Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Anty_S_G

Już sracie w gacie?! od gieksy wpierdol macie...

Orzech

Czy lider, albo kierownik z założenia nie powinien dawać przykładu??. No bo jak picker ma traktować tą pracę skoro jego przełożeni przychodzą do pracy głównie po to aby sobie popalić, po gadać i posiedzieć na telefonie.

Pts
@Orzech

Jak to jest możliwe że wszyscy widzą że szanowny lider siedzi na FB.Nawet szukał wczasów w trakcie pracy ,grał w piłkarzyki zostawiając swoich pracowników bez opieki i nadal pracuje!A mało tego sam opowiada że to praca nie dla niego.Malo tego jeszcze jest jasnowidzem bo wie kto to wszystko pisze na gowork.Nawet powiedział po nazwisku.Postaralismy się tej osobie to przekazać.!!!

Prawda

Takie pytanko. Dlaczego tylko picker nie może korzystać z telefonu w regałach? Skoro BHB to BHB a tu liderczykowie spacerkiem telefon przy uchu albo przeglądają zdjęcia ukrainek z pracy na różnych portalach... Druga sprawa która mnie boli to kiedyś lider czepiał się o w/w BHP o czystość kasku.... Nosz (usunięte przez administratora) jest wyjątek, że każdy ma czysty hełm, a wyjątkowa para (usunięte przez administratora) pracuje sobie z R na potylicy? Pracujemy w Sosnowcu a nie na hanysowie!! Sorry ale jakieś warunki muszą być spełnione

Nadgodziny

Na nadgodzinach widać co łączy liderów z pickingu. Na jednej spacerowicze, na innej ten Pan Mati Czysto... leży na krześle, brakuje mu tylko piwka i miednicy na moczenie nóg.

Na zmianie B to samo

@Pik

Powinna być wymiana liderów na osoby którym się chce a nie takie obiboki jakich my mamy.Im się nic nie chce!!!!

Dhl

Jeżeli robią tyle ile się od nich wymaga to powinni zarabiać tak jak my!!

Jurek

Wozkowi juz maja dosc robienia w picku. To nie ich stanowisko jest. Niech liderki z picku wskakuja i pokaza jak wyrabia sie norme. Chyba znowu trzeba zawiadomic PIP.

Trafione kula w płot
@X

I myślisz że taki Krzychu pójdzie na równi z pracownikami ,jak to nauczone lenistwa ,siedzenia w akwarium i gadania z żoną non stop ,czasem się ogarnij chłopie czy jesteś w domu czy w pracy ,bo jak pracownik tak robi to do zwolnienia a tobie wolno

Na..k
@Trafione kula w płot

Jedni gadają przez telefon inni szpiegują swoich pracowników na FB.a jeszcze inni śledzą tik toka.Takich liderów doczekał się dhl.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Pracownik DHL

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie ubioru. Jak wiadomo ze względów bezpieczeństwa musimy chodzić w długich spodniach roboczych oraz koszulkach z rękawkami. Dlaczego więc pani kierownik zmiany chodzi w sukienkach z odkrytymi kostkami i ramionami a sama groziła nam zabraniem premii? Przecież ona też chodzi po magazynie i powinna dawać przykład. Czy są jakieś wyjątki?

Dhl sosnowiec
@Pracownik DHL

Oczywiście są takie wyjątki...to jest pani kierownik więc może chodzić w czym chce taki w prawie każdej firmie przywilej kierownika jak zostaniesz kierownikiem w dhl też będziesz mógł chodzić w czym chcesz a narazie jak jesteś szeregowym pracownikiem masz narzucony jakiś dress code...a co też chciałbyś chodzić i pracować na zmianie w sukience...

Pracownik DHL
@Dhl sosnowiec

Rozumiem różne przywileje myślałem jednak, że zasady BHP są takie same dla wszystkich i w tym temacie nie ma odstępstw.

@Pracownik DHL

To przy okazji, BHP mógł by jej zwrócić uwagę, że nie jesteś nie śmiertelna, bo ona dosłownie wchodzi pod jadące wózki i później oczywiście będzie wina pickera, bo kierownik będzie chroniony przez wszystkich. Podobno BHP siedzi na monitoringu to niech zobaczy jak ona się zachowuję!!

Odpowiedź jest prosta
@Pracownik DHL

Długie spodnie robocze mają za zadanie ochronić twoje kostki i kolana przed ewentualnym otarciem podczas pracy w procesie. Kolejny element to prawo pracy, jeżeli pracownikowi zostały przekazane ubrania robocze te musi ich używać. W przypadku kierowników, liderów, adm itp ze względu na brak uczestnictwa w procesie nie ma ryzyka uszkodzenia ciała. Dodatkowo nie otrzymują oni od pracodawcy ubrań roboczych. U nas wyjątkiem jest adecco, ze względu na pracę na kontenerze, gdzie temperatury są znacznie wyższe niż w hali magazynkwej

Pik

W każdym innym magazynie lider ma ubranie robocze takie jak pracownik.I nie ma co się dziwić że oni potem nic nie robią bo przecież swoje stroje wyjściowe mogą zabrudzić.

Cieszą się że Pepco przedłużyło im kontrakt na kolejny rok. Ale co z tego. Napewno normy też będą dzwignięte i palcem do tyłka się nie trafi. A czy podwyżki też będą?? Bo od stycznia znowu najniższa do góry podskoczy a my pracownicy bedzieli mieli mniej niż najnizsza. Czy Pepco wraz z Dhl-em pomysleli o nas?? Napewno nie!! Bo wazniejsza jest iprezka swiateczna w grudniu.

@Andrzej

W zakładzie i tak są dobre place nie ma co narzekac.

Obserwator2
@Dhl

Nie nie są dobre zarobki. I Dhl powinien pomyśleć o podwyżce już a nie od stycznia bo najniższa krajowa będzie od lipca 2024 4300 brutto a my mamy 4050 brutto. Amazon podnosi na 4300 brutto zarobki od października tego roku informacja pewna i sprawdzona więc może szanowny DHL-u kierownicy Pani Agato może też warto w nas ludzi zainwestować bo to dzięki nam macie też kontrakt przedłużony. Pozdrawiam serdecznie

OMS

Podczas wypełniania OMS przypomnijcie sobie te upokarzające sytuację jakie nas spotykają na co dzień, a dla dhla to norma. Te komunikaty na skanery, że musicie tyle jeszcze zrobić, że pracujemy do 58, że na przerwie siedzimy jak na szpilkach i spoglądamy co chwilę na zegarek. 1two1 które tylko denerwują człowieka i traktują nas jak słupki które muszą się zgadzać. Ta wszelaka nie sprawiedliwość którą widzimy np. liderzy którzy mają wieczną przerwę, a my nawet nie możemy iść normalnie do WC. Pamiętajcie o tym i pokażmy że nie jest tak różowo jak tym na górze się wydaję. Pozdro dla was

Orzech

Zastanawiacie się czemu tak szybko znikają lody to zadajcie sobie pytanie kto ma dużo czasu podczas dniówki i kto wychodzi na fajki co pół godziny to znajdziecie odpowiedź

X.
@Orzech

Kiedyś wody gazowane były w butelce i kto je wypijał napewno nie my pracownicy Siedzą w tych akwariach rekiny i nic nie robią.Wstyd.Na innych magazynach brygadziści zasuwają z pracownikami a tu?Przechodzi obok papierka i wola pracownika z wózka że ma to podnieść.Bys się wstydził liderze !!!!

@Orzech

U nas na zmianie jedna i ta sama osoba jeździ pod prąd.Mozna mówić a ta nic sobie z tego nie robi.Porazka.A gdzie nasze bezpieczeństwo?

Zviesiek
@Orzech

Następnym razem schowaj sobie zapas do plecaka, wtedy nikt ci nie zabierze. W domu sobie zamrozisz.

Było Mineło

Niby tak dbają o bezpieczeństwo ale jak pickerka zajeżdża ci bezczelnie drogę prowokując w ten sposób wypadek to tego niewidzą jeszcze potem pochwały dostaje za wynik,prawda jest taka że dbają o słupki i o sprzęt a nie o ludzi te spotkania z liderem co tydzień służą trzymaniu pracownika w ciagłym napięciu leaderzy chodzą sobie w alejkach i hihihi,wynik zależy od tego jakie zamówienie dostaniesz a nie temu jak szybko pracujesz, śruba dokręcona prawie jak w Amazon a pieniądze dużo mniejsze.

@Było Mineło

Powiedzą ostrożnie, ale zaraz wspomną o o normie, a jak coś zrobisz bo się spieszysz to ci zabiorą premię albo wywalą kabaret

Obserwator

Mariusza kierownika wyrzucili. A gora nie zdaje sobie sprawy że liderostwo i kierownik nic nie robią. Chodzą tylko sobie oczywiście grupkami (co wgl nie powinno mieć miejsca) bo się rzuca w oczy ,wielkie śmiechy i papierosek co godzinkę. Może wypadałoby się temu przyjrzeć. My musimy (usunięte przez administratora) na pickingu. Staniesz na moment i już(usunięte przez administratora) że ci się nudzi. Dziewczyna została dyscyplinarnie zwolniona za wyjście na papierosa a oni mogą wszystko.

Jabłko

Masa ludzi się zwalnia, gdyby nie Ukraińcy to nie wiem kto by robił w picku, może góra by zeszła i pokazała ile innerow zrobią przez całą dniówkę

On

Nie będzie. U nas nie ma czegoś takiego jak normalna rekrutacja. Wszystko robią za plecami ludzi a potem.sie dziwią że odchodzą pracownicy że stażem 4 lat. Kto będzie tu pracował. Nikt chyba.

Ciewawy Wszystkiego

Dzień dobry Wszystkim. Z doświadczenia osoby pracującej w DHL w siedzibie: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 2, 41-203 Sosnowiec przez kilka lat doświadczenie nakazuje poinformować kandydatów: Praca Jak każda inna. Wypłata w terminie. Wysokość wypłaty w porównaniu z innymi siedzibami tak średnio. Dostęp do wody jest zapewniony w dystrybutorach bezpłatnych (woda zimna, ciepła, gazowana nie smakowa). Automaty z kawą, z przekąskami płatne w wielu lokalizacjach. Dobrze wyposażona jadalnia dla pracowników(Automaty z przekąskami, z napojami , z kawą, czajniki, mikrofalówki, lodówki oraz strefa rozrywki). Firma wykonuje szkolenia. Rozmowy kwartalne. Premia jest gwarantowana dla pracowników na wyższych stanowiskach w wysokości =15%, a dla innych zatrudnionych w zależności od osiągnięć. Koszty zatrudnienia są redukowane poprzez podwyższanie norm tak aby nie wypłacać premii pracownikom na niższych szczeblach. Czas pracy jest regulowany w sposób automatyczny za pomocą oprogramowania Kronos. Niestety system nie jest idealny, a błąd ludzki można skorygować. W niektórych przypadkach osoby upoważnione są w stanie wprowadzić korektę. Palarnia dla pracowników znajduje się przed wejściem na zakład. Można z niej korzystać podczas przerwy( ograniczenie to dotyczy jedynie pracowników najniższego szczebla. Natomiast pracownicy zatrudnieni na wyższych stanowiskach mogą z niej korzystać kiedy najdzie je ochota na przysłowiowego papierosa lub pecik). Co jest jawną dyskryminacją. Jest również nakaz odgórny aby pracownicy mimo iż znajdują się już na terenie zakładu nie potwierdzali swojej obecności w nim logując się do programu "Kronos" gdyż "Kronos" naliczył by tym pracownikom błędnie nadgodziny. Co równocześnie jest łamaniem przez dyrekcję, kierownictwo przepisów przeciw pożarowych wynikających ze względu bezpieczeństwa. W razie pożaru, wybuchu gazu, klęski żywiołowej lub innych niebezpieczeństw które by wystąpiły nikt by nie wiedział iż dana osoba znajduje się na terenie zakładu ponieważ Nie potwierdziła ona swej obecności w programie "Kronos" gdy faktycznie na jego teren wszedła. Co jest ewidentnym łamaniem prawa i norm bezpieczeństwa. Przypomnę iż nie daleki okres temu rozszczelniła się w tym obiekcie instalacja gazowa. Co potwierdza fakt iż były wzywane odpowiednie służby. Mam nadzieję iż moja opinia będzie pomocna dla przyszłych kandydatów.

Jabłko
@Ciewawy Wszystkiego

Dzięki waszej ciężkiej pracy jesteśmy najlepsi. Możemy chodzić na fajkę kiedy chcemy, możemy siedzieć na necie ile chcemy, ale wy nie możecie chodzić do toalety, bo wiecie innery muszą się kręcić, nie możecie wyjść do szatni bo czegoś zapomnieliście, bo innery, nie możecie wyjść na papierosa, bo innery i będziecie nam przeszkadzać gdy my będziemy palić.

Uhb
@Ciewawy Wszystkiego

Nie do końca z tymi automatami, bo ktoś by mógł pomyśleć, że w czasie pracy może pójść na kawę z ciastkiem, albo napić się zimniej coli, nie, nie, nie, takie rzeczy tylko dla tych co nie mają normy, bo jak by kierownictwo zobaczyło takie coś u pickera to był alarm na cały magazyn i było by podpisywanie WIELKIE zdarzenie na drugi dzień, bo przecież firma płaci ci za pracę. Tylko ciekawe, że 8m już firma płaci za picie kawy i palenie papierosów co pół godziny

Pracownik fizyczny

Było takie zdarzenie. Śmierdziało gazem. Głowa mnie bolała. Nie było ewakuacji ani nie przerwano nam pracy!!!. Wręcz przeciwnie. Otwarte zostały jedynie rampy aby magazyn został przewietrzony. Śmierdziało okropnie.

Seler

Normalne, że są w tej firmie podwójne standardy. HR wywiesili karteczkę że ich nie ma i gra muzyka, a ty musisz robić w święto czy w sobotę. Może my tak jutro wywiesimy że nas nie będzie, ale w poniedziałek wrócimy.

Muh

W kodeksie jest napisane, że pracodawca, za pracę w niedzielę lub święto zobowiązany jest zapewnić pracowników dzień wolny od pracy i taki dzień był - 7.06. Tak jest w większości zakładów produkcyjnych. W przypadku kiedy nie ma możliwości oddania takiego dnia, wtedy przysługuje wynagrodzenie 100%.

Jarek
@Muh

Ale my nie jestesmy zakladem produkcyjnym. I mozemy pracowac normalnie. W swieta w grudniu dalo sie tak zrobic to i teraz tez powinno.sie dac.

Wod

Znowu jakieś opinie proponują, oczywiście na koniec wyjdzie, że jest super magazyn, bo opiszą je umysłowi zmuszeni przez kierownictwo, a prawda jest taka, że tu nikt na dłużej nie chcę pracować. Udają, że niby dbają o pracowników, robią jakieś szopki, a rzeczywistość jest taka, że pracownik tutaj się nie liczy, liczą się tylko innery i słupki.

@Wod

Powinni zrobić opinie o ludziach.Na nasz dział przyszła osoba z którą nikt nie chce pracować a my musimy siedzieć cicho bo znowu na nas pójdzie donieść!

@X

A czy matka z córką powinny pracować na jednej zmianie i na tym samym dziale chyba nie!!

@X

Tak traktując ludzi tylko siebie pograzysz bo nie ważne jaki ktoś jest ... trzeba akceptować każdego człowieka bo przez tak powierzchowne i durne myślenie A także zarazanie innych głupota i takim przeświadczeniem i nietolerancją nawet najgorszego człowieka nie wiesz jak kogoś możesz skrzywdzić... ludzie przez takich ludzi durnych jak ty źle się czują mogą nawet doprowadzać się do śmierci... bo jakaś głupia (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora) szykanuje i ocenia inna osobę chociaż jej nie zna ... zalosne

@X

A skoro tak Ci ta osoba nie pasuje to powiedz jej to po prostu w twarz ... ale wątpię bo jesteś zwykłym tchórzem... spójrz najpierw na siebie i siebie ocen zanim zaczniesz oceniać kogoś innego ... założę się że mało wartościowym człowiekiem jesteś ... skończę na tym bo to straszne ... banda (usunięte przez administratora) z dhl... tam jest tylko kilka wartościowych wręcz nadto tolerancyjnych osób reszta to... szkoda słów

@X

I po co Tobie ocena o ludziach ... może o tobie niech zbiorą Czlowieku bez skazy ... ważne że ktoś pracuje umie drugiemu pomoc jeśli ma większą wiedzę I grać zespołowo na firmę pracować bo o to chodzi w pracy A nie jak wy tylko plotkowac ...

barman

Zaczynam w poniedziałek, po szkoleniach wydaje mi się, że to robota nie dla mnie. Jak się będę obijał, to myślicie, że przedłuża umowę? Nie chce mi się szukać nowej, tutaj mam bliziutko.

Daro

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA!!!. W związku z nowym grafikiem na maj i czerwiec, jest pomysł aby pokazać ludziom którzy, to wymyśli, że my też mamy coś do powiedzenia i nie zgadzamy się z takimi ruchami. Nie może być tak, że w najpiękniejszą porę roku będziemy zamknięci w magazynie i pracować za psi grosz kiedy to umysłowi, będą spędzać ten czas w parkach czy grillować z rodzinami. Jeżeli dyrekcja pozostanie przy swoim, musimy się zjednoczyć, a uwierzcie, że pomysł który szykujemy może im się mocno nie spodobać. CDN

@Daro

Dokładnie Trzeba wkoncu zrobic porządek ,wypłaty się nie zgadzają .Grafiku panienki z góry nie potrafią nawet ułożyć ,bo ciężko im zauważyć ze jedna grupa ma wszystkie soboty pracujące a inna ma wszystkie wolne a oddaja grafik na hale .To już naprawdę gorzej niż (usunięte przez administratora)tam pracują .Babska z Hr niech lepiej ida na jakieś konkretne szkolenie a nie siedzą na tych (usunięte przez administratora)i żreja tylko ciasteczka i piją kawę .

Trynidad i Tobago
@Daro

Daro, jeśli chodzi o te soboty, to możesz sobie najwyżej zadecydować czy założyć wtedy świeżą koszulkę czy tą w której byłeś w piątek. Nic innego nie możesz, tak więc siedź cicho i pikuj.

@Dhl

Od kiedy ten nowy grafik że niby soboty w pracy to jakieś 4b?pytam bo nie wiem jak chodzić do roboty bo już 3 miesiąc na L4

Gruby
@Daro

No i co z tym twoim pomyslem Daro?? Tyle sie rozpisales a my i tak robimy soboty. Widze ze krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje....

Juras
@Gruby

To ty chodzisz w sobotę do pracy haha. Daro pewnie sobie załatwił wolne w każdą sobotę a tylko jelenie chodzą

TuJestPolska

Dawno temu był magazyn dhl a na nim DESTOKARZE i SUPERWAJZORZY Była też liderka w TIM grid i out, która do dzisiaj wielce gwiazdorzy. Na środku stał jeden wielki (usunięte przez administratora) który SORTIEREM zwie sie Nie! Jednak go nie postawili bo wszyscy poszli robić MOTOGODZINY w peteesie. Na każdego była TETKA w biurowcu u góry, jak zresztą jest na całym świecie Kto ją prowadził robiąc AUDIT na SORTIERZE - sami najlepiej wiecie Wszyscy pracowali w tym czymś przez parę ładnych lat, Aż się skończyło bo pepco poszło same w swój daleki od dhl świat.

Mas
@TuJestPolska

Czemu nabijasz się z kogoś kto dostał po znajomości stanowisko? Pani kierownikAne.. Ta jest miła mimo braku kompetencji. DC nic nie wie co się dzieje w jej firmie. Ważne certyfikaty Oms Gold super mega special i poklask lizusków... A miało być tak profesjonalnie

Kalimondore

Droga ekipo zarządzająca - odpowiedzcie mi i sobie na pytanie czemu ludzie tak hurtowo chorują ? Jeśli nie jesteście w stanie sobie na to odpowiedzieć to oznacza tylko jedno - że jesteście zapatrzeni w tabelki excelowe i brak w was człowieczeństwa . CHORUJĄ BO WASZE ZARZĄDZANIE DOPROWADZA ICH DO CHORÓB. Pozdrawiam cieplutko - może kiedyś zmądrzejecie , lecz obawiam się że może być ciężko.

Full wypas
@Kalimondore

Kartony towar deficytowy,oni też zadowoleni bo jak się sypie każdy po premi ,grunt że oni będą mieli .tTo jakąś paranoja żeby pracownic grid prosił się ludzi z bulka o kartony,to w naszym interesie ,niech się sypie ,nikt nie będzie latał za nimi ,jak ma tyle Palet do odrobienia środki pracy powinny być zapewnione,A oni radz sobie sam kpina nie firma

grid
@Kalimondore

ludzie poprostu już zaczynają uciekać bo widzą co się dzieje na tym magazynie i co z nami robią.

Grid2
@grid

Tak samo jak na każdym innym magazynie typu korpo...a niech uciekają...nic się na tym magazynie nie dzieje tylko trzeba pracować jak wszędzie...nic tak w życiu nie cieszy jak porażka bliźniego...

Mak
@Grid2

Dokładnie, teraz nowi przyszli z tych innych niby lepszych magazynów i dziwnym trafem robią teraz tu w dhl. Ale szukajcie, a nóż się znajdzie pracodawca waszych marzeń haha.

Zle się czuję
@Kalimondore

Dlaczego jedna z prawnic że zmiany A ,ciagle opuszcza stanowisko pracy ,a to źle się czuje A to zaspała,ma jakieś fory czy ulubienica,nigdy tygodnia nie przepracuje ,a potem wstawiona kursuje po mieście

Kosa
@Zle się czuję

Co może Anna, to nie inni ,jej zawsze pomóż, chowa się za paletami ,bo przyjdą naiwniacy i zrobią za nią ,najwazniejsze żeby ona się nie narobiła,ciagle w kiblu ech szkoda słów

TBC
@Mak

Jak przyszli nowi tak i sobie pójdą, skoro dla przykładu ludzie, którzy wyrabiali te 100 inerów w picku poodchodzili. Trzeba mieć w tyle głowy tę świadomość że nie tylko pracujesz na swoją premię indywidualną ale i na tych cwaniaków, którzy w żaden sposób nie usprawnią ci pracy ale jeszcze bardziej ją swoimi pomysłami utrudnią. A jak tam Kaizen - który wprowadzono od lutego - jest poprawa w usprawnieniu pracy na magazynie? .... Piszecie że Gridy proszą się o kratony, jest wrzesień 2020, czyli jest jak było w styczniu, proszą się i będą prosić - ,,jakoś to będzie, ludzie i tak się wyrobią z zadaniem'', takie jest podejście tych ludzików ,,zarządzających'' waszą pracą ( z brodami i bez bród). Dziękuję za uwagę. Wiem - tak jest wszędzie, ale gdy człowiek przyjmował się w 2019 r. do DHL miał nadzieję, że tak nie jest! Dajcie znać jak przyjdzie wiatr pozytywnych zmian i nastąpi poprawa ;) ( nie, nie przyjdzie skoro pomimo tego (usunięte przez administratora) i tak ,, cel jest osiągnięty'' - cała zasługa po stronie zwykłych pracowników, na ch więc ta super kadra nad nimi?)

Karton
@TBC

Prosić się o środki do pracy to jest dopiero żałosne i śmieszne ,kartony hmmm cisza ,sypie się bo nie ma w co pakować ,i będą błędy ......

Rechot
@grid

I co przyjęli nowych i tak już uciekli, no zrezygnowali....po paru dniach ,hahaha ciekawe czemu?

Dziewczyna z bulka
@Zle się czuję

W każdej innej firmie za L-4 by już dawno wyleciała z hukiem, nikt by się nie cackał. 7 dni to max przepracuje, w pon i piątki nie chodzi, bo to dla niej weekend, nocki?- niech inni tyrają. Ale DHL to bardzo wyrozumiala firma.

Jony Bravo
@grid

Chcesz kartony jedź sobie sam i nazbierało,ale ,lider ma(usunięte przez administratora) jak sobie ludzie radzą i to jest dopiero kabaret, ale najważniejsze że Cię śledzą co robisz A warunki pracy mają w czterech literach

Beczka smiechu

Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie robił za nią ,może lider przyjdzie jej pomóż ?

poko

na której zmianie jest ta artystka?

Frankie
@Kalimondore

Ogólnie firma dhl to totalna porażka...jako zwykły pracownik praca za najniższą krajową nie ma możliwości rozwoju chyba że bedziesz strzelać z d...kierownikowi to co usłyszysz o innych że np miał urodziny i dlatego nie ma go w pracy bo była impreza...ogólnie to co oferuje dhl 3200 brutto plus premia za taką prace to jest jakaś pomyłka prawie każda polska firma w tym kraju jako pracownik magazynu tzw janusz polskiego biznesu na start zapłaci 2600 na ręke i to gdzie masz możliwość awansu i podwyżek...ale nie ma to jak tyrać dla niemców na ich domy i najnowsze auta...

Mak
@Frankie

Karierowicze się znaleźli po zawodówkach haha. Tak idź do innych magazynów polecam intercars haha. A tutaj będą robić zadowoleni Ukraińcy.

Xoxo
@Mak

W intercsrs sa wyzsze zarobki, ale praca przez agencję ???? Ogolnie robota podobna.

Choroba
@Kalimondore

Dokładnie praca w firmie dhl doprowadza do chorób...najwiecej ludzi zaraziło się wzw oraz HIV...ogólnie polecamy prace w tej firmie

Szympans
@Kalimondore

Co to za firma kontrolując L4 Haha jeśli wejdą na mój teren wzywam policję bo nie ma takiego prawa

Janosik
@Choroba

Lepiej by się nauczyli szanować ludzi,bo robią z nich (usunięte przez administratora) wymyślanie nowych błędów już w każdej kategorii ,byle ukrocic premie ale przyjdź w sobotę chore!Nowi też przyszli i co cześć uciekła ,część zaraz l4 A czemu.......śmiech na sali

Małpa
@Szympans

Dokładnie nie masz na co czekać od razu wzywaj policję a za l4 już możesz szukać nowej pracy bo wypowiedzenie już na ciebie czeka..do odbioru u kierownika..powodzenia i krzyżyk na drogę

Rado
@Kalimondore

Hejka mam bardzo ciężką sytuację...mam 40lat jestem po rozwodzie mam dwójkę dzieci problem z alkoholem i bardzo duże problemy finansowe...mamusia i tatuś mają emeryturę ale już nie chcą mnie wspierać finansowo...jeżeli urzekła was moja historia bardzo proszę o pomoc i wplate na moje konto bankowe..do prezesa i kadry zarządzającej firmy DHL zrobię wszystko jeżeli tylko pozwolicie mi objąć jakieś stanowisko kierownicze za odpowiednią stawkę

Arti
@Kalimondore

Mnie tylko zastanawia czy firma ma prawo udostępniać takie dane pracowników jak imię nazwisko nr tel i adres zamieszkania innym firmą bez zgody pracownika? Przecież to już nawet nie jest śmieszne sprzedaje dane ludzi, a kto wie może też udostępniacie pesel i za chwilę się okażę że ktoś będzie miał jakieś kredyty do spłacenia? Ciekawi mnie jaka jest podstawa prawna do tego, żeby obca firma zajmowała się kontrolowaniem ludzi przebywających na l4? O tym że w firmie wisi oficjalnie napisane że za frekwencje będą zwalniać to już standardowa zagrywka podchodząca pod mobing. Ciekawe kiedy ktoś się tym zainteresuje?

Egipcjanin
@Arti

Dokładnie też mnie to interesuje przecież to są dane wrażliwe.

Robotnik
@Małpa

Faktycznie jaki nick taka i wypowiedz .....

@Kalimondore

Pracuje w tej firmie i to kocham dla dhl zrobie wszystko...

Koala
@Kalimondore

Może zaprosić wyższy szczebel na gridy niech porozklada,dopasuj kartony,skoro ich nie ma .Wyrób normę, zaklej, przekładaj i co jeszcze.....? Śmietnik robiony jest.50 palet na osobę to jest kabaret ,oni nie nadążają tego wysuwać i nadawać nowych sos ,pomysł godny Oskara coraz gorzej wymyslacie ,jeszcze bez przygotowania i testów ,a nóż widelec sie ułoży tragedia

Prosiaczek
@Koala

Widzę że na zmianie A... Zostali faworyci i nowa co przyszła karolinka pracuje miesiąc i już fory ,(usunięte przez administratora)

@Kalimondore

Dzisiaj idę na demonstracje męskie wsparcie dla piekła kobiet jest najważniejsze..mimo że od kilkunastu lat już niestety nikt mnie nie pomylił z mężczyzna..nie boję się epidemii

Xena
@Prosiaczek

Teraz się nie co zmieniło , gdyż obecnie nie liczy się staż, że ktoś pracuje np ponad rok nie liczy się zaangażowanie, że ktoś dobrze wykonuje swoją pracę. Teraz trzeba mieć np znajomości z kierowniczka żeby jako nowy pracownik, który zaledwie pracuje ok 3 4 miesiące i dostała stanowisko trenera, a nie ma zielonego pojęcia teraz to tylko znajomości się liczą żenujące i przykre taka jest prawda na Gridach na zmianie Kuby ????

Pick
@Xena

Na picku to trzeba mieć twardego na kotyze lub tą (usunięte przez administratora) mariusza z małym

Wyższy szczebel
@Koala

Tak, a Ty pójdziesz ogarniać ten cały bajEl i słuchać wymagań góry :)

Marek T.
@Kalimondore

Dzisiaj mecz Lech kontra starndard l....trzymamy kciuki za lecha mimo pandemi i ostatni obrońca polskiej piłki w europie

Wacek
@Marek T.

A kogo to obchodzi?

Picker26
@Xena

@Xena a co boli cie, że ktoś z krótszym stażem dostał "awans"?? ????????????????Dziewczyna z tego co widziałem ogarnięta i pomocna.

@Kalimondore

Zwalniać i zwalniać ile się da...i obowiązkowe testy na dragi nie ma to jak kreska w regałach a potem trawa i alko...jak chcesz się pobawić na bani to polecam prace w dhl..trawe to nawet można kupić w pracy szkoda że jeszcze tam nie mają automatu z dragami

Załadunek
@Kalimondore

Pracuje w sosnowcu na załadunku...na nockach itp wale w nos ponad gram amfy i nie ma z tym problemu nawet mój lider o tym wie i to akceptuje...tylko dhl

Dz**ki Dragi Lasery
@Dhl

No prawie wszystko zależy o co pytasz :) Biznes sie kreci. I powiedz mi jak wyżyć za 3000 netto (i to nie całe) Chłopaki na outbandzie muszą jakoś dorobić

Out
@Dz**ki Dragi Lasery

Dokładnie potwierdzam na załadunku amfa się sypie dostaniesz co chcesz w pompe oddasz kase jak dostaniesz wypłate..dokładnie chłopaki muszą jakoś dorobić do wypłaty

Rybka
@Out

A ja sobie jaram trawke w pracy na przerwie i jest zajebiscie...zawsze po przerwie odlatuje i mnie nie ma

Maska
@Kalimondore

Co można powiedzieć że młodzi biorą więcej od Ciebie ,bo nie mają 25 lat ,potem stoją, bajera A Ty starszy idź im pomóż bo się sypie i wychodzisz na tym 2500 A oni ponad trójkę hahaha

Pablo
@Maska

No widzisz taki kraj młodość to tylko spędzić w polsce w takich firmach jak dhl nie dość że można postać pocisnąć bajere podziwiać tyłeczki laseczek to jeszcze trójka z przodu tylko żyć i nie umierać

Sosnowiec
@Maska

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku...kolejny rok prawie minął (usunięte przez administratora)

TBC
@Mak

Ukraińcy zatrudnieni na magazynie Pepco/DHL byli bardziej niż mocno niezadowoleni, 2600 wypłaty w łapę to była dla nich porażka w 2019 roku. Zadowolonych Ukraińców udało mi się spotkać w Intercars (Anpacars) - praktycznie przejęli ten magazyn i system premiowy, Stąd moja wątpliwość czy Ukraińcy będą zadowoleni z pracy na Baczyńskiego .... skoro nie byli.

@Kalimondore

Kiedy jeden czyn określa twoje życie zmienia się także czas...ciało mówi że minęło tysiąc lat a umysł że to było wczoraj...

anpacars
@Mak

w intercars (anpacars) żaden lider nie słucha pracownika wszyscy (usunięte przez administratora)na wydajność i wyrzucają swoje żale na pracowników. przemiał jak w młynie. nie polecam

Dhl supply chain
@Kalimondore

Forum dhl sosnowiec osiągnął swoje największe (usunięte przez administratora) jakie tylko mógł...zero jakichkolwiek konstruktywnych opinii na temat pracodawcy jakim jest firma Dhl jak wygląda praca jaka jest atmosfera...tylko same obrażane przełożonych min.liderów kierowników pisanie jakiś zboczonych glupot o swoich starych oraz o tym że min. beny to stary alkoholik ale o tym to wszyscy dobrze wiedzą po co to wypisać na forum...po opiniach na forum napewno większość ludzi którzy aplikowali na stanowisko w dhl omija ten magazyn szerokim łukiem...

Dzień Ojca
@Kalimondore

Dzisiaj dzień ojca znaczy zgreda tak mi sie wydaję że warto postawić flachę tzn 0.7 bo i tak to wszystko (usunięte przez administratora)

@Kalimondore

Piękny mecz polacy prawie wygrali ze Szwecją...może za 4 albo 8 lat coś zrobimy w euro...jak Lewy będzie za stary to wsadzimy go na wózek inwalidzki i tak pewnie coś tam szczeli...

@Kalimondore

Zalicze Kasie zrobie jej takie sex porno party że zapamięta do końca życia

@Kalimondore

Są przyjęcia do dhl sosnowiec?bo jestem zainteresowany

Pyton
@Kalimondore

A te osoby co teraz przeszły na miesiąc z grid na bulk są do zwolnienia?

Vacuś
@Rado

Podaj adres, wyślę Ci paczkę. Zostało mi jeszcze trochę karpia i ciasta z wigilii.

Śmieciuch
@Kalimondore

W tej kwestii masz rację ale jest jeszcze druga sprawa, że pracujemy za "damski (usunięte przez administratora) i w sumie nie wiadomo za ile bo aneksów dalej nie ma... Jesteśmy zwykłymi śmieciuchami...

Ktos

Zgadzam się z Tobą

Lider
@Kalimondore

Z grid ...jakoś chodzenie po górach nie bolą plecy ,ale w pracy tak że znów zwolnienie Ale to robisz na równi z ludźmi czy siedzisz w akwarium ,oglądając filmy bo jak ktoś wchodzi to minimalizacja .nie za dużo tych zwolnień bo do innych masz pogadankę

@TBC

Do Siebie niech jadą skoro wypłaty im nie pasują Człowiek (usunięte przez administratora) za niższą krajową i nie narzeka a pracować trzeba bo Rachunki trzeba opłacać i jeszcze składki odprowadzać na tych (usunięte przez administratora)

@Dziewczyna z bulka

Gdzie ta firma się mieści ja chętnie przyjdę do pracy pracowałem w Amazon na picku i mam doświadczenie

@Rechot

Jak się do was przyjąć ja przyjdę do pracy (usunięte przez administratora) już po 12 godzin u mnie na Hanexie na magazynie dla mnie to żadna Nowość i pracy się nie boję wręcz jej potrzebuje!!!

Damiano

Witam poszukuję pracy i chciałbym się przyjąć do tego Zakładu czy jest wymagane Udt??? Dla mnie to jest bardzo ważne

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 356.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 319, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.