saria

Długi Borek

Opinie o saria

expracownik

Masz rację. Wydaje się...

kroinka

takie osoby zasługują na przywilije. a wiecie coś konkretniej czy warto aplikować na oferowane właśnie stanowisko kierowcy kat. C+E? Schwerin wydaje siuę atrakcyjną lokalizacją.transportcysternami biodiesla wydaje się bardzo dobrze płatnym zatrudnieniem

pawl

w ochronie sarii 5 zeta na reke.na umowe zlecenie.a niepelnosprawny 8 zl.Kasprzyk,Oracz,donosza wszyscy wsztstko i kazdemu

pablo

Słowa kojarzące się z saria (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w saria: Najbardziej nie podobało mi się w saria:

Zostaw opinię o saria - Długi Borek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie saria