Opinie o bankmillennium.pl - Bank Millennium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Millennium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Millennium S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium S.A. w Warszawa

Elżbjeta

Dzień dobry! Czy komukolwiek z działu windykacji telefonicznej i udało się zrobić w ostatnich miesiącach target nie robiąc nadgodzin? Jaki procent pracowników robi target bez nadgodzin, a jaki z nadgodzinami?

Lala

Czy ktoś może napisać coś pracy na infolinii ds. zdalnej obsługi klientów Biznes w banku Millenium przy polach mokotowskich? Jak atmosfera/premie/możliwość pracy zdalnej? Z góry dzięki!

Mauve

Hej, na jakie wynagrodzenie może liczyć konsultant w zespole okresowej weryfikacji klienta? Jakie są premie i jak wygląda praca/zespol?

Nieprofesjonalne podejście do kandydata. Dostałam telefon, Pani zaprosiła mnie na rozmowę rekrutacyjną w oddziale banku.(telefon dziś, rozmowa jutro) Nie było mnie na miejscu, więc poinformowałam, że najbliższy możliwy termin, w którym mogę tę rozmowę odbyć jest dopiero za tydzień. Pani powiedziała, że to żaden problem, po czym podała datę i godzinę spotkania. Dodała, że adres wyśle smsem, a gdyby z mojej strony się coś zmieniło - prosi o informację. Nie dostałam żadnego smsa, maila ani informacji. Trochę absurdalna sytuacja.

Opiekun Klienta

obrzydliwe, naprawdę obrzydliwe podejście do osoby która się rekrutuje tylko dlatego, że nie ma zrobionych studiów (o których w ofercie pracy nawet nie wspomniano że są wymagane, co dziwne, w pierwszym etapie rekrutacji Pani również o tym nie wspomniała, a wręcz była zachwycona moim dotychczasowym doświadczeniem). Szanowna pani Dyrektor banku do którego aplikowałam nie była w żadnym stopniu przygotowana do rozmowy, nie miała mojego CV a pytania wymyślała patrząc się w okno i mrucząc "hmmmm o co by tu jeszcze zapytać..." Niemalże po każdej mojej odpowiedzi kpiąco się uśmiechała i traktowała tak, żebym się czuła gorsza przez brak tego durnego papierka który z pewnością świetnie uzupełniłby jej młody, pełen werwy zespół uśmiechniętych ludzi w tym oddziale. nie omieszkała ciągle wspominać o moich poprzednikach których miała na rozmowie i jacy świetni ludzie to byli. zasugerowała, że to dziwne, że mówię że lubię się uczyć skoro nie mam studiów, że jej się to GRYZIE. na moje stwierdzenie że brak studiów nie tworzy znaku równości z brakiem chęci do nauki, pani poczęstowała mnie tym samym dobrze mi już znanym obrzydliwym kpiącym uśmiechem. z chęcią bym owa panią wymieniła tutaj z nazwiska, ale ja, w przeciwieństwie do niej, mam trochę więcej kultury osobistej i nie zrobię tego, ale polecę wam omijać oddziały tego banku jak najszerszym łukiem.

czy mam studia i czy zamierzam je robić; ile chce zarabiać; i polecenia zareklamowania się

logo firmy Serwisant rowerowy
KL

moja bezpośrednia przełożona stosuje (usunięte przez administratora) grozi zwolnieniem, na kazdym kroku mówi o mojej niekompetencji, upokarza przy współpracownikach, stresuję się każdym jej telefonem

@KL

Współczuję, ale zdajesz sobie sprawę, że o ile Ty wyrzucasz z siebie ten stres, to np. ja jako kandydatka nie mam jak skorzystać z Twojej opinii, bo nie wiem, którego działu lub oddziału dotyczy? A zakładać, że w każdym tak jest, też nie wolno, bo pracuje tam rzesza przeróżnych ludzi. Gdybyś mógł/a jakoś to dookreślić, to super.

Pracownik id

Pracuje w oddziale w Krakowie, na stanowisku asystenta klienta… podstawa po wielu żebrach 6200 brutto… tyle powinno byc na reke netto Nowi maja po 6500 na starcie po negocjacjach bo nikt nie chce juz pracowac w bankowosci i oddzialach… pracuje bo mam hipoteke inaczej rzucilbym to nie zastanawiajac sie sekundy… Brak szacunku kierownikow, sa oczywiscie pupilki taki Kubus i Jareczek … obydwoje totalne (usunięte przez administratora) Premie: bardzo ciezkie do osiagniecia : max 1000 zl brutto , co to jest kpina… jedyny plus to umowa o prace i urlop… aktualnie szukam pracy juz nie w banku , szkoda nerwow

Radek
@Pracownik id

Czyli nowi mają więcej na start niż ty z doświadczeniem i stażem? Trochę słabo bo to bardzo demotywuje. Premie są za robione targety dlatego tak trudno je dostać? Ile musisz wypracować żeby się złapać? Komuś się udaje?

Toja
@Pracownik id

A w jakiej dziedzinie szukasz?

Odradzam i nikomu nie polecam pracy w banku Millennium. Osobiście przeżyłam koszmar w tym banku, gdy zostałam zatrudniona w departamencie bankowości elektronicznej. Praca wydawała się w porządku do czasu, gdy upomniałam się o ustawowo przysługujące mi prawa. Od tego czasu byłam karcona nawet przy innych pracownikach, oszukiwana i (usunięte przez administratora). Problem zgłosiłam do dyrektorki departamentu, ale zachowanie (usunięte przez administratora)wobec mojej osoby się nie zmieniło, zatem po miesiącu pracy złożyłam wypowiedzenie. Przez miesiąc mojej pracy prawie połowa osób z mojego i innych podległych tej samej (usunięte przez administratora)zespołów również złożyła wypowiedzenia, gdyż również była (usunięte przez administratora) i lekceważona przez tą samą osobę. Dowiedziałam się od współpracowników, że wiele osób również złożyło skargę o (usunięte przez administratora)na tą samą (usunięte przez administratora), jednak poprzez jej dobre stosunki z dyrektorką departamentu okazało się, że (usunięte przez administratora)jest bezkarna i zapewne ten proceder trwa do dnia dzisiejszego. Dziwi mnie fakt, ze pomimo wielu skarg na tą (usunięte przez administratora)i masowego zwalniania się podległych jej pracowników z powodu (usunięte przez administratora) nikt z kadr, ani zarządu banku nie zainteresował się problemem dając przyzwolenie na takie traktowanie pracowników w banku Millennium.

ZC23
@Marta

Słyszałam już kilka takich opinii w temacie departamentu bankowości elektronicznej od obecnych i byłych pracowników banku. Głos się na głowie jeży, że nikt z kadry zarządzającej i tym bardziej HR nie reaguje na zgłoszenia pracowników w temacie wymienionych wyżej osób...Ignorowanie tematu szkodzi wszystkim, a najbardziej pracownikom o których organizacja powinna dbać. Jak widać organizacja dba tylko o dobrostan (usunięte przez administratora), typowo 'polskie' podejście do zarządzania pt. "ty pracowniku nie narzekaj tylko bądź wdzięczny, że masz pracę". Żenada.

Anonymous82
@Marta

W Banku Millennium zamiatanie pod dywan to podstawa. (usunięte przez administratora)będzie w dalszym ciągu zadowolona robiła co uważa za słuszne. Nikt się tym nie zainteresuje, bo po co, jeśli ogólnie Excel się zgadza.

CC
@Marta

Marta, dzięki że się podzieliłaś. Pracowałem pod (usunięte przez administratora)przez około rok. W międzyczasie nabawiłem się problemów z nadciśnieniem, problemów ze snem. Gdy poszedłem na zwolnienie dowiedziałem się od innych, że rozmawia na temat mojego zdrowia psychicznego z innymi, insynuuje pewne rzeczy. W trakcie mojej pracy wymienił się prawie cały zespół. Też jestem w szoku, że zarząd nic z tym od tak dawna nie robi. Ale kuluarowo wiadomo, że nie dbają o ludzi tylko o wyniki. Nie ma żadnych ocen kierownictwa w (usunięte przez administratora), ale pracownicy są kwartalnie oceniani.

Kostek

W innym zespole nie ma takich problemów i atmosfera jest ok? Ktoś wspomniał o ocenie kwartalnej pracowników. W związku z tym jest jakaś premia jak ocena jest pozytywna, co?

@Kostek

Nie, to taki pic na wodę, żeby kierownicy mieli co robić.

Totu
@Marta

Na jakim stanowisku pracowałaś? Niedługo zaczynam pracę w tym dziale i teraz poważnie zastanawiam się czy się nie wycofać.

Totu
@CC

Czy mogę wiedzieć na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Zastanawiam się czy nie będę miała problemu z tą samą przełożona...

@Marta

@Marta współczuje Ci, gdyż sam pracowałem ponad rok również pod tą (usunięte przez administratora)w jednym z podległych jej zespołów w DBE i przeżyłem to na własnej skórze. (usunięte przez administratora)Pani (usunięte przez administratora)sama decydowała o podwyżkach i wysokości premii dla pracowników pomimo ocen kierowników, przez co pomimo osiągania bardzo dobrych wyników i będąc oceniamy wzorowo przez swojego kierownika moja premia wynosiła 50% wysokości premii innych pracowników z zespołu. Podwyżki były mi obiecane co kilka miesięcy, ale oczywiście nigdy ich się nie doczekałem, w przeciwieństwie do pracowników, których lubiła sławna pani (usunięte przez administratora). Ulubieni pracownicy otrzymywali nawet dwie podwyżki rocznie. Panie(usunięte przez administratora) prośba o ingerencje i ratowanie pozostałych pracowników (usunięte przez administratora)aby powrócił szacunek do pracownika w tym banku. W przeciwnym wypadku nadal będzie(usunięte przez administratora)... oraz ciągła rotacja w tym departamencie.

Firmie panuje totalny chaos. Wynagrodzenia, które oferowane są pracownikom, są daleko poniżej standardów rynkowych, co jest nieakceptowalne. Mimo że firma wydaje pieniądze na różne inicjatywy dobroczynne, nie można liczyć na podwyżki ani premie. Dodatkowo, brakuje przejrzystości w ocenie indywidualnej pracownika.Jasna komunikacja jest również czymś, czego brakuje zarówno w zespole, jak i między przełożonymi. Dział rekrutacji przeprowadza exit interwiew, które wydają się być tylko formalnością, a oceny pracowników prawdopodobnie nie są w ogóle uwzględniane.Firma promuje się jako przyjazna pracownikom, ale to jest sprzeczne z rzeczywistością, biorąc pod uwagę niskie wynagrodzenia i dużą rotację pracowników. Departament Kadr zdaje się nie reagować na te problemy.Dodatkowo, koleżanki pracujące w dziale HR i rekrutacji są nieprzyjemne i niechętne do udzielania pomocy. Rekrutacja może wydawać się przyjemna, ale brakuje jej rzeczowości, a nowi pracownicy zostawiani są sami sobie.Podsumowując, moje doświadczenia z tym pracodawcą są bardzo negatywne, i jest to firma, którą trudno polecić jako miejsce pracy.

Ładnie to ująłeś. O ile HRy w żadnej firmie nie są sprzymierzeńcem pracownika, tak tutaj człowiek ma wrażenie, że nikt na żadnym poziomie nie jest po to, aby Ci pomóc - od bezpośredniego przełożonego po samego dyrektora. Tutaj człowiek naprawdę nie ma się do kogo zwrócić. Jak to ktoś gdzieś poniżej napisał - korporacja w pełnym tego słowa znaczeniu i w najgorszym wydaniu.

Mania

Witajcie . Czy w banku Millennium są stanowiska z możliwością pracy typowo zdalnej ? Ewentualnie że sporadycznymi wizytami w centrali ;) niestety w moim mieście nie ma żadnych możliwości a przeprowadzka na ten moment w grę nie wchodzi . Zatem szukam pracy poza moja miejscowością ale z możliwością pracy z domu . z góry dziękuję za odpowiedź

Lime
@Mania

Osobiście nie kojarzę. Były zespoły co pojawiały się w centrali raz na jakiś czas... ale po zmianie przepisów, w których zmusili pracodawców do dopłacania do pracy zdalnej - Millennium ściąga pracowników do biura na co najmniej 50% dni w miesiącu.

Pracownik_wwa
@Lime

Nie jest to prawda, że wszyscy pracuja 50% stacjonarnie. Są departamenty, w których niektórzy pracownicy maja indywidualne umowy na prace zdalna albo zdalną w 90%

Irys
@Mania

Praca zdalna jest możliwa na stanowisku konsultanta ds. telefonicznej obsługi klienta

Polka

Hejka , mile widziane opinie o pracy na stanowisku specjalisty przeciwdziała praniu :) jaka atmosfera w zespole, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy premie są przewidziane?

Czy ma ktoś opinie na temat pracy zdalnej w Millenium Gdynia? Jeśli tak to chętnie zasięgnę opinii przed aplikowaniem :)

@Kandydat

Dowiedz się dokładnie czy jest to praca zdalna czy hybrydowa... Bo odkąd rząd kazał dopłacać do homeoffice, to wprowadzono obwiązek 50% obecności w biurze... A komentarzy masz dużo pod spodem, nie ważne czy oddział, centrala w jednym mieście czy innym... wszędzie jest to samo. (usunięte przez administratora)

@llime

Z samego ogłoszenia wynika, że w pełni zdalna. Podobno zapewniają potrzebny sprzęt i oprogramowanie. Wszystko pewnie do doinformowanym na rozmowie. Po samych komentarzach moja chęć pracy tam spadła praktycznie do zera. Moje nerwy nie wytrzymałyby tam więcej niż godzinę. Także raczej nie będę tam aplikować. Dzięki serdeczne za odpowiedź :)

@llime

I kolejna głupota, która napisana jest tak, żeby wywołać negatywna emocje. Praca hybrydowa 50/50 została juz wprowadzona 2 lata temu jak tylko po pandemii zaczęliśmy wracać do normalności i nie ma to nic wspólnego z nowymi przepisami pracy. Dodatkowo każdy dogaduje się indywidualnie wiec ustalenia są elastyczne w zależności od sytuacji danej osoby. Wiec @llime nie gadaj głupot tylko po to aby poczuć się lepiej bo wylałeś anonimowo trochę jadu….

@Jack

Sam gadasz głupoty, albo żyjesz w jakiejś bańce nieświadomości.. po pandemii była praca hybrydowa tydzień na tydzień, jeśli ktoś był chory, przeziębiony w tygodniu stacjonarnym to po prostu zostawał w domu i nikt z tego nei robił problemów.. Mało tego - były zespoły, które od dzwona się pojawiały, bo po prostu ich obecność nie była wymagana jeśli praca szła.. Teraz natomiast MASZ wyrobić 50% i nikogo to nie interesuje. Jeśli w tygodnie się ułożą tak, że w danym miesiącu brakuje jednego dnia do 50% to masz przyjść, jednego dnia chcesz zostać w domu i popracować bo się gorzej poczujesz - to musisz przyjść w kolejnym. Nie było tego wcześniej, a czy to wywołuje czyjeś emocje czy nie to nie moja sprawa - takie są fakty, nie będę niczego kolorować.

@llime

A pytałeś w ogóle kierownika o odstępstwo od tych zasad? Bo reguły są i będą zawsze ale zawsze są tez odstępstwa i jeżeli pracownik dobrze wykonuje swoją prace to nikt się nie czepia sztywno 1:1. U nas w departamencie jakoś są ustępstwa i nikt nad nikim nie stoi i nie narzuca przymusowego przychodzenia do pracy w wymiarze 50%. Swoją droga jeżeli to jest taki wielki problem żeby przychodzić do pracy zobaczyć się z zespołem raz na jakoś czas to faktycznie poszukaj pracy w której zaszyjesz sie na stałe i nie będziesz musiał nikogo oglądać ani nikt nie będzie musiał oglądać Ciebie…

@Jack

Odstępstwa oczywiście może i są, ale musi być ku temu jakieś uzasadnienie. Poza tym w innych bankach jest podobna zasada, ludzie którzy prawie od pandemii w biurach nie bywali teraz też chodzą co drugi tydzień, więc... nie wiem też do końca dlaczego mój komentarz został odebrany w taki sposób, że niby ma coś "wywołać". Widzę, że jakoś osobiście jakoś zaangażowany jesteś..

@Jack

Słuchaj to nie chodzi o to czy ktoś chce się zaszyć i nie widywać z ludźmi, ale jest oferta praca zdalna podobno 100%, to chyba logiczne, że osoba na moim przykładzie nie będzie dojeżdżać 300 km, bo się okazuje, że praca podpisana jako zdalna jest jednak hybrydowa :) I wyprzedzając twoja odpowiedź, czemu nie znajdę sobie czegoś bliżej- bo każdy ma pewne standardy w związku z wyborem pracy, jedni wola mieć bliższy kontakt z ludźmi, a niektórzy wola nie tracić czasu na dojazdy i pracować w zaciszu swojego domu (lub są np. matkami które chciałyby wrócić do zawodu, wiec praca na 1/2 etatu jest dla nich w jakiś sposób ciekawa).

@Kandydat

A i to tez się zgadza są zatrudnienia na 100% pracy zdalnej i wtedy nie ma mowy o standardzie 50/50. Chodzilo mi jedynie o fakt, ze llime odwoływał się do pracy osób zatrudnionych stacjonarnie którzy umowę zawierali na prace w 100% w biurze a to ze warunki po pandemiczne zmieniły reguły gry to nie oznacza ze trzeba od razu pisać ze to zmiana prawa wymusiła na pracodawcy obowiązek chodzenia w połowie czasu do biura … Chodzi mi jedynie o formę w jakiej było to pisane czyli postawienie zasad pracy w połowie stacjonarnie jako przymus i coś złego … zawsze można zmienić sobie tryb umowy ze stacjonarnej na zdalna i po temacie..

Kazik

Skoro już tak chwalisz to powiedz w jakiej wysokości są te premie. Trzeba zrobić targety czy jest uznaniowa i zależy od pracownika?

Ttagedia miałem upadłość jestem już na etapie spłaty i chcialem odblokować konto w milenium. Wszędzię w innych bankach poszło bez problemu. W milenium dowiaduje się że muszę spłacić dopiero mi odblokują. Do tego każda pracownica nie posiadała wiedzy na ten temat i to samo z infolinia też musieli się konstultować brak fachowej wiedzy. Tragedia i brak jakiejkolwiek wiedzy fachowej. A to co dię dowiedziałem powstało na podstawie gdybania jakieś pracownika. Postanowiłem usunac konto nie chce mieć z takimi miernotami bankowymi nic wspólnego.

klient, juz niemal ex-klient
@Andrzej

Ten bank potrafi wszystko ... tylko nie potrafi obsluzyc klienta i notabene nie zna wlasnych procedur... Cytujac: "Do tego każda pracownica nie posiadała wiedzy na ten temat i to samo z infolinia też musieli się konsultować brak fachowej wiedzy. " - bardzo podobnie w moim przypadku.. ludziki z infolinii lub millenetu przerzucaja sprawe do '3-lini wsparcia'/ludzi technicznych, a tamci odpowiadaja ze to tez nie ich broszka;-) Ludzie, no śmiech na sali.. poza tym wyglądają jakby mieli problemy z czytaniem ze zrozumieniem... Skladasz reklamacje, a odpowiedz taka, jakby... nie czytali co napisałeś, tylko dalej swoje, jeszcze zeby to co napisali bylo logiczne, a tu jak sluchanie utartej gadki automatu... Koncze z nimi sprawy i odradzam innym. kilka bankow przeszedlem, i ten wydaje sie chyba jednym z tych najbardziej z czapy... szacun za mocne nerwy , ale tez zdziwienie, dla tych ktorzy pozostaja dalej klientami... a ich reklama o poziomie bankowosci- no bzdet nad bzdety

Możecie napisać coś więcej o zespole audytu wewnętrznego w Gdańsku? Jak atmosfera, na jakie zarobki można liczyć?

zainteresowany

cześć, może macie jakies opinie na teamt oddziału w Grudziądzu?

Byly pracownik

Kategorycznie odradzam pracy pracownicy przez dyrektor regionu we Wrocławiu są traktowani gorzej niż ludzie trzeciego sortu potrafi na niedobory mówić ze ludzie kradną nie mając na tomzadnych dowodów mimo udowodnienia ze sprzęt na którym się pracuje ciagle wymaga konserwacji Noteci ciagle podnoszenia targetow i ciągłego uniemożliwienia wyrobienia premii pracownicy z kilku oddziałów wiem ze na litość proszą ludzi o zakładanie kont w banku by tylko mieć target już nie wspomnę ze pomdwoch miesiącach oczekują ze bd namawiać klienta na kredyt kartę lub inne gdyby nie pracownicy w Oddziałach to byłby (usunięte przez administratora) bo zarówno centrala jak i regionalna nie maj za grosz szacunku na rozmowie pokazują jak jest cudownie a po zatrudnieniu nawet nie usłyszysz dzień dobry. Jeśli nie jesteś masochista to nie polecam tu pracy bynajmniej we Wrocław

Opinia z pierwszej ręki

Witam, otóż po 2 latach pracy w Banku Millennium, dzielę się opinią na temat tej firmy. Po 2 latach premię widziałem może 2 razy, teraz jeśli chcecie się zatrudnić premii nie zobaczycie kompletnie (Przypominam, że waszym obowiązkiem w banku nie jest sprzedaż ponieważ premia jest uznaniowa, więc dedukując to na logiczne myślenie to płacą za obsługę klienta - ale logiki tam nie ma więc nie będzie próby tworzenia) Jeśli chodzi o etykę w tej pracy tego również nie ma wciskanie (usunięte przez administratora) klientom, na porządku dziennym. Niezadowolenie klientów w każdym sektorze (mam na myśli Obsługa, Hipo, Kredyty, Inw) - Na inwestycjach ludzie tracą cały czas (omijając już opłaty z kosmosu dla klientów), Hipoteka - sam musisz umieć nie ma tam konkretnych przygotowań. A bo zapomniałem jednej rzeczy - nie ma podziału na segmenty jesteś Sprzedawcą, Kasjerem, Specjalistą od Hipoteki, Specjalistą od Kredytów, Specjalistą od Inwestycji, Specjalistą od procedur, Specjalistą od Spółek, Specjalistą od Fundacji, Specjalistą od Stowarzyszeń, Specjalistą od Audytu, Specjalistą od wszystkiego najlepiej jakbyś sam prowadził bank za 5000 zł. Próbując wspinać się jak to w corpo, na wyższe szczeble - granica cudu. Jesteście wyśmiani z sprzedaży chociaż zapinacie plany nieraz po 200/300% indywidualnie, jak nie plany to JAKOŚĆ która jest oderwana od rzeczywistości, rozwinę to niżej. JAKOŚĆ to tzw. Shoperzy. Model rozmowy który stworzyła małpa bez rozumu i każe innej małpie nauczać i tworzyć kolejne małpy. Wszystko musi być zgodne z modelem (który uwierzcie mi jest k$rwa oderwany od rzeczywistości - co najlepsze ktoś za to pieniądze wziął) Idioci którzy nie mają wyjścia w życiu już ponieważ osiągnęli wiek 35/40 lat i wierzą w idiotyzmy bezgranicznie, które przekazują dalej). SPRZEDAŻ to tzw. nie masz szkoleń ale sprzedaj, nie znasz produktu to dzwoń na HelpDesk lub szukaj w bazie produktów która ma 1000 stron. i uwierzcie mi nie jest czytelna. Premia od sprzedaży? HAHA, nie bo zespołowa możesz być najlepszym sprzedawcą, a nic nie dostaniesz (więc po co sprzedawać? a no właśnie znów brak logiki). Podwyżka z powodu sprzedaży ? HAH nie bo nie spełniłeś innego kryterium dla (usunięte przez administratora) wyżej. Odejście z pracy bardzo przyjemne jak rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem i wysłanie pracownika na przymusowy urlop. Inny pracownik nie musiał ty jak się nie spodobasz to musisz. Jak spotkasz Dyr Blondyknę A. to lepiej uciekaj ;). Pozdrawiam każdego kandydata jak chcesz zmarnować trochę czasu oraz uzbierać kapitał idealna praca (ale musisz mieć wyj totalnie)

Madzia
@Opinia z pierwszej ręki

Dzięki za obszerną i wyczerpującą opinię. Jest bardzo pomocna dla osób zainteresowanych. W sumie to ja już wszystko wiem od Ciebie. Ogólnie mówiąc - szału nie ma ;) Tak się tylko zastanawiam, że jeżeli nie ma wcale premii to jaki mają system motywowania pracowników? Czym zachęcają pracownikow?

Glizda
@Opinia z pierwszej ręki

Oczywiście zgadzam się w 100%. Również po dwóch latach zakończyłam przygodę z Bankiem. Dodałabym jeszcze od siebie ROZLICZANIE BANKOMATÓW, bo po co firma, która się tym zajmuje mimo, że wiele oddziałów taki serwis posiada. Do tego przerzucanie pracownik między miastami! Co z tego, że masz gdzieś 50/60 km, ktoś jest chory, więc musisz jechać i w (usunięte przez administratora) mamy to, że dojazd zajmuje 1.5 bo nie masz samochodu ???? Szkolenia to dramat, są na zerowym poziomie. Wymagania ogromne, nakład roboty ogromny. Porażka i nie polecam. Odkąd nie pracuje, jestem zdrowsza

@Glizda

Często takie przerzucania pracowników pomiędzy miastami miało miejsce? Pytam, bo sam planuję rozpocząć karierę w banku ale jak czytam taki wpis to mi się odechciewa trochę. Piszesz, że szkolenia to dramat. W sensie, co takiego jest tam na minus? A ja właśnie myślałem, że szkolenia świetnie wprowadzą w zakres obowiązków. No dobra a skoro nakład roboty ogromny to idzie to wyrobić w normalnym 8 godzinnym czasie pracy?

Tomasz

Daj sobie spokój z bankami, a tym w szczególności... i nie ma czegoś takiego jak wyrobić. Jak się wyrobisz ze swoją robotą to dostaniesz kolejną, i kolejną... bo nie pracujesz zadaniowo, ale czasowo, więc będziesz zawsze na granicy pomiędzy "ogarnąłem" a "nie ma czasu iść do toalety". Nikt też tego nie doceni, możesz (usunięte przez administratora) cały miesiąc, a popełnić jakąś bzdurę - a po premii ci pojadą bez litości.

MarcinS

Chciałbym przeprosić Pana Błażeja Niemczyka za wszystkie wpisy kierowane w jego stronę na niniejszym forum. Wpisy nigdy nie miały na celu świadomego zaszkodzenia Panu Błażejowi, za co powtórnie przepraszam. Dokonując tych wpisów nie miałem świadomości że publiczne opisywanie tego co nas w życiu spotkało jest niedozwolone. Obiecuję że z mojej strony Pana imię i nazwisko już nigdy nie pojawi się w żadnym wpisie na forum jak i wszelkich innych pismach. Do administratorów forum kieruję wniosek o usunięcie wszystkich wpisów zawierających słowa: „Błażej”, „Niemczyk”, umieszczonych na tym forum w dniach od początku października 2022 do ostatniego dnia stycznia 2023 z adresu IP zgodnego z adresem niniejszego wpisu.

Kamil

Jakie wynagrodzenie można dostać jako Młodszy Specjalista w Zespole Wspomagania Decyzji Kredytowych ??

LILIA

Mam pytanie odnośnie widełek zarobkowych na stanowisku eksperta od klientów zamożnych przy pracy zdalnej. Zależy mi aby porównać płacę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Millennium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Millennium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Millennium S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 21 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Millennium S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Millennium S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Millennium S.A.
1.8/5 Na podstawie 513 ocen.

Bank Millennium S.A.