Opinie o Gerda Broker Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gerda Broker Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gerda Broker Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gerda Broker Sp. z o.o. w Wrocław

Czy Gerda Broker Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Ona Nowy wpis

I co dalej? W 2022 postępowanie było zawieszone, czekali na opinię biegłego. Jaki stan na dziś? Macie szanse na odzyskanie pieniędzy? Czy pracownicy też mieli z tym problem?

zorientowany Nowy wpis

Spółka zawarła układ z wierzycielami, obligatariusze dostaną jakieś pieniądze - ale osoby, które zamieniły produkty na akcje mogą sobie je w zasadzie powiesić na ścianie. Jest opcja, żeby i te pieniądze odzyskać ale te roszczenia wkrótce się przedawniają. Najlepiej próbować wytoczyć pozew zbiorowy - szukamy chętnych żeby go złożyć zainteresowanych zapraszam do kontaktu marcinbaranowski89@gmail.com

Wiecie może, czy w Gerda Broker Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gerda Broker Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Na jakie benefity można liczyć w Gerda Broker Sp. z o.o.?

dobra rada

Omijaj Gerda Broker szerokim łukiem jeżeli nie chcesz stracić środków finansowych!

Zofia
@dobra rada

A co się takiego stało, że coś straciłeś?

dobra rada
@Zofia

"COŚ" się stało, że straciłem w sumie 75.000-zł. Zainwestowałem 35.000-zł w Energetyczne Centrum S.A., które po 4 miesiącach ogłosiło upadłość. Pozostała kwota była inwestycją w Fluid z Sędziszowa, która również szybko splajtowała. W obu przypadkach byłem zapewniany przez pracowników Gerdy Broker, że jest wszystko w porządku. Nawet kiedy przyszedłem z kopią postanowienia o upadłości dalej słyszałem, że "Jest OK!". W Fluidzie wiceprezes zarządu Łukasz Pietrzykiewicz do końca zwodził mnie w przekonaniu, że nie stracę zainwestowanych środków finasowych. Bardzo wiele osób spotkał los podobny do mojego i dlatego moja rada aby Gerda Broker omijać szerokim łukiem!

Dominika
@dobra rada

A co miałeś w umowie na temat ich odpowiedzialności za inwestowanie klienckich pieniędzy?

@dobra rada

Łukasz Pietrzkiewicz również i moim przypadku zwodził mnie do samego końca. Teraz bryluje na Linkedln tak jak by nic za jego przyczyną nie stało się złego innym - w moim przypadku, to kwota 48.000-zł.

marek

powoli oddali środki .... 503.313.318 ten pan z kancelarii zalatwil splate i jeszcze w jednej kwestii finansowej mi doradził, serdecznie polecam z podziękowaniami Marek.

Maciek
@marek

Ile bierzesz za reklamowanie tej kancelarii?

Czy Gerda Broker Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jurek

Gerda Broker to nie firma, a grupa przestępcza, której kierownictwu przedstawiono zarzuty zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania! Cała struktura tej organizacji, to ludzie nieodpowiedzialni, fałszywi i skompromitowani. Jeżeli dalej Ciebie interesuje praca u nich, to moje wyrazy współczucia!

Iza
@Jurek

Skoro zarzuty zostały przedstawione, i spółka jest w takich taraptach to jak nadal funkcjonuje? Czy coś mnie ominęło?

Arek

Osobom które jeszcze nie otrzymały zwrotów pieniędzy ze swoich "inwestycji" pozostawiam numer do firmy która odzykała dla mnie od nich pieniądze i polecam 881.501.751

@Arek

Jak chodzi o obligacje to rowniez polecam

Jurek

Czy nie jest to przypadkiem reklama tej Firmy? Jest, to kolejna wiadomość "zachwalająca" skuteczność owej Firmy przypisanej do tego nr telefonu.. Dlaczego nie podałaś z jakiej, to firmy odzyskałaś zainwestowane środki finansowe? Jakie byłi Twoje koszt tej współpracy? Jak widać jest sporo pytań!

Piotrek
@Jurek

A ja dziś zadzwoniłem pod ten "zachwalany" numer i rozmowa bardzo konkretna sporo się dowiedziałem, nawiążemy współpracę

@Piotrek

Jak będą jakieś efekty, to b. dobrze by było jak na forum pokazały by się informacje w tej sprawie. Życzę spełnienia oczekiwań - POWODZENIA! Spróbuję i ja skorzystać z tego numery telefonu.

@Jurek

wystarczy wpisać ten numer w przeglądarce, ogłaszają się wszędzie jak to szybko odzyskują pieniądze. Firma założona przez dwójkę nastolatków niecały miesiąc temu, a oni mają już tyle sukcesów. Przecież to śmierdzi na kilometr. Sprawe należy zgłosić do odpowiednich organów, skoro wszyscy sa bezradni, a im w przeciągu kilku dni sie udało. Może organom ścigania zdradza swoja tajemnice.

Jurek

Czy ktoś poszkodowany przez Gerda Broker odzyskał "zainwestowane"/utracone środki finansowe? Jeżeli TAK, to kto prowadził takie działania ( jaka firma? )?

poszkodowanypgerdabroker
@Jurek

tak prokuratura Okregowa wawa - sygn akt 89.2020 prosze o maila na jurkiewicztade@hotmail.com

Czy istnieje możliwość rozwoju w Gerda Broker Sp. z o.o.?

kardiolog

Pytanie jest chyba żartem! Rozwój Gerda Broker może mieć miejsce na Oddziale Zakładu Karnego i niech się tam (usunięte przez administratora)"rozwijają" jak najdłużej! Życzę im tego z głębi mojego serca.

gość
@kardiolog

Zgadzam się z opinią i życzę wszystkim pracownikom i członkom Zarządu długoletnich wyroków ...

Czy Gerda Broker Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Jurek

Gerda Broker, to był jeden z większych przekrętów po 1990 roku w naszym kraju! Kierownictwo tego badziewia trafiło za kraty. Zostały po ich działalności setki oszukanych ludzi, którzy stracili oszczędności swojego życia! STUDENCIE sam sobie teraz odpowiedz na pytanie o staże.

M

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu z nasza Kancelarią 788 994 397.

Jurek

Gerda Broker, to zbiór (usunięte przez administratora) i kanciarzy od podstawowych pracowników do zarządu tej bandy kanciarzy!

500-467-204

Kontakt w sprawie płatności

Poszkodowani

Witam, proszę o kontakt osoby poszkodowane. Temat pod prokuraturę - zbierzmy siły. 508 808 215

poszkodowanipgerdabroker
@Poszkodowani

Poszkodowanipgerdabroker !!! juz sie toczy w Prokuraturze Okregowej w warszawie - na Chocinskiej 27 tel. 22 217 32 11 - wydz.pg2@warszawa.po.gov.pl - jak i o kontakt z CBA Insp. Tomasz cba247@cba.gov.pl - sprawa przeciwko Gerda Broker sp. z o.o. i Emitentowm pod sygnatura PO II Ds. 89.2020 Prosze do nich skladac swoje "karty szkody" by mogli postawic ostatecznie odpowiednie zarzuty - na dzis by otworzyc sprawe postawili zarzuty na 17 milonow jakie maja twardych zarzutow - mamy jeszcze dwa miesiace na zlozenie naszych informacji bo na tyle sa zatrzymani...

Pomogli
@Poszkodowani

Polecam bardzo mi Pan pomógł

Mikołaj

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. 882-126-851

Powiedzcie, czy w Gerda szukają ludzi do pracy? Interesuje mnie też, jak ogółem wygląda aktualna sytuacja firmy, czy warto spróbować pracy tam, czy niezbyt i dlaczego. Dzięki.

Olek
@Ewa

Jeśli potrafisz kraść to nadasz się idealnie :)

@Ewa

Ależ "Gerda" to nazwa handlowa którą na licencji ma kilka firm. Kilkanaście. Więc trzeba po robotę dokładnie do tej co się chce. A reszta tu pierdoły pisze, zamiast zamustrować się do policji czy prokuratury. Wezmą takich.. :)

krystyna

Do tych wszystkich oszustw dołożę obligacje ECA- CHP w Andrychowie gdzie Gerda nie czuje się za nic odpowiedzialna i kieruje po roku do emitenta, który nawet nie odpowiada na pisma czy mejle.Czy tak ma wyglądać etyka i uczciwość w biznesie. ?

Iwona
@krystyna

Skontaktuj sie ze mna na emal:(usunięte przez administratora) tez zostalam oszukana i chcialabym wiedziec co mozna zrobic w tej sprawie aby odzyskac pieniadze na spolce Andrychow

Redox

Oj się bedzie działo, już niedlugo

Maciej
@Iwona

Wczoraj były aresztowania prezesów spółki dokładnie za to samo co robi Alpha Bridge Broker. (usunięte przez administratora) wszystkich, wciąż oferują obligacje bez zezwolenia, transfery pieniędzy za granicę, przepisywanie majątków na rodziny...a policja i prokuratura nic z tym nie robią. Dziwne

Olek
@Maciej

Zaraz powstaną inne takie piramidy, spokojnie!

poszkodowanipgerdabroker

Byc moze Pan prowadzi - ale nie Pan doprowadzil do zatrzymania, wiec ostroznie z reklama - bo to jest juz nacizaganie nieswiadomych - jak podobnie robila gerda.

Wojtek
@poszkodowanipgerdabroker

A to po stronie prawników leży obowiązek zakucia kogoś w kajdanki? Pierwsze słysze! Człowiek uczy się jednak całe życie. Rozumiem, że lepiej kierować się Pana działaniami Panie Tadeuszu, wysyłając do prokuratury "kartę szkody"? Jak kto woli, taki nasz naród, sami będziemy się leczyć, sami będziemy prowadzić postępowania w sprawie piramidy finansowej, sami wiemy lepiej. Oby więcej takich jak Pan, naróbcie sobie bałaganu w sprawie, jak wam przyjdzie odpowiedzieć na jakiekolwiek pismo to strzelicie sobie w kolano, a co za tym idzie - więcej kasy dla nas. Jak Pan ma w zwyczaju powiadać, ukłony!

HepInvest

Zapraszamy wszystkie osoby poszkodowane działaniami Gerda Broker do kontaktu - specjalizujemy się w obsłudze inwestorów, który utracili swoje należności na skutek nietrafionych decyzji - HelpInwest.pl - e-mail: pomoc@helpinwest.pl

Poprawny adres: HelpInvest.pl
@HepInvest

Poprawny adres e-mail: pomoc@HelpInvest.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Gerda Broker Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gerda Broker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gerda Broker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gerda Broker Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gerda Broker Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Rzymowskiego 31
    02-697 Wrocław