LC Corp SA

Wrocław

Opinie o LC Corp SA

wroclaw

Nie polecam LCCorp zwłaszcza Wrocławskiego osiedla Graniczna. Mieszkania sa oddawane w tragicznym stanie, naprawy z przed odbiorów nienaprawiane na czas odbioru, po roku, znajomym kafelki w łazience odpadają, a pęknięcia w ścianach przekraczają dopuszczalne normy. Uwagi zglaszane do developera spotykaja sie z niebywałą arogancją i agresją (moja narzeczona po wizycie się rozpłakała) LCC to MASAKRA!!! NIE POLECAM!!!

staszek
użytkownik zarejestrowany

tak, jest takie ogłoszenie i wydaje mi sie, ze na pewno taka praca to jest stabilna bardzo, bo od razu trzeba dostać umowe.. no i często jest to umowa o prace już.

Kama

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie, że szukają specjalisty ds. marketingu. Ktoś wie coś o tym więcej? Jakie są możliwości zarobku na tym stanowisku w LC Corp? Wszystkie przemyślenia miłe widziane ;)

Adi

Beznadziejność. Nikomu nie polecam !! Korporacja nigdy nie ma ludzkiej twarzy.

edimax

Po 5 miesiącach tak różowo to już nie wygląda niestety. Trzeba uważać na każde słowo i decyzję obojętnie czy masz rację czy nie, musisz mieć "dupochron" bo ktoś kto powinien służyć ci wsparciem i radą może użyć twoich słów lub podpisu do własnych gierek politycznych między LC Corp a firmą z którą współpracujesz. Polityka zabija ludzkie odruchy. Szukam innej pracy bo nerwy tracone na politykę nie są warte w sumie niewielkich zarabianych pieniędzy. Szkoda wielka bo przez 3 miesiące wyglądało że mamy wspólny cel i jesteśmy drużyną. Są jednak tacy co siedzą w kieszeniach u strony przeciwnej i z racji swoich celów i ambicji potrafią jednym telefonem do znajomego prezesa zepsuć twój wizerunek i wkład jaki wniosłeś. Szkoda że prezes Czarnecki nie wie jaki zatrudnia management.

kolega
@edimax 13.03.2015, 20:27

on dobrze wie i taka jest jego i firmy polityka haha

edimax

Pracuję od niedawna. Wszystko w najlepszym porządku: w pierwszym dniu pracy umowa, wyposażenie IT, jasne zasady co masz robić i do kogo zwrócić się o ewentualną pomoc. Duże możliwości wdrażania własnych pomysłów. Jedyny problem jaki widzę to brak perspektyw rozwoju i podwyżek. To co dostaniesz na umowie masz na baaardzo długo i z góry wiadomo że podwyżki i premii nie będzie. Pierwsza umowa na trzy miesiące potem na dwa lata i wreszcie bezterminowa.

Zostaw opinię o LC Corp SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LC Corp SA