Opinie o CCC EU SP. Z O.O.

Najlepiej to się dostać do Warszawy. Tym jak się uśmiechniesz to nowi z Indit... dadzą dużą podwyżkę. Ale najlepiej jak już pracowałaś np. w Zarze. Ja pracowałam w Bershka i z łatwością dostałam pracę w centrali. Ale myślę żeby uciec bo oni tu mają problemy emocjonalne i przenoszą wszystkie te negatywne aspekty z Ind. do CCC. Szkoda...

Polkowice

Witam, Do pracowników NG2 w Polkowicach: Zagi dalej kradnie kanapki z szafek ?? :))) Pozdrawiam PS: Zagi pozdro Lumpie :D

Weronika

@Sebastianczy zaprosili Cię na rozmowę? Jeśli tak to jak przebiegła? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy zostałeś przyjęty do CCC EU SP. Z O.O.? Pamiętajmy, że każde stanowisko pracy różni się warunkami.

ccc

Ludzie raczej OK, klimat kiepski social kiepski kasa kiepska... robota do du*** chyba ze lubisz targac kartony i kręgosłup masz ze stali.. Nie Polecam!

Sebastian

Witam wszystkich. Ubiegam się o pracę na magazynie w Polkowicach. Możecie napisać coś na temat tej pracy ? jakie zarobki, zmiany, jak inni pracujący na magazynie ludzie itd ?

Weronika

@była pracownica na tym forum pozostawiane są opinie o pracy w firmie CCC EU SP. Z O.O. w Polkowicach. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą tutaj? Czy polecacie pracę? Co wam się podoba a co nie w pracy?

Weronika

Myślicie o zatrudnieniu się w CCC EU SP. Z O.O.? Koniecznie zobaczcie najnowsze oferty pracy! Możecie je znaleźć na naszym portalu GoWork.pl http://www.gowork.pl/praca/ccc-eu-sp.-z-o.o.;pr

Weronika

Jakie macie opinie na temat pracy w CCC EU SP. Z O.O.? Pracował ktoś z Was na stanowisku sprzedawca?

była pracownica
@Weronika 27.02.2017 14:03

nie polecam pracy w ccc zwłaszcza w Kraśniku woj. lubelskie. Tam co się dzieje to przerasta ludzkie pojęcie, zero szacunku dla pracownika zwłaszcza przez kierownictwo a i reszte pseudo koleżaneczek również. Osoba nie odpowiednia na stanowisku kierownika kolesiostwo, osoby nowo przyjęte traktowane sa jak śmiecie.... fakt faktem cięzka praca ale to juz nie chodzi o prace tylko o traktowanie ludzi co tam juz wszystko zalatuje mogingiem o ile juz nim jest.... duza rotacja mowi sama za siebie. Są tam tak naprawde 3 osoby rzadzace pani kierownik i jej dwie przyjaciolki... faworyty... kazdy normalny juz dawno stamtąd uciekł... nawet podwyżki nie były w stanie nikogo zatrzymać... ludzie co z Wami sie dzieje? tam az sie prosi o inspekcje pracy tlyko kazdy boi sie... sama tam pracowalam i teraz zaluje ze nie poszłam z tym dalej...ale polak madry po szkodzie...

Dabo

Witam , Mieszkam w Lublinie i od lat kupuje buty , torebki w sklepach CCC . W moim miescie są chyba 3 sklepy CCC . Niemniej najbadziej przyjazdnym klientowi i w obsłudze jest sklep przy ul. Zana 19 , Lublin . Tam zawsze spotykam się z dobra obsługą i doractwem .Pracownice są miłe i dyskretne , kiedy ich nie potrzebuję nie przeszkadzają mi w oglądaniu towau, ale kiedy mam problem lub życzenie to chętnie pomagają . Szczególnie wyróznia się p. kierownik Basia , osoba odpowiednia i przychylna klientowi .Nie jestem osobą osobiście powiązaną z nikim w tym sklepie , ale mając porównianie po 20 latach pobytu w USA , wiem jak powinien być traktowany klient . Ten sklep ma zawsze dobry i różnoraki asortyment butów i toreb , jest duży i dobrze osietlony co pomaga w zakupie , Posiadam kartę kredytową CCC ale nie zawsze korzystam z promocji , ponieważ mam zasadę jak coś lubię , podoba mi się , czy buty sa wygodne to kupuję niezalenie od ceny . Pomoc pań sprzedających i osobisty b. dobry nadzór p. kieronik Barbary ułatwia mi moje zakupy . Uważam ,że cały personel tego sklepu powinien być wyróżniony w przyszłej ocenie rocznej . Pozdrawiam

Kinia

To i ja się pożalę na ccc (usunięte przez administratora) . Stres, poganianie, kolesiostwo. Ale kasa nienajgorsza lepsze to niż kasa w sąsiednim tesco. współpracownicy :-/ Szczególnie ta ruda. Potwierdza się powiedzenie rude fałszywe. Tylko pod górę robi wszystkim robi i kłamie. przełożeni nienajgorsi ale to zalezy dla kogo bo mają swoje typy na które się uwzięli i mają typy które im tyłki liżą. ale to chyba tak wszędzie jest. w poprzedniej pracy też tak było. zawsze trai się lizus, ktoś do zeszmacenia oraz ktoś falszywy i psychiczny. :( lata lecą czas chyba poszukać spokojniejszej pracy bo mąż w domu aż zwraca mi uwagę że nerwowa jestem...

abcd

Na jakie stanowisko "czychałeś" ?

Marcin A.

@eli: wiem, ze na ten polkowicki rynek stawka nie jest aż tak mała, i wiem że w NG2 chłopaki na magazynach pracują za mniejsze pieniądze. Przegladając oferty w "internetach" takie stawki czyli zaczynające się od 2500 to są na dzien dobry:) Nie no za 900 -1000zł to nie ma takiej opcji tyle to chyba obsługa sklepu na 1/2 etatu?:)Informacja z dobrej ręki że w Biedronce dostaniesz więcej:)

Mimi

Kolego byś się zdziwił:). Wrzóc aplikację poprzez www i cierpliwie poczekaj..:)

Marcin
@Mimi 20.02.2016 12:03
Kolego byś się zdziwił:). Wrzóc aplikację poprzez www i cierpliwie poczekaj..:)

Szanowny Panie: A więc Jeśli aktualnie pracujesz to pracuj tam dalej nie ważne za jakie pieniądze w NG2 vel CCC SA większych pieniędzy nie dostaniesz.. Jeżeli nie pracujesz to uwierz mi i wielu tu forumowiczom poszukaj pracy w innym miejscu :) Podam tobie przykład mojej osoby.. Aktualnie pracuję w jednej ze stref w utrzymaniu ruchu praca jak praca raz jest dobrze raz źle:). Moja podstawowa stawka brutto to lekko powyżej 3tyś.. Myślę sobie hm... CCC no ładnie atrakcyjne stawki,warunki,social .. Złożyłem aplikację również na utrzymanie ruchu do CCC , po jakimś czasie zadzwonili, chociaż przyznać muszę że czekałem dość długi czas, że aż zapomniałem o tym... No ale co idę na rozmowę. Rozmowa jak rozmowa, pytanie podstawowe o doświadczenie, przebieg pracy itp... I podstawowe pytanie ile na start: Uwaga!!! Na chwilę obecną mogę zaoferować 1880zł brutto (końcówka roku 2015).Moja odpowiedz: " Ileee? HAHAHAHA" - Najwyżej w okresie próbnym mogę zaoferować 2tyś po okresie próbnym umowa na 3 lata z podwyżką do 2300-2500 brutto. Wstałem i wyszedłęm :D

Paula

Gdzie jest najlepiej złożyć podanie do pracy ccc , sitech , sanden ..... aby ładnie zarobić ale też przy okazji ludzie traktowali nową osobę z kulturą,a nie jak śmiecia ? :-)

Marcin
@Paula 14.01.2016 18:43

Składaj obojętnie gdzie tylko nie wiem co znaczy ładnie zarobić :)) Wydaje mi się ze traktowanie to tyle na ile sobie pozwolisz...

Mimi

To chyba kolega muśi być kawalerem? :) Atmosfera być może i w miare OK, ale to zależny od dnia:) No i niestety znajdują sie tacy co lubią a wnet chcą XXXXXXX.. za premię? Niewiem! Straszna rotacja pracowników, i nie to ze sami odchodzą, poprostu potrzebują świeżego mięsa do dalszego targania kartonów które waża nawet 30kg więc po czasie tudzież 2giej umowy. Nie potrzebują dalszej współpracy z takim pracownikiem.O jakiś podwyżkach możesz zapomnieć. Przykład: w 2009 zarabaiałem 1480netto jako operator wózka,jak widać po wpisie wyżej niewiele sie zmieniło:)))

Cross

@wral: zasięgnąłem trochę informcji 1500na rękę na magazynie celny czy jakoś tak..:)

Cross

Czy ktoś może powiedzieć o pracy na magazynie? Jakie warunki,zarobki itp..

Andrzej Swol...

Dzień Dobry. Proszę o informację czy są przyjęcia do firmy CCC np: produkcja, magazyn ? Gdzie składać aplikację? Jakie warunki płacowe,socjalne itp... Dziękuję

KTOS151

Niedziele ale chyba nie wszystkie? A za niedzielę dzień wolny czy dodatkowo płatne? I jak ogólne warunki na tym stanowisku?

alokatorML

alokator zarabia ok 2000 netto po 2-3 latach, dodatkowo przygotuj sie na prace w niedziele

KTOS151

Czy ktoś ma jakieś wiarygodne informacje na temat pracy na stanowisku alokatora? Warto się decydować? Jakie zarobki (orientacyjnie)?

mala

Mam pytanie mieszkam we Wrocławiu zastanawiam sie nad pracą w tej firmie problem w tym ze nie mam auta czy jest jakis autobus pracowniczy dowożący ludzi z Wrocka ??? I czy mozna liczyć na umowę o prace i ile się zarabia na dzień dobry proszę o szczerą opinie z góry dziękuję

morrrdeczka
@mala 15.10.2015 22:14

powiem ci tak jak masz 100tys. na koncie i chcesz tracić sos to luz a jesli chcesz zarobic to szukaj czegos we WRO

3 tys.?? Nigdy w życiu. CCC Polkowice to firma która dawno powinna zniknąć z rynku... przyjmują pracowników np poprzez Pollux'a i tacy to są śmiecie nic nie warte dla nich. Dadzą umowę na miesiąc lub nawet 2 tygodnie 3 a potem zwalniają tłumacząc wiecznie, że nie ma pracy dla tylu osób, a prawda jest taka, że tam praca zawsze jest. Ci którzy chcą pracować i zapiep**ają są zwalniani a Ci którzy się opier***ają (np bawią się w fryzjera w kiblu w godzinach pracy) pracują dalej. To śmieszne. NIE POLECAM NIKOMU. Zero zainteresowania i odpowiedzialności.... po prostu "róbta co chceta". Strata czasu.

gosc

Dlaczego pan administrator zamazuje wszystkie nazwiska kierwnikow, i tak ci co pracują lub pracowali ich znają a ludzie którzy chcą tam iść do pracy chętnie by poznali te gadziny.

ciekawy

A czy pracuje jeszcze (usunięte przez administratora) z Biedronki ?????

P. Głąb

Jestem ciekaw co teraz Pan (usunięte przez administratora) zrobi na bezrobotnym i wytłumaczy przekręty finansowe w CCC , czas wracać za kółko kierowco zawodowy.

Strzał w 10 :)
@P. Głąb 07.12.2014 19:23

hahaha biedactwoo moje! Toż to wstyd i hańba! Ale tak to jest jak machlojki i przekręty wychodzą na jaw. Zatrudnianie po protekcji, gnojenie maksymalne pracowników - to się musiało tak skończyć. Uwierzcie mi, miałem w wielu firmach do czynienia z kierownikami i dyrektorami, ale takiego po**ba nie spotkałem NIGDZIE!!! Chyba ewenement :) Broń boże nie mogłeś się postawić (wyrazić swojego zdania w sposób konkretny) bo sprowadzał Cię do parteru (w sumie to jemu się tak wydawało - przerośnięte ego). Co by tu rzec, życie zweryfikowało wszystkie jego czyny. Niemożliwe stało się możliwe nawet w tej nędznej spółce, a więc czas to opić :) Ahh przekręty.. :)

roma
@Strzał w 10 :) 18.12.2014 01:18

A to (usunięte przez administratora) . no cóż najpierw się jest dla nich budowlańcem ( marnym) i po protekcji buduje się galerie dla nich, teraz sie "szczeka" na kolegów bo już nie pożyczają ..:-

hirr

ida swieta! pragne poinformowac beznadziejna firmo,ze czasy niewolnictwa dawno juz za namia wy wciaz dokladacie obowiazkow w zamian wielkie nic! no moze w ramach premi sprzedawcy dostana breloczki CCC.pomysl z kartami rabatowymi na swieta to kolejny chwyt marketingowy tylko czemu nasze zony musza byc w to wciagane maja zajmowac sie sprzedaza. oczywiscie przeciez maja po pracy czas wolny wiec tych kilka tysiecy kart moga roznosic i oglaszac dobra nowine jak dawniej prorocy. oto karta podarunkowa na swieta ! chwalmy (usunięte przez administratora) bo czas karty jes krutki. wiec pytam co my rodziny z tego mamy.czasami zastanawiam sie czy moja zona jest sprzedawca czy tez wolontariuszka. ponoc ng2 zostalo przeksztalcone w CCC powinni nazywac sie MWN mobing wyzysk niewolnictwo .

Mark

W Swidnicy w Galerii Swidnickiej moja zona pracuje tam na okresie probnym.Do tej pory byla chwalona jak przez kierownikow jak i przez wspolpracownikow(jest osoba pracowita),nie lubi stac w miejscu.Zaczal sie klopot jak znalazla sie tam pseudo kierowniczka (usunięte przez administratora) A.Zaczelo sie zastraszanie,nerwowka.Zrobie wszysto co bede mogl aby zona utrzymala ta prace bo sie naprawde stara a napewno nie pozwole zeby ta (usunięte przez administratora) wziela sobie na celownik moja kochana zone.Zobaczymy co bedzie dalej.Pozdrawiam.

kaskader

Nie polecam firmy. Przeszło 2,5 roku przepracowane i dalej umowa na czas określony. Jedyny wózkowy na zmianie i zarabiałem dalej tyle samo co młodzi. Gdy zwróciłeś uwagę nowemu co źle robi to zaraz się trzęśli, że wyżywa się na nowych. Kto ma słabą psychikę to nie ma tam czego szukać. [usunięte przez admina]

rob

gdzie złożyć podanie

Zgadzam się z tą wypowiedzią. i uważam ze Brygadzista dba o swoich ludzi, i nie jest wcale jak nie którzy twierdzą że jest zły i sie wyżywa na ludziach. Każdy chce żeby jego praca dobrze przebiegała a nie którzy idą na przekór, nie kazdemu dogodzisz :)

Myśle że najlepszy dział w tej firmie To Przepakownia. Jest tam zgrana Ekipa Pracowałam u Pani (usunięte przez administratora)teraz pracuje u P. (usunięte przez administratora) i Jestem Bardzo zadowolona z Tej pracy i ze zmiany Właśnie P. (usunięte przez administratora)

Anonimous
@:) 16.01.2014 12:22

hehehe Przepakownia?? Zgrana ekipa?? Chyba sobie kpisz!!! Hahaha zwłaszcza (usunięte przez administratora) , który chełpią się w dręczeniu pracowników. Stara nie wiesz co mówisz.. już 2 raz nie zażyłaś przepisanych tabletek - mam się udać do twojego psychiatry?? :)

gościu ja
@:) 16.01.2014 12:22

Dalej dziewko "chlapiesz" pod stołem kierownictwu? AAAA teraz już nie masz komu :)

Dkm

Kierownik [usunięte przez administratora] wcale nie nadaję się na kierownika!!! Jest osobą którą nie potrafi przyznać się do błędu odpowiedzieć na proste pytania dlaczego kogoś zwalnia jak się zapytałam dlaczego jestem zwolniona odpowiedziała że nie musi się tłumaczyć.I to ma być kierownik co nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie :/żenada po prostu W czasie pracy ludziom mówi co ma robić a gdy dyrektor [usunięte przez administratora]zapyta się co pani robi i kto pani kazał robić to jak się jemu odpowie że na polecenie kierownika [usunięte przez administratora] a on przyjdzie i wypsze się że to nie prawda!!

Dkm

Brygadzista [usunięte przez administratora] który przyszedł z Biedronki na niczym się nie zna uważa się za wielkiego kierownika.Zwolnił dziewczynę za to że pomyliła się o jedną paleta a na koniec zmiany zrobił zebranie ze wszystkich oszukuje ale na szczęście poszła do detektora i wytłumaczyła ze jej się pomyliło zapisać jedną paletę i przeniósł ja na inna zmianę.Po kilu dniach chodził i gadał nie którym osobą które stoją przy stołach że wie kogo dziś zwolni z lokalizacji i tak się stało zwolnił trzy osoby których nie lubiał a gdy dziewczyny się spytały za co ich zwalnia to nie umiał podać powodu wcale pokręcił głową i odwrócił a gdy zaczęły znowu się pytać jaki jest powód zwolnienia to poszedł sobie i nic im nie odpowiedział:/ Tak wszystkich on zwalnia ze kiedyś kierownik (usunięte przez administratora) pojechał jemu że nie długo sam będzie robić przy stołach bo wszystkich zwalnia.Nawet nie co są mix pyta sie czy mixy to warianty,albo czy końcówki modelu to mixy kompletnie na niczym się nie zna.A brygadzista jest tylko dlatego bo dyrektora [usunięte przez administratora] bo inaczej to się nie dostał po ng2 bo jest zwykłym kretynem i za tępy na brygadzistę

Googl

Made in China :)to ty nie wiesz..? Kupowane hurtowo na alibaba :D

Pablo.

Ktoś cały czas usuwa moją opinię. Czyżby ktoś z kierownictwa miał coś na sumieniu? Proszę nie usuwać zaręczam że nikt mądry do was do pracy nie przyjdzie. Sama prawda w komencie - a my mamy wolność słowa :) Będę codziennie wklepywał ten komentarz (powyższy) aż do skutku :)

slonko
@Pablo. 07.11.2013 09:18

zgadzam sie z Tobą w 100%

Pablo.

Składasz do CCC/NG2?? Radzę Ci człowieku 100 razy się zastanów W sumie nie ma nad czym bo praca i tak TYLKO po znajomości, chyba że zadowoli Cię Pollux:) Jaka to praca? Mobing na porządku dziennym. Kierownik z tekstem "Jeśli do poniedziałku nikt Cię nie będzie uwielbiał - pożegnamy się" hahaha logika pANA rOMANA :)) Kultura? Żadnej kultury tam nie ma pracownicy traktują Cię jak śmiecia - wyzywanie to norma. Pan (usunięte przez administratora) zwalnia nawet osoby z rodziny więc nie ma szans na pracę i (sami przyznajcie) JUŻ JEST ŹLE . Kierowniczka 4 lata pracy - ciąża - zwolnienie. Na rozmowie pytają (kobietę) czy ma zamiar zajść w ciążę!!! Miałem umowę o pracę a nie czułem się chroniony nic a nic. Umowa do końca roku (usunięte przez administratora) Człowieku: Masz WV, Sanden, Royal - śmiało. Nawet wrogowi nie polecam Ng2/CCC piszę to z pełną świadomością!! Szukajcie gdzie indziej!!!! (usunięte przez administratora)

Anonim

NG2 to wielki syf, brygadzista nie szanuje nowych przyjętych ludzi... a dział "sortowni" nikomu nie polecam bo to wielka porażka ... pracownicy traktują cię jak (usunięte przez administratora).. Warto czasem poprostu to olać i robić swoje bo tymi narzekaniami i tak tego zakładu nie zmienimy...Unikajcie tej pracy-bo wizyta u psychiatry gwarantowana.. dnoooo ... :/

agaaaaa

hej, powiedzcie mi gdzie zlozyc podanie zeby dostac sie do ng2...?? jest opcja droga elektroniczna??

@agaaaaa 04.10.2013 16:48

Ago powiem Ci tak. Jest jeszcze opcja olac Ng2 i wybrać inną firmę z LSSE :) Naprawdę dobra szczera rada. Szkoda nerwów i czasu. Po prostu :)

pablo

qqq - 2013-09-10 19:56:18 Ty chyba siedzisz u kierownika na kolanach ciekawe co powiesz na soboty i niedziele pod presją i pracę w akordzie za którą nie płacą praca w stresie i w nerwach .Nikt się nie interesuje pracownikami wielki bajzel. widać że nigdzie więcej nie pracowałaś dostałaś prace po protekcji.Gościu ty jesteś jakiś chory chyba...i

Szok
@pablo 25.09.2013 19:59

To prawda. Stres OGROMNY. Klienci zachowują się fatalnie. Kradną , ubliżają. Mam miło obsługiwać. Dbać o salon. Być ochroniarzem . Psychologiem. Ciężka praca fizyczna. Dostawy i przesuwanie salonu. Kręgosłup i kolana siadają. Lubię pracę w handlu. Tutaj przerasta mnie. Klienci mogą robić co im się podoba. Przesada. No Klient zachowuje się jak holota.

xxx

jak dostałaś się tam do pracy ,gdzie składałaś cv i jak długo czekałaś na telefon

xyz

dostałam ofertę pracy na strefie. Po tym co piszecie zaczęłam mieć duże wątpliwości co do podjęcia tej pracy. Czy naprawdę jest tak źle?... Czy ktoś o słabych nerwach i wrażliwej naturze ma szanse w niej wytrzymać?

qqq

szukajacy pracy - 2012-07-02 12:38:03 No dobrze, ale wszyscy opisuja tu co sie dzieje w magazynie, sklepach. A co z praca w marketingu? Da sie wytrzymac?Ty chyba siedzisz u kierownika na kolanach ciekawe co powiesz na soboty i niedziele pod presją i pracę w akordzie za którą nie płacą praca w stresie i w nerwach .Nikt się nie interesuje pracownikami wielki bajzel. widać że nigdzie więcej nie pracowałaś dostałaś prace po protekcji.

xxx

jak się można tam dostać do pracy na magazyny

Anonim

jako były pracownik ng2 odradzam tą pracę (usunięte przez administratora) a zarobki takie że żal (usunięte przez administratora) ściska . Pozdrowienia dla jebanego kierownika i czule słowa w jego kierunku (usunięte przez administratora)

ktosia

witam chciała bym poprosić dział logistyczny o przemyślenie jeszcze raz polityki firmy..każecie nam robić wyniki i wyrabiać normy OK. ale dajcie czym bo zawaliliście nam sklepy sandałami na lato w środku zimy mhh a gdzie kalosze i buty typowo na wiosnę których teraz ludzie szukają..a efektem jest to że wchodzą do sklepu rozejrzą się i z uśmiechem a u was już lato WYCHODZĄ..i potem converate słaba....

pppn

Nie pisz bzdur jak siedzisz w biurze albo jesteś brygadzistą to będziesz sobie chwalił ,napisz o kobietach pracujących na magazynie,czy one mają tak dobrze,poganiać każdy potrafi.A związki zawodowe pod przykrywką dyrekcji.szkolenia BHP w soboty wolne od pracy i nie pytają się cz coś planujesz sobie bo to ich nie obchodzi tylko musisz być.jednym słowem[usunięte przez administratora]

krótki
@pppn 28.05.2014 15:11

po pierwsze nie doszło do szkoleń BHP w sobotę, po drugie nikt Cię za rękę nie trzyma, zawsze możesz sie zwolnić i szukać odpowiedniejsze pracy adekwatnej do twojego wykształcenia.

ozi

siemacie,,a jez chcialbym cos dodac o firmie ng2..pracuje tam nadal od kilku lat..niejest zle,,praca jak praca,,raz dobrze raz zle ale jak pisza inni to nie oboz..hehee..wszystko fajnie gdyby nie te ZAROBKI..po 6latach 2tys....porazka....chleb z pasztetem....i zero szans na wieksze sianko jako magazynier,,skoro brygadzisci maja 2400 zl...hhehehe...szok..mam takie odczucie ze kazdy ma wyjebane na innych i martwi sie o wlasna kieszen..pisze tu o kierownikach ktorzy boja sie isc cokolwiek zalatwic do dyrektora w sprawie swoich pracownikow...wszystko drozeje a tam wyplaty stoja od kilku lat... a sory pare osob dostalo po stowce...buhahaha...zero stazowego,,,zero szreregowania placy do stanowiska...spoko ludzie ale nie te sianko, aprzeciez firma sie rozwija i to bardzo,,,nowe sklepy,,wieksza sprzedaz,,wiecej obowiazkow,,,a siano te same...DAJCIE LUDZIOM PODWYZKI!! Pozdrowienia dla pana kierownika (usunięte przez administratora) przez administratora)

leo
@ozi 15.01.2013 20:07

magazyny i sklepy

alla

Czy CCC ma w ogóle jakieś zakłady produkcyjne w Polsce czy tylko same magazyny?

kf

Tu się z tobą zgodzę ostatnio tak powiedział sam (usunięte przez administratora) że w tej pracy nie ma miejsca dla kobiet w ciąży żenada po prostu:/

Zostaw opinię o CCC EU SP. Z O.O. - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CCC EU SP. Z O.O.