Fundacja Marka Kamińskiego

Gdańsk

Fundacja Marka Kamińskiego

Opinie o Fundacja Marka Kamińskiego

xxxx

Możliwości rozwoju są, natomiast takim kosztem, ze nikt tego nie wytrzymuje. Zarząd zatrudnia pracowników bez doświadczenia, ponieważ nikt kto ma doświadczenie nie chce tam pracować. W całej fundacji są dwie, może trzy, osoby ze stażem dłuższym niż 6 msc. Na początku roku ze względu na duże problemy personalne oraz organizacje wyprawy do Chin, zatrudniono dużo więcej osób niż zwykle, chcąc mieć zabezpieczenie kadrowe, może stąd te pozytywne opinie, wtedy jeszcze mieli chęci i pozytywne nastawienie, dziś ich nie ma. Zero życia prywatnego. Właściciel jest niezwykle rozkapryszonym człowiekiem, firma Invena jest po to by zarabiać na jego kolejne mało ekscytujace wyprawy i taki to oto człowiek fundacji. Z firmą Invena ma tyle wspólnego, że jest jej właścicielem i to koniec, zdjęcia na portalach są dla picu . Zero poszanowania dla współpracowników i pieniędzy.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Fundacja Marka Kamińskiego? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Jest git

Nie wiem skąd poniższe opinie - mogę jedynie snuć domysły. Współpracuję z Fundacją i mogę wyrazić się tylko i wyłącznie pozytywnie! Możliwości rozwoju, współtworzenia niezwykłych projektów i kreatywna przestrzeń dla Twoich pomysłów - tak można opisać FMK! :) trzeba ino pracować, a to nie dla wszystkich jest oczywiste w pracy :D Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że lepiej samemu wyrobić sobie opinie niż sugerować się hejtem, bo do takowego chętnych zawsze jest wielu ;) Nie wiem jak było kiedyś, wiem co jest teraz - a jest dobrze, a nawet lepiej :)

Przyszłość
@Jest git 13.04.2018 09:24

Potwierdzam! Pracuję w Fundacji i może warto patrzeć w przód, a nie wracać do historii, której zresztą nie znam....Obecnie jest bardzo dobra atmosfera, w której tworzone są fantastyczne rzeczy!

Bzdury

Nie wiem skąd poniższe opinie, ale w Fundacji nie dość, że każdy może robić rzeczy wielkie, to każdy ma możliwości rozwoju - trzeba tylko chcieć i działać :) Albo na przestrzeni czasu dużo się zmieniło, albo osoby, które wypisują tutaj opinie liczyły na prosta korporobote, gdzie udaje się speca, a efekty pracy to rzecz drugorzędna ze względu na ogromne budżety ;)

nie jest git
@Bzdury 11.04.2018 23:14

tak, trzeba sprawdzić samemu. Wielu sprawdziło i wielu się przekonało, że nie warto. Permanentne rekrutacje o czymś świadczą.

Bzdury
@nie jest git 17.04.2018 23:37

świadczą o jednym - rozwoju i coraz większej ilości pracy :)

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Fundacja Marka Kamińskiego o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

anonymous

Szkoda, że to kolejna fundacja, która psuje opinię innym eksperckim organizacjom, niestety na Pomorzu ten sektor niewiele ma wspólnego z profesjonalizmem. Szkoda, ze to taka zabawa ludźmi. Ogłoszenia sa non stop od lat.

Anita

Może warto o wszystkim informować Pana Marka?

Marta

Nie polecam, duże rozczarowanie.

ewaś

niestety wszystkie te informacje to prawda.... wiem, pracowałam... odradzam. Dobre opinie tutaj to zasługa Pani Olgi. Troche wstyd, ze takm łatwo przychodzi Pani kłamać.... Nie jest dobrze w Fundacji. Nikomu na niczym nie zależy. Pana Marka nie ma. Niepotrzebnie we wszystkie procesy wmieszana jest Invena. Bałagan, zamieszanie, traktowanie ludzi niepowaznie, wyciaganie pomysłów. szczerze odradzam. o, taka praca na przeczekanie.

CośNiePykło

do @pracownik - hahhaha chyba sobie Pan K. wynajął ludzi do pisania pochlebnych opinii, to samo sie dzieje na profilu Inveny. Ludzie - nie dajcie się omamić - dla przykładu ogłoszenie Specjalisty ds. social media pojawia sie cyklicznie, by wydobyć pomysły od kandydatów. to jest kpina. Uważajcie ludzie :)

pofakcie

Niestety pozostaje mi się zgodzić ze wszystkim, co zostało napisane powyżej. Można jeszcze dodać, że prezeską Fundacji jest osoba zarządzająca przede wszystkim wyżej wspomnianą firmą i jest równie nieobecna co Kamiński. Raczej się to nie zmieni, a jeśli miała to być fundacja, która ma polepszyć wizerunek Pana Marka to niech zacznie od polepszania fundacji od środka. Wzorcowe zmarnowanie szansy i coraz więcej opinii od osób, że tam na pewno nie warto aplikować. Można zaliczyć do pracowniczej czarnej listy.

@pofakcie 29.05.2017 21:11

Pracuję w Fundacji od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Zgrany zespół, fajni ludzie, a przede wszystkim ciekawe projekty i można się dużo nauczyć .

CośNiePykło

zgadzam się z Wami wszystkimi. byłam na rozmowie u nich, tj na dwóch (w tym samym dniu). chodziło jedynie o pomysly nt różnych rzeczy: strategie marketingowe, gadżety, komunikaty na social media. Firma, która w tym pośredniczy to Invena, gdzie pan Marek pelni funkcję jakiegoś dyrektora. po rozmowach nawet nie zadzwonili do mnie, nawet nie pofatygowali się o głupiego maila. jaja sobie robią z ludzi :)

anonim1

Wszystko o czym opowiadali poprzednicy się zgadza, z wyjątkiem tego, że pisze się jakieś bzdury pod palmą...To nie palma, to biurka w firmie Pana Marka zajmującej się bateriami łazienkowymi. Teraz wiem, że to był zimny prysznic.

Shadid

Profesjonalizm to ich drugie imię. Nie no, żarcik taki. Odradzam pakować się do pracy w tym miejscu. Spotka Was tylko rozczarowanie za fasadą znanego nazwiska. Medialny wizerunek zazwyczaj mija się z rzeczywistością. A tak swoją drogą taka przypominajka http://www.polskatimes.pl/artykul/190252,fundacji-marka-kaminskiego-grozilo-zawieszenie,id,t.html

Joni

Również nie polecam. Juz kilkustopniowy proces rozmowy kwalifikacyjnych jest co najmniej nieprofesjonalny. Trwa kilka godzin, proszą o wypisanie wszystkich konkursów, dotacji, napisania eseju po angielsku. A to wszystko bez uprzedzenia i na kolanie pod palmą, bo akurat nie ma wolnego biurka. Chaos i kpina z ludzi.

monique
@Joni 08.07.2016 12:49

Bo oni tak naprawdę poszukują tam pomysłów, a nie pracowników. Taka prawda.

Nie polecam. Ciężka atmosfera, nieładne traktowanie ludzi (usunięte przez administratora)

Mewa
@Były pracownik 24.04.2014 10:30

A dlaczego pod tą opinią jest info, że usunięte przez administratora? Przecież to sama prawda, w fundacji wykorzystuje się ludzi, zatrudnia na okres próbny, sam Kamiński wyśmiewa się z błędów swoich pracowników, a jak już kogoś zwalania (rotacja jest tam wielka) to nawet nie sam osobiście. Nawet do widzenia wam na koniec nie powie, o podziękowaniu za pracę już nie wspomnę.

Anonim

ZDECYDOWANIE nie polecam, rotacja duża związana z wyciskaniem ludzi jak cytryny a w zamian "premie uznaniowe", które przy byle powodzie wypłacane nie są. w samej fundacji obłuda i atmosfera straszna. pracy sporo i z pewnością będą wymagać pozyskiwanie kasy - od czego mogą uzaleznić dalszą współpracę.

Zostaw opinię o Fundacja Marka Kamińskiego - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Marka Kamińskiego