Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa Im. Franciszka Stefczyka

Opinie o Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa Im. Franciszka Stefczyka

Praca do [usunięte przez moderatora] ... musisz oszukiwać klientów...wciskasz kit... skarbonki na zbiórki pieniedzy przy kasach?? czytaj kasa na kawę, zrzuta na imprezy org przez regionalnych czy opłaty niepobrane przy sprawdzaniu wniosków... spoko klucz do nich mają kierownicy... Regionalnii... hahhaa, nie wierzcie im...ściemniają, mówią jedno, robią co innego. Słyszysz, że możesz się przenieść jak coś, ale jak chcesz do innego regionalnego od razu wypowiedzenie. Oczywiście musisz mieć konto w Skoku inaczej out. Ale są też rzeczy przyjemne jak np, integracja co roczna dla wybranych... na której to kierownicy regionalni i oddziałów pokazują jacy są... tu mówi ożeonie i dzieciach jakie to wspaniałe a na integracji.... żeby tylko na drzewo nie uciekało Pracę odradzam, chyba że jesteś taki jak oni znaczy złodziej. Mam nadzieję, że KNF szybciej tam wejdzie... razem z prokuraturą. Regionalni i kier. regionu wszystko wiedzą ale po co coś zmieniać dkoro dzieki nim mają niezłe premie...

Zostaw opinię o Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa Im. Franciszka Stefczyka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa Im. Franciszka Stefczyka