opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.6/5

Na podstawie 198 ocen
Opinie(285)
Dodaj opinię
Aktualności(8)
Wywiady(1)

Opinie(285)

Dodaj opinię
Aktualności(8)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznajmy się!
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Dlaczego my?
  • .
  • VanKing w pytaniach i odpowiedziach
  • .
  • Nasze inicjatywy
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia VanKing
  • .
  • Galeria

Poznajmy się!

Nasza historia

Nasze wartości

Dlaczego my?

VanKing w pytaniach i odpowiedziach

Nasze inicjatywy

Nagrody i wyróżnienia VanKing

Galeria

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Kielce
  • Sosnowiec
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Mielec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Niepołomice
  • Sitowiec
  • Wola Batorska
  • Koźlica Węgrzynowska
  • Pobiednik Mały
  • Podlas Gruszczański
  • Staniątki
  • Błonia
  • Dąbrowa
  • Pobiednik Wielki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - CELKAR Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Niepołomice
  4. /
  5. Opinie o VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Opinie

Opinie o VANKING CELKAR GROUP P.S.A. Niepołomice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o VANKING CELKAR GROUP P.S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kinga838

    27.04.2021 08:10

    Kandydat

    Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Specjalistka ds administracyjnych? W jakich godzinach się pracuje?
    ReviewUserIcon
    Ariadna Leśniewska HR Manager

    28.04.2021 13:22

    Pracownik

    Wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji przyszłego pracownika a także formy współpracy (umowa o pracę, zlecenie, B2B - dopuszczamy różne formy). Widełki to ok. 2500-3600 na rękę plus luxmed, dofinansowanie do ok system. Godziny- jesteśmy elastyczni, ale najczęściej to 8.00-16.00 lub 9.00-17.00 Możliwa jest praca częściowo zdalna. Zachęcam do aplikacji. Podczas rozmowy rekrutacyjnej z pewnością będziemy mogli doprecyzować kwestie warunków. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager
    ReviewUserIcon
    Iza

    26.04.2021 11:22

    Inne

    Jestem zainteresowana stanowiskiem Analityka Sprzedaży w VanKing Celkar. Miałam nadzieję na kontakt z członkiem zespołu i uzyskać informacje na temat zakresu obowiązków (ale tak z życia) na tym stanowisku. Jest tut ktoś taki?
    ReviewUserIcon
    Ariadna Leśniewska HR Manager

    26.04.2021 17:16

    Pracownik

    Analityk sprzedaży to nowe stanowisko w firmie. Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z działem Sprzedaż Polska (hurt i oddziały) oraz z działem eksportu. Nasze działy sprzedażowe rozwijają się bardzo szybko i potrzebujemy osoby, która będzie potrafiła z dostarczonych danych wyłapać trendy, zagrożenia, szanse oraz zaprezentować wnioski (w formie raportu). Sama praca jest typowo analityczna. Zakres obowiązków z ogłoszenia jest dokładnie tym, co będzie zadaniami do realizacji. Podczas rekrutacji będzie możliwość porozmawiania z osobami z działów sprzedażowych, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące specyfiki pracy i warunków. Serdecznie zapraszam do złożenia CV. Jest to możliwe poprzez naszą stronę https://vanking.pl/kariera/ Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing
    ReviewUserIcon
    kandydat

    22.04.2021 13:50

    Kandydat

    Witam jakie są zarobki w dziale administracyjnym?
    ReviewUserIcon
    Ariadna Leśniewska HR Manager

    22.04.2021 14:38

    Pracownik

    Zarobki w dziale administracyjnym są różne na różnych stanowiskach. W dziale administracyjno-prawnym mamy kilka stanowisk. Na każdym ze stanowisk zarobki są na poziomie rynkowym, lub powyżej tego poziomu. Dokładne kwoty są ustalane po analizie zakresu zadań, poziomu odpowiedzialności, kompetencji danego pracownika. W celu bardziej precyzyjnej odpowiedzi, będę wdzięczna za kontakt mailowy: [email protected]. Proszę napisać o jakie stanowisko chodzi i jaki jest Pani/Pana poziom doświadczenia na tym stanowisku. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    05.01.2021 14:04

    Inne

    Jak długo trwa proces awansu w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Ściema

    07.03.2021 17:51

    Były pracownik

    Lata czekałem na awans, a kiedy pojawiła się możliwość to na stanowisko zatrudniacie ludzi z zewnątrz
    ReviewUserIcon
    Ariadna Leśniewska HR Manager

    08.03.2021 11:42

    Pracownik

    Trudno mi odpowiedzieć, bo niestety nie wiem jakiego stanowiska dotyczy wypowiedź. W ostatnim roku mieliśmy rekrutacje na 9 stanowisk kierowniczych, z czego 6 zostało objętych w drodze awansu wewnętrznego. W 3 przypadkach były rekrutacje zewnętrzne (dotyczyło to małych 2-3 osobowych oddziałów). Obecnie prowadzimy 10 rekrutacji: przedstawiciel handlowy (2 oddziały), przedstawiciel handlowy eksportowy (z biegłą znajomością niemieckiego), sprzedawca (2 oddziały), księgowa/księgowy, wsparcie sprzedaży, pracownik biura obsługi klienta, pakowacz, kierowca. Jeśli sprawa możliwości awansu jest nadal aktualna, to zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager
    ReviewUserIcon
    Handlowiec

    03.03.2021 12:37

    Pracownik

    Pracuje w vanking ponad rok i śmiało mogę polecić tą firmę na tle konkurencji, bardzo fajne grono kierownicze , dobre podejście do pracownika , nie ma wyścigu szczurów .
    ReviewUserIcon
    Ak

    19.02.2021 20:17

    Kandydat

    Jakie są zarobki na stanowisku księgowy?
    ReviewUserIcon
    Ariadna Leśniewska HR Manager

    24.02.2021 08:31

    Pracownik

    Nie mamy sztywno przyjętej siatki płac. Zarobki na każdym stanowisku zależą głównie od: - kwalifikacji pracownika (posiadanego doświadczenia, wykształcenia, ukończonych kursów, posiadanych uprawnień) - rynkowej wyceny stanowiska (z całą pewnością zarobki są zgodne z rynkową wyceną pracy na danym stanowisku) - formy współpracy (rodzaj umowy) - oczekiwań kandydata W trakcie pracy na wzrost wynagrodzenia ma wpływ również efektywność pracy, zaangażowanie oraz podnoszenie kwalifikacji. Jeżeli byłaby Pani/byłby Pan potencjalnie zainteresowany pracą na tym stanowisku, proszę wysłać CV w odpowiedzi na ogłoszenie na naszej stronie: https://vanking.pl/kariera/. Po zapoznaniu się z CV kandydatek i kandydatów osoby spełniające wymagania stanowiska zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, podczas której możemy już indywidualnie odnieść się do pytania o zarobki.
    ReviewUserIcon
    Niedoszły pracownik.

    03.02.2021 07:38

    Kandydat

    A ja napisze swoje odczucia z rozmowy z tzw Zarządem. Odbywałem rozmowę z panami z zarządu dyrektorem oraz kierownikiem sprzedaży. Szczegolnie zapadł mi w pamięci pan dyrektor który reagował śmiechem na każdy temat . Jego zachowanie spowodowało ze podziękowałem za rekrutacje i zrezygnowałem z próby podjęcia pracy w tej firmie. Rozumiem praca tez jest śmieszna ? Pan się zachowywał jakby był co najmniej niespełna rozumu i szukał do pracy głupiej blondynki która będzie parzyła kawę i podawała ciastka a nie kierownika oddziału. W rozmowie wyszło ze to nie tylko kierownik oddziału ale i sprzedawca i handlowiec i po części magazynier bo się rozwijają dopiero.... śmieszna firma i śmieszne podejście .....
    ReviewUserIcon
    Niedoszły pracownik

    03.02.2021 19:58

    Kandydat

    Przykro mi ale nie będę już wracał do tych wydarzeń. Rekrutacja buła w 2018 roku pod koniec . Bodajże październik i to na tyle z tej strony. Tym bardziej ze mam nowa prace z której jestem zadowolony a po rozmowie z waszymi szefami pozostał tylko niesmak i zakończmy na tym.
    ReviewUserIcon
    Ariadna Leśniewska HR Manager

    04.02.2021 09:59

    Pracownik

    Rozumiem i dziękuję za wyjaśnienie. Życzę samych sukcesów w obecnej pracy. Ariadna Leśniewska HR Manager
    ReviewUserIcon
    Pracownik działu handlowego

    09.12.2020 16:27

    Pracownik

    8 lat temu nie myślałem, że to tyle będzie trwało, a nadal jest fajnie i trochę jeszcze będę tu pracował mam nadzieję :) Przede wszystkim na plus jest to, że jest raczej płaska struktura - nie trzeba być "kimś" w hierarchii żeby zostać zauważonym (bo też nie jest to wielka firma i ludzie się znają). W pracy trzeba być efektywnym, ale nie trzeba udawać kogoś innego niż się jest i można mieć własne pomysły jak robić coś lepiej i nikt nie będzie się za to obrażał - wszystko można uzgodnić. Czas pracy elastyczny - o ile pozwala na to specyfika stanowiska. Narzędzia pracy faktycznie co roku coraz lepsze. Duży nacisk na dopasowanie się ludzi w zespole co przekłada się na atmosferę - przez 8 lat na palcach jednej ręki mogę policzyć dni kiedy i się nie chciało iść do pracy.
    ReviewUserIcon
    Al

    08.12.2020 10:48

    Pracownik

    Pracuję w firmie prawie rok i nie żałuję decyzji o przyjściu tutaj. Super atmosfera, fajni ludzie i spoko podejście kierownictwa. Jest luźno, ale tempo pracy szybkie. Fajne biuro, ale nie ma problemu również z pracą zdalną.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.12.2020 17:54

    Pracownik

    Pracuję od kilku lat w tej firmie. Generalnie uważam swoje doświadczenia za pozytywne. Najbardziej cenię kilka spraw. Po pierwsze, firma jest bardzo elastyczna jeśli chodzi np. o godziny pracy (przynajmniej w moim dziale), nie ma też problemów z urlopami. Firma szybko się rozwija, co sprawia że szanse na awans są realne. Zazwyczaj ludzie są bardzo pomocni i chętnie współpracują (oczywiście jak w każdej firmie- są wyjątki). Wynagrodzenie startowe jest raczej rynkowe, po prostu podobnie jak w innych firmach. Ale im dłużej pracujesz, tym więcej powinieneś zarabiać (może nawet więcej niż u konkurencji). Jeśli chodzi o negatywne sprawy to jeśli ktoś szuka małej firmy, w której każdy każdego zna, to Vanking nie jest dla niego - to już firma większych rozmiarów co ma swoje lepsze i gorsze strony. Jeśli chcesz pracować w firmie, która jest bardzo rozpoznawalna, ma super prestiż, robi szkolenia w 5 gwiazdkowych hotelach, każdy pracownik ma najnowszego iPhone'a i Macbooka itp., to też raczej nie jest to miejsce dla Ciebie. Chociaż standardy narzędzi pracy z roku na rok są coraz lepsze. Ogólnie polecam!!
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    26.09.2020 11:08

    Inne

    Jaki jest wkład kierownictwa Celkar Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?
    ReviewUserIcon
    Ariadna

    09.11.2020 18:27

    Pracownik

    Trudne pytanie. Dobra atmosfera jest zasługą całego zespołu. Na pewno pomaga w tym to, że kierownictwo postępuje zgodnie z wartościami firmy. Ostatnio przeprowadziliśmy badanie, w którym pracownicy ocenili, że: - firma jest zarządzana zgodnie z wartościami (ponad 90% odpowiedzi). Wartości, to: przedsiębiorczość, współpraca, uczciwość i pasja. - postawę osób zarządzających w ostatnim półroczu (podczas pandemii) 90% osób ocenia dobrze i bardzo dobrze - zmiany w firmie w okresie ostatniego roku dobrze i bardzo dobrze ocenia ponad 83% osób - atmosfera zdaniem 2/3 pracowników jest swobodna i przyjacielska.
    ReviewUserIcon
    Zapytanie

    07.02.2020 22:49

    Inne

    Jak oceniacie pracę w Celkar jeśli chodzi o atmosferę i warunki zatrudnienia? Polecacie? Czy to prawda, że wymagana jest własna działalność gospodarcza?
    ReviewUserIcon
    Ariadna

    09.11.2020 18:20

    Pracownik

    Atmosfera jest super. Jest luźna atmosfera i dobre relacje. Łatwo się dogadać i w działach i między działami. Ostatnio robiliśmy badanie dotyczące atmosfery pracy w firmie i ponad 2/3 osób określiła, że atmosfera jest swobodna i przyjacielska. Co do własnej działalności- nie jest to forma wymagana. Dajemy wybór. Są u nas osoby na umowie o pracę, są też osoby współpracujące z firmą (własna działalność gospodarcza).
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.06.2020 10:42

    Inne

    Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Celkar Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Ariadna

    09.11.2020 18:17

    Pracownik

    Atmosfera jest super. Jest luźna atmosfera i dobre relacje. Łatwo się dogadać i w działach i między działami. Ostatnio robiliśmy badanie dotyczące atmosfery pracy w firmie i ponad 2/3 osób określiła, że atmosfera jest swobodna i przyjacielska.
    ReviewUserIcon
    zaciekawiony

    16.06.2020 19:02

    Inne

    o co chodzi z odziałem w chorzowie w ciągu 9 miesięcy poszukują już 3 kierownika
    ReviewUserIcon
    Ariadna

    09.09.2020 16:45

    Pracownik

    Cześć, Niestety wszystkie 3 rekrutacje nie przyniosły rozstrzygnięcia i finalnie nie zatrudniliśmy jeszcze nikogo na to stanowisko. Szukamy osoby z doświadczeniem w branży części samochodowych oraz doświadczeniem w zarządzaniu. Mimo wielu świetnych kandydatów, niestety nie udało nam się trafić na kogoś, kto mieszka na tyle blisko, by codziennie być na oddziale i posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. Tak więc nie 3 kierowników, tylko 1. :)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.02.2020 19:26

    Inne

    Jakie są zarobki na magazynie? Jakie premie? Ile pozycji dziennie musi być złożone? Oczekuje odpowiedzi dziekuje
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    29.02.2020 21:52

    Inne

    2200-2400 na rękę +premia koło 300
    ReviewUserIcon
    Piotr

    12.02.2020 14:11

    Inne

    Patrząc na wpisy i skład Zarządu - więcej wiceprezesów niż w dużo większych firmach o czymś świadczy. Zamiast skupić się na rozwoju zatrudniając ludzi z doświadczeniem jest łapanka na laptopa i telefon i terminowość. Śmieszne ale to jest dla ludzi w wieku do 25 lat, którzy założą działalność i zobaczą pierwszą fakturę jaka duża, a ZUS, podatek, a co najważniejsze w razie choroby przy tradycyjnym zatrudnieniu pewne środki do życia nie są już przyznane. Średnia wieku kierowników śmieszna, osoby nie znają się na prowadzeniu oddziału, dlatego rotacja wśród „ pracowników” duża. Niestety nie zmieni się to jeżeli ktoś kto ma głowę na karku nie pokieruje podstawowymi tematami. Prezesie może trzeba zagonić do roboty wszystkich „vice” w końcu biorą za to nie małe pieniądze, a wyniki są kiepskie lub środki z nich przekazać na regionalnych. Życzę szybkiego wyciągnięcia wniosków bo myślę, że w branży jest dla Państwa miejsce z dobrymi wynikami.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    22.01.2020 17:22

    Inne

    Jak szefostwo w Celkar Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    25.01.2020 15:26

    Inne

    Spoko zawsze się idzie dogadać
    ReviewUserIcon
    Radik

    22.08.2019 07:34

    Inne

    Coraz gorzej. Mlodz przejęli władzę. Jak sie coś komu nie podoba to zwalniaja w 5 minut. A zaznaczę ze wszyscy sa na działalności gosp. Ze niby pracownik bedzie mial lepiej... Skórka ładna ale miąższ zepsuty. Nie polecam. Jak masz swoje zdanie idz gdzie indziej. Próbują być korpo ale im sie to nie udaje. Zarobki bardzo dobre.

    Kontakt - VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

    Podłęska 25 32-005 Niepołomice

    NIP:6792691789

    KRS:0000040981

    https://vanking.pl/
    Branże: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Administrator

    06.05.2018 12:20

    Inne

    Jakim pracodawcą jest Celkar Sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    08.05.2018 20:19

    Inne

    Jeśli chodzi o prace na samym magazynie atmosfera jest super.Wypłata na poziomie 2100 zł netto + premia 300-500 zł
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    05.04.2018 08:31

    Inne

    Obiecują podwyższki od pół roku i nic nie widać. Trzeba zmienić tą robotę za 2000zl.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w VANKING CELKAR GROUP P.S.A.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Zwykły Szary człowiek ;)

    25.03.2018 18:50

    Inne

    "Jesteśmy firmą średnią, rodzinną i staramy się być temu wierni"- coś słabo z tą wiernością. Rafcio (prezes) wyrzucił z firmy prawie wszystkie ciocie, wujków i znajomych ot tak... ludzi, którzy pracowali tam jak on jeszcze srał w pieluszki bez mrugnięcia okiem taki o to wierny swej tradycji. A skoro pracowali tam przez tyle lat przynosząc firmie takie zyski, że mały prezes od mamusi i tatusia miał co chciał to chyba nie robili tego źle. Pewnie pesele co niektórych zaczęły razić młodego prezesa, który wiecznie młody będzie i dostojny więc wyrzucił starych pracowników dzięki którym może zatrudnić kolegów których już mianował prezesami:D degradując tych którzy firmę budowali i bajlando teraz można się bawić. Życzę najlepszego tej firmie niech się rozwinie jak EMF :D
    ReviewUserIcon
    Agata

    23.08.2017 12:46

    Inne

    @xyz nie zawsze standardem jest laptop, komórka i terminowość wypłat, więc to raczej można byłoby odnieść za plus. A czy przed podjęciem współpracy wiedziałeś, że będziesz musiał założyć własną działalność? Dowiedziałeś się o tym na rozmowie rekrutacyjnej? Ważne to dla osób zastanawiających się nad pracą tam.
    ReviewUserIcon
    xyz

    31.08.2017 22:48

    Inne

    @Agata - co do własnej działalności to dowiedziałam się na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli uważasz, że laptop czy komórka i terminowe wynagrodzenie to plus, to Twoja opinia .. na mnie wrażenia to nie robi.
    ReviewUserIcon
    xyz

    14.07.2017 16:12

    Inne

    Radzę się głęboko zastanowić nad współpracą z tą firmą. Właściciele dorabiają się na wyzyskiwaniu pracowników zatrudniając ich na własnej działalności ... wymagań wiele, zapisów w umowie o karach również a z ich strony nic, jedyne to wypłata wynagrodzenia i udostępnienie narzędzi służbowych typu laptop, komórka, ale w dzisiejszych czasach to standard ... o podwyżkach można zapomnieć. Młody szef chyba myśli, że z rodzinnej firmy zrobi korpo haha .. po prostu śmiech na sali ...
    ReviewUserIcon
    dfgh

    28.09.2016 21:19

    Inne

    nie ma w sumie az tak dużo ogloszen o prace tutaj ja tam widze ze szukają na chwile obecna kierownika oddzialu w Niepolomicach i to już od jakiegoś czasu wisi wiec można w dalszym ciągu tutaj zaaplikowac
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.09.2016 21:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    sc

    28.09.2016 19:37

    Inne

    Czego Pani L. nie rozumie?
    ReviewUserIcon
    jacek

    21.09.2016 17:11

    Inne

    Ilość ogłoszeń i ich częstotliwość pojawiania się czy też odnawiania mówi sama za siebie. Ogromne wymagania i oczekiwania, niestety z drugiej strony mała marchewka na bardzo dłuuuugim kiju.
    ReviewUserIcon
    Nana

    07.05.2016 17:01

    Inne

    Witam. Obecnie firma poszukuje księgowej. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku. Ile godzin dziennie, jaka atmosfera, czy jest to praca samodzielna czy pod jakimś nadzorem np. głównego księgowego i jakie zarobki. Czy warto aplikować na to stanowisko.
    ReviewUserIcon
    kikiriki

    06.05.2016 17:40

    Inne

    Witam, a jak na stanowiskach księgowo biurowych? Zostałam zaproszona na rozmowę i chciałabym dowiedzieć się coś więcej... ;)
    ReviewUserIcon
    mr

    26.03.2016 16:34

    Inne

    Przed podjęciem współpracy, radzę dokładnie o wszystko się wypytać, poprosić o możliwość zapoznania się z warunkami na jakich będzie podjęta wspólpraca,zwłaszcza gdy wymagają własnej działalności gospodarczej. Warto umowę przczytać bardzo dokładnie i skonsultować ją z kimś obeznanym w prawie i księgowości,oraz nie spieszyć się z decyzją bo może okazać się kosztowna. Niestety to co oferują trochę inaczej wygląda jak głebiej wejdzie się w temat. Podczas rozmowy zapytajcie o "zakaz konkurencji", o kary finansowe (nie małe) za różne potencjalne uchybienia, o zakres odpowiedzialności i ewentualne profity w zamian (w umowie było ich dokładnie "0", obowiązków zaś sporo). Współpraca na proponowanych przez firme Celkar warunkach może okazać się pełnym przygód doświadczeniem i to dla osób z tzw. tward (usunięte przez administratora) bo można dość mocno ją sobie poobijać. Sama rekrutacja bardzo przyjemna i osoba ją prowadząca robi wrażenie kompetentnej i fachowej. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Celkar

    29.03.2016 12:33

    Inne

    Bardzo dziękujemy za konstruktywną krytykę. Dbamy o to, aby warunki, które oferujemy naszym pracownikom lub współpracownikom były uczciwe. Oczywiście przed podjęciem współpracy jasno deklarujemy jakie są nasze wymagania i udostępniamy umowy do samodzielnej weryfikacji. Zawsze jesteśmy również otwarci na negocjacje z kandydatami, zachęcamy do tego. Mamy nadzieję, że przy kolejnych spotkaniach czy kontaktach uda nam się wszystko wyjaśnić i zniknie złe wrażenie z poprzednich negocjacji. Pozdrawiamy! Celkar
    ReviewUserIcon
    Celkar

    04.03.2016 20:05

    Inne

    Witam, rekrutacja na menedżera regionu nadal otwarta, aplikacje z Katowic jak najbardziej mile widziane!
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.02.2016 21:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Celkar

    04.03.2016 20:17

    Inne

    Witam, Rekrutacja jest nadal aktualna, aplikacje z Katowic mile widziane :) Zachęcam do wysłania swoich dokumentów.
    ReviewUserIcon
    terefere

    24.11.2014 08:56

    Inne

    Owszem, jest. Tak naprawdę jest ok. Dobra atmosfera, przyzwoite pieniądze, zgrana ekipa i świetne warunki pracy. Jeśli ktoś aplikuje na handlowca, niech nie myśli, że pieniądze same przyjdą. Trzeba się po nie schylić rozwijając rynek. Innymi słowy - masz wyniki, masz pieniądze. Nie masz wyników - masz tylko podstawę i plan naprawczy:-) Ale skoro ktoś chce być handlowcem, to nie spodziewa się chyba innej sytuacji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.04.2014 19:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Seba

    23.04.2015 19:05

    Inne

    Witam. wybieram się do firmy na rozmowe, magazyn operator Wie ktoś jak wygląda tam praca tego typu Jakich zarobków można się spodziewać. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pracownik

    24.04.2015 09:41

    Inne

    Witam, praca jest od 9 do 17 albo od 11 do 19, praca na magazynie wysokiego składowania (4000m2) z częściami samochodowymi- rozpakowywanie, zbieranie, pakowanie do klienta itp. Czasem są ciężkie rzeczy, ale nic ponad normę. Zarobki poda kierownik podczas rozmowy, składają się z pensji w oparciu o umowę o pracę i nagród, które można dostać za efektywną pracę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    dodo

    17.06.2010 01:40

    Inne

    Zapomniałem dodać, że po rozmowie mieli się odezwać do tygodnia, odezwali się ale przeszło po miesiącu. Na rozmowie możecie usłyszeć to co jest w ogłoszeniu "my inwestujemy w pracownika i oczekujemy......" jasne ,że każdy pracodawca chce zarabiać tylko ta firma chyba na niewolnictwie.
    ReviewUserIcon
    dodo

    17.06.2010 01:32

    Inne

    Firma (śmiech), na początek oferują 1300 netto zasadniczej, po okresie próbnym 1500 netto. Praca 8 godzin dziennie pon-pt, czasem jakiś wyjazd do klienta , praca biurowa odbieranie telefonów i kompletowanie zamówień. Najchętniej chcieliby zobaczyć jak jak pracujesz za free przez kilka godzin zanim podpiszą z tobą umowę. Cóż jak ktoś w tej firmie wyciąga 2500 netto ze wszystkim to chyba tam pracuje 5 lat i ma [usunięte przez moderatora] dużo kontaktów .
    ReviewUserIcon
    gonzo

    14.04.2010 18:35

    Inne

    Jutro wybieram się na rozmowę, stanowisko handlowca, czy ktoś wie jak wygląda praca w tej firmie? Jak kształtuje się wynagrodzenie itp.?

    Zostaw merytoryczną opinię o VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.