Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Iwona

Czesc, wypelnialiscie już na stronie ten dochód do wniosków zfss? Z tego co widzę to kwoty się nie zmieniły względem do poprzedniego roku,a była podwyżka to nie powinny być większe ?

X

Aż strach na magazynie coś powiedzieć!bo za chwilę na mnie pójdą na skarge!

Iy

Praca jak to na magazynie ale takiego kolesiostwa i projektu rodzina na swoim nie spotkasz nigdzie. Nie wiesz nigdy kto jest od kogo ale widać że awanse i rozdzielanie pracy jest ustawiane. Nie wszyscy wiedzą ale są premie kwartalne czy za najlepszą ocenę roczną było 1000 zł rozdane znajomym. Opinia pracowników tzw.Eos to ściema gdzie każą ci oceniać tylko pozytywnie. Ogólnie specy od pijaru mają dobrych a propaganda jak za (usunięte przez administratora) Wystarczyłoby płacić za pracę po równo i trochę szacunku.Dziekuje

Pik
@Iy

A co to znaczy dobry pracownik?Dobry pracownik to taki co ma układy z liderem! I to właśnie oni pobrali po tysiaku.No jak w takim zakładzie może być dobry pracownik nie rozumie!!!!!!!!!!!!!!

@Iy

Propagandę to dopiero zobaczysz, bo kręcą filmiki jak to w firmie jest fajnie. A tym czasem w rzeczywistości jest taka rotacja ludzi, że już ponad 2 tys. pracowników się przewinęło, a najlepsze, że większość się sama zwolniła.

Eeeee
@Iy

Nie wiem kto dostał po tym niby tysiaku za ocenę roczna i skąd wiesz ze to był tysiak bo ci naprawdę dobrzy pracownicy co też mieli ocenę roczna ok to nic o tym nie wiedzą. To chyba ty jesteś w tym zacnym gronie znajomych i rodziny DHL. Pozdrawiam serdecznie

Pts
@Eeeee

A kto w zeszłym roku dostał?Pytam się kto to jest ten dobry pracownik?Ten który chodzi na l4 i nie zawsze wyrabia normę?Faktycznie dobry pracownik to właśnie ten!Jak można dać takiemu pracownikowi kasę,!Dobry pracownik nie chodzi na l4!!!przede wszystkim.

Pick998
@Pts

L4 to podstawa w tej firmie jak dają to trzeba z tego korzystać...a nie stać w alejkach i ciągle rozmawiać...jak już zjawiłeś się w pracy to może byś zrobił tą ich (usunięte przez administratora)normę w dhl a nie tylko stał w alejkach i gadał bo przez takich jak ty są korki w alejkach

Niki

Nooo, to dostaliście 400 zł na Wielkanoc to teraz 300 zł na Boże Narodzenie w Grudniu... A po drodze będziecie (usunięte przez administratora)w soboty w Maju z grafikiem..... za grosze.. i w tyg, wolne

@Niki

Coraz lepiej w tej firmie, ale widocznie za mało ludzi się zwolniło i nadal nie widzą, że tu już prawie nikt nie chce pracować

Stephan B.
@Niki

A tam narzekasz tyle płacą w takich firmach i tyle dlatego przy takich zarobkach w takich firmach jak Dhl będą pracować tylko towarzysze z ukrainy już powinni zmienić nazwę magazynu w Sosnowcu na DHL Ukraina bo kto normalny chce tak tyrać za takie grosze...pomyśl jaki oni mają przelicznik 400pln to 3400 hrywien i jak im się opłaca pracować w polsce rok porobią w polsce w takich głupich firmach jak dhl wracają do siebie i są milionerami dobrze że ukrainców nie za bardzo chcą w ue ale szkoda że polacy pracujący na zachodzie za euro nie mają takiego przelicznika tej głupiej złotówki jak banderowcy

Na....
@Stephan B.

W dhl jest przynajmniej wesoło na zmianie B dwa babska się pobiły.Gdzie może być tak wesoło??Najgorsza ta z foliarki!!!!z wszystkimi zadziera myśli że wszystko może bo przecież wujcio obroni!!!!

Dudek
@Na....

Tak to jest. Jak od poczatku tylko same znajomki i rodzinka objela wszystko. Dlatego mysla ze sa nie tykalni. Jeden drugiego zawsze bedzie bronil. To sie powinno skonczyc. A oczywiscie gora nic nie widzi. Nie tylko ona najgorsza bo i oczywiscie jej obronca farbowany blondyn dziadek.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Xxxx

Ludzie gdzie wy pracujecie, jedna podwyżka w roku a roboty do (usunięte przez administratora). A na dodatek totalny (usunięte przez administratora)teraz . Kto może niech ucieka z tego (usunięte przez administratora).

@Xxxx

Podaj firmę która dają więcej podwyżek w jednym roku. Chętnie zamienię na taką pracę gdzie dają co chwilę podwyżki :)

Wafel

Istnieje dzięki znajomością ,układami ,rodzina poleceniami na stanowiska .Kiedyś na początku było inaczej ....teraz wystarczy spojrzeć na przemiał ludzi i zwiększenie normy ,jak (usunięte przez administratora) czy krowa da ci więcej mleka niż powinna?

Hehrrr

Firma magazyn gdzie ciągle nie ma roboty to Amazon a płacą więcej za nic nie robienie niż w DHL gdzie trzeba (usunięte przez administratora)a nędzną premię

Milo
@Hehrrr

A to czemu nie pójdziesz tam?:) Płacą więcej, mniej wymagają, mniej roboty. W czym problem?

Yyyyy
@Xxxx

Już uciekli ,magazyn pic na wodę , zawsze bałagan był wszystko na ziemi ,ale jeśli przyjeżdżało Pepco ,lub był audyt i schodził z BHP wszyscy wiedzieli dziwnie że nie z zaskoczenia bo zawsze wszystko przygotowywali pod publikę ,mamy godzinę by posprzątać .Ludzi odrazu zdegradowali na Pick ,mieli jeździć spokojnie bez ciśnienia że niby wyrabia się normę ,morał taki że potrafią siebie przedstawić w jak najlepszym świetle kosztem ludzi błaznów

Anonim9976
@Yyyyy

(usunięte przez administratora)pracę w firmie dhl sosnowiec w szczególności na dziale pick..(usunięte przez administratora) jak beduin przez 8h zeskakujesz z tego zjeban...wózka i pobierasz te inery żeby wyrobić tą chorą normę a i tak potem dostajesz 0%premii i zarabiasz najniższą krajową bo musisz (usunięte przez administratora)na najgorszych zleceniach...to może niech ci pajace którzy ustalają te ścieżki albo te (usunięte przez administratora)liderzy którzy robią odprawy na picku i przez 8h chodzą razem za rączke po całym magazynie wezmą wózek i pokażą reszcie pracowników jak to trzeba pracować żeby po sobie posprzątać wyrobić normę i mieć całą premie a nie (usunięte przez administratora) siedzą i nic nie robią te ich odprawy to też takie daremne jak ten cały magazyn..kto normalny chce tam jeszcze pracować

Wiwes

Można prosić o podanie jakiegoś kontaktu do kadr ?

HulaHop

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi jak się wchodzi na macrologic to tam jest rubryka pożyczki o co w tym chodzi prosze o szczera odpowiedź

@HulaHop

Też się tym zainteresowałem. Na tą chwilę to tylko tam widnieje. Ale z tego co wiem to w przyszłości ma być coś takiego jak pożyczka.

Led

Może nie wszyscy zrozumieli, co wczoraj usłyszeli, to ja wytłumaczę. Z racji, że dhl musi zarobić, to jeżeli klient wyznacza normę na poziomie 140, to aby Niemcy zarobiły, dhl automatycznie zwiększa do 150. Pracując w tej firmie, pracownik musi zadowolić dwie firmy. To tak w kontekście, że klient jest tym złym i wymagającym.

Heniu
@Led

Nie, nie zrozumiałeś tego. Aby DHL zarobił, to musi spełnić te 140, nie spełnia to nie zarabia. Klient podnosi normy i oczekuję więcej, więc aby zarobić trzeba więcej pikować :)

Led
@Heniu

140, to jest podstawa czyli pepco mogło by samo otworzyć taki magazyn i robić taką normę. Dhl zapewnia, że robi podstawę plus dodkowe innery, i za te własnie dodatkowe innery dhl zarabia,a pepco ma lepszą produktywność. Teoretycznie wszyscy zadowoleni, oprócz pracowników

Polak
@Led

Jest zawsze na dnie ,w innych krajach w takiej firmie są inne stawki,tylko głupi Polaczek myśli że złapał super robotę ,a zadowolić to można kobietę a nie firme

Daga

Jezus dziewczyny gdzie my pracujemy, piorę kamizelkę, a tam woda czarna jak ziemia, to na budowie nie ma takiego syfu,tylko tutaj pracujemy prawie za najniższą krajową. Trzeba wziąć przykład z innych i stąd uciekać jak najszybciej.

Daga

To było akurat z dwóch tygodni. Ale tak naprawdę to nie chodzi o kamizelkę, ale o to że my ten bród wdychamy, bo nawet widać jak się unosi nad nawierzchnią

Ldh

Ma rację. A forum między innymi po to jest aby wylewać swoje żale. A jak ci to nie odpowiada to nie czytaj.

Beny

Kustosz drożeje a o podwyżkach cisza . Chyba będzie trzeba zacząć oszczędzać na żywności

Pasek

Co z tymi podwyzkami?? Podobno na Dabrowie i Myslowicach juz aneksy dostali. A tu jak zwykle do ostatniej chwili. Ile mozna "negocjowac"(w cudzyslowiu) z klientem. Przeciez to juz przechodzi ludzkie pojecie. Podwyzki juz powinny byc a nie takie mydlenie oczu ludziom. Tak jak z tym gazem. Czujniki nie zadzialaly ale gazem smierdzialo na polowie magazynu. Czyli ulatnial sie i po interwencji sluzb zostal dopiero zakrecony i wtedy juz nie smierdzialo. Takie sciemy sadza ze szkoda gadac.

Vacuś
@Pasek

Szykują się podwyżki...cen gazu...

Piker

Brawa dla kadry zarządzającej która pomimo ulatniającego się gazu w tamtym tygodniu nie zrobiła ewakuacji .I popołudniówka i nocka pracowała w takich warunków . Dopiero po przerwie na nocce, po reakcji pracownikow pomyśleli by wezwać kogoś do gazu .Wkolko ich gadanie ze nic sie nie ulatnia ,ale rampy musiały być otwarte i pytania do pracowników jak się czuja …….Tyle gadają o bezpieczeństwie pracy a sami nie wiedza jak należy się zachowac w takiej sytuacji .Chyba pora by liderzy i kierownicy mieli solidne szkolenie z bhp .

Pts
@Piker

Liderzy to powinni przechodzić osobne szkolenie jak rozmawiać z pracownikiem,bo to my na nich pracujemy a nie odwrotnie.Ja nie mam czasu jednego telefonu wykonać do dziecka bo norma a ci siedzą na FB i tik toku.Porazka.A gdzie góra?To na co te kamery?Warto już może powoli zmieniać liderów!

Haha
@Piker

A przecież to taki przyjazny magazyn ,dobrze żeście nie wylecieli w powietrze ,bo norma

Brygardier
@Piker

Czego ty się spodziewasz pani z peweksu jak ona nawet nie znała adresu nie wiedziała jaki adres podać do stacji ratownictwa gazowego. Ona nie ma pojęcia o zarządzaniu siedzi przy komputerze tylko i odświeża te swoje cyferki a jak trzeba podjąć jakąś decyzję to nie wie co zrobić w ogóle no chyba że jest to decyzja aby zrobić lidera z gościa który budował czołgi i kopał się z paletą na grillach to wtedy podejmuje taką decyzję i robi z niego lidera ze swojego (usunięte przez administratora) Masakra po prostu masakra tyle mam do powiedzenia na temat zarządzania tej pani pani która jest obok niej i pana który siedzi naprzeciwko ręka rękę myje wielka trójca przenajświętsza. Ale przyjdzie ich czas, oj przyjdzie...

Ktoś
@Brygardier

Teraz całkowicie poważnie bez żadnego (usunięte przez administratora). Co musi się wydarzyć na magazynie aby ktoś wyżej zobaczył że pani kierowniczka z peweksu jak to ktoś napisał kompletnie nie nadaje się do współpracy międzyludzkiej do zarządzania do podejmowania żadnych decyzji. Co musi się wydarzyć aby ktoś w końcu zrozumiał że pan siedzący naprzeciwko kryje tą panią w każdej zaznaczam w każdej sytuacji. Tematy które dotyczą tej pani i są dla niej negatywne są przez tego pana zamiatane pod dywan. Co naprawdę musi się coś stać aby ktoś zrozumiał że pani jest wręcz niebezpieczna na zajmowanym przez siebie stanowisku, oczywiście niebezpieczna dla swoich pracowników. Pomijam już fakt że pani kompletnie nie ma pojęcia o szeroko pojętej logistyce

A kto tam ma
@Ktoś

To pojęcie ,jeśli to sami koledzy ,znajomi znajomych ,rodzina itd a góra myśli że się wspaniale spisują że zwalniają dobrych pracowników ,by zrobić miejsce swoim ,zróbcie drzewko geonaliczne kto jest tam kim i z czyjego polecenia i rodziny

Hej, czy można u Was zjeść obiad podczas pracy na stołówce i w jakiej cenie?

@123

Obiad haha człowieku w tym magazynie człowiek nie może się normalnie wypróżnić a co mówić o jakimś normalnym posiłku.

@Fok

A na przerwie?

Ludzie

Ludzie to są chorzy władzy ..ale jak się spotka na ulicy to róbcie im wstydu za ich zachowanie jak ludzi Traktują co ciężko pracują .Więcej rządzących a robić nie ma komu fajka kawa śmiechy i nabijanie się z ludzi .Niech Warszawa widzi co się dzieje i coś zrobi z nimi .

Pozdrawiam.
@Ludzie

(usunięte przez administratora)To wygląda tak jak (usunięte przez administratora) nie szanują ludzi co robią na nich ..ważni są ludzie ci są na krzesłach ale wszystko jest do czasu .????Tak jak napisane ludzie chorzy władzy ale to jest do czasu .Jak ktoś nie szanuje ludzi to Karma wraca .

Niko

Jestem tam krótki czas a już mam ochotę się zwolnić norma jest tak wygórowana że aby ja wyrobić to bym musiał zrezygnować z przerwy oczywiście liczenie normy na czas które jest absurdalne kierownik zmiany mówi że nie ważne ile będzie Item na wykonanie na wykonanie zadania jest liczony czas oczywiście nie ma powiedziane jaki to czas ale mówią że norma to 140 na godzinę co i tak jest absurdalne ponieważ mamy stawkę godzinową i w umówie nie było nic napisane o pracy w akordzie poza tym jesteś nowym pracownikiem o co kolwiek się zapytasz to przełożeni patrzą na ciebie jak na człowieka chorego na trąd i oczywiście nie polecam pracy tutaj jak już rozmawiałem z niektórymi ludźmi to sami mówią że nie chcą tu pracować ale nie mają wyboru albo że ogólnie wiele ludzi się zwalnia i że się wcale nie dziwią

Miro
@Niko

Dokładnie ;) tak to jest jak ktoś strzeli normę z (usunięte przez administratora) nie biorąc pod uwagę to że ludzie muszą latać żeby to wyrobić , liderzy siedzą przez 8H na stołkach bądź chodzą za ludźmi i patrzą im się na ręce a ciężko im przejść przez strefę Left by zobaczyć w jakim stanie są palety , gdy przyjeżdżasz do nich prosić o kod to patrza na ciebie jak na (usunięte przez administratora) z pretensjami po co poprawiać ta paletę? To jaki jest sens tworzenia kodu skoro się szczypią z tym aby ci go udostępnić. Może by tak liderzy pokazali jak uzyskać ta normę ? Kolejny temat to dlaczego nagle zostały zlikwidowane wyniki do przerwy i na koniec pracy ? Skąd mamy pewność że nie są te wyniki poprawiane na gorsze ? Przecież po coś został kupiony ten telewizor ???? . Podwyżka? Od zeszłego roku myślą i ciężko powiedzieć co kolwiek w tym temacie . Jeden wielki (usunięte przez administratora)

@Miro

My na zmianie B nie mamy nawet odpraw.Przeciez masz lider jest zmęczony ciągłym siedzeniem na ....I te bezsensowne spacerki po hali z nierozłącznym przyjacielem.A dlaczego nie idzie w regały sprawdzic co tam się dzieje??a po co...

Hahaha
@Niko

Ale przecież się chwalą wszędzie że jest to miejsce przyjazne dla ludzi i ich pracy i dostali nagrodę to jak to w końcu jest?

To dno
@Miro

W postaci liderów ci pokażę cokolwiek ?chyba zwolnienie i bimbanie na telefonach .Oni muszą być biali ty jak czarny (usunięte przez administratora) ,jeśli nie masz tam pleców jesteś nikim i cała filozofia tego magazynu

Dhl sosnowiec

Prosimy doprecyzować o jakim liderze ze zmiany B mowa...jaki dział itp. napewno każda skarga na przełożonego który nie dopełnia swoich obowiązków zostanie uwzględniona i rozpatrzona przez DHL w trybie natychmiastowym

New
@Hahaha

Szczerze to nie widzę sensnsu pracować bez premii na tym magazynie. Człowiek uczciwie pracuję, stara się jak może a i tak chodzi bez premii. Magazyn już ma taką opinie że nie długo to będzie tutaj pracować tylko (usunięte przez administratora) przychodząca obrzygana do pracy. Zobaczcie jakie podwyżki dali w Lidl czy gdzie indziej a tutaj za najniższą krajową się pracuje. Jak oni chcą żeby pracownicy się nie zwalniali to tylko mogą zmotywować dobrą płacą bo reszta to jest porażka na całej Lini

italia

a co takiego dzieje się w regałach? może oświeć nas wszystkich

italia

wszyscy jesteśmy w regałach i tylko ty coś tam widzisz, napisz co to takiego, albo skontaktuj się z jakimś specjalistą, może pomoże

Czy ktoś ma kontrolę nad osobami szkolacymi????????

Dhl
@Nowy

A czemu pytasz ?

Mateusz

I jak tam zadowoleni z przemowy ? Od roku czasu mają plan na podwyżki ale nie jest w stanie powiedzieć ile będzie wynosić, no to jest oczywiste że nie może powiedzieć teraz bo ludzie by usłyszeli i każdy by się zwolnil . Szkoda ze w kwestii norm wyższych nie są tak długo ustalane jak te podwyżki czy inne pierdoły .

Jurek
@Mateusz

Bardzo zadowelni, az szkoda gadac. Teraz beda sciemniac ze prowadza rozmowy na temat podwyzek. Ile mozna prowadzic te rozmowy. Oni chca wyciagnac pierw kase dla firmy i wtedy beda wiedziec ile dostana i jakie ochlapy moga dac ciezko pracujacym. Wlasnie, normy to potrafia dzwigac i nie ma z tym problemu. W wymyslaniu (usunięte przez administratora) to tez sa dobrzy. Gdzie nikomu do szczescia to nie potrzebne. Ale jak juz chodzi o kase to problem jak zawsze.

Mak
@Mateusz

Ja jestem zadowolony,bo kejpikaje się zgadzają. Człowiek spać po nocach nie może bo myśli i się martwi czy słupki się zgadzają. W ogóle powinniśmy dostawać częściej informacje o kepikajach to człowiek był by spokojniejszy. Powinni zdjąć tą tablice o dniach bez wypadku, bo bezpieczeństwo jest nie ważne, najważniejsze są kejpikaje

Haha
@Jurek

Pooglądajcie sobie program na Polsat , Kryptonim szef.J ak schodzi do ludzi i się interesuje przebiera się za pracownika i wyciąga info jak to wygląda bo dół robi co chce i do nich nie dociera większość rzeczy,taka blokada z dołu i wszystko kryją ,a Potem się wybielają jacy to są wspaniali ,może na DHL też nie dociera większość informacji -szklana szyba jak w programie i ktoś to blokuje ...dół nie daje im info kogo zwalnia za co ,kto im się nie podoba wy się w końcu otrzasnijcie bo tam wielką komitywa

Też oglądam
@Haha

Zwłaszcza tyczy się lidera k.k gnębi ludzi powinnam go zgłosić o (usunięte przez administratora)bo jak robiło się dobrze to ok ale jak mu się sypało i nie byli w stanie tego wyrobić to do zwolnienia ,oby tobie(usunięte przez administratora)też się noga podwinęła i wszystkiego najgorszego w zyciu

A czy ktoś powie pani Izie ze nie tylko rzesy się licza ? Niech wypierze ubrania bo nikt jej tego nie powie może przeczyta...w sumie rzesy mogą te litery zakryć ale jedzieeeee

Jarek kartony
@Marcin

Widziałem co się działo w alejce 14

Benedykt XX

Panie K.W z utrzymania ruchu. Jesteś zakładowym lizusem i Tiko. Art 60 "Tiko - tajny informator kierownika obiektu. Jeżeli byś potrafił tak strzelać z karabinu jak z ucha to jesteś w stanie zakończyć wojnę na Ukrainie. Uważajcie na niego będzie was klepał po plecach a za 5 min na kolanach u kierownika nawymyślał na was niestworzone rzeczy. Stfu na ciebie wieszaku.

Benedykt XX

Lipa straszna się zrobiła bo w biedrze niepodal magazynu zielonych kustoszy brak

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 356.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 319, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.