Opinie o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

m Nowy wpis

Hej. Czy ktoś mógłby napisać jak z dojazdami z Wągrowca? Ile się jedzie etc? Czy tu jest podobnie jak w Amazonie z pracą? Mam zacząć w marcu i przez te opinie trochę się martwię. Wiadomo, trzeba się przekonać samemu aby wyrobić opinie. Ale będę wdzięczny za odpowiedz na pytania.

,m Nowy wpis
@m

Nie tu. Chodziło o zakład w Żernikach. XD

Nim

Dzien dobry. Czy jest mozliwosc pracy w niepelnym wymiarze?.

Gabriela Nowy wpis
@Nim

To dobre pytanie jest. Wiem, że praca na 3 zmiany, ale czy można np. 1/2 etatu, to mógłby ktoś z magazynu dać znaka :)

Paulina

Zastanawiam się, czy w tak dużej firmie jak DHL Supply Chain, pracownik niskiego szczebla ma prawo głosu. Czy w przypadku jakichś problemów z pracą, współpracownikami, lub jakiejś prośby- przełożony rozpatrzy sprawę i pomoże?

M
@Paulina

Nie liczył bym na to a mądrych inaczej jest na magazynie dość sporo

Chillout
@Paulina

W moim przypadku kierownik nie udźwignął tematu... ???? Pociesza mnie fakt, że "Karma" wraca ???? Chillout!!!

Aneta
@Chillout

Nie rozumiem, za co ta karma rzekomo ma wrócić? Mógłbyś wyjaśnić? Trochę się pogubiłam. Co takiego się tam dzieje?

Antoni
@M

Ha, ha, mądrych inaczej. To znaczy, że w razie problemów szef w niczym nie pomoże? Myślałem, że na magazynie jest taki zagrany team, który ma dobre relacje z kierownikiem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. HR w firmie DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Wypity Paweł

Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi!(usunięte przez administratora). Nikt tego nie powie wprost zapewne sie boja ( zmiana B ). Mysle ze wkrotce liderki ze zmiany A tym sie zainteresują. Zasada jest prosta Lider powinny być pomocny, rozwiązywać problemy a nie siedziec 8 godzin za biurkiem , grać w gry na telefonie ( gry przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym) i zrec cukierki. Później zdziwiony ze nie moze zawiazac sznurówki.

Kk
@Wypity Paweł

Zgadzam sie i nie daja podstaw dlaczego zwalnija mialam unowe od 2019 do 2021 i wczroaj zwolnili mnie chodzi od lidera z kittingu i potrafia nieraz przerzucać na inne działy bez zgody idziesz na inny dzial albo zwalniam ciebie

Kaska
@Kk

Przenoszenie na inne dzialy czy tez przypisywanie nowych stanowisk jest nieodlaczna czescia schwmatu DHL z czego nikt nie powinien byc niezadowolony. Pracuje dla nich w Anglii i jest to jedynym powodem dla ktorego wciaz dla nich robie. Nigdy sie czlowiekowi nie nudzi przynajmniej. Na chwile obecna jestem osoba uniwersalna, zrobili mi za darmo wiele kursow i wcale sie nie bulwersuje gdy jestem wysylanA na inne stanowisko. W UK jest to firma, ktora daje ludziom wiele mozliwosci i tylko leniwi na to narzekaja...

Wkurzony

Kilka dni temu dostałem paczkę od tej firmy jestem po prostu oburzony pracownik tej firmy nie dość, że przeklinał to jeszcze nie chciał dać mi reszty, bo jak cytuje "nie mam, jak wydać twój problem" czekałem cały dzień w domu a pracownik firmy na pisał, że nie było nikogo w domu bezczelne nie polecam firmy DHL.

Dhl
@Wkurzony

To jest strona jednej sortowni. Pracy w sortowni a nie firmy kurierskiej.

Asia

Niegdy nie zamówię nic co ma przesyłkę za pośrednictwem tej firmy. Siedzimy w domu cała rodzina,a ja nagle dostaje wiadomość, że moja paczka jest w żabce, bo nikogo nie było w domu. Jakbym chciała zamówić przesyłkę do żabki to bym to zrobiła, bez pomocy beznadziejnego i leniwego kuriera.

onon
@Asia

kobieto nie dziwie sie ze kurier zostawił tobie paczkę w żabce jak czytać nie umiesz komu wystawiasz opinię to nie KURIER DHL tutaj !! odstaw internet i weź poczytaj książkę wzrośnie trochę IQ

Hahaha
@Asia

???????????? to jest strona sortowni a nie kurierów ????

pracuj JOB

Mam pytanie bo wiele jest opini o liderach. Co się dzieje ,jakie są zarobki na rękę ponieważ też są rózne zdania od 2500 na rękę do ponad 3 tysięcy na rękę .Proszę napisać czy są przyjęcia bo także są różne zdania na ten temat i prosze podać jakiś mail gdzie można wysłać CV i czy można zostawić w firmie osobiscie :) Pozdrawiam

@pracuj JOB

Hej, polecam zajrzeć na stronę firmy: https://www.dpdhl.jobs/experienced-hires. W ogłoszeniach podane są "widełki" wynagrodzeń.Co do końcowej kwoty, myślę, że te rozbieżności wynikają z faktu, że jedni będą negocjować warunki na rozmowie w DHL Chain Supply, inni nie.

Dzień dobry. Strona jest dhl Załom tak? mam pytanie co wysłania CV jakiś mail? czy można dostarczyć osobiście i zostawić na portierni np.

Paulina

Cześć, podam Ci link do strony DHL Supply Chain, na której są wszystkie aktualne oferty pracy w firmie: https://www.dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/lancuch-dostaw/dolacz-do-naszego-zespolu.html. Myślę, że najlepiej zaaplikować bezpośrednio przez stronę, bo niestety wysyłając CV na e-mail, nie ma się pewności, czy trafi ono do bazy kandydatów.

Pracownik DHL Sochaczew

Zmiana A Liderka na Przyjęciach jak by chciała to by nóż wsadziła w plecy nie szanuje wózkowych pracowników przyjmującyh poniża dzieje się też to na innych działach. Normy z kosmosu 3100zł/Brutto+ premia w zależności od normy (1000 zł/Brutto) normy są z KOSMOSU nie da rady wykonać.Ciekawie jak by dać komuś z góry taką norme zrobić by się zesrał a nie zrobił ale najlepiej obrzerać się za biurkiem i Cisnąć pracowników od takich i nie takich.... nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi

@Pracownik DHL Sochaczew

O liderach można by książkę napisać, lepiej nie poruszać tego tematu. Napisze o zarobkach, premii i normach .. Normy? Obecnie nie ma norm żadnych - kiedyś mozliwe (najpewniej będzie zależało od działu - hali) ; Zarobki? 3300 brutto + 500 zł premii brutto. Do tego wczasy pod gruszą, tzw bony świąteczne, Medicover, Metlife (Po 3 miesiacach), Karta MultiSport (Po 3 miesiącach) I to są fakty. Nie wiem skąd reszta ma jakieś dane o premii 1000zl takiej premii nie ma.

@Pracownik DHL Sochaczew

Zresztą to nie jest DHL Sochaczew tylko DHL Psary więc wypowiedz się na stronie swojego DHL

Jaka umowa obowiązuje w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

B

Umowa o prace na okres próbny

Nicki

Tak jak w każdym zakładzie pracy pierwsza na3 miesiące, następna wg uznania pracodawcy. Ale w dhl teraz nie ma przyjęć, chyba że przez Agencje Pracy.

Wiki

Gdzie.. Można składać cv. Ma ktoś adres mailowy

Byly pracownik
@Wiki

pracujwdhl@dhl.com

Tymek

Myślę, że największy problem jest wówczas kiedy brak chęci do pracy. Firmę mamy dobrą i zarobki też więc nie szukajcie dziury w całym!

Zaintetesowana

Witam, napiszcie na czym polega praca w DHL, jakie są działy, gdzie najfajniej i niezbyt ciężko dla kobiet.

A

Paczka jeden dzien na oddziale, drugi dzien u kuriera bez proby dostarczenia, trzeci dzien nie wiedza gdzie jest(!!!) i sprawdzaja czy dostarcza w poniedzialek (jest czwartek).

Czy może mi ktoś napisać jakie są opinie o pracy na dziale Picking? Jak wygląda pensja, normy, liderzy? Czy polecacie ten dział? Nie pytam jako operator wózka.

batman2020
@Zainteresowany

Picking jest ok liderzy spoko pensja 2600 zł taka norma.

On 39

Witam, czy są przyjęcia do firmy dawnej DHL? teraz nazwa Inna Firmy, i czy można zawieść CV do Firmy? Sytuacja jest jaka jest dlatego pytam, Pozdrawiam

Hejo

Można napisac cos wiecej o załomiu dhl ? jedni chwalą inni nie,słyszalem ze duzo osób z ikea goleniow pracuje teraz ,ktory to kierownik wylecial z ikea i tam pracuje teraz w dhl ? czyzby libazy ? taki rudy z cialkiem ? druga sprawa to czy nadal robi tam michalek z sia bosch ktorego takze zwolniono jako lidera a dziewczyna czym ladniejsza tym bardziej ma fajnie u niego :) i jakie sa zarobki ,jedni chwala drudzy nie, ponoc zarobki sa na wejsciu 3 tysiace zl na reke jako nowa osoba , prosze o odpowiedz ludzi ktorzy tam pracowali lub pracuja gdyz mysle nad dhl ? ale opinie sa tak rozne ze ciezko zdecydowac sie,

Ktoś
@Hejo

Płace są uzależnione na jakie stanowisko, są trzy kategorie płac. Praca jak każda inna gdzie nas nie ma tam lepiej. Od stycznia nie ma dhl tylko jest TE CONNECECTIVITY I płacą też może się zmienić. Niewiem. Kto ci opowiedział bzdury że na rękę 3, jest możliwe z nadgodzinami. Opinie są podzielone na działy. Gdyby ludzie walczyli o swoje to by nie narzekali sami pozwalają na ponizanie na produkcji. Ktoś chce być lizusem niech będzie ale takich ludzi jest garstka,jak każdy by się wziął w garść i całym działem zareagowali to by nie mieli powodów do narzekania, zawsze się znajdzie czarna owca która będzie chciała oczernic zakład pracy bo nie chcą dać urlopu, uciekli premie czy coś innego. Wystarczy chcieć pracować i mieć szacunek do siebie pozdrawiam.

Hejo
@Ktoś

Ok więc 3 tysiące to nie sa fakty ? powiedziala mi osoba ktora tam pracuje , wiec jakie sa zarobki te trzy rodzaje ,ile na początku i czy sa przyjecia od nowego roku ? bo jedno chcala drudzy nie, ponoc jedna osoba na wejsciu miala 3 tysiace NETTO podkreslam czyli na reke, wiec sa ubarwienia itd, ponoc tez chwala ze ekipe maja bardzo ok, wiec trzeba jednym slowem znow jechac na rozmwoe ?

Tori
@Hejo

Żaden kierownik u nas z IKEA nie pracuje.napewno nie Lipazy.Jest jeden który kiedyś pracował ale w biurze.a co do zarobków to różnie bywa.jak trachasz nadgodziny to zarobisz jak nie to wiadomo zarobisz mniej.duzo zależy od liderów.sa liderzy w porządku ale i są beznadziejni którzy mają swoje psy a reszta to śmierci.mam tylko nadzieję że w końcu ktoś to zauważy.

Robol
@Hejo

Na stanowisku operator wózka netto (podstawa + premia) wynosi 3100 bez żadnych nadgodzin.

Pablo
@Robol

Cześć mam 1.5 roku doświadczeni na wózkach widlowych czy jest szansa wynegocjować ok 3300 bez nadgodzin na rękę na start? Czy praca jest ciężka i czy to prawda że cały czas na wózku i nie można mieć ze sobą komórek? Jak byś ocenił pracę jako woskowy?

Robol
@Pablo

Praca jak najbardziej OK i warta polecenia. Jeśli chodzi o stawkę to nie masz szans na 3300 bo firma kieruje się zasadą jedna stawka dla wszystkich na określonym stanowisku ale w kwietniu są podwyżki i 3300 jest bardzo realne. Odnośnie "cały czas na wózku" ma swoje ogromne PLUSY w tym przypadku bo jedziesz gdzieś gdzie nie ma nadzoru i wtedy odchodzi ściema. Telefony można mieć, jak najbardziej ale... jest zakaz ich używania a nie posiadania. Używasz na własne ryzyko.

@Robol

Wszyscy na tym samym stanowisku tyle samo ? Hahaha ale Cię ktoś w uja zrobił. Chyba noe umiesz negocjować

Pablo
@Robol

Cześć powiedz mi jak aplikować na operatora wózków może masz jakieś namiary...słyszałem że DHL już inaczej się nazywa.. i czy to prawda że powstaje nowa hala ?

Witam, czy są przyjęcia na magazyniera lub operatora wózka? Posiadam UDT 2WJO, a od dłuższego czasu nie widzę nigdzie ogłoszeń o pracę z DHL.

Mały

Gdzie można złożyć CV.Czy przez Internet istnieje możliwość i czy są przyjęcia na dzień dzisiejszy

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.