"SARIA" Polska Sp. z o.o.

Oddział w długim borku

Opinie o "SARIA" Polska Sp. z o.o.

Wielbiciel Sluza

Znając waszego Dariusza S.domyślam się że te wszystkie dobre zmiany o których piszecie zaczęły się odkąd pojawił się w waszej firmie.Skąd ja to znam ???????? przerabialem to już z nim.Tam gdzie się pojawi tam wcześniej lub puzniej będą trupy.Jest to czlowiek bezwzględny bez honoru i pozbawiny wszelkich zasad .Zrobi wszystko by osiągnąć swój cel.Maszynka stworzona do wzysku oszczędności i dokręcania śruby. Zastanówcie się mocno zanim zaczniecie z nim pracować.

Novvy
@Wielbiciel Sluza 28.09.2017 00:05

Kto to jest Dariusz S? Dyrektor czy kto? To ten ktory pracował w Mlekovicie?

Pracownik Produkcji
@Wielbiciel Sluza 28.09.2017 00:05

To fakt że Darek wprowadził duże zmiany ,oszczędności, oszczędności, co odbiło się kosztem zdrowia a nawet życia ludzi. Nie zdziwię się jak dojdzie do następnego wypadku , pracując po dwie trzy osoby na zmianie trzeba cały czas biegać a stres i nerwy to norma w tym zakładzie . Dodam że w takich warunkach pracy zarobki są śmieszne .

CiszaPoSmierci

Nie polecam nikomu tam pracy, Od stanowiska fizycznego po specjalistów, aż do dyrektorów. Polecam wszystkim chętnym do pracy artykuły i newsy jak zginęły trzy osoby kilka tygodni temu. Ps: śledztwo jest w trakcie i nie bądźcie naiwni.

Tchórzewski
@CiszaPoSmierci 11.09.2017 00:09

We wszystkich oddziałach Saria ma takiego Dariusza ,tylko na różnych stanowiskach kierowniczych

Szyszka

Niskie zarobki na produkcji.. nieadykwatne do wykonywanej pracy i do warunków w jakich sie pracuje. Grosze za bycie pracownikiem uniwersalnym.... Praca tam to jest jakaś pomyłka.. A i nie myslcie sobue ze jak popracujecie tam pare ladnych lat to bedzie lepiej z wynagrodzeniem itp, nie, nie bedzie lepiej :)

DŁUGI BOREK

NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE CIĘŻKIE WARUNKI SMRÓD , MAŁE ZAROBKI NA PRODUKCJI ,PRACODAWCA ŚCIGA LUDZI

Tomek

13 PLN brutto +premie bardzo nie jasne warunki płacy. Atmosfera dramat. Kierownik floty tylko z nazwy. Cisną z czasem zaczynasz przed 6 rano kończysz 21 wsza. Codziennie 3-4 tony pieczywa z biedry ręcznie, kręgosłup i plecy trzeba mieć ze stali. Do tego smród zgniłego mięsa. Po 3 latach pracy dają 15 PLN brutto ale nikt tyle jeszcze nie wytrzymał. Chłopaki na zwolnieniach bo plecy siadają. Oczywiście radziu na rozmowie Ci tego nie powie. ODRADZAM w 100% za 200 h dali 2200pln po miesiącu.

mrówka;)
@Tomek 05.05.2017 12:06

Daj spokój-już to przerabiałem. Cieszę się, że tam nie pracuję (o/Wielkanoc).

Micky

Popieram,przy takich warunkach pracy zarobki minimalne...Śmieszne pieniądze... I to na kazdym stanowisku,czy to kierowca,czy mechanik czy pracownik utylizacji... I chyba lepiej nie bedzie,bo nawet dodatki na świeta poobcinali o ok 150zł... Trzeba chyba szukac czegoś innego... Pozdrawiam

@Micky 14.12.2016 23:19

Powodzenia! Ja odszedłem i nie żałuję :) Za tą pracę i za takie pieniądze, z taką atmosferą niech sobie sam Pan (...) jeździ!

gasherbrumII

a jak się dostać do was do pracy do oddziału w Długim Borku może mi ktoś powiedzieć? ja również jestem skłonna starać się u was o zatrudnienie, prace na wysokościach z wykorzystaniem technik alpinistycznych mnie interesują tylko chcę wiedzieć jakie uprawnienia muszę mieć

pravcownik(?)

kandydat -za niskie, bo wszyscy odeszli.

kandydat

a ktoś wie jakie warunki dla przedstawiciela , jaka kasa mniej wiecej ?jakie auto czy można do uzytku prywatnego ? jakies dodatkowe benefity ? mam spore doświadczenie i kawałek na rozmowe nie wiem czy tracić czas ? dzieki za pomoc Pozdrawiam

kierowca222

Jako kierowca stanowczo nie polecam zarobki kompletnie nie adekwatne do wykonywanej pracy . Na lepsze zmiany się kompletnie nie zanosi . Jeśli kogoś interesują zarobki w granicach 11-12-13 zl brutto/h to ta firma wygrywa konkurencję pod względem najmniejszego wynagrodzenia dla kierowców . 1800-2200 Miesiecznie To max na co można liczyć . Zdecydowanie nie polecam .

Kierowca

Premie 900 zł brutto masz za bezszkodową jazdę przez 365 dni w roku wypłacaną na koniec roku-ciężko o nią będzie, bo każda rysa na aucie to dyskwalifikacja... Premia 350zł za oszczędność paliwa CO NAJMNIEJ 10% poniżej normy-możliwa do wyrobienia w okresie letnim, przy długich trasach itp., (założę się, że już wkrótce obniżą normy paliwowe); 350 zł brutto za wyrabianie się w 12 godzinach, tzn. zrobieniu całej roboty w dany dzień, co z przyczyn od kierowcy niezależnych jest często niemożliwe-ale kogo to???! Zarobisz, ale za przepracowane 300 godzin w miesiącu... Kto temu podoła na stałe? Powodzenia!

grzes

Witam zastanawiam sie wlasnie nad praca w tej firmie tylko te zarobki mnie odstraszaja 14 zl brutto/h i okolo 180 h w miesiacu pracy + jakies smieszne premie.

osoba

witam nie polecam tej pracy ostatnio mnie wyrobili i to bez mydła byłem na rozmowie i pani powiedziała ze tak przyjmiemy pana więc mówie pani ze mószę sie zwolnić z obecnej pracy pani na to okej atu po tygodniu pani dzwoni i mówi ze przyjęcia wstrzymane,i jestem na lodzie. Dowiedziałem sie ze kogoś po znajomości rzyjeli

kierowca

Kiedyś zarabiało się przy dobrym miesiącu 3500-3800, teraz przy tych samych godzinach 1800-2200

kierowca

Nie polecam tej firmy. W tej chwili zarobki wysoko nieadekwatne do wykonywanej pracy.

Uważasz, że o firmie "SARIA" Polska Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o "SARIA" Polska Sp. z o.o. - Oddział w długim borku

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SARIA" Polska Sp. z o.o.