VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Opinie o VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Wiktoria

Firma szuka Przedstawiciela Handlowego :) Czytam ogłoszenie i niby na papierze wychodzi, że to idealne stanowisko dla mnie. Ale wiecie jak jest, w praktyce wychodzi często co innego. Ktoś może był na rozmowie albo pracuje w firmie i opowie więcej szczegółów o pracy tutaj? Co myślicie?

Ph
@Wiktoria

Firma ma dobrą atmosferę , spoko narzędzia pracy , niestety realia sprzedaży części do aut dostawczych z logistyka kurierem są dość ciężkim kawałkiem chleba . I realizacja planów jest o wiele cięższa niż w multibrendach . Praca raczej dla osoby z doświadczeniem oraz pomysłem na siebie . Jest zupełnie odmienna od pracy w hurtowniach typu Hart, Intercars , autopartner itp .

Olga
@Ph

Czyli zdarzało się, że sporo osób mogło tu odpaść w przedbiegach? Spore rotacje są? I tak ciekawości jest szansa na określenie poziomu trudności tych wspomnianych planów? Jakieś ich przybliżenie do czegoś? Osoba z dużym doświadczeniem finansowo jak wyjdzie?

Aktualność
Przez 4 lata gry udawało się zdobywać 3 miejsce (dwukrotnie), 2 miejsce (dwukrotnie), ale upragnione 1 miejsce przyszło dopiero w styczniu 2023! W finale spotkaliśmy się z drużyną PNH. Mecz był bardzo wyrównany, drużyna przeciwna postawiła trudne warunki i do ostatniej minuty meczu szala wyniku mogła przeważyć się na każdą ze stron. Ostatecznie wygrywamy to spotkanie 59:56 i medale w kolorze złotym zawisają na szyjach dzielnych Wikingów.
 W bieżącym sezonie drużynę reprezentowali

• Jacek Feldman,

• Damian Marcinowski,

• Oliver Vincent,

• Krzysztof Karczmarczyk,

• Krzysztof Szlosek.

Statystyki z bieżącego sezonu:      https://basketballbusinessleague.pl/team/vanking/"> https://basketballbusinessleague.pl/team/vanking/.
Dorian

Opinii na temat pracodawcy jak na lekarstwo za to dział HR zrobił sobie z "go work" miejsce do pushowania propagandy sukcesu i ogólnej wspaniałości VK. Nie bez powodu widać ten dział tak spuchł ostatnimi czasy. Ktoś celnie w tych nielicznych pozaHeRowych opiniach napisał "skórka ładna ale miąższ zepsuty". Mantrą firmy jest ciągłe powtarzanie jej pracownikom, że w VK jesteśmy wszyscy fajni, istotni, lubimy się itd. Taka socjotechnika na większość działa, bo kto nie lubi pochlebstw? Moment przejrzenia na oczy przychodzi jednak dość szybko i nagle się okazuje, że ani zarobki nie są najlepsze, ani Ci wszyscy wspaniali współpracownicy w teorii żyjący w harmonii nie są wystarczająco kompetentni, przyjaźni i szczerzy. Wszystkie nieprawidłowości oraz przykre rzeczy, które nierzadko spotykają pracowników są przemilczane/ignorowane/nie rozwiązywane po czym kierownictwo znów przystępuje do laudacji na temat wspaniałości tego przybytku. Pracuje tu wiele wartościowych ludzi, ale niekompetentnych karierowiczów i odklejeńców których największą cnotą jest bycie wiernym i na każde zawołanie również bez liku.

@Dorian

Dziękujemy za opinię. Wszystkie są dla nas istotne i przykro mi, że jako były pracownik Twoje wrażenia są takie, jak opisałeś. Rozumiem, że chcesz pozostać anonimowy (bo nie mieliśmy pracownika o takim imieniu), ale jeśli chciałbyś udzielić nam konkretnych informacji zwrotnych, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z HR. Każdą informację zwrotną analizujemy i wprowadzamy zmiany tam, gdzie to potrzebne. Odnosząc się do Twojej opinii sprostuję dwie kwestie: „Nie bez powodu widać ten dział tak spuchł ostatnimi czasy” Odp.: Dział HR w 2020 roku liczył 2 osoby, w 2021 roku 3 a w bieżącym 4 osoby. Od 2020 roku zwiększyliśmy liczbę pracowników w firmie z 170 do ponad 280 osób, co wymaga zwiększenia liczby osób, które zajmują się procesami HR kierowanymi do pracowników. Dzięki temu uruchomiliśmy platformę kafeteryjną z benefitami dla pracowników, czy organizujemy wyjazdy integracyjne oraz szkolenia. „w tych nielicznych pozaHeRowych opiniach” Odp: HR nie pisze opinii. Wszystkie opinie pozytywne jak i krytyczne oraz zadawane pytania pochodzą od kandydatów oraz pracowników (w tym byłych). HR dba o to, by na każdy komentarz odpowiadać. Przykre słowa, jakie napisałeś odnośnie innych pracowników pozostawię bez komentarza. Pozdrawiamy i życzmy, by nowe miejsce pracy lepiej pasowało do Twoich standardów i potrzeb. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię, dzięki której na pewno wyciągniemy wnioski. Pozdrawiamy, dział HR

Świr
@Dorian

Nareszcie ktoś tu pisze z sensem bez hipokryzji i zakłamania

Jakob
@VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Chyba tak dobrze nie jest w VK jak mówią jeśli w przeciągu pół roku odeszło aż 3 osoby w HR. Tylko dobry PR nic poza tym.

@Jakob

Jak dla większości firm i dla większości ludzi, początek roku był trudnym czasem. Również dla nas, firmy opierającej sprzedaż również na rynkach wschodnich, analizującej poziom inflacji i kursy walut. Rozmawiamy z Wami (pracownikami) i wiemy, że to wszystko niepokoi, czasem skłania do zmian. Dlatego spotykamy się z Wami i przedstawiamy dane finansowe, byście wiedzieli, że możecie czuć się bezpiecznie na pokładzie. Jako osobie zarządzającej HR ze smutkiem patrzę na każde odejście z firmy, niezależnie od tego, po czyjej stronie była decyzja o rozstaniu. W zespole HR w 2022 roku rozstaliśmy się z 2 osobami , co może niepokoić i przyjmuję z pokorą odpowiedzialność za uwagi, jakie to wywołuje. Mimo zmniejszonego składu dalej działamy i zapraszamy do rozmów, jeśli coś Was niepokoi. Przyjmujemy krytykę, bo z pewnością obecne czasy są wyzwaniem dla wszystkich i uczymy się w nich działać najlepiej jak się da. @Jakob, przyjdź do nas na kawę, pogadamy jak jest Twoim zdaniem i co zrobić, byś sam mógł upewnić się jak jest. Miłego popołudnia, Ariadna Leśniewska, Dyrektor HR

KS
@VANKING CELKAR GROUP P.S.A.

Jest odpowiedzią na problem postawiony przez niezadowolonego człowieka. Jest to odpowiedź stonowana a jednocześnie zawierająca ważne i konieczne dla obrony wizerunku firmy, elementy.

VanKing Celkar Group Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Wrocław. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Łukasz

Śmiało polecam firmę, pracowałem kilka lat i było ok, szefostwo spoko i elastycznie podchodzą do wszystkiego.

Olga
@Łukasz

a do zarobków też tak elastycznie? pytam, bo po kilku latach to chyba więcej zgarniałeś? dasz znać ile?

@Olga

Nie narzekałem na zarobki, startowałem jako kierownik oddziału i stopniowo awansowałem na RKS, zarobki nie będę mówił jakie ale jak ktoś uczciwe podchodzi do pracy to VanKing potrafił się odwdzięczyć i nagrodzić pracownika na każdym szczeblu.

Ariadna Leśniewska
@Łukasz

Dzięki bardzo za miłe słowa. To wspaniale, że miło wspominasz lata spędzone u nas! Wszystkiego dobrego! Pozdrowienia od załogi!

Mariusz
@Ariadna Leśniewska

Dzień dobry! Mogą Państwo uchylić rąbka tajemnicy i podać, jaka jest podstawa, i ile wynosi prowizja na właśnie oferowanym stanowisku przedstawiciela handlowego z językiem niemieckim?

Ariadna Leśniewska
@Mariusz

Oczywiście odpowiedź nie jest prosta, bo to zależy od doświadczenia i kompetencji wybranego kandydata. Aby precyzyjnie odpowiedzieć zapraszam do kontaktu przez adres hr@vanking.pl . Proszę przesłać to pytanie i Pana numer telefonu, to chętnie porozmawiamy telefonicznie i przedstawimy widełki przy określonym doświadczeniu i formie umowy.

@Ariadna Leśniewska

ale jakies widełki, lub chociaz minimum mozecie tutaj podac ? tak zeby kandydat taki jaj ja wiedział czy wogóle wysylac cv czy nie ;)

VanKing Celkar Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca- części samochodowe (VanKing). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Wiktoria

Firma szuka aktualnie przedstawiciela z językiem niemieckim. Ktoś orientuje się jak wyglada rekrutacja? Pytają o coś konkretnego? Może jakieś rady od pracowników? :D

@Wiktoria

Bądź po prostu sobą, mów szczerze i na luzie???? Rozmowa luźna z zakresu asortymentu i brendu. Przygotuj się z czego słynie firma, kto jest klientem itd????

Aktualność
Kajaki, wielogodzinny spływ w towarzystwie znajomych i satysfakcja z przebytych kilometrów. A było ich 10! Nasz spływy kajakowy był ucztą dla Vikingów - miłośników aktywnego wypoczynku!
Zaciekawiony

Jaki system finasowania firmowego wyjazdu? Pracodawca w pełni pokrywa? Jeśli nie, to jaki procent musi pokryć pracownik?

@Zaciekawiony

Organizujemy 3-4 wyjazdy firmowe rocznie. Firma dofinansowuje wyjazdy. Poziom dofinansowania zależy od liczby chętnych, długości wyjazdu i rodzaju atrakcji. Poziom współfinansowania jest komunikowany wraz z informacją o danym wyjeździe.

Zaciekawiony
@Ariadna Leśniewska Dyrektor HR

A ten, konkretny wyjazd z fotografii??? Jak był rozliczany? ile procentowo pracownik musiał pokryć?

@Ariadna Leśniewska Dyrektor HR

Potwierdzam słowa, miałem okazję być na takich wyjazdach i za wszystko płaciła firma VanKing.

Czy w VanKing Celkar Group Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Asystent Personalny (ekspert) umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 10 lipca na GoWork.pl.

Dzień Dobry , jeżeli chodzi o stanowisko Personal and Executive Assistant to Management to stanowisko ma elastyczny czas pracy. Umożliwiamy jak najbardziej pracę hybrydową. Chcemy, aby osoba pojawiała się w biurze, dzięki czemu kontakt ze współpracownikami będzie na pewno na innym poziomie niż tylko poprzez spotkania online :). Praca z domu ma również wiele plusów. Dla każdego te plusy będą inne, od możliwości większego skupienia się, braku dojazdu i zaoszczędzeniu czasu po dłuższy czas na spanie ;). Dla nas najistotniejsze jest to, aby osoba dobrze się czuła w organizacji i na swoim stanowisku, w związku z czym jesteśmy bardzo elastyczni :). pozdrawiam, Barbara Szostak, Specjalista ds. HR

Czy firma oferuje pracownikom jakieś benefity pracownicze ?

@Zainteresowany

Tak:) Nasi pracownicy mają dostęp do platformy multikafeteryjnej, z której wybierają to co jest dla nich ważne. Mamy benefity cykliczne oraz jednorazowe Benefity cykliczne: • Opiekę medyczną • Kartę sportową • Ubezpieczenie grupowe Benefity jednorazowe: dostępne z szerokiej puli oferowanej przez dostawcę platformy multikafeteryjnej, takie jak np. bilety na różnego rodzaju wydarzenia, rabaty, promocje, zniżki i wiele innych.

Aktualność
Ekipa VanKingowa w akcji!!
po raz kolejny spędzamy wspólnie czas i nie tylko w gronie pracowników lecz również z naszymi rodzinami :)))
Dla nas praca zespołowa jest czymś tak naturalny jak powietrze:)
cK big

szukają w Kielcach jelenia za 2800 netto na wlasnej działalności jako PH. (usunięte przez administratora)

@cK big

Witam serdecznie, warunki współpracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy O. Kielce są inne. Nie wiemy skąd ma Pan/Pani takie informacje, skoro na rozmowach rekrutacyjnych nie było wzmianki o tego typu warunkach. Zapraszam do kontaktu w celu rozwiania wszelkich wątpliwości a osoby zainteresowane tym stanowiskiem o złożenie CV :). pozdrawiam, Barbara Szostak tel.: 602 782 788 Specjalista ds. HR VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Analityk Sprzedaży w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Ariadna Leśniewska Dyrektor HR

Proces wyboru kandydata na stanowisko Analityka Sprzedaży już w zasadzie jest zakończony. Czekamy na wybraną osobę, która kończy właśnie okres wypowiedzenia. Jeśli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy, to w dniu podpisania umowy przez nowego pracownika ogłoszenie będzie zamknięte. Jeśli jednak interesuje Pana/Panią stanowisko analityka w naszej firmie, to będę wdzięczna o kontakt pod adresem hr@vanking.pl , ponieważ będziemy wzmacniać analitycznie również inne działy, więc może się pojawić perspektywa współpracy. Co do procesu rekrutacyjnego: składa się z krótkiej rozmowy telefonicznej, rozmowy online (I etap) podczas której przedstawiamy specyfikę stanowiska i rozmawiamy o kompetencjach i doświadczeniu kandydata oraz z etapu II - spotkanie bezpośrednie z testem analitycznego myślenia oraz testem praktycznym excel i weryfikacją podstaw wiedzy z zakresu analiz biznesowych. Jest to również czas na doprecyzowanie oczekiwań i odpowiedzi na pytania kandydatów.

Karol

Witam jak wygladają zarobki na magazynie?

Dawid
@Karol

Też bym się chciał dowiedzieć. Wiesz może czy do pracy na magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Jakbyś był na rozmowie to daj znać czego się dowiedziałeś :)

@Karol

Witam serdecznie! jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to jest ono rynkowe. Natomiast o szczegółach informuje Kierownik Magazynu na rozmowie rekrutacyjnej, ponieważ prócz kandydatów/pracowników, czytają te informacje inni Pracodawcy :). Wózek widłowy nie jest u nas żadnym wymogiem przy rozpoczynaniu współpracy. Co więcej, minimum raz w roku firma organizuje i opłaca kurs na wózki widłowe :) pozdrawiam, Barbara Szostak Specjalista ds. HR VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Ostatnio były ogłoszenia na PH i mam pytanie, czym PH poruszają się w Van King?Tzn jakie marki aut?

Edyta Berdecka
@Paweł

Większość aut, którymi podróżują nasi Przedstawiciele Handlowi pochodzi z wypożyczalni długoterminowych. Wśród dostępnych modeli zawsze staramy się wybierać te najbardziej komfortowe z segmentu B. Posiłkując się wykazem marek najpopularniejsze to Fiat, Skoda oraz Renault. Pozdrawiam! Edyta Berdecka Specjalista ds. HR VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Jakie warunki pracy są w VanKing Celkar Group Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Product Manager?

Ariadna Leśniewska Dyrektor HR

Warunki są bardzo dobre. Właśnie zakończyliśmy ogólnopolskie badanie dotyczące oceny warunków pracy i uzyskaliśmy wyniki znacząco wyższe od średniej w innych firmach. Jest świetna atmosfera, fajni ludzie. Nie ma korporacyjnej biurokracji, działamy elastycznie. Oczywiście mamy szatnię, w części biurowej dwie kuchnie i właśnie przerabiamy biuro tak, by była nowoczesna kantyna. Product manager ma możliwość pracy hybrydowej. Nie mamy zorganizowanego transportu pracowniczego- każdy przyjeżdża czym chce, o której chce i kiedy chce do biura. Jeśli ktoś przy takiej swobodzie potrafi być efektywny, to zapraszamy :)

@Ariadna Leśniewska Dyrektor HR

Czytając Państwa odpowiedzi aż ciężko uwierzyć że to wszystko możliwe w polskiej firmie :) gratulacje

Czy w VanKing Celkar Group Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Lubię V

W ramach premii świątecznej dają czekoladki, gorzką kawę oraz pierniki z Auchahan’a

Ostatnio otrzymaliśmy pudełko z hubertówką, konfiturą malinową, czekoladą, kawą ziarnistą oraz piernikami. Sądzę że paczka spoko. Ładnie zapakowane a produkty też nie byle jakie.

Robert
@Lubię V

A co powiesz o samej pracy w VanKing? Jak oceniasz tego pracodawcę pod kątem atmosfery w zespole? A jak relacje z pracodawcą? Daj znać! :)

@Robert

Atmosfera jest na prawdę spoko. Jest luźny klimat i fajni ludzie. Nastawienie na szukanie rozwiązań a nie na drążenie problemu. Ostatnio sporo pracujemy zdalnie, więc jest inaczej niż przed 2020'tym, ale jak ktoś chce, to może pracować w biurze.

Tragedia

Im większe obroty tym bardziej właściciele są skapi. W mniejszych firmach więcej płacą niż tu. To jest śmiech na sali żeby za taką ciężką pracę płacić najniższa krajowa a jak ludzie proszą się o podwyżkę to nie ma tematu. Coraz więcej wymagań a płacić chcą coraz mniej. Nie polecam pracy w tej firmie.

@Tragedia

Dzień dobry, Chętnie porozmawiam na temat Pani/Pana wynagrodzeń osobiście, bo tak ciężko mi anonimowo odpowiadać poprzez forum internetowe. Standardem firmy jest utrzymywanie wynagrodzeń na poziomie rynkowym lub powyżej średniej rynkowej. Stale analizujemy poziom wynagrodzeń rynkowych i z każdym działem ustalamy odpowiednie zmiany w wynagrodzeniach. Odnosząc się do ostatniego, trudnego, pandemicznego roku: - VanKing nie zwolnił nikogo ze względu na sytuacje pandemiczną (nie było redukcji) - Nikomu nie obniżono ani nie wstrzymano wynagrodzeń (mimo spadków obrotów w okresie lockdown'u dochodzących do 25%) - Zwiększyliśmy zatrudnienie w 2020 roku o 25% (nowe stanowiska) - Większość działów firmy zakończyła już analizę wynagrodzeń rynkowych i wprowadziła podwyżki lub premie w działach (w kilku działach finalizujemy ten proces). - Wprowadziliśmy liczne działania wspierające pracowników (m.in. paczki dla osób chorych na Covid) - Przeprowadziliśmy badanie zadowolenia pracowników z warunków pracy i 92 % osób uważa, że warunki w firmie (w tym atmosfera, podejście do pracy, warunki) są dobre lub bardzo dobre. Bardzo zależy nam na tym, by osoby pracujące u nas były zadowolone z pracy (jest to jednym ze strategicznych celów firmy). Stąd bardzo zachęcam do kontaktu z działem HR lub kierownikiem. Na spokojnie przeanalizujemy rynkowy poziom wynagrodzenia na Pana/Pani stanowisku, zakres zadań, efektywność pracy i posiadany poziom kwalifikacji. Jeżeli będzie występowała rozbieżność, to dostosujemy wynagrodzenie. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing

Prawda
@Tragedia

Zapewne traktowani są tak pracownicy magazynu- pracy masa, warunki kiepskie, płaca (usunięte przez administratora)

@Tragedia

Witaj @Tragedia, o jakim stanowisku mowa? Bardzo niepokojąca jest informacja na temat braku podwyżek, czy istnieje inny sposób w jaki VanKing inwestuje w pracowników?

Magazynier
@Tragedia

Podwyższki teraz były. Większość osób jest zadowolona.

@Magazynier

Hej, czy mógłbyś napisać o ile wzrosły pensje w VanKingu po tych podwyżkach? Jak często w ogóle się zdarzają takie podwyżki? Czy każdy je dostaje? Czy trzeba sobie na nie zapracować (jak?)?

@Wiktoria

Dzień dobry, Bardzo chętnie odpowiemy na te pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej. Szczegóły dotyczące wynagrodzeń, poziomu, zasad i częstotliwości podwyżek jak w każdej firmie nie są publikowane publicznie (firmy konkurencyjne również czytają informacje umieszczane we wpisach). Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Witam. Czy są przyjęcia na magazyn?

@Zainteresowany

Witam, w tym momencie nie mamy przyjęć na magazyn. Jeżeli jest Pan zainteresowany wzięciem udziału w przyszłych rekrutacjach, to bardzo proszę o wejście na naszą stronę internetową: https://vanking.pl/kariera/ i zaaplikowania na dane stanowisko. Dzięki temu będziemy mieć informacje dotyczące Pana doświadczenia oraz możliwość skontaktowania się :). pozdrawiam, Barbara Szostak VanKing Celkar Group Sp. z o.o.

Ciekawy

W jakich godzinach jest praca na magazynie?

Mag
@Ciekawy

6-14 14-22

@Mag

Czy w VanKingu zmiany wieczorowe są rozliczane tak samo jak poranne? Teoretycznie nocki powinny być lepiej płatne.

Viking
@Iza

Tak, wszystkie zmiany są rozliczane tak samo. Zarówno zmiana od 6 do 14 jak i od 14 do 22 Nocne stawki miałaś wyższe dlatego że miałaś zapewne dodatek nocny który obowiązuje od 22 do 6 rano. A z racji że magazyn pracuje tylko i wyłącznie w dzień od 6 do 22 stawka nocna nie obowiązuje

Poszukujący

Dzień dobry. A ja mam pytanie odnośnie jakości pracy na magazynie. Z opinii, które można dostrzec na forum, wszelkie wypowiedzi dotyczą właściwie pracy niezwiązanej z wymienionym przeze mnie działem. Wszelkie komentarze, superlatywy czy niekorzystne opinie dotyczą innych obszarów przedsiębiorstwa- jak się zatem sprawy mają z magazynem? Jak wygląda jakość i organizacja pracy magazynu? Czy pracownicy chwalą sobie warunki zapewniane przez pracodawcę? Czy istnieje możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy z pozycji pracownika magazynu?

@Poszukujący

Dzień dobry, Jeśli chodzi o pracę na magazynie, to odbywa się w dwóch zmianach: 6-14 14-22. Atmosfera jest fajna, luźna. Właśnie rozpoczęła się budowa drugiej hali magazynowej, więc z pewnością jest perspektywa rozwoju, bo na pewno zespół będzie się powiększał a team liderów/brygadzistów wyłaniamy z zespołu. Jeśli chodzi o opinie pracowników magazynu, to kilka znajduje się na tym portalu: "Magazynier08.05.2018 20:19 Jeśli chodzi o prace na samym magazynie atmosfera jest super." "pracownik24.04.2015 09:41 Witam,(..), praca na magazynie wysokiego składowania (4000m2) z częściami samochodowymi- rozpakowywanie, zbieranie, pakowanie do klienta itp. Czasem są ciężkie rzeczy, ale nic ponad normę. Zarobki poda kierownik podczas rozmowy, składają się z pensji w oparciu o umowę o pracę i nagród, które można dostać za efektywną pracę. Pozdrawiam" W razie zainteresowania zapraszam do złożenia CV. Na naszej stronie https://vanking.pl/kariera/ znajduje się zakres obowiązków oraz możliwość zaaplikowania. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

@Poszukujący

Hej @Poszukujący, sprawdziłam aktualne rekrutacje do VanKing i nie poszukują nikogo do pracy na magazynie, jedynie : managera Marketingu, Specjalisty ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, Analityka Sprzedaży. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś mogący udzielić Ci większej ilości informacji.

Viking
@Iza

na stronie Vanking.pl w zakładce kariera jest dostępne ogłoszenie o naborze na Magazyniera

Kinga838

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Specjalistka ds administracyjnych? W jakich godzinach się pracuje?

@Kinga838

Wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji przyszłego pracownika a także formy współpracy (umowa o pracę, zlecenie, B2B - dopuszczamy różne formy). Widełki to ok. 2500-3600 na rękę plus luxmed, dofinansowanie do ok system. Godziny- jesteśmy elastyczni, ale najczęściej to 8.00-16.00 lub 9.00-17.00 Możliwa jest praca częściowo zdalna. Zachęcam do aplikacji. Podczas rozmowy rekrutacyjnej z pewnością będziemy mogli doprecyzować kwestie warunków. Pozdrawiam, Ariadna Leśniewska HR Manager

Zostaw merytoryczną opinię o VANKING CELKAR GROUP P.S.A. - Niepołomice

• Jak się pracuje w VANKING CELKAR GROUP P.S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VANKING CELKAR GROUP P.S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VANKING CELKAR GROUP P.S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VANKING CELKAR GROUP P.S.A.