Hydro NRG Sp. z o.o.

Opinie o Hydro NRG Sp. z o.o.

Adrian Śląsk

Piszę jako osoba, która powróciła do firmy po ponad 1,5 roku przerwy. Kiedyś z powodów osobistych oraz kilku problemów organizacyjnych odszedłem z firmy wraz z grupą agentów. Jednak rynek zweryfikował i nigdzie nie ma tak dobrze jak w Hydro ;) montaże są realizowane szybko i przez swoje dobre ekipy, nie ma problemów z płatnościami o czym tutaj czytałem ale się nie spotkałem w praktyce. Ekipa od realizacji i dws działa super i często nawet po godzinach dla nas sa obecni. Z zarządem da się zawsze dogadać w różnych sprawach i reagują na nasze potrzeby. Jeśli masz pytania i chciałbyś dowiedzieć się więcej dzwoń śmiało (usunięte przez administratora)

Marko

bardzo polecam. dzialam juz 4 miesiace i firma rzetelni wyplaca prowizje, szybkie montaze. Bylem juz w kilku firmach i niestety nie wszedzie dostalem pieniadze za instalacje.

dzień dobry. w ogłoszeniu dla Specjalisty technicznego ds. pomp ciepła było napisane, że można liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciągły rozwój. zastanawiam się o jakie zarobki może w zasadzie chodzić oraz w jakim zakresie można dalej się rozwijać? Są dostępne awanse?

Nowy wpis

Aktualność
Dzisiejszy wieczór okazał się dla nas niezwykle udany. Otrzymaliśmy statuetkę Lider Regionu w kategorii Zielona Energia.

Nagroda jest dla nas sporym wyróżnieniem i cieszymy się bardzo, że kapituła doceniła nasze działania w branży odnawialnych źródeł energii. Statuetkę odebrała Joanna Czarnecka, członek zarządu Hydro Energy.

Plebiscyt Liderzy Regionu zorganizowany został już po raz siedemnasty przez Echo Dnia Radomskie.

#HydroEnergy #InstalujemyDobrąEnergię #ŁączyNasKlimat #OZE #LiderRegionu #ZielonaEnergia
HYDRO ERG.SP.Z O.O RADOM Nowy wpis

Dzień dobry. Podziękowania dla Kierownika Regionalnego pana Adriana Gębala za rzetelną opiekę nad nami podczas montażu zlecenia - pompy ciepła. Dziękujemy . Mam nadzieję że każde sytuacje a w szczególności te trudne pomagają nam w dążeniu do lepszych wyników i celów a to pan potrafi . Ogromne brawa . Dziękujemy.

Firma bardzo w porządku, nie powiem ze idealnie ale jestem zadowolony. Fajne imprezy integracyjne, bez spiny i włażenia w (usunięte przez administratora) Atmosfera OK, z każdym można się dogadać (nawet z technicznym). Polecam tym którzy chcą wyrobić sobie własne zdanie, a nie klepią cudze farmazony.

Maryśka Nowy wpis
@Anonim

Ooo, i to jest właśnie dobre podejście. Sam nie spróbujesz to się nie przekonasz. Masz jakieś rady dla nowego pracownika? Jak pracownicy są nastawieni na nowe osoby? Jest normalnie wdrożenie w obowiązki? Nie będę ukrywała ze ciekawi mnie kwestia wynagrodzenia, a raczej mojego brata, bo to on chce się tu załapać. Ile można dostać rękę na czysto? Chodzi mi o stanowisko technika :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Hydraulik - serwisant instalacji pomp ciepła w firmie Hydro NRG Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
HYDRO ENRG

Dzień dobry. Podziękowania firmie Air-Inst-Serwis za wzorową wykonaną pracę a przede wszystkim że zgodził się pan poprawić błąd w sztuce po poprzedniej firmie. .Panie Mariuszu dziękujemy . PLATYNOWA ODZNAKA TO ZA MAŁO W PAŃAKIM WYDANIU . DZIĘKUJEMY .

Angelika

Czy firma prowadzi jakaś rekrutację handlowców na umowę o pracę czy tylko B2B?

@Angelika

Cześć, prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska. W najbliższym czasie zostaną dodane ogłoszenia - w tym również oparte o umowę o pracę.

Artur

Współpracę na małych instalacjach polecam, w dużym foto skupiają się za bardzo na szczegółach i dokumentacji, proces dłuższy, ale do 50kw można spoko robić - montaż całkiem szybko, współpraca z biurem bez większych zgrzytów, prowizje jak dla mnie spoko

Karol

Firma jak każda inna, umiesz sprzedawać to zawsze zarobisz. Doorowanie nie jest dla ludzi którzy liczą na podstawę, to może być miły dodatek. Jak chcesz żeby Ci dali auto, telefon czy laptopa to idź na uop z minimalną krajową.

Jacek

Mogę polecić. Dobre ceny szybki montaż nie mam problemów z firma, fajne dziewczyny we wsparciu

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Monter w firmie Hydro NRG Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

Jacenty

Wynagrodzenie na czas, stawki Ok, montaż suoer szybko zarówno PC jak i pv. Polecam wszystkim współpracę. PS działam tam od 3 lat. Jak są problemy to jest zawsze z kim pogadac

Adrian Śląsk

Marko

Piter

W dużym skrócie zaczynałem od zera, nie mialem żadnego doświadczenia jako handlowiec w terenie..... z perspektywy czasu mogę powiedzieć ze branża paneli dla mnie bardzo na PLUS i podobne zdanie mam o firmie. Umowy są zamontowane w terminie i na przelew nie musiałem czekać więc krótko i w temacie polecam

Maja

Czyli faktycznie to o czym ktoś pisał niedawno się sprawdziło? pan pisze odnośnie bieżącego doświadczenia? A wyjaśniłby mi ktoś na jakiej zasadzie miałoby to tak długo funkcjonować?

Maciek

Fajna atmosfera i podejście chociaż przyznam ze nie to już nie ten sam rynek co kiedyś!! Pompy ciepła zalały rynek i przebić się nie jest łatwo. Sama firma próbuje wspierać, ja akurat miałem samochód i podstawę ale sukcesu spektakularnego nie osiągnąłem:) może gdyby firma więcej inwestowała W leady sensowne??

Kostuch

Porządne firmy? Chłopie pracowałem w jednym i drugim. Narzędzia dają i bujaj się z mega drogim produktem, a firma robi wszystko żeby Ci uwalić prowizję Rynek się zmienia. Są co raz gorsze warunki, ale chyba wiedziałeś na co się piszesz?

Fajna ekipa! Zawsze pomocne wsparcie, info na bieżąco o dotacjach, a w teamie pracuje się dobrze :D Uważam tylko skromnie że doradca powinien mieć wyższy % prowizji bo jednak większość pracy robimy my a nie dyrektorzy. +szybkość i ceny a co do minusów to na prowizje za pompę ciepła czekasz dużo dłużej niż za pv.

Nie narzekam, fakt trzeba zasuwać +wysokie prowizje +wynagrodzenie za spotkania +auto +atmosfera -brak leadow -brak laptopa Ogólnie spoko, chociaż liczyłem ze dostaniemy więcej leadow - obecnie ok 10 miesięcznie. Reszte musisz pozyskać sam

Maja

czyli w końcu były te premie czy nie? w tamtym roku jak z nimi było? i tak ogólnie to z finansami jest tu słabej skoro laptopa dać komuś nie mogą? auta widzę, że dają... jakie?

Kazimierz

Tak przypadkiem nadknalem się na ogloszenie firmy Hydro Energy, niestety ale muszę przyznać że cała prawda została już napisana. Moje odczucia po rozmowie z jakimś Dyrektorem nawet nie pamiętam imienia , brak jakiego kolwiek argumenta żeby się zatrudnić w tej firmie ,szkoda czasu i przedewszystkim swoich pieniędzy,moje odczucia to takie że najpierw wydasz z swoich pieniędzy i może coś dostaniesz jakieś ochłapy z miski jak wogole coś zostanie. Dla nich najważniejsze jest to aby przyciągnąć klienta handlowcem najlepiej to z polecenia no no nic nie dają od siebie a potem kop w (usunięte przez administratora) i radź sobie sam. Nie polecam szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro NRG Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Hydro NRG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro NRG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro NRG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hydro NRG Sp. z o.o.