Opinie o Graylabs Sp. z o.o. w Katowice będzin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Graylabs Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Graylabs Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graylabs Sp. z o.o. w Katowice będzin

AKSK Nowy wpis

A, ja pracuję już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Praca przyjemna, ciepło na hali, czysta kuchnia i łazienki. Myślę, że wpis z 11.01. napisała osoba, która została zwolniona, bo źle traktowała współpracowników. Wynagrodzenie powyżej najniższej krajowej. Szefowa bierze pod uwagę nasze potrzeby np. zamiana zmian, nagły urlop, wyjście do lekarza itp.

były pracownik Nowy wpis
@AKSK

były pracownik 14.01.2024 10:55 @AKSK Proszę pamiętać, że za pomówienia płaci się wysokie odszkodowanie - jeżeli posądza się osobę, która nie dodała żadną opinię na temat firmy bądź osób pracujących w/w firmie ( przy sprawie jest sprawdzane IP każdego konta, z którego zostały wysłane opinie) tak samo jak karalne jest robienie z byłych pracowników wręcz (usunięte przez administratora) pośród innych pracowników lub osób niezwiązanych.

Były pracownik Nowy wpis
@AKSK

Taki wpis może tylko napisać jakaś osoba z towarzystwa wzajemnej adoracji w firmie (każdy kto pracował ten wie o kogo chodzi) :) Toalety rzeczywiście czyste jak i stołówka, pani sprzątaczka robi kawał dobrej roboty. Co do ogrzewania pamiętam jak byliśmy upominani, żeby nie grzać, bo ktoś przyjdzie i weźmie pilot, ponieważ prąd drogi, ale w pomieszczeniach biurowych zawsze było cieplutko (tam prąd był najwidoczniej tani). Nie jeden raz dziewczyny z produkcji mówiły żeby się chętnie z nimi zamieniły i pogrzały tyłki :) (ponieważ na hali produkcyjnej było oczywiście zimno) pomijając fakt, że hale produkcji i magazynu sprzątali pracownicy... Mimo obietnic, że będzie za to płacone (z tego co mi wiadomo nikt nigdy nic nie dostał za te prace ani złotówki). Można spokojnie stwierdzić, że to taka tania siła robocza :) Na umowie zlecenie do nadgodzin nie dostawaliśmy dodatku, bo nam nie przyslugiwał... Po przejściu na umowę o pracę też wypłacane były gołe stawki godzinowe :) taka to bajkowa robota!

W

Witam czy ktoś podzieli się opinią jaka atmosfera panuje na produkcji ? Czy macie jakiś socjal ? Ile osób mniej więcej pracuje na produkcji i czy praca jest ciężka ?

Była pracownica Nowy wpis
@W

0 socialu za to pełny wyzysk. Sama długo nie pracowałam tam ale z rozmowy z ludźmi wiem że bardzo dużo ludzi przychodzi i zaraz odchodzi.. Nikt nie chce tam zostać no ale cóż za poklepanie po ramieniu bądź usłyszenie od właścicielki że fajnie ze dużo zrobiłaś rodzina się nie naje

Witam. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie :) właścicielka tylko patrzy jak wykorzystać pracowników. Bardzo dużo obiecuje lecz mało robi. Wymaga się od pracowników dużo a brak profesjonalnego przeszkolenia z maszyn wszystko po łebkach robione mottoo firmy rób najwięcej dostawaj jak najmniej:) zdecydowanie odradzam

Speedy

Cześć, a na jakie wynagrodzenie można liczyć ?

@Speedy

Najniższa krajowa.. A do tego jak robisz nadgodziny to nie ma dodatku do nadgodzin.. Więc tragedia nie opłaca się zostawać.. Ale co oczekawic skoro w firmie więcej ludzi za biurkami jak na produkcji ????

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Chemik w Graylabs Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Aplikowałeś do Graylabs Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Technolog? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Interesuje mnie praca jako Opiekun Klienta w firmie Graylabs Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Zostaw merytoryczną opinię o Graylabs Sp. z o.o. - Katowice będzin

• Jak się pracuje w Graylabs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graylabs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graylabs Sp. z o.o.?

Graylabs Sp. z o.o.
  • Gzichowska 115