AC S.A.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AC S.A.

Pracodawca

Aktualność
22 października byliśmy obecni na Targach Pracy na Wydziale Elektrycznym PB. Studenci mieli okazję podążać naszymi śladami by poznać możliwości stawiania pierwszych kroków w karierze właśnie w naszej firmie :)
Anonimowa z montażu

Nie wiem czemu tak hejtujecie ,przeciez płacą na czas ,przerwy są ,szatnie ładne ,wszystko fajnie .

Ocet Nowy wpis
@Anonimowa z montażu

Przeciez płacenie na czas to rzecz normalna XD CHYBA ZE DLA STAREJ BECI BUAHAHA

Xo

Płacą najniższą krajową ,przeżucają ,po działach zwalniają ludzi nie polecam tam się zatrudniać ..ta firma pruję nerwy pracowników .

Renata
@Xo

Możesz napisać ile dokładniej wynosi całościowe miesięczne wynagrodzenie w AC? Czy jest to sama (jak wspomniałeś) najniższa krajowa? Czy to jest podstawa i do tego jest coś jeszcze doliczane (np. premie)? Jak wygląda to przerzucanie po działach? Zmieniają się wtedy obowiązki pracownika?

Opr Nowy wpis
@Renata

Tyle ile językiem narobisz

Asse Nowy wpis

Zakładam ino se swój biznes i mam gdzieś wasze haruwe i nowinki Podlaskiej wsi. tym czasem po kielichu łykniem,zdrowie

Ola

Dziwny nowy stary menager.przygotowanie do produkcji na nuskim poziomie.Chłop totalna porażka.Poprzednik miły sympatyczny u nas na pakowalni żegnali go ze łzami w oczach.I doczekali siè.Arogancki wszystkich gdzueś ma.Z nikim się nie liczy.Nawet starzy pracownicy bardzo złe zdanie o tym panu (usunięte przez administratora)mają.A jak coß powiesz nie tak to masz przechlapane

Szok Nowy wpis
@Ola

Nie dowierzam to na Pakowalni ludzie płakali po nim? Chyba ze śmiechu.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AC S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Programista wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w AC S.A.?

Man

Super praca na produkcji jest najlepiej, nie każą harować można sobie odłożyć pieniądze , są urlopy wypoczynkowe , bony świąteczne atmosfera git gra muzyka nie trzeba się martwić o przyszłość

Ooo

Dają kasę dla Jagiellonii i to nie małą ludzi zwalniają cyrki jak się patrzy zostawiają pracowników po, znajomości ,brygadzistki koleżanki bratowa itp.itd.którzy robią coś bo robią często bez pojęcia jak należy to robić .rezygnują z pracowników którzy starają się i uczciwie pracują tam .niestety nie masz znajomości nie biegasz za ogonkiem to dowidzenia.firma spada na psy .róbcie tak dalej wmawiajcie ,że pracy nie ma dalej w wy ludzie zwalniajcie się stąd .i to niech oni mają problem ze znalezieniem parobków do charówy

Renata
@Ooo

Z jakiego powodu zwalniani są ludzie w AC? Ma to jakiś związek z pandemią i redukcją etatów? Możesz napisać bardziej szczegółowo o co chodzi? Bo właśnie chciałam dopytywać o stabilność zatrudnienia..

Nnn
@Renata

Zwalniani są dlatego bo nie podpasowują się brygadzistom.nie odpowiadają im bo nie mówią dzień dobry i do widzenia za cicho mówią.dlatego są zwolniani .nie podlizują się ,i nie robią plotek ...już wiesz ?:D

........plo

Jeden z kierowników S. kłamca obiecuje co innego robi co innego myśli że pomydli ludziom oczy i się wykręci zostawiając miano świetnego kierownika .nie idzie za pracownikami tylko stołkiem ..brak słów na tą firmę ...szkoda że nikt nie widzi prawdy i nie zrobi porządku ...jeszcze dużo się może w życiu odwrócić ...

Zenek
Kandydat

Podobno na tokarkach cnc dużo osób się zwolniło czy może ktoś z obecnych pracowników wypowiedzieć się co tam się dzieje? Jak wygląda sytuacja ile maszyn musi obsługiwać jedna osoba?

Tuleje
Klient
@Zenek

Nic sie nie dzieje brakuje rąk do pracy.

pracownik cnc
@Tuleje

nikt Ci tu nie napisze bo jest odrazu usuwanie człowieku na jakim świecie żyjesz

Tuleje
@pracownik cnc

Raczej nikt nie napisze bo każdy wie jak jest.

Czy AC S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wiktor

Firma sprawia wrażenie OK. Wewnątrz plotki, plotki, plotki. Dyrekcja nadęta, jak pawie. Stary milicjant (usunięte przez administratora) tylko fajki pali i donosy zbiera. Słowem wiocha a zarobki na poziomie sprzed 10 lat..... Słabo. Nie polecam

@Wiktor

Z panem(usunięte przez administratora)od (usunięte przez administratora) nikt nie chce zadrzeć bo jedno słowo nie po jego myśli to jest gniew i wewnętrzne postanowienie.Ja tu rządzę mało co wiem ale bèdzie tak jak chcem.Mr(usunięte przez administratora)menago produkcja itd

Młody
@Ola

To prawda osoba bardzo niesympatyczna.Brak szacunku do ludzi.Taki typowy (usunięte przez administratora) jugend.Szuka tylko jak tu komuś premie zabrać a sam mało co potrafi.Typowa osoba która ma zadbać o to żeby komuś coś zabrać a nie dać

@Ola

Przykre jest to że administrator usuwa sobie coś co pokazuje prawdę o firmie i o złodziejstwie panów menagerów.To co dzieje się w mediach ma jak widać również odzwierciedlenie na stronie związanej z opiniami.Syf i gnojowisko wszędzie

Zula
@Młody

Nie zgadzam się z tymi oskarżeniami. Ten pan po prostu egzekwuje tylko przestrzeganie zasad. Jest pandemia i firma wydaje dużo pieniędzy na maseczki, płyny do rąk. Codziennie dostajesz nową maseczkę, a nie jak w innych firmach, że trzeba kupić sobie samemu. Co będzie jak ktoś zachoruje i pozaraża wszystkich dookoła? Wyobraź sobie, że tego nie pilnują i firma musi być zamknięta. I co wtedy będzie z pracą? Jeśli zabrali premię, to widocznie mieli powód. Mają prawo wymagać. Przestań wylewać hejt, bo ktoś zwrócił Ci uwagę.

...
@Zula

A wiesz że wydają twoje pieniądze? Te które Tobie się należą? Wydają na maseczki... A widzisz jak są wydawane, ile osób ich dotyka?

Kamila

Uważacie ze jest dużo nauki?

Hgd

Czy do ac będą przyjmować w tym roku ?czy odzywali się do kogoś kogo zwolnili ze względów nie zależnych od nas ????jak sytuacja w firmie jest robota ???czy tylko obiecują na odchodne że się odzywają w pierwszej kolejności do takich osób ..?

Kandydatka
Kandydat

Witam. Chciałabym aplikować cv na operator maszyn w ruchu. Czy ta praca jest dla kobiet? Dzięki za info.

Henry

Czy warto teraz składać cv w firmie? Czas bardzo niespokojny ale jeśli firma rekrutuje to chętnie bym próbował bo słyszałem dobre opinie.

Marchewa

Jest ok

jest ok

polecam

polecam zaklad

tokarz
Kandydat

jak wyglada zatrudnienie na tokarkach ktos wie?

Rudaruda

Extra