Opinie o Vet Planet Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vet Planet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vet Planet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vet Planet Sp. z o.o. w Toruń

Ktoś

Fajna praca..nie ma co. Brawo za organizację..kobiety dźwigają ciężkie karmy i pchają palety po 1000 kg a panowie zbierają sobie lekkie zamówienia. Ordynarni "wózkowi" zapomnij że ktokolwiek tobie w czymś pomoże. Jeśli jesteś kobietą daruj sobie to miejsce.

@Artur

Zapomnij o tym. Nie dajesz rady to możesz się zwolnić. Nikogo to nie interesuje. Rób paletę i tyle.

ed's

Dzień dobry, Czy ktoś pracuje na stanowisku telefonicznego doradcy klienta i mógłby się podzielić opinią? Znalazłam ofertę pracy i zastanawiam się jak się pracuje :)

Natalia

Chodzi o te wynagrodzenia w sprzedaży co pisali? Ile teraz można zarobić jako przedstawiciel handlowy? Jaka jest podstawa i jak duże premie? Są jakieś górne limity?

Co wchodzi w socjal Vet Planet Sp. z o.o.?

Ulany byczek

Opieka medyczna dla pracowników.

Jest jeszcze aktywne ogłoszenie dla pracownika naukowo-badawczego. Mam 4 letnie doświadczenie laboratoryjne ale z tego co widzę to nie tak łatwo się dostać na rekrutacje. Jeśli nie spełnia się wszystkich wymagań np. ja nie mam doktoratu o którym wspominają w ogłoszeniu to nie ma sznas na spotkanie i prace?

U mnie tez zero informacji zwrotnej odnośnie rekrutacji.

Vet Planet
@Anna

Szanowana Pani, na jakie stanowisko składała Pani CV? Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że kontaktujemy się i umawiamy na spotkania rekrutacyjne z wybranymi kandydatami. W razie pytań zapraszam do kontaktu z działem HR (numer kontaktowy 573 232 931).

Natalia Nowy wpis
@Vet Planet

Witam Jestem zainteresowana pracą przy kompletowaniu zamowien, oferta pracy jest nadal aktualna ?

Co wchodzi w socjal Vet Planet Sp. z o.o.?

Lukas

Hmmm, nie mamy takiego czegoś jak socjal. Socjal to mają emigranci w Niemczech, a u nas Ukraińcy,reszta musi na nich tyrać.

Fajnie, ja muszę mieć własną tam gdzie robię. Jak byś zarobki określił? Na jaką kwotę wynagrodzenia zasadniczego da się dogadać w trakcie rekrutacji, i czy ta kasa jest godna za to, co jest do roboty?

@Lukas

A czy w związku ze specyfiką pracy są może jakieś zniżki pracownicze? W znalezionym niedawno ogłoszeniu na pracuj.pl (stanowisko breeder's club specialist) było coś na ten temat. Ponadto oferowana jest też opieka medyczna. Przy okazji też mam pytanie - czy chodzi o opiekę dla pracowników, czy może dla ich zwierząt?

Ulany byczek Nowy wpis

Opieka medyczna dla pracowników.

Czy Vet Planet Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

gość

Tak, musisz się skontaktować HRem w Łomiankach

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vet Planet Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy.
Aldona

Category Development Manager też by tylko podstawę miał, tak jak ktoś tu pisał, że o socjalu można zapomnieć? W tym ogłoszeniu, które mnie bardzo zainteresowało swoją drogą, jednak wymieniają jakieś benefity. Ale nie finansowe. A czy oprócz zasadniczego dostaje się dodatki?

ed's

@ed's

Bardzo dobrze,bo pod KRSkami.

Leming35
@Anonim

KRSki super babki. Trzeba dostarczać wiadomo, ale fajnie pod takimi babeczkami ogarnietymi. Duzo zmian było w tym roku na topie, ale wszystkie raczej super trafione, czas pokaże.

Mirosław
@Leming35

Powiesz jaki to zmiany? Chodzi o finanse i dali podwyżki czy bardziej masz na myśli zmiany kadrowe? A tak w ogóle to dobrze płacą?

Leming35
@Mirosław

Kadrowe zmiany. Bardzo trafione i długo oczekiwane. Może mogli posprzątać wcześniej, ale i tak w sumie to lepiej późno niż wcale. Wynagrodzenia w sprzedazy są Ok.

Natalia

Ktoś

Artur
@Ktoś

No a co z BHP, zdaje się, że są ustalone w Polsce limity, inne dla kobiet, inne dla mężczyzn. Tylko, jak to jest tu przestrzegane i czy jest do kogo pójść powiedzieć, że się fizycznie nie daje rady, by mogli przesunąć na inne stanowisko?

@Artur

dr

Firma przejęta przez Maced

Gac
@dr

Beszczelnie skopiowana przez poprzedniego pracownika na wzór Macedu. (usunięte przez administratora) i metr mułu

@dr

Kolejna osoba, która nie ma zielonego pojęcia o rynku. Mysz nie może przejąć kota, już to pisałem na tym forum. Vet Planet to nieporównywalnie większa wartość od Maced, zupełnie inna liga, nie wiem po co takie frustrackie wpisy o przejęciach.

@dr

Wręcz przeciwnie, część macedu w Vet Planet.

A skąd masz takie informacje?

Vet i Maced
@Karolina

W Vecie jest dyrektorem były z Macedu i wszystkie fakturzystki włącznie z biurem. Oczywiście kierownik Paweł też jest w Vecie i Aga oraz wiele innych osób.

Artur
@Vet i Maced

A co to przejęcie oznacza dla pracowników? Skoro tak dobrze się te osoby znają, to j łatwiej będzie poprawić, co poprawy wymagało. Pozbyć się sztuczności i udawania w relacjach, podnieść zarobki i lepiej zorganizować pracę? Co jeszcze do zmiany?

Irena
@Vet i Maced

Czy to przejęcie korzystnie wpłynęło na rozwój firmy?

@Irena

Mając takiego kierownika i Agę to chyba nie

Irena
@Vet

Chyba czyli nie jesteś pewien?

Ciut ciutek
@Irena

Bardzo źle, ale pomysłodawcy już zostali zwolnieni.

Ursus

Nie

Na szczęście już tutaj nie pracuje. Wredne babsztyle na magazynie..uważają się za cud świata. Nieżyczliwe, wyśmiewające.atmosfera w tej pracy okropna.Jakas niezrozumiała selekcja ludzi. Chaos i bałagan

Teresa

Hmmm a co do tej atmosfery, to ona jest między pracownikami? Czy też między pracownikami a szefostwem? Ciekawi mnie właśnie, czy szefostwo jakoś reaguje i interesuje ich, jak wyglądają relacje między pracownikami?

@Teresa

Ta osoba gnębi równorzędnych pracownikow. Każdy siedzi cicho a (usunięte przez administratora)robi co chce

To dlaczego siedzicie cicho, przecież to nie zabory?!

Teresa

Uuuu brzmi nieciekawie. A co z kasą na magazynie? Ile dostaje się pensji? Czy o kasie, kto ile zarabia, to też decydują osoby z magazynu, czy ktoś wyżej?

A zwłaszcza jedna kobieta o (usunięte przez administratora)wyglądzie..przez całą zmianę używa wulgarnych , niecenzuralnych słów, wykrzykując pretensje do całego magazynu. Nie podoba się to się zwolnij a nie zatruwasz atmosferę!

Vet planet magazyn

Zauważyłem ofertę pracy na magazyniera w Bydgoszczy. Czy ktoś moze się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie ?

Angela

Firma nie daje informacji zwrotnej co do wyniku rekrutacji. Pani z HR obiecuje, że skontaktuje się podając wynik wraz z uzasadnieniem i cisza. Ciężko też dogadać się co do wynagrodzenia, nie chcą powiedzieć jakie są widełki, a na propozycję kwoty od kandydata reagują ciszą. Człowiek nie wie czy to za mało, czy za dużo.

@Angela

a mało ktokolwiek dałby radę powiedzieć? przybliżysz to stanowisko i stawkę, którą wołałeś? chyba kojarzysz średnią rynkową, więc w górę czy dół była ta kwota?

Vet Planet
@Angela

Szanowna Pani, Przepraszamy, jeśli taka sytuacja miała miejsce, dokładamy wszelkich starań, aby nasze rekrutacje były przeprowadzane na najwyższym poziomie, dlatego też bardzo proszę o kontakt z działem HR (numer kontaktowy 573 232 931) Jednocześnie informujemy, iż w trakcie trwania procesu rekrutacji poznajemy oczekiwania kandydata, aby móc podjąć stosowne decyzje co do dalszych etapów, natomiast kwota wynagrodzenia podawana jest na końcowym etapie w trakcie ustalania warunków współpracy.

MAGAZYN BYDGOSZCZ Praca nie należy do najlżejszych. Trzeba dźwigać karmy i puszki. Nie ma znaczenia, że jesteś kobietą - dostaniesz paletę do kompletacji i pchaj 500 kg. Panowie w tym czasie mogą siedzieć i oklejać etykiety. Tutaj minus dla Kierownika Magazynu i Liderów za taką organizację pracy. Koledzy i koleżanki z magazynu są bardzo sympatyczni i pomocni. Niestety atmosfera w pracy jest nieustannie zatruwana przez Kierownika Logistyki. Szczuje on ludzi na siebie i lubi posługiwać się "korpo gadką", a paragrafami rzuca jak z rękawa. Jeśli swoje zdane mówisz głośno i nie śmiejesz się z żartów M.- pozbędzie się Ciebie przy najbliższej okazji. Kierownik Magazynu i Liderzy nie mają nic do gadania, tańczą jak im M. zagra. Wynagrodzenie trochę powyżej najniższej krajowej plus premie, które faktycznie są wypłacane. Możliwość dorobienia na nadgodzinach jeśli nie masz jeszcze garba, rwy kulszowej albo nie padasz na twarz ze zmęczenia.

Emilia

a co z jakimś bhp i ergonomią? 500 kg to w ogóle da radę pchnąć? Piszesz o kasie powyżej najniższej a słuchaj teraz jak ta styczniowa wchodzi to co z tą stawką będzie? po prostu do najniższej dorównana zostanie czy dalej górkę zostawią?

Cleo

Dokładnie całość się zgadza. Całość psuje przełożony zarządzający strachem. Były pytania, ankiety na temat atmosfery i 'niby' zainteresowanie się losem szeregowych pracowników ale się nic nie zmieniło. Widocznie tak jest górze na rękę... wyniki i wszystko się spina nie ważne jakim kosztem...

Lidia
@Cleo

A co właściwie takiego się dzieje i co miałoby się zmienić? Ciekawa jestem po prostu, na czym takie zarządzanie miałoby polegać, bo to takie okrągłe hasło trochę.

Korpo Szczur

Mówimy o oddziale w Bydgoszczy na Petersena. Ogólnie firma sprawia pozytywne wrażenie choć z gadki korpo jak nic. Osoba rekrutująca robi piękny wstęp o tym kim są i jaką mają misje, ze szybko się rozwiją i chcą zatrudniać. Priorytetem jest jest dla nich dobro pracownika i że wiedzą ze głównym motorem napędowym i motywacją do pracy są pieniądze i oni są konkurencyjni itd po czym mówi ze na start ze ok 140 zł netto wiecej niż najniższa krajowa..śmiech na sali. Kwota jest nienegocjowalna. Później że tak czy siak dadzą znać powtarzane po kilka razy czy bedzie coś z tego czy nie po czym zlewka i nikt nawet nie śmie zadzwonić ze jednak nie. Podejrzewam ze z opinii na GW 80% pokrywa się z rzeczywistością Stracony czas i niepotrzebnie wzbudzona nadzieja.

Grudzień po maju
@Korpo Szczur

Ta babka z HR już odeszła bo odszedł dyrektorek matołek, a za nim poleciały inne matołki. Efekt domina w świecie takich matołków.

Karol@s
@Grudzień po maju

A możesz napisac kto polecial wraz z dyrektorem?Przylizusy wraz z nim czy dalej robia te osoby?jestem ciekaw czy siegla falszywcow karma ????

Kierownik tego bur

Chodzi o Bydgoszcz?

Grudzień po maju
@Karol@s

Wszyscy polecieli co do jednego,a wszystkie kochanice za nimi też.

Jola

Aplikuję do działu marketingu w Łomiankach. Napiszcie proszę jaka jest tam atmosfera, szefostwo, czy można pracować hybrydowo?

Mirosław
@Jola

W ogłoszeniu pisze że to praca stacjonarna tylko aplikować można zdalnie. Jak będziesz na rozmowie to napisz jakie warunki dają, bo mnie też interesuje atmosfera i jakie są relacje. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Firma Vet Planet Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Project Manager. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 9600 .

Dawid

9600 ale jak dodasz wyplate z 3 miesięcy. W Bydgoszczy najbardziej inspiruje mi Dawid dyrektor.

@Dawid

Czyli w takim razie na miesiąc wychodzi ponad 3 tak? Ogólnie jest jakiś system premiowy? Jeśli tak, to jak on wygląda?

Fg
@Dawid

Ciekawe gdzie pracujesz bo nie mamy w Bydgoszczy Dawida Dyrektora.

Jaki jest wkład kierownictwa Vet Planet Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Żaden. Kierownik nic nigdy nie wie. W niczym nie pomoże. Aż dziwne że jeszcze taki ktoś pracuje.

abc
@123

To jest jakaś porażka a nie kierownik.

@abc

Chodzi o najlepszego kierownika Pawła?

Lidia
@abc

Czemu tak piszesz o kimś? To co tam jest nie tak z tym zarządzaniem? Powiedz czy bardzo jest źle czy raczej da się przeżyć. Pozdro.

Qwe

Ogromny. Kierownictwo jest życzliwe i bardzo dobrze przygotowane merytorycznie

@abc

Ale który kierownik, bo ich od groma.

Babe pig

Pan Prezes jest super gość.

@Babe pig

A za co tak go lubisz? Dasz znać?

Babe pig
@Karolina

Taką opinie słyszałem. chociaż podobno potrafi (usunięte przez administratora)

@Babe pig

Potrafi co? A o kierownikach coś powiesz, bo widzę, że narzekają na nich... :/

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Vet Planet Sp. z o.o.?

Tak.

Bolo

Byłem tam w zeszłym roku na rozmowie na magazyn. Zaproponowali mi wtedy chyba 2700 na rękę, czy coś się zmieniło od tamtego czasu ?

Vet

Vet znowu szuka w Bydgoszczy magazyniera :)

Zostaw merytoryczną opinię o Vet Planet Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Vet Planet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vet Planet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vet Planet Sp. z o.o.?

Vet Planet Sp. z o.o.
  • Brukowa 36 lok. 2