Kado

Opinie o Kado

Krzysztof

Firma z która współpracuje od ponad 12 lat i nigdy mnie nie zawiodła.Tak trzymajcie

Anna
@Krzysztof 08.10.2018 15:47

@Krzysztof, dziękuję bardzo za Twoją opinię konsumencką, jest ona również ważna ale to forum służy do wyrażania opinii na temat warunków pracy w firmie Kado. Dobrze by było, żeby ktoś z pracowników również zechciał podzielić się na forum swoim doświadczeniem związanym z pracą w tej firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi?

Przemysław

Jestem klientem KADO od dwóch lat i szczerze nie miałem jeszcze problemu ani z dostawą ani z materiałem, który zakupiłem od Pana Tomasza. Zawsze profesjonalnie podchodzi do każdego nowego tematu, z którym do Niego się zwrócę. Owszem, nie zawsze można dostać to czego w danym momencie potrzebuję, ale nie ma z tym problemu, ponieważ zawsze zamówiony materiał jest na czas i nawet dowożą na miejsce. Natomiast jeżeli nie prowadzą sprzedaży danego producenta, to potrafią doradzić i zastąpić produkt innym, który akurat posiadają w swojej ofercie. Ich profesjonalizm oraz posiadana wiedza pozwala Im to to by wprost i wyraźnie wytłumaczyć klientowi, że nie sprzedadzą danego produktu danego producenta, ponieważ będzie on niezadowolony, proponują zamienniki tego samego producenta lub innego. Do Firmy KADO odsyłam każdego, kto potrzebuje profesjonalnej obsługi oraz dobrych produktów. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym klientom indywidualnym jak i firmą wykonawczym.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaką macie atmosferę, tak rzadko piszecie

klientka

Jestem bardzo zadowolona z miłej obslugi .Towar dostalam na czas i polecona firma wykonawcza spisala sie na medal.Dla mnie super!

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w kado? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Witold

Czy jest tak dobrze? Czy firma normalnie działa?

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w kado? Twoja opinia może okazać się pomocna.

KADO SZCZECIN

Panie Piotrze, Jeżeli po jakimś czasie domawia się materiał, może się zdarzyć tak, że będzie on z innej partii produkcyjnej. Dotyczy to wszelkiej maści materiałów budowlanych: paneli, płytek, prefabrykatów betonowych etc. Nie widzę w tej sytuacji naszej winy. Gdyby poinformowałby Pan nas o zaistniałej sytuacji, na pewno byśmy pomogli - mamy na to swoje sposoby.

Krzysztof

Ja zamówiłem ogrodzenie Jonca a po czasie domowilem kostkę.doradzili i dali dobre ceny.odradzili dwóch producentów bo klienci często maja problemy z ich produktami.na tym polega doradztwo.ja byłem zadowolony

Piotr

Zamówiłem 160 m2 kostki pozbruk, następnie domowilem jeszcze 30 m2. Ta pierwszą przysłali nie impregnowana a tę drugą impregnowana, różnica w jakosci, odcieniu i w rysunku. W zamówieniu nawet się nie zajakneli, że bedzie różnica. Teraz to wygląda jak brązowe na zielonym, czyli jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w lesie. Chciałem zamówić kostkę LIBET, ale powiedzieli, ze mi nie sprzedadza, bo mają dużo reklamacji, a w afercie mają LIBET. Porazka, brak profesjonalizmu. Zdecydowanie nie polecam KADO jako dostawce kostki brukowej.

klient

uczciwe chlopaki.super firma biore od lat

klient

Jestem ich klientem od lat i zawsze wszystko bylo ok.terminy i ceny .A jak mialem problemy z inwestorami to Bartek zawsze pomagal i cierpliwie czekal na pieniadze .Polecam

Porzadna firma i pracujacy tam ludzie.Polecam

Ale bzdury piszesz.Znam go i wielu jego znajomych od lat .

Zostaw opinię o Kado - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kado