opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Szacunek

    05.10.2022 15:16

    Pracownik

    Brak szacunku dla pracowników. Decyzje podjęte odgórnie i stawianie pracowników przed faktem pod tytułem "polecenie służbowe"...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.10.2022 22:09

    Pracownik

    Znają się na wielu rzeczach, o których nie masz nawet pojęcia. Poza tym nic nie usprawiedliwia takiego traktowania pracowników.
    ReviewUserIcon
    Incognito

    12.10.2022 00:37

    Pracownik

    Znają się na wielu rzeczach o których my nie mamy pojęcia baaaaaaa powiem więcej że znają się nawet na rzeczach o których sami nie mają pojęcia........ brak słów.
    ReviewUserIcon
    Ahooj

    01.10.2022 21:00

    Pracownik

    Mam nadzieję, że jesteście świadomi tego, że już w pierwszym kwartale 2023 dostaniecie do podpisania aneksy do umowy obniżające wasze zarobki o połowę, tak jak miało to miejsce podczas kryzysu w 2008. I to tylko w przypadku osób potrzebnych firmie. Reszta pracowników, zwłaszcza fizycznych, pójdzie na bruk. Zapewne sporo osób pamięta tamte czasy. Przypomnijcie je młodym, żadnej taryfy ulgowej nie będzie, usłyszycie "niestety" z dnia na dzień, musicie przygotować się zawczasu, żeby wasze rodziny nie pomarły z głodu. To nie jest żart.
    ReviewUserIcon
    Pegaz

    03.10.2022 22:26

    Pracownik

    A gdzie napisałem że to będzie dotyczyć tylko tych najniżej?
    ReviewUserIcon
    EWE

    04.10.2022 20:53

    Pracownik

    spokojnie, do wieruszowa blisko, a tam szukaja robotników i przekupują konkurencje dodatkową dwusetką. Na start dostaje sie 4, po roku 5 i pracowników sobie wyrywają. Nie lenkajcie siem!
    ReviewUserIcon
    Spawocz

    30.09.2022 12:32

    Pracownik

    Wielton S.A. jak to jest nie płacicie faktur za materiał, dziś nawet mamy wolne bo nie opłacony jest gaz i nie mamy jak pracować,a całe kierownicstwobi dyrektory i może wyżej bawicie się na jakieś szkoleniach oddalonych o X km od miejsca pracy. Skoro szukacie oszczędności to może (usunięte przez administratora) zaczniecie od siebie,a nie jakieś wyjazdu na narty czy spa!!! Nie wiem czy prezes wie co się robi na firmie ,ale myślę że najwyższy czas ,aby szła jakaś delegacja pracownicza i może uświadomiła co i jak bo to co teraz się wyprawia na Wieltonie to nic innego jak ciągnięcie go na (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.09.2022 23:47

    Pracownik

    Jak tak dalej będzie to ta firma upadnie
    ReviewUserIcon
    Opinia

    01.10.2022 13:52

    Pracownik

    Powymyslali 4 brygadówki, a teraz w weekendy jakieś przestoje i urlopy. W końcu właściciel musi się dowiedzieć o tym, że ten system się nie sprawdza., jest jedna brygada więcej, ale ludzi mniej na stanowiskach, co generuje dodatkowe koszty.
    ReviewUserIcon
    Alien

    01.10.2022 14:06

    Pracownik

    Najpierw brakło prądu teraz gazu a 10go może braknąć pieniążków bo wyrobów mało
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.09.2022 14:22

    Pracownik

    Jakie macie zdanie na temat nowej stołówki ja dodam od siebie że jedzenie jest dobre bo tego nie można zarzucić ale porcje bardzooo małe ????
    ReviewUserIcon
    Gazu

    24.09.2022 07:08

    Pracownik

    I gazu nie ma Mi osobiście to ten na belkach naj lepiej smakuje..
    ReviewUserIcon
    Ely47gr

    30.09.2022 22:07

    Inne

    Wykrzynik nie potrzebny...
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.09.2022 13:10

    Pracownik

    Brakło gazu i spawacze poszli do domu co się dzieje ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.09.2022 09:09

    Pracownik

    Dlaczego podwyżki dla pracowników produkcji są tak niskie za każdym razem a dla pracowników biurowych dużo wyższe.Moim zdaniem im cięższa praca tym podwyżka większa.W tej firmie działa to w drugą stronę?
    ReviewUserIcon
    Oj młody młody

    21.09.2022 11:25

    Pracownik

    A w której firmie to działa inaczej? Pracownika fizycznego można zastąpić bardzo szybko innym pracownikiem fizycznym więc nikt nie będzie się fizycznym za bardzo przejmował. Chyba jesteś jeszcze młody i nie za bardzo wiesz jak to działa ale spokojnie popracujesz jeszcze w kilku firmach to zobaczysz że wszędzie jest tak samo
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.08.2022 10:20

    Pracownik

    Dlaczego komentarze ukazujące prawdę zostały usunięte? Nie naruszały one regulaminu, nie wskazywały żadnych osób z imienia oraz nazwiska, a mimo to zostały usunięte. Czyżby były niewygodne dla pewnej grupy decydentów?
    Company logo
    WIELTON S.A.

    16.08.2022 15:09

    Pracodawca

    Czytamy komentarze, które pojawiają się na naszym profilu i staramy się zweryfikować informacje w nich zawarte. Najbardziej jednak zależy nam na bezpieczeństwie i dobrym imieniu członków naszego zespołu – bez względu na zajmowane przez nich stanowisko czy staż pracy. Dlatego zgodnie z regulaminem platformy GoWork ukrywany jest każdy komentarz, w którym znajdują się informacje, dzięki którym można zidentyfikować konkretnego pracownika, lub w którym podane informacje są nieprawdziwe. Zawsze zachęcamy także do kontaktu prywatnego pod adres: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Człowiek z miasta

    14.09.2022 07:40

    Pracownik

    Masz rację mój post nikogo nie obrażał a został usunięty. Cenzura jak w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.09.2022 17:51

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Koła w hulajnodze

    11.09.2022 08:54

    Pracownik

    Jakie 8 koła. Idźmy dalej z fantazjami teraz to już 12 koła zarabiają a do końca roku to pewnie do 15 dojdą
    ReviewUserIcon
    Paweł

    13.09.2022 15:55

    Pracownik

    Jaka fantazja Ja tyle biorę A wy jak tam po wypłacie
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    07.09.2022 18:27

    Były pracownik

    Czy dajecie pracę na lasery do Częstochowy?
    ReviewUserIcon
    Cosiek

    06.09.2022 09:50

    Kandydat

    Ilu zmianowa jest praca montażysty na Baranowskiego?
    ReviewUserIcon
    Boy

    07.09.2022 10:26

    Pracownik

    3 zmianowa
    ReviewUserIcon
    Nnn

    28.08.2022 20:53

    Inne

    Czy w firmie jest dalej problem ze znikająca blacha?
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.08.2022 00:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Y

    28.08.2022 20:33

    Pracownik

    A ja polecam...bardzo bardzo...buziaczki
    ReviewUserIcon
    Kaczynski

    26.08.2022 00:07

    Inne

    Witajcie kochani. Firma obiecała,że na ten rok przełoży imprezę,wiadomo kiedy będzie?
    ReviewUserIcon
    Meble

    26.08.2022 19:42

    Pracownik

    Jeśli będzie okej pogoda to impreza bedzie ,ale ponoć ma być dmuchanie przed i po. Tak słyszałem, ale czy to prawda ??
    ReviewUserIcon
    Maniek Bolec

    27.08.2022 01:52

    Pracownik

    kto kogo?
    ReviewUserIcon
    Biedny pracownik

    25.08.2022 00:05

    Pracownik

    Kiedy będzie impreza dla pracowników z okazji 25 lecia?
    ReviewUserIcon
    Nikt

    22.08.2022 16:38

    Pracownik

    Wiadomo kiedy będzie zniesiona czterobrygadówka?
    ReviewUserIcon
    tęga głowa

    22.07.2022 22:55

    Pracownik

    firma jest moim zdaniem bardzo ok. Dziękuję bardzo.
    ReviewUserIcon
    Alien

    06.08.2022 21:29

    Pracownik

    To wspaniała wiadomość! Vivat Vielton! Można zaszaleć za tyle kasy
    ReviewUserIcon
    xxx

    15.08.2022 22:37

    Pracownik

    dlatego jest teraz na tym stanowisku tylko po znajomosci
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2022 00:22

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    cba

    13.08.2022 22:05

    Pracownik

    wyśmieją cię,znajdą i za....trudnią a stanowisku kierow icxyn
    ReviewUserIcon
    Pilne

    12.08.2022 00:29

    Pracownik

    Skoro tak znajdę kontakt do braci(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Weldeer

    31.07.2022 19:51

    Kandydat

    Ile do łapy miesięcznie spawacz dostaje?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    02.08.2022 17:14

    Pracownik

    Jak jakie prawie każde po 20 lat na blacie i źle wam
    ReviewUserIcon
    Alien

    06.08.2022 21:26

    Pracownik

    Jak ty spawasz, że nos masz opalony. Przypuszczam że spawaczem nie jesteś, a pozatym to jest forum wieltonu a nie lagendorfa
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Hu

    04.08.2022 16:00

    Pracownik

    Bardzo dziękuję za podwyżkę wynagrodzenia w wysokości 0,00 zł Tak sie szanuje pracowników z kilkunastoletnim stażem pracy. Gratulacje
    ReviewUserIcon
    Nie znam sie

    05.08.2022 00:01

    Pracownik

    A może był jakiś tego powodu, że nic nie dostes? Wiedź o ty.,że nic się nie dzieje beż przyczyny
    ReviewUserIcon
    Mrr

    05.08.2022 09:32

    Pracownik

    Ja też nic nie dostałem z powodu dłuższej choroby w 2021.
    ReviewUserIcon
    znajomy

    30.06.2022 22:56

    Pracownik

    W Schwarzmüllerze po ostatnich niskich notowaniach chodzą słuchy, że grupa Wielton chce ich wykupić. Słyszeliście coś o tym u siebie?
    ReviewUserIcon
    Dyrektor

    26.07.2022 19:03

    Pracownik

    Bardzo proszę o usunięcie tego komentarza, gdyż godzi on w moją niepokalaną personę. Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Anuluj

    27.07.2022 22:05

    Były pracownik

    Bądź poważny...z tego zakupu nic ci nie przyjdzie...nadal będziesz wiesz gdzie...pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Inżynier

    26.07.2022 17:13

    Pracownik

    R&D kaczka sprzedałaby własnego syna za PRESTIŻ !!!
    ReviewUserIcon
    Karol

    24.07.2022 17:44

    Inne

    Poproszę o opinię któregoś z kierowców.
    ReviewUserIcon
    Areczek

    19.07.2022 16:49

    Pracownik

    Inflacja szaleje? Paliwo drogie? Koszy życia rosną? Ceny metali rosną? Wielton podwyższa koszt naczep? Twoja stawka stoi w miejscu? Panie Areczku, podwyżka wynagrodzeń jest dla zarządu i kadry kierowniczej. Dla Pana jest podwyżka normy, bo już przecież miał już Pan podwyżkę wynagrodzenia z nową umową. Był Pan na L4/dostał Pan naganę, Robi krócej niż od 31 grudnia 2021, oh to nie ma Pan szans na podwyżkę. Proszę pracować szybciej za tą samą stawkę, a inflacją niech sobie Pan nie zaprząta głowy. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić nasz kochany beton w kierownictwie :) Mam nadzieję że będą państwo sobie dawać radę z ratami kredytów/życiem/wynajmem mieszkań/opłatą codziennych wydatków. Miłujmy się drodzy koledzy i koleżanki :)
    ReviewUserIcon
    Alien

    22.07.2022 17:33

    Pracownik

    Taki jesteś dobry? To dlaczego pracujesz u kogoś a nie masz własnej firmy, może dlatego że pracę dostałeś po protekcji a teraz się wymądrzasz i obrażasz innych
    ReviewUserIcon
    Robotnik

    22.07.2022 21:20

    Pracownik

    Panie kierowniku 2 % podwyżki wystarczy, my sobie dorobimy np.na weselu i nie tylko jak się jakaś wolna sobota lub niedziela trafi, na opał i cukier zarobimy .Wszyscy będziemy szczęśliwi i pelni energii
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.07.2022 20:25

    Pracownik

    Negatywne komentarze o tym garażowym kolosie na glinianych nogach są sukcesywnie usuwane. Cenzura i propaganda większa niż w zsrr.
    ReviewUserIcon
    Hirek

    20.07.2022 10:56

    Pracownik

    Prosimy też o wodę niegazowaną na halę, nie wszyscy lubią gazowaną, w naszym kraju jest to dziwny stereotyp, że woda musi być gazowa.
    ReviewUserIcon
    Hirek

    21.07.2022 07:38

    Pracownik

    Na korzystanie z WC- ta też musimy zasłużyć, Na razie mamy wybudowane WC bez odplywów, ale cieszymy się że jest.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.07.2022 18:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Meble

    19.07.2022 09:24

    Pracownik

    Wszystko robimy szybko i dużo, dużo, a mistrz spawalni i tak na koniec zmiany mówi : dlaczego tak mało , szybciej się już nie da to nie wyścigi. Ale niema się co dziwić jeśli kilku spawaczy na zmianie piilnuje mistrz i brygadzista, a takie stanowiska przecież generują koszty.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    16.07.2022 21:37

    Pracownik

    Czy ktoś z managementu poleciał?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.07.2022 21:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    V

    16.07.2022 20:52

    Były pracownik

    Wszyscy pajechali do okopow i teraz sam pracuje za caly oddzial. Pulpeciki chetnie przyjme w imieniu towarzyszy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.07.2022 01:02

    Pracownik

    Podwyżki na poziomie 5% od stawki zasadniczej ŻENADA Idźmy dalej zadowolenie pracowników na poziomie 55% i wynik się poprawił o 5 % w sklai do ubiegłego roku KTO W TO WIERZY W tamtym roku podwyżki były odwołane to w tym roku WYPADAŁO by się przyczynić i naprawić swój błąd... W Tym zakładzie lepiej jest zwolnić dobrego pracownik i poszukać innego bo poco dać komuś podwyżkę godna za pracę która tutaj się wykonuję,skoro można zatrudnić człowieka z ulicy.Ten nowy zarząd to jakaś totalna klapa w tym okresie mamy więcej osób do zarządzania niż do pracy.A jakoś nic w kierunku usprawnienia pracy się nie dzieje oprócz (usunięte przez administratora) pomysłów z elektro zamkami na szatni czy to przedszkole????
    ReviewUserIcon
    inni 5% nie majo

    16.07.2022 13:11

    Pracownik

    Dlaczego prywatny zakład ma wam dawać jakąkolwiek podwyżkę płacy? Bo chcecie? A i tak wam mało? Przecież znacząco wzrosły koszty materiałów. Przecież zmniejszył się rynek zbytu.
    ReviewUserIcon
    Nikt

    08.07.2022 16:15

    Pracownik

    Dlaczego zabieracie urlopy za dni w które są odwolywane zmiany? A jak ktoś będzie chciał urlop który mu się należy to co?
    ReviewUserIcon
    Alien

    09.07.2022 09:21

    Pracownik

    Nikt się nie broni przed przejściem na trzy zmiany, paradoksalnie jeśli już to tacy jak ty. Jednakże z tymi urlopami to się z tobą zgadzam, o (usunięte przez administratora) rozbić ten cały ich system, a i dodatku żadnego też nie macie, papier wszystko przyjmnie. Jeśli chodzi o mistrzów i bryg to oni nie mają nic do gadania w tej sprawie, są takimi samymi pionkami w tej firmie jak ty.
    ReviewUserIcon
    Hu

    09.07.2022 16:17

    Pracownik

    Też się z tobą zgadzam, że żadnego dodatku nie ma za ten system ,,4" To tylko na papierze
    ReviewUserIcon
    Paweł żubr

    05.07.2022 10:13

    Pracownik

    Czy są planowane jakieś zwolnienia z pracy wśród pracowników biurowych?
    ReviewUserIcon
    H

    05.07.2022 23:20

    Pracownik

    Nie , bo oni są bardzo potrzebni w firmie
    ReviewUserIcon
    W7

    10.06.2022 23:43

    Pracownik

    Kolejne dni przymusowego postojowego w zakładzie. Proszą niech zakład kadry przypomną ile to dni należy do dyspozycji pracodawcy z urlopu pracownika? A czy biura też mają wolne- postuj? Czy może natłok zadań Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Parostatkiem piękny rejs

    11.06.2022 12:43

    Pracownik

    Pracują normalnie laptopy i fotografy
    ReviewUserIcon
    biurowa

    04.07.2022 09:03

    Pracownik

    biura też miały przymusowy urlop
    ReviewUserIcon
    Lucjan

    28.06.2022 15:33

    Inne

    Czy tylko mi się wydaję, że to świetna firma na nową hossę? Przejmuję konkurentów, zwiększa wolumeny sprzedaży oraz produkcji oraz zdobywa coraz większe udziały w rynkach na których działa. Wiadomo, że teraz jest ciężko firmom value które działają na niskiej marży, bo jest wzrost zapotrzebowania na kapitał przez rosnące ceny komponentów czy na wzrost kosztów pracy, ale koniec końców, przez zwiększające się udziały w rynku oraz budowanie coraz to bardziej specjalistycznych naczep transportowych marża wzrośnie co spowoduje przy wysokim wolumenie sprzedaży coraz wyższe zyski. Ktoś potwierdza moje przypuszczenia czy jestem w blędzie?
    ReviewUserIcon
    Pracownik..

    30.06.2022 22:27

    Pracownik

    Przestań się kompromitować..
    ReviewUserIcon
    Ely47gr

    01.07.2022 14:50

    Inne

    Zabolało
    ReviewUserIcon
    Wa-wa

    29.06.2022 21:12

    Pracownik

    komunistyczna UE wymyśla bardzo kosztowne pakiety klimatyczne które zabijają gospodarkę, staniemy się skansenem , Rosja morduje ludzi w innych krajach, więc tam nie będzie eksportu . Gdzie chc ekesportować towary Wielton i rozwijac się ? do rozwijajacej się Azji będzie nieopłacalne ,może do Afryki ? to nie usługi informatyczne które można sprzedawać na całym świecie.Produkcja w UE może zniknąć całkowicie na skutek coraz droższych cen energii
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.06.2022 22:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rydzyk

    26.06.2022 12:09

    Pracownik

    Pracowałem w tym raju na ziemi 14 lat Polecam wszystkim pracę w tej najlepszej firmie na świecie
    ReviewUserIcon
    Tom

    29.06.2022 20:57

    Pracownik

    I dlaczego już nie pracujesz? Zwolnili cię czy sam odszedłeś?
    ReviewUserIcon
    Kameleon

    05.06.2022 00:49

    Pracownik

    Witam. Ja z pytaniem do zarządzających działem W7 dlaczego została wprowadzona produkcja na 2 zmiany i robienie po 15 sztuk skoro można było zostać przy 3 zmianach w okrojonych składach bo i tak część pracowników została przeniesiona na inne działy bądź całkowicie (Ua firma zewnętrzna) zwolniona a teraz jedna ze zmian ma pracować po 10 godzin żeby narobić ram na inne działy (kto tam pracuje wie co mam na myśli). Gdzie sens i logika
    ReviewUserIcon
    ty

    25.06.2022 23:45

    Pracownik

    A ty jak pracujesz?
    ReviewUserIcon
    ...

    26.06.2022 12:15

    Pracownik

    Nocki od stycznia...codziennie...
    ReviewUserIcon
    pracownik

    23.06.2022 18:45

    Pracownik

    Parking i droga dojazdowa przy zakładzie numer 2 to jest średniowiecze, niech sie za to wezma bo można urwać koło :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.06.2022 21:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rea

    19.06.2022 10:22

    Pracownik

    A w której firmie tak nie jest? Rząd też cię tak traktuje.
    ReviewUserIcon
    Młody m

    14.06.2022 10:20

    Były pracownik

    Według mnie stawki powinny być ustalane w zależności od doświadczenia i zajmowanego stanowiska . Dokładniej ujmując dajcie zarobić godne pieniądze to i pracownik się wykaże ,jak to mówią jak dbasz tak masz . Szkoda bo ja sobie chwale prace w wieltonie chodź pieniądze fakt nie były rewelacyjne ale tez nie były najgorsze co do mojego stanowiska pracy .pracownik powinien być pierwszy w kolejce a jak się doceni człowieka to wtedy można powiedzieć ze firma jest bogata ...bo ja stać żeby zapłacić godnie za prace
    ReviewUserIcon
    wincyj piniondza

    14.06.2022 17:01

    Pracownik

    I młody i naiwny. Choć chciałby nie. Firma jest bogata, gdy osiąga duże zyski jak najmniejszym kosztem. A pracownik to koszt. W dodadtku stały koszt. Nie ma w firmie stażowego? Np. 1% więcej co roku i potem jubileuszówek? To źle? Przecież młody pracownik ma więcej siły i energii, zapału do pracy i nieraz robi 2x tyle co ten zasiedziały. Wystarczy go odpowiednio wcześniej wyszkolić na zastępstwo i może się szybko okazać, że zrobi to samo podobnie, ale za niższą pensję (mniejszy koszt).
    ReviewUserIcon
    Incognito

    14.06.2022 23:38

    Pracownik

    Hahaha ,,to samo a nawet więcej" pffff masz fantazje widzę.Myszlisz że jakieś krótkie szkolenie nauczy młodego tego co potrafi pracownik z wieloletnim stażem ???Myslisz że taki młody przyjdzie i będzie chciał robić za byle jakie pieniądze??? Teraz każdy chce dobrze zarobić,wyszkolisz go a jak mu będziesz słabo płacił to cię oleje i pójdzie gdzie indziej i twoje szkolenia pójdą psu w du..

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.