AC S.A.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o AC S.A.

Pracodawca

 Aktualność
22 października byliśmy obecni na Targach Pracy na Wydziale Elektrycznym PB. Studenci mieli okazję podążać naszymi śladami by poznać możliwości stawiania pierwszych kroków w karierze właśnie w naszej firmie :)
Wojdans

Czesc bardzo fajnie ze.firma sie rozwija. Ale rowniez uwazam ze zarobki sa kiepawe poniewaz znajomy pracowal i nie ma.nic poza pensja i premia a jesli sie nie przyjdzie to premia przepada. O dodatkach nic nie mowil moze takze pierwe slysze ze jest cos poza 1600 a jesli premia to 2000. Skoro uwazacie ze dobra pensja to okej wasza sprawa ja uwazam inaczej i pewnie wiekszosc ludzi tam.pracujacych

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.
 Pytanie

Jak w AC S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Ona i on AC
Pracownik

Liderki i ich donosićielki kategorycznie nie odrabiają godzin ,wychodzą wcześniej ,biegają gdzie chcą na ploteczki do toalety na papieroski.nie ma komu wziąźć się za te towarzystwo i skrócić pasa nie którym kolezaneczkom brygadzitow .im wszystko wolno tym paniom i panom.zawsze posada się im utrzymuje pomimo to. Należało by się przejrzec kamery i wyciągnąć wnioski .Praca spoko tylko nie którzy ludzie psują dobra aurę w firmie :)

4
Ona
Pracownik
@Ona i on AC

To nieprawda dobrze pracujemy i normy całe wyrabiamy ,a ze papierosa zapalic nam sie nalezy . To zwykle klamstwa co tu wypisują.

Stara Nowy wpis
Były pracownik
@Ona

Kłamstwem jest zaprzeczyć że wcale nie chodzi się na papierosa Do tej pory liderzy robią co chcą zamiast normalnie pracować

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Marzena Nowy wpis
Kandydat

Następny z zagadkami. Czemu tak jest, możesz ze dwa-trzy zdania napisać? Chociaż w jakim dziale.. Myślę składać aplikację na stanowisko Junior Project Manager i nie wiem, czy Twoja ocena też go może jakoś dotyczyć, czy nie.

alex Nowy wpis
Pracownik

nawet jedzenie zabrali... słabo

Xd
Pracownik

Wszystko xd

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AC S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Programista wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Pracownik
Pracownik

Atmosfera jest do bani dlatego ludzie uciekaja od was:D

Natalia
@Pracownik

A co ją powoduje, że według Ciebie do bani jest? I w sumie czemu Cię to cieszy?

2
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa AC S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracownik xx
Klient

Stanowczo odradzam pełno ogłoszeń na olx i b-online.zatrudnią cię a za kilka MSC zwolnią i drugie ogłoszenia będą wstawiać .im w to graj nie zależy na pracownikach .lubią tracić czas na szkolenia .po pracujesz 3 MSC i powiedzą że roboty nie ma i ludzi zwalniają nowych i emerytów .a za tydzień będzie ogłoszenie do pracy ...przemysl to czy chcesz nerwy tracić na tych popranców.ac tak ma że co chwilę nabory robią i zwalniają bo nagle pracy nie ma .śmieszne lecz prawdziwe

Sylwia
@Pracownik xx

Lubią tracić czas na szkolenia? To ile ich jest i czego dotyczą? One przekładają się potem na prace?

Jurek
Były pracownik
@Pracownik xx

Zgadzam się z tą opinią. Nie polecam i odradzam pracę w tej firmie.

Edmund
Pracownik
 Pytanie
@Sylwia

Kiedy przyjmują ludzi do pracy muszą poświęcać czas na przeszkolenie ich wytłumaczenie pokazanie na stanowiskach pracy ,szkolenia BHP itp.po co to ?co chwilę zwalniać i zatrudniać. Sami niech rękawy zawiną i jazda .

Julia
@Edmund

Czyli pomimo szkoleń ludzie są zwalniani czy jak?

Bożena
@Pracownik xx

To co, wszyscy tak tutaj pracujecie po kilka miesięcy i potem do widzenia? Czy może jednak da się coś zrobić, aby mieć szansę zostać i pracować tutaj już na stałe? Orientujesz się?

marcel
Kandydat

Witam wszystkich normalnie myślących-Ta firma segreguje już ludzi,nie zatrudni bez tego-potwierdzone europejskim zaświadczeniem cyfrowym przyjęcie szczepionki przeciw COVD-19 (certyfikat szczepienia ważny od 14 do 365 dnia po pełnym zaszczepieniu) lub przebycie choroby (certyfikat ozdrowienia po (usunięte przez administratora) ważny od 11 do 180 dnia od uzyskania pozytywnego wyniku testu.Co to ma być życze powodzenia w poszukiwaniu pracowników a ten kto to wprowdził i żąda od ludzi to niech wie że jest w tym kraju jescze konstytucja,prokuratura i sąd.

Pracodawca

@marcel

Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ogłoszeniami, jednak z niesłusznymi twierdzeniami iż „firma segreguje” nie możemy się zgodzić. AC S.A. jako pracodawca zobowiązana jest m.in. dostosowywać środki podejmowane w celu doskonalenia istniejącego poziomu ochrony zdrowia i życia pracowników. Wobec rozwijającej się czwartej fali pandemii Spółka stara się zapewnić swoim pracownikom jak najbezpieczniejsze warunki pracy i w jak największym stopniu uchronić ich przed ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Spółka na zabezpieczenie i ochronę zdrowia swoich pracowników przed tym wirusem wydała już kilkaset tysięcy złotych i koszty takie ponosi nadal. Mając dodatkowo na względzie obawy swoich pracowników przed osobami niezaszczepionymi przychodzącymi z zewnątrz, Spółka podjęła stosowne kroki w celu zwiększenia ochrony ich zdrowia.

kandydat
Kandydat
 Pytanie
@AC S.A.

Na jakiej podstawie chcecie przetwarzać wrażliwe dane osobowe. Jestem osobą, która posiada dość mocne przeciwskazania medyczne do przyjęcia preparatu, do tego nie życzę sobie aby ktoś przeglądał moją dokumentację medyczną. Chciałem do Państwa się rekrutować, ale w takiej sytuacji właśnie zostałem czysto zdyskryminowany. Czy w zamian okażecie Państwo stosowne zaświadczenia od psychiatry, aby pracownik był świadom i czuł się bezpieczny, że jego przełożony nie posiada zaburzeń natury psychicznej ? Tak odrzucanie osób tylko na podstawie przyjęcia lub nie danego preparatu o wątpliwej i słabnącej skuteczności w dodatku nieobowiązkowego jest przejawem segregacji i łamania prawa!!!

Pracodawca

@kandydat

Podawanie danych przy rekrutacji jest dobrowolne i nikt nie jest do tego zmuszany. Jeżeli dana osoba wyraża na to zgodę to zaznacza właściwą rubrykę i wówczas podaje swoje dane, jeżeli natomiast nie wyraża zgody, to nie podaje danych. Nie ma to nic wspólnego z przeglądaniem dokumentacji medycznej jak Pan/Pani sugeruje. AC S.A. jako pracodawca zobowiązana jest m.in. dostosowywać środki podejmowane w celu doskonalenia istniejącego poziomu ochrony zdrowia i życia pracowników. Wobec rozwijającej się czwartej fali pandemii Spółka stara się zapewnić swoim pracownikom jak najbezpieczniejsze warunki pracy i w jak największym stopniu uchronić ich przed ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

kandydat
Kandydat
 Pytanie
@marcel

Segregacja i dyskryminacja, rozumiem, że jako osoba z przeciwwskazaniami medycznymi zostanę albo odrzucona albo niżej oceniona. W tej firmie pracują zwyczajni "Covidianie" bo w innych dużych zakładach pracy szanuje się delikatne sfery prywatne i nikt oficjalnie nie rząda żadnych dokumentów co najwyżej dobrowolnie pyta się z ciekawości. A skuteczność preparatów spada, jaki więc sens jest w ten sposób poniżać, segregować i dyskryminować osoby niejednokrotnie z dobrymi kwalifikacjami tylko dlatego, że nie chcą lub nie mogą przyjąć pewnych preparatów? Bardzo mi zależy na pracy u Państwa i co mam się teraz specjalnie iść zarazić tym całym Covidem przechorować i dopiero przyjść bo koledzy w pracy będą patrzyli na mnie jak na trędowatego. Czego się boicie skoro wszyscy zaszczepieni jesteście? to jest brak poszanowania godności ludzkiej!!

Pracodawca

@kandydat

Podawanie danych przy rekrutacji jest dobrowolne i nikt nie jest do tego zmuszany. Jeżeli dana osoba wyraża na to zgodę to zaznacza właściwą rubrykę i wówczas podaje swoje dane, jeżeli natomiast nie wyraża zgody, to nie podaje danych. AC S.A. jako pracodawca zobowiązana jest m.in. dostosowywać środki podejmowane w celu doskonalenia istniejącego poziomu ochrony zdrowia i życia pracowników. Wobec rozwijającej się czwartej fali pandemii Spółka stara się zapewnić swoim pracownikom jak najbezpieczniejsze warunki pracy i w jak największym stopniu uchronić ich przed ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Działania podejmowane są przez firmę, aby odpowiednio zorganizować stanowisko i warunki pracy w czasie pandemii dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych.

kandydat
Pracownik
 Pytanie
@AC S.A.

Nadal nie odpowiedzieliście Państwo co w przypadku gdy kandydat nie poda danych o swoim statusie epidemicznym lub poda informację, że nie przyjął preparatu szczepiennego warunkowo dopuszczonego do obrotu, o niezakończonych wszystkich fazach badań klinicznych - min. dlatego niektóre osoby nie mogą przyjąć tego preparatu, gdyż z racji na schorzenia istnieje ryzyko powikłań zdrowotnych? Na jakiej podstawie ustalacie kwestie z podziałem na zaszczepionych i niezaszczepionych, czy robi to firma o działalności naukowo-audytorskiej, jakiś zakładowy epidemiolog czy może sami robicie to według widzimisię. Czym różni się osoba zaszczepiona od niezaszczepionej? Póki co zamieszczacie suche formułki, jak to musicie zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy, a tak naprawdę przzyczyniacie się do pogorszenia stanu psychicznego osób tworząc podziały społeczne! Zatem jaka jest różnica u Państwa między osobą zaszczepioną i niezaszczepioną???

Pracodawca

@kandydat

Podstawowym kryterium są zawsze kwalifikacje kandydata, a to ma służyć odpowiedniemu zorganizowaniu stanowiska pracy i stworzeniu możliwie najbezpieczniejszych warunków pracy dla naszych pracowników, zastosowaniu odpowiedniego zabezpieczenia

Jack
Pracownik
@marcel

Chodzi tu tałatajstwo bez szczepień bez niczego.Dla osoby która ma rodzinę dzieci nie jest to komfortowa sytuacja.Są osoby które myślą inaczej i oby tych osób w tym zakładzie było jak najmniej.Szanujmy innych

Jaaaaa
Pracownik
@marcel

Już tak nie jest i przyjmują bez certyfikatów. Chętnych do pracy brak a sypia się kolejne wypowiedzenia.

Kazik
Pracownik
@kandydat

Proponuję założyć foliową czapkę i rekrutować się tam, gdzie nie dyskryminują takich osób.

...
Pracownik
@Kazik

A ja tobie proponuje, abyś został w domu i z niego nie wychodził jeśli tak się obawiasz

Monika 56
Klient
@Jack

To trzeba się zaszczepić

Kumaty
Kandydat
@Jack

Co Ty człowieku pier… mozesz byc zaszczepiony i w sklepie zarazić sie kupując dzieciom bułeczki na śniadanie . Przejechałem ponad pół Europy jezdzac pracując po budowach wśród innych ludzi od początku pandemi i nawet kataru nie mialem .

Agata
@Kumaty

Serio trzeba być zaszczepionym? Nie ma przecież już pandemii.

Porazka
Kandydat
@AC S.A.

Porażka ze w ten sposób działacie!Obroci się to wszystko przeciwko wam.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w AC S.A.?

Pracownik
Pracownik

Żenada do kwadratu .na każdym dziale tragedia nie polecam .harówa i plotki na każdym dziale , nie polecam tej pracy ani ludzi ciężko patrzeć już na te fałszywe łby .układy i jeszcze raz układy zawistnych ludzi .niech to się odwróci w waszym kierunku jeszcze alfy i omegi .

Miazga
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Myślałem o pracy w tej firmie. Budynek z zewnątrz robi wrażenie. Czysto, schludnie w porównaniu z innymi fabrykami Alu naprawdę jest aż tak źle?

Krzysztof
@Miazga

No właśnie ja też jestem zainteresowany pracą. Tylko że budynek jeszcze o niczym nie świadczy nie? Na jakie stanowisko chciałeś aplikować?

Lolek
Były pracownik
@Pracownik

To jest prawda.A takie z nich (usunięte przez administratora) że w umowie wpisują 2500 brutto i wyrównują do najniższej premią:D normalnie chytrusy i dlatego tak budynek wygląda:D

vodka swojskiej roboty
Pracownik
@Pracownik

układy układziki a kasiorki mało

Bożena
@vodka swojskiej roboty

O jakich układach mowa?

Pracownik
Pracownik
@Bożena

Wewnętrzne firmy:D

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z AC S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Jaaaaa
Pracownik
@Pytanie

Daruj sobie. Odezwa się na pewno ale nie zawracaj głowy. Szukają ludzi bo starzy pracownicy uciekają. Osoby ktote pracują ok 10lat mają 2400 na rękę....

Rrrkkk
Pracownik
@Pytanie

Telefon , że są zainteresowani dostałem na drugi dzień

Bbr
Pracownik
 Pytanie
@Jaaaaa

To niech uciekają kogo to obchodzi ...młodzi to za leżenie dostają pieniądze ??bo stary pracownik bo to bo tamto ,idź zrób bo ja już stara on młody ona młoda ...kobieto za różaniec i się modlić a nie plotki układać taka kolej rzeczy że już nie młoda i piękna jesteś ...wysługiwać się to w domu mężem i dzieciaki możesz

Natalia
@Bbr

Czym Ty się tak zdenerwowałeś w sumie bo nie łapię? Faktycznie po tak długim stażu pracy takie wynagrodzenia dają?

Monika 56
Kandydat
@Jaaaaa

Takie zarobki są wszędzie. W Rosti jeszcze mniej

Monika 56
Pracownik
@Jaaaaa

To prawda. Chcą żeby pracownicy wyrabiali normy i to wszystko. Traktują przedmiotowo. Dla nich jesteś zwykłym robotem

Łukasz
@Monika 56

Możesz jaśniej? Co to znaczy, że traktują przedmiotowo? Nie pozwalają wyjść na przerwę?

Man
Pracownik

Super praca na produkcji jest najlepiej, nie każą harować można sobie odłożyć pieniądze , są urlopy wypoczynkowe , bony świąteczne atmosfera git gra muzyka nie trzeba się martwić o przyszłość

7
Monika 56
Klient
 Pytanie
@Man

A jak jest na wiązkach?

Daniel
Pracownik
 Pytanie
@Man

Ty masz coś z głową?

Michaś
Pracownik
@Daniel

No właśnie ma:D

Monika 56
Były pracownik
@Daniel

Nie polecam pracy w tej firmie. Trzeba harować, wymyślają durne normy. Dają najniższą krajową. Lepiej się zastanowić przed pójściem do pracy. Oczy mydła kartami na jedzenie którego nie da się jeść

Michaś
Pracownik
@Monika 56

Zgadzam się z tym....A poza tym w głowie mi się to nie mieści że pracują tam takie nie sympatyczne osoby że szok,tylko wysmiewaja się z osób niepełnosprawnych i zajmują się plotkami i ja też nie polecam ani tej firmy ani pracy w tej firmie

Xo
Pracownik

Płacą najniższą krajową ,przeżucają ,po działach zwalniają ludzi nie polecam tam się zatrudniać ..ta firma pruję nerwy pracowników .

Renata
@Xo

Możesz napisać ile dokładniej wynosi całościowe miesięczne wynagrodzenie w AC? Czy jest to sama (jak wspomniałeś) najniższa krajowa? Czy to jest podstawa i do tego jest coś jeszcze doliczane (np. premie)? Jak wygląda to przerzucanie po działach? Zmieniają się wtedy obowiązki pracownika?

Monika 56
Klient
@Renata

Z tego co wiem to teraz jest 3010 brutto.

Natalia
@Monika 56

I tak od zawsze jest? Ogólnie to dodatków brak czy nie orientujesz się aż tak dobrze?

Monika 56
Pracownik
@Xo

Zgadzam się ????

Zmiana brygadzistów
Pracownik

Dział mechaniczny porażka ,brygadzistka ma swoich przy dupcow i tyle reszta nie ma poszanowania....chytrość liderów jest żenująca ..liski idźcie po rozum do głowy za nim będzie za późno ....

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia AC S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Małgorzata
Kandydat
 Pytanie

Czy firma nadal sprzedaje swoje produkty na rynek rosyjski? Chciałam aplikować na stanowisko magazyniera i świetle obecnej sytuacji za naszą granicą mam moralny dylemat w czy warto to robić. Proszę o szczerą odpowiedź.

Adrian tomala
Klient
@Małgorzata

Uspokój się i nie przeżywaj tak

Pracodawca

 Aktualność
22 października byliśmy obecni na Targach Pracy na Wydziale Elektrycznym PB. Studenci mieli okazję podążać naszymi śladami by poznać możliwości stawiania pierwszych kroków w karierze właśnie w naszej firmie :)
Wojdans

Czesc bardzo fajnie ze.firma sie rozwija. Ale rowniez uwazam ze zarobki sa kiepawe poniewaz znajomy pracowal i nie ma.nic poza pensja i premia a jesli sie nie przyjdzie to premia przepada. O dodatkach nic nie mowil moze takze pierwe slysze ze jest cos poza 1600 a jesli premia to 2000. Skoro uwazacie ze dobra pensja to okej wasza sprawa ja uwazam inaczej i pewnie wiekszosc ludzi tam.pracujacych

Zuzu
Kandydat
 Pytanie

Na portalu z pracą Widziałem ogłoszenie o prace z waszej firmy. Czy Państwa zdaniem legalne jest wymaganie certyfikatu zaszczepienia (usunięte przez administratora) Czy potencjalny pracodawca może się o to pytać lub rzadac?

Zuzu
Kandydat

Sorry, Zadac ????

adrzej
Kandydat

wysyłełem do was parę razy cv na produkcję oczywiście mam doświadcenie pare takich zakładów produkcyjnych już mam za plecami i oczywiście bez odzewu, porażka

Pracodawca

@adrzej

Dzień dobry, Informujemy, że odpowiadamy na każdą przesłaną aplikację. Po zaaplikowaniu na konkretne stanowisko każdy kandydat otrzymuje wiadomość zwrotną (na podany w formularzu adres mailowy), w której znajduje się podziękowanie za złożone CV oraz informacja, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ja
Były pracownik

Praca jak praca swoje trzeba zrobić w ciągu 8 godz, czasem jest luz a czasem taki (usunięte przez administratora) że podpaski nie ma czasu iść zmienić, na testowaniu ręce opadają tyle roboty.. Kierownik (usunięte przez administratora)mówi co innego a robi co innego wogle nie można się z nim dogadać. Pilnuje stolka żeby nie spaść niżej ale za pracownikami nigdy nie pójdzie. Wszystko wie z teorii ale w praktyce nie pomyśli jak to wygląda co ludzie pracujący tam mają...

Krzysztof
@Ja

Relacje z kierownikiem nigdy nie są łatwe. Wiem coś o tym. A jak wygląda wynagrodzenie? Według ciebie dobrze płacą, czy mogliby lepiej?

Ja
Były pracownik
@Krzysztof

Niektórzy nawet na papierze nie mają NK. Wyrównuje to premia mówią że to jest zgodne z prawem,ale co do tej premi TK za każdy dzień nieobecności zabieraja %nawet jeżeli idziesz na urlop który sobie wypracowałes u tak zabiorą ci hajs z wypłaty.

Ja
Były pracownik
@Krzysztof

Ludzie nawet najniższej K nie mają na papierze. Bo wyrównuja to premia.. Oczywiście nawet za dzień wypracowanego urlopu zabiorą %

Wicia na recznym
Pracownik

Dobra jest robotka. Dobre zarobki. U nas na produkcji zadowoleni sa ludzie ale na magazyn to jakas patologia bo pija alkochol obijaja sie nie dowoza na czas towaru jeszcze pensje maja lepsze i wczesniej wychodza. Zenada jakas

Beata

Chyba nie można jednak pic w pracy co? :P już nie wspominając o tym że to niebezpieczne

1
Wiocha
Pracownik
 Pytanie

Polecam zająć się swoim z*** puki co to panie w firmie tylko ploteczki w głowie przeważnie baby na baby ..chociaż kawalerów też nie pomijają .która z kim gdzie zajmij się swoim życiem i rodzina a nie młodych widzisz co gdzie i jak tak bardzo interesuje cię życie koleżanek po pracy ? A jak nie pasuje to leć szukaj młodego może polecić na ciebie kobieto haha roboty patrz a nie koleżanek ..

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o AC S.A. - Białystok

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w AC S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy AC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w AC S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 111 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AC S.A.
Przejdź do nowych opinii