CCC S.A.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CCC S.A.

Xyze Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat
 Pytanie

Pytanie do osób pracujących w biurze w Polkowicach - czy jest zorganizowany jakiś transport zbiorowy dla pracowników z Lubina/okolic? Czy każdy dojeżdża swoim autem?

Mimi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Kandydat
 Pytanie

Proszę mi napisać czy w biurowcu graficy w Ccc mają cały etat i jak atmosfera

Pytanie
 Pytanie

Czy w CCC S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

NIE
Pracownik
@Pytanie

Nie, wypłata jest tylko wypłacana raz w miesiącu do 10 każdego miesiąca

2
kawa Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

zawsze 10 tego

Mała
Inne
 Pytanie

Czy ktoś na sklepie oprócz zastępcy ks oraz ks ma cały etat?

Lollol
Pracownik
@Mała

U nas ma dekorator jeszcze cały etat , a tak to wszyscy 3/4 a jedna 1/2

Marion
Kandydat
 Pytanie
@Lollol

Jak to? Firma nie oferuje pełnych etatów?

Magda Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Marion

Czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem ??? Od dwóch lat !!!! Wszyscy pracownicy tu piszą że NIE MA CAŁYCH ETATÓW DLA SPRZEDAWCÓW !!! ZOSTAŁY ZABRANE !!! Starym pracownikom wieloletnim,również ucięli etaty z całych na 3/4 . SĄ TYLKO 3/4 ,1/2,1/4 ETATU !!!! CAŁY ETAT MAJĄ TYLKO KIEROWNIK, ZASTĘPCA KIEROWNIKA. I tam gdzie jeszcze się uchował lider to też niektórzy mają cały etat. Ale w większości zlikwidowano liderów ale cześć z nich dostała zastępcę kierownika .Więc całe etaty zachowali. Części dekoratorów też się udało zatrzymać cały etat . Resztę już nowych dekoratorów też mają 3/4 etatu i nowi dekoratorzy też są przyjmowani na 3/4 etatu. Firma nie chce dawać całych etatów bo woli mieć elastyczny grafik i w kółko świeżą krew !!!. Nowych ludzi z nowymi pomysłami. Czytajcie ludzie stare opinie !!!!! Wszystko macie opisane !!!!

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

rekrutacja online, zadzwonili i zaprosili na rozmowę

Pytania

"Jakie masz doświadczenie" "Co planujesz w życiu" "Jaka dostępność"

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Pracownik
Pracownik
 Pytanie

No i mamy to, kolejny raz zostaliśmy wyrolowani przez firmę. Będzie zmiana płac i premii aby zatrzymać pracowników- tak usłyszeliśmy. A co mamy? Brak premii półrocznych, kwartalnych a podwyżki takie co kot zapłakał. Teraz to dopiero zaczną się zwolnienia. Dramat, Dramat i jeszcze raz Dramat. Nigdy nie pomyślałabym że rok zacznie się od informacji iż będę mniej zarabiała. Kto pozwolił na takie zmiany, gdzie są związki zawodowe które miały nas chronić?

aaa
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

możesz coś wiecej napisać ? ja na 1/2 etatu - najniższa krajowa ...

Muniek
Były pracownik
 Pytanie
@Pracownik

A jakie były te podwyżki? Ile konkretnie?

Pracownik
Pracownik
@Muniek

U nas było 0 zł podwyżki ????

1
Jowi
Inne
 Pytanie

Jak wygląda obsada na sklepie? Chodzi mi o etaty szeregowych pracowników

Marion
Kandydat
@Jowi

Według informacji z wyżej, wygląda na to że wszyscy pracują na część etatu.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Oczywiście
Pracownik
 Pytanie

A kto Ci broni ? Możesz pisać do kogo chcesz.Masz takie prawo . Ale czy Ci odpisze to już tylko jego wola i czy będzie miał ochotę.

Administrator

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Sprzedawca w firmie CCC S.A.. Czy mogę liczyć na 3200 , jeśli chcę pracować na Sprzedawca?

9
GG
Były pracownik
@Administrator

Zapomnij o takich zarobkach w ccc

Ilona
Inne
@GG

Są jakieś maksymalne jakie da radę uzyskać? Pisałaś, że 3 lata stażu miałaś to na zarobkach w żaden sposób się nie odbija?

1
Nołon
Pracownik
@Ilona

Nie maksymalnych kwot - Sky is the limit:)))

Turkućpodjadek
Pracownik
@Administrator

Możesz liczyć na nerwicę, jeśli te 3200 będziesz przeznaczać na dobrego psychologa i konsultacje raz w tyg to aplikuj. :)

GL
Były pracownik
@Administrator

Raczej zapomnij o takim wynagrodzeniu

pracownik
Pracownik
@Administrator

Obecnie WSZYSCY SPRZEDAWCY MAJĄ ETATY POCIĘTE NA 3/4 ETATU.Więc pensja miesięcznie wynosi około 2 tyś . netto. Cały etat mają TYLKO KIEROWNIK, ZASTĘPCA KIEROWNIKA,LIDER I DEKORATOR.I NIE MA ŻADNYCH SZANS ABY W OBECNEJ SYTUACJI W FIRMIE PRZYWRÓCIĆ CAŁE ETATY WSZYSTKIM SPRZEDAWCOM.

1
?
Pracownik
 Pytanie
@Administrator

3200?etaty na 3/4-najniższa krajowa i rób za wszystkich,pot po (usunięte przez administratora) leci,by sie wyrobić ale ia tak zle,wszystko zle,nie polecam

Ddddd
Pracownik
 Pytanie

Czy w tym roku były wnioski o dodatek świąteczny ?? Jeśli tak to gdzie go szukać ??

Magdak
Inne
@Ddddd

Czy w CCC są tzw premie świąteczne karpiowe ,pracuje 4 miesiące ,dostałam wypłatę wczoraj ,ale bez premii świątecznej . Proszę mi napisać czy są wogole premie czy mam się jeszcze łudzić

Nie
Pracownik
@Magdak

Nigdy nie było i nie ma w CCC dodatkowych premi świątecznych. Jest jedna przed Mikołajem taka mikołajkowo -świąteczna razem,dawniej było 500 zł w tym roku było 600 zł plus 200 zł na dziecko.Dawniej była paczka dla dziecka ze słodyczami i jakąś maskotką.Od paru lat są na dziecko pieniądze.Na każde dziecko po 200 zł .Wnioski od lat są w listopadzie więc dziwne że tyle osób nagle nie wie że to już dawno wydane.Na początku listopada były non-stop informacje w intranecie pracowniczym w KOMUNIKATACH !!!.

Ninka
Pracownik
 Pytanie

Czy macie aplikacje intranetu na telefonie ? Dawniej była aplikacja a teraz nie wiem jak i skąd ją można pobrać. Dajcie znać

Balbina
Były pracownik
 Pytanie

Cóż.. rekrutacja na stanowisko zastępcy kierownika, obiecywane złote góry i propozycja pracy od zaraz. W gruncie rzeczy 2 tygodnie byłam bez pracy, a bo jednak woleli zacząć od danego dnia. Z zastępcy kierownika zrobił się lider sprzedaży, z obietnicą szybkiego awansu. Szkolenie na innym sklepie to zupełny bezsens. Uczysz się tego jak działa dany sklep a przychodzisz do swojego i uczysz się raz jeszcze, bo każdy robi inaczej. Nie przeszkolili mnie merytorycznie, ale to ja byłam winna tego, że nie wiem jak planować dzień. Dodatkowo na szkoleniu traktowana byłam jak popychadło, zamiast uczyć merytorycznych rzeczy to stałam na wejściu i witałam klientów, przez 8 do 10 godzin xD Pierwsza umowa, która była na 2 miesiące nie została mi przedłużona. Tłumaczenie kierownika było takie, że nie ma zgody regionalnej, bo nie ma pieniędzy. Zostałam o tym poinformowana dzień! przed końcem umowy! Na drugi dzień na pracuj.pl już wisiała oferta na zastępcę xD Przez 2 czy 3 tygodnie przed końcem umowy pytałam co dalej? Kierownik wolał trzymać mnie w niepewności, bo się bał że pójdę na l4, gdzie w tym czasie 2 osoby były na l4 i 2 na urlopie. Dodatkowo już w drugi dzień pracy na docelowym sklepie musiałam sama rozliczyć kasy i zamknąć sklep, gdzie nikt nigdy mi tego nie pokazał. Kierownik wzruszył ramionami i kazał sobie radzić:) ogólnie kiepska atmosfera. Kobieta w wieku 40+ mająca problemy zdrowotne, dostała naganę, za to że nie słyszy xD Oczywiście została również straszona zwolnieniem, jeśli "się nie poprawi". KPI, NPS i inne duperele, zawracanie glowy co 2 czy 3 godziny, żeby sprawdzić kiedy będzie największy a kiedy najmniejszy ruch, powodują że jedna osoba znika, że sklepu, a ludzie nie mogą nikogo prosić o pomoc. Magazyn zawalony towarem po sufit, bo pan manager wiecznie na telefonie albo sobie sprawdza tabelki. Magazynierka, (usunięte przez administratora) kierownika, pracuje na niepełny etat, nie wykonuje swojej pracy do końca i jeszcze narzeka na pozostałych pracowników xD ogólnie to nie polecam, wszyscy z kijem w (usunięte przez administratora) i mają się za Bóg wie kogo. I codziennie, niby w żartach, kierownik mówi każdemu, że go zwolni :)

Pytanie
 Pytanie

Czy w CCC S.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

3
TAK
Pracownik
@Pytanie

Tak jest w CCC dużo rekrutacji wewnętrznych na różne stanowiska w różnych rejonach Polski

Linda
Pracownik
@Pytanie

Taa, głównie sprzedawca, lider, dekorator, ZKS lub KS. Na KS głównie po znajomości. Inne stanowiska wewnętrzne tylko po znajomości. Nawet nie ma info wewnątrz. Później wychodzi ogromna sieć powiązań.

Były pracownik
Były pracownik

Firma była do 2019 roku super miejscem do pracy . Po tym czasie po zmianie prezesa zaczęła przekształcać się w corpo. Nieudolnie zarządzana (co odzwierciedlają wyniki finansowe) mnóstwo młodych wilczków , niewiadome skąd , it rozbudowane do granic nieprzyzwoitych , marketing również prawie sami managerowie , modne spotkania na teams i zoom zabierały prawie cały Dzien . Ostre zwolnienia po cichu zaczęły się po wakacjach i wymyślanie bzdurnych pretekstów do zwolnienia . Trzeba było samemu uciekać z tamtąd . Z dawnych pracowników , znających firmę od podszewki została garstka.

2
Były pracownik
Były pracownik
@Były pracownik

Zgadzam się w stu procentach. Pracowałam w ccc od 2017 roku, wtedy pracownik tam się rozwijał... teraz sprzedawca jest w ogóle nie doceniany a przecież to na nich opiera się cała sprzedaż , firma inwestuje w ludzi na górze a oni robią cięcia -etatów itd. o stażowym zapomnij a jak miałaś to zabierają bo najniższa krajowa poszła do góry więc skubią ci z tego co przez lata kiedyś sobie wypracowałaś. Także praca w tej chwili w tej firmie to marnowanie czasu i nie warto się angażować.

Gigi
Pracownik
 Pytanie

Jestem kierownikiem salonu CCC , zastanawiam się nad odejściem z firmy , bo to co się dzieje od jakiegoś czasu , przechodzi wszelkie granice …. Niedługo kierownik będzie sam na salonie bo ewidentnie firma do tego dąży, Nie dosyć ze wypłaty marne , to jeszcze robią wszystko tak , aby premii nie wziąć…. wpływa to negatywnie na psychikę wszystkich pracowników i zniechęca ich do działania . Etaty pozmniejszali , a obowiązków i pracy jest nadmiar , kto ma to wszystko robić ? Na wizytach szefowej z Vm jest wszystko zle i niedobrze , wszyscy inni zadowoleni tylko ona nie , to ja mam propozycje niech przyjedzie na sklep , założy koszulkę i pokaże jak to się robi skoro my nie wiemy ????

6
Pytanie
 Pytanie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do CCC S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Bydgoszczak.pl, ostatnie dodali 18 listopada.

Ja.razy dwa
Były pracownik
@Pytanie

Nie polecam. Nie jest to praca na stałe. Nie szanują pracowników.. Nie znasz dnia ani godziny kiedy cię zwolnią ;) bo redukcja etatów… a za pół roku kolejna rekrutacja na to samo stanowisko.

Ilona
Inne
@Ja.razy dwa

Jeśli faktycznie tak by było jak piszesz to chyba nie rozumiem na czym miałaby polegać ta cała redukcja? Co by to wniosło niby?

Pracownica
Pracownik
@Ilona

Większość nie rozumie i ja również. Pracuje też w ccc i po 1.5 roku dowiaduje się że lecę po czym mam informacje od kierowniczki że za 3 miesiące będą znów przyjąmowac. No śmiech na sali ????

Ilona
Inne
@Pracownica

Czekaj... To miałaby być jakaś sztuczna redukcja czy chodzi tu o jakiej obniżenie wam wynagrodzenia? Na jakiej stawce byłabyś wcześniej a jaką by proponowali ponownie?

1
GG
Były pracownik
@Ja.razy dwa

Pracując ponad 3 lata z grupą umiarkowaną zostałam zwolniona bo zrobiłam się niewygodna jak poszłam na zwolnienie z powodu bólu

Mima
Pracownik
@Ja.razy dwa

To jest (usunięte przez administratora) W Głubczycach dziewczyna fostała wypowiedzenie 30.12.22 niby redukcja etatów a 31.12.22 nowej dziewczynie kierowniczka dawała dokumenty do lekarza bo od stycznia została zatrudniona. Powalona firma ,brak szacunku do pracowników i zero kontroli. A jak sie coś dzieje w danym salonie to góra umywa ręce...

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

mira_
Były pracownik

Potwierdzam. Do tego CCC praktykuje ciągłe zmiany grafiku. W zasadzie nie znasz dnia ani godziny, nic nie możesz zaplanować, bo w przeciągu tygodnia grafik jest wywracany do góry nogami 8 razy. Minimum. Brawo dla niekompetentnych kierowników. Plus królują te wszystkie ploty ploteczki co jest serio obrzydliwe. Blahh never ever CCC

Akala1
Pracownik
 Pytanie
@mira_

Ciągłe zmiany grafiku panują nie tylko że względu na zmiany vm itp ( bo one z reguły są ustalane z góry) ale także dlatego, że koleżanka/kolega idzie na zwolnienie (trzeba niech idzie - od razu mówię, że nie mam nic przeciwko- ale nie oszukujmy się, połowa zwolnień jest dlatego że komus się nie chce pracować) Bieze UZ Zamieniają się i się w tym później gubią itp itd........ W takich sytuacjach ciężko jest nie zmienić grafiku. Przykład z wczoraj- koleżanka nie dostała soboty wolnej , więc namówiła jeszcze drugą i poszły obie na zwolnienie a wieczorem były na piwku i z d jęcia na Facebooku wstawione. I co ? One są chore? Chcąc nie chcąc grafik muś zmienić by 2 osoby dołożyć bo chyba 1 na cały sklep nie będzie!!!!

Rura
Inne
@Akala1

Kłamstwo. Ciągłe zmiany grafiku. A to zwózka, a to genialny konkurs, nagle trzeba rozwiesić wszystkie paski nieopodal kasy, nagle się okazuje że buty sprandi nie mogą stać obok butów czempiona, 'ogromna dostawa przyjechala' sprawdźcie zmiany w grafiku.. nawet gdy wszyscy na sklepie zdrowi i pracują jak mróweczki.

Turkućpodjadek
Pracownik

Dla ludzi którzy zastanawiają się nad pracą w CCC, jeśli: - nie płacisz rachunków, za wynajem, czynszu, rat etc. - nie posiadasz znajomych, rodziny, dziecka/ci, partnera/ki - lubisz robić to samo dzień w dzień bez żadnego sensu - nie masz nic przeciwko klientom wyładowującym swoją frustrację na Tobie - nie potrzebujesz czasu wolnego bo nigdy nie masz żadnych planów - posiadasz niewolniczą mentalność i nie masz nic przeciwko przełożonym którzy będą Tobą pomiatać - lubisz stać lub klęczeć jak kołek, po cichu, tak jak w kościele - lubisz darmową wodę - uwielbiasz sprzątać dzień w dzień od zamiatania do mycia podłogi, po wycieranie kurzy od czasu do czasu - adrenalina nie jest Ci obca, lubisz niepewność i zastanawianie czy za tydzień dalej będziesz mieć pracę - potrafisz jeść na tyle szybko, żeby najeść się w 15min na cały dzień - nie masz żadnej, ale to kompletnie żadnej innej alternatywy, a w Twoim mieście nie rozdaje się już ulotek To ta praca się dokładnie dla Ciebie! Każdemu innemu stanowczo odradzam. :)

Dokladnietak
Pracownik
@Turkućpodjadek

Tak właśnie powinno wyglądać ogłoszenie o pracę do CCC..

Pracownicy Kraków
Pracownik

Witam Zastanawiamy się jak ccc wraz z osobami zarządzającymi mogły pozwolić aby jedna z najlepszych kierowniczek z 18 letnim starze złożyła wypowiedzenie Osoba z tak wielką wiedzą i umiejętnością kierowania ludzmi Ale tak się dzieje jak regionalni i osoby powyżej nimi wkładają swoich znajomych bez doswiadczenia na stanowiska

3
Monia
Pracownik
 Pytanie
@Pracownicy Kraków

Nie ma co się dziwić. Dzisiaj stawiaja na zapchaj dziurę, bo nikt nie chce pracować w ccc. Sama jesrem z dlugoletnim stażem, złożyłam wypowiedzenie i.myslisz, ze ktoś Cię powstrzymał, zaproponował, żeby się zastanowić? Nie w ccc i nie dzisiaj. Tworzy się towarzystwo wzajemnej adoracji, wszyscy sa od wszystkiego, czyli od niczego. A i tak, to ty masz wymyslać, Ty masz mieć pomysły, ty masz zatrudniać ludzi, nie hr, nie dekorator, nie trenerzy sprzedaży, kierownicy mają ich robotę robić. Nie dość, że masz robotę w sklepie, to jeszcze jest za mało, przecież za te wynagrodzenia, masz mieć motorek w t...ku. A wynagrodzenia są śmieszne i tyle. Nikt nie jest doskonaly i nie ma ludzi od wszystkiego, ktorzy wszystko potrafia albo maja potrafić. I te wizytacje, żeby pgadac jaki.masz balagan na polkach, jaki balagan na zapleczu, nie informujesz o.promocjach, o aplikacji, o produktach, nie wciskasz zamowień online, niewazne, ze nie kazdy lubi robić zakupy w ciemno. Masz to wszystko robic i jeszcze masz miec wyniki, czysty sklep, pelna etatyzacje, dyspozycyjnych pracownikow, najlepiej jakby nie mieli wlasnego zycia, wysylanie tebelek, chociaz jest program, zeby podejrzec wyniki, nie, masz liczyc i wypelniac tabelki. Nigdy nie uwazal.moj zespol, ze wszystko robimy super, popelniamy własnie bledy, nie wszystko jestesmy w stanie zrobic na czas, ale firme to nie obchodzi. Jestesmy przemeczeni, ale firma stwierdzila, ze to przez to, ze pracujemy po 12h. Jedni chcą pracować 8, 10h inni wola po 12h i to nie ma nic wspolnego z niezadowoleniem pracowników. Jestesmy przeladowani obowiazkami i niewazne czy pracujesz 8h czy 12cie. Sa fajne momenty w pracy, ale to tylko dzieki fajnym klientom i fajnej ekipe w sklepie. Tak się dzisiaj pracuje w ccc. Nie odradzam pracy innym, ale tylko dlatego, ze kazdy ma wlasne zdanie i sam moze sobie wyrobic opinię.

Edyta
Inne
@Monia

Piszesz że wynagrodzenia sa smieszne, czyli jakie? Nie mogę takiego info znaleźć, byłoby super gdybyś napisała coś więcej :) Te wizytacje o których wspominasz, to są często? Czy informują o nich wcześniej?

Pracownik
Pracownik
@Pracownicy Kraków

Zgadzam się w 100 %... Osobiście znam tą kierowniczkę i jestem w szoku, dziewczyna włożyła serce w tą firmę a wyszło jak wyszło.. Z tego co wiem to ma już inną fajną pracę i wcale się nie dziwię bo naprawdę bardzo inteligentna osoba wiedzaca co chce i zawsze z dobrymi wynikami. Dziwię się że i tak długo pracowała w tych warunkach. Trzymaj się i powodzenia!!!! Za kilka miesięcy nowa pani regionalna obudzi się i będzie musiała iść do trzech, czterech sklepów na raz w tym samym czasie bo zostanie sama jak palec. Szkoda tylu lat tej dziewczyny bo dzisiaj już mogła być wysoko w innej firmie

J........
Pracownik
@Monia

Bardzo szczera opinia i do tego prawdziwa jak można komuś nakazać pracować po 8 godzi przecież to jest nie do wytrzymania siedzieć w sklepie codziennie i to tak wyczerpującej psychicznie i fizycznie nawet nie ma kiedy odpocząć .A przecież pierwsze jak się człowiek zatrudnia to jest że elastyczny grafik to już jest kłamstwo .

GG
Były pracownik
@Pracownicy Kraków

Dokładnie

Demogorgon
Były pracownik
 Pytanie
@Pracownicy Kraków

Pracowałam 14 lat . Od sprzedawcy po kierownika . Miałam trzy regionalne przez ten czas . Ostatnia nie była nawet zainteresowana dlaczego składam wypowiedzenie . Naj bardziej żal mi personelu i klientów . Dlaczego się zwolniłam ? (usunięte przez administratora)

Ana
Kandydat
 Pytanie

Hej mam pytanie jak wygląda system wynagrodzeń w ccc na 3/4 etatu czy są jakieś premie dodatki stażowe (po jakim okresie) i jak to wygląda z umowami bo zastanawiam się czy aplikować. woj śląskie

Stefan
Inne
@Ana

Masz jakieś doświadczenie czy to będzie pierwsza praca?

Ana
Kandydat
@Stefan

Mam doświadczenie ale małe

Ela
Inne
@Ana

3/4 etatu - niecałe 2 tysiace, pracujesz wiekszość czasu więcej niż 6 godzin i nic z tego nie masz. Żegnasz się z życiem prywatnym bo godziny pracy zmieniają się co chwilę razem z 'szałowymi promocjami'.

Mieczysław
Inne
@Ela

Co o znaczy że godziny pracy się zmieniają? Grafik jest układany z wyprzedzeniem czy z dnia na dzień mówią na którą przyjść i przez to nie można nic zaplanować? O to chodziło?

1
Smolasty
Inne
@Mieczysław

Zawsze tak było, grafik zmienia się kilka razy w tygodniu, albo dostajesz więcej godzin albo skrajne zmiany z rannej zmiany na popołudniową albo Twoje docelowe wolne zostaje przeniesione na inny dzień, bez uzgadniania z Tobą.

Zuzanna
Inne
@Smolasty

I nikt tego nie zgłaszał gdzies wyżej? Przecież na jakimś etapie grafik powinien być chyba już stały?

Kunia
Kandydat
@Zuzanna

Większość pracowników kuli głowę i na to przystaje bo trzęsą portkami przed stratą pracy, ale za to potem można sobie o tym ponarzekać na sali sprzedaży z koleżankami i jakoś czas mija dzień w dzień.. :) A nowi pracownicy czy stażyści którzy są troche bardziej rezolutni się zwalniają bo widzą jaka (usunięte przez administratora) panuje za tą piękną różową kotarą z eko skóry :)

Kasia
Były pracownik
@Zuzanna

Nikt tego nie zgłosi wyżej, bo sami RKSi wysylaja mejle do sklepów, informując że dostali info od dystryktów, że OJEJ OJEJ WLASNIE JEST PROMOCJA/PRZELOZENIE SKLEPU/ZWOZKA/COKOLWIEK i proszę zrobić zmiany grafikowe, uwzględniając nowa sytuację. Niby grafik jest robiony wcześniej, my dostawałyśmy tak tydzień przed końcem miesiąca, ale potem często z dnia na dzień okazywało się ze w pupę można sobie wsadzić własne plany, bo grafik się zmienił parę razy w miesiącu.

Jansa
Pracownik
@Ana

Wygląda to mniej więcej tak.. Prosisz o dni wolne, żeby były brane pod uwagę przy planowaniu.. I na tym się kończy twój wkład w grafik. Jeżeli kier jest ok to dopasuje. Ja prosiłam o 2 dni oczywiście w te dni pracuje. I info od kier. Że grafik będzie ulegał zmianom wg.potrzeb firmy. A w dni wolne należy się spodziewać, że możemy przyjść do pracy, bo jest nas mało a pracy dużo. A nadgodzin nie zapłacą tylko zostanie oddane np w lutym jako dzień wolny. Odmówienie przyjścia do pracy w dzień wolny (twój w grafiku) będzie odnotowany i wysłany wyżej ????.. Tak, że tak wygląda elastyczny grafik... Żegnaj rodzinko praca jest najważniejsza.

GG
Pracownik
@Ana

miałam 3/4 etatu na rękę 2100,czasami mniej Umowę na czas nieokreślony dostałam po prawie 3 latach i teraz nagle zostałam zwolniona ,jestem z grupą umiarkowaną bo byłam na zwolnieniu po wystapieniu bólu

@pracownik@
Pracownik
 Pytanie
@GG

Myślalam, że osoby z grupą ciężko zwolnić... Jaki podali powód zwolnienia? Przecież za takie osoby mają dotację...

GG
Były pracownik
@@pracownik@

Bo byłam na zwolnieniu na którym się rehabilitowalam

Pracownica
Pracownik
 Pytanie

Witam, czy słyszycie w swoim regionie coś o zamknięciu CCC? Krążą plotki że forma ma długi i się zamyka. Boimy się o stanowiska pracy bo wszędzie zwolnienia. U nas to już na grubo lecą w sklepie.Dajcie proszę znać. Woj.swietokrzyskie.

Ten taki
Pracownik
@Pracownica

Domyślam się,że wszyscy czytali artykuł,który jak widać miesza. To tylko plotki proszę się nie przejmować. Każdy coś doda od siebie i rodzą się niestworzone historię. Firma CCC nie zamyka się. Chociaż w dzisiejszych czasach jest trudno na rynku. Pozdrawiam

Pracownik
Pracownik
@Pracownica

Nic do nas nie dotarło. Wiemy, że firma ma problemy finansowe i stąd zwolnienia i redukcja etatów ale o totalnym zamknięciu nic nie wiemy

GG
Pracownik
@Pracownik

Zawsze co rok mają problemy ..... dziwne prawda ,pozbywają się osób niewygodnych

Zostaw merytoryczną opinię o CCC S.A. - Polkowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w CCC S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy CCC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC S.A.?

  Kandydaci do pracy w CCC S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC S.A.
Przejdź do nowych opinii