Wielton SA

Wieluń

Opinie o Wielton SA

Świetny kandydat

Aplikowałam o pracę w tej firmie w Wieluniu. Mam wszelkie kwalifikacje do pracy w tej firmie (studia wyższe, świetna znajomość języków, ponad 7 letnie doświadczenie) ale niestety nawet do mnie nie zadzwoniono. Uważam, że osoba zajmująca się rekrutacją nie ma zielonego pojęcia jak się rekrutuje pracowników. Firma pisze, że jest firmą międzynarodową. Tej firmie jest bardzo daleko do standardów firm międzynarodowych.....

Włodek
@anonymous 15.11.2017 15:38
Zobacz sobie opinię tego seksistowskiego dupka....

bo my wieltonowcy lubimy sobie dobrze zadupcyc hejjj !

anonymous
@Włodek 15.11.2017 22:01
bo my wieltonowcy lubimy sobie dobrze zadupcyc hejjj !

Naprawdę???? Napewno wyglądacie jak modele z pierwszych stron gazet...;) Seksizm nie ma nic wspólnego z seksem.... Poczytaj bo widać że nic nie czytasz... Dobrze że chociaż pisać umiesz....

krawiec

niemożliwe :O takie zyski a ten biedny młody murgrabia ciągle chodzi w jednym garniturze Armaniego. Myślę, że powinien dostać sporą podwyżkę na koniec roku. Niech reprezentuje firmę godnie !

infor

jak jestesie okradani? zysk netto 55 mln pln. miesiecznie wychodzi srednio ok 4500 zl netto na pracownika. tyle na was zarabiaja po odliczeniu juz kosztow pracownika. czysty zysk a raczej WYzysk. czyli pracuje w wieltonie za 1700 netto a oni na to zarabiaja jeszcze 4500 pln

władek putyn

Ciekawe czy ta marionetka chciwego pawła sz. łysy (usunięte przez administratora) mariusz g. zarabiajacy w milionach da pracownikom chociaz po czekoladzie na Swieta, bo jak widac na chleb zaluje

rok

WIELTON = WIeluńskie ELdorado To Obraz Nędzy

zenon

Na aluminium tylko w nocy moczysz sie po kilka razy. ale oplaca sie bo nawet biurowi mimo ze sucho maja to czesto mniej zarabiaja

spaw

ja na w2 mam 3600 zl do reki, ale tez kilka ladnych lat doświadczenia jako spawacz, da się zarobic

Gość
@spaw 19.10.2017 22:38

Słyszałem że jest kilka wydziałów spawalniczych. Na którym najlepiej się pracuje i zarabia ?

spawacz w2

Ja
@spawacz w2 19.10.2017 16:48
3000zł do ręki soboty obowiązkowe i w razie braku wyrobienia może być nawet niedziela co się rzadko zdaża...

Za 3000zł z czterema sobotami mogę przychodzić popatrzeć ale nie spawać! Ludzie szanujcie swoją robotę.

tomek

Ile zarabiają dobrzy spawacze?????

no 3000
@tomek 18.10.2017 19:36
Ile zarabiają dobrzy spawacze?????

masz napisane nizej że 3000

tomek

Witam mam pytanie ile zarabiają dobrzy spawaczy na dzień dzisiejszy bo słyszałem że jest pensja stała.Mieszkam 100km od Wielunia czy warto 5 dni poza domem byc....

prezes

Takich po 30 to Włodek nie bierze. No chyba ze dziewica, to pożre :D jak smok wawelski :D

spawacz

brakuje masek spawalniczych i są niechętnie kupowane, najlepiej jakby człowiek w okularach przeciwsłonecznych spawał. Wstyd panie prezesie !

Nie warto aplikować. Jedyne co mogą zaoferować to stres i podwójne obowiązki, a szukają głupich młodych bez doświadczenia za jak najmniejszą stawkę. Nikogo doświadczonego nie przyjmą, bo nie sposób takim dyrygować, szczególnie jak samemu jest się człowiekiem słabo wykształconym (a takich nie brakuje). W Koronie obok jest już nawet troszkę lepiej (choć jeszcze niedawno było gorzej) - ot paradoks.

Wejdz na Halę Krzyknij G***C !

Trzeba przyznać ze ta firma potrafi strzelać sobie w stopy/kopytka, najzabawniejsze jest to że najlepszy producent naczep w europie ma takie same ceny naczep jak Wielbłąd, co ciekawe fabryka jest w niemczech, gdzie zarabia sie kilka razy to co w wielbłądziku, nic dziwnego że są pierwsi skoro dają na życie pracownikom. Nie ma kumoterstwa tylko odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Tam liczą się ludzie i nie trzeba robić gazetek ze zdjęciem prezesa pt "liczą się ludzie ". Jedno jest pewne trzeba więcej dyrektorków i kierowników !!!

pani kierowniczko...
@Wejdz na Halę Krzyknij G***C ! 24.09.2017 17:29

i jeszcze może dołożyć w biurach pań "kierowniczek" to będzie lepiej. Zarządzą jak nikt.

MARIAN

Szanowni Państwo ! Przeczytałem wszystkie wpisy i jestem pod wrażeniem...., szacun dla Was wszystkich odważych !!! Pozwolicie, że i ja coś dołożę :-)) Pracowałem w Wieltonie 10 lat temu i...., dopiero dziś, z czystej ciekawości, otworzyłem tą stronę no i co widzę - jeszcze gorsze "G". Już w 2007 panował tam jeden wielki SYF !!! Kumoterstwo, kolesiostwo, cwaniactwo i dupowłastwo !!! Jeden taki "mały faszysta" G..ec i jego Brat "przydupas" na drugiej hali - jakaś masakra !!! Pie...lone Sku...syny i Wy się doczekacie takich czasów, że będziecie żebrać o Pracownika !!! Już jeden taki przykład mogę podać z autopsji - SILUM Opojowice. Pozdrawiam,

Nick

Electrico
@Nick 20.09.2017 17:47
Szukają elektryków, czy mógłbym prosić o jakieś rzetelne informacje na temat pracy w Wieltonie na tym stanowisku. Pozdrawiam....

Jeżeli nie masz co robić w weekendy i chcesz pracować do wieczora, robota to Twoje hobby a pieniądze nie interesują Cię zanatto to zapraszamy.

jaaa

Obejrzałem film z wizyty notariusza. Wazelina zalała mi monitor.

Przyjety

Wszystko jest tam iluzja, najładniej to wygląda na zdjęciach. Szkoda czasu na prace w tej firmie, wypłaty na poziomie zasiłku .

wiel...błąd

Jeden prezes co bierze sto siedemdziesiąt kafli miesięcznie i stu pracowników co ma po dwa i pół (brutto) i wychodzi średnia krajowa (prawie) 170 000+ (2500 x100) = 420 000 to podzielić na 101 daje 4158pln/mc na łeb.

laser

Ogólnie jest tragedia !!!!! Tylko w czasie wizyty Andre było słodziutko i spokojnie a później spowrotem terror i bat nad głową. Nic na dobre się nie poprawia, ciągle za mało, przyjdź w niedziele itp odzywki.

Alien

Zna ktoś G.Kostrzewa ? Koś może coś napisać ?

montażysta

a ile dają na montażu?

Garbaty

Przez 1-2 miesiące później i tak sam zrezygnujesz albo wpadniesz w alkoholizm. Nie martw się nie zwolnią Cię, tylko przerzucą bo nie ma ludzi do roboty.

w1

najniższa krajowa

Wojtek

Jak wyglądają zarobki na wypalarkach laserowych ?

wiel...błąd

Ciekawe czy notariusz dowiedział się od pracowników ile zarabiają a ile bierze prezes.

szukam_pracy

Czy mógłby ktoś rzetelnie napisać na jakie warunki finansowe może liczyć konstruktor ?

konstruktor

za 2 netto ? tez zamierzałem tam aplikować, mam 8 lat doświadczenia w branzy transportowej, ale jak mówicie max 2 netto to az mnie ciarki przechodzą. Jakie kwoty rzuciliście, jeżeli można wiedzieć ?

jaaa

A o wypadku cisza na forach. Pewnie usuwają. tylko w mieście huczy. Szkoda człowieka a właściwie obu. :(

zainteresowany

co to za wypadek był w piątek na wieltonie w widoradzu

lakiernik

lakiernik doświadczony 2600 brutto w wieltonie

Malarz

Witam ktos moze moze podpowiedziedziec ile zarabiaja lakiernicy i pomocnicy lakiernikow w wieluniu tak z ciekawosci pytamy

promudobliaćskaja pizdoprojebina

brawo on !!! da zdrawstwujet tawariszcz komandir !!!

Nie warto. Więcej ludzi odchodzi niż przychodzi. Nie bez powodu.

free
@zainteresowany 12.05.2017 19:04
Może mi ktoś odpowiedzieć czy na Wieltonie rzeczywiście płacą dodatkowo do wypłaty po 250 zł za sobotę i niedzielę?...

nie - ten dodatek zniknął z początkiem roku.

@free 14.05.2017 23:32
nie - ten dodatek zniknął z początkiem roku.

dzięki za info

boro

Dziadowska firma na prowincji, dużo reklamy dla prowincjonalnych cieci, a dalej ... nic pustka, nikt tego nie zna,

Lakda

Zarobki na suwnicy

niezadowolony bardzo !

Biurowi ledwo przekraczają 2000 do ręki(z premią) , potem kierownik który dostaje trochę więcej, po tym dyrektorek który już dostaje ładne pieniądze i premie kwartalne do tego tych ostatnich jest chyba więcej jak spawaczy w tej firmie, co jeszcze śmieszniejsze żaden z dyrektorków nie jest kierownikiem który awansował, są to ludzie z zewnątrz więc nawet dla "kierownika" nie ma perspektyw rozwoju... do tego Dyrektorki krótko pracują i się zwalniają , po czym szukają następnego "świeżego" który przychodzi pręży się i wymyśla zmiany żeby coś polepszyć i wykazać się przed swoimi doktorami i prezesami. Rezultat jest nędzny, ta firma chyba idzie w złym kierunku...

niezadowolony jeszcze bardziej
@niezadowolony bardzo ! 08.04.2017 14:17

jeden dyrektor awansował - ten od eksportu - przywieźli go z ukrainy i zrobili dyrektorem

miś uszatek

Każdy rozsądny człowiek, który ma możliwość odejścia z tej firmy po prostu odchodzi. Zostają albo miejscowi albo prawdziwi głupcy. Zresztą widać co dzieje się na produkcji, ciągła rotacja, zaczynają ukraińców za pół darmo zatrudniać, po których wszystko trzeba poprawiać. A ukrainiec porobi chwilę (same szkody) i zaraz dalej na zachód pojedzie zostawiając wielbłąda z własnym ch***em we własnej du**e. Takim zarządzaniem panie Szatanie niedługo skończysz pan jak ze swoimi słoikami i marzeniami o hucie wawelskiej z szewczykiem dratewką na czele zarządu.

otoon

z tymi ogłoszeniami o pracę to im się chyba strona zawiesiła, bo ciągle to samo, od wielu lat, albo co przyjmą to zaraz odchodzi, jak zobaczy co za syf.

Wielton

Jako szeregowy za biurkiem dostaniesz 3000-5000 brutto w zaleznosci od doswiadczenia, juz z premiami, zalezy jeszcze jakie stanowisko. Kierownicy od 8500 brutto podstawy bez premii, z premiami od 10000 brutto wychodzi. Dyrektorzy roznie + potezne premie roczne, znam tylko zarobki swojego, ale gdybym ujawnila to jutro kazdy z mojego dzialu mialby pewnie indywidualna rozmowe i opierdziel :)

Raport roczny
@Wielton 21.03.2017 19:31

Chyba nie jest tak źle jak wszyscy do okola piszą ?? Zacznijmy od zarobków tych na górze :) Pan Prezes Mariusz Golec: W 2016 roku zarobił - Wynagrodzenie brutto 380 000 zł co daje nam: 31 666, 66 zł miesięcznie :) nieźle ! Hmmmm, ale czy to wszystko ?? NIEE! :) Premie wypłacone lub należne : 1 648 000 zł co daje nam: 137 333, 33zł w prostym przeliczeniu na 12 miesięcy :) Równiutko 169 000 zł miesięcznie :):) (w prostym przeliczeniu) Jak tu teraz spojrzeć w twarz temu za 3000 brutto miesięcznie hahaha skoro dziennie zarabia się prawie dwie jego miesięczne pensje :)) ŹRÓDŁO: Sprawozdanie Zarządu z działalności Wielton S.A. oraz Grupy Kapitałowej Wielton za rok obrotowy 2016 STRONA 81 Pozdrawiam :)

wwwww
@Raport roczny 30.06.2017 12:38

kłania się brak związków zawodowych. Pracodawca cały zysk kasuje do własnej kieszeni.

Daroo

druga strona medalu
@Niezadowolony 20.03.2017 08:35
Tylko ze konstruktor siedzi czyściutki pachnący i "pracuje" popijając kawkę. Czasami przejdzie za czymś po hali i sam...

Zapraszam za biurko , jak to mówisz posiedzieć przy kawie i "popracować" . Zobaczysz wreszcie co znaczy odpowiedzialność i jak ta praca wygląda. Ty przyjdziesz na 8 godzin , zrobisz to zrobisz, nie to ktoś poprawi. Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak mało czasu przydzielone jest na wykonanie tej dobrej naczepy. Wiesz ile się robi dobry projekt? Miesiącami, nie kilkoma godzinami. Najlepiej wypowiadaj się o pracy, o której wiesz coś od środka. Posiedź przy konstruktorze i zobaczysz jakie to proste. A co do wieku, rozumiem, że od początku byłeś świetnym fachowcem. Uwierz mi , że w biurze nie siedzą ludzie z przypadku, bez szkoły i wiedzy. Podsumowując, skoro to takie proste nic trudnego , są miejsca , wiele nieobsadzonych stanowisk - ZAPRASZAMY!

EL CAPITAN
@Daroo 16.03.2017 15:40
Z tego co piszecie to wynika ze pracownik na produkcji zarabia lepiej niż konstruktor czy technolog... To faktycznie fenomen...

Dokładnie tak. I tutaj nie ma grama przesady. Bardzo często pracownik w biurze - po studiach - zarabia mniej niż pracownik na hali. Studenci (mgr inż) w pierwszym roku pracy mają 2100 Brutto czyli 1530zł do ręki, po zakończonym stażu max 2400-2600 brutto. Dlatego często po pierwszym roku uciekają. Można dużo zobaczyć, jeżeli ktoś bardzo chce to nauczyć się czegoś, ale nie zarobić pieniądze. Inżynier procesu z doświadczeniem i dużym zakresem obowiązków może zarobić 3200 zł do ręki netto. Jeżeli ktoś zarabia powyżej 3000 w biurze/poza produkcją to też powinien zapomnieć o 8 godzinach pracy - telefon urlop/święta - i praca w trybie pożar w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Co ważne nadgodziny, soboty, niedziele nie płacone. Bądź uzupełniane premią/umową zlecenie za drobne pieniądze - niższe niż regularna stawka.

ex pracownik

Tragedia to mało powiedziane !!!!!!!! Propaganda - kolesiostwo- arogancja i chamstwo !!!!!

bodo

Nie polecam, Na papierze stronie internetowej to wszystko wygląda dobrze, jeszcze więcej certyfikatów mogą sobie ''kupić''. Ale w rzeczywistości, wystarczy ''wejść'' do środka i wszystko pryska jak ''klatka w amerykańskim filmie'' Człowiek jest tam przedmiotem a nie podmiotem, chcieliby żeby pracować za darmo, minimalna stawka to dla nich już za dużo, Pogarda dla człowieka to dla nich pożywka do zadowolenia, tylko jak długo można udawać, To dlatego ludzie z Wielunia jadą za chlebem dalej, a ''wiejska inteligencja'' wypełnia standardy jak opisują w procedurach ''bardzo szczegółowo''

Daroo
@bodo 13.03.2017 21:02
Na 3000 zł. to ich nie stać, za 2200 to tak i to jeszcze grymaszą że mają innych lepszych kandydatów ?????...

Wielblad
@Daroo 13.03.2017 22:19
brutto, myslalem ze mowimy tu o kwotach netto, faktycznie slabo ;/ ciekawei jak w dluzszej perspektywie......

Podwyżka maksymalnie 10% i udu pnie bo jesteś już "złapany".

Unikaj W-1

Jako były kilkuletni pracownik tego zakładu śmiało mogę odradzić pracę na wydziale W-1. Zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. System 4-brygadowy a zarobki w porównaniu z innymi wydziałami są conajmniej śmieszne, a praca do lekkich nie należy. Panu mistrzowi R.M. chyba się wydaje, że jest tam właścicielem tego interesu, bo jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia, wystarczy zapytać ludzi pracujących do dzisiaj na tym wydziale. Nie wiem jak jest tam teraz i czy coś się zmieniło ale do póki "rządzi" tam Pan M. to raczej lepsze czasy nie nastały. Choć o to trzeba by zapytać obecnych pracowników W-1. Proszę nie usuwać tego postu, niech ludzie szukający "lepszej" pracy wiedzą, że tam sobie nie polepszą.

spawacz

2500-3500 netto

WELDER

Witam Jakie zarobki na spawacza?

monter

zarobki nędzne, a narobić się trzeba. na produkcji ciągle jest rotacja. placa to minimum krajowe, spawacze dociągają jedynie do 3 na reke jak jest premia, ktorej prawie nigdy nie ma.

zainteresowany

Jestem zainteresowany pracą tam ale nie wiem na jakich warunkach tam jest. Daja normalna umowe z dochodami np ze masz 20 brutto czy naprzyklad dostajesz min krajowe i do koperty. Po ile h sie pracuje ? I ile mozna tam zarobić ? Sa ludzie co maja moze 3 tys za 168h z produkcji ( montaz zabudowy elektryki pneumatyki ) ?

Op

Czy w tej firmie jest zapotrzebowanie na operatorów cnc? Jeśli tak to jakie są wymagania? Jakie maszyny, zarobki?

Zostaw opinię o Wielton SA - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielton SA