Kasa Stefczyka (Stefczyk Finanse S.A.)

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o STEFCZYK FINANSE S.A.

Aktualność
Nieznajomy Nowy wpis

Drodzy przyszli pracownicy, nie rekrutujcie się do tego (usunięte przez administratora). Zarząd lub nie wiem kto wymyślił pracę trzech pracowników i kierownik w oddziale, jeśli w jakiejś placówce jest za dużo osób to przesiedlają nadprogramowe osoby do innych oddziałów pod pretekstem awansu a to totalny blef, tylko z tych ludzi robią (usunięte przez administratora) aby zajęli wolne wakaty i braki kadrowe w innych placówkach. Plany nie do zrobienia, kierownictwo każe wciskać niekorzystne oferty klientom, polegające na zaciągnięciu nowej pozyczki aby spłacić nia poprzednie zobowiązanie i tak od wielu lat robione są plany w tej firmie przez pracowników. Członkowie czyli klienci to ludzie 70+, nowych brakuje wcale się nie ma co dziwić, a obecni klienci to widnieją większości we wszystkich firmach zadłużeniowych. Ich system motywacyjny to śmiech na sali, opieka zdrowotna najsłabsza, ten worksmile ma zapchać dziurę na premie świąteczne żeby dać tylko 200 albo 300 zł, ale wyjazdy i integracje mają za co zrobić ale żeby dać pracownikom to nie mają. Starzy pracownicy mają swoje zasady w oddziałach, o współpracy nie ma mowy, nowi pracownicy są mobbingowani w tej firmie i nie ma się co dziwić że uciekają, ja na szczęście już nie jestem pracownikiem. Pani sprzątająca (bez urazy do zawodu) zarabia więcej niż doradcy w Stefczyku. 3800-4300 brutto to stawka na stanowisku starszych specjalistów.

obserwator Nowy wpis
@Nieznajomy

Czyli nadal sa oczekiwania, ze sprzedaz pozyczek bedzie nawet wbrew potrzebom klientów? Namawianie ich na kwoty wieksze niz wnioskuja, a nawet gdy nie wykazuja takiej woli??

Vi Nowy wpis
@Nieznajomy

Znane są przypadki gdzie kierownik każe brać pożyczkę pracownikowi żeby zrobić plan Czysty (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Serdecznie nie polecam pracy w Stefczyku. Atmosfera jest przeokropna, zrobisz swoje zadanie? Mało ważne.. Tyrasz nadgodziny, masz na siłę wciskać ludziom wszystko, bo oddział nie ma planu. Nie zrobisz zadania, bo zabrano Twoją bazę klientów i oddano ją innym pracownikom to masz problem.. Rozmowy dyscyplinujące każdego dnia. Masz zadania do realizacji które musisz robić z górka, bo jak nie zrobisz z górką to na kolejny dzień dostaniesz zadanie, którego nie dasz rady zrealizować siedząc na kasie.. Ale nikogo to nie interesuje. Ta kafeteria - worksmile.. Zostawia wiele do życzenia.. 40 zł na msc przy czym w 80% ofert nie możesz skorzystać z tych pieniędzy. Ubezpieczenie - dramat.. Fakt, że masz to tylko w kwocie brutto ujęte.. Ale umówić się na wizytę się nie da, bo albo terminów brak albo na wizytę trzeba jechać 300/400 km. Wynagrodzenie - SFD - 4300 brutto to chyba są jakieś jaja.. Wymagania jak od prezydenta a dać od siebie nie dadzą nic więcej. Premia - owszem jest.. Kwota brutto za ok 45 tys przychodu to 900 zł.. A żeby zrobić te 45 tys przychodu w dzisiejszych czasach, gdzie średnia wieku klientów to 70+ i co trzeci negatywny BIK, KRD, ERIF to trzeba się nieźle nagimnastykować. Dodatkowe ubezpieczenia do kredytów, moje życie to jest jakaś porażka. Albo sprzedajesz albo dostajesz karę w postaci potrącenia z premii oddziałowej. Jestem zdaniem : UCIEKAJ JEŚLI MOŻESZ! NIE POLECAM!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z STEFCZYK FINANSE S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Dziób dziób

Ja pożegnałam właśnie Stefczyk Finanse jako pracodawcę . Najniższa krajowa, pracować trzeba za pięciu, bo ludzie się zwalniają, odchodzą do konkurencji. Premie to jakieś śmieszne grosze nawet przy wykonywaniu 200% planu. Pożyczki nie wychodzą, wnioski odrzucane. Wymóg kilkadziesiąt telefonów dziennie. Zero wsparcia w kierowniku. Szkoda. Wiązałam nadzieję na dłuższą współpracę, bo dziewczyny z oddziału mega fajne, klienci bardzo relacyjni. Ale niestety zdecydowałam się złożyć wypowiedzenie, bo człowiek jest tym wszystkim zmęczony i jeszcze nie może liczyć na urlop, bo nie ma ludzi do pracy.

Ziomek

Czy w Waszych oddziałach jest już jasna informacja na temat podwyżek od stycznia ? Ps. Fajnie, że wcześniejsze komentarze na temat benefitow czy świadczeń świątecznych zostały stąd usunięte

Ooo

U nas dostaliśmy informację, że jako starsi opiekunowie finansowi zostaniemy z najniższą krajową. I teraz pytanie dlaczego Starszy ma tyle samo co Opiekun ? Już nie wspomnę o tym, że praca w bankowości za taką stawkę to jest jakaś kpina. Pracownicy u nas szukają po prostu już innej pracy

Czy w tym roku pracownicy otrzymają świadczenia świąteczne na konto tak jak w roku ubiegłym? :)

ooo to w tym roku malutko, w zeszłym było 600 jak dobrze pamiętam

Czy pracownicy STEFCZYK FINANSE S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

@Pracodawca

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Każdego roku organizujemy dwudniowe spotkanie integracyjne dla naszych pracowników. Stałym punktem corocznego wyjazdu jest uroczysta gala, podczas której wręczane są nagrody dla najlepszych Zespołów i Pracowników. Poza częścią oficjalną jest również przestrzeń do wspólnej zabawy i integracji. Dla aktywnych jest przewidziana rywalizacja sportowa, np. Runmageddon. Ponadto, nasi pracownicy korzystają z platformy Worksmile, która służy do obsługi benefitów pracowniczych w systemie kafeteryjnym, jak również komunikacji i integracji. Zachęcamy do aplikowania do Stefczyk Finanse, podczas spotkania rekrutacyjnego chętnie opowiemy szerzej o tych i innych kwestiach.

Gosc

Czy ktoś kiedyś został zwolniony za to że orzeźwia jakiś czas nie robił planu?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do STEFCZYK FINANSE S.A.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Opiekun Klienta?

Behawior

Niesamowite jest aby dział HR tak aktywnie dbał o PR firmy w tym miejscu. Raczej brak porzeb dla pracy w zakresie naborów i rozwiązywania problemów z zasobami.

kandydat

czy ktos moze sie wypowiedziec o stanowisku Młodszy Specjalista ds. Obsługi Windykacji i Restrukturyzacji? Zatrudnienie w Gdansku. Jak wyglada typowy dzien u was i czy przewidywana jest praca hybrydowa? jakie widelki finansowe? z gory dzieki

Ela

Witam, jakie warunki pracy w Gdańsku? Jaka podstawa na stanowisku Starszy Opiekun

Ona

Witam chciałbym zapytać jak wyglądają szkolenia w tej firmie czy często sa organizowane szkolenia poza miejscem w którym zaczęłabym prace, oraz gdzie i jak odbywa się szkolenie odrazu po przyjęciu

@Ona

Dzień dobry, wdrożenie nowych pracowników odbywa się zdalnie, zatem można je realizować w placówce. Szkolenia z udziałem trenera wdrożeniowego również odbywają się w placówce. Trener przyjeżdża do pracownika i wspólnie z nim pracuje w konkretnym obszarze umiejętności sprzedażowych czy wiedzy produktowej lub systemowej. Jeśli jest Pani zainteresowana złożeniem aplikacji, serdecznie zapraszamy. Podczas rozmowy rekrutacyjnej opowiemy szczegółowo, jak wygląda u nas proces szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych. Pozdrawiamy Zespół HR

Szkolenia
@Ona

Hej, szkolenia w placówce, niespecjalnie komfortowe między innymi dlatego, że co chwilę ktoś ci przechodzi koło stanowiska, czasami na sali obsługi a dodatkowo często jesteś wołana na salę, bo jesteś potrzebna. Pomijam fakt, że byłam wyproszona z sali w której się szkoliłam, by kierowniczka mogła uczestniczyc w odprawie.

ciekawa

Jak u Was w oddziałach sprawdza się nowy system motywacyjny?

10 a wypłaty nadal nie ma na koncie jakiś problem z płynnością finansową? A może jak ktoś odchodzi to mamy gdzieś terminowe rozliczenia ostatniego wynagrodzenia za pracę? Lichwa, naciągacze i (usunięte przez administratora) a w oddziałach prostactwo.

Informujemy, że zgodnie z wewnętrznymi regulacjami wynagrodzenia w Stefczyk Finanse są wypłacane w nieprzekraczalnym terminie do dziesiątego dnia każdego miesiąca. Również dzisiaj wszystkie wypłaty zostały zrealizowane. Dotyczy to zarówno obecnych Pracowników, jak i tych, którzy w ostatnim czasie zakończyli z nami współpracę. Pozdrawiamy!

Wypłata na koncie zawsze jest na 10go, więc to co piszesz to już bzdura.

Dobre sobie
@Gość

To co napisał to prawda, również ostatnia wypłatę dostałem 3 dni później

Aktualność
W tym roku Nasza firma po raz 4 z rzędu otrzymała prestiżową Nagrodę Solidnego Pracodawcy.

Solidny Pracodawca Roku to nagroda wyjątkowa dla Pracodawców, stanowiąca potwierdzenie rzetelności oraz przejrzystości działania firmy, wzmacnia jej pozytywny wizerunek oraz społeczny odbiór jako prestiżowej i pożądanej na rynku pracy.

Nagroda ta jest zasługą Zespołów z jakimi pracujemy. Tylko dzięki nim, wzajemnej współpracy, rzetelności oraz lojalności możemy realizować poszczególne kryteria konkursu na oczekiwanym poziomie.

Jest to wyjątkowa Nagroda dla wszystkich Naszych Pracowników!
Lol

Kowalski Pro-Media- czytałem regulamin tego konkursu, nie mam pojęcia które punkty są weryfikowane i w jaki sposób. Dramat

Ktos

Praca jak każda inna w bankowości robisz sprzedaż i tyle. Nie ma blika więc szału produktowego nie ma. Pracowałam tam długo i jest mega doświadczenie a najważniejsze do jakiego oddziału trafisz .. atmosfera do kitu ... Poszłam do konkurencji i sobie chwalę .

@Ktos

to w sumie co u tej konkurencji jest lepszego niż tutaj? tylko atmosfera? piszesz mega doświadczenie ale w jakim kontekście, emocjonalnym czy faktyczne szło się sporo dowiedzieć itp? przyda mi się ta wiedza później?

@Monika

W konkurencji napewno lepsze produkty i przede wszystkim blik, o atmosferze nie wspomnę bo do kitu. Doświadczenie jak zaczynałam w młodym wieku to się trochę nauczyłam przez kilka lat. Napewno się przyda zależy do jakiego oddziału trafisz

Miko
@Ktos

Jeszcze się nie spotkałam zeby klient pytał o blik

Zosia

Pracuję od wielu lat, ciężka praca, dużo na głowie, presja sprzedaży ale wspaniały zespół i to mnie jeszcze tam zatrzymuje.

Iwona

Atmosfera dość gęsta z tego co piszesz... A którym z kolei pracownikiem jesteś, gdzie taki problem z asymilacja ze współpracownikami jest? Może warto porozmawiać z przełożonymi o tym? Były takie próby?

@Iwona

Ja już tam nie pracuje, tak więc nie wiem jak tam w oddziale jest obecnie.

Ja nie rozumie o co tu chodzi pracuje i nie narzekam, tyle krytyki. Ja zdobywam doświadczenie w tej branży i wcale nie jest źle to pewnych zawodów trzeba mieć to coś a nie chodzić z przymusu bo wtedy wszystko jest do bani. Trzeba robić to go się lubi a jak nie pasuje to zmienić prace. Mi tam pasuje zatem możecie mnie hejtowac bo to dobrze wam wychodzi jak tylko ktoś napisze pozytywnie to już ze nie pracownik a tu niespodzianka jestem pełnoetatowym pracownikiem i chwale sobie prace w Skoku

Zostaw merytoryczną opinię o STEFCZYK FINANSE S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w STEFCZYK FINANSE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy STEFCZYK FINANSE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STEFCZYK FINANSE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STEFCZYK FINANSE S.A.?

Kandydaci do pracy w STEFCZYK FINANSE S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STEFCZYK FINANSE S.A.