Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Malina

Czy normy są do osiągnięcia? Jak z nadgodzinami często się zdarzają. Jak tak to dużo ich jest?

Agencja

W takim (usunięte przez administratora) i chaosie juz dawno nie pracowałem.......

Fok
@Agencja

Fakt najbardziej mnie dziwi, irytuje, śmieszy gdy przychodzę z przerwy i nie mogę wyjechać wózkiem bo jestem zablokowany. Nie wiem co za geniusze to wymyśliły ale w normalnym magazynie to by czegoś takiego nie było. A przecież liderzy czy kierownicy to widzą.

Dawid Sikora

Dzień dobry chciałbym aby w firmie były związki zawodowe. Aby pracownik miał możliwość złożyć prośby skargi i zażalenia. Chciałbym aby problemy wewnątrzzakładowe można było rozwiązywać bezpośrednio w Firmie a nie rozpisywać się na Gowork.Ja umowę mam do końca września, ale liczę że moja prośba zostanie zrealizowana, oraz aby wszyscy pracownicy ( UA i Pl) byli traktowani na równi.

@Dawid Sikora

A ja bym nie chciał. Nie po to się tu urodziłem i tu pracuję i łączy mnie z tą ziemią historia i tradycja, żeby inna nacja miała te same prawa i przywileje co etniczni Polacy. Chciałbyś...chcieć to sobie możesz.

@Dawid Sikora

No to zakładaj związki. Od razu się zapiszę.

@Vacuś

Ty to sobie mozesz nie chciec vacusiu???? (usunięte przez administratora) najlepiej za najnizsza i rob z siebie blazna. Zwiazki moga wywalczyc podwyzki i nie tylko.

(usunięte przez administratora)4 baby ze zmiany B co robia balka mialy rozmowe z liderem bo spinaja sie o wyniki i o zadania. Jestescie chore i przez was pozniej inni cierpia. Bo chcecie sie zesraccccc tam na tym balku. Stare a glupieee. Jestescie (usunięte przez administratora) dla tego zakladu. Powinni was porozdzielac na inne zmiany. Bo wstyd z wami pracowac na jednej.

Racja
@Andrzej

Racja, nie idzie normalnie pracować, wiecznie jedno i to samo. Do piaskownicy wrócić ! Zawsze ten sam problem z tymi samymi osobami, to jest nienormalne żeby stare baby tak się zachowywały. WSTYD !!!!

Bulk
@Racja

Masz racje Gośka!!!!!!!!!!!!!

gienek
@Andrzej

Nie bylo cię na tej rozmowie z liderem, więc się mądruj w jakiej ona była sprawie. To co robisz to jest oczernianie i może się dla ciebie skończyć prokuraturą.

Hahahahaha
@gienek

Do prokuratury o co ? O samą prawdę ? Że zachowujecie się jak dzieci ? Zresztą tu całej prawdy nie pisze, o to jak się zachowują co niektóre osoby m.in Ty

Nieznany
@Hahahahaha

Dokładnie nikt z panią w okularach nie chce pracować!same intrygi nastawianie ludzi jednych przeciw drugim ,straszenie liderem.A kto to ten lider?osoba która niedawno w piłkarzyki grała i sama boi się o swoje stanowisko!!Troszkę pokory proszę panią!!

Hahahahaha
@Nieznany

Ja nie mówie o "pani w okularach" tylko o Tobie mały skrzacie. Wszyscy wiemy kto pisze i kto nie znosi "pani w okularach".

@Nieznany

Każdy ma oczy i każdy widzi kto się z kim "żre" , już nawet Ukraińcy się z was śmieją . proszę - zastanówcie się nad swoim zachowaniem bo to nie jest przedszkole.

Luk
@Hahahahaha

Ty też jesteś że zmiany c?

Tom

Z jakiej jesteście zmiany?

Dudek
@Tom

Zmiana D

Hahaha
@Dudek

Dudek haha a to co teraz w dhl będziemy się żywić przede wszystkim owadami i ich larwami oraz poczwarkami wyciąganymi długim dziobem z ziemi i z odchodów bydła...dudek nie chcesz trochę w ziemi może znajdziesz jakieś odchody

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
@@@

Coraz to lepsze opinie ma ten Dhl ????2,9 niezły wynik!!

Andri

Tak człowiek przez parę lat się zastanawia dlaczego takiego człowieka jakim jest Pan słynny Grzegorz G....K który jest wieśniakiem , chamem , prostakiem nadal pracuje w DHL'U ? został wyrzucony z innej zmiany za odzywki do pracowników i wrzucony na zmianę C , mówienie do kobiety że jej żeby wybijesz bo stoi na lewym pasie ? Poważnie? Liderzy z tym nic nie zrobili do tej pory . Przykre to jest ze taki wieśniak któremu słoma wystaje z butów pracuje w magazynie i psuje atmosferę w firmie totalnie .

Hahaha
@Andri

A co ci ma powiedzieć lider jak jest (usunięte przez administratora)y po całe pachy jak w tej reklamie , trzęsie o swój (usunięte przez administratora) , najbardziej ten z chorymi plecami co by go nie zdegredowali lub nie przenieśli na fizola ,bo by nie dał rady wymoczek ,taka płaskorzeźba coś jak ciastolina bez swojego zdania ,a najbardziej to (usunięte przez administratora)przywiązany do swojego pana

Lizodu..

Nie ma to jak pisać kaizen na temat, o którym wszyscy mówią od samego początku, No cóż zdjęcia na instagramie są to i kasa i układy. Ciepło pozdrawiam

It
@Lizodu..

Dobrze piszesz!! Sama prawda!

Oena
@Lizodu..

Można wiedzieć o jaki kaizen chodzi ? ???? Na urlopie jestem i nie w temacie ????????

Kaizen
@Oena

Na liderów ,takie wymoczki ,jedni chodzą jak goryl inni z nakładkami bo ślepi na faworytów

homokata

o jaki kaizen chodzi?

Witold
@Kaizen

I jaki to ma wpływ na ciebie i Twoją pracę? Czemu tak bardzo się interesujesz innymi?

@Kaizen

Jak jesteś pijany albo pod wpływem narkotyków to nie pisz, bo nie da się zrozumieć tego bełkotu. Skończyłeś/aś szkołę podstawową chociaż?

ambrozja

to, że zwolnili KZ to jedna bajka. nie ingeruję w sytuację dlaczego... każdy teraz ma pompę, ale kto się śmieje ten się śmieje ostatni Jeszcze wam będzie go brakować... a zamiast was śmiejące się śmiecie będą chętne osoby na wasze stanowisko.

@ambrozja

Powiem Wam coś. Ten KZ był na magazynie, rozmawiał z nami. Osobiście widzialem jak udzielał pierwszej pomocy, nie wiem czy kogoś skrzywdził ale można było na pewno sie z nim dogadać. Nie rozumiem jak można go bylo wywalić, ale czego się spodziewać po górze która nie wie gdzie magazyn i ludzie. Myślą że są na zebraniach a on i liderzy wiedzieli że sa na dole. Mi osobiście będzie go brakować a inni niech myślą sobie co chcą.

Stachu

Za nic na pewno go nie zwolnili, widocznie zasłużył i myślę,że góra powinna przypatrzyć się też innym np. liderom, którzy powinni pracować z nami normalnie w picku tak jak jest to w większości na innych magazynach, tylko u nas liderzy spacerują i co chwilę latają na papierosa co jest nie do pomyślenia.

@Stachu

A skąd ta pewność że nie za nic? Ja nie był bym taki pewien.Ale skoro ty jesteś to pewnie przylozyles rękę albo cos podobnego. Do widzenia.

Stachu

Za nic nie zwalniają, podstawę jakaś muszą mieć.

@Stachu

Wystarczy że ktoś coś powiedział że usłyszał i że ludzie słyszeli, a podstawa się sama znajdzie na każdego!

Buhaha
@Stachu

Tam za nic potrafią cię zwolnić a już lider Krzysztof jest w tym specjalista co by mu kręgi nie pękły od tego pochlebstwa żeby nie stracił stołka

Ahahaha

Lider i praca to kawał roku ,ręce w kieszeniach i filmiki za szybką

Abrams
@Buhaha

Krzychu z tego co wiem to bierze przed pracą tabse na ból pleców,popija dwoma piwami i spokój na parę godzinek ma

Proboszcz
@Abrams

On zawsze chce mieć spokój ,taka marionetka co mu każą to robi a potem gra wacka że mu góra kazała ,weź chłopie jedz do senatarium z tymi plecami a nie popisuj się swoimi mądrościami ,szpiegowaniem itd ,kozak ciekawe czy na innym magazynie jako zwykły fizol by się odnalazł

Rexxx

Nie rozumiem dlaczego na zmianie A, na pickingu trenerami zostają ci co wchodzą liderom w (usunięte przez administratora) Żeby ci trenerzy chociaż przykładali się do swojej roboty. A tu jeden szkoląc w telefonie a drugi robi największy (usunięte przez administratora) Jaki mamy z tego morał?! Jeśli jesteś pracownikiem, który był przy otwarciu magazynu lub jesteś pracownikiem z małym stażem, żeby coś osiągnąć musisz lizać (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wiadomo Ameryki nie odkryłem..

Witam. Chcialbym sie dowiedziec jak to jest mozliwe ze trener ze zmiany "B" OWW ktory podobno sie zwolnil, wrocil z powrotem i dalej jest trenerem?? Chyba znowu jakies ukladziki zadzialaly. Nie dosc ze jest slaby to jeszcze szkoli. Pozdro dla Benego

Dudek
@Andrzej

On po prostu przeszedł na emeryturę i wrócił do pracy ...

@Dudek

No spoko ze przeszedl. Ale sie zwolnil i wrocil. Czyli powinien byc zatrudniony na nowych warunkach. A nie wrocic i dalej trenerem byc. Gdzie powinien z rekrutacji ktos inny wskoczyc na to stanowisko.

homokata
@Andrzej

Żaden trener ze zmiany B się nie zwolnił, więc nie pisz głupot.

@Andrzej

Andżejuuuuu! Jak ci na imię?

@Vacuś

A co chcesz sie zakumplowac??

Serio

Cały PTS zaznaczy właściwie rubryczkę co do decyzji zarządu i reszty na stołkach na eosie.

Kamil
@Serio

A co ty chcesz zaznaczać? Przecież tego gościa powinni już rok temu wywalić. Gość nic nie robi straszy ludzi, grozi zwolnieniami. Ludzi ma za nic, nie raz oskarżał innych. Oni udają, że pracują jak koło nich jest operacyjny albo ktoś wyżej. Jak nikogo nie ma to kółko wzajemnej adoracji, nogi na biurkach i śmieszki. Teraz jak poleciał jeden to reszta może weźmie się za pracę a nie oglądanie filmów i innych tinderów. Bo od nas wymagają żebyśmy zasuwali jak roboty przez 8, a czasami 12 godzin i najlepiej żebyś nawet na 10 sek się nie zatrzymywał i czasami nie próbuj się odzywać do nikogo bo jak zobaczą że rozmawiasz to zaraz będą premie zabierać. Liczymy że w końcu będą zmiany na lepsze.

Najmanek
@Kamil

Jeszcze za liderow(usunięte przez administratora) powinni sie wziasc. Tez chcodzili grac w pilkarzyki i przesiadywali na dworze po kilka godzin na bajerce.

Kot
@Kamil

Ciekawe komu zabrali premię za chwilę rozmowy??? Kierownik jest kozakiem i szkoda , że już z nami nie pracuje . Poza tym nie wiem czy nie pomyliłeś firm . Nie wiem kto Cie tam zastraszał ale ja pracuje już 3 lata w Dhl i jakoś nigdy nie doświadczyłam tego o czym piszesz . Współczuję Ci w takim razie. Może zacznij skręcać długopisy to nie będziesz czuł presji

Nieroby
@Kamil

Roboty? Pewnie lecisz w kulki bo ja i duża część osób z zespołu jest cały czas koło zera i nikt nie umiera z przemęczenia. Wystarczy robić swoje a nie ściemniać i narzekać, że kierownik z liderami sie "czepiają"...

@Kot

Przecież już tutaj było pisane przez góre, że nie mamy płacone za rozmowy tylko musimy zapiuerda..Sam dostałem zjebke, że rozmawiam, a ja pomagałem nowej Ukraince w obsłudze skanera, a że teraz zatrudniają takich którzy polskiego nie znają to trochę to trwało.

Yyy
@Najmanek

A to piłkarzyki tylko dla wybranych? Dhl nie uznaje dyskryminacji!

Hraaaa
@Ldh

Kto z góry tak napisał skoro tu każdy anonimowy cwaniak? Czyli to wina kierownika, że ludzie bez języka są brani do roboty? Super, że taki pomocny i jeśli kierownik nakrzyczal to powinieneś to zgłosić

Takie tam
@Kamil

Sama prawda. Liderzy z pickingu tylko na telefonie siedzą. Za każdym razem jak miałem jakiś problem to M. CZ. kazał mi czekać po za biurem bo jest teraz zajęty. Przychodził jak skończył się bawić telefonem. Ostatnio jak picker nie mógł odpalić wózka to znalazł go na zewnątrz oczywiście na telefonie. Najlepsze jest to że musiał odnieść mu kartę do wózka wychodząc z magazynu. Mam nadzieję że wezmą się za całą ekipę KZ Mariuszka.

Kot
@Ldh

No sorry ale jesteś w pracy więc (usunięte przez administratora) trzeba ;) ale kiedy robisz swoje, masz wyrobioną normę to i z kierownikem chwilę porozmawiasz czy liderem i nic Cię za to złego nie spotka. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i nikt nie wymaga cudów . Ja tam nie narzekam na atmosferę w pracy mimo, że nie należę do tych małomównych :)))

Ekipa?
@Takie tam

A co za ekipę miał? Teraz dużo liderów było pod nim to duża ekipa

@Kot

To zapiuerdalaj, a na starość będziesz sobie pluł w brodę jaki ja (usunięte przez administratora) byłem. Góra porobiła normy a robole się cieszą i charuja na nich. Trzeba tak robić, żeby się nie narobić a zarobić, a nie jak ten osioł w zaprzęgu na polu. Lider cię poklepie po plecach a myślach mówi co za (usunięte przez administratora)

Takie tam
@Ekipa?

Każdy z nas widział jak biegają za tym KZetem i kto biegał, kto grał itp. My mamy przerwy 20 min a oni po godzinie na piłkarzykach plus fajeczka plus bajerka w biurze, magazynie. Na każdej zmianie było tak samo i zawsze mnie dziwiło że liderzy picku i grid nie pracują tylko są od siedzenia na (usunięte przez administratora) Prawda jest taka ze liderow z załadunków i rozładunkowe widzę częściej w ciągu dnia już swojego.

Padłam
@Takie tam

Buehehe... Z rozładunkowe owszem, bo mają rampy na całym mag to , ale z out to chyba na wycieczkach do kolegów i koleżanek do głównego biura haha. Ale chwila ktoś już napisał o kimś wcześniej kto kabluje na inny l liderów i kz żeby się wybić.

Beny

Browary coraz bardziej przestają być opłacalne a człowiek nie wielbłąd pić musi dlatego biorę się za zacier który później przepędze dajcie namiary w której biedrze mają cukier bo w mojej pod domem bida ..

Papadopulos
@Beny

Beny to spoko gość , super się z nim spożywa po robocie chłodnik chmielowy natomiast szkoda chłopa pod tym względem że poza chlodnikiem nie widzi świata i niebawem kloszardem zostanie ale cóż każdy jest kowalem swojego losu .....

Dhl sosnowiec
@Papadopulos

Beny po robocie robi sobie zęby...szufladka jakich mało piękne jasne zęby i równe jak u jakiegoś murzyna...tyle alko a beny dalej ma zęby jednak to nie jest takie szkodliwe

@Dhl sosnowiec

A ja widziałem murzyna z popsutymi zjębami. I co na to powiesz?

@Beny

Jedź do Niemiec. Tam jest tańszy cukier. Załatw se dostawczaka i kup od razu 5 palet.

Waldek

A ja bym tam brał moją byłą cizie Mariola wróć do mnie... To nie mój alkoholizm zniszczył nasze dobro... Tylko twoje ćpanie... Chciałem dla nas dobra. Ty wolałaś fete i tak bzykałem panienki z firmy. Teraz masz panią od lizania swojej dziurki... Co widzi nasza córka widząc dwie przećpane kobiety w jednym łóżku bawiące się razem

Ziomek
@Waldek

Czytając te wpisy to coraz gorszą patologie zatrudniają ,zresztą jaki magazyn tacy pracownicy ,chyba już tacy zdesperowani że nawet żuli spod sklepu

Ron jeremy

Też ją miałem i gorąco polecam...mariolka zna się na rzeczy potrafi zrobić dobrze w seksi time wyczynia cuda

Dawid Sikoda

Bardzo szanuję w tej firmie Agatę i Kierownik zmiany Anetę a reszta to są tylko pracownicy

@Dawid Sikoda

Rozumiem cię doskonale. To wspaniałe dojrzałe kobiety, a nie jakieś młode siksy z glutem w nosie.

Beny

Wareczka w zabsonie za 2.6 przy czteropaku polecam serdecznie spragnionym , zimna wchodzi idealnie sam zakupiłem dwie kraty na weekend

@Beny

Ale żabson to drogi sklep. Lepiej do stonki zaleźć albo do (usunięte przez administratora)

Cześć, czy są przyjęcia do DHL Mysłowice na magazyn?

@Anna

Są.

Chcemy podwyżek!!!! Inflacja rosnie, ceny wszystkiego do góry a my stoimy w miejscu. Te zarobki juz nic nie znaczna. PODWYZKI PODWYZKI!!!!!!

Ha
@Nowy

Dopiero żeście dostali już płaczecie przecież to taki wspaniały ,hojny magazyn

@Ha

To ze dostalismy o niczym nie swiadczy. Ceny rosna to i zarobki do gory powinny isc.

Pracownica
@Nowy

A ja mam gdzieś następne podwyżki...dopiero co dostałam podwyżkę i jestem mega zadowolona z tego co obecnie płaci dhl...żaden inny magazyn nie płaci więcej niz dhl...inflacja stopy procentowe rosną ale na takim poziomie to tylko w polsce taka władza w końcu trzeba mieć na 500+ i nierobów a jak się nie podoba to za zachód tam jest dużo mniejsza inflacja

Pracownica
@Jarek

@Pracownica

Bo siedzisz na dobrym stolku i Ci napewno starcza. A my zwykli pm zarabiamy mniej niz gdzie indziej. Nie bede wymienial jakie magazyny daja wiecej ale daja. Dlatego ludzie odchodza. Chcielibiscie z nas robotow zrobic i najlepiej za darmo robic. W upaly nawet dodatkowej przerwy nie zrobicie, a pozniej ludzie mdleja i karetka przyjezdza. A wy dalej olewka. Rob i nic sie nie odzywaj. Ale kierownicy i liderzy wygrzewaja jajaaaa na dworze i jest ok.

Terminator bunt maszyn

Beny to spoko gość i proszę go tu nie wyzywać Zawsze ma czas na piwko wyjść Czasem trzeba mu stawiać alko no ale przynajmniej oddaje po wypłacie No i konkretnie życiowo można pogadać przy amarence Niby chleje a wiecęj osiągnął niż te prostackie gnidy z picku i gridu Strzałka pozdro beny trzym sie

Ćwikła
@Nowy

I tak za dużo zarabiamy za taką robotę

Beny_beny
@Ćwikła

Dokładnie masz rację też jestem za obniżeniem wynagrodzenia za taką robote...za taką prace to i tak za dużo płacą w tym dhl przerzucanie kartonów z jedno miejsca na drugie taką robote to nawet tresowana małpa mogłaby wykonywać

Waldek
@Nowy

Ja chcę odzyskać Mariolke ! Z gęby niby szczypior ale co w łóżku robi to moje No i można było zażyć wspólnie przed pracą

Mati
@Nowy

Stary ty chory jesteś Zrób jak ja Porób tydzień a później po znajomosci l4 na 3 mies I siedzisz na (usunięte przez administratora) a kasa sama wpada

Bożena
@Mati

I sami tacy pracowici ludzie tutaj są? ;p

Teodor77

Dlaczego pieniądze za wczasy pod grusza jeszcze nie są wypłacane? Zgodnie z regulaminem kodeksu pracy , dodatek powinien być wyplacony przed urlopem bądź po urlopie a niektóre osoby czekają już od pół roku;)

@Teodor77

Czekają pół roku? Czyli byli na wczasach w styczniu, lutym?

Bożena
@Ed

Ale w zasadach chyba nie ma, że to koniecznie okres letni musi być. No chyba, że się mylę?

@Teodor77

Waruj szmato...czekasz bo pewnie (usunięte przez administratora)

Night Lovell
@Ed

Benek
@Bożena

Dżoanka kiedyś to była mega laska jakiego robiła loda z połykiem lub finałem na twarzy albo cyckach...a jak się ruchała czasami nawet na dwa baty lub więcej jeden do ryja drugi ją walił od tyłu...laska jak z jakiegoś porniola

@Bożena

Standard w tej firmie. W tamtym roku ludzie też czekali kilka miesięcy na gruszkę, ake oni mogą ich normy nie dotyczą, a tobie za byle co dadzą 121.

@Benek

Dokładnie potwierdzam

@Teodor77

To jest chore. Tak jest tu od poczatku.

Vacuś

Ja ci(usunięte przez administratora)dam faję w regałach. Od razu do wyje...nia.

Predator
@Vacuś

W regałach to jaranie i ćpanie...ja to w regałach pale maryche a czasami nawet wyciągam kreski i żaden pajac kierownik nawet nie beknie...vacuś masz coś dobrego do palenia w regałach czy tylko dalej tam biegasz z tą twoją małą fają po regałach i się obnażasz przed małolatkami

Dorota3
@Vacuś

Dokładnie potwierdzam vacuś to jakiś stary zboczeniec który molestuje jakieś małolaty koleżanki z pracy...jebany stary gwałciciel

@Predator

Mała faja? Mógłbym ci zęby powybijać moją maczugą. Nabiłbym cie jak kurczaka na rożen. A małolatki mdleją jak się obnażam.

Sub zero
@Dorota3

Kinga Szmol to była (usunięte przez administratora) Miło się na nią patrzyło podczas pracy A teraz to już takich nima Chociaż ta nowa ukrainka Natalia co sie z chłopakiem zatrudniła to też ujdzie

@Sub zero

Haha miło się na nią patrzyło a co brandzlowałeś się na jej widok albo pamięciuwa w kiblu na myśl o szmol...znajdź sobie inną na którą też potajemnie będziesz mógł walić konia..nie narzekaj jeszcze jest w czym wybierać na magazynie

Sub zero
@Vacuś

No tak było Szukałem na porn hubie podobnych do niej i jazda Czasem jak się ją musło przez przypadek to już podjarka

Frank D.
@Sub zero

Dokładnie masz racje było na co popatrzeć kinga była mega...te idealnie kształtne usta jędrne piersi i te pośladki które wyglądały jakby prosiły o to żeby powiedzieć jesteście najlepsze...od razu przypominała mi moją matke idealna pod każdym względem perfekcyjna figura zupełnie jak moja matka

Yty

Już mnie nic w tej firmie nie zdziwi. To kurw... ludziom pozabierali premie, bo słuchali muzyki a teraz będzie na całej hali puszczana muzyka i w pi. zdeczke teraz można. Kabaret dhl.

Oko
@Yty

Beka z tego głośnika. Przy dobrych wiatrach to może z 2 osoby z gridiow słyszą muzykę.

Beny

Polecam z całego serca chłodnik chmielowy ElBrewery w żabsonie za 8,80 za czteropak na ten gorący weekend wymarzona cena za napój chłodzący

Tragedia
@Beny

Tragedia!!!jarek odchodzi chyba ze względu na stan zdrowia...zabiorą wszystko 700plus 15-tą emeryture darmowe wakacje 50tys.na piąte dziecko nie będzie można siedzieć w domu i żyć z socjalu tylko do roboty np. w takim (usunięte przez administratora)

Edziu
@Tragedia

Tragedia to dopiero będzie, jak w szkołach będzie więcej ukraińskich dzieci niż polskich. A my będziemy na nich tyrać. Żydowski bankster Pinokio napisał , cytat "Uchodźcy "chcą wrócić do swojej Ojczyzny, aby budować ją silną i suwerenną, ale do tego potrzebują środków! Najwyższy czas na wypłacenie należnych nam pieniędzy z Unii Europejskiej, które pomogą spełnić ich marzenia" Czujecie? Pieniądze z Unii należne Polsce na spełnienie marzeń Ukraińców. To napisał polski albo jak kto woli polskojęzyczny premier.

@Edziu

Dokładnie masz rację w polsce będziemy się kłaniać ukraincą i im pomagać do usranej śmierci bo ruskie chcą im tam zabrać dwie wioski gdzie i tak ludność to więcej ruskich niż tych ukrainców i ziemie ruskie wewnętrzny konflikt niech to załatwią między sobą...ale ukraina III wojna światowa walczą w obronie całej europy tylko chyba im zależy na tej zbrojnej agresji bardziej niż tym ruskim bo mogą najwięcej na tym zyskać miliardy na pomoc dla ukrainy bo mają tak ciężko a o swoich nie pamiętają

Tragedia 2
@Tragedia

Tragedia beny ponoć się zapił na śmierć przedawkował z alko plus leki...ponoć znaleźli zwłoki w mieszkaniu a dookoła puste puszki po piwie oraz pusta butelka po wódzie...młody chlop całe życie było przed nim a zabiło uzależnienie od alkoholu

@Tragedia 2

Chyba w twojej alternatywnej rzeczywistości. Przestań już grać w tego cyberpunka.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 356.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 319, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.