3 246 270 5 1
Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CCC S.A.?

Ccc Polkowice Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn
@Pytanie

Dla nich jesteś tylko pachołkiem

AS Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Praca w salonie w Krakowie na Woli znośna. Ludzie tacy sobie, kierownik fajny i rzeczowy facet, ale kierowniczka wprowadza chorą atmosferę, obgaduje, jest ciągle w złym humorze lub niezadowolona. Na zmianach z kierownikiem i kilkoma osobami da się przeżyć. Benefity i pieniądze jak na taką pracę na start ok. Zmiana kierownika i byłoby godne polecenia.

kp Nowy wpis
 Rekomendacja

najlepsza firma w jakiej pracowałam.

Rudy

Dlaczego na stronie CCC ciagle powtarzają się te same ogloszenia o pracę...Czy nikt nie ma wystarczających kwalifikacji?, czy jest taka rotacja?

Tak39Nie
Xyx
@Rudy

Taka rotacja... okres próbny i nara. Chyba że masz jakieś "dobre plecki"

Tak8Nie1
@Xyx

Uważasz, że po okresie próbnym pracownicy są zwalniani. Dlaczego masz taka opinię, sam tego doświadczyłeś? Jeśli przyjmuje się nowego pracownika, szkoli się go, żeby nabrał doświadczenia to jaki sens go zwalniać kiedy się sprawdza w pracy? Może mógłbyś to wyjaśnić i napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia.

Mieczysław

Wspominasz, ze wynagrodzenie nie jest wysokie. Czy masz zniżkę na asortyment sklepu lub targety są tak ustawione, że możesz zdobyć dodatkową premie? Liczę na Twój komentarz.

TakNie3
Urlich
@Szymon

Nie, pracownicy nie są zwalniani po okresie próbnym, po prostu nie dostają następnej umowy. Na okresie próbnym można dać pracownikowi mniej (nawet najniższa) i mówić ze na następnej umowie dostanie lepszą stawkę. A następnej umowy nie ma, bierze się następnego naiwniaka co się zgadza na "lepsze stawki po okresie próbnym a na okresie próbnym minimalna" i jego też się wymienia na następnego. Prosty sposób by płacić grosze i mieć pewność ze pracownik będzie się bardzo starał w pracy i na nic nie narzekał przez 3 miesiące pracy (no bo chce dostać normalna umowę). Nic do dodać nic ująć, bardzo popularna praktyka w wielu firmach, żadna w tym tajemnica.

Robson
@Rudy

Aplikowalem już 2 krotnie do działu inwentaryzacji i co ?- cisza. Mam wkalifikacje, spełniam wszystkie wymogi- dlaczego więc nie było rozmowy?- kolesiostwo?( chyba raczej). Słyszałem o pchaniu swoich na różne stanowiska, jednak mialem nadzieję.No cóż może jestem za dobry do tej pracy:)

Anka skakanka
@Urlich

Co ty za glupoty piszesz? Nie po to przez 1-3 miesiące uczysz kogos nowego aby później jemu umowy nie dac! Nie wiem gdzie Ty pracujesz, ale tu gdzie ja jestem o takims czyms nie ma mowy! Szanujmy swoj czas

A ja się z Urlich zgadzam
@Anka skakanka

Pani z kadr się niech nie wypowiada. Firma jest duża, to że ty masz znajomości i tylko słodzisz kierownikowi dzięki czemu nie masz żadnych problemów z umową nie znaczy że inni nie mają. (usunięte przez administratora)

Wesoła 55
Nazwa działu: Finanse
@Mieczysław

Przecież to żart z tym zarobkiem. Tak jak CCC płaci kierownikowi w 3 grupie to śmiech na sali ???????? kpina wręcz tyle na głowie i co dostajesz grosze socjal do niczego... Wręcz go nie ma!! A gdzie premia motywacyjny za brak L4... Nie ma... Inne firmy mają naprawdę szacunek do pracownika a tu tylko... Wskaźniki, wskaźniki.

Tyran
@Mieczysław

Płacą normalna dla kogoś kto jest na etacie 1 bo kadra kierownicza nie doceniona na mniejszych lokalizacjach ???? Zero możliwości premii bo tak dowali Ci góra obrót, że napisz sobie tą premie. Podwyżka od stycznia ok bo się należy... A tak to nic

Zoska
@Tyran

Drugie podwyzki od 01.02.2020

Ranking
Stoptalking

Jednym slowem: (usunięte przez administratora)

NEVER1
Nazwa działu: Handlowy

Praca w CCC TO TEMAT RZEKAA JAK NIE LEPIEJ Sama praca w sobie nie jest zła, są gorsze. Wydaje mi się , że najważniejsza jest ekipa, zespół i kierownik. Jeśli tu jest ok to praca jest normalna nawet za tą najniższą krajową. Gorzej się robi jak trafisz na kierownika, który jest tyranem... ba tyran to też za mało powiedziane! To człowiek, któremu brak wszystkich klepek i na jego rządzenie jest mnóstwo paragrafów!! Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing! Dodatkowo jego stronę trzyma cała RKS, więc choćbyś stanął na rzęsach i tak nic nie zrobisz, Twoje żale, prośby mają w szerokim poważaniu. Dla nich jesteś robolem, który ma wyrobić plan i tyle!Jedyne wyjście albo zwolnić się całą ekipą ( ale niestetety są osoby, którym praca z nieba spadła i boją się jej utraty) albo sprawa dla telewizji! Tak jak traktuje się tam pracownika to wstyd!

Sysi
@NEVER1

A gdzie robisz?

anna

nie polecam!!! kupiłam buty synowi w których się przewrócił zaczepiając jedną sznorówką o drugiego buta but się rozdarł przy zamku a dział reklamacyjny oczywiście odmówił reklamacji stwierdzili że 8 letnie dziecko przecięło specjalnie ostrym narzędziem. dziecko szło ze mną do garażu rano przy mnie się przewrócił nie dość że but mu się rozdarł to jeszcze i kurtkę rozdarł ludzie zastanówcie zanim pójdziecie kupić cokolwiek do tego sklepu ccc oni wogóle nie liczą sie z nami.

A ja się z Urlich zgadzam
@anna

Kurtkę też kupiłaś w CCC że o nią też masz pretensje? Skoro syn rozdarł buty i kurtkę to znaczy że nie z nimi był problem a z twoim podwórkiem. Jeśli na podjeździe masz ostre kamienie czy ogólny (usunięte przez administratora) to nic dziwnego że przy przewróceniu coś się podarło. To nie wina sklepu że nie masz zadbanego i bezpiecznego do chodzenia podjazdu. I żeby nie było, wiem że niektóre produkty CCC mogą się zdarzyć gorszej jakości, ale za uszkodzenia zrobione przez użytkownika nigdy nie odpowiada producent - jak ci telefon spadnie na ostre kamienie i zbije się szybka to producent telefonu też ci nie uzna reklamacji, bo wada telefonu powstała z winy użytkownika w takim przypadku. To normalne powody odmowy reklamacji, nie wszystko co zrobisz z butami obejmuje gwarancja i tyle.

Tak2Nie1
Qqwwee

Jaką dostaje się umowę po zakończonym okresie próbnym?

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.
Nazwa działu: Biuro

Cześć, Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Planning & Analysis Specialist do biura w Krakowie. Czy mógłby ktoś przybliżyć specyfikę tego stanowiska w CCC? Na jakie widełki można liczyć? Jak wygląda kwestia godzin pracy i jaka jest atmosfera w biurze? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.

Ewa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.
Nazwa działu: Biuro

Czy to prawda ,że w BOK zatrudnia się największych kłamców ? Kto umie ściemniać klientów dostanie pracę ? Moja przesyłka czeka już 2 tygodnie na odbiór przez kuriera.

$$$

Ta firma to dramat jakich mało. Zamówiłem buty i powinny być wysłane z Polkowic do Legnicy a znalazły sie w Warszawie. Niech mi ktoś wytłumaczy po jaki h...tam pojechały????? A z obsługą klienta połączyć się graniczy z cudem. Jak chcesz kupić to na rzęsach stają żeby sprzedać a jak już kupisz to mają cię głęboko w (usunięte przez administratora) Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak1Nie3
Litości
@$$$

To jest forum do wpisywania opinii o pracodawcach przez PRACOWNIKÓW. To nie jest miejsce do wrzucania skarg na obsługę, klienta, od tego są inne miejsca.

Krzysiek
Nazwa działu: Produkcja

Byłem tam kierowcą. Zarobki jak na Polkowice całkiem wporzadku. Warunki dobre. Gdyby nie lepsza praca żony to zostałbym.

XXX

(usunięte przez administratora) Firma (usunięte przez administratora) w sprawie reklamacji, buty sprzedają badziewiarskie, szybko się pruja, łamią obcasy, odklejaja, pękają, żadnej reklamacji nie uwzględniają, każda odrzucają, bo jest niezasadna, zwalaja wady na użytkownika, np. że źle uzytkuje buty, no najlepiej jakby kupił buty i nie chodził w nich. Utargi im spadły, wiadomo zimy nie ma to się słabo towar sprzedaje, dlatego tak postępują z klientami. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie2
Natalia
@XXX

Faktycznie, część butow to badziewie, jednak można wybrać coś lepszego. Co do nieuwzględnionej reklamacji- proszę sprawę oddać do Rzecznika Konsumentów- jeżeli reklamacja jest zasadna- podziała.

tomek

Fachowa pomoc w sklepach, miła obsługa, z butami nigdy nie miałem żadnych problemów, dobrze służą przez kilka lat

Niezadowolona

CCC jest najbardziej gównianą firmą o jakiej słyszałam, radzę wam ludzie nie kupujcie tam bo buty są do (usunięte przez administratora) odklejają się po miesiącu i te (usunięte przez administratora) nie przyjmują tego do wiadomości tylko kasę biorą za (usunięte przez administratora) towar.

Ona

Nie polecam!!! Mimo iż pracowałam w tej firmie krótko nigdy i nigdzie mnie tak nie potraktowano jak w tej firmie. Nie dość iż zatrudniają ludzi z grupą to dają papier aby lekarz wyraził zgodę na pracę 12 godzinną. W moim przypadku lekarz nie podpisał takiej zgody i powstał problem. Kierownika pod którą byłam brak słów wydzierala się a raz zrobiłam mi taką awanturę że klienci wszystko słyszeli. Straszyła non stop kierowniczką regionalną że pozwalnia wszystkich że nie jest zadowolona z mojej pracy itd. Zaś kamery na sklepach są tylko po to aby obserwować wyłącznie pracowników czy czasem nie stoją i nic nie robią zamiast obserwować (usunięte przez administratora) który kradną maskra!!

Tak3Nie2
Młody
Nazwa działu: Dział inwentaryzacji

Co sądzą panie sklepowe o chlopakach z inwentury?

Tak1Nie2
Anka
@Młody

co masz na myśli- jak wyglądają, czy jak pracują? Jest pól na pół- pracują różnie, wyglądają też:)

Viola
@Młody

Zależy od czlowieka- niektorzy panowie są mili , rozmowni, pomocni inni niekoniecznie. Zajmują się swoją pracą chociaż nie tylko. Są panowie, którzy kokietują, prawią komplementy- podrywają i flirtują...:)Ponoć są tacy co próbują swoich sil na każdym salonie, a później jeszcze buziaki, zaproszenia na kawkę przez facebook czy inne. Żłosne, szczególnie, że robią to ci zajęci.... Dużo można pisać.

@Viola

W pracy płeć nie powinna mieć znaczenia tylko kompetencje i profesjonalizm. Wnioskuję, że pracujesz w CCC. Może będziesz tak miła i napiszesz kilka słów o grafiku pracy. Czy jest na tyle elastyczny, że można dzielić naukę z pracą i układać go według własnych potrzeb? Takie informacje przydadzą się dla osób które chcą aplikować, ale prócz pracy mają też inne zobowiązania.

Viola
@Szymon

Z grafikiem bywa rożnie- zależy od sklepu, kierownictwa. W sklepie w którym pracuję kierowniczka bierze pod uwagę prośby pracownic, można dzielić naukę z pracą czy innymi zobowiązaniami. Mam to szczęście, że pracuję w dużym mieście z fajnymi wspólpracownicami.

@Viola

To dobrze, że w sklepie, który pracujesz, jest możliwość, aby porozumieć się z kierownikiem, co do grafiku. Mam nadzieję, że w pozostałych sklepach, które są własnością firmy CCC, również tak jest. Skoro jesteś pracownikiem tej firmy, to mogłabyś napisać, czy masz możliwości zakupu obuwia bądź innych produktów w korzystnej cenie? Ciekawi mnie, czy pracownicy mają taki dodatek od pracodawcy.

awe
@Młody

nie zawsze im się 'spieszy' tak jak my byśmy tego oczekiwały. nie ma zrozumienia, że po ich pracy jeszcze trzeba powykładać buty i po takiej nocce trzeba o 8 otworzyć sklep. a tak to bez zarzutów, tylko tempo pracy mają ślimacze. i toaleta zajęta cały czas.

Kaśka
@awe

hahaha, z toaletą to prawda.U nas też podobnie:)

Ania D
@Viola

Miałam podobną sytuację z zaproszeniem przez Mesengera na kawę i czarującymi słowami, ale po prostu grzecznie dałam do zrozumienia, że nie, dziękuję. Niektorzy robią to chyba codziennie na każdym salonie, bo może się uda w Polsce, a co za granicą?Tam to dopiero musi się dziać- współczuję dziewczynom.

Klaudia
@awe

tempo ślimacze bo to nie Oni mają rano otwierać, a jeszcze towar powykładać:(

Tak3Nie
Violetta

Często niepotrzebnie przeciągają inwentaryzację i te ich teksty..Poziom 0

Niepolecam
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam na 3/4 etatu, bo łatwiej takiego dopchnąć do grafiku w razie czyjejś nieobecności, a za nadgodziny nie trzeba dodatkowo płacić - dopracowanie do pełnego etatu. Obiecywanego pełnego etatu nie dostałem i nie dostałbym. Często dopracowania nie są płacone, tylko trzeba odbierać godziny... I nawet czasami nie możesz decydować kiedy chcesz je odebrać.

@Niepolecam

Możesz napisać jaki rodzaj umowy zaproponował Ci pracodawca? Na czas nieokreślony, czy raczej umowa zlecenie. Dodaj więcej szczegółów.

aaa
@Roman

wszystkie umowy są najpierw na miesiąc, potem na 11miesięcy byleby tylko nie przekroczyć 36mscy gdy trzeba dać umowę na stałe. znam przypadki nadal gdzie osoby 6 lat pracują na umowę na czas określony. Są robione różne kombinacje byleby tylko nie dać. zmieniana nazwa, adresy itp. w takim przypadku jest umowa z nowym podmiotem i cyrk toczy się od nowa

Tak4Nie1
Mieczysław
@aaa

Myślałem, że po pewnym czasie są szansę, aby otrzymać stałą i pewną umowę. Zastanawia mnie, czy w przypadku przedłużania umowy pracodawca przyznaje również pracownikowi ewentualną podwyżkę wynagrodzenia? Napisz, proszę, jak to w praktyce wygląda.

Janek
@Mieczysław

Wszystko zależy od działu w firmie i kierownika. Oczywiście jest szansa na stałą i pewną umowę czy podwyżkę wynagrodzenia

TakNie

Jakie narzędzia pracy zapewnia CCC S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Janek
@Pytanie

Można liczyć na auto jednak zależy na jakim stanowisku pracujesz i w jakim dziale. Prywatne kilometry są rozliczane- potrącenia z wypłaty

Rozgoryczona

Niepolecam! Jestem zniesmaczona podejściem kierownictwa tej firmy do ludzi którzy pracują na obrót i dochody tej firmy, jednej z największych w Polsce! Zero szacunku do pracownika, który pracuje ponad siły. Ciągłe podnoszenie wymagań bez podnoszenia wynagrodzenia. Odgórnie wydawany urlop bez porozumienia z pracownikiem, ciągłe zmiany w grafiku ze strony firmy ale jeśli to pracownikowi wypadnie sytuacja losowa wymagająca nieobecnosci pracownika to jest nie do przyjęcia przez kierownictwo. Brak profesjonalizmu u osób zarządzających zespołem, usłyszany tekst z ust zastępcy kierownika zarówno do mnie jak i do innych pracowników nie powinien mieć miejsca a brzmiał "czy nie wiem co robię w nocy ze swoim partnerem" znosząc zaświadczenie o ciąży pracując 6 lat w firmie i nigdy nie będąc przez ten czas na L4! Jednakże zdarzają się osoby w tej firmie które są normalne, szanujące i doceniające lecz jest ich zdecydowanie za mało!!

ALICJA9090

Pracuje w ccc ok 9 lat. Na początku było ciężko ale sie przyzwyczailam. Zarobki jakie są takie są. Są 3 grupy sklepów i od obrotu rocznego zależy w której grupie jesteś. Każda grupa ma inne stawki ( wynagrodzenie +premia) sa tez dodatki, aglomeracyjne i stazowe. Są sklepy vipowskie i z kategorią A. Tyle zmian bylo w tej firmie, że nic juz mnie nie zdziwi. Dali nam buty pracownicze - za 99 % wiec 5 zl musieliśmy zaplacic za nie (lakierowame, grube w, których nie da się chodzić, ale co ich to interesi). Nacisk na klienta, i na czystość. Podwyżek brak. Szkoda ze zabrali bam premie zadaniowa - tak to chociaz raz na 3 miesiące bylo pare zł na + bo premie sprzedażową dostajemy raz na pół roku o ile plan wyrobimy... Zadaniowke mają tylko kiero i zastepcy co pół roku - jakby tylko one pracowały na wskazniki. Pracuje w zgranym zespole, kierownik bierze pod uwagę dni wolne na nastepny miesiąc, z zamianami nie ma problemu, po prostu dotarlysmy sie i na prawdę jest spoko. Tylko firma oczekuje ze bedziemy robotami, którzy zrobią wszystko w nierealnym dla nas czasie. Czasami się nie da przeskoczyc czegokolwiek.

@ALICJA9090

Fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia i atmosfera w Twoim zespole jest koleżeńska. Piszesz, że grafik jest ustawiany pod pracowników. Czy jest na tyle elastyczny, że można łączyć pracę z innymi obowiązkami na przykład z nauką? To istotna wiadomość dla studentów, którzy chcą połączyć pracę ze studiowaniem.

Tomek
@Szymon

W sklepie w którym ja pracuję nie ma problemów z ustalaniem grafiku uwzględniając szkołę. Nie słyszałem też od nikogo z pobliskich sklepów żeby u nich były problemy. Wiadomo, że jak kierowniczka/kierownik da pracownikowi zmianę w dzień szkoły to każdy normalny człowiek pójdzie do szkoły a nie pracy i pracodawcy są tego świadomi więc starają się być ok

Dama
@Szymon

Myślę ,że tak nie będzie. Pracuje również w sklepie ,była u nas dziewczyna pracowała na pół etatu i nie dawała rady. Niestety nauki też jest dużo.

ALICJA9090
@Szymon

Zawsze mozna sie dogadać co do wolnego na szkole. Nikt nie powinien robić problemów bo wiadomo zycie na ccc sie nie kończy ????

Marcja
Nazwa działu: Handlowy

Pensja najniższa krajowa, praktycznie bez benefitów jak np. opieka medyczna, dodatki stażowe czy zniżki na produkty. Ciężka do zniesienia atmosfera - kierowniczka już pierwszego dnia mojej pracy krzywo patrzyła, poganiała. Nie można sprawdzać godziny na zegarku w trakcie pracy - a jak sie nie zejdzie w odpowiednim czasie na przerwę to przepada. (usunięte przez administratora) jakich mało. Przychodząc do pracy nie wiem co.jest do zrobienia, na wywieszonym grafiku nie da się doczytać kto co ma zrobić. Mimo zamknięcia sklepu i skończonej pracy trzeba udawać że coś sie robi bo "kamery patrzą". Nawet jak sklep jest ułożony a klientów nie ma trzeba chodzić i udawać że sie coś robi. Paranoja. Wytrzymam tydzień na okresie próbnym i złożyłam wypowiedzenie...

Kasia
@Marcja

Zniżki, dodatek stazowy jest, pakiet medyczny jest

@Kasia

Mogłabyś dodać, jak pracodawca podchodzi do sytuacji, gdy pracownik musi skorzystać z urlopu na żądanie? Zakładając, że danego dnia z powodu choroby nie jesteśmy w stanie przyjść do pracy, to chciałbym wiedzieć, czy pracodawca jest na tyle wyrozumiały, aby pracownik nie miał żadnych nieprzyjemności.

Dama
@Roman

No a jak ma się zachować. Jesteś chora nie przychodzisz lepiej dla innych pracowników bo nie ma epidemii grypy. A wiadomo kiero nigdy nie będzie zadowolony ale coż nie twój problem. Nie ma się czym stresować trzeba być asertywnym.

Kasia
@Roman

Wszystko zależy od kierownictwa. U mnie nie ma problemu z UŻ. Wiadomo, że to kierownik musi wyrazic na to zgode ale wszyscy jesteśmy ludźmi i każdemu może wypaść coś niespodziewanego.

Lolitka

Czy jest tu jakaś osoba pracującą na 1/2 etatu i ma dopracowania na 3/4 etatu. Bez zapytania czy można dodać godziny?czy może Pani zostać dłużej w pracy czy może przyjść wcześniej... Co druga sobota pracującą po 8h. 3 tygodnie pod rząd pracy na popołudnie. Zmiany Grafiku każdego dnia. Nic nie można sobie zaplanować. Nawet opieki nad dzieckiem bo przychodząc do pracy na popołudnie na drugi dzień w grafiku jest na rano. Nie polecam firmy ccc jeżeli jesteś mama bo nikt tego nie zrozumie w tej firmie. Nie obchodzi ich że masz dziecko i nie masz opieki od tak dla niego.

Tak4Nie
@Lolitka

Będąc zatrudnioną na 1/2 etatu pracowałaś dłużej. Tu rodzi się moje pytanie. Mianowicie chciałbym wiedzieć, czy pracodawca przy wręczaniu Ci wynagrodzenia uwzględnił to, że przepracowałaś więcej godzin, niż było to zapisane w umowie? Odpowiedz, proszę, jak to w Twoim przypadku wyglądało.

Emilia
@Roman

Za dopracowania masz normalnie płacone

@Emilia

Dziękuję za informację. W takim razie wychodzi na to, że mając zatrudnienie na 1/2 etatu można liczyć na wyższe wynagrodzenie z uwagi na dodatkowe godziny, które wpadną w ciągu miesiąca. Jestem ciekaw, jak w takim przypadku wyglądają urlopy? Można bez problemu otrzymać wolny dzień bez większych problemów?

hej!
Nazwa działu: Handlowy

Ja również się zatrudniłam w ccc bo myślałam że akurat może się nie zdarzy nic złego z tego co tu Państwo piszecie (naiwność) i niestety ale się przejechałam. Pracuję na okres próbny ale już wiem że nie przedłużę umowy bo tak się pracować nie da - to jest harówka a nie praca. Jestem jednocześnie sprzedawcą, sprzątaczką, magazynierką, układaczką, od reklamacji, przynieś wynieś pozamiataj a TO wszystko za JEDNĄ PENSJĘ. Nie można usiąść na 5 minut. Non stop na nogach. Gorzej niż w komunie. Jeden plus demokracji że można podać DO SĄDU. Takimi firmami powinno się zainteresować Państwo Polskie a najlepiej gazeta. Mam nadzieję że ta pseudo firma padnie czego jej serdecznie życzę.

@hej!

Podpisując umowę na pewno miałaś na piśmie wyszczególniony zakres obowiązków, więc tego się powinnaś trzymać. Dodatkowe prace, które wykonujesz, a nie były wyszczególnione w kontrakcie powinny być ekstra płatne. Porozmawiaj o tym z przełożonym i wyjaśnij sytuację. Jak wygląda według Ciebie wynagrodzenie i czy masz zniżkę na asortyment sklepu? Liczę, że mi odpowiesz.

Durny
@hej!

Wreszcie prawda

InnaP

Niedawno byłam na rozmowie CCC do Działu Towarowania. Rozmowa mega długa, prawie godzinę. Zadania do liczenia, pytania dot. sytuacyjnych zachowań, wymagań co do stanowiska. Praca od 7-15, ale mogą wzywać w niedzielę, sobotę - rozliczenie godzinowe miesięczne nie jako nadgodziny. Nie są w stanie dać nawet 3200 netto specjaliście, zasłaniają się tylko wieloma premiami, z którymi wiadomo jak może być. Nie było później żadnego odzewu, nawet odpowiedzi negatywnej.

Tak7Nie2
@InnaP

Większość firm odzywa się do kandydatów, którzy przeszli pozytywnie weryfikację rekrutacyjną. Czy próbowałaś kontaktować się z działem HR w tej sprawie? Oczekiwania finansowe to bardzo ważny aspekt zatrudnienia, ale czasem dodatki do wynagrodzenia, mam na myśli premię, o której wspominałaś potrafią znacznie podnieść wysokość pensji. Czy inne osoby, które były na rozmowie rekrutacyjnej w CCC mają podobne doświadczenia, czy zupełnie inne?

Tak2Nie1
Marek
@Szymon

Wybieram się na rozmowę na stanowisko magazyniera. Jakie są wymagania? Trzeba mieć uprawnienia na wózki? Można jakieś uprawnienia zrobić już w firmie podczas pracy? Doradzisz?

MarekM
@Marek

Dobrze jest mieć uprawnienia, ale słyszałem że zatrudniają też osoby bez kursu i sami go robią. Najlepiej takie potwierdzone egzaminem UDT.

@Marek

Kiedy dokładnie masz rozmowę o pracę na stanowisko magazyniera w firmie CCC? Jeżeli będziesz już po rozmowie, to zachęcam Cię, abyś podzielił się z nami swoimi wrażeniami oraz informacją, czy dostałeś propozycję pracy. Trzymam kciuki i oczekuję na podsumowanie rozmowy.

mag
@Marek

Uprawnienia to tylko przykrywka potrzebuja jeleni do rozładunku tirów :) Jedyne jakie mozesz nabyc uprawnienie to na wózek ale inwalidzki / Pozdrawiam były magazynier

@mag

Mam przez to rozumieć, że praca na magazynie w firmie CCC jest trudna fizycznie? Jako były magazynier mam nadzieję, że pomożesz osobom, które rozważają wysłanie swojego CV i opowiesz o pracy na tym stanowisku. Zachęcam Cię do aktywności w wątku.

Tak3Nie

MarekM

Ile zarabia na Magazynie magazynier(jezdzacy widlakiem) na rękę bez nadgodzin? W przyszlym tyg mam rozmowę.

Młody
Nazwa działu: Dział inwentaryzacji

pracuję w dziale inwentaryzacji- praca spoko. Zarobki też w szczególności kiedy wpadnie inwentura zagraniczna.Mozna zarobić, pozwiedzać, praca lekka tylko że w nocy. Dużo plusów , minus taki, ze daleko od domu . Kuple rożni. Fjne jest to, że to ciągła impreza:)

Tak1Nie7
Xyz

A ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w dziale marketingu CCC? Bardzo często tam rekrutują, ciekawa jestem, jaka jest przyczyna.

Tak9Nie1
Honorata

Aga, proszę Ciebie o dodawanie bardziej wyważonych wypowiedzi na wątku dotyczącym pracy w firmie CCC. Nie jest tu mile widziane obrażanie innych osób jak również pracowników tej firmy. Według Ciebie rotacja w CCC spowodowana jest tym, że wiele kobiet w ostatnim czasie zachodzi w ciąże przez co zwalniają się miejsca do pracy dla innych. Czy w takim razie jest coś co mogłabyś napisać o pracy w tej firmie? Warto tam aplikować? Na jakie świadczenia ze strony firmy można liczyć?

mika
Nazwa działu: Biuro

W zeszłym roku w CCC Poznań były buty w rozmiarze 39 ,teraz to biały kruk żeby kupić ,co się stało ? Czy zawsze muszę monitować ,są panowie co maja nawet 38 rozmawiałam na ten temat w sklepie ,mimo super obsługi jak można być zadowolonym z zakupów jak nic się nie kupiło ,a wiosna i nadal rozmiarów niema .jak mam kupić buty ???Brzezińska

Ania Polkowice
Nazwa działu: Biuro

Cześć wszystkim! Ostaniocpojawilo się ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. Wsparcia działu realizacji zakupów. Czy ktoś może opisać w skrócie co robi taka osoba? Polecacie prace? Jakich zarobków się spodziewac? Warto aplikować czy dać sobie spokój? Proszę o uzasadnione opinie. Dziękuję i pozdrawiam!

Zostaw opinię o CCC S.A. - Polkowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ranking
CCC S.A.
3/5 Na podstawie 246 ocen.