Fundacja Marka Kamińskiego

Gdańsk

Opinie o Fundacja Marka Kamińskiego

CośNiePykło

do @pracownik - hahhaha chyba sobie Pan K. wynajął ludzi do pisania pochlebnych opinii, to samo sie dzieje na profilu Inveny. Ludzie - nie dajcie się omamić - dla przykładu ogłoszenie Specjalisty ds. social media pojawia sie cyklicznie, by wydobyć pomysły od kandydatów. to jest kpina. Uważajcie ludzie :)

pofakcie

Niestety pozostaje mi się zgodzić ze wszystkim, co zostało napisane powyżej. Można jeszcze dodać, że prezeską Fundacji jest osoba zarządzająca przede wszystkim wyżej wspomnianą firmą i jest równie nieobecna co Kamiński. Raczej się to nie zmieni, a jeśli miała to być fundacja, która ma polepszyć wizerunek Pana Marka to niech zacznie od polepszania fundacji od środka. Wzorcowe zmarnowanie szansy i coraz więcej opinii od osób, że tam na pewno nie warto aplikować. Można zaliczyć do pracowniczej czarnej listy.

CośNiePykło

zgadzam się z Wami wszystkimi. byłam na rozmowie u nich, tj na dwóch (w tym samym dniu). chodziło jedynie o pomysly nt różnych rzeczy: strategie marketingowe, gadżety, komunikaty na social media. Firma, która w tym pośredniczy to Invena, gdzie pan Marek pelni funkcję jakiegoś dyrektora. po rozmowach nawet nie zadzwonili do mnie, nawet nie pofatygowali się o głupiego maila. jaja sobie robią z ludzi :)

anonim1

Wszystko o czym opowiadali poprzednicy się zgadza, z wyjątkiem tego, że pisze się jakieś bzdury pod palmą...To nie palma, to biurka w firmie Pana Marka zajmującej się bateriami łazienkowymi. Teraz wiem, że to był zimny prysznic.

Shadid

Profesjonalizm to ich drugie imię. Nie no, żarcik taki. Odradzam pakować się do pracy w tym miejscu. Spotka Was tylko rozczarowanie za fasadą znanego nazwiska. Medialny wizerunek zazwyczaj mija się z rzeczywistością. A tak swoją drogą taka przypominajka http://www.polskatimes.pl/artykul/190252,fundacji-marka-kaminskiego-grozilo-zawieszenie,id,t.html

Joni

Również nie polecam. Juz kilkustopniowy proces rozmowy kwalifikacyjnych jest co najmniej nieprofesjonalny. Trwa kilka godzin, proszą o wypisanie wszystkich konkursów, dotacji, napisania eseju po angielsku. A to wszystko bez uprzedzenia i na kolanie pod palmą, bo akurat nie ma wolnego biurka. Chaos i kpina z ludzi.

Nie polecam. Ciężka atmosfera, nieładne traktowanie ludzi (usunięte przez administratora)

Mewa
@Były pracownik 24.04.2014 10:30

A dlaczego pod tą opinią jest info, że usunięte przez administratora? Przecież to sama prawda, w fundacji wykorzystuje się ludzi, zatrudnia na okres próbny, sam Kamiński wyśmiewa się z błędów swoich pracowników, a jak już kogoś zwalania (rotacja jest tam wielka) to nawet nie sam osobiście. Nawet do widzenia wam na koniec nie powie, o podziękowaniu za pracę już nie wspomnę.

Anonim

ZDECYDOWANIE nie polecam, rotacja duża związana z wyciskaniem ludzi jak cytryny a w zamian "premie uznaniowe", które przy byle powodzie wypłacane nie są. w samej fundacji obłuda i atmosfera straszna. pracy sporo i z pewnością będą wymagać pozyskiwanie kasy - od czego mogą uzaleznić dalszą współpracę.

Zostaw opinię o Fundacja Marka Kamińskiego - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Marka Kamińskiego