Opinie o VINDIX S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy VINDIX S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w VINDIX S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VINDIX S.A. w Warszawa

Mike

1. Czy zatrudniają na UoP? 2. Czy ktoś tam pracował w IT przy Front-Endzie? Jeżeli tak, jakie wrażenia?

@Mike

Forma zatrudnienia zależy od Ciebie. Większość osób ma umowę o pracę, ale są też osoby z umową B2B.

Real

Jeśli nigdy nie brałaś żadnych pieniędzy to wystarczy to zgłosić ale jeśli żalisz sie ze jednak zapłaciłaś po latach unikania (dla mnie jest to typowa kradzież z Twojej strony) to nie powinnaś pisać i marudzić Pomysł ze pieniądze które wzięłaś były pieniędzmi kogoś innego postaw sie w ich sytuacji, pożycz komus pieniądze a potem powiedz ze jak nie ma ma spłatę to trudno niech nie oddaje ???? Jak z przyjemnością pożyczę od ciebie kasę co ty na to????

@Real

Dzień dobry Jeżeli wasza firma wygląda tak samo jak znajomość języka polskiego to współczuję.

neutralny
@Real

To jest kpina, a wręcz śmieszne, gdy osoba po prawie pisze coś takiego ''Jeśli nigdy nie brałaś żadnych pieniędzy to wystarczy to zgłosić". Jeśli nigdy nie brałem to nie powinienem w ogóle dostać takiego śmiecia jakim jest wasze wezwanie przedprocesowe, a jeśli już je dostałem to litości, sprawdźcie ( oczywiście gdyby powstało między nami jakiekolwiek zobowiązanie, czy aby dane wrażliwe m. in. adres wskazany przez was w wezwaniu jest zgodny z faktycznym, który nigdy nie uległ zmianie...) no chyba przy udzieleniu jakiegokolwiek dobra materialnego osobie trzeciej weryfikujecie dane personalne, które są śmiesznie podstawowe do późniejszego egzekwowania?

@neutralny

polecam sprawdzić czym są dane wrażliwe, na pewno nie jest nim adres

zeten

Vindix to jeszcze jeden przykład lichwy i działania pseudo prawa . Odkupili pseudo dług od f-my Netia w wys 125 zł i przez ponad 2 lata molestowali telefonicznie o spłatę wyimaginowanego długu. (chodzi o odesłanie dekodera na który mam potwierdzenie odbioru. Nie interesowaly ich żadne wyjaśnienia. Po ponad 2 latach założyli sprawe w śądzie, O sprawie nie byłem powiadomiony. Oczywiscie został wydany wyrok zaocznie. Mógłbym się odwoływać , co pociągnęło by opłaty sądowe ,ew adwokat ect... co kosztowało by mnie więcej niż zasądzona kwota. Z tak wstręna firmą nie miałem nigdy do czynienia. Jestem ciekawy ile zarabiają pracownicy wydzwaniający codziennie z kilkunastu miast , z którymi nawet nie można spokojnie rozmawiać. to jest chore. takie firmy powinny znniknąć lub być scigane przez prawdziwe prawo z urzędu.

@zeten

ty (usunięte przez administratora) jesteś, jak na 125 zł dałeś się (usunięte przez administratora). trzeba było wziąć pełnomocnika (vindix zwraca koszt) i wygrałbyś sprawę. idź już stąd i nie chwal się jak dałeś się zrobić w bambuko - właśnie na takich jełopach jak ty robią kapuchę.,

AM
@zeten

Miałem podobna sprawę za zwrot dekodera po terminie Sąd ich wyśmiał i dodatkowo kazał zapłacić 250 zł za sprawę ????

@zeten

jakbyś nie miał długu to byś się odwołał

Wiecie czy VINDIX S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kaśka

Udostępnia i internet dostarcza, natomiast mieszkający na obrzeżach miasta dostali nawet samochody służbowe.

Jamnik

Nie masz swojego i chcesz się na cudzym bawić po internetach przesiadywać?

anton

oczekują że bedziesz mieć swój

Firma VINDIX S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy specjalista ds. windykacji. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Kal

Dzwonią jak popierdzieleni ludzie nie dają żyć budzą ludzi którzy sa po notce no dadzą się wyspać dzwonią pomocy są nie normalni leczcie się ludzie naprawdę(usunięte przez administratora)

@Kal

To płać swoje długi (usunięte przez administratora)! Kazdyz was kto coś wziął nie uiszczając za to opłaty jest wykłym(usunięte przez administratora)

@Kasia

a jak dług nie istnieje, to co?

Mieczysław Skarpetka
@antywindykator

Jak dług nie istnieje to też będą dzwonić bo to (usunięte przez administratora) i naciągacze.

kontakt

Żenująca firma. Mimo mojej chęci zapłaty długu, Pani nie była w stanie mi dokładnie wytłumaczyć z czego wynika. Do tego nie mówiła dobrze po polsku oraz była bardzo nieuprzejma. Nie radzę kontaktu z nimi

Darek
@kontakt

Długu nie ma, co ty chcesz płacić? Chcą cię naciągnąć na kasę.

Niezaleznie od charakteru dzialalnosci samej firmy chcialabym napisac cos o tym jak traktuje sie w niej pracownikow. Mobbing, grozby, ponizanie sa u nich na porzadku dziennym. Niemozliwe do wypelnienia normy, nieplatne nadgodziny to standard. Zdarzaja sie rowniez przypadki molestowania nowych pracownic przez panow z kierowniczych stanowisk. Warunki finansowe rowniez kiepskie. Jednym slowem odradzam kazdemu!

Jagoda
@Anna

Dlaczego mnie to w ogóle nie dziwi?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie VINDIX S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Liderka

Wigilia nie jest dniem wolnym od pracy, pracujemy w godzinach 8-18. W dniach 25-26 grudnia czynne 9-17 i to jest bardzo dobry ruch, ponieważ w tych dniach jest najłatwiej zastać dłużników w domach. Co więcej, jest to wyśmienity moment by takiego krnąbrnego dłużnika zawstydzić przy rodzinie kiedy będzie musiał świecić oczami przed bliskimi z powodu tego że nie spłaca. Liczymy na udane ugody.

By zdemontować fake newsy, krótko napiszę, jak wygląda rzeczywistość. W wigilię nie wykonamy ani jednego połączenia telefonicznego, by nie zakłócać spokoju naszych Klientów w te Święta, ale odbierzemy połączenia, które zostaną skierowane do nas. Windykator też człowiek - w Święta odpocznie i do pracy wróci 28.12.

hahahaha
@Liderka

Gdyby do mnie taki pajac przyjechał to by wigilie i sylwestra spędził w szpitalu.

Jagoda

Ty sobie chyba rozum zdemontowałeś. Już wam dialer pozwoli nie zadzwonić we czwartek, a jedynie odbierać przychodzące rozmowy. Takie bajki to nie tutaj.

Iff

Czy firma szuka teraz windykatora telefonicznego?

Marianna
@Iff

Potwierdzam, szukamy windykatora telefonicznego. Musimy go znaleźć ponieważ uciekł nam z telefonem i mamy braki sprzętowe na stanie. Ktokolwiek go widział, prosimy o kontakt.

Malwina

Gdzie są zaległe pieniądze za wypłaty?

Robert
@Malwina

Do roboty się lepiej weź leniu tylko o pieniądze potrafisz wołać.

Pogodyna

Rozmowa przez masengar? trochę dziwnie

@Pogodyna

to zrób zdjęcie stacjonarnym i wyślij

Fredi

Ja nie dostałem kasy jeszcze za listopad , teraz nie wiem czy się zwolnić (wtedy mi nie zapłacą wcale) czy jeszcze wierzyć że przeleją kasę . Podobno ma być pod koniec stycznia.

@Fredi

Żenada proponuje iść do sądu pracy tam każdy wygrywa z firma i potwierdzić swoje słowa Ups ale przecież to kłamstwo wiec trudno dalej wypisuj takie pierdoly

Fredi
@Real

Jak mam iść do sądu pracy , jak firma Vindix zatrudniła mnie w oparciu o umowę zlecenie, sąd pracy jest dla tych co mają umowę o prace a wy takie dość rzadko dajecie. Lepiej wypłać zaległą kasę .

@Fredi

Zapraszam do biura Vindix proszę Powolac sie na ten wpis i podać Swój Nick i jeslu jest to prawda ze są zaległości to pieniądze zostaną od ręki wypłacone Tylko proszę nie zapomnieć o dowodzie istnienia rzekomej zaległości tak zeby była podstawę wypłaty, niestety z fikcyjna zaległością będzie problem

Nie zapłacili
@Real

Jesteście żałośni żądacie dowodów na rzekomą zaległość a sami nękacie ludzi po kilka lat nie mają żadnych dokumentów potwierdzających istnienia długu, jesteście sławni nawet na (usunięte przez administratora) gdzie są nagrania waszych (usunięte przez administratora) jak wyłudzacie nieistniejące zobowiązania.

Qwerty
@Fredi

Polecam lekturę art 22 i 23 KP i powództwo o ustalenie...

@Fredi

To dopiero bzdura! wypłata po 4 miesiącach? Odkąd pracuję, a pracuję już dosyć długo, wypłata jest ZAWSZE ostatniego dnia m-ca, zawsze na czas. Nie wierzę, że ludziom chce się marnować czas i takie rzeczy wypisywać. Gdyby to była prawda można by pozwać takiego pracodawcę, a jakoś nikt tego nie robi...

Waldek

Ty chyba nie pracujesz w Vindix. Owszem wypłata jest zawsze ostatniego dnia miesiąca, ale zapomniałeś dodać że nie dzieje się to w każdym miesiącu.

Jakie są warunki zatrudnienia w VINDIX S.A.?

Warunki są standardowe, 3-miesięczny okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony. Oczywiście mówimy o umowie o pracę. Stała pensja plus premia uzależniona od wyników. Dodatkowo benefity, takie jak opieka zdrowotna, multisport, wyjazdy integracyjne.

Milord

Czego Ty wymagasz od (usunięte przez administratora) też możesz mówić żeby Cię nie okradał ale to nic nie zmieni, sprawę należy zgłosić na policję.

Są na forum jacyś pracownicy firmy? Czy Vindix szuka teraz ludzi do pracy? Jeśli wiecie cokolwiek na ten temat, napiszcie. Dziękuję!

j.kubiak53@wp.pl

Firma która powinna być dawno na dnie albo gorzej. Wasz Wielbiciel ?Dodaj treść twojego wpisu

Jak wygląda ścieżka awansu w VINDIX S.A.?

Ścieżka awansu to sprawa bardzo indywidualna i zależy z jakiego poziomu startujesz. Jeżeli jednak dopiero zaczynasz swoją drogę zawodową, to gdy osiągasz dobre wyniki i wyróżniasz się na tle pozostałych, możesz zostać kierownikiem lub koordynatorem. W firmie istnieje również rekrutacja wewnętrzna, co oznacza, że w zależności od preferencji, można migrować wewnętrznie między działami i w ich ramach awansować. Wszystko tak naprawdę zależy od pracownika i nie ma ustalonych ram, że awans należy się dopiero po przepracowaniu danego okresu.

Wolek

Sprawa celowego niepłacenia za wykonaną uczciwie pracę już zgłoszona do prokuratury, wszystkim poszkodowanym radzę zrobić to samo, pismo do prokuratora wtedy im zmięknie rura.

@Wolek

Zatem czekamy Możesz podesłać skan dla uwiarygodnienia? Czy kolejny spamik hejtku ? Trochę to dziwne ze wszystkie twoje czy wpisy raczej wasze bo piędź po różnymi Nickami wychodzą z tego samego IP kompa?

Blanka
@Real

Oddajcie moją kasę !!! Pracowałem 3 miesiące za darmo dla was i kasy jak nie było tak nie ma. Kiedy wreszcie zaległe przelewy ?

@Real

Dzień dobry. Co to jest "spamik, hejtku, piędź" Jeszcze raz pozdrawiam Twoją byłą nauczycielkę j. polskiego. ????

Nero
@Real

Ha ha ha ha ale inteligencja niedość że do pracy się nie weźmie to jeszcze do szkoły miała pod górkę. Zamiast pięć pisze piędź co za imbecyl????????????????????

Ola

Firma zalega z płatnościami wielu podmiotom, wynagrodzenia dostaje tylko kierownictwo, reszta pracowników musi się dopraszać o należną kasę.

@Ola

Ola proszę o dowody na to co piszesz, jak nie to rozumiem ze spotykamy sie w Sądzie za bezpodstawne pomówienia i oszczerstwa, są granice Pozdrawiam

Ola
@Real

Twoje straszenie Sądem jest żałosne, oddawajcie kase (usunięte przez administratora) a nie sądem straszycie.

@Ola

Dzieki za darmowa reklamę nawet czarny PR choć nie prawdziwy i mijający sie z prawda ale zawsze jest Ok ???? Pozdrawiam hejciski ha ha

Real

Losy Getbacku, ? pajace a kto najbardziej stracił na GB pracownicy czy ktos inny ? Pracownicy zarabiali krocie jak i V ????

@Ola

Ola weź sie do roboty bo szlyszslem ze i z nowej pracy chcą cię wywalić

Blanka
@Real

Czyli przyznajesz(usunięte przez administratora), życzę Ci żebyś też nie dostał wypłaty to zobaczysz jak to jest.

@Real

Dzień dobry. Wasze odpowiedzi jeżeli chodzi o pisownię i retorykę są zbliżone do wpisów Pani Beaty. Przypadek? Nie sądzę.

@Samael

Są na forum osoby, które mają najświeższe informacje związane z firmą VINDIX? Przede wszystkim interesuje mnie to, jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia dla nowo zatrudnionych osób? Chciałbym wiedzieć, czy można liczyć na otrzymanie umowy o pracę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Krzysztof

Standardem jest umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące, a potem umowa o pracę na czas nieokreślony. Zdecydowanie atutem tej firmy jest mała rotacja pracowników, więc jeśli obydwie strony są zadowolone, to po tych 3 miesiącach, przedłużenie umowy jest formalnością.

Krzysztof

To dobrze, że pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie i czuć się bezpiecznie. Jak wygląda wynagrodzenie i czy jest terminowo płacone, bo we wcześniejszej dyskusji ktoś wspominał o opóźnieniach. Czy mógłbyś poruszyć ten temat?

@Krzysztof

Tak jak wspomniałem - w firmie jest mała rotacja pracowników. Gdyby pensja nie była płacona terminowo, nie byłoby to możliwe. Potwierdzam, że wynagrodzenie jest zawsze na czas. Jeśli chodzi o zarobki - wszystko zależy od stanowiska i osiąganych efektów. Np. w CC jest podstawa plus % od odzysku.

Krzysztof

Dziękuję za odpowiedź. Skoro w dziale CC wynagrodzenie w głównej mierze uzależnione jest od procentu odzysku, który uda nam się wypracować, to rodzi tu się kolejne pytanie. Czy mamy wyznaczony jakieś minimum, które musimy odzyskać? Zakładając, że nowo zatrudnionej osobie w pierwszym miesiącu nie uda się nic odzyskać, czy może ona liczyć na zrozumienie od szefostwa? Z góry dziękuję za Twoją dalszą aktywność.

@Krzysztof

Procent, o którym wspomniałem, jest liczony od kwoty, którą uda nam się odzyskać. Nie ma limitu - ile wypracujemy, taki % otrzymamy.

Krzysztof

Rozumiem. Czekając na Twoją wypowiedź, nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie. Otóż ciekawi mnie, czy w trakcie trwania zatrudnienia w firmie VINDIX możliwe jest przejście na inne stanowisko? Mam tu na myśli sytuacje, gdzie pracownik chciałby dalej się rozwijać i spróbować swoich sił w innym dziale.

@Krzysztof

Oczywiście! Rozwój, awans, zmiana działu jest jak najbardziej możliwa i w firmie są pracownicy, którzy przeszli właśnie taką ścieżkę. Jeżeli pracownik chce zostać w firmie, ale z jakiejś przyczyny chce zmienić dział lub charakter pracy, zarząd jest na to otwarty.

Mariusz

Dobrze, że ktoś o to zapytał. Fajnie, że można liczyć na rozwój w firmie VINDIX. Ja chciałbym zapytać jeszcze, czy w okresie jesienno-zimowym pracodawca również prowadzi nabory, czy jak to ma miejsce w niektórych firmach, prowadzone są one tylko i wyłącznie w okresie wiosenno-letnim?

@Mariusz

Firma cały czas się rozrasta. Nabór nie jest sezonowy i tak naprawdę trwa cały rok.

Joanna

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko Prawnika https://www.vindix.pl/kariera .Wiesz coś więcej o tej posadzie? Jak w ogóle ogólna atmosfera u tego pracodawcy?

@Joanna

Z tego co wiem, nasza kancelaria prawna szuka aktualnie prawnika i praktykanta na płatne praktyki. Zespół jest młody, atmosfera przyjazna. Myślę, że jest to ciekawa opcja dla ludzi startujących w tej dziedzinie, świeżo po studiach lub w przypadku praktyk, dla studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie.

Dorota
@Real

I dobrze, że są takie dyskusje. Mnie tak zastraszyliście, że zapłaciłam Wam wszystko, a widzę - że nie musiałam, bo tak jak inne instyguje tego rodzaju wykupujecie przedawnione długi.

Łukasz

Wiesz może, czy po odbyciu praktyk istnieje szansa na otrzymanie zatrudnienia na stałe? Ciekawi mnie, czy były takie przypadku, że praktykant otrzymywał propozycję stałej umowy.

@Łukasz

Jasne, że tak. Mamy w firmie wiele przypadków osób, które zaczęły od praktyk a zostały na dłużej :)

Czy w momencie przedłużenia umowy na czas nieokreślony otrzymuje się podwyżkę? Wiecie jak to wygląda?

@Monika

To bardzo indywidualna kwestia i wynika z ustaleń, które poczyniliśmy przed zawarciem umowy. Nie ma tutaj stałej zasady.

Pracuś
@Real

To nie czarny PR ale fakty, ale co się dziwić jakiś śmiesznym spółkom z o.o. zakładanym przez wyłudzaczy kiedy moja wypłata??

już nie pracownik
@Krzysztof

Oczywiście musisz wpierw oszukać jakąś grupę na nieistniejące zobowiązanie wtedy dostajesz premie, a jak można odzyskać kasę skoro długi nie istnieją albo są przedawnione??

Nero
@Krzysztof

Oj jak ładnie sobie stworzyłeś monolog udając dwie osoby. Nie sądzę żeby ktoś w to uwierzył. Przecież gołym okiem widać że to pisze jedna osoba. Jesteście już tak zdesperowani że sami piszecie o sobie pozytywne opinie. Żenada. Do roboty się weźcie uczciwą praca jeszcze nikomu nie zaszkodziła

Jakub

Firma Vindix aktywnie uczestniczy w budowaniu pozytywnych standardów biznesowych poprawiając dyscyplinę płatniczą oraz kondycję finansową klientów. Główna działalność firmy skupia się na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Spółka świadczy kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie spraw. Obecnie pracodawca szuka prawnika, mobilnego doradcy klienta, specjalisty do spraw windykacji, specjalisty do spraw postępowania egzekucyjnego, a także oferuje staże i praktyki w dziale prawnym dla studentów. Jeśli będziecie zainteresowani dajcie znać na forum, gdy zdecydujecie się na rekrutację.

Szanowna Pani Dłużniczka
@Jakub

Aktywnie to uczestniczy w wykupywaniu przedawnionych długów (usunięte przez administratora)

@Szanowna Pani Dłużniczka

czy przedawnionych to trudno mi się wypowiedzieć, jak do tej pory w przypadku vindix miałem do czynienia z roszczeniami bezzasadnymi

Maria
@antywindykator

Nie da się nie zauważyć, że bardzo aktywnie uczestniczysz w dyskusji o VINDIX. Jest to co prawda forum przeznaczone głównie dla pracowników tej firmy, ale opinie osób inaczej z nią powiązanych cenimy sobie w równym stopniu. Czy udało Ci się -chociaż częściowo - rozwiązać problem, jaki masz z tą firmą? Powiedz nam coś więcej, ale pamiętaj o kulturalnym słownictwie.

Mona
@Szanowna Pani Dłużniczka

Potwierdzam. Zastanawiam się czy iść z tym do sądu. Wydzwaniają kilka razy dziennie.

Maria
@Mona

Nie da się ukryć, że Ty również masz problem z tą firmą - dlatego bardzo zaczyna mnie to niepokoić. Może zamiast od razu udawać się do sądu, warto byłoby osobiście porozmawiać z kimś, kto nią zarządza? Myślałaś o takim, mniej drastycznym rozwiązaniu? Bardzo jestem ciekawa, jak przedstawiają się aktualne warunki pracy w VINDIX. Dlatego jeśli znajdzie się tu jakiś pracownik tej firmy, to zachęcam do pozostawienia tu opinii na temat tego pracodawcy.

Testosteron
@Maria

To forum jest po to żeby każdy kto będzie chciał podjąć pracę w tej firmie wiedział że będzie musiał zastraszać i nękać ludzi za jakieś nieistniejące bezzasadne długi które to istnieją tylko w głowach tych naciągaczy.

Zostaw merytoryczną opinię o VINDIX S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w VINDIX S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VINDIX S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VINDIX S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VINDIX S.A.
2.2/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Wincentego Rzymowskiego 53
    02-697 Warszawa