Kasa Stefczyka
2 34 148 5 1
Takatampani Nowy wpis

Praca w Stefczyku była najgorsza w moim życiu. Banda (usunięte przez administratora) To co dzieje się w oddziałach to jest jedna wielka porażka, nie polecam jej osobą które zastanawiają się nad przyjęciem jej. Pojedziecie na szkolenie gdzie nie nauczycie się nic A będzie tak że jak przyjedziecie prosto po nim to zostaniecie sobie sami bez żadnej pomocy. Wygórowane plany, rozliczanie z działań zewnętrznych, wieczny raban o nieumawianie spotkan i oszukiwanie ludzi. Jestem pełna podziwu że ten skok jeszcze nie upadł. Pracowałam rok i widziałam zbyt dużo. Kierownik który kompletnie się nie nadawał do swojej roli, nie potrafiący zrobić prostych zadań, ma utrzymać placówkę w malym mieście wysługujac się pracownikami. (usunięte przez administratora) regionalna jedno mówi drugie robi. Zabiera pieniądze wszędzie gdzie się da. Mobbing w pracy to codzienność. Jeśli chcecie być porządnymi ludźmi nie idźcie do pracy w Stefczyku.

Patka
Nazwa działu: Produkcja

Jedzie ktoś na szkolenie do Gdańska 20 stycznia?

Weronika Nowy wpis
@Patka

Ja jadę

Aga Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Nazwa działu: Handlowy

hej, jakich pytań mogę spodziewać się na rekrutacji?

XXL

Czekam na dokument sekielskich, myślę że po tym dokumencie trzeba będzie usunąć z CV stefczyk finanse.

Adam Nowy wpis
@XXL

Ale bzdury. Skok Wołomin to zupełnie inny podmiot (nie powiązany) a to o nim Sekielscy robią film. To tak jakbyś pisał że afera w banku A spowoduje że z CV warto będzie usunąć info o banku B. Albo będziesz musiał zmienić zmienić nazwisko bo jakiś "Kowalski" z Pipidówki Górnej nakradł w supermarkecie.

Ranking
X
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy ktoś wie czy będzie szkolenie z srt w styczniu w Gdyni??

Nazwa działu: Handlowy

W markecie 1900 co za brednie, w biedronce na rękę 2670,00 ciekawe czy of ma tyle w skoku z premierą. Markecie jest też socjal. To musiał pisać jakiś kierownik regionalny np. (usunięte przez administratora)która wcześniej sprzedawała akumulatory. Nie dajcie się nabrać na wpis o super markecie.

Szukający
@XXL

2600 chyba w Warszawie ale nie w innych częściach Polski. W niskoobrotowej można góra dostać 2300

@Szukający

No tak błąd. 2670 netto i to na prowincji, w ramach ścisłości

Mamma
@Szukający

To i tak więcej niż w stefczyku.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Kasa Stefczyka?

szukający
Nazwa działu: Finanse

Czytałam większość negatywnych wypowiedzi. Co mogę dodać. Pracowałam wcześniej, krótko w markecie spożywczym. Czy na pewno aż tak źle jest? W markecie to jest wyzysk za marne minimum, często w nadgodzinach które nie są ani do odebrania ani nie otrzymuje się za nie kasy. Grafik zmieniany z dnia na dzień. Nie można nic zaplanować. Z urlopem też bywa różnie. Lepiej nie wykupywać wczasów przedwcześnie bo można się rozczarować. Czy tu w banku zarabia się na rękę 1900 zł? bo tyle dostaje się w markecie spożywczym, gdzie w ciągu 8 godz trzeba przerzucić nawet do 200 kg towaru i do tego z pytanie za plecami " dlaczego tak wolno"

Kamil
@szukający

Tu też nie możesz nic zaplanować. Może się okazać, że kl o 19 kończy pracę, a Ty czekasz na niego, aby przyjechał i podpisał umowę pożyczki. Ba super jak przyjedzie, chociaż może kl nie przyjść. Brak nadgodzin, brak klienta, tylko opr że plan nie zrobiony. Urlop... Hm... Niech ktoś się zwolni, plan nie zrobiony, zapomnij o urlopie, że go dostaniesz!

TakNie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Kasa Stefczyka. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 16 września.

TakNie3
szukający
@Pytanie

Jest dużo ogłoszeń. Z racji,że studiuję na kierunku bankowość również szukam pracy w banku. Doceniam Kasę Stewczyka że otrzymałam odpowiedź. Doceniam bo rzadko zdarza się abym otrzymała odpowiedź odnośnie rekrutacji. Tu niestety, odmowna " na ten moment nie możemy zaprosić Pani / Pana na rozmowę rekrutacyjną". Nie mogę się więc przekonać na własnej skórze czy warto

XXL wschód
@szukający

Bzdura, zawsze z banków dają odpowiedź, kierowniku nie udzielaj się, twoje wpisy są fałszywe

Szukający
@XXL wschód

Ta odpowiedź to chyba nie do mnie. 1. Nie pisałam że miałam na myśli tylko banki jeśli chodzi o rekrytacje. 2. Nie jestem kierownikiem,ięc uznam że ta odpowiedź nie była do mnie

Pracownik jeszcze
Nazwa działu: Handlowy

Słyszałam, ze szykuje sie grubsza afera w Skoku, a mianowicie podobno w trakcie jest załatwiamy pozew o mobbing i dyskryminację, nacisk na misseling (usunięte przez administratora) Słyszał ktoś coś podobnego?

@Pracownik jeszcze

Jak coś się dowiesz daj znać. Chętnie się dołączę. Pracownik regionu wschodniego

PracownikKasyS
@Pracownik jeszcze

Jeśli to prawda z tym zbiorowym procesem, to jestem zainteresowany tym tematem. Mam podobne obserwacje na temat misselingu i mobbingu w Stefczyk Finanse.

XXL wschód
@Ania

Jak coś będzie wiadomo dajcie znać, chętnie się dołączę

byłypracownik
Nazwa działu: Finanse

Od lat słyszy się, że w Stefczyku: *sprzedaje się bardzo drogo, koszty 40% to prowizja i ubezpieczenie na początek to standard. Szukasz naiwnego, liczysz na fart, może się uda, może nie *rywalizacja w oddziale jest ogromna, to, że jest walka o klienta to standard pracy *premie są coraz mniejsze * wieczne braki kadrowe, więc nadgodziny to norma *mobbing, straszenie zwolnieniem, praca w nadgodzinach i sobotę to standard od wielu lat *chodzenie z ulotkami przed oddziałem i namawianie klientów to codzienność *archaiczne procedury, nikt nic nie wie, nikt niczego nie rozumie * po tygodniowym szkoleniu i kilku dniach w pracy chęć zmiany pracy deklarują prawie wszyscy pracownicy *wygląd oddziałów wiele mówi o tym miejscu *wstyd mówić gdzie się pracuje Nie marnuj swojego czasu, bo za jakiś czas będzie wstyd wpisać do CV

Tak8Nie
Iwona
@byłypracownik

Widzę, że i Ty masz bardzo niepochlebne zdanie na temat Kasy Stefczyka jako pracodawcy. Muszę szczerze powiedzieć, iż trochę mnie to zmartwiło, bowiem zastanawiałam się na podjęciem tam zatrudnienia. Może zechcesz mi jeszcze powiedzieć, czy zatrudniają tam studentów?

@Iwona

Jeśli powiesz, że lubisz kontakt z ludźmi, lubisz sprzedaż i zakres obowiązków w ogłoszeniu Ci odpowiada to dostaniesz robotę! Tak robotę, bo to ni praca...

P.

Cześć :) Około dwóch tygodni temu byłam na rozmowie (Pułtusk) na stanowisko SOF. Samą rozmowę zaliczam do raczej mało przyjemnych. Pani kierownik miała problem z tym, że się nie uśmiecham, oraz z tym, że często zmieniałam pracę (w sposób klarowny wytłumaczyłam dlaczego). Typowe pytania: co wiesz o naszej firmie, dlaczego mam Ciebie zatrudnić itp... No i oczywiście oczekiwania dot. wynagrodzenia - dla Pani kierownik 2500 netto to zdecydowanie za dużo. Jak wspomniałam na wstępie - poszłam na rozmowę w oddziale w Pułtusku, na miejscu okazuje się, że być może będę miała pracować w Wyszkowie. W zaokrągleniu ok. 100 km dziennie miałabym jeździć za minimalną płacę? Instytucja, a raczej kierownictwo, ma niepoważne podejście do potencjalnego przyszłego pracownika - P. kierownik miała odezwać się w ciągu tygodnia, żeby mogła przemyśleć, do którego zespołu będę pasować. Cóż. Do dziś nie mam odpowiedzi. Oczywiście zostałam uświadomiona w trakcie rozmowy, że ta praca wiąże się z lataniem z ulotkami, balonami, gazetami i tym, co tam jeszcze wymyślą, bądź Ciebie zmuszą do wymyślania... Startujesz na konkretne stanowisko, a okazuje się, że będziesz robić to, co robią dzieciaki, żeby sobie dorobić. Jak dla mnie instytucja na nie.

Tak5Nie
@P.

Bardzo dużo Twoja wypowiedź wniosła na forum, dziękuję za podzielenie się swoimi wrażeniami z rozmowy! Być może rekrutacja, w której brałaś udział, jeszcze trwa, stąd też brak wieści ze strony pracodawcy. Czy gdybyś dostała wiadomość, że Kasa Stefczyka jest zainteresowana Twoją osobą, zdecydowałabyś się na podjęcie pracy?

P.
@Barbara

Zdecydowanie nie. A odpowiedzi nt rekrutacji nie mam do dziś, także wniosek jest jeden - niepoważne i nieprodesjonalne podejście do potencjalnego pracownika. Radzę omijać.

@P.

Czy Kierownik o którym piszesz miał imię? Czy rekrutowalam Cię jedna osoba, czy dwie? To jest dość istotne. Dodatkowo czy na pewno to był kierownik Oddziału czy np ktoś z HR?

Kaja
 Rekomendacja

Co tak naprawdę robi opiekun finansowy? Obsługa kasy a w jaki sposób ma zrobić plan sprzedać kredyt jak obsługuje klienta który przychodzi płacić rachunki, a koleżanki na wyższych stanowiskach nie obsługują kasy? Jak to wygląda? Ile trwa bhp godzin? Proszę o rzetelną odpowiedź. Dzięki

Tak5Nie1
na szczęście była
@Kaja

opiekun finansowy to najniższy lewel w Stefczyku, robi wszystko, obsługa kasy dla członków kasy i obsługa drugiej kasy dla pozostałych klientów tzw. płatności masowe i Western Union z klientami obcokrajowcami którzy nie potrafią dobrze napisać nazwiska odbiorcy przelewu a potem reklamacje i czas nieubłagany bo infolinia Western Union expresowa nie jest... a czas biegnie... klienci do kasy narzekają... Do tego trzeba zrobić plan...sprzedaż jest najważniejsza... plan tylko ciut mniejszy niż doradcy, którzy poza wciskaniem pożyczek nic innego nie robią... poza tym wszyscy którzy idą do kasy załatwiają w kasie wszystko... począwszy od zmiany dowodu przez wszystkie upoważnienia, pełnomocnictwa, wypowiadanie poszczególnych rachunków... wtedy nie ma podziału " to klient z mojej bazy więc ja obsługuję" wtedy doradca udaje zajętego a kasjer robi... potem wprowadza do systemu, potem archiwizuje wszystkie dokumenty bo on przyjął a papierologii to tu jest mnóstwo... a w międzyczasie trzeba zrobić telefony, dużo telefonów żeby skutecznie czyli najpóźniej na jutro umówić klientów... nie ma określonej liczby spotkań -siedzisz w pracy do skutku póki nie umówisz... na koniec dnia rozmowy są odsłuchiwane przez kierownika i omawiane... w międzyczasie biegniesz z ulotkami i gazetkami jakaś godzinka... tylko z wyciągniętym językiem bo masz umówione spotkania z klientami to musisz zdążyć obskoczyć rewir i wrócić żeby koleżanki nie ukradły klienta... jak jakimś cudem masz spotkanie sprzedażowe z klientem to musisz się uwijać żeby mu wcisnąć pożyczkę, przyjąć wniosek wysłać do weryfikacji... ciągle stres bo ludzie do kasy i narzekanie że jak to kasjer tak długo zajęty a oni tylko wpłacić , doradca ma luz nikt nie ciśnie na niego, a jeśli jeszcze wypłata tej pożyczki i podpisanie kilkudziesięciu stron to kasa zablokowana na jakieś 15 minut - nie do zaakceptowania przez innych klientów kasowych... jeszcze musisz w ciągu dnia wypełnić kilka tabelek dla kierownika regionalnego który oceni czy dobrze zarządzasz swoim czasem... dzień wolny? zapomnij jeśli wtedy dotarł umówiony klient można było pożegnać się z premią... koleżanki przechwytywały i nie było dyskusji... bardzo drogie pożyczki sprzedaż nastawiona na max. zero norm wciskanie drogich ubezpieczeń. klienci zmęczeni nękaniem po kilka razy w miesiącu koszmar... stres zero życia po pracy... pracowałam w oddziale który wyrabiał plany, ja też mimo nawału obowiązków ogarniałam temat ale cena jaką płaciłam za to była wysoka... nie liczą się pieniądze ale spokój, normalność, zero wyścigu szczurów i obrzydliwego podkradania klientów i premii. zero życia pod presją... złożyłam wypowiedzenie pracuję aktualnie w budżetówce i jestem najszczęśliwsza pod słońcem... dobra pensja, normalne godziny pracy bez tego kieratu i ten luz już po pracy, ta spokojna głowa... bezcenne...

Tak11Nie
@na szczęście była

Przedstawiłaś spory zakres obowiązków, który miałaś na stanowisku opiekuna finansowego. Zastanawia mnie, czy miałaś realne szanse na to, aby awansować na wyższe stanowisko? Ciekawi mnie, czy pracodawca sam z siebie potrafi docenić zaangażowanego pracownika i przydzielić mu wyższe stanowisko, czy raczej nie spotkałaś się z tym, aby takie sytuacje miały miejsce?

@na szczęście była

Sama prawda. Jeszcze warto dodać, że teraz firma zmienia się dla klienta i placówki otwarte będą do 18:00. Więc wyjdziesz z pracy najwcześniej 18:15. Jeżeli masz możliwość szukaj pracy dalej. Z zatrudnieniem nie ma problemu, biorą wszystkich bo nie ma ludzi.

TakNie1
Nazwa działu: Finanse

Brak szacunku dla pracowników. Ale najgorsze jest to że ludzie są oszukiwani w białych rękawiczkach. Na stanowiskach kierowniczych zatrudniają ludzi bez kompetencji. Człowiek nie ma tam poszanowania tylko tabelki i liczby w nie wpisane. Wiem coś i tym pracowałam tam 10 lat.

Ghfd
@Były pracownik

O rany jak Ty tam wytrzymałaś tyle lat. Szacun...

Iwona
@Były pracownik

Witam, zastanawia mnie czy firma faktycznie ma w Twoich oczach same wady, w końcu przepracowałaś tam bardzo długi okres czasu. Czy nie było żadnych powodów tej długoletniej współpracy z Twojej strony? Firma ciągle szuka nowych osób, dlatego jest to cenna informacja.

kkkk
@Były pracownik

Brak kultury, oszustwa, zastraszanie, jedyne co tam się zgadzało przez lata to pieniądze; ale aktualnie już to się nie zgadza...

P........

Witam, czy tylko ja mam wrażenie, że kierownictwo/hr daje te wpisy? Czy byśmy pracowali w tej samej instytucji? Hmmm.... Sposób wypowiedzi, ani jednego,, zlego" słowa, same pozytywy, umowa na stałe ( tu nie znasz dnia i godziny-niezależnie od okresu zatrudnienia i czy robisz plany). Pisanie o zarobkach bez ograniczeń to owszem oficjalnie tak jest, jednak zrobisz swój plan zawsze chcą więcej, ale co myślisz, że zarobisz xxx tys netto? Bądź tyle co w banku? Hmmm system premiowy, a właściwie sposób jego naliczania zmienia się co chwilę, wiadomo jak przy zmianach w która stronę idą premie... Rolki cały czas tej samej bazy, kl nie przybywa, biegasz szukasz nowych osób, ludzie nie mogą dostać, bo system im na to nie pozwala, lub dostają taka ofertę, że można się nogami nakryć... Więc idą do konkurencji. Praca.... jeśli ktoś koniecznie chce pracować w finansach to niech idzie...

Tak3Nie
@P........

Nie wiem, skąd u Ciebie wniosek, jakoby dział HR Kasy Stefczyka dodawał tu wpisy. Zapewniam Cię, iż posty na tym wątku pochodzą jedynie od pracowników firmy (obecnych bądź też byłych). Miej na uwadze, iż niektórzy mogą dobrze wspominać tego pracodawcę. Trochę chaotyczna jest Twoja wypowiedź, ale zainteresowała mnie kwestia premii. Napisałeś, iż sposób jej naliczania zmienia się często. Możesz nam coś więcej powiedzieć o tej kwestii?

blabla
@Barbara

Szczerze wątpię, żeby ktokolwiek dobrze wspominał tego pracodawcę ;) Od razu widać, że odpowiedzi pisze ktoś z HR żeby pokazać jaka firma jest super. Nie dajcie się nabrać... Wieczny stres, tabelki, tłumaczenia się, telefony, roznoszenie ulotek, wnioski dla "oka" żeby tylko nie pisać emaili wyjaśniających. Przyszli pracownicy pomyślcie jak fajnie jest mijać znajomą/znajomego na ulicy w trakcie roznoszenia ulotek za wycieraczki samochodów pod sklepami/urzędami? Jak miło jest słyszeć 20 razy dziennie przez telefon, że "Kasa Stefczyka to (usunięte przez administratora) i że klient jest nękany telefonami? Przemyślcie bardzo dobrze zanim złożycie cv. Niedługo będzie wyznaczony grafik wyjść do toalety. Pozdrawiam serdecznie GÓRĘ ;)

Tak4Nie

Nikomu nie życzę współpracy z tą firmą. Człowiek tam się nie liczy. KR wymaga pracy po godzinach oraz w soboty, często pracuje się od 8 do 20 przez kilka dni z rzędu ale jak chce się odebrać nadgodziny to nigdy nie ma możliwości. Zmueszanie pracownikow do nie przestrzegania prawa misseling to codzienność w tej firmie, nie przestrzeganie RODO itp. Każą Ci dzwonić do klientów którzy nie mają zgod marketingowych, jeśli klienci nie odbierają to każą dzwonić z prywatnego telefonu. Klientów jak twierdzi KR trzeba "atakować na wszelkie sposoby-z różnych telefonów, po kilkanaście połączeń miesięcznie, poprzez wysyłkę różnych SMS, a wcześniej listy."

Tak8Nie

Zgadzam sie

@Pracownik

Rozumiem, ze nie masz możliwości odebrania wolnego za nadgodziny, a czy można ubiegać się o wynagrodzenie za dodatkowy czas pracy? Interesują mnie także inne benefity takie jak premie lub świadczenia socjalne. Pracodawca je zapewnia. Dodaj proszę więcej szczegółów.

Aloes

Jedzie ktoś 29 lipca na szkolenie nad morze?

@Aloes

Firma organizuje szkolenia nad morzem. Jak długo to trwa i czy jest to gratyfikacja dla wszystkich pracowników, czy tylko dla tych wyróżniających się i osiągających dobre wyniki? Inne benefity takie jak spotkania integracyjne lub pakiet socjalny są także oferowane przez pracodawcę? Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

Nienawistna
@Sebastian

Jeśli chcesz pracować w finansach to omijaj szerokim łukiem tą instytucję. Wiem, co mówię. Jestem byłym pracownikiem i najlepszą rzeczą jaką kiedykolwiek zrobiłam było odejście z tej pseudo pracy. (usunięte przez administratora) okradanie klientów, zmuszanie pracowników do kłamstwa i inne rzeczy, które klasyfikują się do miana przestępstwa są na porządku dziennym. Zarobisz tylko jeżeli umiesz oszukiwać ludzi, bo z podstawy nie jesteś w stanie nawet wyżyć. Notoryczne obcinanie uzyskanych premii, brak podwyżek to podstawa. Niby zatrudniasz się do pracy w banku a okazuje się, że to zwykła praca w telemarketingu i roznoszenie ulotek, jeszcze za psie pieniądze, a i tak regionalny powie tobie, że nic nie robisz.

Tak10Nie1
@Sebastian

Jest to szkolenie wstępne po przyjęciu do pracy. Trwa tydzień.

Madzialena
@Aloes

A wiesz może czy po tym szkoleniu jest egzamin i skoro szkolenie jest od poniedziałku to czy z noclegiem od niedzieli?

@Madzialena

Podobno egzamin jest, niestety nie wiem nic o noclegu od niedzieli.

Anonim
@Aloes

Ja się wybieram na szkolenie, region zachodniej Polski.

Madzialena
@Aloes

Ja jadę od 19.08.2019 daj znać jakie wrażenia :)

@Aloes

Czy pracodawca opłaca cały pobyt wraz z noclegiem i wyżywieniem podczas szkolenia? Jak będziesz już po szkoleniu, napisz jak ono przebiegało, jakie tematy były poruszane i czy faktycznie po zakończeniu był egzamin. To będą ważne informacje dla osób wybierających się na taki kurs.

kaja
@Sebastian

są dwa szkolenia wdrażające pierwsze trwa 5 dni zakończone egzaminem następnie wracasz na placówkę i po 7 tygodniach jedziesz na szkolenie 10 dniowe wszystko opłacone noclegi wyżywienie

@Sebastian

Jedziesz na szkolenie uczysz się od 8 nawet do 19 w sali która nie ma okien. Oczywiście od 16 zostają sami 0racownicy. Jeśli chcesz zostać zakuwasz, bo jak nie to możesz nie zdać testu na koniec szkolenia. Wtedy ktoś z trenerów wręcza Ci wypowiedzenie i wracasz do domu.

Ja

Hej:-) Jedzie ktoś na szkolenie z Skoku Stefczyka do Gdańska z dworca głównego Katowice w terminie 1-5 lipiec lub 8-12lipiec? Prosze dac znać

@Ja

Niewykluczone, że znajdzie się tu osoba, która - podobnie jak Ty - wybiera się na to samo szkolenie. Musisz cierpliwie poczekać na jakiś odzew. Tymczasem zachęcam Cię do tego, żebyś powiedział nam coś o Kasie Stefczyka w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Wiemy już, iż macie tak organizowane jakieś szkolenia zewnętrzne. Może powiedziałbyś o nich coś więcej? Czego konkretnie dotyczą i czy każdy pracownik może w nich uczestniczyć?

Jhg

Podsumowując. Pracuje w Kasie jako starszy opiekun finansowy i obiektywnie pisząc praca w Stefczyku polega głównie na sprzedaży kredytów, dodając do tego, że klientów trzeba samodzielnie znaleźć dzwoniąc do nich. Pamiętajcie, że od samego dzwonienia też nic nie sprzedacie. Trzeba być skutecznym w tym co się robi. Jeśli ktoś nie czuję się w sprzedaży najlepiej niech da sobie spokój. Praca kasjerki dodatkowo przynosi stres związany z obsługą kasy, czyli lepiej się nie pomylić bo wtedy oddajecie swoje pieniążki. Odpowiedzialność jest, ale z drugiej strony gdzie jej nie ma. Trafiłam do normalnej placówki z miarę normalnymi ludźmi jednak podejmując tą pracę trzeba mieć świadomość tego na czym ona polega. Niektórzy ludzie nie mają z tym problemu jednak chyba ta praca jest nie dla mnie.

@Jhg

Nie ulega wątpliwości, że w tej branży, tak jak wspomniałeś, liczy się skuteczność. Dlatego nie każdy będzie w stanie odnaleźć się, pracując w Kasie Stefczyka. Ciekawi mnie bardzo szczególnie jedna kwestia. Czy nowi pracownicy szkoleni są przed podjęciem pracy, na przykład właśnie z różnych technik sprzedaży? Powiedz coś więcej odnośnie szkoleń i kursów, na jakie można liczyć w Kasie Stefczyka.

TakNie

Witam. Czytam Wasze komentarze już od dłuższego czasu i postanowiłam się w końcu wypowiedzieć. Pracuje w Kasie już od ponad 5 lat. Trafiłam do nierentownego Oddziału, nie było premii, było ciśnienie jak to w sprzedaży itd. Ale w końcu jak już mieliśmy stała kadrę wzięliśmy się ostro do roboty, wszyscy bez wyjątku. Obecnie jesteśmy bardzo rentowny oddziałem i uważam że zarobki są bardzo adekwatne do wykonywanej pracy. Premia zależy od wykonanej rentowności, także można spokojnie wyciągnąć premie na poziomie 3x postawa lub nawet więcej. Wszystko zależy od: kierownika oddziału, na którego zawsze możesz liczyć, współpracowników i ich zaangażowania, świadomości ich pracy, chęci, pomysłowości na pozyskanie nowych Klientow- tutaj sprostuje od razu, że od roznoszenie ulotek są również zatrudnianiane osoby na umowę zlecenie, ale jak się jakiś pracownik co jakiś czas przejdzie z gazetkami po punktach handlowych i przewietrzy głowę, to chyba nic Mu się nie stanie?? Nawet jestem za.. Jeśli ktoś wie, po co przychodzi do pracy i chce dobrze zarobic to mogę śmiało powiedziec- w Kasie możecie to osiągnąć. Przygotowanie do pracy od pakietu szkoleń, przejrzysta ścieżka awansu, przy awansach i systematycznej sprzedaży możliwe oczywiście podwyżki, różne konkursy oddzialowe, regionalne, system motywacyjny od sprzedaży ale rowniez dodatkowy system motywacyjny za sprzedaż ubezpieczeń. Przeważnie jest mnóstwo pracy: bazy do obdzwonienia, bieżącą obsługa, kasa, dokumentacja itd., ale to są normalne obowiązki, jak w każdej pracy!!!! Polecam popytać o warunki i prace w innych bankach i wtedy narzekajcie sobie dalej dowoli. Jak to mowia: wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma!! Jak ktoś chce pracować i daje coś od Siebie, to w Kasie możecie i dobrze zarobić i zdobyć bardzo dobre doświadczenie, które jest bezcenne?? Pozdrawiam wszystkich Pracowników Kasy!!

Tak5Nie6
Mariusz
@Pracownik

Dziękuję za Twoją szczegółową opinię. Fajnie, że możesz się rozwijać, a pracodawca pozwala budować ścieżkę kariery szkoląc i motywując pracownika. Nie napisałaś nic na temat umów zawieranych z nowymi pracownikami. Czy mogą liczyć na stabilne i długoterminowe zatrudnienie? Przyszli kandydaci do pracy w Kasie Stefczyka będą wdzięczni za wszystkie informacje.

zdupyKO
@Pracownik

świetnie że trafiłaś na taki oddział.Zapewniam że na 400 placówek takich jak Twoja jest bardzo mało. Podwyżki? Jako kierownik nie mogłam ubłagać dla najlepszego S,D.F z 12letnim stażem podwyżki bez awansu. Dziewczyna jedna z najlepszych w makroregionie przez kilkanaście lat z podstawą niższą od nowego O.F.....ŻENADA!!! Stara kadra odchodzi z wycieńczenia i zmęczenia materiału ( marketing na bardzo słabym poziomie, maglowanie w kółko tej samej bazy ), nowi śmieją się w twarz i po kilku miesiącach uciekają.Ciągłe budowanie kadry .... ja pasuje

Tak5Nie
@Mariusz

Jeśli przejdziesz pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną, to umowa jest pospisywana z Pracownikiem od razu przed wyjazdem na szkolenie oczywiście. Jeśli tylko się szybko wdrozysz w Swoją pracę i obowiązki to uwierz- masz szansę na stabilne zatrudnienie. Początkowo są wiadomo umowy na czas określony, jak wszędzie. Wiadomo również, że podstawy w Kasie nie należą do najwyższych, ale jeśli będziesz pracował w Oddziale, w którym WSZYSTKIM zależy na wynikach i WSZYSCY mają jasno określone cele, to zarobisz bardzo dobrze. Powtórzę jeszcze raz: premia oddziału zależy od zrealizowania zadania przez cały Oddział, ale już na dniach to się ma zmienić i każdy będzie odpowiadał indywidualnie za swoją pracę i swój wynik- nowy system motywacyjny. Na koniec dodam jeszcze tylko, że pracujemy od 3 miesięcy z nowym systemem, gdzie propozycje dla Klientów również są już konkurencyjne, także pomimo wszystkich poniższych wypowiedzi- absolutnie nie musimy nic wciskać Klientom na siłę. Pozdrawiam????

Tak2Nie3
@zdupyKO

Twój post jest bardzo chaotyczny, dlatego proszę Cię, żebyś następnym razem wypowiadał się w nieco spokojniejszym tonie. Szkoda, że Twoje doświadczenie związane z pracą w Kasie Stefczyka nie należą do najlepszych, ale warto byłoby dostrzec i jego pozytywne strony. Czy Twoim zdaniem jest to odpowiednie miejsce pracy dla osób, które szukają dopiero swojej pierwszej pracy? Czy w ogóle takie tam zatrudniają?

TakNie2

Zuzanna

@The xxx, jako długoletni pracownik mogłbyś napisać trochę informacji dotyczących zatrudnienia? Czy premie są miesięczne, czy kwartalne? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Poleciłbyś tego pracodawcę innym użytkownikom forum szukającym zatrudnienia?

Tak1Nie2

The xxx
@Zuzanna

@Zuzanna, 11lat w firmie :) Jak dla mnie jest spoko, a wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Przychodzą do nas ludzie z innych banków i też narzekają, że korpo, że mobing, i przyznają że w KASIE jest luźniej. Premie o ile oddział je wypracuje to są naliczane co miesiąc. Jej wysokość zależy od wypracowania danej rentowności, a każdy pracownik jest rozliczany indywidualnie i indywidualnie naliczana jest premia. Co do zespołu nie wiem w jaki zespół się wpiszesz, ale jest tak samo jak wszędzie indziej, jak trafisz na super ludzi to będziesz konie kraść, jak trafisz na marudy (takie jak w większości opinini na GW) to umrzesz w męczarniach psyhicznych. Bo tacy zamiast pracować to podpierniczają, roboty nie wykonają, premii nie będzie a ty się z nimi męczyć będziesz. Ja pracuję już teraz w trzecim zespole i zawsze ludzie byli spoko, wiadomo zawsze inni, ale z reguły fajne składy się trafiały. Czasem w dobrym zespole trafia się jakiś rodzynek, który psuje krew reszcie. Umowę o pracę uznać możesz za stałą od 1dnia pracy w KASIE, jak będziesz pracowała sumiennie i nie robiła zbędnych kwasów, to mimo potknięć, zostać będziesz mogła na lata. I jednym z najlepszych jest tutaj ścieżka rozwoju, serio, takich szkoleń to chyba żadna firma nie ma. Dużo można się nauczyć i dużo można w sobie poprawić, co przydaje się na lata.

TakNie1
x
@Zuzanna

Nigdy w życiu. Omijać z daleka. Dramatyczny poziom kultury w firmie jak i u klientów - to tak bardzo delikatnie opisane. Więcej...nawet szkoda pisać. Pracowałam tam 1,5 roku, w swojej już prawie 20 letniej pracy w bankowości.

Tak4Nie
Mariusz
@x

Mimo wszystko zachęcam Cię, abyś napisała coś więcej na temat pracy w firmie Kasa Stefczyka. Pamiętaj, że w podobnej sytuacji do Ciebie mogą znaleźć się w przyszłości osoby, które będą planowały rozpoczęcie pracy w tym banku. Czy mogłabyś napisać coś o warunkach zatrudnienia? Pensja składa się z samej podstawy, czy również z ewentualnych dodatków? Bądź tak uprzejma i wypowiedz się na ten temat.

Franek
Nazwa działu: Finanse

Czy ktoś wie czy 2 maja 2019 pracuje się czy wolne jest w stefczyku?

Justyna
Nazwa działu: Finanse

Czy ktoś jedzie na szkolenie na mazury 6 kwietnia ? Coś wiecej o tym bo coś szefowa nam dzisiaj powiedziała że mamy wyjazd w sobotę a podobno co roku taki jest dla placówek. Jak to wygląda co trzeba zabrać?

Saba
 Rekomendacja

Witam. Zastanawiam się nad pracą. Przeszłam pomyślnie rekrutację. Trafiłam niestety na mnóstwo negatywnych opinii. Tak jak wyszłam zadowolona z rozmów z pozytywnym odzewem tak teraz pi przeczytaniu bije się z myślami czy dobrze zrobię porzucajac swoją dotychczasową pracę w której mi dobrze i finansowo również tylko godziny pracy przeszkadzają. Kasa Stefczyka to praca na planach co nie jest mi obce bo robię to obecnie przez 8 lat w swojej firmie ale nie jest to bankowość. Wątpliwości teraz mam mnóstwo . Czy naprawdę jest tak źle?

Tak3Nie4
Mazowieckie
@Saba

Zależy jakie stanowisko. Jeżeli na stanowisko doradcy - fajnie. Natomiast jeśli opiekun finansowy albo starszy opiekun tj. obsługa kasowa, to nie polecam, bo jest duża odpowiedzialność, najwięcej do roboty, najwieksza odpowiedzialność, a (usunięte przez administratora) płacą. Jeżeli będziesz jedynym kasjerem, to podziękuj, bo wtedy zrobienie planu graniczy z cudem. System w SKOKu jest tak mało intuicyjny, że sama nauka tego systemu zajmie Ci jakieś 3 miesiące, żeby w miarę płynnie się po nim poruszać.

Saba
@Mazowieckie

Dzięki za odpowiedz. No właśnie opiekun finansowy... To teraz mnie zmartwilas. A jak jest z planami. Czy każdy indywidualnie ma swój plan? Czy jest plan dla całej placówki ogólny? Jak jest premia rozliczania?mowiono mi że p l pacowka robi plany i dziewczyny dostają druga pensje.. Czyli jeśli plan nie jest zrobiony zobaczę tylko podstawę na swoim koncie? Czy jednak to co sobie wyrobię i tak zostanie mi zapłacone? I jeszcze jedno słyszałam że ma być zmieniany system premiowy. Na lepsze dla pracownika, ale nic więcej nie wiem. Wiem tylko tyle że pracują tu pracownicy z długim stażem więc chyba nie jest tak źle.? Próbować?

Ja02

Czy jedzie.ktos.na szkolenie do Gdańska 28.01.2019 ? ????

Kamil

ja prawdopodobnie !

Paulina

ja prawdopodobnie też

Gabriela
@Paulina

To znakomicie! Widzę, że pracodawca, jakim jest Kasa Stefczyka bardzo dba o właściwy rozwój swoich pracowników - to się oczywiście ceni. Firma ta od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija. Obecnie jest największą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce – w prawie 400 placówkach obsługuje blisko 900 000 Klientów. Nie dziwi zatem to, że chce ciągle doszkalać swoich pracowników. Może zdradzisz nam, czego konkretnie będzie dotyczyło te szkolenie?

TakNie5
Oli
@Ja02

Czy możesz napisać jak wyglądało to szkolenie? Dużo nauki, testów?

Anna
@Gabriela

To znakomite dbanie o doszkalanie pracowników to prawdopodobnie szkolenie wstępne ;) U mnie w mieście od prawie roku jest ogłoszenie do pracy, poszukują specjalisty i opiekuna - i tak sobie wisi bo nikt nie chce tam pracować, a jak nawet ktoś się skusi to po miesiącu odchodzi. A propos szkoleń pracowałam tam prawie 10 lat i może byłam na 3-4 szkoleniach ;)

Tak3Nie
bambus

Jak czytam wasze opinie to nasuwa mi się jedno pytanie-za co chcielibyście dostawać od pracodawcy kase? I jak powinna wyglądać praca waszych marzeń? Oglądaliście film spełnione marzenia? Will Smith, maklerka etc? Przypomnijcie sobie jak ciężko pracował główny bohater na początku swojej drogi do sukcesu, po czy został człowiekiem sukcesu. Podobnie w innych przypadkach, filmowych i tych znanych z życia prywatnego-moi drodzy, bez pracy nie ma kołaczy. Pracowałem i pracuję nadal w przedstawionej firmie. Przeszedłem przez każdy jeden szczebel w drabinie awansu. Nie mam wujka ani cioci w biurach regionalnych i to co osiągnąłem do dnia dzisiejszego to ciężka praca. Jeśli chodzi o moralność, to jeśli jesteś człowiekiem wrażliwym niestety musisz liczyć się z tym, że pracy nie znajdziesz. Bo nawet w słoiczkach gerbera znajdziesz syf, którego swojemu dziecku świadomie byś nie dał. I na koniec-jeśli ktoś uważa, że na okresie próbnym dostanie na łapę 3000zł a potem będzie jeszcze lepiej to gratulejszyn. Ja zaczynałem od 1040zł brutto w 2007roku... też miałem powiedzieć, że mało? Racja, lepiej w domu pilotem się bawić i marudzić, że w Polsce pracy nie ma! :) Polecam KS wszystkim ambitnym, którzy chętnie opuszczą swoją Strefę Komfortu i rozumieją o co chodzi.

Tak12Nie2
Zapomnij o SKOK
@bambus

I taki właśnie kit wciska "wysokiego szczebla kadra managerska " w Skok. Może jednak czasem trzeba przekonać się na własnej skórze:-/

Tak13Nie

bambus
@Zapomnij o SKOK

Właśnie zajrzałem tutaj po przeszło dwóch latach, to się uśmiałem :) Hehe... nie pracuję w wyższej kadrze menedżerskiej, ale może już czas :) Ale! Dalej tutaj pracuję i dalej jest tak jak było, są planu dla ambitnych. DLa nich jest również odpowiednia pensja sprzedażowa. Wiem już też, dlaczego jest taka rotacja i dlaczego nie ma już tutaj Ciebie -@Zapomnij o SKOK. Powiedz mi gdzie teraz pracujesz i jak bardzo jesteś zadowolony. Pewno ociekać twój wpis będzie Ochem i achem :) Zapewne pracujesz tam od ostatniego wpisu i zwolnienia z firmy nie planujesz. No rewelacja :D Też się cieszę :D

TakNie2
Szczesliwy byly pracownik
@bambus

Pozwole sobie wypowiedziec sie jako element "kadry menedzerskiej" bo bylam KO. Bez wzgledu na stanowisko strescjest bardzo duzy, gdyby pracowalo sie dobrze, to z pewnoscia dalej bylabym pracownikiem. Bajery o tym, jak to jest cudownie wypisywane sa przez Centrale, to calkiem zabawne. I uwaga! Bylam swietnym sprzedawca, a plan co miesiac byl zrobiony. Pracuje obecnie w innej firmie na dobrym stanowisku i uwierzcie mi, myslenie ze takie cisnienie jest wszedzie to blad, tracicie czas! Uciekajcie z tego (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
Poirytowana tymi głupotami
@bambus

No mój drogi nikt kto skończył studia albo ma na utrzymaniu rodzinę nie będzie się cieszył jak (usunięte przez administratora) z 1040zł na miesiąc, inni pisząc że w Lidlu ludzie więcej zarabiają mają rację. Trzeba być debilem bez wykształcenia i życiowych ambicji żeby pozwolić sobie na pracę w biurze czy ajencji, za takie grosze. A siedzieć tam jeszcze kilka lat i się nie obudzić że czas stamtąd spie**********lać i zacząć się szanować to już mistrzostwo hahah ja już bym wolała siedzieć na kasie w Biedronce i pracować jak dziki wół niż siedzieć i marnować czas za taką wypłacinkę. Każdy normalny w tym kraju kto ma chociaż za grosz ambicji i oleju w głowie wie że aby utrzymać mieszkanie i rodzinę powinien szukać pracy gdzie MINIMALNA płaca to 2500 zł na rękę. Taka praca za 1000zł to chyba właśnie jest dla studentów siedzących z pilotem przed telewizorem i pierdzących w stołek i zajadających zupki Chińskie. Za dużo tych filmów się na oglądałeś a jak już coś oglądasz to najpierw zejdź na ziemię bo chyba bujasz w obłokach. Film polecam Ci obejrzeć jeszcze raz bo główny bohater tego filmu był bardzo ambitną i rezolutną a zarazem inteligentną osobą. Robił wszystko aby dojść do takiej kariery zawodowej aby synkowi zapewnić byt i stabilizację finansową nie polegającą na zarabianiu ochłapów. Było mu ciężko bo nie miał nic i właśnie ciężką pracą i mądrą głową doszedł bardzo szybko do sukcesu i piął się w górę nie osiadając na laurach. I nie siedział w Skoku Stefczyka od 2007r i nie pierdział w stołek za 1040zł pozdrawiam Poirytowana kobieta.......

Tak6Nie

qwerty

Hej, chciałabym się dowiedzieć ile mniej więcej może zarabiać pracownik na stanowisku OF/SOF w Łodzi. Czy może ktoś napisać? To dla mnie bardzo ważna informacja.

Minionka
@qwerty

1700 zł netto bez premii

xyzlena
@Minionka

Wow, 1700? To jest jakiś żart. To lepiej pracować w Lidlu :) albo Biedronce. W innych bankach na początek 2500 netto do 2800 netto w zależności, jak sobie wynegocjujecie.

Zuzanna

@ były, Twoja opinia i doświadczenie w tej firmie jest niezwykle pomocne dla innych użytkowników. Piszesz, że nabrałaś dużo doświadczenia wykonując obowiązki na różnych stanowiskach. Czy w związku z tym mogłaś po jakimś czasie liczyć na awans? Czy ścieżka kariery u tego pracodawcy jest dostępna dla osób zaangażowanych w pracę i z odpowiednim wykształceniem? Każda opinia jest mile widziana.

Tedi

Ja pracuję od niecałago miesiąca i już zaczynam szukać innej pracy

Byly
@Tedi

Nie dziwie sie :) pracuje w innej firmie i wracam ze spokojem do domu

Tedi

Hej a jak wygląda sprawa jeśli chcesz się zwolnić po pierwszym szkoleniu? Czy są jakieś konsekwencje takiego czynu ????? ?

Byly
@Tedi

Nie ma zadnych konsekwencji, mozesz rezygnowac

@niewqzne

A jest tu osoba która pracuje w oddziale w Gdańsku lub Pruszczu? Ciekawa jestem czy są tu takie same zarobki jak w Łodzi?

Zostaw opinię o Kasa Stefczyka - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie