Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Tom

Okay

Zastępca

Dziś zwolnili jednego z lepszych kierowników pod pretekstem grania w piłkarzyki na przysługującej przerwie...Śmiech na sali! Sąd pracy dhlowi nie straszny jak widać. Co innego trzymać ludzi na stanowiskach po znajomości i wchodzeniu w tylek. Kolesiostwo im wyżej tym mocniejsze.

O jakim kiero mowa??

Taki on
@Zastępca

Dobre Najlepszy kierownik. To się uśmiałem. Ciekawe co teraz zrobią jego (usunięte przez administratora) liderzy pickingu. Najgłębiej wchodził ten najgrubszy.

Zdzisław
@Zastępca

Od kiedy tam są najlepsi kierownicy ,mógł zdrapac zdrapkę niż grać ,tak samo liderzy posłuszni jak latlerki ,muszą zarobić na wieloryby w rodzinie

@Taki on

Ponieważ ma racje

Ona
@Taki on

I Bardzo Dobrze ,nawet mi ich nie żal powinni wyrzucić wszystkich liderów zwłaszcza M.Cz jak to mówią karma wraca

On
@Ona

I na kogo byś swoje żale w internetach wylewała jakby wszyscy zostali zwolnieni? :D

Radiowiec
@Zastępca

Swoją drogą 2:0 dla największej podpierdalaczki na tym magazynie V.N. !!! Siedziała na zaladunkach podjebala lidera i go wywalili. Przeniosła się na drugą stronę podjebala KZ, chyba wiemy kto zajmie jego miejsce haha. Następny w kolejce operacyjny.... idzie (usunięte przez administratora) po trupach. Na robocie sie nie zna ale w aferkach jest de best. Kolezaneczki pomagają...

Awenders
@Ona

Uważam ,że bardzo dobrze się stało również powinni zwolnić wszystkich liderów ,którzy też uczestniczyli razem z Mariuszem a przede wszystkim lidera J. Sz. Picie mam nadzieję ,że Go zwolnią bo skoro mu towarzyszyli to takie same konsekwencje powinny być normy się liczą nie ludzie ? O to był przykład a liderów są się wymienić może ktoś nowy i być może mądrzejszy będzie ludzi można zastąpić to żaden problem powodzenia

On
@Awenders

Najlepiej wymienić ich na takich z UA Za niedługo i tak żaden polak tam nie będzie pracować

?
@On

A jaki Polak chce pracować jak nas mają za śmieci,sami się pozbywają dobrych osób ,tam jedna wielka klika i pytanie na dzień dobry kogo by tu(usunięte przez administratora) i zwolnić ,magazyn dno ,dbają tylko o swoje du psztale (usunięte przez administratora) i tyle

Ffresxhh
@Awenders

Dokładnie potwierdzam lidera J.Sz. ten co szczypa to już dawno powinni zwolnić...bo na kilometr śmierdzi nieróbstwem

@Ffresxhh

To teraz wiemy kogo powinniśmy się pozbyć. A kogo na nowego KZ? Może V. N?

Yyy
@Ffresxhh

Wszystkich zwolnić, a pracownikom pozwolić na - 50% normy i pełna premie. Oj będziecie jeszcze tęsknić za tymi co dostaną po (usunięte przez administratora) e. Dostaniemy kierownika nowego co połowę z nas wywali. Cieszcie się chwilą bo koniec ściemniania w regalach

Darya

@Radiowiec

Zastępco. Po po pierwsze, jak nie znasz angielskiego, to nie pisz w tym języku. Po drugie, napisałeś tu totalne bzdury, ale widocznie wierzysz we wszystkie plotki. A na koniec, VN to profesjonalistka w 100%. I na pewno nie jest karierowiczką, ale tłumaczyć to komuś, kto napisał takie farmazony, to chyba nie ma sensu.

Jestem za :)

@Nicko

Viola aktywacja. Nie ma to jak pisać o sobie ze jestem najlepsza w pracy. Widziałaś dzisiaj swoją strefę za którą odpowiadasz? Jak piszesz komentarz to chociaż wyjdź z magazynu. Profesjonalistka zamieszania i zażenowania. Profesjonalistka której już na OUT nie chcieli. Profesjonalistka która wyzywa ludzi Profesjonalistka która mówi że wywali wszystkich Profesjonalistka która z uśmiechem na twarzy mówi że ludzie się jej boją i dlatego nie przychodzą do pracy. Profesjonalistka od rozmów o niczym. Od chwili przejęcie działu grid wszyscy widzą co robisz i czym się zajmujesz. Nie jesteś już zamknięte w biurze na odludziu.

@Takie tam

Zawistny mały człowieczku. Jeśli praca Ci się nie podoba, to kto Cię trzyma na siłę? Ogarnij CV, aplikuj, ciesz się pracą i życiem. Tutaj ujadasz jak zbity piesek. Pokaż na co Cię stać. No chyba, że twoje CV jest zbyt ubogie, to nie mamy o czym dyskutować. Ps. Serio myślisz, że to Viola odpisuje? XD

@Nicko

Zawistny? Mam zazdrościć malomiasteczkowosci? Braku wiedzy i doświadczenia oraz pracy na stanowisku TL przez zasiedzenie w firmie? Trochę źle rozumiesz to co się pisze. Chodzi o traktowanie ludzi, współpracowników. Praca jest fajna, lubię ja. Problem jest tylko z osobami które (usunięte przez administratora) na głowy zamieniły. Wywyższają się mimo że dalej są zerami. Pamiętaj jesteś tylko liderem. Mało znaczącym trybikiem biorąc pod uwagę jak wygląda dział w którym pracujesz. Ciągły (usunięte przez administratora) brak zorganizowania. Czy ten dział na pewno jest potrzebny? Zapewnie nie. I możliwe że go nie będzie :) jeżeli coś nie rokuje nie dajesz dam najlepszych pracowników.

Obserwator
@Takie tam

Niestety takie osoby są nie do ruszenia. Nie liczą się kompetencje czy doświadczenie. Wystarczy schlebiać odpowiednim osobom. I być posłusznym. Przy okazji zrobić aferę donosząc na kogoś. Takie zachowania się ceni i takie osoby lubi.

Wybryk natury
@Awenders

Może by zwolnić też lidera K.K wyrzucał ludzi ze swojej zmiany bez skrupułów .Stołek dostał dzięki Radziowi, ciekawe ile by by wytrzymał fizycznie w innej pracy z tymi swoimi bólami pleców

Jaki masz staż w DHL-u?

Obserwator2
@Obserwator

Bo przekonałem się o tym na własnej skorze

Daremny
@Nicko

Nikt nie trzyma ,tylko jak chcesz rozwiązać umowę za porozumieniem stron to im nie odpowiada masz okres wypowiedzenia ,ale jeśli oni chcą cię zwolnić to zaraz aut ,nawet możesz nie przychodzić do pracy ,inni idą na zwolnienie .Jeśli cię zwalnia żałosny liderek to wola kierownika magazynu aby mieć podkładkę co on mówi i ty ,ale co się dziwić jeden lider ma aligatora na utrzymaniu i swoje potomstwo ,innych ma w d....zero szacunku

Dehaelovelove

DHL to wspaniała firma. Wyobraźcie sobie że już trzeci rok z rzędu dają dodatek do 4brygad AŻ 100 ZŁ BRUTTO. Świetna atmosfera pracy. Idealny nie szwankujący system, nigdy nie wieszające się skanery a towar sam układa się na paletach. Bardzo niska norma którą spokojnie wyrobi nawet nowy pracownik. Wykwalifikowani informatycy i superjuzerki którzy zawsze szybko i sprawnie ogarną każdą sprawę. Świetna firma.

@Dehaelovelove

Tak wspaniala firma ze robia z siebie deebii..lliii. Za 100zl brutto to niech sami sobie chodza w weekend do roboty. Normy dzwigaja, ludzie nowi i do tego osoby z gridow i co tu sie dziwic ze znowu sa plecy. Ale w excelu wszystko sie zgadza i powinno byc dobrze.

Amazon party
@Andrzej

A np.ja bardzo lubię chodzić do pracy w weekendy..w takim amazonie to standrad pracować przez weekend i to bez żadnego dodatku tylko za zwykłą stawkę...więc nie ma na co narzekać i tak macie dużo lepiej bo macie dodatek za weekendy

@Andrzej

To jest chora firma ,dawać taki sam dodatek jaki był na 4 brygadowce 3 lata temu.Normy nie do wyrobienia ale co tam firma zaoszczędzi sobie bo nikt nie wyrobi na premie . A to chodzenie lidera z pracownikiem i patrzenie jak robi całe zadanie ,jak układa paletę ,w jakim tempie robi…..jak gestapowcy.ciekawe czy ktoś pomyślał jak wtedy ten pracownik się czuje ,presja psychiczna ,ludzie już w strachu i nerwach chodzą do roboty . Ten który to wymyślił widac ze ma ostre zaburzenia psychiczne . Takim sposobem potraca pracowników,zachowują się jakby byli jedynym pracodawca.Nie pasuje jak jak ktoś pracuje to można robic poprawki lub zwolnić a nie bawic się w jakieś gierki psychologiczne . A ten dodatek 100 zł …..No cóż chyba liczą się z tym ile w takiej sytuacji poleci L4 w weekendy ????

@.dhl

Teraz widać dokładnie ich podejście do nas, że tylko innery się liczą. Ja mam pytanie, czy ktoś sprawdził to że da się tą normę w ogóle wykonać, czy po prostu sobie powiedzieli liczbę i teraz mają to robić, bo jak nie to będziemy was dręczyć. I oni później są zdziwieni że ludzie źle oceniają ten magazyn, że ludzie by tej pracy nie polecili, ciekawe czy (usunięte przez administratora) Wy komuś z rodzinny byście tutaj w pickingu pracę polecili, bo największemu wrogowi nie. (usunięte przez administratora) mają w systemie, co chwilę trzeba chodzić na SK, ale to wszystko nasza wina. Jak mawia klasyk szkoda (usunięte przez administratora) szczepić ryja

@Fok

Najlepiej niech liderzy wsiada na wózek i pokażą jak się robi normę .Ale nie przez godzine ,tylko cały dzien .Niech sobie wkolko pikują kartony ,stoją w korkach a my możemy stać nad nimi jak ci gestapowcy .Skoro są liderami i maja najwiecej do powiedzenia, to co za problem pokazać nam jak robi się normę .

@.dhl

Jestem ZA!!!!!Niech pokaza jak to sie robi a nie madrzyc sie.

Praca dhl
@Fok

W dhl stawka 3600pln brutto dla zwykłego robola to i tak dobrze plus nadgodziny i dodatek za 4b...napewno trochę lepiej niż jak na innych niby nowo otwartych magazynach w okolicy np.w takim otcf-4f w czeladzi stawka na początek dla zwykłego robola to 3520pln brak dodatku za 4b a norma to dopiero taka że masz najniższą premię...przy tym co jest np.otcf to ta norma w dhl to jakiś śmiech na sali lekkim (usunięte przez administratora) do wyrobienia...jak nie wierzysz to idź do otcf to dopiero zobaczysz jak trzeba zapier...żeby chociaż trochę zbliżyć się do wymaganej normy a są przyjęcia...pozdro

Praca_dhl_pablo666

A właśnie nie post sponsorowany przez dhl tylko sama prawda...obecnie mam przyjemność pracy w otcf a kiedyś w dhl więc jest porównanie warunków pracy oraz narmy na którą tak nażekacie w dhl...nie ma porównania są gorsze firmy niż dhl

@Praca_dhl_pablo666

Wow są gorsze firmy, czyli rozumiem, że dhl dąży do nich i nie długo może ich przegonić. Widzisz nie wiesz co się teraz dzieje na magazynie, mają szał (usunięte przez administratora) bo nastąpiły zmiany w procesie i są słabe wyniki i oczywiście, to jest wina pickerow,a nie bałaganu w systemie. Chodzą za nami, patrzą na ręce i mówią że tu i tu marnujemy czas, a jeszcze przy okazji dostajemy zjeby że jest (usunięte przez administratora) na magazynie przez puste kartony. Rozumiesz mamy zaufać i jeszcze sprzątać i jeszcze bóg wie co jeszcze robić.

Fok

Spoko coraz więcej ludzi już szuka innej pracy, nawet Ukraińcy już mówią, że tu jest jeden wielki cyrk, także zobaczymy na 4 brygadach ile będzie ludzi.

Dhl
@Fok

Dokładnie tak jest...gdyby w tej firmie byli tylko tacy pikerzy jak lewy to będą mega wyniki

Maro
@Dhl

Lewy jest najlepszy Wszyscy po nim jedziecie a jedyny uczciwie pracuje

@Maro

Wystarczyloby troche wiecej hajsu rzucic,zmienic picking zeby mozna bylo wyrobic te chory normy a nie stac po 10 w alejkach i naprawde szlo by znalesc bardzo dobrych pickerow.

@Praca dhl

3600 brutto to jest dobrze dla Ciebie? 4k brutto z premia i piszesz o magazynie w Czeladzi. Ja pracuję niedaleko na Milowicach też na magazynie i dla mnie ponad 5k brutto to jest norma i w porównaniu do was mam na zmianie zaledwie 3 osoby więc co by tu mówić może lepiej nie narzekać. I nikt mnie goni, żadnej normy pracujesz na spokojnie.

Ktoś
@Maro

Dokładnie tak

Zacząłem pracę na Red 3 DHL Żerniki czy ta Aneta M.jest spoko czy uważać na nią.... wogole jaka atmosfera tam jest?

Vacuś
@Nowy

Atmosfera pewnie jest ziemska, z dużą ilością tlenu. Możesz tam swobodnie oddychać bez skafandra.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Marian

Za 2 tyg 4 zmiany a o dodatku do pracy w weekendy ECHO.

@Marian

Skoro milczą na ten temat i niby nic nie wiedza to oczywiste ze dodatek będzie taki sam jak zawsze na 4 brygadowce .Liderzy tez porazka ciagle mówią ze nie dostali meila w tej sprawie pomimo ze ludzie upominają się by wiedziec jaki dodatek .Dzien w dzien gadania w jakich to sprawach Meile przyszły ,ale na temat kasy to nie przychodzi akurat …..No co za pech ……Może najwyższa pora wybrac się do Agaty z tym pytaniem skoro nie dostajemy konkretnych informacji od liderów .

Dudek
@.dhl

Najlepiej to zastrajkowac i tyle.Jak chodzi o pieniadze dla ludzi ktorzy ciezko zapierniczaja to jest cisza. Jest tak za kazdym razem. Nawet z podwyzkami czekalismy do ostatniej chwili. Te ich 100zl brutto jest nic nie warte przy inflacji 17%. Wyplata tez juz nie starcza przy cenach sklepowych. Wszystko rosnie a zarobki w miejscu.

Kabareciarz
@Marian

Hahaha, dodatek do 4brygadówki - 60zł, wow - w obecnej inflacji to jakieś 20zł bo 4 lata temu było dokładnie te same 100zł...robią z Wami co chcą......ja bym tam dał lekką rączką te 100zł a macie, cieszcie się.........

Strajk
@Dudek

Zastanawiam się czemu ludzie godzą się na taką płacę i czemu wszyscy nie pójdziemy z tym do Agaty . Nie potrafimy się zjednoczyć i zawalczyć o swoje . Pepco dzięki nam ma towar na półkach i coraz lepszą sprzedaż mimo rosnącej inflacji . Wiadomo , kilka osób jak pójdzie to nic nie da . Musi iść o wiele więcej osób.

Ldh
@Strajk

Jak się sprawdza plany rządu, to nie długo będziemy zarabiać najniższa krajową, czyli tyle ile ochroniarz u nas xd.

Ehhh
@.dhl

Liderzy już dawno o wszystkim wiedzą tylko milczą. Brak słów.

Ktoś
@Strajk

Po co do niej iść, ona ma nas w d...u.....pie, w głębokim poważaniu. Jestesmy dla niej nikim, zerem pogrubionym ktory ma robić innerki i tyle. Taka jest prawda

@Ehhh

Zostało ogłoszone że na 4 zmianach nie brygadach bo oni tego 4 brygadowka nie nazywają bo wtedy dodatek byłby konkretny a tak jest nie 109zl brutto tylko tak jak kierownictwo ostatnio powiedziało 100zl Netto do każdego przepracowanego dnia w weekend. Pozdrawiam

@Dudek

"Prawo organizowania akcji strajkowej oraz innych form protestu przysługuje wyłącznie zakładowej organizacji związkowej (każdej z legalnie działających w zakładzie pracy), która jest upoważniona do wszczęcia i prowadzenia sporu zbiorowego pracy. " Jak to sobie wyobrażasz?

Hmm
@Ed

Tak sobie wyobrażam, że czekam aż ty to "profesjonalnie" zdusisz w zarodku.

Heniu

Od kiedy na 4 brygadach jest jakiś dodatek? Konkretny czy nie. Z tego co się orientuję to nie ma czegoś takiego jak dodatek do 4 zmian czy brygad. Podeślesz jakiś link do artykułu? No ale pewnie wiesz lepiej. Podeślij proszę

Dhl

Pani Mariolu proszę się zająć swoją pracą a nie obgadywaniem wraz z kolezanka innych osób! Norma sama się nie zrobi!

PRZYCZAJONY TYGRYS
@Dhl

ŻADNA NOWOŚĆ, ŻE JEJ JESZCZE NIE WYEBALY STARA ALKOHOLICZKA I (usunięte przez administratora)

To co się wyprawia to już nadaję się, żeby ktoś z zewnątrz się tym zainteresował. Były lider gridów (usunięte przez administratora) Chodzi za nami ze stoperem liczy ile czasu zajmuje ułożenie kartonu jeszcze pogania i próbuję uczyć jak ktoś ma układać kartony. Gość który nie potrafi zasznurować buta i jeździć na rowerze ma nas pouczać. Rozumiem że liderzy trafili stołki i pracę życia teraz zrobiło się gorąco i dostali trochę po (usunięte przez administratora) bo to widać że jak siedzieli sobie przed telefonami w akwarium cały czas teraz desperacko udają, że coś robią. Korki są takie że nie da się pracować z tego się tylko cieszą bo porobią zdjęcia i później mają podkładkę, czemu wynik nie zrobiony. Powinno być jak w innych firmach, lider powinien być również w pickingu, wtedy i ludzie by mieli do niego większy szacunek.

Helena

W zupełności się zgadzam, lider powinien pracować z ludźmi i znać proces oraz obsługę skanera a nie siedzieć na telefonie w akwarium

Smakosz

Aż kusi się tam na urlopie zatrudnić pod pretekstem "stałej umowy" I coś odjebac Choćby awanturka z ochroną że nie chcą cie wypuścić z hali po godzince pracy na papieroska To moja przerwa i mogę z niej korzystać i nie konsultować się z liderem bo każde moje wyjście jest zapisane na temporze (usunięte przez administratora)

Lolek i Bolek

Tam zawsze siedzieli przed telefonami a już Krzysztof .k prowadził takie monologi ze swoją ,oczywiście jak nie było Anety i kierownika ,jak byli to latał non stop i sprawdzał ,jak ich nie było to siedział z nosem w telefonie i miał na wszystko (usunięte przez administratora).tak czasem jest że na stanowisku nie tykalni i mogą wszystko ,a do ciebie się przyczepić o byle co i urośnie to do rangi zwolnienia by ocalić swój (usunięte przez administratora) nieroba

Zwariowany

Przestańcie obrabiać (usunięte przez administratora) innym, zajmijcie się robota, już się słuchać nie da tych waszych wywodów na temat kogoś, to jest forum o firmie a nie kto z kim i na kogo. A co do firmy to skoro wam się nie podoba praca to są inne firmy gdzie również potrzebują pracowników, więc w czym problem? Droga wolna.

Paranoja
@Zwariowany

Zgadzam się. Jak tak wam źle to się zwolnijcie. A nie tylko obgadywanie, intrygi, strajki i inne rewelacje. Zajmijcie się swoim życiem to i atmosfera się poprawi i każdy wyluzuje.

dhl
@Paranoja

niestety ale tu nie chodzi tylko o jakość pracy a o charakter ludzki. jak ktoś lubi obgadywać to będzie to robił czy to w pracy czy na podwórku u wujka Mietka

@Paranoja

Ale jak mam zająć się życiem swoim , jeśli DHL to moje życie. Spędzam tam moje całe dnie .

DHL Packing

Żenada, wyzysk, ciężka praca za marne pieniądze, norma nie do wyrobienia. Ludzie na packingu- „CHOMIKI W KLATKACH”. Przyjmują z 50 nowych osób- później i tak będą zwalniać. Nie mówiąc już o tym, że więcej jest tam ludzi w „białych kapeluszach” niż faktycznie pracowników fizycznych w „żółtych kaskach”, a norma coraz wyższa..i wyższa.. Nie polecam.

estera

Uwaga! Potwierdzone info! Od początku 4 brygad, firma rozda każdemu pickerowi motorek, żeby sobie go wsadził wiadomo gdzie i normę każdy zrobi z palcem w wiadomo czym. Tak więc głowa do góry, będzie dobrze. No i szykujcie wiadomo co.

miki

czyli ile teraz można zarobić u Was na magazynie?

@miki

Podstawa to 3600 brutto plus premia 500zl brutto jeśli wyrobisz. Jeśli nie zrobisz przynajmniej 2 sobót czyli 16 nadgodzin to nie wyjdziesz nawet 3500 netto. Pozdrawiam

XD

U mnie robiąc tak jak się dogadam z dwojga kumplami czyli przy braku sezonu max po 6 h robimy to wypłaty 3600 na rękę + bony żywnościowe do 5tego koło 200 zł xd To radzę się zwalniać xd

Emil

4600 to jest podstawa w każdym zakładzie produkcyjnym na terenie Sosnowca

george

Powodzenia w wyrabianiu maksymalnej premii przy nowej normie na pickingu.

Prawda

Cześć tu Prawda. Wracam do was pi długim czasie moich obserwacji co się dzieje na magazynie konkretnie zm C. Wiadomo jak w w życiu i każdej innej pracy spotykają się różni ludzie, robią się grupki i grupeczki... Ale!... To co konkretnie mam na myśli chyba nikt normalny tego nie zrozumie. Powstaje pytanie... Jaką można być nieprzyjemną osobą by kłócić się o kolegę czy koleżankę? Mariola to że ludzie od ciebie odchodzą to nie ich wina. Tu ładnie pięknie pogadasz sobie z an..etą, łuk..szem a za chwilę przyjedziesz do mnie i gadasz za ich plecami co oni nie tego. Znając trochę życia rozumie, że ze mną postępujesz tak samo... Żałuję, że mam styczność z tobą i spotykania się na różnych okazjach poza pracą

Dhl sosnowiec

Jaka ekipa jak rybe to zwolnili że chciał zajeb...znanczy ukraść baterie warte 5pln...i to ma być ekipa hahaha

Szkoda gadac

Ten magazyn to najgorsze miejsce pracy w ktore trafilem. Awansuja, zostaja trenerami itp najgorsze (usunięte przez administratora) w zakladzie, co tylko podpier.. potrafia, krecic afere, udaja kolegow a jeden drugiego podpierda. Nacpani w pracy. Najwieksze nieroby jak mowilem awansuja. A ludzie ktorzy (usunięte przez administratora) i sie starali dostaja gorsza robote itp. Dobrze ze juz w tym (usunięte przez administratora) nie pracuje. Jak opowiadam o dhl to sie smieja ze ponad 2 lata robilem w tej firmie. Kierownicy (usunięte przez administratora), co chwila papierosek kawa itp, (usunięte przez administratora)przychodza i skarza. Liderow wszystkich zwolnic powinni. Za samo odmowoenie urlopu na zadanie, bo jak twierdza nie daja.. to do pipu pojdzie. Zwiazki zawodowe moga jedynie pomoc w tym zakladzie. Czlowiek (usunięte przez administratora) sie nie mogl dobrze bo pytanie czemu taki "GAP" jest. To jest chore. A w 1 kolejnosci lidera Krzyska i innych. Nie mowiac juz o Anecie.

Neurolog
@Szkoda gadac

Kto zwolni DHL lidera chorego na plecy ,co wyjdzie zrobi jedna paletę i idzie usiąść bo już ma dość ,a ludzi goni ,ty się chłopie staraj o rentę z tą niepełnosprawnością

@Szkoda gadac

Związki, powiadasz, kolego...do związków to trza mieć łeb i być niezłym cwaniakiem, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Prawo pracy trzeba mieć w małym paluszku.

Lucyfer
@Szkoda gadac

Ten magazyn to porażka ,a dlaczego upadł ten magazyn na Psarach , daliście (usunięte przez administratora) z taka wspaniała firma a Amazon z was zrezygnował nie podpisal kontraku na dalszą współpracę , dlaczego? Tylko Pepco przy was tkwi

@Lucyfer

Dodaj że Smyk Zalando i wiele innych firm nadal współpracuje z dhl. Taka jest prawda jak się nie chce pracować to nigdzie nie będziesz pracował. Taka jest prawda.

Conga
@Lucyfer

Ej no co ty przecież firma amazon w polsce to jakaś jedna wielka porażka ciągły brak pracy ponoć mają zamykać ten magazyn ktw1 w sosnowcu na inwestycyjnej...i ty się dziwisz że amazon zrezygnował ze współpracy z dhl...w amazonie to zwalniają ludzi jak leci brak kasy na wszystko na picku to jak przez 10h zrobisz 400 pobrań to mega zajebisty wynik...amazon to firma która upada w polsce ma konkurencję w postaci ali express...więc się nie dziw że amazon już nie współpracuje z dhl bo amazona nie stać na dhl jak amazon tam ledwo wiąże koniec z końcem żeby chociaż w terminie wypłacać pensje...a pepco widać że jest bardziej przy kasie niż jakiś śmieszny amazon

V

Idź na gridy zobaczymy ile popracujesz ,o ile nie siądą ci plecy

Krokodyl
@Szkoda gadac

Największym nierobem i (usunięte przez administratora)był Krzysiek lider tak smarował że dostał awans ,ciągle się płaszczy taki ci ..pa chłop bo z tymi plecami nigdzie indziej go nie przyjmą ,na nawet by normy nie wyrobił ,więc robi co może jak Sindbad zeglarz

Frodo
@Conga

Amazon to się zwija, bo Bóg ich pokarał za profanację Tolkiena. Zbankrutują za to.

Tbc
@Frodo

Zwija się bo się zapchał badziewiem jak to magazyn obsługujący k apryśnego klienta indywidualnego, a wy dostarczany badziew hurtowo paletami wypychacie do sklepów, dopóki pepco ma zbyt. Nie porównuj tych dwóch systemów magazynowych bo nie są spójne. Wy kompletujecie pod zamówienia sklepów w hurcie.

Pawełek

I jak wam sie robi w tym DHL'u? Spierdolka z tego pierdolnika to była najlepsza decyzja w życiu. Teraz pracuje 4h kolejne 4h siedze na d*pie, fajeczka kiedy chce i kaska ponad 4k na łape. Pozdrawiam gridy ze zmiany C.

Dibrze
@Pawełek

Dobrze nam sie robi, podwyżka była, liderzy wspaniali aż chce się pracować to co było kiedyś to już przeszłość, teraz to nie dość ze przyjemność a tez pasja. Zwłaszcza ludzie w tej pracy są niesamowici. Dobrze ze pozwalniali starą ekipę bo teraz lepiej zgrać się jako zespół

Ha
@Dibrze

Chyba zespół (usunięte przez administratora) The Road w trasie ,pasja na gridach buhahaha lider Krzychu jest tak wspaniały że przyłóż do rany oby ci się Gangrena nie wdała

Dibrze
@Ha

Przecież gdyby nie krzychu to idealnej ekipy by nie było, dobrze ze sie pozbył strych pracowników, młodsi to głupsi i bardziej podatni na polecenia. Jeden z lepszych liderów jaki dhl widział.

grid

W którym miesiącu przeważnie są podwyżki?

Podwyzki
@grid

W kwietniu aneks , podwyżka w wyplacie majowej.

Tekken

Siemka będę robił u was od poniedziałku Jak z kasą ? Są jakieś fajne panny na bajerkę ?

Dhl sosnowiecgdeu
@Tekken

Ta są ale wszystkie zajęte...chyba że masz taką bajerke że ciebie pokochają

george

Uwaga potwierdzone info! W tym roku będzie wypłacane nie 300, a 350 euro. Tak jak rok temu z wypłatą w grudniu. Do krytyków DHL. Gdzie macie takie bonusy?

@george

Chyba Ci sie cos przysnilo...

Obserwator
@george

Bo To ściema żeby przed 4 zmianami ludzie się i przed końcem roku nie zwalniali łudząc się że dostaną jakąś dodatkowa kasę.

Marian

Czy ktos wie jaki bedzie dodatek do 4 zmian?? Bo oczywiscie temat byl rzucony ale o kasie to cisza..????

Oko
@Marian

Bo masz (usunięte przez administratora), a nie myśleć o pieniądzach, tylko innery się liczą. Dodadki to zabrali w chwilę, a teraz będą się miesiącami zastanawiać czy dać ludziom parę groszy więcej. I tak już się to sypie, sami Ukraińcy tu robią, tylko na co miesięcznych zebraniach będziecie potrzebowali tłumacza, albo sami się będziecie musieli nauczyć rosyjskiego, bo tylko tacy tu będą pracować.

Nos
@Oko

To ilu Polaków zostało?

Dudek
@Nos

Nic nie zostalo. Zaraz wiecej to bedzie UA. Tylko ze oni to tez (usunięte przez administratora) porobia troche i uciekaja gdzie indziej bo kasa lepsza. DHL obudz sie bo za chwile nie bedzie komu robic. Zero kasy dla ludzi z doswiadczeniem i w dodatku zero stazowego dla osob ktore pracuja od ponad 3 lat. Ktos jest lewakiem w pracy i dostaje te same pieniadze. A premie to nie problem wyrobic. Te wasze chore przepisy to sa tylko u was. Bo w zadnym innym zakladzie o takich bzdurach nie slyszalem. Jakas baba przyjezdza i mowi ze o podwyzksz decyduje kodeks pracy hahahhahahah dobre Ceny rosna a w dhlu zarobki stoja.

Pp
@Dudek

Zawsze było zero kasy dla dobrych pracowników ,Krzysiek każdego zwalniał co mu popadnie i zero szacunku facet ciepłe portki ,myśli że świat zwojuje jak pozwalnial Polaków i że następni będą lepsi i ulegli jak on (usunięte przez administratora) z gliny

Witold
@Pp

Zero kasy? To ile wpada realnie na rękę w takim razie?

.dhl .
@Dudek

Ich nie stać na stażowe ponoc ….????a dodatek za 4 brygadowke będzie za pewne taki sam jaki był i rok temu i 3 lata temu ,100 zł brutto na dniówkę wypadająca w weekend . Może góra wkoncu zaczęła by myśleć a nie dawać takiego samego dodatku jaki był 3 lata temu bo to jakieś kpiny z ludzi .

Chester
@.dhl .

A ile pajacu byś chciał dodatku za 4 brygadówke 100pln to i tak za dużo..góra 69,99pln za tą robotę czyli twoje (usunięte przez administratora)

Beny997

Mało amfy w tym Dhl bie da się pracować bez porządnego nosa

Zmęczony pracownik

Firma to jedna wielka kpina . Kobiety są dyskryminowane . Mężczyźni mają się nie narobić, a kobiety tyrać jak najciężej . Kiedy nosimy europalety rękoma nikt tego nie widzi , ale kiedy stanę na kilka minut już pretensje . Kiedy pijani jeżdżą na wózku to oczywiście przymykają oczy. Wieczne tłumaczenie się czemu nie można nadgodziny -to jakaś kpina . Czym mnie zachęca żeby przyjść w sobotę? Bo brzydka pogoda . Śmieszne. Firma schodzi na psy . A tym całym OMS mogą się wysrać bo zwykłemu pracownikowi na tym nie zależy.

petees
@Zmęczony pracownik

kazdy tyra po rowno przeciez robimy to samo. jak paleta za ciezka to zmien firme tutaj nikt nie bedzie cie wyreczal

Bulk
@Zmęczony pracownik

No niestety,w dhlu faceci są od jeżdżenia na transferach .A osoby ze zmiany C przychodzące wczesniej na nadgodziny ,jeżdżące tylko na transferach to takie normalne ?noo takie nadgodziny to chyba kazdy chciałby robic,nienarobic się a zarobić .Widocznie pora przejść ze zmiany B na C i tez mieć taka wygodę . Osoby ze zmiany B na nadgodzinach robia bulka czy pts ,a ze zmiany C przychodzą sobie do nas porobić transfery …..dobrze ustawili sobie liderów

@petees

Odezwał się ten co nie pracuje na gridzie

A nadgodzin dużo jest?

@Przyszły pracownik

Zależy od sezonu , przed rozpoczęciem roku czy świętami trochę jest . Ostatnio 3 zmiany w sobotę są . I można zostawać na nadgodziny po pracy lub przez praca przyjść.

Przyszły pracownik

Czyli nie ma źle generalnie nikt cię nie zmusza. A te 109 kartonów na godzinę jest osiągalne czy ciężko jest to wyrobić?

@Przyszły pracownik

Do nadgodzin nikt nie zmusza , ale np na dziale GRID musisz się tłumaczyć czemu nie możesz przyjść na dodatkową sobotę i on to zapisuje .

@Przyszły pracownik

109 inerów to masz na ptsie . I to zależy jaki towar trafi Ci się w zadaniu . Nie będziesz gadać po regałach to może wyrobisz . Ale różnie bywa . Czasem bywają korki i za nim dojedziesz do regału to trochę minie , bądź brakuje towaru na regale i już tracisz czas . Ogółem zasuwać trzeba.

Przyszły pracownik

A co jeśli nie wyrobisz nie ze swojej przyczyny jak piszesz bo korki albo brak towaru potem można w kolejnych godzinach jakoś to nadrobić? Jak nie to idzie taka sytuacje jakoś potem wyjaśnić kierownikowi czy raczej nie przyjmują takiego wyjaśnienia.

Czester997

A ja pajacu mam norme na ptsie 50 inerów na godzine i całą premie...trzeba mieć kontakty na górze żeby mieć lajcik w robocie...jak jesteś nowy to (usunięte przez administratora)...zasuwaj musisz się wykazać...starzy pracownicy nie muszą

Dhl sosnowieckfff
@Przyszły pracownik

Jak nie wyrobisz to nara szukaj innej roboty i (usunięte przez administratora) po robocie

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 356.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 319, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.