kado

Szczecin

Opinie o kado

KADO SZCZECIN

Panie Piotrze, Jeżeli po jakimś czasie domawia się materiał, może się zdarzyć tak, że będzie on z innej partii produkcyjnej. Dotyczy to wszelkiej maści materiałów budowlanych: paneli, płytek, prefabrykatów betonowych etc. Nie widzę w tej sytuacji naszej winy. Gdyby poinformowałby Pan nas o zaistniałej sytuacji, na pewno byśmy pomogli - mamy na to swoje sposoby.

Krzysztof

Ja zamówiłem ogrodzenie Jonca a po czasie domowilem kostkę.doradzili i dali dobre ceny.odradzili dwóch producentów bo klienci często maja problemy z ich produktami.na tym polega doradztwo.ja byłem zadowolony

Piotr

Zamówiłem 160 m2 kostki pozbruk, następnie domowilem jeszcze 30 m2. Ta pierwszą przysłali nie impregnowana a tę drugą impregnowana, różnica w jakosci, odcieniu i w rysunku. W zamówieniu nawet się nie zajakneli, że bedzie różnica. Teraz to wygląda jak brązowe na zielonym, czyli jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w lesie. Chciałem zamówić kostkę LIBET, ale powiedzieli, ze mi nie sprzedadza, bo mają dużo reklamacji, a w afercie mają LIBET. Porazka, brak profesjonalizmu. Zdecydowanie nie polecam KADO jako dostawce kostki brukowej.

klient

uczciwe chlopaki.super firma biore od lat

klient

Jestem ich klientem od lat i zawsze wszystko bylo ok.terminy i ceny .A jak mialem problemy z inwestorami to Bartek zawsze pomagal i cierpliwie czekal na pieniadze .Polecam

Porzadna firma i pracujacy tam ludzie.Polecam

Ale bzdury piszesz.Znam go i wielu jego znajomych od lat .

Zostaw opinię o kado - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kado