Opinie o VINDIX S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy VINDIX S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w VINDIX S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o VINDIX S.A. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Paweł

Byłem, pracowałem, dużo widziałem i słyszałem... I się zwolniłem. Dość straszenia i poniżania pracowników. Straszą karami pieniężnymi, zwolnieniem dyscyplinarnym jeżeli nie będzie się robić tego co chcą. Omijać z daleka Dla zainteresowanych jestem wstanie pokazać kilka dokumentów które potwierdzają oszustwa tej firmy

Bardzo ciekawa

Nie pracuję w tej firmie ale chciałam tu zapytać wszystkich tych co tak oczerniają pracowników czy etycznym jest nie płacenie swoich zobowiązań ?? wynikających czy to z umów telekomunikacyjnych czy też bankowch ?? Zadziwiają mnie osoby które twierdzą , że jeżeli ktoś się domaga zwrotu pieniędzy to już jest oszustem a co z osobą która świadomie podpisuje umowę , bierze pieniądze a potem świadomie nie oddaje bo liczy na przedawnienie ?? Proszę pamiętać , że dług nigdy nie zniknie , zmieni swój stan prawny a firmy windykacyjne mają prawo dzwonić i domagać się zwrotu . Owszem może zdarzyć się dług spłacony ale można to wyjaśnić bardzo szybko , przesyłając potwierdzenie spłaty . Firmy windykacyjne nabywają wierzytelności ale za błędy które już wcześniej się pojawiły nie powinniście obwiniać ich a wierzycieli pierwotnych którzy dopuścili się tych błędów podczas trwania umowy , pracownicy odbierają wszystkie zarzuty i skargi za poprzednich pracowników i zawsze jest wszystko wyjaśniane ,natomiast nieraz to trwa bo musi być wszystko unormowane prawnie . Powiem jedno można się z firmami dogadać , umówić na spłatę ratalną, liczyć nawet na częściowe umorzenie , zatrzymać pismo do komornika ale trzeba rozmawiać i współpracować a nie szukać pomocy na stronach antywindykacji jak uniknąć płacenia? Wasz dług nie zniknie a jedynie się zwiększy i po co . Naprawdę tam pracują zwykli ludzie , którzy też mają kredyty , zobowiązania i was rozumieją ale trzeba współpracować a nie wyzywać , oczerniać , krzyczeć i rzucać słuchawką . Pozdrawiam i miłego dnia życzę ????

Pracownik Vx

Zespół Vindix’a to grupa ludzi ambitnych konsekwentnie dążących do wyznaczanych sobie celi! Pracuje tam juz długo i wiem ze jeżeli pracownik daje dużo od siebie to przełożeni potrafią to zauważyć i docenić! Relacje przełożony -> pracownik są bardzo rodzinne i przyjacielskie, atmosfera rewelacyjna. Wydaje mi się ze wszystkie negatywne komentarze tutaj są pisane przez osoby którzy stracili swoją szanse, nie potrafili docenić tego co mieli i żałują ze nie mogą już z Nami pracować! Piszecie ze nie ma pieniędzy na czas a zarobki są głodowe? Wskażcie w takim razie firmę która daje większa podstawę niż Vindix, nie wspomnę o premi za odzyski która tez jest mega uczciwa. Dodatkowo mamy zapewniona prywatna opieka medyczna, karte multisportu, są zwroty za dojazdy komunikacja do pracy. Organizują tez certyfikowane szkolenia zewnętrzne podnoszące kwalifikacje pracowników. Są imprezy integracyjne dwa razy w roku jak i liczne wyjścia i spotkania towarzyskie w ciągu całego roku po pracy. Komentujcie ze na stanowisku windykatora każą dzwonic do ludzi po kilka razy narażając na nieprzyjemne komentarze ze strony rozmówcy? Przecież to jest wpisane w ten zawód i na tym polega ta praca... dziwne ze osoby aplikujące na to stanowisko nie wiedza ze jest to bardzo trudna, wymagająca i stresująca praca. Dodać tez muszę ze kierownicy zespołu na prawdę nad wszystkim czuwają a widząc ze ich podopieczny ma z czymś problem niezwłocznie reagują służąc pomocą i rada! To przykre ze są ludzie którym się nie udała współpraca z Nami i to nie z Naszej tylko z ich winy i teraz niepotrafiac sobie z tym poradzić psychicznie wypisują tutaj z żalu takie bzdury i starają się oczernić wizerunek firmy. Tylko po co? Rozmawiam ze znajomymi i tak jak wszyscy narzekają na swoją prace tak jak złego słowa na swoja powiedzieć nie mogę! Zachęcam do śledzenia ofert pracy i aplikowania do Naszego zespołu! Ja tez nie miałam dużego doświadczenia zaczynajac ale we wszystkim mi pomogli, wszystkiego nauczyli i nadal pozwalają się rozwijać ????

Beata

Dziewczyny na litość boską, podpaski się zmienia zamiast prać. Przecież są dni, że w biurze nie da się wytrzymać.

Przemek
@Paweł

Jestem zainteresowany tymi dokumentami. Jestem nękany i zastraszany przez tę firmę.

Wojciech
@Przemek

W jaki sposób się to dzieje? To bardzo poważne zarzuty, masz na to jakiekolwiek dowody?

Ted
@Wojciech

Moze niedoczytałes, ale tak - ma dowody.

Greg
@Paweł

Jestem zainteresowny tymi dokumentami bo mi ta firma działa na nerwy nawet nie mogą podać nr. tel do swojego podobno IODO

damian Nowy wpis

Praktykantka Nowy wpis

Kancelaria, hihi :) miałam przyjemność „pracować”, stawki głodowe (ok. 4000 brutto), jeden dziwnie pachnący radca prawny podpisujący kartony dokumentów, jedna wielka fabryka. Nie polecam! Znalazłam stanowisko w cywilizowanej kancelarii, gdzie nie ma szowinistycznych tekstów.

Helena Nowy wpis
@Praktykantka

O matko to rzeczywiście ciężko tam musiało być :/ Nauczyłaś się chociaż tam czegoś przydatnego?

omom

Byłam pracownicą tej firmy (dział CC) i okej tak jak do pewnego momentu było w porządku tak po zmianie właściciela praca i jej miejsce zamieniły się w totalną katastrofę... Zatrudniony nowy dyrektor który nie ma pojęcia o windykacji i stara się z pracowników wycisnąć siódme poty które przejawiają się spadkiem jakości i rozmowami na szybko kiedy on sobie chodzi co godzine na papieroska. Nieludzkie traktowanie, zero empatii, ludzie w porządku ale też co mądrzejsi uciekają. Nie polecam, znalazłam nową pracę i dopiero łapię oddech po tym piekle.

ciekawski
@omom

a kierownicy jak? da się tam żyć?

omom
@ciekawski

Ciężko o jednoznaczną opinie co do kierownikow... Sa 2 kobiety i 1 facet. Kobiety wybrane przez nowego dyrektora wedlug jego preferencji jedna troche sluzbistka, druga wlasciwie z tego calego kierownictwa to bardziej wlasne korzysci czerpie. Facet jest ok ale czasami rzuca mega chamskie teksty ktore nie powinny miec miejsca w takiej firmie a do tego strasznie faworyzuje swoj zespol.

Anna Nowy wpis
@omom

Co Ty, ale w jakim dokładnie sensie ich faworyzuje? :/

Bardzo ciekawa

@Bardzo ciekawa

bredzisz babo. dłużnik nie ma żadnego wpływu na przedawnienie i choćby na rzęsach stawał to wpływu mieć na to nie będzie. przedawnienie to wyłącznie frajesrtwo wierzyciela który widać nie chciał pieniędzy, skoro mając mnóstwo czasu nic nie zrobił w kierunku odzyskania.

Marzena
@Bardzo ciekawa

Jak można być tak tępym i niedorozwiniętym, żeby pisać że ktoś podpisuje umowę telekomunikacyjną i bierze pieniądze i nie oddaje? Telekomy jakąś kasę rozdają?

@Bardzo ciekawa

Bardzo dobrze to Pani ujęła. Pozdrawiam????

Bardzo ciekawy
@Bardzo ciekawa

Szanowna Pani ciekawa a jak można nazwać kogoś jeśli nie (usunięte przez administratora)jeżeli dzwoni po 10 razy dziennie żąda pieniędzy a nie jest wstanie udokumentować swoich roszczeń, na prośbę o przysłanie pełnej dokumentacji wykręcają się ich brakiem twierdzeniem że cesja wierzytelności to wystarczający dowód wmawianiem że należy się dwa miliony tysiąc pińcet bo tak system pokazał, więc pozostaje tylko męczyć telefonami bo w sądzie nie ma jak udowodnić że jakiś dług istnieje, istny kabaret.

Bardzo ciekawy
@Bardzo ciekawa

Szanowna Pani ciekawa a jak można nazwać kogoś jeśli nie oszustem jeżeli dzwoni po 10 razy dziennie żąda pieniędzy a nie jest wstanie udokumentować swoich roszczeń, na prośbę o przysłanie pełnej dokumentacji wykręcają się ich brakiem twierdzeniem że cesja wierzytelności to wystarczający dowód wmawianiem że należy się dwa miliony tysiąc pińcet bo tak system pokazał, więc pozostaje tylko męczyć telefonami bo w sądzie nie ma jak udowodnić że jakiś dług istnieje, istny kabaret.

Mariusz
@Bardzo ciekawa

Hindi kupił czyjś dług a teraz nękają codziennie moich rodziców na telefon stacjonarny dzwoniąc, zgłaszam w poniedziałek sprawa o ściągnięcie na pemrokuraturę za nękanie, rodzice mówią pomyłka ale to im od miesiąca w niczym nie przeszkadza. Czy ktoś dostał z was już odszkodowanie za bezpodstawne nękanie od tych hijen?

Prawnik
@Mariusz

Niech rodzice zbierają bilingi połączeń dobrze jest nagrywać rozmowy jako dowód w sprawie i zgłosić sprawę o nękanie do prokuratury, potem można wytoczyć pozew cywilny o zadośćuczynienie za bezpodstawne nękanie, kilka bądź kilkanaście tysięcy wpadnie do rączki.

Antyuber
@Bardzo ciekawa

Zastanów się,proszę. Ta firma ma dostęp do wrażliwych danych osobowych.osoby ,które tam pracują z trudem posługują się językiem polskim.W naszym kraju obowiązuje jednak prawo.Więc nie pakuj wszystkich do jednego wora.Sposoby w jaki postępują takie firmy wykraczają poza granice prawa.Pomimo tego,że ktoś jest zadłużony, nie można go straszyć, nagabywać,naruszać prywatności i spokoju mitu.Zastanów się,a później pouczające innych.Według Ciebie jeśli komuś" powinęła się noga "to można go lękać psychicznie?Zastanów się

@Antyuber

przede wszystkim to tam osoby w ogóle nie posługują się rozumem

Cesarz
@Bardzo ciekawa

Jeśli ktoś miał problem ze spłata faktycznego długu w banku z powodu choroby nieszczęścia lub utraty pracy to nic lepszego nie może go spotkać jak firma która go próbuje zrujnować niespłaconym kredytem plus prowizja firmy (usunięte przez administratora)Dług ulega przedawnieniu po 10 latach tak rząd ustalił prawo a że banda pasożytów chce nadal ścigać byłych już zaznaczam byłych wierzycieli to ich problem Ja osobiście zakazanym istnienia windykacji poza komorniczą Reszta na Sybir i(usunięte przez administratora) do końca życia na mrozie Poza tym mobig molestowania i wyzysk pracowników przez kierownictwo to reprezentowanie syfu a nie firmy Żenada Na odstrzał Sądowy zakaz wykonywania zawodu dla szefostwa tego syfu

@Cesarz

co ty bredzisz?

CKMZ
@Bardzo ciekawa

Jesteś zwykłym pustakiem. Jak się mówi kierujcie sprawę do sądu. To chyba jak nie kierują to się boją wyniku i tu nie jest na granicy prawa.(usunięte przez administratora)

elzbietapestka57@gmail.com
@Bardzo ciekawa

Szanowna pani a ja chciał oddać dług za partnera i nikt mi nie chciał podać kwoty to jest dopiero skandal .A zachowanie osób dzwoniących masakra

@Cesarz

tak z ciekawości co oznacza zwrot mobig molestowania?

Anka
@Bardzo ciekawa

Mam dług który spłacam, umawiają się, ustalają termin. Po czym po tygodniu dzwoni Ukrainka (bo teraz biorą tanią siłę roboczą) która straszy mnie komornikiem i mówi że ona nic nie wie i termin jaki podałam (2 tyg) jest zbyt odległy po czym rzuca mi słuchawka. Czy to jest normalne? Nawet nie potrafiła podać żadnych argumentów. W systemie nic nie mają zapisane. To na czym Ci ludzie pracują na zeszytach w linie?

@Anka

zeszyty w linie to dla nich i tak za trudne :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma VINDIX S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Prawnik. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista/ Specjalistka Ds. Promocji i PR
Aplikuj na wiele ofert
Beata

Anna
@Beata

Matko boska, nie wierzę, że to napisałaś.XDD Ale faktycznie o wspólną atmosferę należy dbać. A propos tego jak oceniasz sterylność w biurze tak na oko? ;p

Bożena
@Beata

Ktos w koncu musial podniesc zaslone milczenia, tak dluzej nie da sie funkcjonowac w takim zapowietrzonym otoczeniu.

VINDIX S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Prawnik. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Poszkodowany

W Polsce można legalnie wyłudzać pieniądze sprawa zgłoszona na policje o próbę wyłudzenia nieistniejącego długu przez VINDIX ale wszystko koszmarnie długo trwa.

Pati
@Poszkodowany

Tez mam taki problem, wyłudzaja nieistniejący dług... nie wiem co już z nimi zrobić

Jan
@Poszkodowany

Mam podobną sytuacje, przegrali sprawę w sądzie i dalej próbują wyłudzić, a państwo i rząd nic nie robi

@Jan

jeśli sąd oddalił powództwo, a te hieny nadal wołają o hajs, to zgłoś sprawę do prokuratury

Od czego uzależniona jest premia w firmie VINDIX S.A.? Jakie są progi premiowe? Dodali 6 grudnia na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Księgowa.

@Pytanie

Wszystko zależy od działu, np. w call center jest premia uzależniona od odzysku, w innych działach jest uznaniowa lub w zależności od realizacji celów. Są premie miesięczne i premie kwartalne. Trzeba pytać na początku podczas rekrutacji jak jest w konkretnym dziale.

Dominika
@Pracownik

Podałbyś podstawę wypłaty w CC? Ciekawe, jaki procent odzysku trzeba mieć, żeby o tej premii pomarzyć ;)

VINDIX S.A. rekrutowała niedawno na stanowisko Księgowa. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Krzysztof

Oddacie mi pieniądze za pensję?!

Izabela
Kandydat

Czy jest możliwość zatrudnienia pracownika z innego miasta i pracy zdalnej? Doświadczenie ok 4lata na windykacji

Mateusz
@Izabela

Nie ma takiej możliwości zatrudnienia z innego miasta. Zatrudniamy tylko ze wsi.

Krzychu

Dlaczego pieniądze są mniejsze niż obiecywano? Nie tak się umawialiśmy, jeszcze te dziwne zasady naliczeń.

Monika
@Krzychu

Naprawdę obiecali ci na rozmowie coś innego? Albo w ogłoszeniu? Powiedz, co ci powiedzieli, a co dokładnie oferują. Ogólnie słabo :/

Jak szefostwo w VINDIX S.A. traktuje ludzi?

Cezary
@Pytanie

Nieciekawie. Coś w stylu kapo i pseudo biznesmena w białych skarpetkach do czarnych mokasynów.

@Pracownik Vx

A czy uważasz za normalne dzwonienie codziennie przez kilka lat to około 200-300 telefonów rocznie do osoby która nie zapłaciła za telefon powiedzmy 500 złotych 10 lat temu . Do takiej osoby wykonuje się łącznie tysiące telefonów. Czy to jest normalna praktyka Windykacyjna ? Bo taka jest codzienność w Vindiksie, czy nie masz wyrzutów sumienia po wykonaniu tysięcy telefonów?

@Paweł

To nie ja powinnam mieć wyrzuty sumienia tylko osoba która unika odpowiedzialności za swoje zaniedbania i zamiast wykazać się uczciwością i spłacić swoją zaległość woli unikać kontaktu. Długow się nie hoduje tylko spłaca. Naszym celem nie jest nękanie tylko pomoc. Współpraca może się zakończyć już po pierwszej rozmowie. Jesteśmy elastyczni i szukamy wspólnego porozumienia. Jeśli masz u Nas zaległość to zadzwoń albo odbierz telefon a sam się przekonasz

Pawel
@Pracownik Vx

Nie odpowiedziałeś na pytanie, czy Twoim zdaniem etyczne jest wykonanie kilku tysięcy telefonów do osoby która nie zapłaciła 500 złotych za telefon 10 lat temu. Powtarzam Ci odpowiedz wprost, wykonanie kilku tysięcy telefonów, dzwonienie kilka razy dziennie, dzień po dniu przez lata . Czy to jest Twoim zdaniem dobra i (usunięte przez administratora)praktyka ? Powtórze Ci jeszcze raz bo pewnie znowu będziesz unikał odpowiedzi. CZY MOŻNA DO KOGOŚ DZWONIĆ KILKA TYSIĘCY RAZY ?????

@Pawel

Zgadzam sie nie ma sensu dzwonić tyle razy dlatego teraz wysyłamy komornika i to on niech sie martwi No i dzieki temu koszty komornika wzrastają i dług już nie jest 500 tylko 900 Ale masz racje nie ma sensu dzwonić Dowalmy koszty komornicze i dla nad jeszcze lepiej He he

Real

Widac ze mało wiesz o Vindix Niestety dla ciebie model biznesowy wyklucza kupowanie przedawnionych długów wiec nie trafiłeś

@Real

żeby wysłać komornika, to najpierw trzeba mieć tytuł wykonawczy cieciu :) a z tym aby go uzyskać to macie duuuuży problem

@Pracownik Vx

"...Zespół Vindix’a to grupa ludzi ambitnych konsekwentnie dążących do wyznaczanych sobie celi!..." ha ha ha w zakładzie karnym to raczej cele wam przydzielą, sami sobie ich nie wyznaczycie - i rozumiem że wasze wyznaczone cele to cele i dążycie do takich celów aby znaleźć się w celi :)

Samael
@Real

To jest odpowiedź na pytanie? Pozdrawiam panią nauczycielkę polskiego która Cię uczyła. "He he"? A gdzie przecinek?

@Pracownik Vx

do celi? całkiem możliwe że trafisz do celi jak ktoś cię mocniej z paragrafu przyciśnie

AntyVindix
@Pracownik Vx

Do celi to powinniście trafić jeden po drugim (usunięte przez administratora) !

Roman
@AntyVindix

Dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiony w stosunku do firmy VINDIX? Zastanawia mnie to, dlatego też postanowiłem o to po prostu zapytać. Lepiej tego typu rzeczy po prostu ustalić stąd też moje pytanie. Może będziesz na tyle uprzejmy, aby zdradzić mi, jak tam się pracuje? Coś w tym zakresie wiesz? Mało, jak narazie tutaj opinii, które przedstawiałyby aktualny obraz pracy w tym miejscu. Może dzięki Tobie uda się odświeżyć pewne informacje.

Antyvindix
@Pracownik Vx

Na cele to wy faktycznie pracujecie ale w kriminale ...

Czy w VINDIX S.A. panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

W Vindix panuje sympatyczna i koleżeńska atmosfera. Ludzie się znają i lubią. Uważam, że to silna strona tej firmy. Zasadą jest, że wszyscy mówią sobie na "Ty". Oczywiście trzeba pamiętać, że praca to praca, a każdy w ramach jej ma obowiązki do wykonania oraz szefa, które za nie rozliczy itd. ale to przecież normalne :)

dobry żart!

Irena
@Pracownik

Cześć, skoro w Vindixie jest dobra atmosfera pracy, to może można liczyć na jakieś spotkania integracyjne? A może święta obchodzi się wspólnie, wraz ze wszystkimi pracownikami firmy? Działa to korzystnie na atmosferę, dlatego pytam :)

Mariola
@Irena

Już kiedyś doszło do pewnej bardzo pozytywnej integracji, pracownik i pracownica integrowali się w kantorku.

Mike

1. Czy zatrudniają na UoP? 2. Czy ktoś tam pracował w IT przy Front-Endzie? Jeżeli tak, jakie wrażenia?

@Mike

Forma zatrudnienia zależy od Ciebie. Większość osób ma umowę o pracę, ale są też osoby z umową B2B.

Real

Jeśli nigdy nie brałaś żadnych pieniędzy to wystarczy to zgłosić ale jeśli żalisz sie ze jednak zapłaciłaś po latach unikania (dla mnie jest to typowa kradzież z Twojej strony) to nie powinnaś pisać i marudzić Pomysł ze pieniądze które wzięłaś były pieniędzmi kogoś innego postaw sie w ich sytuacji, pożycz komus pieniądze a potem powiedz ze jak nie ma ma spłatę to trudno niech nie oddaje ???? Jak z przyjemnością pożyczę od ciebie kasę co ty na to????

Samael
@Real

Dzień dobry Jeżeli wasza firma wygląda tak samo jak znajomość języka polskiego to współczuję.

neutralny
@Real

To jest kpina, a wręcz śmieszne, gdy osoba po prawie pisze coś takiego ''Jeśli nigdy nie brałaś żadnych pieniędzy to wystarczy to zgłosić". Jeśli nigdy nie brałem to nie powinienem w ogóle dostać takiego śmiecia jakim jest wasze wezwanie przedprocesowe, a jeśli już je dostałem to litości, sprawdźcie ( oczywiście gdyby powstało między nami jakiekolwiek zobowiązanie, czy aby dane wrażliwe m. in. adres wskazany przez was w wezwaniu jest zgodny z faktycznym, który nigdy nie uległ zmianie...) no chyba przy udzieleniu jakiegokolwiek dobra materialnego osobie trzeciej weryfikujecie dane personalne, które są śmiesznie podstawowe do późniejszego egzekwowania?

@neutralny

polecam sprawdzić czym są dane wrażliwe, na pewno nie jest nim adres

zeten

Vindix to jeszcze jeden przykład lichwy i działania pseudo prawa . Odkupili pseudo dług od f-my Netia w wys 125 zł i przez ponad 2 lata molestowali telefonicznie o spłatę wyimaginowanego długu. (chodzi o odesłanie dekodera na który mam potwierdzenie odbioru. Nie interesowaly ich żadne wyjaśnienia. Po ponad 2 latach założyli sprawe w śądzie, O sprawie nie byłem powiadomiony. Oczywiscie został wydany wyrok zaocznie. Mógłbym się odwoływać , co pociągnęło by opłaty sądowe ,ew adwokat ect... co kosztowało by mnie więcej niż zasądzona kwota. Z tak wstręna firmą nie miałem nigdy do czynienia. Jestem ciekawy ile zarabiają pracownicy wydzwaniający codziennie z kilkunastu miast , z którymi nawet nie można spokojnie rozmawiać. to jest chore. takie firmy powinny znniknąć lub być scigane przez prawdziwe prawo z urzędu.

@zeten

ty (usunięte przez administratora) jesteś, jak na 125 zł dałeś się (usunięte przez administratora). trzeba było wziąć pełnomocnika (vindix zwraca koszt) i wygrałbyś sprawę. idź już stąd i nie chwal się jak dałeś się zrobić w bambuko - właśnie na takich jełopach jak ty robią kapuchę.,

AM
@zeten

Miałem podobna sprawę za zwrot dekodera po terminie Sąd ich wyśmiał i dodatkowo kazał zapłacić 250 zł za sprawę ????

@zeten

jakbyś nie miał długu to byś się odwołał

Wiecie czy VINDIX S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kaśka
@Pytanie

Udostępnia i internet dostarcza, natomiast mieszkający na obrzeżach miasta dostali nawet samochody służbowe.

Jamnik
@Pytanie

Nie masz swojego i chcesz się na cudzym bawić po internetach przesiadywać?

@Pytanie

oczekują że bedziesz mieć swój

Kal
 Problem

Dzwonią jak popierdzieleni ludzie nie dają żyć budzą ludzi którzy sa po notce no dadzą się wyspać dzwonią pomocy są nie normalni leczcie się ludzie naprawdę(usunięte przez administratora)

Kasia
@Kal

To płać swoje długi (usunięte przez administratora)! Kazdyz was kto coś wziął nie uiszczając za to opłaty jest wykłym(usunięte przez administratora)

@Kasia

a jak dług nie istnieje, to co?

Mieczysław Skarpetka
@antywindykator

Jak dług nie istnieje to też będą dzwonić bo to (usunięte przez administratora) i naciągacze.

Zostaw merytoryczną opinię o VINDIX S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w VINDIX S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VINDIX S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VINDIX S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie VINDIX S.A.?

Liczba opinii klientów firmy VINDIX S.A., to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VINDIX S.A.
2.2/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wincentego Rzymowskiego 53
    02-697 Warszawa
  • NIP: 5213722636 REGON: 363718408 KRS: 0000601513

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

VINDIX S.A.