Opinie o SARIA Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SARIA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SARIA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SARIA Polska Sp. z o.o. w Warszawa

KAM

Na Pracuj pl. jest ogłoszenie na KAM'a. Bardzo proszę o informację czy warto. Jaka atmosfera pracy, możliwości premii, awansu i czy przełożony jest OK? pozdrawiam

Wielbiciel Sluza

Znając waszego Dariusza S.domyślam się że te wszystkie dobre zmiany o których piszecie zaczęły się odkąd pojawił się w waszej firmie.Skąd ja to znam ???????? przerabialem to już z nim.Tam gdzie się pojawi tam wcześniej lub puzniej będą trupy.Jest to czlowiek bezwzględny bez honoru i pozbawiny wszelkich zasad .Zrobi wszystko by osiągnąć swój cel.Maszynka stworzona do wzysku oszczędności i dokręcania śruby. Zastanówcie się mocno zanim zaczniecie z nim pracować.

Novvy
@Wielbiciel Sluza

Kto to jest Dariusz S? Dyrektor czy kto? To ten ktory pracował w Mlekovicie?

Pracownik Produkcji
@Wielbiciel Sluza

To fakt że Darek wprowadził duże zmiany ,oszczędności, oszczędności, co odbiło się kosztem zdrowia a nawet życia ludzi. Nie zdziwię się jak dojdzie do następnego wypadku , pracując po dwie trzy osoby na zmianie trzeba cały czas biegać a stres i nerwy to norma w tym zakładzie . Dodam że w takich warunkach pracy zarobki są śmieszne .

Pablo
@Wielbiciel Sluza

Czesc napisz jak wyglada praca aparatowy oczyszczalni ?

Na Pracuj pl. jest 7 ogłoszeń na różne stanowiska w SARIA. jestem wstępnie zainteresowany. Bardzo proszę o informacje czy warto? Kultura pracy? Przełożeni? Wynagrodzenie?

@Kandydat

Ego szaleje? Dziś masz pracę jutro nie? Czyżby byli jeszcze na pokładzie Pracownicy z własnym zdaniem? Oczekiwany profil Pracownika to BMW :-)

Czy w SARIA Polska Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Odp.

Oczywiście. Jest dużo open a space to już pod dostatkiem. Zwłaszcza Pracownicy fizyczni i kierowcy. Ci to dopiero mają space.

Kierowca

Rozmawia się jak z kolegą przyjemna atmosfera tylko że wszystko to kłamstwa od obiecanej pensji do samej pracy. Powinno być tragarz a nie kierowca.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

@tomek a jaka umowa ? Można liczyć na umowę o prace ?

Umowa
@Karolina

Kontekst zdania brzmi jakby umowa o pracę była jakimś rarytasem na rynku i mega wartością dodaną. Kolejne pytanie rzucone z kapelusza jak na to, że przekrój stanowisk jest bardzo duży z przewagą Pracowników Fizycznych.

Były
@Karolina

Wszystko zależy na jakie stanowisko aplikujesz, sądzę że do biura. Wszystkie umowy z Sarii są legalne, gorzej z wynagrodzeniem a raczej z jego wysokością. Możesz mieć nie wiadomo jakie doświadczenie, a i tak co byś nie robiła zarobisz grosze. Lepiej urodzić trójkę dzieci, na jedno wyjdzie ;-).

Wartości
@Były

SARIA to nie jest Firma, w której się pracuje dla pieniędzy. Motto Firmy znane chyba wszystkim jej Pracownikom.

xxx

tak

MM

Hej, wypowie się ktoś na temat pracy jako Przestawiciel Hadlowy ds. Refood - jak duży region (wjewództwo czy więcej), ile dają podstawy, czy rzeczywiście UoP, jakie auto? Mam dośw handlowe, ale nie znam zupełnie branży, przyuczają?

Mietek Nicul
@MM

Startuj. Warto. Regiony małe. Praca spokojna. Podstawa powyżej rynkowej na podobnym stanowisku. Bardzo dobry system premiowy. O klientów nie walczyć bo sami się napraszają i musisz wybierać. Super atmosfera w pracy i w zespole. Jak rodzina.

Gibalski
@Mietek Nicul

Przyuczają. Samochód Skoda Superb. Region max. 1 woj.. UoP start na 3 lata. Spokojna praca i super szef. Kierowcy bardzo zadowoleni bo praca lekka, samochody nowe i wynagrodzenia wysokie.

smerf
@Gibalski

zaczne od samochodow, Superbem to jezdzi tylko prezes, przedstawiciele Fabia szef Refoodu calkiem ok, bron boze wspolpracowac z Robertem L.

xxx
@MM

2200 na rękę podstawy. Reszta niby jako premia.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w SARIA Polska Sp. z o.o.?

:-)

Którego zakładu? Są 3. Dyrektor transportu i logistyki 1 - jest prawdziwym Skarbem dla Firmy :-)

smerf

Tylko nie prezez, Robert L, czlowiek chory na glowe, psuje atmosfere w firmie. Jest coraz gorzej. Stwarza konflikty jest podstepny i falszywy

Orest Możejko
@smerf

Oj tam. Po prostu przerasta o głowę szarą resztę i przewiduje o kilka ruchów do przodu zachowania rynku ...... jak na urodzonego stratega przystało. Siła intelektu i profesjonalizmu. A podli ludzie jak wilki.

Traker

W Wielkanocy kierowcy nie są szanowani.Jezdzimy ponad miarę często złomami z odzysku.szczegolnie dyrektor kierowców to cienias widac że nie radzi sobie..w zeszłym roku był ok kierownik ale dyro się go pozbył bo pewnie zagrozenie czuł. Dyspozytorzy robią bo chyba wyboru nie mają.jakbym nie mieszkał obok to w życiu bym się tam nie trzymał

Stefan
@Traker

Jeździsz tylko po kraju, czy firma obsługuje także transport międzynarodowy w zakresie Unii Europejskiej? Dodaj jakie jest wynagrodzenie i czy ta strona zatrudnienia jest według Ciebie zadowalająca.

Czy SARIA Polska Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

:-)

Oczywiście! Dodatkowo spięte poniedziałki :-) wtorki - czwartki to z kolei normalne dni pracy a więc bezwład decyzyjny :-)

Stefan
@:-)

Twoja opinia brzmi trochę sarkastycznie. Wynika z niej, że nie jesteś zadowolony z decyzji osób zarządzających. Czy możesz napisać więcej szczegółów odnośnie warunków zatrudnienia i wynagrodzenia? Chętnie o tym przeczytam.

@Stefan

Pracowniku gowork doprecyzuj zakres wiedzowy swoich potrzeb bo pytania, które zadajesz to klasyczne pytania z .........y :-) Nie znasz modelu biznesowego firmy i sektora:-)

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

mrówka
@Irek

Desperat????

Ursus

Czy polecacie prace jako kierowca kat.C ? Jak wyglądają zarobki i jak to wszystko działa z góry dziękuje.

13 PLN brutto +premie bardzo nie jasne warunki płacy. Atmosfera dramat. Kierownik floty tylko z nazwy. Cisną z czasem zaczynasz przed 6 rano kończysz 21 wsza. Codziennie 3-4 tony pieczywa z biedry ręcznie, kręgosłup i plecy trzeba mieć ze stali. Do tego smród zgniłego mięsa. Po 3 latach pracy dają 15 PLN brutto ale nikt tyle jeszcze nie wytrzymał. Chłopaki na zwolnieniach bo plecy siadają. Oczywiście radziu na rozmowie Ci tego nie powie. ODRADZAM w 100% za 200 h dali 2200pln po miesiącu.

mrówka;)
@Tomek

Daj spokój-już to przerabiałem. Cieszę się, że tam nie pracuję (o/Wielkanoc).

Były
@Tomek

Taaa... atmosfera fatalna. No kierownik floty z Nowego Modlina mało wie, ale dla niektórych to lepiej, może dlatego jeszcze nadal pracują.....

CiszaPoSmierci

Nie polecam nikomu tam pracy, Od stanowiska fizycznego po specjalistów, aż do dyrektorów. Polecam wszystkim chętnym do pracy artykuły i newsy jak zginęły trzy osoby kilka tygodni temu. Ps: śledztwo jest w trakcie i nie bądźcie naiwni.

Tchórzewski
@CiszaPoSmierci

We wszystkich oddziałach Saria ma takiego Dariusza ,tylko na różnych stanowiskach kierowniczych

Szyszka

Niskie zarobki na produkcji.. nieadykwatne do wykonywanej pracy i do warunków w jakich sie pracuje. Grosze za bycie pracownikiem uniwersalnym.... Praca tam to jest jakaś pomyłka.. A i nie myslcie sobue ze jak popracujecie tam pare ladnych lat to bedzie lepiej z wynagrodzeniem itp, nie, nie bedzie lepiej :)

DŁUGI BOREK

NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE CIĘŻKIE WARUNKI SMRÓD , MAŁE ZAROBKI NA PRODUKCJI ,PRACODAWCA ŚCIGA LUDZI

Micky

Popieram,przy takich warunkach pracy zarobki minimalne...Śmieszne pieniądze... I to na kazdym stanowisku,czy to kierowca,czy mechanik czy pracownik utylizacji... I chyba lepiej nie bedzie,bo nawet dodatki na świeta poobcinali o ok 150zł... Trzeba chyba szukac czegoś innego... Pozdrawiam

@Micky

Powodzenia! Ja odszedłem i nie żałuję :) Za tą pracę i za takie pieniądze, z taką atmosferą niech sobie sam Pan (...) jeździ!

gasherbrumII

a jak się dostać do was do pracy do oddziału w Długim Borku może mi ktoś powiedzieć? ja również jestem skłonna starać się u was o zatrudnienie, prace na wysokościach z wykorzystaniem technik alpinistycznych mnie interesują tylko chcę wiedzieć jakie uprawnienia muszę mieć

pravcownik(?)

kandydat -za niskie, bo wszyscy odeszli.

kandydat

a ktoś wie jakie warunki dla przedstawiciela , jaka kasa mniej wiecej ?jakie auto czy można do uzytku prywatnego ? jakies dodatkowe benefity ? mam spore doświadczenie i kawałek na rozmowe nie wiem czy tracić czas ? dzieki za pomoc Pozdrawiam

kierowca222

Jako kierowca stanowczo nie polecam zarobki kompletnie nie adekwatne do wykonywanej pracy . Na lepsze zmiany się kompletnie nie zanosi . Jeśli kogoś interesują zarobki w granicach 11-12-13 zl brutto/h to ta firma wygrywa konkurencję pod względem najmniejszego wynagrodzenia dla kierowców . 1800-2200 Miesiecznie To max na co można liczyć . Zdecydowanie nie polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o SARIA Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SARIA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SARIA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SARIA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SARIA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SARIA Polska Sp. z o.o.