leci którzy szukają pracy wystarczy poczytac te forum...pepco powinno otworzyc swoj magazyn za który nie bedzie musiał płacić kosmicznej kasy za fuszerke a w tym miejscu powinno powstac centrum handlowe jak to bylo kiedyś...magazyn porażka, lokalizacja porażka itp

Tak5Nie1
@Jadzia

Jadzia, pozdrowionka. jak ty dajesz radę w tym pts to może wrócę :). Samego dobra. Można w tym DHL narzekać na wszystko ale nie na zarobki - mówię to jako osoba która od was odeszła a teraz ma może i lżejszą pracę ale kiepską wypłatę - naprawdę nie ma powodów aby narzekać na zarobki w DHL (ale jaka praca - a jest u was ciężko taka płaca)

Magda

Słyszałam że zdegradowali tą A.....małą czarną liderkę z bulka....Prawda to ? Jeśli tak to w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy....

Tak24Nie2
@Magda

Yupi :) Składam podanie o przyjęcie do DHL

P.m dhl

Co z wykorzystaniem monitoringu w celach innch niż bezpieczeństwo pracowników, mienia pracodawcy? Dalsze nagrywania i przetwarzanie nagrań wbrew RODO do własnych celów; nagrywanie na własnych nośnikach danych? PROPONUJĘ Kierownictwu DHL pepco zapoznanie się z art. 222 k.p w całości i art. 5 ust. 1 lit. b RODO. Zanim jeszcze nie zgłosiłem tego do PIP.

@P.m dhl

To swinie pewnie oglądają laski a potem pod to walą konia...

Tak8Nie2
Viesiek

Ta, w reklamie wszytko ładnie i kolorowo.

@Viesiek

I tak jest polecam prace w DHL-u cudowna kasa przełożeni zawsze pomogą nikt nie musi robic normy wystarczy ze nie masz absencji i chodzisz do pracy...to nie komunizm nie ma takiej zasady..czy stoisz czy lezysz to cos sie należy...wystarczy ze ze przyjdziesz do pracy czy trzeźwy czy pijany i tak ci za to zaplaca...polecam

Tak2Nie5
Kozak
@Viesiek

Co się dzieje na tych gridach ,że tak mało ludzi,towar się wysypuje, ludzi mają za konie zaprzegowe, porażka

Beton

Przyjmują ludzi na pts i bulk, niestety gridy żyją swoim życiem jak te rozsypujace się palety ,nie do ogarnięcia przez ten zasób ludzi wyrazy wspolczucia

Przesmiewca
@Beton

Jak to było...wy tylko będziecie podkadać kartony ,,, jakie których niema ....haha ,Ci jeżdżą jak szaleni i walnąć Ci tak towarem że paleta wychodzi kosmos, poza tym ich notoryczne stawianie towaru przed paletą ,jak ktoś ma do 20 koszy nie będzie za nich (usunięte przez administratora)

Dhl supply chain

A co ty myslales ze gdzie ty pracujesz taką firmę sobie wybrales

@Przesmiewca

A ty miales nadzieje ze jak za PRL-u przyjdziesz do pracy pogadac z ludźmi napić się kawy, piwa a czasami moze jeszcze czegoś mocniejszego...co chwilkę przerwa palety same sie zrobią a na tym gridzie to ci postawią ławeczki bo gdzie to tyle stać przez 8godzin żebyś mógł usiąść i odpocząć zgadać do laseczek...czy się stoi czy sie leży to i tak coś tam sie należy wyplata będzie a jak za takie stanie nie płacą zle możesz zarabiać jeszcze mniej...niestety źle trafiles nie ta firma teraz musisz tyrac dla niemca...jak dla mnie to czego od was oczekują w tej firmie w porównaniu z tym ile zarabiacie za taką prace to idealna firma o jakiej mozna tylko śnić na polskim rynku pracy

TakNie4
Yeti
@Dhl supply chain

Widać źle zrozumiałeś, ale to normalne z twoją inteligencją,nikt nie chce siedzieć tylko normalnie pracować,burzysz się o co wogole o bałagan na gridach że ludzie nie wyrabiania ,czy że są zostawienie sami sobie

Yeti
@Dhl supply chain

Jak jesteś taki mądry i cwany obsłuz Ty naraz 20 ileś palet ,zobaczymy jak Ci pójdzie,i gwarantuje Ci że nikt Ci ławeczki nie postawi nierobie

Byku
@Dhl supply chain

Cwaniaczku, jak jesteś taki odważny to napisz swoje nazwisko, a przekonamy się za bramą że nie masz racji

Ania Bulk

Nie pozdrawiam tej wścibskiej ścierki Sylwii Grid

Tak12Nie1
Były picker

A Pani Aneta dalej na stanowisku TL? Marcin brodaty dalej pracuję? Na początku było fajnie odszedłem po akcji ze (usunięte przez administratora) który okradł szafki. A co do normy jaka jest teraz na picku? Bo jak czytam te komenty to się zastanawiam jak tam można normy nie wyrobić dajcie premię indywidualną to powrócę bo mam rzut beretem A przez koronę w mojej firmie posypały się zwolnienia

Tak1Nie6
Viesiek
@Były picker

Przywitają cię z otwartymi ramionami, rozłożonymi nogami i rozwartymi pośladkami. Nawet ciasto upiekę. Dostaniesz specjalną indywidualną premię 40%.

Tak3Nie3
Sylwia Grid
@Były picker

Aneta wiedziała komu opitolic galke i z kim się puścić i popuścić szpary w lasku za magazynem więc stanowisko ma. W czym macie problem?

Tak5Nie1
R
@Były picker

Wszystko ok , Sylwia z grida dalej pruje się w kibelku

Tak9Nie2
Egipcjanin

Kiedy wchodzą 4 brygady?

@Egipcjanin

4 brygady jak najszybciej...nowa zmiana nowe możliwości...

Tak3Nie1
Hary

Niedługo 4brygady...

Zając Poziomka

Od czego zacząć....hmmm?notoryczny brak kartonów ,dziwne że taka firma słynna A kartony z odzysku, które nie wytrzymują ciężaru i się załamujà. Potem przebudowa palet stracony czas.,Nie zajmujesz się typowo paletami ,tylko musisz robić lefty, konsolidację, a nas jest mało, jeśli Ci puszcza ludzi z bulka i pts to nie do ogarnięcia na jedną osobę, ich jest z 30 nas z 20 osób .Chwila twojej nie uwagi i paleta się zawali, każdy z nas jest czlowiekiem, a nie robotem.cisnienie na wynik A nie jakość ,chociaż na zebraniach mówią co innego .Dlaczego nikt tego nie widzi ,i nie zatrzyma bulka abyśmy się ogerneli ,może zatrudnić kogoś do pomocy ....ludzie z bulka po dzisiejszym dniu będą mieć tyle błędów że znów bez premi.... A to wina organizacji pracy

Tak5Nie3
Dhl666
@Zając Poziomka

To wszystko przez kokaine...kazdy ktory jest przenoszony z pts jest na koksie dlatego nie jest w stanie wam pomoc zeby jakos ulozyc ta palete...

Pikachu
@Zając Poziomka

W tej chwili na zmianie D widać jedno. Brak współpracy między gridem i pickiem. Wcześniej za poprzednich liderów współpraca była prawie książkowa. Teraz jest wojna między tymi działami. To nie dotyczy już tylko pm'ów ale też jest zauważalne na szczeblu liderów. To było widać wczoraj. Jeden drugiemu chciał zrobić na złość. Efektem tego było zostawienie wszechogarniającego syfu na gridach. Panowie Liderzy trochę więcej profesjonalizmu. To jest praca a nie piaskownica.

kalobrol
@Pikachu

Czym wy się przejmujecie? to zadanie ludzi z góry czy też liderów by zapewnić nam narzędzia do pracy. Jak widać nic nadal się nie zmieniło, "jesteśmy tylko ludźmi" a jak przechodzisz już do pracy na gridzie to nie jest już to istotne. To tylko praca która zaczyna powoli się wykruszać i więcej poświęcają czasu na jakieś tak zwane " wojny działów" zamiast ogarnąć swój. Przykład z wczoraj, kilka palet się rozwaliło, pragnę podkreślić ze gridowca przy tej palecie nie było. Co mam na myśli? układanie bulka pozostawia wiele do życzenia, rozumiem ze nie chce wam sie układać bo to robota grida ale jeśli paleta sie rozpada po 5/10 minutach zostawiona na pastwę waszego użytku bez nadzoru, to nagle nasza wina ze się rozpadła. Dzięki takim sytuacją co niektórzy mają już gdzieś co się dzieje na tym zakładzie. Zobaczymy co sie stanie jak sytuacja z wirusem sie uspokoi. Zdrówka ludzie.

Tak3Nie3
CoSięDzieje
@kalobrol

Masz racje tym powinna się zajàć góra. Nie ma co mieć pretensji do gridów bo to nie jest ich wiba że jest ich na tym dziale za mało. Nie jest to też wina bulkujących bo oni starają się wyrobić wyśrubiwaną normę. Swoją drogą panie i panowie z góry brawo za spowolnienie bulka i podniesienie norm. Przed wprowadzeniem zmian na bulku wirle osób świeciło się na plus w oms. Teraz te same osoby mają po -20%. Czy to normalne?. Palety wyglądają teraz jak dzieła Pablo Picassa. Co 7 paleta wywraca się z foliarce. Czasami wywracają się na transferze. Nie mówiąc już o tym że lubią się też wywracać po prostu stojąc. Wynikiem tego towar jest poniszczony. Jak w przysłowiu gdzie kucharek 6 ... tak się dzieje jak 20 osób buduje jedną paletę pod presją czasy.

ZS

Wolna Polska bez hanysów!!!!

Tak2Nie6
G.S
@ZS

Ziomek masz odwage zeby tak pisac...chyba musisz sie bardzo bać hanysów...(usunięte przez administratora)

Tak6Nie1

Team666

Nie dziwie sie...o ktora Anie Ci chodzi?bo jest ich tam pare...

Knee

#Team Grid#

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.