3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Aktualność
Staramy się stworzyć realny obraz tego, jak się u nas pracuje.
Każda krytyczna opinia, która wskazuje, co poprawić jest dla nas wskazówką jak być jeszcze lepszym pracodawcą.
Każdy pozytywny feedback sprawia, że nasz dzień jest bardziej słoneczny.
Liczymy się z Twoim zdaniem i doceniamy merytoryczne i konstruktywne uwagi, więc prosimy o szczere przedstawienie jak się u nas pracuje.
Na każdy post odpowiadamy. W sprawach bardziej indywidualnych lub dotyczących tematów, które nie są opinią o pracodawcy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na hr@vanking.pl.
Pamiętajcie, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Dziękujemy wszystkim naszym obecnym i byłym pracownikom i współpracownikom.

Dzielimy razem kawał życia i staramy się, by ta wspólna przygoda była dla Was miłym i rozwojowym etapem.

Ariadna Leśniewska

Dyrektor HR
Administrator Nowy wpis

VanKing Celkar Group Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Analityk Danych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Analityk Sprzedaży w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Ariadna Leśniewska Dyrektor HR Nowy wpis
@Administrator

Proces wyboru kandydata na stanowisko Analityka Sprzedaży już w zasadzie jest zakończony. Czekamy na wybraną osobę, która kończy właśnie okres wypowiedzenia. Jeśli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy, to w dniu podpisania umowy przez nowego pracownika ogłoszenie będzie zamknięte. Jeśli jednak interesuje Pana/Panią stanowisko analityka w naszej firmie, to będę wdzięczna o kontakt pod adresem hr@vanking.pl , ponieważ będziemy wzmacniać analitycznie również inne działy, więc może się pojawić perspektywa współpracy. Co do procesu rekrutacyjnego: składa się z krótkiej rozmowy telefonicznej, rozmowy online (I etap) podczas której przedstawiamy specyfikę stanowiska i rozmawiamy o kompetencjach i doświadczeniu kandydata oraz z etapu II - spotkanie bezpośrednie z testem analitycznego myślenia oraz testem praktycznym excel i weryfikacją podstaw wiedzy z zakresu analiz biznesowych. Jest to również czas na doprecyzowanie oczekiwań i odpowiedzi na pytania kandydatów.

Karol
Kandydat

Witam jak wygladają zarobki na magazynie?

Dawid
@Karol

Też bym się chciał dowiedzieć. Wiesz może czy do pracy na magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Jakbyś był na rozmowie to daj znać czego się dowiedziałeś :)

Barbara Szostak Nowy wpis
@Karol

Witam serdecznie! jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to jest ono rynkowe. Natomiast o szczegółach informuje Kierownik Magazynu na rozmowie rekrutacyjnej, ponieważ prócz kandydatów/pracowników, czytają te informacje inni Pracodawcy :). Wózek widłowy nie jest u nas żadnym wymogiem przy rozpoczynaniu współpracy. Co więcej, minimum raz w roku firma organizuje i opłaca kurs na wózki widłowe :) pozdrawiam, Barbara Szostak Specjalista ds. HR VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Aktualność
Poznajcie kolejnego wartościowego Wikinga, który dołączył w nasze szeregi! Wiking Darczyńca! :)

Rozmowa kwalifikacyjna
VanKing Celkar Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy – branża części samochodowych . Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Aktualność
Staramy się stworzyć realny obraz tego, jak się u nas pracuje.
Każdy pozytywny feedback sprawia, że nasz dzień jest bardziej słoneczny.

Dziękujemy wszystkim naszym obecnym i byłym pracownikom i współpracownikom.

Ariadna Leśniewska

Dyrektor HR
VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

VanKing Celkar Group Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - Handlowiec (Motoryzacja / Transport). Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Paweł
Kandydat

Ostatnio były ogłoszenia na PH i mam pytanie, czym PH poruszają się w Van King?Tzn jakie marki aut?

Edyta Berdecka
@Paweł

Większość aut, którymi podróżują nasi Przedstawiciele Handlowi pochodzi z wypożyczalni długoterminowych. Wśród dostępnych modeli zawsze staramy się wybierać te najbardziej komfortowe z segmentu B. Posiłkując się wykazem marek najpopularniejsze to Fiat, Skoda oraz Renault. Pozdrawiam! Edyta Berdecka Specjalista ds. HR VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Jakie warunki pracy są w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Product Manager?

Ariadna Leśniewska Dyrektor HR
@Pytanie

Warunki są bardzo dobre. Właśnie zakończyliśmy ogólnopolskie badanie dotyczące oceny warunków pracy i uzyskaliśmy wyniki znacząco wyższe od średniej w innych firmach. Jest świetna atmosfera, fajni ludzie. Nie ma korporacyjnej biurokracji, działamy elastycznie. Oczywiście mamy szatnię, w części biurowej dwie kuchnie i właśnie przerabiamy biuro tak, by była nowoczesna kantyna. Product manager ma możliwość pracy hybrydowej. Nie mamy zorganizowanego transportu pracowniczego- każdy przyjeżdża czym chce, o której chce i kiedy chce do biura. Jeśli ktoś przy takiej swobodzie potrafi być efektywny, to zapraszamy :)

Paweł
@Ariadna Leśniewska Dyrektor HR

Czytając Państwa odpowiedzi aż ciężko uwierzyć że to wszystko możliwe w polskiej firmie :) gratulacje

Czy w VanKing Celkar Group Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Lubię V
@Pytanie

W ramach premii świątecznej dają czekoladki, gorzką kawę oraz pierniki z Auchahan’a

@Pytanie

Ostatnio otrzymaliśmy pudełko z hubertówką, konfiturą malinową, czekoladą, kawą ziarnistą oraz piernikami. Sądzę że paczka spoko. Ładnie zapakowane a produkty też nie byle jakie.

Robert
@Lubię V

A co powiesz o samej pracy w VanKing? Jak oceniasz tego pracodawcę pod kątem atmosfery w zespole? A jak relacje z pracodawcą? Daj znać! :)

@Pracownik
@Robert

Atmosfera jest na prawdę spoko. Jest luźny klimat i fajni ludzie. Nastawienie na szukanie rozwiązań a nie na drążenie problemu. Ostatnio sporo pracujemy zdalnie, więc jest inaczej niż przed 2020'tym, ale jak ktoś chce, to może pracować w biurze.

Tragedia

Im większe obroty tym bardziej właściciele są skapi. W mniejszych firmach więcej płacą niż tu. To jest śmiech na sali żeby za taką ciężką pracę płacić najniższa krajowa a jak ludzie proszą się o podwyżkę to nie ma tematu. Coraz więcej wymagań a płacić chcą coraz mniej. Nie polecam pracy w tej firmie.

@Tragedia

Dzień dobry, Chętnie porozmawiam na temat Pani/Pana wynagrodzeń osobiście, bo tak ciężko mi anonimowo odpowiadać poprzez forum internetowe. Standardem firmy jest utrzymywanie wynagrodzeń na poziomie rynkowym lub powyżej średniej rynkowej. Stale analizujemy poziom wynagrodzeń rynkowych i z każdym działem ustalamy odpowiednie zmiany w wynagrodzeniach. Odnosząc się do ostatniego, trudnego, pandemicznego roku: - VanKing nie zwolnił nikogo ze względu na sytuacje pandemiczną (nie było redukcji) - Nikomu nie obniżono ani nie wstrzymano wynagrodzeń (mimo spadków obrotów w okresie lockdown'u dochodzących do 25%) - Zwiększyliśmy zatrudnienie w 2020 roku o 25% (nowe stanowiska) - Większość działów firmy zakończyła już analizę wynagrodzeń rynkowych i wprowadziła podwyżki lub premie w działach (w kilku działach finalizujemy ten proces). - Wprowadziliśmy liczne działania wspierające pracowników (m.in. paczki dla osób chorych na Covid) - Przeprowadziliśmy badanie zadowolenia pracowników z warunków pracy i 92 % osób uważa, że warunki w firmie (w tym atmosfera, podejście do pracy, warunki) są dobre lub bardzo dobre. Bardzo zależy nam na tym, by osoby pracujące u nas były zadowolone z pracy (jest to jednym ze strategicznych celów firmy). Stąd bardzo zachęcam do kontaktu z działem HR lub kierownikiem. Na spokojnie przeanalizujemy rynkowy poziom wynagrodzenia na Pana/Pani stanowisku, zakres zadań, efektywność pracy i posiadany poziom kwalifikacji. Jeżeli będzie występowała rozbieżność, to dostosujemy wynagrodzenie. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing

Prawda
@Tragedia

Zapewne traktowani są tak pracownicy magazynu- pracy masa, warunki kiepskie, płaca (usunięte przez administratora)

@Tragedia

Witaj @Tragedia, o jakim stanowisku mowa? Bardzo niepokojąca jest informacja na temat braku podwyżek, czy istnieje inny sposób w jaki VanKing inwestuje w pracowników?

Magazynier
@Tragedia

Podwyższki teraz były. Większość osób jest zadowolona.

Wiktoria
@Magazynier

Hej, czy mógłbyś napisać o ile wzrosły pensje w VanKingu po tych podwyżkach? Jak często w ogóle się zdarzają takie podwyżki? Czy każdy je dostaje? Czy trzeba sobie na nie zapracować (jak?)?

@Wiktoria

Dzień dobry, Bardzo chętnie odpowiemy na te pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej. Szczegóły dotyczące wynagrodzeń, poziomu, zasad i częstotliwości podwyżek jak w każdej firmie nie są publikowane publicznie (firmy konkurencyjne również czytają informacje umieszczane we wpisach). Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Zainteresowany
Kandydat

Witam. Czy są przyjęcia na magazyn?

Barbara Szostak
@Zainteresowany

Witam, w tym momencie nie mamy przyjęć na magazyn. Jeżeli jest Pan zainteresowany wzięciem udziału w przyszłych rekrutacjach, to bardzo proszę o wejście na naszą stronę internetową: https://vanking.pl/kariera/ i zaaplikowania na dane stanowisko. Dzięki temu będziemy mieć informacje dotyczące Pana doświadczenia oraz możliwość skontaktowania się :). pozdrawiam, Barbara Szostak VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Ciekawy
Kandydat

W jakich godzinach jest praca na magazynie?

Mag
@Ciekawy

6-14 14-22

@Mag

Czy w VanKingu zmiany wieczorowe są rozliczane tak samo jak poranne? Teoretycznie nocki powinny być lepiej płatne.

Viking
@Iza

Tak, wszystkie zmiany są rozliczane tak samo. Zarówno zmiana od 6 do 14 jak i od 14 do 22 Nocne stawki miałaś wyższe dlatego że miałaś zapewne dodatek nocny który obowiązuje od 22 do 6 rano. A z racji że magazyn pracuje tylko i wyłącznie w dzień od 6 do 22 stawka nocna nie obowiązuje

Poszukujący
Kandydat

Dzień dobry. A ja mam pytanie odnośnie jakości pracy na magazynie. Z opinii, które można dostrzec na forum, wszelkie wypowiedzi dotyczą właściwie pracy niezwiązanej z wymienionym przeze mnie działem. Wszelkie komentarze, superlatywy czy niekorzystne opinie dotyczą innych obszarów przedsiębiorstwa- jak się zatem sprawy mają z magazynem? Jak wygląda jakość i organizacja pracy magazynu? Czy pracownicy chwalą sobie warunki zapewniane przez pracodawcę? Czy istnieje możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy z pozycji pracownika magazynu?

@Poszukujący

Dzień dobry, Jeśli chodzi o pracę na magazynie, to odbywa się w dwóch zmianach: 6-14 14-22. Atmosfera jest fajna, luźna. Właśnie rozpoczęła się budowa drugiej hali magazynowej, więc z pewnością jest perspektywa rozwoju, bo na pewno zespół będzie się powiększał a team liderów/brygadzistów wyłaniamy z zespołu. Jeśli chodzi o opinie pracowników magazynu, to kilka znajduje się na tym portalu: "Magazynier08.05.2018 20:19 Jeśli chodzi o prace na samym magazynie atmosfera jest super." "pracownik24.04.2015 09:41 Witam,(..), praca na magazynie wysokiego składowania (4000m2) z częściami samochodowymi- rozpakowywanie, zbieranie, pakowanie do klienta itp. Czasem są ciężkie rzeczy, ale nic ponad normę. Zarobki poda kierownik podczas rozmowy, składają się z pensji w oparciu o umowę o pracę i nagród, które można dostać za efektywną pracę. Pozdrawiam" W razie zainteresowania zapraszam do złożenia CV. Na naszej stronie https://vanking.pl/kariera/ znajduje się zakres obowiązków oraz możliwość zaaplikowania. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

@Poszukujący

Hej @Poszukujący, sprawdziłam aktualne rekrutacje do VanKing i nie poszukują nikogo do pracy na magazynie, jedynie : managera Marketingu, Specjalisty ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, Analityka Sprzedaży. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś mogący udzielić Ci większej ilości informacji.

Viking
@Iza

na stronie Vanking.pl w zakładce kariera jest dostępne ogłoszenie o naborze na Magazyniera

Kinga838
Kandydat

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Specjalistka ds administracyjnych? W jakich godzinach się pracuje?

@Kinga838

Wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji przyszłego pracownika a także formy współpracy (umowa o pracę, zlecenie, B2B - dopuszczamy różne formy). Widełki to ok. 2500-3600 na rękę plus luxmed, dofinansowanie do ok system. Godziny- jesteśmy elastyczni, ale najczęściej to 8.00-16.00 lub 9.00-17.00 Możliwa jest praca częściowo zdalna. Zachęcam do aplikacji. Podczas rozmowy rekrutacyjnej z pewnością będziemy mogli doprecyzować kwestie warunków. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

Iza

Jestem zainteresowana stanowiskiem Analityka Sprzedaży w VanKing Celkar. Miałam nadzieję na kontakt z członkiem zespołu i uzyskać informacje na temat zakresu obowiązków (ale tak z życia) na tym stanowisku. Jest tut ktoś taki?

@Iza

Analityk sprzedaży to nowe stanowisko w firmie. Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z działem Sprzedaż Polska (hurt i oddziały) oraz z działem eksportu. Nasze działy sprzedażowe rozwijają się bardzo szybko i potrzebujemy osoby, która będzie potrafiła z dostarczonych danych wyłapać trendy, zagrożenia, szanse oraz zaprezentować wnioski (w formie raportu). Sama praca jest typowo analityczna. Zakres obowiązków z ogłoszenia jest dokładnie tym, co będzie zadaniami do realizacji. Podczas rekrutacji będzie możliwość porozmawiania z osobami z działów sprzedażowych, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące specyfiki pracy i warunków. Serdecznie zapraszam do złożenia CV. Jest to możliwe poprzez naszą stronę https://vanking.pl/kariera/ Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing

Jak długo trwa proces awansu w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.?

@Pytanie

Nie ma przyjętych ram czasowych. Analizujemy możliwości awansu spośród obecnych pracowników zawsze, gdy pojawia się potrzeba objęcia stanowiska w firmie. W poprzednim roku w ten sposób awans otrzymało 10 osób. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje, jesteś przedsiębiorczy, uczciwy, świetnie współpracujesz z innymi i masz pasję do tego, co robisz, to z pewnością zostaniesz tutaj zauważony i doceniony.

Ściema
@Ariadna Leśniewska HR Manager

Lata czekałem na awans, a kiedy pojawiła się możliwość to na stanowisko zatrudniacie ludzi z zewnątrz

@Ściema

Trudno mi odpowiedzieć, bo niestety nie wiem jakiego stanowiska dotyczy wypowiedź. W ostatnim roku mieliśmy rekrutacje na 9 stanowisk kierowniczych, z czego 6 zostało objętych w drodze awansu wewnętrznego. W 3 przypadkach były rekrutacje zewnętrzne (dotyczyło to małych 2-3 osobowych oddziałów). Obecnie prowadzimy 10 rekrutacji: przedstawiciel handlowy (2 oddziały), przedstawiciel handlowy eksportowy (z biegłą znajomością niemieckiego), sprzedawca (2 oddziały), księgowa/księgowy, wsparcie sprzedaży, pracownik biura obsługi klienta, pakowacz, kierowca. Jeśli sprawa możliwości awansu jest nadal aktualna, to zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

@Ściema

Czy zgłosiłeś chęć objęcia tego stanowiska do przełożonego VanKingu? Zastanawiam się, czy Twoja kandydatura została w ogóle wzięta pod uwagę, czy po prostu przyprowadzili kogoś z zewnątrz?

kandydat
Kandydat

Witam jakie są zarobki w dziale administracyjnym?

@kandydat

Zarobki w dziale administracyjnym są różne na różnych stanowiskach. W dziale administracyjno-prawnym mamy kilka stanowisk. Na każdym ze stanowisk zarobki są na poziomie rynkowym, lub powyżej tego poziomu. Dokładne kwoty są ustalane po analizie zakresu zadań, poziomu odpowiedzialności, kompetencji danego pracownika. W celu bardziej precyzyjnej odpowiedzi, będę wdzięczna za kontakt mailowy: ariadna.lesniewska@vanking.pl. Proszę napisać o jakie stanowisko chodzi i jaki jest Pani/Pana poziom doświadczenia na tym stanowisku. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing

Handlowiec

Pracuje w vanking ponad rok i śmiało mogę polecić tą firmę na tle konkurencji, bardzo fajne grono kierownicze , dobre podejście do pracownika , nie ma wyścigu szczurów .

Ak
Kandydat

Jakie są zarobki na stanowisku księgowy?

@Ak

Nie mamy sztywno przyjętej siatki płac. Zarobki na każdym stanowisku zależą głównie od: - kwalifikacji pracownika (posiadanego doświadczenia, wykształcenia, ukończonych kursów, posiadanych uprawnień) - rynkowej wyceny stanowiska (z całą pewnością zarobki są zgodne z rynkową wyceną pracy na danym stanowisku) - formy współpracy (rodzaj umowy) - oczekiwań kandydata W trakcie pracy na wzrost wynagrodzenia ma wpływ również efektywność pracy, zaangażowanie oraz podnoszenie kwalifikacji. Jeżeli byłaby Pani/byłby Pan potencjalnie zainteresowany pracą na tym stanowisku, proszę wysłać CV w odpowiedzi na ogłoszenie na naszej stronie: https://vanking.pl/kariera/. Po zapoznaniu się z CV kandydatek i kandydatów osoby spełniające wymagania stanowiska zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, podczas której możemy już indywidualnie odnieść się do pytania o zarobki.

Tomek

Błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi. W sumie firma z dobrą opinią jako pracodawca a to co kiedyś miało miejsce po prostu się zdarza.

Zostaw merytoryczną opinię o VanKing Celkar Group Sp. z o.o. - Niepołomice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VanKing Celkar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!