Opinie o P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o. w Bielawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o. w Bielawa

produkcja

mogę śmiało polecić. ;)

A ta firma znajduje się na dzierzoniowskiej 21 tam gdzieś jest ta praca a ile zmian

Ola

Może długo nie pracowałam, ale wspominam prace bardzo dobrze, przyjemne otoczenie i miłe warunki, moge polecić!

pozytywny

duzo jadu w komentarzach, przesada. Ja firmę polecam, kierujcie sie własnym doświadczeniem, nie innych ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
magazynier

dla mnie praca pozytywna, firma dobrze wyposażona i na wysokim poziomie, pozdrawiam

Nie zgadzam się z niektórymi, ludzka zawiść i tyle. W firmie dobrze mi się pracowało nie mam chyba do czego się doczepic.

Jarek

Bardzo miło wspomina współpracę, osoby w firmie bardzo pozytywne, co do zarządu nie mam zastrzeżeń, polecam.

wdzięczny

Ale bzdety:) Prezesa nie znam,ale dzięki niemu miałem z czego rodzine utrzymać,a jeżeli chodzi o p.Marcina N.to lepszego lidera nie miałem. Pozdro

Moniaa

Miła współpraca, mogę polecić bez zawahania :)

Xx

to szczera prawda

była praco

nie polecam.....

kleo83

Siemka pracowalam jeszcze do niedawna w tej firmie jest do niczego praca na czarno atmosfera nie ciekawa stare pracownice bojace sie o swoje stolki na CZARNO w kazdej chwili za brama popieram zdanie firma nie jest godna polecenia

guru

Myślałem żeby pójść do tej firmy do pracy ale jak jest tak jak piszesz to nie warto sobie głowy zawracać i czasu . Dzięki za info

sonia

najnizsza krajowa praca na czarno nie miesiac ale nawet pol roku i mozesz byc zwolniony z dnia na dzien

na czarno

Firma krecaca na prawo i lewo totalny balagan przesiew pracownikow obiecuja dobre zatrudnienie po krotkim czasie zwalniaja bo nie ma zamowien przycodzac na rozmowe proponuja prace na najnizszej krajowej na czarno albo sie decydujesz albo nie jak pracujesz to chocbys byl super pracownikiem to i tak wylecisz bo ci zle z oczu patrzy jedna klika. Firma w ktorej sprzataczka ma wiecej do powiedzenia niz czlowiek z duzym doswiadczeniem nie polecam tego zakladu no chyba ze ktos ucieka od alimentow czy wiezienia tona pare dni moze sie przyczaic zeby na piwo i fajki bylo

pracownica

Przyjemna firma, przyjemni ludzie. Wiele nauczyłam się od pracujących tam ludzi, zawdzięczam im swój pierwszy staż pracy. Wiążę z tą firmą same dobre wspomnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o. - Bielawa

• Jak się pracuje w P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Dzierżoniowska 21
    Bielawa

P.F.O. Vetos-Farma Sp. z o.o.