Opinie o Vet Planet Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vet Planet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vet Planet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vet Planet Sp. z o.o. w Toruń

Qwerty

Udawana rodzinna atmosfera, duża faworyzacja osób, które się podlizują szefostwu. Prezes szuka oszczędności wszędzie, najbardziej na pensjach pracowników. Marne szanse rozwoju.

@Qwerty

@Qwerty A możesz napisać konkretnie, ile wynosi pensja w Vet Planet Sp. z o.o.? Są możliwe premie uznaniowe w tej firmie?

J.C.D.
@Elżbieta

Trzeba wypluć płuca, żeby dostać coś więcej. Ale są osoby, które biorą premie.

Qwerty
@Elżbieta

Zależy na jakim stanowisku? Najwięcej zarabia teren i jest zdecydowanie faworyzowany w oczach prezesa. Oprócz podstawy jest premia kwartalna zależna od wykonanego targetu.

Nie
@Qwerty

Nie jest tak że teren jest Top dla szefów. Pracuję w terenie i tego nie czuje. Raczej jest coraz gorzej a atmosfera siadła od czasu zmian Nie polecam.

@Nie

Od czasu jakich zmian? I z czym jest gorzej? W terenie 4000 złotych można zarobić w Vet Planet?

ZulusCzaka
@Elżbieta

I ja się dopiszę, skoro tu taki wesoły kącik się zrobił. W firmie jak w kraju........ ...... dobra zmiana i od razu optymizmem powialo we wszystkich zakątkach Polski :)

@Qwerty

Warto dodać, że punktualność w płatnościach nie istnieje. Pensja przychodzi czasem miesiąc po czasie... i teraz masz mieszkanie, opłaty, a ty czekasz na pieniądze zalegające "u prezesa" miesiącami, bo ich klepnąć nie umie. Odradzam, najgorsza firma do pracy, jakiejkolwiek działalności i inicjatywy z własnej strony. Cokolwiek chcesz zrobić - nie warto.

Qwe
@Qwerty

Haha, to ty chyba o jakiejś innej firmie piszesz ????

@Rupert

Nie potwierdzam. pensja jest zawsze na czas.

Pracownik2

To prawda.

Magazyn yeti

Jaka atmosfera na magazynie? Warto i jakie zarobki ?

@Magazyn yeti

A atmosfera między pracownikami czy szefostwem? O co dokładnie pytasz?

ktoś

Odkąd firmę Vet Planet przejął Maced niczego nie da się z nimi załatwić. Chaos i brak kompetencji, nie mam już tych produktów w gabinecie. Diety weterynaryjne to od początku porażka, przestrzegam wszystkich

@ktoś

Maced przejął Vet Planet; proszę zejść na ziemie, używając może metafory branżowej to jakby mysz przejęła kota. Na marginesie, czy na pewno taka szczujnia dla sfrustrowanych ex-pracowników to najlepsze miejsce w pierwszy dzień świąt ? życzę refleksji

Ciut ciut
@ktoś

Firmy nie przejął Maced.

Rekrut

Czy ktoś wie jak wyglada dział zakupów, czy rekrutacja na specjalisty ds.zakupów na nowe stanowisko czy wakat się zrobił? Jaka atmosfera?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vet Planet Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy.

Firma Vet Planet Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Magazynier. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Kierownik

Mateusz . na pracownika roku jako magazynier.

Gać aż

Ferment po całości. AŻ nie dowierzam że macie zaufanie do niektórych osób. Ferment.

Mark

Cześć chciałbym zapytać czy potrzebujecie ludzi do pracy jako przedstawiciel ? Kierownik regionalny doradca techniczny idt

w.k.

Płacą bardzo średnio. Bałagan, chaos, awansują ludzi według korporacyjnego klucza... Udają rodzinę, a mają nawyki korpo.

Franciszek
@w.k.

Na czym polega chaos i bałagan w firmie? Napisz szerzej o wynagrodzeniu i atmosferze w Vet Planet. Dzięki.

@Franciszek

Szefostwo jest ponad wszystkimi, wymaga więcej niż jest w stanie zaoferować finansowo. Płatności są poniżej krytyki w czasie - nawet miesiące opóźnienia. Atmosfera jest pseudo-korporacyjna, nie warto...

Qwe
@w.k.

???? średnio zarabia? Od razu widac, że fake

Nowa

Hej, wybieram się na spotkanie rekrutacyjne do oddziału w Warszawie (właściwie w Łomiankach).Proszę o kilka informacji. Szczególne cenne będą informacje od kogoś kto pracuje właśnie w Łomiankach. Jaka atmosfera? Czy dużo nadgodzin? Jakie zarobki? Serdeczna prośba o informację.

Luzak
@Nowa

Atmosfera słaba. Za dużo bab, pewnie dlatego.

@Luzak

A co liczba kobiet zatrudnionych w Vet Planet ma do atmosfery pracy w firmie? :P Z czego dokładnie wynika to, że jest ona słaba? Czy pracodawca dba jakoś o to by ją poprawić? Są może organizowane jakieś spotkania lub wyjazdy integracyjne?

Abc

Wie ktoś może czy w Bydgoszczy otwiera się nowy oddział?

Anonimowy
@Abc

Tak.

Bydgoszcz
@Anonimowy

A gdzie dokładnie ma być oddział w Bydgoszczy?

@Anonimowy

A kiedy zostanie otwarty? Wiadomo coś na temat naborów na nowych pracowników? Kogo będą poszukiwali? Jacy pracownicy są potrzebni? :)

Adamek

Pozdrawiam Filipa, Pawła, fakturzystki, Martynę, Dawida i Łukasza :) trzymam kciuki za Was.

mini

Dzień dobry, czy zna ktoś adres oddziału w Bydgoszczy?

Ferment
@mini

Zapytaj się kierownictwa z byłego zakładu Macedu Bydgoszcz.

Jaki dress code obowiązuje w Vet Planet Sp. z o.o.?

Luzak

Ubieramy się raczej swobodnie.

Adelajda

Dzień dobry. Widziałam, że Vet Planet poszukuje pracowników do działu marketingu. Mógłby ktoś podzielić się opinią o pracy i atmosferze w tym dziale i firmie?

Anonimowy
@Adelajda

Najsłabszy dział firmy.

Dorota

Cześć, wcześniej w wątku widziałam, że pojawiły się jakieś zastrzeżenia odnośnie wysokości wynagrodzenia w Vet Planecie. Dlatego też chciałabym zapytać - czy w tej kwestii się coś zmieniło? Były jakieś podwyżki? Na ile można liczyć obecnie?

@ed's też bym była wdzięczna za info, czy to nie typowe call center

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Vet Planet Sp. z o.o.?

Rupert

Wyrobnicy, nie mają żadnych praw... pieniądze znajdują się na wszystko, tylko nie na wypłaty i terminowość.

?

@Qwerty czyli niby ma być rodzinnie a jednak jest atmosfera nie za ciekawa..?

Czy w obrębie jednego działu w Vet Planet Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Vet Planet

W Vet Planet obowiązuje obligatoryjnie zasada promocji własnych kadr jako priorytet, tzn. poszukujemy kandydatów z zewnątrz tylko jak nie mamy kandydatów spośród aktualnego zespołu. Jeżeli to odpowiada na pytanie to pozdrawiam, jeżeli trzeba więcej szczegółów proszę pytać. Vet Planet Team.

Jurand Ze Spychowa
@Vet Planet

Promocja kadr własnych tak, ale wedlug zasady kto ma gumowe ucho i w d. wchodzi.

Wolf

Jeszcze żaden lider sie w firmie nie wybił.

Logistyk

Widzę że aktualnie poszukują ludzi do logistyki, Kierownika Logistyki i Specjalistę do zakupów, jak się nie mylę w Łomiankach Czy to nowe stanowiska w tej firmie czy zwolniły się etaty? Jeżeli ktoś wie coś na temat tych stanowisk będę wdzięczy za info. Nie ukrywam że jestem zainteresowany.

Vet Planet
@Logistyk

Szanowny Panie, obecnie logistyka i zakupy sa połączone i jest to jedno stanowisko. Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój, a co za tym idzie wzrost obciążenia na tej pozycji, zostanie ono podzielone na dwa stanowiska: logistyka oraz zakupy. Zapraszamy do składania aplikacji i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym. Zespół Vet Planet.

@Vet Planet

Dziękuję za szybką odpowiedź. Aktualnie pracuję na takim połączonym stanowisku w dynamiczne rozwijającej się firmie. Wprawdzie mam zespół ludzi ale doskonale zdaję sobie sprawę z wszystkich aspektów tej pracy i jak istotny jest optymalny podział kompetencji pomiędzy stanowiskami ponieważ powiedzmy sobie szczerze, idelanego nie ma. Jeszcze raz dziękuję i być może do zobaczenia. Pozdrawiam.

@Logistyk

@Logistyk, czy aplikowałeś już na któraś ze stanowisk?Jakie wymagania stawiane są kandydatom? Jak duże masz doświadczenie w branży?

@Elżbieta

Aplikowałem na jedno z nich ale tak naprawdę mógłbym na oba ponieważ aktualny mój zakres obowiązków wykracza poza te stanowiska :). Mam dość ugruntowaną pozycję w aktualnym miejscu pracy, któremu poświęciłem prawie całą moją karierę zawodową a dział logistyki tworzyłem praktycznie od podstaw ale coraz częściej mam do czynienia z sytuacjami w których moja praca traci sens co powoduje że zastanawiam się na zmianą środowiska. Wracając do tej rekrutacji to powiem szczerze że szczegółów nie znam a wymagania są publikowanych przez nich ofertach ale z tego co zauważyłem jest bardzo duże zainteresowanie tymi etatami więc firma Vet będzie miała z czego wybierać. Trudno powiedzieć czy to jest zainteresowanie pracą w tej firmie czy po prostu stanowiskiem :). Ponieważ logistyka to bardzo szeroka dziedzina, myślę że na rozmowie rekrutacyjnej po sprawdzeniu moich kwalifikacji bardziej skupiłbym się na zadaniu pracodawcy szeregu pytań o to jak wygląda u nich logistyka, jaki jest obszar działania bo z doświadczenia wiem że potrafi być bardzo różnie a jeżeli to jest nowe stanowisko to jakie są oczekiwania wobec tego stanowiska... odpowiedzi uzyskane na moje pytania dopiero pozwoliłyby mi znaleźć odpowiedź na to z czym tak naprawdę będe miał do czynienia i na co mam się przygotować w tej pracy... Jeżeli o więcej rzeczy zapytam, powinienem być mniej zaskoczony potem... oczywiście ryzyko pozostaje zawsze... i to po obu stronach . Życzę łatwego aplikowania i pozytywnego przejścia rekrutacji jeżeli się zdecydujesz :).

Zostaw merytoryczną opinię o Vet Planet Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Vet Planet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vet Planet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vet Planet Sp. z o.o.?

Vet Planet Sp. z o.o.
  • Brukowa 36 lok. 2