VINDIX S.A.
counter
2 45 161 5 1
zeten

Vindix to jeszcze jeden przykład lichwy i działania pseudo prawa . Odkupili pseudo dług od f-my Netia w wys 125 zł i przez ponad 2 lata molestowali telefonicznie o spłatę wyimaginowanego długu. (chodzi o odesłanie dekodera na który mam potwierdzenie odbioru. Nie interesowaly ich żadne wyjaśnienia. Po ponad 2 latach założyli sprawe w śądzie, O sprawie nie byłem powiadomiony. Oczywiscie został wydany wyrok zaocznie. Mógłbym się odwoływać , co pociągnęło by opłaty sądowe ,ew adwokat ect... co kosztowało by mnie więcej niż zasądzona kwota. Z tak wstręna firmą nie miałem nigdy do czynienia. Jestem ciekawy ile zarabiają pracownicy wydzwaniający codziennie z kilkunastu miast , z którymi nawet nie można spokojnie rozmawiać. to jest chore. takie firmy powinny znniknąć lub być scigane przez prawdziwe prawo z urzędu.

Tak22Nie2
Bardzo ciekawa

Nie pracuję w tej firmie ale chciałam tu zapytać wszystkich tych co tak oczerniają pracowników czy etycznym jest nie płacenie swoich zobowiązań ?? wynikających czy to z umów telekomunikacyjnych czy też bankowch ?? Zadziwiają mnie osoby które twierdzą , że jeżeli ktoś się domaga zwrotu pieniędzy to już jest oszustem a co z osobą która świadomie podpisuje umowę , bierze pieniądze a potem świadomie nie oddaje bo liczy na przedawnienie ?? Proszę pamiętać , że dług nigdy nie zniknie , zmieni swój stan prawny a firmy windykacyjne mają prawo dzwonić i domagać się zwrotu . Owszem może zdarzyć się dług spłacony ale można to wyjaśnić bardzo szybko , przesyłając potwierdzenie spłaty . Firmy windykacyjne nabywają wierzytelności ale za błędy które już wcześniej się pojawiły nie powinniście obwiniać ich a wierzycieli pierwotnych którzy dopuścili się tych błędów podczas trwania umowy , pracownicy odbierają wszystkie zarzuty i skargi za poprzednich pracowników i zawsze jest wszystko wyjaśniane ,natomiast nieraz to trwa bo musi być wszystko unormowane prawnie . Powiem jedno można się z firmami dogadać , umówić na spłatę ratalną, liczyć nawet na częściowe umorzenie , zatrzymać pismo do komornika ale trzeba rozmawiać i współpracować a nie szukać pomocy na stronach antywindykacji jak uniknąć płacenia? Wasz dług nie zniknie a jedynie się zwiększy i po co . Naprawdę tam pracują zwykli ludzie , którzy też mają kredyty , zobowiązania i was rozumieją ale trzeba współpracować a nie wyzywać , oczerniać , krzyczeć i rzucać słuchawką . Pozdrawiam i miłego dnia życzę ????

Tak8Nie43
Bardzo ciekawa

Tak8Nie43
@Bardzo ciekawa

bredzisz babo. dłużnik nie ma żadnego wpływu na przedawnienie i choćby na rzęsach stawał to wpływu mieć na to nie będzie. przedawnienie to wyłącznie frajesrtwo wierzyciela który widać nie chciał pieniędzy, skoro mając mnóstwo czasu nic nie zrobił w kierunku odzyskania.

Tak31Nie
Marzena
@Bardzo ciekawa

Jak można być tak tępym i niedorozwiniętym, żeby pisać że ktoś podpisuje umowę telekomunikacyjną i bierze pieniądze i nie oddaje? Telekomy jakąś kasę rozdają?

Tak27Nie
anonim Nowy wpis
@Bardzo ciekawa

Bardzo dobrze to Pani ujęła. Pozdrawiam????

Bardzo ciekawy Nowy wpis
@Bardzo ciekawa

Szanowna Pani ciekawa a jak można nazwać kogoś jeśli nie (usunięte przez administratora)jeżeli dzwoni po 10 razy dziennie żąda pieniędzy a nie jest wstanie udokumentować swoich roszczeń, na prośbę o przysłanie pełnej dokumentacji wykręcają się ich brakiem twierdzeniem że cesja wierzytelności to wystarczający dowód wmawianiem że należy się dwa miliony tysiąc pińcet bo tak system pokazał, więc pozostaje tylko męczyć telefonami bo w sądzie nie ma jak udowodnić że jakiś dług istnieje, istny kabaret.

Bardzo ciekawy Nowy wpis
@Bardzo ciekawa

Szanowna Pani ciekawa a jak można nazwać kogoś jeśli nie oszustem jeżeli dzwoni po 10 razy dziennie żąda pieniędzy a nie jest wstanie udokumentować swoich roszczeń, na prośbę o przysłanie pełnej dokumentacji wykręcają się ich brakiem twierdzeniem że cesja wierzytelności to wystarczający dowód wmawianiem że należy się dwa miliony tysiąc pińcet bo tak system pokazał, więc pozostaje tylko męczyć telefonami bo w sądzie nie ma jak udowodnić że jakiś dług istnieje, istny kabaret.

Kal Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
 Problem

Dzwonią jak popierdzieleni ludzie nie dają żyć budzą ludzi którzy sa po notce no dadzą się wyspać dzwonią pomocy są nie normalni leczcie się ludzie naprawdę(usunięte przez administratora)

Pracownik Vx

Zespół Vindix’a to grupa ludzi ambitnych konsekwentnie dążących do wyznaczanych sobie celi! Pracuje tam juz długo i wiem ze jeżeli pracownik daje dużo od siebie to przełożeni potrafią to zauważyć i docenić! Relacje przełożony -> pracownik są bardzo rodzinne i przyjacielskie, atmosfera rewelacyjna. Wydaje mi się ze wszystkie negatywne komentarze tutaj są pisane przez osoby którzy stracili swoją szanse, nie potrafili docenić tego co mieli i żałują ze nie mogą już z Nami pracować! Piszecie ze nie ma pieniędzy na czas a zarobki są głodowe? Wskażcie w takim razie firmę która daje większa podstawę niż Vindix, nie wspomnę o premi za odzyski która tez jest mega uczciwa. Dodatkowo mamy zapewniona prywatna opieka medyczna, karte multisportu, są zwroty za dojazdy komunikacja do pracy. Organizują tez certyfikowane szkolenia zewnętrzne podnoszące kwalifikacje pracowników. Są imprezy integracyjne dwa razy w roku jak i liczne wyjścia i spotkania towarzyskie w ciągu całego roku po pracy. Komentujcie ze na stanowisku windykatora każą dzwonic do ludzi po kilka razy narażając na nieprzyjemne komentarze ze strony rozmówcy? Przecież to jest wpisane w ten zawód i na tym polega ta praca... dziwne ze osoby aplikujące na to stanowisko nie wiedza ze jest to bardzo trudna, wymagająca i stresująca praca. Dodać tez muszę ze kierownicy zespołu na prawdę nad wszystkim czuwają a widząc ze ich podopieczny ma z czymś problem niezwłocznie reagują służąc pomocą i rada! To przykre ze są ludzie którym się nie udała współpraca z Nami i to nie z Naszej tylko z ich winy i teraz niepotrafiac sobie z tym poradzić psychicznie wypisują tutaj z żalu takie bzdury i starają się oczernić wizerunek firmy. Tylko po co? Rozmawiam ze znajomymi i tak jak wszyscy narzekają na swoją prace tak jak złego słowa na swoja powiedzieć nie mogę! Zachęcam do śledzenia ofert pracy i aplikowania do Naszego zespołu! Ja tez nie miałam dużego doświadczenia zaczynajac ale we wszystkim mi pomogli, wszystkiego nauczyli i nadal pozwalają się rozwijać ????

Tak9Nie10
Paweł
@Pracownik Vx

A czy uważasz za normalne dzwonienie codziennie przez kilka lat to około 200-300 telefonów rocznie do osoby która nie zapłaciła za telefon powiedzmy 500 złotych 10 lat temu . Do takiej osoby wykonuje się łącznie tysiące telefonów. Czy to jest normalna praktyka Windykacyjna ? Bo taka jest codzienność w Vindiksie, czy nie masz wyrzutów sumienia po wykonaniu tysięcy telefonów?

Tak12Nie
Pracownik Vx
@Paweł

To nie ja powinnam mieć wyrzuty sumienia tylko osoba która unika odpowiedzialności za swoje zaniedbania i zamiast wykazać się uczciwością i spłacić swoją zaległość woli unikać kontaktu. Długow się nie hoduje tylko spłaca. Naszym celem nie jest nękanie tylko pomoc. Współpraca może się zakończyć już po pierwszej rozmowie. Jesteśmy elastyczni i szukamy wspólnego porozumienia. Jeśli masz u Nas zaległość to zadzwoń albo odbierz telefon a sam się przekonasz

TakNie11
Pawel
@Pracownik Vx

Nie odpowiedziałeś na pytanie, czy Twoim zdaniem etyczne jest wykonanie kilku tysięcy telefonów do osoby która nie zapłaciła 500 złotych za telefon 10 lat temu. Powtarzam Ci odpowiedz wprost, wykonanie kilku tysięcy telefonów, dzwonienie kilka razy dziennie, dzień po dniu przez lata . Czy to jest Twoim zdaniem dobra i (usunięte przez administratora)praktyka ? Powtórze Ci jeszcze raz bo pewnie znowu będziesz unikał odpowiedzi. CZY MOŻNA DO KOGOŚ DZWONIĆ KILKA TYSIĘCY RAZY ?????

Tak9Nie
@Pawel

Zgadzam sie nie ma sensu dzwonić tyle razy dlatego teraz wysyłamy komornika i to on niech sie martwi No i dzieki temu koszty komornika wzrastają i dług już nie jest 500 tylko 900 Ale masz racje nie ma sensu dzwonić Dowalmy koszty komornicze i dla nad jeszcze lepiej He he

Tak1Nie6
Real

Widac ze mało wiesz o Vindix Niestety dla ciebie model biznesowy wyklucza kupowanie przedawnionych długów wiec nie trafiłeś

TakNie4

@Real

żeby wysłać komornika, to najpierw trzeba mieć tytuł wykonawczy cieciu :) a z tym aby go uzyskać to macie duuuuży problem

@Pracownik Vx

"...Zespół Vindix’a to grupa ludzi ambitnych konsekwentnie dążących do wyznaczanych sobie celi!..." ha ha ha w zakładzie karnym to raczej cele wam przydzielą, sami sobie ich nie wyznaczycie - i rozumiem że wasze wyznaczone cele to cele i dążycie do takich celów aby znaleźć się w celi :)

@Real

To jest odpowiedź na pytanie? Pozdrawiam panią nauczycielkę polskiego która Cię uczyła. "He he"? A gdzie przecinek?

Kandydat
@Pracownik Vx

do celi? całkiem możliwe że trafisz do celi jak ktoś cię mocniej z paragrafu przyciśnie

Tak2Nie

Wiecie czy VINDIX S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak2Nie1
Kaśka
@Pytanie

Udostępnia i internet dostarcza, natomiast mieszkający na obrzeżach miasta dostali nawet samochody służbowe.

Jamnik
@Pytanie

Nie masz swojego i chcesz się na cudzym bawić po internetach przesiadywać?

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Malwina

Gdzie są zaległe pieniądze za wypłaty?

Tak16Nie
Robert
@Malwina

Do roboty się lepiej weź leniu tylko o pieniądze potrafisz wołać.

Tak9Nie2
Pogodyna

Rozmowa przez masengar? trochę dziwnie

Tak5Nie
@Pogodyna

to zrób zdjęcie stacjonarnym i wyślij

zeten

Tak22Nie2
@zeten

ty (usunięte przez administratora) jesteś, jak na 125 zł dałeś się (usunięte przez administratora). trzeba było wziąć pełnomocnika (vindix zwraca koszt) i wygrałbyś sprawę. idź już stąd i nie chwal się jak dałeś się zrobić w bambuko - właśnie na takich jełopach jak ty robią kapuchę.,

Tak20Nie
AM
@zeten

Miałem podobna sprawę za zwrot dekodera po terminie Sąd ich wyśmiał i dodatkowo kazał zapłacić 250 zł za sprawę ????

Fredi

Ja nie dostałem kasy jeszcze za listopad , teraz nie wiem czy się zwolnić (wtedy mi nie zapłacą wcale) czy jeszcze wierzyć że przeleją kasę . Podobno ma być pod koniec stycznia.

Tak14Nie2
@Fredi

Żenada proponuje iść do sądu pracy tam każdy wygrywa z firma i potwierdzić swoje słowa Ups ale przecież to kłamstwo wiec trudno dalej wypisuj takie pierdoly

Tak1Nie8
Fredi
@Real

Jak mam iść do sądu pracy , jak firma Vindix zatrudniła mnie w oparciu o umowę zlecenie, sąd pracy jest dla tych co mają umowę o prace a wy takie dość rzadko dajecie. Lepiej wypłać zaległą kasę .

Tak8Nie
@Fredi

Zapraszam do biura Vindix proszę Powolac sie na ten wpis i podać Swój Nick i jeslu jest to prawda ze są zaległości to pieniądze zostaną od ręki wypłacone Tylko proszę nie zapomnieć o dowodzie istnienia rzekomej zaległości tak zeby była podstawę wypłaty, niestety z fikcyjna zaległością będzie problem

Tak2Nie8
Nie zapłacili
@Real

Jesteście żałośni żądacie dowodów na rzekomą zaległość a sami nękacie ludzi po kilka lat nie mają żadnych dokumentów potwierdzających istnienia długu, jesteście sławni nawet na (usunięte przez administratora) gdzie są nagrania waszych (usunięte przez administratora) jak wyłudzacie nieistniejące zobowiązania.

Tak5Nie
Qwerty
@Fredi

Polecam lekturę art 22 i 23 KP i powództwo o ustalenie...

@Fredi

To dopiero bzdura! wypłata po 4 miesiącach? Odkąd pracuję, a pracuję już dosyć długo, wypłata jest ZAWSZE ostatniego dnia m-ca, zawsze na czas. Nie wierzę, że ludziom chce się marnować czas i takie rzeczy wypisywać. Gdyby to była prawda można by pozwać takiego pracodawcę, a jakoś nikt tego nie robi...

Tak1Nie4
Waldek
@Pracownik

Ty chyba nie pracujesz w Vindix. Owszem wypłata jest zawsze ostatniego dnia miesiąca, ale zapomniałeś dodać że nie dzieje się to w każdym miesiącu.

Tak4Nie2

Jakie są warunki zatrudnienia w VINDIX S.A.?

TakNie3
@Pytanie

Warunki są standardowe, 3-miesięczny okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony. Oczywiście mówimy o umowie o pracę. Stała pensja plus premia uzależniona od wyników. Dodatkowo benefity, takie jak opieka zdrowotna, multisport, wyjazdy integracyjne.

Tak2Nie4

Milord

Czego Ty wymagasz od (usunięte przez administratora) też możesz mówić żeby Cię nie okradał ale to nic nie zmieni, sprawę należy zgłosić na policję.

Tak9Nie
Monika

Są na forum jacyś pracownicy firmy? Czy Vindix szuka teraz ludzi do pracy? Jeśli wiecie cokolwiek na ten temat, napiszcie. Dziękuję!

Poszkodowany

W Polsce można legalnie wyłudzać pieniądze sprawa zgłoszona na policje o próbę wyłudzenia nieistniejącego długu przez VINDIX ale wszystko koszmarnie długo trwa.

Tak14Nie
Pati
@Poszkodowany

Tez mam taki problem, wyłudzaja nieistniejący dług... nie wiem co już z nimi zrobić

j.kubiak53@wp.pl

Firma która powinna być dawno na dnie albo gorzej. Wasz Wielbiciel ?Dodaj treść twojego wpisu

Tak4Nie

Jak wygląda ścieżka awansu w VINDIX S.A.?

TakNie2
@Pytanie

Ścieżka awansu to sprawa bardzo indywidualna i zależy z jakiego poziomu startujesz. Jeżeli jednak dopiero zaczynasz swoją drogę zawodową, to gdy osiągasz dobre wyniki i wyróżniasz się na tle pozostałych, możesz zostać kierownikiem lub koordynatorem. W firmie istnieje również rekrutacja wewnętrzna, co oznacza, że w zależności od preferencji, można migrować wewnętrznie między działami i w ich ramach awansować. Wszystko tak naprawdę zależy od pracownika i nie ma ustalonych ram, że awans należy się dopiero po przepracowaniu danego okresu.

Real

Jeśli nigdy nie brałaś żadnych pieniędzy to wystarczy to zgłosić ale jeśli żalisz sie ze jednak zapłaciłaś po latach unikania (dla mnie jest to typowa kradzież z Twojej strony) to nie powinnaś pisać i marudzić Pomysł ze pieniądze które wzięłaś były pieniędzmi kogoś innego postaw sie w ich sytuacji, pożycz komus pieniądze a potem powiedz ze jak nie ma ma spłatę to trudno niech nie oddaje ???? Jak z przyjemnością pożyczę od ciebie kasę co ty na to????

Tak2Nie7
@Real

Dzień dobry Jeżeli wasza firma wygląda tak samo jak znajomość języka polskiego to współczuję.

Tak10Nie
neutralny
@Real

To jest kpina, a wręcz śmieszne, gdy osoba po prawie pisze coś takiego ''Jeśli nigdy nie brałaś żadnych pieniędzy to wystarczy to zgłosić". Jeśli nigdy nie brałem to nie powinienem w ogóle dostać takiego śmiecia jakim jest wasze wezwanie przedprocesowe, a jeśli już je dostałem to litości, sprawdźcie ( oczywiście gdyby powstało między nami jakiekolwiek zobowiązanie, czy aby dane wrażliwe m. in. adres wskazany przez was w wezwaniu jest zgodny z faktycznym, który nigdy nie uległ zmianie...) no chyba przy udzieleniu jakiegokolwiek dobra materialnego osobie trzeciej weryfikujecie dane personalne, które są śmiesznie podstawowe do późniejszego egzekwowania?

Wolek

Sprawa celowego niepłacenia za wykonaną uczciwie pracę już zgłoszona do prokuratury, wszystkim poszkodowanym radzę zrobić to samo, pismo do prokuratora wtedy im zmięknie rura.

Tak16Nie
@Wolek

Zatem czekamy Możesz podesłać skan dla uwiarygodnienia? Czy kolejny spamik hejtku ? Trochę to dziwne ze wszystkie twoje czy wpisy raczej wasze bo piędź po różnymi Nickami wychodzą z tego samego IP kompa?

Tak1Nie7
Blanka
@Real

Oddajcie moją kasę !!! Pracowałem 3 miesiące za darmo dla was i kasy jak nie było tak nie ma. Kiedy wreszcie zaległe przelewy ?

Tak10Nie
@Real

Dzień dobry. Co to jest "spamik, hejtku, piędź" Jeszcze raz pozdrawiam Twoją byłą nauczycielkę j. polskiego. ????

Nero
@Real

Ha ha ha ha ale inteligencja niedość że do pracy się nie weźmie to jeszcze do szkoły miała pod górkę. Zamiast pięć pisze piędź co za imbecyl????????????????????

Ola

Firma zalega z płatnościami wielu podmiotom, wynagrodzenia dostaje tylko kierownictwo, reszta pracowników musi się dopraszać o należną kasę.

Tak15Nie2
@Ola

Ola proszę o dowody na to co piszesz, jak nie to rozumiem ze spotykamy sie w Sądzie za bezpodstawne pomówienia i oszczerstwa, są granice Pozdrawiam

Tak1Nie10
Ola
@Real

Twoje straszenie Sądem jest żałosne, oddawajcie kase (usunięte przez administratora) a nie sądem straszycie.

Tak13Nie
@Ola

Dzieki za darmowa reklamę nawet czarny PR choć nie prawdziwy i mijający sie z prawda ale zawsze jest Ok ???? Pozdrawiam hejciski ha ha

Tak1Nie10
Real

Losy Getbacku, ? pajace a kto najbardziej stracił na GB pracownicy czy ktos inny ? Pracownicy zarabiali krocie jak i V ????

Tak1Nie4
@Ola

Ola weź sie do roboty bo szlyszslem ze i z nowej pracy chcą cię wywalić

Tak2Nie7
Blanka
@Real

Czyli przyznajesz(usunięte przez administratora), życzę Ci żebyś też nie dostał wypłaty to zobaczysz jak to jest.

@Real

Dzień dobry. Wasze odpowiedzi jeżeli chodzi o pisownię i retorykę są zbliżone do wpisów Pani Beaty. Przypadek? Nie sądzę.

@Samael

Są na forum osoby, które mają najświeższe informacje związane z firmą VINDIX? Przede wszystkim interesuje mnie to, jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia dla nowo zatrudnionych osób? Chciałbym wiedzieć, czy można liczyć na otrzymanie umowy o pracę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Krzysztof

Standardem jest umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące, a potem umowa o pracę na czas nieokreślony. Zdecydowanie atutem tej firmy jest mała rotacja pracowników, więc jeśli obydwie strony są zadowolone, to po tych 3 miesiącach, przedłużenie umowy jest formalnością.

@Pracownik

To dobrze, że pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie i czuć się bezpiecznie. Jak wygląda wynagrodzenie i czy jest terminowo płacone, bo we wcześniejszej dyskusji ktoś wspominał o opóźnieniach. Czy mógłbyś poruszyć ten temat?

@Krzysztof

Tak jak wspomniałem - w firmie jest mała rotacja pracowników. Gdyby pensja nie była płacona terminowo, nie byłoby to możliwe. Potwierdzam, że wynagrodzenie jest zawsze na czas. Jeśli chodzi o zarobki - wszystko zależy od stanowiska i osiąganych efektów. Np. w CC jest podstawa plus % od odzysku.

Tak2Nie3
@Pracownik

Dziękuję za odpowiedź. Skoro w dziale CC wynagrodzenie w głównej mierze uzależnione jest od procentu odzysku, który uda nam się wypracować, to rodzi tu się kolejne pytanie. Czy mamy wyznaczony jakieś minimum, które musimy odzyskać? Zakładając, że nowo zatrudnionej osobie w pierwszym miesiącu nie uda się nic odzyskać, czy może ona liczyć na zrozumienie od szefostwa? Z góry dziękuję za Twoją dalszą aktywność.

@Krzysztof

Procent, o którym wspomniałem, jest liczony od kwoty, którą uda nam się odzyskać. Nie ma limitu - ile wypracujemy, taki % otrzymamy.

@Pracownik

Rozumiem. Czekając na Twoją wypowiedź, nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie. Otóż ciekawi mnie, czy w trakcie trwania zatrudnienia w firmie VINDIX możliwe jest przejście na inne stanowisko? Mam tu na myśli sytuacje, gdzie pracownik chciałby dalej się rozwijać i spróbować swoich sił w innym dziale.

@Krzysztof

Oczywiście! Rozwój, awans, zmiana działu jest jak najbardziej możliwa i w firmie są pracownicy, którzy przeszli właśnie taką ścieżkę. Jeżeli pracownik chce zostać w firmie, ale z jakiejś przyczyny chce zmienić dział lub charakter pracy, zarząd jest na to otwarty.

Mariusz
@Pracownik

Dobrze, że ktoś o to zapytał. Fajnie, że można liczyć na rozwój w firmie VINDIX. Ja chciałbym zapytać jeszcze, czy w okresie jesienno-zimowym pracodawca również prowadzi nabory, czy jak to ma miejsce w niektórych firmach, prowadzone są one tylko i wyłącznie w okresie wiosenno-letnim?

@Mariusz

Firma cały czas się rozrasta. Nabór nie jest sezonowy i tak naprawdę trwa cały rok.

Joanna
@Pracownik

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko Prawnika https://www.vindix.pl/kariera .Wiesz coś więcej o tej posadzie? Jak w ogóle ogólna atmosfera u tego pracodawcy?

@Joanna

Z tego co wiem, nasza kancelaria prawna szuka aktualnie prawnika i praktykanta na płatne praktyki. Zespół jest młody, atmosfera przyjazna. Myślę, że jest to ciekawa opcja dla ludzi startujących w tej dziedzinie, świeżo po studiach lub w przypadku praktyk, dla studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie.

TakNie1
Dorota
@Real

I dobrze, że są takie dyskusje. Mnie tak zastraszyliście, że zapłaciłam Wam wszystko, a widzę - że nie musiałam, bo tak jak inne instyguje tego rodzaju wykupujecie przedawnione długi.

Łukasz
@Pracownik

Wiesz może, czy po odbyciu praktyk istnieje szansa na otrzymanie zatrudnienia na stałe? Ciekawi mnie, czy były takie przypadku, że praktykant otrzymywał propozycję stałej umowy.

@Łukasz

Jasne, że tak. Mamy w firmie wiele przypadków osób, które zaczęły od praktyk a zostały na dłużej :)

Monika
@Pracownik

Czy w momencie przedłużenia umowy na czas nieokreślony otrzymuje się podwyżkę? Wiecie jak to wygląda?

@Monika

To bardzo indywidualna kwestia i wynika z ustaleń, które poczyniliśmy przed zawarciem umowy. Nie ma tutaj stałej zasady.

Pracuś
@Real

To nie czarny PR ale fakty, ale co się dziwić jakiś śmiesznym spółkom z o.o. zakładanym przez wyłudzaczy kiedy moja wypłata??

już nie pracownik
@Krzysztof

Oczywiście musisz wpierw oszukać jakąś grupę na nieistniejące zobowiązanie wtedy dostajesz premie, a jak można odzyskać kasę skoro długi nie istnieją albo są przedawnione??

Tak2Nie1
Nero
@Krzysztof

Oj jak ładnie sobie stworzyłeś monolog udając dwie osoby. Nie sądzę żeby ktoś w to uwierzył. Przecież gołym okiem widać że to pisze jedna osoba. Jesteście już tak zdesperowani że sami piszecie o sobie pozytywne opinie. Żenada. Do roboty się weźcie uczciwą praca jeszcze nikomu nie zaszkodziła

Jakub

Firma Vindix aktywnie uczestniczy w budowaniu pozytywnych standardów biznesowych poprawiając dyscyplinę płatniczą oraz kondycję finansową klientów. Główna działalność firmy skupia się na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Spółka świadczy kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie spraw. Obecnie pracodawca szuka prawnika, mobilnego doradcy klienta, specjalisty do spraw windykacji, specjalisty do spraw postępowania egzekucyjnego, a także oferuje staże i praktyki w dziale prawnym dla studentów. Jeśli będziecie zainteresowani dajcie znać na forum, gdy zdecydujecie się na rekrutację.

TakNie12
Szanowna Pani Dłużniczka
@Jakub

Aktywnie to uczestniczy w wykupywaniu przedawnionych długów (usunięte przez administratora)

Tak12Nie
@Szanowna Pani Dłużniczka

czy przedawnionych to trudno mi się wypowiedzieć, jak do tej pory w przypadku vindix miałem do czynienia z roszczeniami bezzasadnymi

@antywindykator

Nie da się nie zauważyć, że bardzo aktywnie uczestniczysz w dyskusji o VINDIX. Jest to co prawda forum przeznaczone głównie dla pracowników tej firmy, ale opinie osób inaczej z nią powiązanych cenimy sobie w równym stopniu. Czy udało Ci się -chociaż częściowo - rozwiązać problem, jaki masz z tą firmą? Powiedz nam coś więcej, ale pamiętaj o kulturalnym słownictwie.

Mona
@Szanowna Pani Dłużniczka

Potwierdzam. Zastanawiam się czy iść z tym do sądu. Wydzwaniają kilka razy dziennie.

@Mona

Nie da się ukryć, że Ty również masz problem z tą firmą - dlatego bardzo zaczyna mnie to niepokoić. Może zamiast od razu udawać się do sądu, warto byłoby osobiście porozmawiać z kimś, kto nią zarządza? Myślałaś o takim, mniej drastycznym rozwiązaniu? Bardzo jestem ciekawa, jak przedstawiają się aktualne warunki pracy w VINDIX. Dlatego jeśli znajdzie się tu jakiś pracownik tej firmy, to zachęcam do pozostawienia tu opinii na temat tego pracodawcy.

Tak1Nie3
Testosteron
@Maria

To forum jest po to żeby każdy kto będzie chciał podjąć pracę w tej firmie wiedział że będzie musiał zastraszać i nękać ludzi za jakieś nieistniejące bezzasadne długi które to istnieją tylko w głowach tych naciągaczy.

Tulipan

Zapłaćcie za moja prace ileż można czekać !

Tak5Nie1
W
@Tulipan

Wynajmij windykatora albo zapomnij o kasie, Przeciez nie bedziesz jak ten Vindix który próbuje odzyskać swoją kasę, chyba nie będziesz wydzwaniał jak oni ani wysyłał listów I tyle he he

@Tulipan

Rozumiem, że pracodawca ma wobec Ciebie jakieś niezapłacone zobowiązania. Może to tylko jakiś chwilowy przestój? Czy dostałeś od pracodawcy jakieś informacje na ten temat na przykład z planowaną datą spłaty zobowiązania? Może da się jeszcze jakoś to polubownie rozwiązać. Daj nam za jakiś czas znać, jak wygląda Twoja sytuacja!

TakNie4

@W

Dzień dobry. Na końcu zdania stawiamy kropkę. Nie zapomnij też o przecinkach. ????

Pracuś
@Maria

Nic się nie da załatwić, zakupili pakiety nieściągalnych fikcyjnych długów których nie da się w żaden sposób wyegzekwować i są w plecy.

Tak1Nie
nękający przez tą żałosną firm
 Rekomendacja

Ciekawe dla czego te (usunięte przez administratora) nie mają już konta na GOOGLE gdzie można by było dodawać opinię??? Wiadomo że każdy by jechał z nimi!!! Kupują niby fikcyjne zadłużenia bez wyroków i nękają ludzi myśląc że ktoś się da nabrać na to!!! Polecam zgłaszać takie nękania niech dostają kary i nauczą się sprawdzać pseudo wierzytelności!!! Firma żałosna jak to co robią ja zgłosiłem sprawę i jak się okazało znany jest problem tej firmy w nie jednym organie!

Zostaw merytoryczną opinię o VINDIX S.A. - Warszawa

VINDIX S.A.