Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Led

Sukces, dzięki nam pracujących prawie za najniższą krajową https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/siec-pepco-zwiekszyla-przychody-o-41-proc-udany-swiateczny-okres/093ps1v?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi

Ed
@Led

Ciekawe, jak będą się tłumaczyć, żeby nie dawać większych podwyżek?

@Ed

Hej Jaką macie podstawę i jaką premię.Jestem z DHL Łódź chciałbym to porównać

Dhl sosnowiec

Propaganda

Pic

Najniższa krajowa a premii brak

Popek
@Pic

Jarek
@Led

Pepco zarobilo duzo hajsu. To rozmowa w sprawie podwyzek z klientem powinna byc na poziomie min 500zl. Ponad 40% przychodu to stac was na ludzi zeby dalej pracowali.

Andri

Zastanawiam się nad osobami które dostały " Avans " wychodzi na to w tej firmie nie musisz robić normy to wtedy cię rzucą na inny dział i jesteś ustawiony.

Deso dogg
@Andri

Nata
@Andri

To prawda.Na zmianie B osoba która cały czas korzysta/ła z l4 normy nigdy nie wyrabiała została doceniona i jest na kontroli.Super.

Dead Man

Michael
@Nata

Z tego co wiem to nawet dobrze palet nie potrafi sprawdzić!!!.A ile palet sprawdzi w ciągu 8 godzin?to jest śmiech na sali!!!! No ale została doceniona że wogole przyszła do pracy no mogła przecież nie przyjść!!!!

@Michael

I co zal (usunięte przez administratora) ściska ?Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku ,skoro co roku była tam w okresie 4 brygadowki wiec jak widac sprawdziła się .Mam nadzieje ze osoby które maja z tym problem składały papiery na lidera teraz. Nooo przecież macie takie parcie na awans wiec przed wami ogromna szansa .Aaa i jak już piszecie to nie podszywajcie się pod innych ,już nie wspomnę o tym ze łatwiej byłoby komuś powiedzieć to prosto w oczy a nie tutaj tworzyć ze żałosne wypociny .

Liv
@Piker

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku ?No chyba nie . Zapracowane wiecznym L4 ????

@Liv

Wiecznym L4?Jedno L4 przez kilka lat pracy .Albo masz na mysli kogoś innego (usunięte przez administratora)

X
@Piker

Jedno L4 ale za to cały czas PPW !!

Dhl
@X

Przed chwila ze ciagle L4 ,teraz ze jedno ,jakaś niezdecydowana jestes ….. ,Ale ty jestes osoba najlepiej poinformowana …… Co do osoby z SK -jeżeli już to musisz być Pracownikiem ze starego bulka a to zawęża Grono osób podejrzanych o wypisywanie takich bzdur.

Marcin w
@Nata

Taaa, osoby najlepiej wiedzą które nie wiedziały nawet jakie kto ma wyniki... Ta osoba, która jest gdzie jest to pierwsze zasłużyła gdzie jest, po drugie życie zmusiło do takiej, a nie innej roli. Z l4 fo chwile to kłamstwo, bo chyba ja wiem najlepiej, a z norma, też sobie radzila dobrze

Picker

Czy wy też uważacie , że lider "D" ( kiedyś GRID) z grupy B ma nie równo pod sufitem. Facet nie potrafi nawet odprawy prowadzić. Mówi od rzeczy zamiast konkrety. Po prosić o co kolwiek graniczy z cudem . Wymyśla jakieś bajki. Jest to lider- przełożony, a czasem kultury za grosz . Od niego już wszyscy uciekają bo nie da się z nim wytrzymać. Zniszczył całą dobra ekipę. Musiał dobrze zbajerować i strzelać z (usunięte przez administratora) , że dostał takie stanowisko. Jak go zamienili z "K" liderem na gridach to była katastrofa . Wytrzymać się nie dało . Wstyd .

Cóż mozna
@Picker

Powiedzieć ...lider K.K też zniszczył fajna ekipę ,zawsze mówił na zebraniu jacy jesteśmy wspaniali a potem wywalał jednego po drugim ,mi się wydaje że tak bardzo boji się o swoje krzesło ze ludzi ma za nic , kiedyś to wróci do niego ....pewnie Geppetto go zrobił z desek ,Krzysiu nie ma to jak ocalic swoje litery kosztem innych inni nie mają rodzin na utrzymaniu tylko Ty hipopotama

Blabla
@Picker

Z tego co wiem to osoby przechodzą do tego lidera z innych zmian a nie odchodzą. Wiec chyba ktoś ma nieaktualne informacje.

@Picker

Ciesz się ze nie trafiłeś do Wiolki ????????

Były pracowniku. Skoro jesteś były to daruj sobie głupie wypowiedzi. Tym bardziej o liderce która jest fajnym kompetentnym człowiekiem, a skoro nie mogles/as się z nią dogadać to tylko świadczy o Tobie. Skoro już tu nie pracujesz to nie wypowiadaj się no chyba że Twoje życie jest tak nudne ze nie masz nic innego do roboty. Pozdrawiam serdecznie

Undertaker

Aktualny pracownik

Kompetencja - hahah ale się uśmiałem. Ona i kompetencja, słowa które się wykluczają :-)

Dobre
@Blabla

Miki maki

Chciałabym zapytać ile zarabia się w DHL, znalazłem ogloszenia o otwarciu nowego magazynu w Gorzowie Wielkopolskim.

Adrzej M

@Marcin J

Jeśli chodzi o pracownik magazynowy 3600 brutto

Radzio
@Fred

Dramat.Co to za stawka?Najniższa krajowa!!!!

@Radzio

A czego sie podziewałeś? W kwietniu dadzą Ci aneks z podwyżka 100 lub 200brutto i powiedzą że już nie jest najniższa krajowa. Pozdrawiam

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Inna

Czy znacie może pracownika T@o@m@s@z@a J@u@s@t@a? mieliście z nim coś odczynienia?

abc
@Inna

Podobno u was pracował ??

!
@abc

em.pi@o2.pl pisz priva

arleta

Normy poszły w górę, DHL najwyraźniej doszedł do wniosku, że skoro teraz zarabiamy o 110 zł brutto więcej niż minimalna krajowa to musimy się bardziej wykazać, że zasługujemy na ten majątek.

@arleta

Pasek

Co za (usunięte przez administratora) 500zl na swieta. Smiech na sali. Mialo byc wiecej. Jak zobaczylem ten pasek to az mnie oszolomilo.

Rozbawiony
@Pasek

Ja dostanę 270 zł, aż wstyd się w domu przyznać.????

Najmanek
@Rozbawiony

Przeciez to jest smiech na sali. 2 tyg przed przelewem oni mowia ze bedzie mniejszy socjal. I co za to mamy kupic na swieta jak ceny caly czas rosna. Madrzy na stolkach bo biora dobre wyplaty i im nie zalezy ile dostana. A czlowiek za chwile bedzie mial najnizsza krajowa w tym zakladzie.

@Rozbawiony

Wziąłeś 10 tys. z nadgodzinami. Czego nie rozumiesz?

@Vacuś

Czy są przyjęcia na ten najlepszy w Sosnowcu oraz okolicy magazyn?

Są.

Yupi

Tak są już nie ma gridow tylko sam będziesz budował palety i licz na złość K.K .liderka bo teraz nie wiadomo co z nim zrobią ,a on fizycznie nie może pracować tylko rządzić

Nati

Są przyjęcia cały czas bo tu nikt nie chce pracować.

Włócznia
@Yupi

Pracuje w konkurencji (Gls) dhlu i proszę 1000 zł do wypłaty plus w grudniu i 1500 brutto do końca tygodnia na święta Robię Rok i po roku awans na koordynatora zmiany Więc spitalajcie szybko z dhlu xd A godzinki pracy ustalamy między sobą ale głównie po 6 a płacone za 8 Mikrofala lodóweczka automaty też są i na telefoniku call of duty jak zero roboty xd

Narko_crack
@Yupi

A czy dhl zatrudnia starych byłych narkomanów jak np.amazon którzy walczą z uzależnieniem od kokainy...6 miesięcy temu była palona tylko marihuana ale od tego czasu zaczął się crack...ja mam tą przyjemność czyli crack co jakiś czas nie jestem od tego uzależniony ale czy w dhl są testy na dragi i czy na przerwie bez przypału jest możliwość przypalenia cracku z lufy bez przypału...

ZZZ
@Nati

Co się dziwić, jak oni wymagają 140 paczek przerzucić na palete na godzinę ! Niektóre były lekkie, ale to rzadkość, więcej jest paczek które ważą po 7-10 kilo. Ciągłe układanie, przekładanie na tej palecie tych pudeł żeby ją zbudować to dodatkowe dzwiganie. Praca bardzo ciężka zwłaszcza dla kobiet. Poza tym też strach o swoje nogi żeby Ci ktoś nie najechał tym wózkiem. Cały dzień w kasku, który co chwilę trzeba poprawiać bo jak się schylasz po karton to on się zsuwa co jest trochę irytujące. Szkolenie też pozostawia wiele do życzenia, szybko, byle jak bo dużo roboty przed świętami.

@Włócznia

Taa... chyba awans na koordynatora kibla. Czyścisz sedesy i uzupełniasz papier toaletowy.

Oko
@Włócznia

Co ty nie możliwe, tylko w dhl są premie i super paczki dla dzieci,przynajmniej według góry. A już za chwilę praca za najniższą krajową.

Luk
@ZZZ

Trzeba się przede wszystkim zastanowić kto tu szkoli!!!! Pierwsze lepsze osoby z magazynu które nigdy norm nie potrafiły wyrobić i które cały czas są na l4 !!!!!!!.

Smigol
@Luk

Chętnie pomogę
@Luk

Ludzie zerwani z choinki zamiast szkolić to tylko telefon w łapie, a potem są efekty. Wieczne narzekania,że to ludzie nie rozumieją i bla bla bla. A jak już przyjdzie nowa młoda sarenka to już w ogólnie panowie trenerzy mokro w majtach ciach bajera

Totale dno ta firma
@Chętnie pomogę

Nie ma płynności w pracy tylko zawsze coś zmieniają . Najpierw były gridy że wszystko wrzucało się do kosza ,potem szczeniak to zmienił na kartony z paletami ,wieczny burd... Zbieranie z podłogi ,dźwiganie bo każdy ma kręgosłup z lateksu ,obecnie zlikwidowali ten żałosny dział ,ale tak przyklaskiwali Radziowi za pomysł ,a Krzysztof teraz zagubiony i trzęsie familiokiem ,bo jak ta tuba poleci i się boji ...to też ma mokro w majtkach

Nata
@Totale dno ta firma

Ja się cieszę że lider odchodzi.Powodzenia ha ha ha

Pawełek

Jak tam wasze 500zł od Pepco na święta xD? Moja nowa firma docenia pracowników, i dostaliśmy po 3tyś zł na święta. Ave Gridy

@Pawełek

Piszę to już nie pierwszy raz. Skoro tak ci dobrze w nowej firmie to ja się bardzo cieszę. Fajnie ze się radujesz że swoich 3 tys na święta. Super. Nie wchodz nie komentuj. Nie interesuj się. Aż tak ci brakuje DHL- u. Pisząc takie rzeczy pokazuje to tylko jak płytkim człowiekiem jesteś. Żal mi ciebie. Ale mimo wszystko życzę więcej rozumu i Wesołych Świat.

Pawełek

Życze rozumu wszystkim osobą, które dają się poniżać w DHL'u i pokazuje, że ucieczka z tego (usunięte przez administratora) to najlepsza rzecz jaka może ich czekać. Również życze wesołych świąt.

@Pawełek

Jak by Ci było tak dobrze w nowej firmie to byś nie wchodził i nie komentował. Jak Ci źle to znow zmień pracę. A tak wchodzisz i nabijasz się z osób które pracują w DHL - u i nie tylko. Widać nie do końca jest tak u Ciebie ok czy w pracy czy w życiu skoro wchodzisz tu i poprawiasz sobie samopoczucie śmiejąc się z osób które tu pracują. Szkoda mi Ciebie. W dalszym ciągu życzę rozumu i spokojnego życia. Pozdrawiam

Bo tylko

Da się z was nabijać ,mi szkoda Ciebie bo oni kabzę nabijając a tobie dają ochlopy i myślisz że złapałas pana boga za nogi ,tyraj dalej Jeleniu....w tej bezkształtnej firmie ,i co za to 500 ułożysz sobie życie ,kiedyś było 750

Beny_dhl
@Bo tylko

Ja tam jestem zadowolony z premii na święta za 500 stów w mojej ulubionej agencji towarzyskiej której jestem wierny od lat jestem bardzo stały w uczuciach można sie nieźle zabawić w szczególności jak się ma zniżki i kartę stałego klienta

Beny

Pracodawca skąpiradło pozostaje na święta pić rocznik albo wódkę z czerwoną kartką, na kaca oczywiście kustosz zielony ... Na tych oszczędnościach naszego pracodawcy cierpią tylko moja trzustka i wątroba gdyż przy obecnych cenach nie stać mnie na zakup alkoholi z wyższych półkek a jak wiadomo Polak nie kaktus pić musi zwłaszcza w święta dlatego życzę naszej dyrekcji aby na przyszłe święta jedyne na co było ich stać to amarena Ziomkom najlepszego i wesołych

Dhl supply chain997
@Beny

I znowu ktoś się podszywa pod benka michała człowieka legende firmy dhl i robi z niego alkoholika...jak chłop lubi sobie wypić chlapnąć po robocie to jego sprawa...najważniejsze że dobry pracownik i pracodawca zadowolony

Były pravownik

Serio? Cieszcie się, że w ogóle jest ten socjal... nie w każdej firmie tak jest... każdy tylko marudzi... przez to w firmie pracuje się tak źle :( Robią czterobrygadowke, każdy dorobi na święta to źle bo taka stawka była dwa lata temu, podwyżka 300 zł brutto źle bo za mało, bony na święta źle bo za małe... najlepiej nic nie robić tylko zgarniać pieniądze. Też pracowałam jak był grid i wiem że nie ma lekko ale aż tak marudzić to już przesada

Blabla
@Były pravownik

Jak tak ci tu było dobrze to czemu się zwalniales. Zajmij się sobą a nie przeglądaniem opini na temat dhl

Dudek
@Były pravownik

Byly pracownik a dalej zyje dhl-em. Chyba Ci go brakuje bardzo co???

@Były pravownik

U was na górze, faktycznie nie co narzekać siedzicie na 4 literach, norm nie macie, tylko przeglądacie gowork i wypisujecie, jak tu dobrze. Ale po jednym dniu na picku przekonalibyście się, jak tu słodko. W innych firmach nie ma socjalu, ale oni pewnie nie są jednymi z największych firm logistycznych na świecie.

:D
@Kiero

To było się też tak zatrudnić, a nie marudzić teraz

@:D

Gdyby wszyscy się tak zatrudnili, to kto by na was pracował. Trochę szacunku dla tych ciężko pracujących ludzi, bo to dzięki nim to się głównie kręci.

Jurek
@:D

Chyba po znajomosci. Albo dobrze dziobac:D

:D
@Kiero

Szacunek się należy wszystkim, niezależnie co robią i na jakim są stanowisku. No tak, wszyscy po znajomości, wszyscy nic nie robią, wszystko źle:)

@:D

Dokładnie szacunek i równość, ale szkoda że nie w dhlu. Kierownicy, liderzy co pół godziny wychodzą na papierosa, zostawiają magazyn samemu sobie, bo oczywiście wychodzą wszyscy jednocześnie, można sprawdzić monitoring. Ale jak pracownica wyszła raz, to już jej niem, taki to jest szacunek.

Olej kujawski
@:D

Tam wszystko złe ,a to (usunięte przez administratora) co dostało stołek jest jak pies na tresurze ,kto szczeknie on tak robi i ile ludzi ci się zwolniło (usunięte przez administratora) Lub sam zwolniles by przypodobać się górze ,jaki to jesteś hojrak ,lecz lepiej plecy

@Kiero

Nie może wychodzić ta liderka co już była na wszystkich odcinkach co pół godziny, bo ona jest za każdym razem pół godziny na fajce!! Na zmianie w pracy jest jakieś 4h obstawiam...

Ramona
@Kiero

Zgadzam się z Tobą całkowicie :⁠-⁠D kto może ten może jarać co godzinkę

Zdezorientowany

Czy to prawda że dopiero podwyżki dają w kwietniu? Przecież to jest absurd albo ktoś mnie zrobił w konia.. to od stycznia będziemy robić praktycznie za najniższą krajową ? Bo tych norm nie idzie wyrobić , więc premii również nie będzie

@Zdezorientowany

A i owszem

Bożena
@Pawełek

A można dopytać dlaczego akurat kwiecień? Jakieś procesy w firmie wtedy zachodzą czy jak to wyjaśnili?

Heniu
@Bożena

Tak, dokładnie jak napisałaś. W kwietniu w DHL są podwyżki, nie jest to zależne od oddziału

@Bożena

W kwietniu sie dowiesz czy będzie podwyżka, czy nie. Potem cie wrzucą na plan naprawczy. Jak wyrobisz norme to dostaniesz aneks, jak nie wyrobisz to cie wyrzucą, itd itd

noname
@Pawełek

Na innym oddziale robią tak, że od kwietnia pracujesz za nową stawkę a aneks dostajesz w maju.... Więc miesiąc pracujesz na nieznanej stawce.

Haha
@Zdezorientowany

W konia to oni robią wszystkich ,a co do norm wg liderów da się wyrobić zwłaszcza dla tego trzesi...du... K.K.gridy zlikwidowali to teraz musi pokazać jaka ma władzę ,zlikwidowali mu stołek a on za fizycznego nie pójdzie ,tak Krzychu karma wraca

Ciejawa

Jak traktowane są zatrudnione w firmie kobiety z dziećmi?

kanibal
@Ciejawa

musisz zjeść dziecko a potem zaaplikować cv w kadrach potem luz masz robote

Miki
@Ciejawa

Nie ma podziału na kobiety z dziećmi lub bez po prostu skladasz cv ktos oddzwania zaprasza cie na rozmowe i tyle pasuje tobie ( i pracodawcy ) to zaczynasz prace co to za różnica z dziecmi czy bez ????

@Ciejawa

Nie możesz przyjść do pracy z dziećmi.

Bartek

Najgorsza firma kurierska z jakiej korzystalem, od dwoch dni brak zmian w statusie paczki, tragiczny kontakt, jak już uda się skontaktować to nikt nic nie wie oni tam siedza sami niewiedza po co, jak bym chcial tyle czekac na paczke to bym wybral Poczte-Polska i pewnie szybciej bym otrzymal przesylke. NIE POLECAM DHL !!!! Do tego usuwaja niepochlebne komentarze

Piker

Dhl chyba przestaje mieć płynność finansowa :D Czesc osob miała kasę wczoraj ,czesc dzisiaj a reszta nie ma wogole .Nie ma to jak równe traktowanie pracowników ……Dhl chyba dzwoni do bociana o trochę siana .:D

Fok
@Piker

No ja nie dostałem, choć na pasku jest.

Titanic_love
@Piker

Na rozmowie była mowa o 109 innerach teraz wychodzi że trzeba ich robić 150 na godzine. Większość ludzi na minusach jedzie bo to przy większości zadań które są jest nieosiągalne. Naprawdę to wygląda jakby te normy zwiększyli żeby ludziom nie płacić premii. Ludzie już zapowiadają zwolnienia bo przecież tak się nie da pracować. Może trzeba było zostawić ta normę 109 z premią jak dotychczas a ci co zrobią 150 dostaną dodatkowa premie uznaniową. Bo to naprawdę nie nasza wina że tej normy nie robimy.

italia

Skoro nie robisz normy, to znaczy że nie chce ci się pracować, tak jak wszystkim innym na wiecznym minusie. I nie 150, a 140.

Dziwne
@italia

Jakoś to podnoszenia normy są pierwsi,do podwyżek ostatni ,żeby pracować trzeba mieć motywację i zarobki

@italia

Na razie jest 140 ma być 150 a plotki są że nawet 160. Wydajność mam 100% więc raczej nie siedzę po kątach tylko pracuje.

NIKI
@italia

Taki wpis o 4.31 może umieścić tylko lider, który nigdy nie pikował i siedzi na nocnej zmianie przy kompie. Ludzie (usunięte przez administratora) jak chomiki w kołowrotku, a normy wyrabiają kombinatorzy, ale przecież nikogo to nie obchodzi. Jakim cudem normę wyrabia trener Ukrainiec, który ciągłe ze swoją lalą romansuje między alejkami, albo stoją razem na końcu magazynu po 15 min przy kiblu ? Razem stoją i gadają, on jej układa palety, a liderzy udają, że tego nie widzą, albo mają taki prikaz, żeby traktować towarzystwo ulgowo. No jak to jest możliwe, że tacy ludzie wyrabiają normę ? Takie zachowanie nie jest jednorazowe, nie raz w miesiącu, to norma. Może mają jakieś specjalne kody, takie na romanse między regałami ? Bo, że traktowani są ulgowo to akurat widać

W cyca robiony

Na rozmowie zawsze ci przedstawia wszystko idealnie ,co do rzeczywistości to inaczej to wygląda ,przecież u nich to normalne żeby tej premi nie dostać .Ciągle narada i jak udu....ludzi ,i ich filmiki kto stworzył DHL i jacy są cool ,ale pod jakim względem? Że góra się bogaci? (usunięte przez administratora)

Heheh
@W cyca robiony

@W cyca robiony

A czy dalej w tym magazynie jak za dawnych dobrych czasów na zmianach są ziomki co sprzedają zioło hasz a nawet czasami białe...bo jeśli tak to firma do polecenia...kiedyś zawsze można było na przerwie zapalić skręta dla rozluźnienia

Lolek

Jasne że są teraz to już w alejach na kartonach krechy sypią B⁠-⁠)

Pick

To prawda ze na święta ma być 500zl ?Ponoc któraś brygada już miała spotkanie z Agata .Mialo być więcej niż w tamtym roku a daja mniej niż było ?

Tak to prawda

Ldh
@Pick

Tak, nam firma podziękowała za nasze zaangażowanie. Nic pomału inne firmy się przekonały jakie to (usunięte przez administratora) to może i Pepco nas przejmie. PS. Ale choinka będzie

Iwona
@Ldh

Dostaliście tę kasę? To chyba fajnie, że są takie dodatki świąteczne, ja nigdy nie miałam w innych zakładach czegoś takiego. A stawka jak ogółem?

Oko
@Iwona

A możesz podać nazwy tych zakładów, bo aż trudno mi uwierzyć, że takie jeszcze istnieją

Liv
@Pick

Dokładnie , 500 zł, przecież wszystko tanieje więc po co dać więcej za tyranie.

Rozczarowana
@Pick

W zeszłym roku było 650, 550 i 450 a w tym roku gdzie wszystko droższe, będzie 500, 270 i 200 zł. To jakie będą podwyżki w nowym roku??

@Rozczarowana

Podwyżka patrząc na to co wyprawiaja to może 200 zł brutto będzie,bo przecież jak co roku powiedzą ze klient na więcej się nie zgadza .Pomijając ze na pewno dadza dopiero od kwietnia .To niech klient ruszy (usunięte przez administratora) i sam sobie robi za takie pieniądze .Nie ma co się łudzić od stycznia zostajemy z najnizsza krajowa .

Żenada
@Ldh

Jeszcze trochę i to my będziemy musieli im płacić ze wogole możemy tam pracować :D

Jarek

Jak to 500zl?? Dla kazdego?? Przeciez na swieta z ZFSS ma 3 progii i kazdy powinien dostac inaczej. Bo zalezne jest to od dochodow. Co oni znowu kombinuja.

Hahaha
@Jarek

(usunięte przez administratora),bo bez nich Pepco miało by puste półki ,500zl przy takiej inflacji to już kabaret neo-nowka pokazał jak was w ciemię biją ,idź ty na L4 a lider to jest różnica hahaha Krzysiu plecki dalej bolą może ZUS i renta ci pomoże bo innych gniles i zwalniales a ty taki nietykalny

Ak
@Jarek

Tak wszystko się zgadza pierwszy próg to 500zl,drugi 270zl a trzeci 200

@Ak

Dla porównania w 2021 roku było; 650, 550 i 400 zł.

Uhuhu
@Hahaha

Podobno na którejś zmianie jakiś picker powiedział do A. co o tym myśli... Prawda to?

Wykorzystuja
@Pick

Was jak prosiaki do swiobicia nie znacie dnia ani godziny ,dają mniej bo jesteście tylko ich fujarami na tropie

Rdk
@Ldh

Poczytaj, może jakie warunki są na magazynie w Pepco a potem się wypowiadaj. Wiecznie biadolenie, jak to źle nie jest. Jak coś to Amazon na święta rekrutuje, więc na co czekasz

Pfk
@Rdk

Nie pisz głupot amazon recesja i brak pracy już nie rekrutuje na święta napewno nie na sosnowiec

Petarda
@Rdk

Opisz te(usunięte przez administratora) warunki pracy

nowo przejęty

nie da się zrobić tej normy non stop jeździ wysoki skład i inni pickerzy palety mi się wywracają masakra bardzo ciężko

@nowo przejęty

To buduj dobre palety, a nie gówniane.

Pawełek

Jak wyrobisz norme, to ci pokaże jak stać sie górą

Łata
@Pawełek

Jak wyrobie norme to nie jestes mi do niczego potrzebny

@Łata

O nie, moja ambicja poszła sie (usunięte przez administratora)

Benek
@Łata

Jak ja ci wyrobie normę to teściowa cię nie pozna .. a twoja teściowa to chowała synka na dobrego człowieka więc zatem jak możesz go tak paskudzic w kontaktach męsko - męskich ? A wszyscy wiedzą o kogo chodzi i kto jest jacykowem tej firmy

NIKI
@Pawełek

Szkoda ,że nikt nie widzi i nie sprawdza tego ,na jakiej zasadzie wyrabiane są normy, również twoje. W komputerze tego nie widać , Nikogo to nie interesuje. Ważna jest końcowa cyfra. Przykre i żenujące

Beny

Moi przyjaciele kustosze nie pozwalają mi żyć . Oni powoli rozrywają moje trzustkę i wątrobę ale nie poddaję się

Dhl supply chain
@Beny

Popieramy trzeba walić alko bez względu na zdrowie...też pijemy i ciebie beny popieramy

dżoł
@Dhl supply chain

Się nie dziwię, że przy takich zarobkach i systemie pracy jedyne co mam zostaje to kustosz z biedronki. Trzymajcie się tam w jakiś sposób ogółem. Powinniście zarabiać przynajmniej 4000 brutto a to co oferuje DHL czyli 3600 brutto to śmiech na sali. Powodzenia na 4 brygadówce. Mam nadzieję, że chociaż dadzą wam jakieś godne pieniądze na święta. Powodzenia

Arbeit macht frei :)
@dżoł

"Jeśli Twoja pensja wystarcza Ci na tylko na opłaty, dojazd do pracy i jedzenie, nie różnisz się niczym od (usunięte przez administratora) któremu te rzeczy musiał zapewnić właściciel.." P.s wiecie czym się różni pracownik magazynowy w Pepco od balkonu? -balkon utrzyma 4 osobową rodzinę.

Brygardier
@Arbeit macht frei :)

Ale powiedzcie mi tak szczerze jak w weekend dymacie w pracy to tam w biurowcu u góry ktoś jest??

Mih
@Brygardier

A jaki sens jest, żeby był ktoś w biurowcu i miał płacone za weekend? Wydaję mi się, że wystarczy, że są kierownicy, liderzy i administracja?

Arbacht
@Mih

A taki (usunięte przez administratora) aby pokazać zespołowi że jesteś jego częścią, aby bylo sprawiedliwie, aby pracownicy czuli że jesteście z nimi. Ale skąd Ty możesz wiedzieć o takich rzeczach jak siedzisz sobie u góry a magazyn widzisz jak przyjeżdża ktoś z wizytacją.....dramat

Pawełek

Każdy pracownik DHL'u, który godzi się na takie warunki to (usunięte przez administratora)

Vacuś

Pawełek... od dzisiaj masz indywidualną normę 300 innerków na godzinkę. Odechce ci się plotkować.

@Vacuś

300 innerów to ja w 30min robie

@Pawełek

Podniesiono do 700. Przyjemnej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 356.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 319, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.