Opinie o SARIA Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SARIA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SARIA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SARIA Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Wacek

Jestem ciekaw, dlaczego firma Saria Polska ponawia te same ogłoszenia o pracę co 3 miesiące? Czyżby jakiś muł, co tam sortuje cv nie miał stosownego doświadczenia w tym kierunku albo celowo odrzucał kandydatów lepszych od siebie, bo drży o posadkę, którą mógł dostać po znajomości?

Kobieta
@Mongol

I na dzień dzisiejszy dalej są dokładki a ludzie sobie normalnie przy tym radzą? Co na to aktualne BHP? Zauważyłam, że na cztery lokalizacje poszukiwani są teraz specjaliści. Z czego to wynika? to jakiś większy projekt? Nastąpi zmiana standardów?

Pol

Ok 2 miesiace po ukazaniu sie ogłoszenia o prace, nagle zadzwoniła Pani rekruterka i zapytała czy jestem jeszcze zainteresowany i czy moge z Nia i przelozonym porozmawiac na Zoomie ? Odparłem ze tak. Rozmowa była miła, konkretna i miałem dostac odp po 2 tygodniach. Niestety Pani okazała sie bardzo nie słowna bo nastała cisza. Mega słabe zachowanie...

Maja Nowy wpis

Hej. ;) mam już doświadczenie z pracy jako specjalista do spraw wsparcia użytkowników i systemów IT i właśnie taka oferta mi się teraz pokazała w sieci. wpisany jest w nią model hybrydowy, interesuje mnie liczba i elastyczność doboru dni. dodatkowo co można napisać o samym zespole?

Obowiązki zupełnie różne od tego co było w ogłoszeniu i umowie o prace. Atmosfera w zespole i między działami bardzo zła i toksyczna. Nie polecam pracy w tym "przedsiębiorstwie".

Będziecie mieli optymalizację kosztów, bo firma szuka kontrolera finansowego :) Na dobry początek znajomości - może ktoś z Państwa zna wysokość uposażenia głównego księgowego lub samodzielnych stanowisk w firmie? Zakładam, że zarobki kontrolera będą zbliżone, a więc takie informacje są dla mnie cenne.

Po ostatnich sugestiach widać, że są jakieś rotacje? po ofertach w sumie także. pokazywała mi się ta dla specjalisty ds. planowania i analiz logistyki. nie znam jeszcze widełek placowych, bo nie zostały podane, może pomożecie w tym? tak samo jak w ogólnych warunkach pracy, czy warto iść?

Kierowca

Rozmawia się jak z kolegą przyjemna atmosfera tylko że wszystko to kłamstwa od obiecanej pensji do samej pracy. Powinno być tragarz a nie kierowca.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kamil K

Nie polecam w żadnym wypadku - (usunięte przez administratora) małe pieniądze i kompletna niepewność sytuacji w firmie

Wacek

retrospekcja
@Wacek

Jako były Pracownik tej Firmy muszę stwierdzić jedno.....coś jest w tej Firmie takiego, że po jakimś czasie wspomina się ją z dużym sentymentem. Ja mam mnóstwo pozytywnych emocji i odczuć z Nią związanych. Niestety niskie wynagrodzenia i specyficzne przedmiotowe podejście do Pracowników psują cały ten pozytywny obraz. Jak nie wiesz o co chodzi to o ......pieniądze i/lub urażone ambicje na poziomie piaskownicy w przedszkolu:-)

@retrospekcja

zarządzanie jest beznadziejne. dzielą dodatkowe obowiązki na pracowników zamiast zatrudnić kogoś.

@Wacek

Sprawa jest prosta. Po okresie próbnym pracownik chcialby dostać podwyżkę zeby zarabiac godne pieniądze. Podwyżki nie dostaje więc odchodzi. Firma znowu zamieszcza ogłoszenie.

KK
@Wacek

Zgadzam się z tą opinią, też ciągle widzę te same ogłoszenia

Mongol
@Tośka

Prawda, dokładają obowiązków i patrzą jak długo człowiek wytrzyma. Tak jest i w Strudze i w Przewrotnem i w Borku. Chaos...

Kobieta
@Mongol

Pol

Sławomir

Tak pisaliście że co chwila nowe oferty pracy, bo nie ma komu pracować, a chyba coś się zmieniło, bo aktualnie żadnej nie prowadzą. Tak przynajmniej z informacji znalezionych przeze mnie wynika. Szkoda, bo akurat pracy szukam. Trochę odniosę się do wpisów tutaj. Pisaliście, że nie ma ścieżki rozwoju zawodowego. Czy każdego stanowiska to dotyczy? Mamy rok 2023, więc może jest teraz inaczej? Swego czasu pisaliście też, że powyżej rynkowej płacili na rękę. Dalej taka tendencja zwyżkowa?

Zostałam zaproszona na rozmowę, która była ciekawa, merytoryczna i zachęcająca. Pod koniec zostałam poinformowana, że przechodzę dalej i w przyszłym tygodniu zostanie skoordynowane spotkanie. Nikt później się nie odezwał, nawet by podziękować, że nieaktualne. To zła praktyka. O samej pracy w firmie nie mogę się wypowiedzieć.

Wiola

Rekrutacja stanowisko- przedstawiciel handlowy Reefood. Warunki 3750plz brutto, umowa o prace. Klienci: sklepy spożywcze tradycja+ wszystkie kebaby na terenie 2 województw. Brak premii, benefitów, nieokreślona prowizja. Typowy standard pracy dla firm niemieckich, podobnie zresztą jak sama rozmowa rekrutacyjna on-line. Jednym słowem praca dla desperatów o czym świadczy powtarzająca się co kilka miesięcy nowa rekrutacja.

Stefan
@Wiola

Rozmowa tylko online? Czemu prowizja nie jest określona? Jak nie ma tego w umowie to faktycznie można prócz podstawy nic więcej nie zarobić. Wiesz jaki samochód dają? Można go używać też prywatnie?

Czy w trakcie rekrutacji firma SARIA Polska Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Przewrotne?

Topper_Harley

Nazywanie Przewrotnego miastem wydaje mi się bardzo przewrotne.

Jak wygląda ścieżka kariery w SARIA Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nie wygląda :-)

odpowiedź

Co chwila nowy pomysł na biznes. Ukraina, Słowacja a kto wie może zaraz Białoruś okaże się nowym rynkiem rozwojowym :-) Nowe stanowiska przedstawicielskie pod nazwą managerską. Miotanie się.

Weronika
@odpowiedź

O kurcze, to niezły chaos tam macie... Opłaca się chociaż?

@Weronika

nie

Barbara
@były pracownik

skoro tak to wiadomo jak to obecnie wygląda? raczej po roku już doprecyzowali jakieś cele itp., chyba, że zarządzający się zmienili, wiadomo coś na temat rotacji?

W SARIA Polska Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Koordynator Biura. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

co chwilę jakaś rekrutacja a dalej robota rozkładana na innych

Brak jakiegokolwiek kontaktu pomimo obietnicy, że odezwą sie za tydzień ( bez względu na wynik ). Chaotyczne odpowiedzi na moje pytania.

Barbara
@Anonim

No jeśli nie dali odp to słabo, a te odpowiedzi to jak konkretnie brzmiały i co to za pytania były, że takie trudne?

@Barbara

Konkretnie o zadania na stanowisku itd.

Dyrektor Logistyki ?

Dzień dobry. Na platformie (usunięte przez administratora)jest zawieszone ogłoszenie na stanowisko Dyrektora Logistyki Saria. Czy jest to nowe stanowisko? Czy warto aplikować? Będę wdzięczny za informację.

Urszula
@Dyrektor Logistyki ?

Wycięło na jakiej platformie a na ich stronie nie widzę tej oferty. Dasz znać jakie mają wymagania na to stanowisko? Podali jakieś widełki płacowe albo informacje czy są jakieś dodatki lub benefity?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do SARIA Polska Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 13 sierpnia.

Tośka

Nie polecam. Beznadziejne zarządzanie, robotę chętnie dzielą na tych co zostali zamiast zatrudnić kogoś na to miejsce.

@#

Tak

nie.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w SARIA Polska Sp. z o.o.?

Odp.

Tak. Firma płaci bardzo dobrze. Trudno się dostać. Płace i premie znacznie powyżej rynkowej na każdym stanowisku.

@Odp.

Ty tak na serio? Chyba Ci się firmy pomyliły.

Weronika

Skąd wiesz? Nie zarzucaj ludziom kłamstwa, logiczne jest to że każdy inaczej zarabia.

@Odp.

nie zgadzam się, bo ilość roboty jest taka że należy się jak psu micha wyrównanie tych godzin

Ben Affleck
@Odp.

Co za bzdura. Firma płaci place minimalną lub najniższa możliwą. Podwyżki porządnej nigdy nie ma.

Małgorzata
@Ben Affleck

Ale jakieś są? Jak tak to w jakiej wysokości?

Jacek

@Odp. trudno się dostać? opowiesz coś więcej?

@Jacek

Wysokie standardy zarządzania. Jasna i klarowna siatka wynagrodzeń z transparentnym systemem realnych i wysokich premii. Bardzo dobra atmosfera pracy i w zakładach. Wysokie kompetencje pracowników. To wszystko składa się na niskie rotacje pracowników i naprawdę wymagający system rekrutacyjny. Zwłaszcza, że Zarząd i zarządzający w lokalizacjach mają olbrzymie doświadczenie i kompetencje. W pozostałych spółkach jest równie dobrze.

Maciek
@Odp.

@Pracownik - widać po Twoim wpisie,że jesteś z Zarządu.Niech wypowiedzą się szeregowi pracownicy (głównie kierowcy i pracownicy utylizacji), a nie bajki wciskasz ludziom. Kompetentni ludzie i kompetentne decyzje podejmowane przez Zarząd odeszły z tej firmy dawno, dawno temu...

@Maciek

Mylisz się. Jak najbardziej reprezentuję szeregowych pracowników a w związkach nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę. Jest dobrze w Saria, Struga i Eko Stok. Spółki kwitną a ludziom żyje się dostatnio.

Miekiszony
@Odp.

Warunki mieliśmy bardzo dobre dach nie przeciekał szczególnie że wcale nie padało.... Bareja wiecznie zywy

@Miekiszony

To jest Saria na miarę naszych możliwości :-) Jest dobrze.

@Tośka

Jakich stanowisk to dotyczy i w którym zakładzie? Jestem zainteresowany pracą i chciałbym wiedzieć czy problem dotyczy Warszawy czy innej lokalizacji. No i czy problem zarządzania to Zarząd czy dyrektorzy? Będę wdzięczny za odp.

Maria
@Tośka

A to w umowie nie macie okreslonych obowiązków że tak wam dokładają innych?

PH

Jest ogłoszenie na handlowca Wielkopolska. Proszę o informację czy warto? Atmosfera pracy, narzędzia, wynagrodzenie? Czy premia jest realna? jaki samochód? szef? Będę wdzięczny za info.

Kolega
@PH

Warto,warto! Czekają na Ciebie! Sidła w postaci: wielkich zarobków, miłej atmosfery i perspektywy awansu już zastawione!

Lutek
@PH

A gdzie to ogłoszenie? Bo widzę, że nie aktualne...

PH
@Kolega

Dziękuję za informację. Może więcej szczegółów? Jaki szef? Samochód? Zakładam, że system płacowy klasyczny jak w handlu tj. przyzwoita ale nie wygórowana podstawa + system premiowy z szansą na wyższą kasę. Bardzo mi zależy na odpowiedzi. Wydaje się, że Saria to naprawdę potencjalnie dobra firma. To jest nowe stanowisko czy za kogoś?

PH2
@PH

Podbijam. Jest też ogłoszenie na warmińsko mazurskie. Zastanawiam się. Proszę o informacje.

@PH

Nie warto mieć z tą firmą nic wspólnego. Ful wyczerpującej pracy. Wiecznie im za mało, za wolno. Przez rok się kilku handlowców zmieniło(zrezygnowało). Co do tych co zostali nie wiem z jakich powodów.

Były koerowca

Najgorsza firma w jakiej pracowałem nie przestrzegaja przepisów bhp ogromne ciężary do przeciągania dźwigania zwrotów chleba worki waza po 50kg samochody notorycznie sa przeciążone najważniejsze żeby przewieźć jak nawiec3j zwrotów towar który powinien być przerobiony ze względu na swoją jakosc i daty wynosi jestt odsprzedawany dalej Nie polecam mam nadzieję że w końcu ta firma zainteresuje się inspekcja pracy i transportu

Były
@Były koerowca

A handel "przechodzonym" chlebem w Mszczonowie to norma. Może Biedronka się tym zainteresuje?

Stefan
@Były koerowca

Próbowałeś gdzieś to zgłaszasz? Przecież takie dźwiganie może uszkodzić kręgosłup. Naprawdę do tej pory nikt się tym nie zainteresował?

TM

Nie polecam osobom szukającym zatrudnienia. Po kolejnym etapie rekrutacji, Pani z HR zobowiązała się do udzielenia odpowiedzi zwrotnej. Oczywiście tego nie zrobiła. Niepoważne traktowanie kandydatów.

Ilona
@TM

Jak długo czekałeś, to znaczy, ile czasu minęło aż uznałeś, że to już odmowa?

Tm
@Ilona

Miesiac. Nie uznałem że to odmowa. Po prostu olanie. Firma jest nieslowna. Przykre, szczególnie że nie był to pierwszy etap rekrutacji. Odrazu widać jak traktują pracowników:)

Zostaw merytoryczną opinię o SARIA Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SARIA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SARIA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SARIA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SARIA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SARIA Polska Sp. z o.o.