VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.?

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Pytanie

Nie ma przyjętych ram czasowych. Analizujemy możliwości awansu spośród obecnych pracowników zawsze, gdy pojawia się potrzeba objęcia stanowiska w firmie. W poprzednim roku w ten sposób awans otrzymało 10 osób. Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje, jesteś przedsiębiorczy, uczciwy, świetnie współpracujesz z innymi i masz pasję do tego, co robisz, to z pewnością zostaniesz tutaj zauważony i doceniony.

Ściema
Były pracownik
@Ariadna Leśniewska HR Manager

Lata czekałem na awans, a kiedy pojawiła się możliwość to na stanowisko zatrudniacie ludzi z zewnątrz

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Ściema

Trudno mi odpowiedzieć, bo niestety nie wiem jakiego stanowiska dotyczy wypowiedź. W ostatnim roku mieliśmy rekrutacje na 9 stanowisk kierowniczych, z czego 6 zostało objętych w drodze awansu wewnętrznego. W 3 przypadkach były rekrutacje zewnętrzne (dotyczyło to małych 2-3 osobowych oddziałów). Obecnie prowadzimy 10 rekrutacji: przedstawiciel handlowy (2 oddziały), przedstawiciel handlowy eksportowy (z biegłą znajomością niemieckiego), sprzedawca (2 oddziały), księgowa/księgowy, wsparcie sprzedaży, pracownik biura obsługi klienta, pakowacz, kierowca. Jeśli sprawa możliwości awansu jest nadal aktualna, to zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

Iza
@Ściema

Czy zgłosiłeś chęć objęcia tego stanowiska do przełożonego VanKingu? Zastanawiam się, czy Twoja kandydatura została w ogóle wzięta pod uwagę, czy po prostu przyprowadzili kogoś z zewnątrz?

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam jakie są zarobki w dziale administracyjnym?

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@kandydat

Zarobki w dziale administracyjnym są różne na różnych stanowiskach. W dziale administracyjno-prawnym mamy kilka stanowisk. Na każdym ze stanowisk zarobki są na poziomie rynkowym, lub powyżej tego poziomu. Dokładne kwoty są ustalane po analizie zakresu zadań, poziomu odpowiedzialności, kompetencji danego pracownika. W celu bardziej precyzyjnej odpowiedzi, będę wdzięczna za kontakt mailowy: ariadna.lesniewska@vanking.pl. Proszę napisać o jakie stanowisko chodzi i jaki jest Pani/Pana poziom doświadczenia na tym stanowisku. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing

Handlowiec
Pracownik

Pracuje w vanking ponad rok i śmiało mogę polecić tą firmę na tle konkurencji, bardzo fajne grono kierownicze , dobre podejście do pracownika , nie ma wyścigu szczurów .

Ak
Kandydat
 Pytanie

Jakie są zarobki na stanowisku księgowy?

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Ak

Nie mamy sztywno przyjętej siatki płac. Zarobki na każdym stanowisku zależą głównie od: - kwalifikacji pracownika (posiadanego doświadczenia, wykształcenia, ukończonych kursów, posiadanych uprawnień) - rynkowej wyceny stanowiska (z całą pewnością zarobki są zgodne z rynkową wyceną pracy na danym stanowisku) - formy współpracy (rodzaj umowy) - oczekiwań kandydata W trakcie pracy na wzrost wynagrodzenia ma wpływ również efektywność pracy, zaangażowanie oraz podnoszenie kwalifikacji. Jeżeli byłaby Pani/byłby Pan potencjalnie zainteresowany pracą na tym stanowisku, proszę wysłać CV w odpowiedzi na ogłoszenie na naszej stronie: https://vanking.pl/kariera/. Po zapoznaniu się z CV kandydatek i kandydatów osoby spełniające wymagania stanowiska zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, podczas której możemy już indywidualnie odnieść się do pytania o zarobki.

 Rozmowa kwalifikacyjna
VanKing Celkar Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy – branża części samochodowych . Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Tomek

Błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi. W sumie firma z dobrą opinią jako pracodawca a to co kiedyś miało miejsce po prostu się zdarza.

Niedoszły pracownik.
Kandydat
 Pytanie

A ja napisze swoje odczucia z rozmowy z tzw Zarządem. Odbywałem rozmowę z panami z zarządu dyrektorem oraz kierownikiem sprzedaży. Szczegolnie zapadł mi w pamięci pan dyrektor który reagował śmiechem na każdy temat . Jego zachowanie spowodowało ze podziękowałem za rekrutacje i zrezygnowałem z próby podjęcia pracy w tej firmie. Rozumiem praca tez jest śmieszna ? Pan się zachowywał jakby był co najmniej niespełna rozumu i szukał do pracy głupiej blondynki która będzie parzyła kawę i podawała ciastka a nie kierownika oddziału. W rozmowie wyszło ze to nie tylko kierownik oddziału ale i sprzedawca i handlowiec i po części magazynier bo się rozwijają dopiero.... śmieszna firma i śmieszne podejście .....

Niedoszły pracownik
Kandydat
@Niedoszły pracownik.

Ps. Jedynie kierownik zachowywał się normalnie oraz zadawał pytania związane z punktem obsługa klientów itp .

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Niedoszły pracownik.

Dziękuję bardzo za przesłaną opinię. Staramy się prowadzić proces rekrutacji profesjonalnie i przykro mi, że miał Pan takie odczucia po rozmowie. Pana opinia z pewnością pozwoli nam wyciągnąć stosowne wnioski na przyszłość. W tym celu chętnie ustalę szczegóły, bo chciałabym wiedzieć której rekrutacji dotyczy opis (ostatnia rekrutacja na kierownika oddziału była ok. 5 miesięcy temu, więc trudno nam ustalić której rozmowy może dotyczyć). Chętnie omówię sytuację bardziej szczegółowo, gdyby był Pan chętny na rozmowę, to proszę o kontakt mailowy w celu umówienia rozmowy: ariadna.lesniewska@vanking.pl . Pozdrawiam serdecznie, Ariadna Leśniewska HR Manager

Niedoszły pracownik
Kandydat
@Ariadna Leśniewska HR Manager

Przykro mi ale nie będę już wracał do tych wydarzeń. Rekrutacja buła w 2018 roku pod koniec . Bodajże październik i to na tyle z tej strony. Tym bardziej ze mam nowa prace z której jestem zadowolony a po rozmowie z waszymi szefami pozostał tylko niesmak i zakończmy na tym.

Ariadna Leśniewska HR Manager
Pracownik
@Niedoszły pracownik

Rozumiem i dziękuję za wyjaśnienie. Życzę samych sukcesów w obecnej pracy. Ariadna Leśniewska HR Manager

Pracownik działu handlowego
Pracownik

8 lat temu nie myślałem, że to tyle będzie trwało, a nadal jest fajnie i trochę jeszcze będę tu pracował mam nadzieję :) Przede wszystkim na plus jest to, że jest raczej płaska struktura - nie trzeba być "kimś" w hierarchii żeby zostać zauważonym (bo też nie jest to wielka firma i ludzie się znają). W pracy trzeba być efektywnym, ale nie trzeba udawać kogoś innego niż się jest i można mieć własne pomysły jak robić coś lepiej i nikt nie będzie się za to obrażał - wszystko można uzgodnić. Czas pracy elastyczny - o ile pozwala na to specyfika stanowiska. Narzędzia pracy faktycznie co roku coraz lepsze. Duży nacisk na dopasowanie się ludzi w zespole co przekłada się na atmosferę - przez 8 lat na palcach jednej ręki mogę policzyć dni kiedy i się nie chciało iść do pracy.

Al
Pracownik

Pracuję w firmie prawie rok i nie żałuję decyzji o przyjściu tutaj. Super atmosfera, fajni ludzie i spoko podejście kierownictwa. Jest luźno, ale tempo pracy szybkie. Fajne biuro, ale nie ma problemu również z pracą zdalną.

Pracownik
Pracownik
 Rekomendacja

Pracuję od kilku lat w tej firmie. Generalnie uważam swoje doświadczenia za pozytywne. Najbardziej cenię kilka spraw. Po pierwsze, firma jest bardzo elastyczna jeśli chodzi np. o godziny pracy (przynajmniej w moim dziale), nie ma też problemów z urlopami. Firma szybko się rozwija, co sprawia że szanse na awans są realne. Zazwyczaj ludzie są bardzo pomocni i chętnie współpracują (oczywiście jak w każdej firmie- są wyjątki). Wynagrodzenie startowe jest raczej rynkowe, po prostu podobnie jak w innych firmach. Ale im dłużej pracujesz, tym więcej powinieneś zarabiać (może nawet więcej niż u konkurencji). Jeśli chodzi o negatywne sprawy to jeśli ktoś szuka małej firmy, w której każdy każdego zna, to Vanking nie jest dla niego - to już firma większych rozmiarów co ma swoje lepsze i gorsze strony. Jeśli chcesz pracować w firmie, która jest bardzo rozpoznawalna, ma super prestiż, robi szkolenia w 5 gwiazdkowych hotelach, każdy pracownik ma najnowszego iPhone'a i Macbooka itp., to też raczej nie jest to miejsce dla Ciebie. Chociaż standardy narzędzi pracy z roku na rok są coraz lepsze. Ogólnie polecam!!

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Celkar Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

1
Ariadna
Pracownik
@Pytanie

Trudne pytanie. Dobra atmosfera jest zasługą całego zespołu. Na pewno pomaga w tym to, że kierownictwo postępuje zgodnie z wartościami firmy. Ostatnio przeprowadziliśmy badanie, w którym pracownicy ocenili, że: - firma jest zarządzana zgodnie z wartościami (ponad 90% odpowiedzi). Wartości, to: przedsiębiorczość, współpraca, uczciwość i pasja. - postawę osób zarządzających w ostatnim półroczu (podczas pandemii) 90% osób ocenia dobrze i bardzo dobrze - zmiany w firmie w okresie ostatniego roku dobrze i bardzo dobrze ocenia ponad 83% osób - atmosfera zdaniem 2/3 pracowników jest swobodna i przyjacielska.

Zapytanie
 Pytanie

Jak oceniacie pracę w Celkar jeśli chodzi o atmosferę i warunki zatrudnienia? Polecacie? Czy to prawda, że wymagana jest własna działalność gospodarcza?

Ariadna
Pracownik
@Zapytanie

Atmosfera jest super. Jest luźna atmosfera i dobre relacje. Łatwo się dogadać i w działach i między działami. Ostatnio robiliśmy badanie dotyczące atmosfery pracy w firmie i ponad 2/3 osób określiła, że atmosfera jest swobodna i przyjacielska. Co do własnej działalności- nie jest to forma wymagana. Dajemy wybór. Są u nas osoby na umowie o pracę, są też osoby współpracujące z firmą (własna działalność gospodarcza).

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Celkar Sp. z o.o.?

Ariadna
Pracownik
@Pytanie

Atmosfera jest super. Jest luźna atmosfera i dobre relacje. Łatwo się dogadać i w działach i między działami. Ostatnio robiliśmy badanie dotyczące atmosfery pracy w firmie i ponad 2/3 osób określiła, że atmosfera jest swobodna i przyjacielska.

zaciekawiony

o co chodzi z odziałem w chorzowie w ciągu 9 miesięcy poszukują już 3 kierownika

Ariadna
Pracownik
@zaciekawiony

Cześć, Niestety wszystkie 3 rekrutacje nie przyniosły rozstrzygnięcia i finalnie nie zatrudniliśmy jeszcze nikogo na to stanowisko. Szukamy osoby z doświadczeniem w branży części samochodowych oraz doświadczeniem w zarządzaniu. Mimo wielu świetnych kandydatów, niestety nie udało nam się trafić na kogoś, kto mieszka na tyle blisko, by codziennie być na oddziale i posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. Tak więc nie 3 kierowników, tylko 1. :)

Pytanie
 Pytanie

Jakie są zarobki na magazynie? Jakie premie? Ile pozycji dziennie musi być złożone? Oczekuje odpowiedzi dziekuje

Magazynier
@Pytanie

2200-2400 na rękę +premia koło 300

Katarzyna
@Magazynier

@Magazynier A czy do pensji w Celkar dochodzą jakieś świadczenia pozapłacowe? Karta Multisport, paczki/bony na Święta?

Piotr

Patrząc na wpisy i skład Zarządu - więcej wiceprezesów niż w dużo większych firmach o czymś świadczy. Zamiast skupić się na rozwoju zatrudniając ludzi z doświadczeniem jest łapanka na laptopa i telefon i terminowość. Śmieszne ale to jest dla ludzi w wieku do 25 lat, którzy założą działalność i zobaczą pierwszą fakturę jaka duża, a ZUS, podatek, a co najważniejsze w razie choroby przy tradycyjnym zatrudnieniu pewne środki do życia nie są już przyznane. Średnia wieku kierowników śmieszna, osoby nie znają się na prowadzeniu oddziału, dlatego rotacja wśród „ pracowników” duża. Niestety nie zmieni się to jeżeli ktoś kto ma głowę na karku nie pokieruje podstawowymi tematami. Prezesie może trzeba zagonić do roboty wszystkich „vice” w końcu biorą za to nie małe pieniądze, a wyniki są kiepskie lub środki z nich przekazać na regionalnych. Życzę szybkiego wyciągnięcia wniosków bo myślę, że w branży jest dla Państwa miejsce z dobrymi wynikami.

3
Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Celkar Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Magazynier
@Pytanie

Spoko zawsze się idzie dogadać

Sebastian
@Magazynier

To ważne, że można dogadać się z szefostwem. Zastanawiam się, czy warunki pracy na stanowisku magazyniera są atrakcyjne i konkurencyjne patrząc na stawki rynkowe? Daj znać, jak oceniasz tę kwestię.

Bartek

@Radik A ja uważam, że firma jest spoko tylko pewnie zabrakło chęci do pracy?

Radik

Coraz gorzej. Mlodz przejęli władzę. Jak sie coś komu nie podoba to zwalniaja w 5 minut. A zaznaczę ze wszyscy sa na działalności gosp. Ze niby pracownik bedzie mial lepiej... Skórka ładna ale miąższ zepsuty. Nie polecam. Jak masz swoje zdanie idz gdzie indziej. Próbują być korpo ale im sie to nie udaje. Zarobki bardzo dobre.

1
Agata

@Magazynier, dziękuję za dodaną przez Ciebie opinię odnośnie pracy w Celkar. Czy będziesz tak miły i opiszesz tu na forum coś więcej na temat tej pracy? Interesuje mnie co trzeba zrobić by uzyskać premię, o której piszesz. Od czego ona zależy?

Administrator

Jakim pracodawcą jest Celkar Sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Magazynier
@Administrator

Jeśli chodzi o prace na samym magazynie atmosfera jest super.Wypłata na poziomie 2100 zł netto + premia 300-500 zł

Zostaw merytoryczną opinię o VanKing Celkar Group Sp. z o.o. - Niepołomice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy VanKing Celkar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VanKing Celkar Group Sp. z o.o.