P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o.

Bielawa

P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o.

Opinie o P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o.

pracownik 222

Mam pytanie Jak wygląda praca na produkcji ? I czy w ogóle są jakieś przyjęcia Bo chętnie bym spróbował sie tam dostać

Piotr

Jaką macie atmosferę? Jaką umowę dostaje się na starcie?

kolega
@Piotr 15.07.2018 10:57

Wiem tylko tyle że zarobki są słabe minimum, pracy dużo i jeszcze na dodatek jakieś dziwne normy, także nie polecam, miałem składać tam papiery, ale minimum to żadna firma nie płaci.

Praca na produkcji, dwie zmiany na 6 do 14 i od 13:30 do 21:30. Praca czasami cięzka czasami lekka zalezy jaki produkt jest wytwarzany.

Bartek

Może ktoś podpowie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

fvckvetos

Dno i wodorosty, firma która zapomniała co to BHP, co to zapewnienie bezpiecznych warunków pracy ZWŁASZCZA przy szkodliwych lekach, nie wspominając o szczurach latających po halach produkcyjnych. Nie polecam, kariery tu nie zrobisz, no chyba że polizesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam gdzie trzeba, np. Marcinkowi jeśli chodzi o produkcję. Nie warto zwracać sobie głowy. Pozdro 600

RLaser
@fvckvetos 10.09.2017 21:02

Szanowny użytkowniku nie jesteś anonimowy w internecie zawsze można znaleźć autora wpisu po adresie IP. Pozdrawiam serdecznie

Ewelina

Firma publikuje aktualne oferty pracy na swojej stronie http://vetos-farma.com.pl/kariera/ Aktualnie trwa rekrutacja na stanowiska: Pracownik administracyjno-biurowy w dziale sprzedaży oraz Pracownik działu technicznego – konserwator maszyn. Jest także wiele ofert będących w przygotowaniu. Na przykład na Asystenta lub Laboranta w laboratorium chemicznym. Czy ktoś z Was zamierza aplikować do tej firmy? Kto z Was pracuje w tej firmie i może napisać o niej coś w więcej?

Ewelina

@Magda a na jakim stanowisku w P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o. pracujesz? To bardzo pozytywny znak - atmosfera obecnie stanowi bardzo duży czynnik motywacyjny dla pracownika. Szczególnie w przypadku pracy zespołowej, kiedy odpowiedzialność za jego powodzenia jest wspólna.

Magda

Widać, że firma sie rozwija i rozrasta. Atmosfera pracy jest całkiem pozytywna. Polecam pracodawcę.

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Bielawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Bielawianin
@Administrator 16.04.2018 09:30

Pan/i Administrator dla osób pochodzących z Bielawy nie Bielawa...

anonymous

Witam. Proszę o informacje czy są aktualnie przyjęcia do pracy? Pozdrawiam.

T

Praca jest ok, brakuje owszem trzymania się zasad BHP( bo w końcu dojdzie do nieszczęścia i będzie problem) ale praca nie jest zla. Kierowniczka( teraźniejsza oczywiście) baaardzo wporzadku, walczy o ludzi o to żeby mieli lepiej, bo poprzednia to szkoda gadać. Liderzy zmianowi no cóż... Mariusz spoko nie mam nic do zarzucenia, jak trzeba to zakasa rękawy i pracuje z ludźmi(chociaż tam to chyba jest liderka "najlepsza z najlepszych") Marcin, no tutaj to by dużo pisać a i tak nie wiadomo czy coś pozytywnego by się znalazło. Marcin - zero pomocy, patrzy tylko jak się nienarobic i kto za niego pracę wykonane. Rada dla nowych pracowników jeśli nie chcecie być ciągle szmaceni itp to poroscie o zmianę Mariusza bo szkoda waszych nerwów. Marcin sam popełnia dużo błędów ale innych za to obwinia zawsze. Agresja u niego jest na porządku dziennym. Moja propozycja na polepszenie to pozbycie się Pana Marcina bo inaczej szybciej ludzie pouciekaja...

BB
@T 05.02.2018 18:27

Nie do końca bym się zgodziła, jeśli chodzi o Marcina, dlatego bo jeśli u niego na zmianie jest KASIA K, która ludzi buntuje cały czas narzeka, że jest źle, że praca polega na Partyzantce, że tego nie będzie robiła (i taką informacje rozgłasza po mieście I NA PRODUKCJI) to niema, co się dziwić, że tak jest u niego na zmianie, a pracownicy nie zwalniają się przez Marcina tylko przez KASIE która sieje zamęt. I to jest fakt który może potwierdzić cała produkcja, ja niestety już nie bo musiałam się zwolnić przez tą osobę. A jeśli chodzi o Mariusza to, co słyszałam to faktycznie niema, co złego słowa na jego temat powiedzieć,

Ty ja oni

Pracowałem tam bardzo długo i wiem jaki jest Marcin, nie raz widziałem jak dziewczyny przez niego płakały albo były znerwicowane zresztą do facetów też był opryskliwy i agresywny. Chociaż już tam nie pracuje to informacje mam na bieżąco i z tego co wiem to biuro zadowolone jest z pracy Pani Kasi i ludzie wcale na nią nie narzekają, buntować to można dziecko w przedszkolu tu pracują ludzie dorośli którzy mają swój rozum. To jest raczej kolejna zagrywka Marcina, siebie wybiela innych oczernia zrzuca winę, pewnie mu się sprzeciwiła kiedyś więc teraz jest jego kozłem ofiarnym, będzie kręcił, kłamał, wymyślał, manipulował, żeby tylko udupic, nie pierwszy raz tak robi. Paru osób które mu ciążyły (naraziły się bądź odważyły w końcu głośno powiedzieć co robi i jaki jest) pozbył się ze swojej zmiany. On nie potrafi normalnie, zawsze jest jakaś agresja złość nerwy. I to przez niego ludzie odchodzą bo nerwowo nie wytrzymują, ostatnio zwolnił się młody chłopak bo ile można wytrzymać wszystko ma swoje granice

Młody chłopak
@Ty ja oni 07.02.2018 18:04

Ja się nigdzie nie zwolniłem:)

Krzysztof SZCZECIN

Znajdę Cię.

Bartosz

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

llk
@Bartosz 14.02.2018 10:48

Odradzam, ja też chciałem tam złożyć papiery jak się dowiedziałem jak tam faktycznie jest to mnie głowa zabolała

produkcja

mogę śmiało polecić. ;)

anonymous

A ta firma znajduje się na dzierzoniowskiej 21 tam gdzieś jest ta praca a ile zmian

Ola

Może długo nie pracowałam, ale wspominam prace bardzo dobrze, przyjemne otoczenie i miłe warunki, moge polecić!

pozytywny

duzo jadu w komentarzach, przesada. Ja firmę polecam, kierujcie sie własnym doświadczeniem, nie innych ;)

magazynier

dla mnie praca pozytywna, firma dobrze wyposażona i na wysokim poziomie, pozdrawiam

Marek

Nie zgadzam się z niektórymi, ludzka zawiść i tyle. W firmie dobrze mi się pracowało nie mam chyba do czego się doczepic.

Jarek

Bardzo miło wspomina współpracę, osoby w firmie bardzo pozytywne, co do zarządu nie mam zastrzeżeń, polecam.

wdzięczny

Ale bzdety:) Prezesa nie znam,ale dzięki niemu miałem z czego rodzine utrzymać,a jeżeli chodzi o p.Marcina N.to lepszego lidera nie miałem. Pozdro

Moniaa

Miła współpraca, mogę polecić bez zawahania :)

Xx

to szczera prawda

X

Firma dno, możesz pracować 10 lat i nie zarobisz odpowiednio do umiejętności i kwalifikacji. Szef Piotr O. to największa złotówa w powiecie, nie da Ci zarobić, zapomnij, wielki wizjoner, który żyje oderwany od rzeczywistości, jedyne podwyżki na jakie możesz liczyć to podwyżka minimum socjalnego gwarantowana przez Państwo. Pan v-prezes Wojciech O. to też niezła parówa, nie zna sie na niczym, wygląda na upośledzonego i ciągle zuje gume, nie mowiac o tym ze rozmawiając z Tobą ciągle mieli tym ozorem, ciuchy zmienia raz na tydzień. Panie Piotrze, jest Pan zwykłym frajer.em, mam nadzieję, że kiedyś zemści się wszystko na Panu, nie mówiąc o PANA HANDLU LEKAMI NA LEWO, wszyscy dobrze wiemy o "Aptece", mam na Ciebie mnóstwo dowodów, zarówno na Twoje przekręty jak i na warunki pracy w tej pożal się Boże firmie, także miej się na baczności. Nie pozdrawiam także "Prawej ręki" prezesa Pana Alkoholika Marcina N. , człowiek który zjadł wszystkie rozumy. nie umie się zachowywać, wygląda jak menel i taki też jest, serdeczne uj wam wszystkim w dup.ę.

była praco

nie polecam.....

kleo83

Siemka pracowalam jeszcze do niedawna w tej firmie jest do niczego praca na czarno atmosfera nie ciekawa stare pracownice bojace sie o swoje stolki na CZARNO w kazdej chwili za brama popieram zdanie firma nie jest godna polecenia

guru

Myślałem żeby pójść do tej firmy do pracy ale jak jest tak jak piszesz to nie warto sobie głowy zawracać i czasu . Dzięki za info

sonia

najnizsza krajowa praca na czarno nie miesiac ale nawet pol roku i mozesz byc zwolniony z dnia na dzien

na czarno

Firma krecaca na prawo i lewo totalny balagan przesiew pracownikow obiecuja dobre zatrudnienie po krotkim czasie zwalniaja bo nie ma zamowien przycodzac na rozmowe proponuja prace na najnizszej krajowej na czarno albo sie decydujesz albo nie jak pracujesz to chocbys byl super pracownikiem to i tak wylecisz bo ci zle z oczu patrzy jedna klika. Firma w ktorej sprzataczka ma wiecej do powiedzenia niz czlowiek z duzym doswiadczeniem nie polecam tego zakladu no chyba ze ktos ucieka od alimentow czy wiezienia tona pare dni moze sie przyczaic zeby na piwo i fajki bylo

pracownica

Przyjemna firma, przyjemni ludzie. Wiele nauczyłam się od pracujących tam ludzi, zawdzięczam im swój pierwszy staż pracy. Wiążę z tą firmą same dobre wspomnienia.

Zostaw opinię o P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o. - Bielawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o.