Opinie o bankmillennium.pl - Bank Millennium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Millennium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Millennium S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium S.A. w Warszawa

Linki

W całym banku w maju i w czerwcu byly podwyzki jeśli chodzi o pracowników oddziału. Jakie podwyzki dostaliście?

Witam Byłam pracownikiem banku millenium w Zielona Góra Focus moll . Jednakże zachowanie,podejście kierowniczki placówki zostawia wiele do życzenia. Osoba z bardzo ograniczona wiedza,kompletny brak empatii z jej strony wieczne wymuszanie,zastraszanie, wciskanie produktów aby tylko sztucznie wyrobić plan. Może tak było to przyjęte w Eurobanku z którego się wywodzi lecz na standardy banku millenium to wpływa ujemnie ,zniechęca to wręcz do pracy zwłaszcza z tak negatywna osoba która uważa że wszystkie rozumu posiadała. Może w końcu ktoś przejrzy na oczy i zobaczy że doświadczeni pracownicy odchodzą z powodów kadr kierowniczych. Może Pani A.... w Poznaniu też przejrzy na oczy wyciągnie wnioski. Jaki jest powód zwolnień, odejść pracowników nie tyczy się to tylko tego jednego oddziału w Zielonej Górze.

A jaki czas pracowałeś w tym oddziale ?

Koper

Najgorszy bank z jakim się spotkałem, spłata raty przypada w weekend, przelew puszczony w niedziele a w poniedziałek windykacja i naliczanie odsetek. Rekomenduje omijać szerokim łukiem. Za niedopłatę rzędu kilkudziesięciu groszy straszą BIKiem

Joaszi

Najgrorszy bank w którym załatwiałam sprawy. Nie moge zapłacić za fakturę bo nie mają wydać pieniędzy. Tylko w Wałbrzychu taki cyrk

Opiekun Klienta

obrzydliwe, naprawdę obrzydliwe podejście do osoby która się rekrutuje tylko dlatego, że nie ma zrobionych studiów (o których w ofercie pracy nawet nie wspomniano że są wymagane, co dziwne, w pierwszym etapie rekrutacji Pani również o tym nie wspomniała, a wręcz była zachwycona moim dotychczasowym doświadczeniem). Szanowna pani Dyrektor banku do którego aplikowałam nie była w żadnym stopniu przygotowana do rozmowy, nie miała mojego CV a pytania wymyślała patrząc się w okno i mrucząc "hmmmm o co by tu jeszcze zapytać..." Niemalże po każdej mojej odpowiedzi kpiąco się uśmiechała i traktowała tak, żebym się czuła gorsza przez brak tego durnego papierka który z pewnością świetnie uzupełniłby jej młody, pełen werwy zespół uśmiechniętych ludzi w tym oddziale. nie omieszkała ciągle wspominać o moich poprzednikach których miała na rozmowie i jacy świetni ludzie to byli. zasugerowała, że to dziwne, że mówię że lubię się uczyć skoro nie mam studiów, że jej się to GRYZIE. na moje stwierdzenie że brak studiów nie tworzy znaku równości z brakiem chęci do nauki, pani poczęstowała mnie tym samym dobrze mi już znanym obrzydliwym kpiącym uśmiechem. z chęcią bym owa panią wymieniła tutaj z nazwiska, ale ja, w przeciwieństwie do niej, mam trochę więcej kultury osobistej i nie zrobię tego, ale polecę wam omijać oddziały tego banku jak najszerszym łukiem.

czy mam studia i czy zamierzam je robić; ile chce zarabiać; i polecenia zareklamowania się

Maciej

Scam.Pytają się notorycznie w terenie czy nie chciałbym założyć konta. W czasie rozmowy mówi się dlaczego nie chce założyć konta i mówi "To chociaż pokaże panu naszą aplikacje".Myślę ok pokazanie to nic złego.Pobieram apke a w pewnym momencie widzę że aby się zalogować należy się zarejestrować i chcieli abym dał dowód osobisty. Tu mi się zapaliła lampka że pomimo mojej woli zakładają mi konto. Zrezygnowałem z dalszego postępowania i zakończyłem rozmowę. NIE POLECAM!!!!!

Michel

Widzę ze piszą kierownicy Departamentów. Ten Bank jest najgorszy jaki może być. Zero reakcyjności w stosunku do klientów. Cisną na maksa kredyty. Niezależnie czy mamy dotyczynienia z emerytka która ma najmniejsze świadczenie. Po 5 latach pracy, miałem Tylko podwyżkę związana z inflacja. Cieszę się ze już nie pracuje w DBB. Praca to (usunięte przez administratora). W tym momencie prowadzę postępowanie Sądowe wobec tego Banku w celu uzyskania odszkodowania za dyskryminacje i brak możliwości awansu. Pozdrawiam

Wow

A dyskryminacja w jakim kontekście była? Ps. Powiedzenia

@Michel

Nie jestem kierownikiem, trochę jeszcze przede mną :P Pracuję w DBB ale nie w dziale sprzedaży. W tym banku departamentów jest kilkanaście, a każdy z nich ma kilka różnych działów. Jak Ci nie odpowiada praca, którą wykonujesz to zawsze jest przestrzeń żeby to stanowisko zmienić. W BM funkcjonuje coś takiego jak wewnętrzna giełda pracy a oferty same spływają na skrzynkę mailową. Wystarczy tylko poczytać i aplikować jak coś Ci nie odpowiada. Jak już wspomniałam trochę inicjatywy. Wiadomo, że nikt Ci nie przyjdzie z papierkiem i nie zapyta @Michel chcesz być kierownikiem bo mam akurat wolne etat...

@Michel

Najwyraźniej nie miałeś kompetencji aby awansować, życie. :)

Ciekawa

A powiedz mi jak relacje z kierownikami I czy jest duza presja na wynik? Bo teraz pewnie ciezko z wyrobieniem planow kiedy ludzie pewnie nie biorą kredytów ? Z jakiej miejscowości pracujesz ?

Ciekawa
@Michel

Koniecznie daj znac czy udało Ci się uzyskać od nich jakieś pieniądze bo rzadko się słyszy ze ktoś występuje indywidualnie przeciwko takiej korporacji. Musisz mieć cHyba silne dowody?

@Ciekawa

@Ciekawa relacje z kierownikami całkiem spoko, cały mój zespół jest podzielny na 3 mniejsze podgrupy w związku z tym jest 3 kierowników i każdy super. Mega pomocni mili, nie ma jakichś złośliwości. Wiadomo jak trzeba sprężyć poślady to sprężamy, w końcu to praca a nie wakacje... Jestem z woj. śląskiego ;)

Rekruter
@Michel

Reprezentuję agencję rekrutacji West Work Service. Prowadzimy projekt rekrutacyjny dla Klienta bankowego w Krakowie na zróżnicowane stanowiska, w tym specjalistyczne i wyższego szczebla. Czy byłaby Pani zainteresowana poznaniem oferty, którą nasz Klient jest w stanie zaproponować? Zapraszam do kontaktu: biuro@westworkservice.pl +780 461 443

Pracuje we Franczyzie

Czy możesz rozbudować zdanie „ właściciele cisną na maska, zyskami się nie dzielą, a tylko maja coraz większe oczekiwania.” Czy pracowałaś we franczyzie ? Czy miałaś bezpośrednio kontakt z właścicielami placówek ? Czy prowadziłaś kiedyś firmę aby komentować „ zyskami się nie dzielą, a tylko maja coraz większe oczekiwania” Czy w placówkach własnych nie ma ciśnienia na sprzedaż ? jeśli nie to za co jesteś rozliczana :-) Rozumiem, że praca zdalna daje Ci Konfort pracy tylko zamknięta w czterech ścianach i klepanie po plecach kierownika Ci wystarczy . Awanse daje ci poczucie jaka to jesteś wspaniała :-) Proponuję uzbieraj kasę na otwarcie placówki franczyzowej i podziel się zyskami :-)

Jarosław

Jak z kierownictwem masz spoko relacje to już duży plus. A jak jest z godzinami pracy? Bo jak piszesz że trzeba się sprężać to może są dni w których jest więcej pracy i trzeba dłużej zostawać? Ty czasem siedzisz po godzinach?

Magicmedzik

Jestem nowa klientka Millennium i przez szukanie informacji opinii o promocji 400zl za założenie konta, dopiero teraz czytam opinie innych korzystających ( bądź już nie ) ludzi, nie jestem w stanie ich ocenić ale ta promocje mogę ocenić ponieważ spełniam jej warunki, a żadnego 400zl nie otrzymałam. Pytanie czemu?

Viktoria
@Michel

Żałuję, że tam pracowałam, napracowałam się, nasprzedawałam a pieniądze za wypracowany wynik perfidnie mi odbierano. Kilka lat minęło i wstrętne wspomnienia zostają. Żałuję, że nie podałam BM do sądu jak sama się wyzwoliłam z tego ... nie napiszę bo skasują, w sumie za to samo. (usunięte przez administratora)kierowniczki ze średnim wykształceniem, brakiem kultury i psychopatyczną przyjemnością wyżywania się na pracownikach. Powodzenia.

llime
@Viktoria

To prawda. Mam wrażenie, że ludzie jak dostają kierownika to przestają być ludźmi, a im więcej podwładnym kasy zabiorą, tym większa jest ich premia.

Gabriela
@Rekruter

To bank nie zatrudnia bezpośrednio tylko przez agencję? Umowa jest podpisywana pomiędzy pracownikiem a bankiem czy pomiędzy pracownikiem a agencją?

Zdradź proszę w którym banku są takie premie za sprzedaż;)

Też jestem ciekaw, bo od czasu reformy wynagrodzeń to nie ujrzałem ani jednej premii. Ponadto target na konta zwiększony, by uniknąć wypłaty tej premii a wiadomo nie ma kont nie ma hajsu nawet jak kredyty zrobisz na ponad 100 %.

Ja odniosłam się do komentarza który został usunięty.... Mianowicie że u konkurencji za 1,5 banki inwestycji dostaje się koło 50 k premii na oddział. Co do premii w Millennium ja ja dalej widzę co miesiąc. Od czasu reformy wynagrodzeń faktycznie jest ona minimalna i podwyżka którą dostałam nie pokryła nawet w połowie premii którą utraciłam. także również w rzeczywistości jestem na minusie ale jakaś premia wpływa co miesiąc na konto.... Dlatego tak bardzo zaciekawił mnie fakt gdzie takie premie za targety wypłacają;)

Ryszard

Najgorszy bank. Mnóstwo problemów z obsługą kredytu. Umowa kredytu, którą rozumieją tylko nieliczni analitycy tego parabanku. Odradzam.

Niko..

Czy jak ojciec z córko pracująca razem i ma dwóch młodych pod sobą... Gazetę czytać szlugi palić robić sobie zakupy... Parę godzin stać w kolejce po monety bo zbiera.... to może takie zeczy robić w czasie pracy..

polak

Bank zatrzymuje swiadczenia rodzinne mimo ze nie powinien gdyz okresla to scisle jeden artykul art. 833 § 6 k.p.c.. Mimo telefonow to filli glownej bank nie zareagowal. Odradzam kazdemu zalonienie tam konta.

Konkurencja

Czy w wielkopolskich oddziałach millenium wciąż przeprowadza się lewe rekrutacje na oczach pracowników by straszyć ich utratą pracy?

Dgvx
@Konkurencja

Brzmi jak jeden z genialnych pomysłów naszego kierownictwa :D, tak z ciekawości który geniusz tak robi?

Dyrektor
@Dgvx

Który nie robi? ;) Trochę to niemoralne, ale...

Cddd
@Konkurencja

U mnie kiero cwaniakował ze powprowadza plany naprawcze i straszył ze umów mnie przedłuży to później sam siedział na kasie przez jakiś czas jak zebrał 4 wypowiedzenia. Polecam :D

Doświadczony
@Konkurencja

Ale rozmowy się odbywały czy tak jak u mnie, trzy osoby na jedną godzinę, a regionalny nie dociera. Dyrektor oddziału w szkou, że jakaś rekrutacja, wydzwania, doradcy szeptają w panice. Na głośniku przy pracownikach ostro wtedy zjechałem kolesia. Niestety nie pamiętam nazwiska. Rozłączył się gdy się zorientował, że cały oddział słucha jak się go jxxxe. Trochę potem żałowałem, że zamknąłem sobie drogę, ale tylko trochę i tylko przez moment.

Były

Kalitka...Kalatka? Jakoś tak?

Xx
@Były

Z tego co słyszałem to Kalitka akurat był jednym z łagodniejszych czubów regionalnych. Z Olgą dopiero są niezłe jazdy…

@Doświadczony

Dyrektor oddziału ? Nie wiem skąd się urwałeś i co z czym pomyliłeś ale w Millennium nie ma takiego stanowiska jak Dyrektor oddziału ;)

xxx
@Xx

Ona to same tabelki, z tygodnia na tydzień nowe wymyśla do wypełniania.

Zuza

Dyrektor czy kierownik czy menadżer, czepiasz się bez sensu. Przecież niedoszły pracownik nie interesuje się hierarchiom niedoszłego pracodawcy.

Giełda
@Xx

Był?

@Zuza

Jeśli niedoszły pracownik nie wie z kim ma mieć rozmowę to wiarygodność jego wypocin jest mocno dyskusyjna

Llime

Kwintesencja ludzi w millennium. Spieranie się o słówka, żeby pokazać kto jest mądrzejszy.

Zuza

Bo Ty swoje rozmowy sprzed np. trzech lat pamiętasz dokładnie jak wczorajszy orgazm? Coś Ci nie pasuje, że ktoś Twego przełożonego opier@@lił publicznie?

@Zuza

Ahaaa... Czyli sytuacja sprzed trzech lat ?? Ahaaa... Czyli być moze jest już inny dyrektor ... Inny kierownik ... Wszystko inne... To jaki sens pisać na forum o czymś co jest dawno i nieprawda ? ;) I raczej nie porównujmy rozmowy o pracę do orgazmu ... No chyba że ktoś ma tak kiepskie życie ;)

Sss
@xxx

Stara dobra (usunięte przez administratora), więcej raportowania w excelu niż jakiejkolwiek innej pracy w jej regionie

Sss

Nie zesraj się bo ci wyniki spadną i twoi kochani przełożeni nie poklepią cię po główce

Ehh
@Sss

Te raporty to wymyśla makro i są w każdym regionie

@Sss

Oh to faktycznie muszę uważać żeby się nie zesrać :D Swoją drogą widać poziom ludzi psioczacych na Millennium ;)

Zuza

Może sprzed trzech, może sprzed dwóch. Autor tematu spytał czy stare metody (może sprzed pięciu, może sprzed trzech) są wciąż w użyciu. Pojąłeś? Nieprawda? Serio nieprawda? Stary, za cienik w wątrobie jesteś na robotę w HR.

@Zuza

Z tym HR to uważaj, bo pozwać Zuzę mogą. Myśl co piszesz. Zazdrość cię zżera?

Batman

Ludzie broniący banku millennium to zwierzęta. Ta firma to jeden wielki obóz pracy który wykorzystuje naiwnych pracowników z wypranymi mózgami aby naciągać naiwnych klientów sprzedając im badziewie. A wielcy ambitni sprzedawcy nie msją zielonego pojęcia o finansach i jeszcze sie cieszą bo kierownik poklepie po główce i pochwali.

Lecz się.

@Batman

To prawda niestety

Dyrektor

Dobre!

@Konkurencja

O tak ! (usunięte przez administratora)/ założony podsłuch plus kamerka na zapleczu ! ŻENADA ! Za wykonanie planu na ponad 200% zero premii ! Nie da się tak pracować.

Była pracownica

Zero szkoleń i wymaganie od nowych pracowników cudow, (usunięte przez administratora), tragiczna atmosfera pracy. To Millenium w Zielonej G. Kierowniczka oddziału w Focusie tragiczna. Zdecydowanie nie polecam pracy dla tej firmy i tej pani. Szkoda nerwów, straconego czasu, zdrowia.

Gabriela
@Była pracownica

Mam już pewne doświadczenie jako doradca klienta w innym banku i właśnie myślę o spróbowaniu swoich sił w Millennium. Obawiam się tylko, tak jak tu napisałaś tych wymagań od nowych. Jaki plan miesięczny trzeba wyrobić, żeby w ogóle przejść okres próbny? Może być ciężko bo czasy mamy jakie mamy i jak tu ludzi namówić do kredytu lub do otwarcia nowego konta? Już nie wspomnę, że wśród ludzi obserwuje się coraz większą niechęć do banków. Czy rzeczywiście wyrobienie planu graniczy z cudem?

Llime
@Gabriela

Myślę że powinnaś się przebranżowić. Tutaj teraz będzie nacisk przede wszystkim na sprzedawanie, więc plany będą wszystkim. Już teraz jest parcie a wszystko zmierza do wyciśnięcia jeszcze więcej. Nie będzie się liczyć wiedza, ale umiejętności wciskania ludziom rzeczy, których ci nie potrzebują. No i dobrze obserwujesz. Dzisiaj jak czegoś potrzebuje od banku to załatwiam to przez internet.

Skandaliczne zachwanie konsultantki na infolini, za 1 zł odsetek wynikajăcych z jednodniowego opoznienia w splacie, zostalam poinformowana, ze jesli dzis nie uiszcze tej kwoty, wplynie to na bardzo negatywne stosunki miedzy mna a bankiem :)))))) Ale kredyciki dawac to mila obsluga...zenada

Janusz

Wystarczy zgubic telefon lub nie mozna z niego skorzystac-wtedy totalna tragednia -w czym pomóc to slogan który nie powinien byc uzywany -nic ci w tym banku nie pomoga-zamykac konto i uciekac jak najdalej od tego banku

Chciałbym złożyć CV na doradcę klienta, w sporej galerii w jednym z miast wojewódzkich. Powiedzcie, ciężko jest wyrobić premię? Czy oprócz sprzedaży są jakieś cele na te dziwne wskaźniki typu NPS, czy tajemniczy klient?

MarcinS

"Fałszywe inwestycje to obecnie jedne z częściej występujących ataków, które wymierzone są w osoby korzystające z usług oferowanych na rynku finansowym. Przestępstwo to polega na nakłonieniu ofiary za pomocą technik manipulacji do inwestycji, która w rzeczywistości jest fałszywa." Pracownicy biorą udział w przestępczym procederze tego banku z własnej nie przymuszonej woli czy też zmuszani są do tego przez kierownictwo banku?

Daniel

Obsługa tragedia na infolinii nie zna się na pracy nie potrafi pomyć po zatrudniali Ukraińców który do mnie mówi zrób ze przez aplikacje ja ci nie pomogę żart jakiś

Putin

Fałszują RSO - W umowie mam 9%RSO , a w rzeczywistości jest 25%... Kredyt 10 ts PLN koszt całkowity=RSO 12500 pln Brak możliwości zlecenia przelewu - Chciałem w ODDZIALE zrobić przelew - pani z wyrzutem powiedziała , że muszę sam to zrobić w internecie lub piździkiem ( czy blikiem - jakaś aplikacja dla pedofili) Chciałem w oddziale wypłacić euro bez zamawiania - pani odparła - Jak będzie , to dostanie pan euro... Usłyszałem to w centrum 300tysięcznego miasta.... NIE MAJĄ PIENIĘDZY....!!! 1000/tysiąc euro nie mieli... Bez balika dostaniesz (jak mają kasę ) tylko 1000 ojro . Z Aplikacją dla pedofili ( balik/bielik/bylik/może blick ) dostaniesz 2000 euro bez zamawiania.... Czas stania w kolejce do okienka 40-50 minut.... Ludzie w kolejce wyzywają bank... Likwidują obsługę gotówki - miałem do banku 23 km - teraz mam 45 km.... Mało kto wie , że przez kredyty frankowe milenium jest na skraju bankructwa i oni dalej klientów mają w d@e... Po otwarciu konta w Niemczech dostałem ofertę na 3xmniejsze RSO... Ciekawostką jest fakt , że oddziały franczyzowe/partnerzy mielonki mają NIEBOTYCZNIE WYSOKI POZIOM USŁUG.... Do franczyzy/partnera mielonki mam 700 metrów , ale oni mają zablokowaną opcję euro.... Dlatego muszę jechać do gównianego oddziału 45 km ( gdzie klient jest wrogiem , a Putin bogiem )

X

Miałam u nich kredyt na zakup ratalny, został spłacony przed czasem, zatem zrobiła się nadpłata. Nie mogę odzyskać tej nadpłaty przelewem, bo nie. Wg infolinii mogę to zrobić wyłącznie osobiście w oddziale banku…. Nie polecam, nie każdy ma odział pod nosem i nie każdy może do niego iść. To jest utrudnianie, mam wrażenie celowe, tak w zasadzie przywłaszczenie w białych rękawiczkach.

Trujący Kleszcz
@X

Skoro doszło do takiej sytuacji i została ona wyjaśniona to w czym tkwi problem? (usunięte przez administratora) bo nie może Pan/Pani wybrać się do oddziału? To chyba jakiś żart albo jesteś kosmitą. Ogarnij się zamiast oczerniać slaby, przecietny czy tam obojetnie jaki bank.

Jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać jak Specjalista AML ?

Nowy pracownik

Jaki jest obowiązujący dress code? Czy można ubrać czarną koszule czy tylko jasne?

Opiekun klienta
@Nowy pracownik

Pewnie zależy to od kierownika oddziału, u mnie można mieć czarna koszule :) ale musi być tez marynarka

Xd
@Opiekun klienta

Oficjalnie dresscode domu pogrzebowego, nawet buty i pasek powinny być czarne, co przynajmniej idealnie podkreśla coraz bardziej umierające chęci do pracy w tym banku z dnia na dzien.Teoretycznie nie można nosić brązowych skórzanych butów co jest kpiną z ludzi i podstawowych zasad eleganckiego ubioru

Xnuck
@Nowy pracownik

Jakby czytać poradnik odnośnie stroju, to strój obowiązkowy jak na galę w szkole. Marynarka+spódnica za kolano ew. spodnie do kostek, but na obcasie, bluzka z jasnej tonacji (mój kierownik, akceptował tylko białe) no i apaszka. Kolorystyka raczej pogrzebowa. Choć zdarzało mi się przed 17, obsłużyć na kasie klienta już przebranej (marynarka i cała góra w standardzie, a spodnie od dresu :D ). Ale to są przypadki jedne na milion.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Millennium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Millennium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Millennium S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 21 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Millennium S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Millennium S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Millennium S.A.
1.8/5 Na podstawie 513 ocen.

Bank Millennium S.A.