Stefczyk Finanse
2 6 7 5 1
Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Stefczyk Finanse i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

TakNie

ex Nowy wpis

Kolejna rekrutacja na kierownika :) Czy nikt nie czyta opinii o tej firmie? Po co tracić czas i uciekać po miesiącu?

Tak1Nie

skokowiec Nowy wpis

Hhahahahaa A w Jaśle znów rekrutacja na KO. Ciekawe czy ktoś się nabierze.

... Nowy wpis

Co za bzdury wypisujecie? Nikt nie poleciał. Nikogo w Jaśle nie zwolnili. Wieloletni pracownicy sami zrezygnowali bo nie akceptują polityki firmy. Natomiast jeśli komuś odpowiada to co się dzieje, ma silną psychikę i robi wyniki to i popracuje długie lata...

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

AB

A w Jaśle znów rekrutacja.. niedługo zostanie tam tylko dyrekcja i regionalni, bo tych nikt nie przyjmie. Ciekawe czy na rozmowach mówią o nowym wynalazku - firmie kontrolującej pracowników na zwolnieniach lekarskich. Jedna trzecia kadry na L4. To chyba mówi o poziomie pracodawcy!

KZ

Po prostu po kilku latach oddział się rozpadł. Kierownik złożył wypowiedzenie i reszta poleciała tak jak w wielu miejscach na Podkarpaciu (zasługa kierownictwa regionu, rotacja jest ogromna). Tak jak pisał ktoś na tym wątku, problemem jest kierownictwo, bo dyrekcja wybiera potakiwaczy i lizusów, więc nie ma co luczyć na merytoryczne wsparcie. Plusem jest to, że łatwo dostać się do pracy - wystarczy chcieć. Tak naprawdę biorą każdego, bo regionalna i haerówka mają problem umówić kogoś na rozmowę. Na pewno nie ma co wierzyć w opowieści o premiach, bo tych od dawna już nie ma i na pewno nie będzie. W końcu co miesiąc pada jakiś skok i ludzie już nie korzystają z nich tak chętnie jak kiedyś. Atmosfera zależy od wyników. Jak coś się dzieje, jest dobrze i regionalna się uśmiecha. Jak dwa dni z rzędu nie masz sprzedaży, jesteś do niczego, do zwolnienia, plan naprawczy i tak dalej. Ogólnie nie jest źle, bo na straszeniu się kończy, bo i tak nikogo nie mogą znaleźć do pracy, a ci którzy pracują w stefczyku i tak w większości szukają pracy gdzie indziej. Jeżeli zdecydujecie się na udział w rekrutacji, mocno negocjujcie podstawę bo premii nie zobaczycie (wiem z własnego doświadczenia). Rekrutacje są też w Krośnie, Przemyślu, Stalowej i Rzeszowie

Tak9Nie

Jolka

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w Stefczyk Finanse (dawniej SKOK Stefczyka) w Jaśle? Jestem z Jasła, wiem, że przez długie lata nie było tam żadnej rekrutacji, a teraz jest na okrągło? Opłaca się wysyłać podanie? Czy to strata czasu, skoro mają taką rotację?

TakNie

Zostaw opinię o Stefczyk Finanse - Jasło

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie