opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Tempy

    11.06.2022 12:44

    Pracownik

    Brawo Wielton, oby tak dalej. Zarząd rozbudowany jak lotnisko w Radomiu
    ReviewUserIcon
    Brudas

    09.06.2022 22:25

    Były pracownik

    Co tu tak cicho?
    ReviewUserIcon
    PH ah

    04.06.2022 21:33

    Pracownik

    Oh teraz będą hejty że zwalniają,ale panowiebi Pan orace zaczynamy o 6.00-14.00 14.00-22.00 22.00-6.00 Więc nie miejcie pretensji że was zwolnią albo ,ze za to zwalnija szukają okazji,a sami im dajecie taka mozliwosc
    ReviewUserIcon
    Człowiek z miasta

    08.06.2022 05:01

    Pracownik

    Właśnie to jest najczęstszą odpowiedź takich jak ty
    ReviewUserIcon
    PH ah

    09.06.2022 11:43

    Pracownik

    No widzisz,ja akurat wywiązuje się z umowy ,nie wiem jak Ty,ale po wpisać mogę wnioskować ze tak robisz . Ja osobiście mam co robić po pracy i jak cię zwolnią moze będziesz chciał przyjść do mnie tego nie wiemy i podejrzewam,że się nie dowiemy tego
    ReviewUserIcon
    weltoniok

    06.06.2022 05:56

    Były pracownik

    Po co w tym zakładzie tylu kierowników? Niedługo liczba kierowników będzie wyższa niż liczba pracowników :D czy naprawdę potrzeba tutaj tulu nierobów? Do roboty brak ludzi do rządzenia mnóstwo. Kiedy zrobicie porządek i pozwalniacie tą cała rzesze nierobów i niekompetentnych statystów?
    ReviewUserIcon
    Hfgh

    06.06.2022 22:37

    Pracownik

    Nie zgodzę się z tobą. Jest tylu kierowników, mistrzów, ale (usunięte przez administratora) jest nadal i nawet coraz większy. W tym roku nasi ukochani dyrektorzy i kierownicy urządzli nam drogę przez ich wspaniałe pomysły. Tyle razy przeżucali nas na 4 brygady później znowu na 3 a teraz na 2, obdarli nas z urlopów i nadal to robią, bo na lakierni po kolei chodzą na urlopy bo jest za dużo osób. I jak myślisz? Czy ludzie w tych ciężkich czasach potrzebują by nimi tak poniewierano?
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    01.06.2022 18:05

    Pracownik

    Wielton wprowadza takie oszczędności że od pół roku nie ma pieniędzy na zakup zasłonek do pryszniców
    ReviewUserIcon
    ewang

    05.06.2022 09:11

    Pracownik

    to kup i powieś albo myj sie u siebie!
    ReviewUserIcon
    Wa

    01.06.2022 22:52

    Pracownik

    Młody pracownik 19 lat stawka na dobry początek 3700...brawo
    ReviewUserIcon
    kaczor donald

    02.06.2022 10:16

    Pracownik

    a po co ci więcej? miałbyś wtedy spory problem, bo nie wiedziałbyś na co je wydać jak to kiedyś pan prezes nam powiedział.
    ReviewUserIcon
    ewang

    05.06.2022 09:10

    Pracownik

    na reke? to zle?! a rozumisz, ze ty kosztujesz pracodawce ze 6000?
    ReviewUserIcon
    Sołek

    04.06.2022 14:03

    Były pracownik

    Firma nie szanuje pracowników
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.06.2022 18:24

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Meble

    03.06.2022 08:50

    Pracownik

    Tak zwalniają, że w szatni i w umywalni coraz większy tłok , a powinno być luźniej. Nie wierz propagandzie. Zwolnią jednego, a trzech przyjmą
    ReviewUserIcon
    W7

    28.05.2022 12:43

    Pracownik

    Hej hej i znów metoda z jakiej jest znany zakład a do której się nie przyznaje czyli planowanie za nich ich całego urlopu znowu głośno o wolnym w czerwcu i sierpniu,, postoju,, niby wszystko ok tylko kiedy raczą powiedzieć poinformować najbardziej zainteresowanych, czyżby dzień przed? Prosimy traktujcie nas z szacunkiem i przekazujcie takie informacje czy zamiary wcześniej a nie... Dziekujemy
    ReviewUserIcon
    Mt

    27.05.2022 15:46

    Kandydat

    Mam pytanie na czym polega system 4 brygad, jak zakład funkcjonował wcześniej oraz z czego wynikła koniczność zmiany. Czy to duża ilość zamówień czy brak chętnych do pracy? Dzięki za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    O

    28.05.2022 09:40

    Pracownik

    Nie dowiesz się Podobne pytatania były już zadawane wiele razy. Widocznie są to pytania niewygodne
    ReviewUserIcon
    Paweł żubr

    07.04.2022 12:36

    Pracownik

    Czy to prawda że w Wieltonie mają być jakieś zwolnienia z pracy?
    ReviewUserIcon
    Ej

    26.05.2022 01:20

    Pracownik

    Kolego - nie przesadzaj, co - cała Ukr poleci???
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    27.05.2022 21:09

    Były pracownik

    Ukraina zostanie resztę sobie dopowiedz
    ReviewUserIcon
    Medalkii

    09.05.2022 22:00

    Pracownik

    Qrcze już krorys raz i zawsze usuniety ,może odpowiecie na pytanie co z 25leciem firmy dla zwykłych pracownikow? Obiecywaliście,że wszystko przekładacie na ten rok i cisza....
    ReviewUserIcon
    Hlej litra

    25.05.2022 15:34

    Inne

    Oczywiście że tak...Są kompetentni i uczciwi...mam nadzieję że więcej tych super naczep pojedzie do klientów...zadowolone klienta jest najważniejsze...hahahahahahahahahajahahahahahahabuaaaaaąaaaAaHahaha
    ReviewUserIcon
    Mario

    26.05.2022 16:08

    Pracownik

    Szanują nas Normy go góry Ja i tak robię w swoim tempie i będę tak robił zawsze, bo podkręcanie daje odwrotny skutek , jak to mówią jak się człowiek spieszy to się (usunięte przez administratora)cieszy
    ReviewUserIcon
    Hugo

    26.05.2022 10:24

    Pracownik

    Ja mam pytanie dotyczące zakładu na Baranowskiego. Czy ktoś się wreszcie zainteresuje chorym pomysłom żeby do pracy wpuszczać tylko o określonych godzinach czy wreszcie będziemy mogli wchodzić o tej godzinie o której przyjedziemy. Wczoraj padał deszcz, barak zlikwidowany a (usunięte przez administratora) stojæ przed bramą bo wpuszczają o 13.40. Ja się pytam komu to przeszkadza że wejdziemy trochę wcześniej
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.04.2022 15:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lokalny

    15.05.2022 12:25

    Pracownik

    Mogę wiedzieć jakie to dodatki otrzymujemy, bo chyba nie jestem w temacie
    ReviewUserIcon
    B

    17.05.2022 15:07

    Inne

    Więcej sztuk do zrobienia...taki dodatek...zadowolony
    ReviewUserIcon
    Ff

    16.05.2022 15:21

    Inne

    ...totalna kompromitacja...gdzie ja trafiłem
    ReviewUserIcon
    Nikt

    10.05.2022 15:39

    Pracownik

    Dlaczego za urlop który nam się należy sa zabierane pieniądze z dodatku za czterobrygadowke i dlaczego zabieracie urlopy bez powodu jak sie jest w pracy
    ReviewUserIcon
    Ciągle mało

    13.05.2022 14:17

    Pracownik

    Jeśli chodzi o system 4 brygadowy, czy ktoś potrafi wyjaśnić o co w tym chodzi? Miały być nowe angaze i inne przywileje socjalne jak więcej urlopu itp Chcemy wiedzieć coś więcej oprócz grafików miesięcznych.
    ReviewUserIcon
    C m

    14.05.2022 06:55

    Pracownik

    W sumie to niewiadome są zasady tego systemu 4 brygadowego, miały być nowe angaże i przywileje socjalne
    ReviewUserIcon
    Bolek

    30.04.2022 09:33

    Były pracownik

    Firma nie docenia, nie szanuje pracowników
    ReviewUserIcon
    Inżynier

    03.05.2022 10:27

    Pracownik

    Kup sobie doktorat w Żylinie i doceń się sam.
    ReviewUserIcon
    Inżynier

    07.05.2022 21:57

    Pracownik

    Tak, lubisz takie?
    ReviewUserIcon
    Szczery20cm

    21.04.2022 08:13

    Były pracownik

    Moi drodzy, podwyżki materiału, polski ład i prąd, spowodowały podwyżki produktu, naczepa jest odpowiednio droższa, a moze i nawet dużo droższa, Wam sie tylko mowi, że jest źle i ciężko, kasa sie zgadza i to bardzo wysoko. Większość platnosci za naczepy jest w euro wiec na wyplate dla polaczka jest wiecej kasy przez kurs. Przez kurs euro i podwyższoną cenę za sztuke oni maja wiecej kasy a nie musza tyle produkować. Miejcie swoj rozum, przestancie ogladac TVP.
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    05.05.2022 22:16

    Były pracownik

    Cham zwykły cham
    ReviewUserIcon
    Sebastian Sołek

    07.05.2022 15:31

    Pracownik

    Jesteś może obrzezany ?
    ReviewUserIcon
    Śmieszny Zbysiu

    06.05.2022 15:54

    Były pracownik

    Pracowałem kiedyś, było już wtedy słabo, teraz znajomy czasem zadzwoni i dalej mówi, że jest słabo. Opinie pokazują, że jest słabo. Dalej pracownik jest przysłowiowym „osłem” do roboty. Dziwią mnie jednak ludzie, którzy skaczą do gardeł tym, którym nie pasuje ten cały (usunięte przez administratora) może warto to przemyśleć i wspomóc takiego kolegę/koleżankę? Ci którzy najwiecej się awanturują są mądrzy, bo próbują coś dla Was ugrać, oczywiście Wy się boicie i jak można zauważyć- tylko krytykujecie lub obrażacie, nie wspomnę już nawet o „jak ci nie pasuje to się zwolnij”. Przykre to jest, ale nie dziwcie się, że macie takie warunki, niektórzy wyraźnie pokazują, że ZAPIERNICZANIE JEST WSKAZANE. Walczcie o swoje, a to że wasz kolega/koleżanka lubi ostro pracować za małą kasę i poganiać do tego innych, to niech tak sobie robi dla siebie!
    ReviewUserIcon
    Incognito

    04.05.2022 23:45

    Pracownik

    Mam pytanie odnośnie tych barw niebiesko żółtych,w jakim my żyjemy kraju bo nasze barwy to biało czerwone.Chyba że osoba administrująca stronę to osoba z Ukrainy.To by się zgadzało dla czego życzenia świąteczne były najpierw w języku Ukraińskim a dopiero w drugiej kolejności w języku Polskim,brawo.....
    ReviewUserIcon
    Rex

    05.05.2022 15:28

    Pracownik

    Wielbłąd w logo firmy jest żółty teraz tylko dodać napisy w kolorze niebieskim i..... Uciekać z tąd jak najdalej
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Yeti

    29.04.2022 08:53

    Pracownik

    Dziękujemy, za życzenia świąteczne w języku Polski były cudowne,tyle ,że po Ukrainsku. Już zapominacie,że oravuja tu Polacy w pewnej części czy już żyjecie po całości ukraina??? Brawo wy jak dla mnie wasze podejście do Polaka jest tragiczne macie nas gdzieś, tylko pracownicy że wschodu sa dla was ważniejsi bo co mniejsze koszta generują? Zostawić ich samych niech wam ciągną produkcję zobaczycie wtedy jak to wygląda naprawdę. Ale co ja tam wiem zwykły pracownik z hali gdzie musi robić za siebie i jeszcze nie kiedy za ukraine bo siedzi na telefonie cały czas bo jemu wolno. Może człowiek głupi,że właśnie robi ale do pracy przychodzę w innym celu niż bawienie się telefonem czy łazić na przystanku wiecznie
    ReviewUserIcon
    B

    03.05.2022 21:25

    Pracownik

    Sprawdzajcie swoje paski od wypłat...
    ReviewUserIcon
    Ygxt4dguddvj

    04.05.2022 21:58

    Pracownik

    ...a ty nie jesteś pracownikiem zakładu w wieluniu?zakład że jesteś
    ReviewUserIcon
    Fryderyk

    12.04.2022 21:13

    Pracownik

    Nigdy nie było w tej firmie spokojnie, ale to co się dzieje teraz przechodzi ludzkie pojęcie. Przed świętami obniża się pracownikom wypłatę i wmawia że firma w kryzysie. Świetnie! Dba się o innych, promuje pomoc akcje charytatywne, a swojemu pracownikowi w trudnych czasach zabiera się premię na święta. Życzę tym kierownikom i dyrektorom żeby kiedyś znaleźli się po drugiej stronie.
    ReviewUserIcon
    Pedro

    27.04.2022 12:12

    Pracownik

    Mi mój znajomy mówi że w lagendorfie ma 26 zł na godzinę. I to tyle
    ReviewUserIcon
    Pracownik..

    28.04.2022 22:51

    Pracownik

    Bo nic nie robię,i jeszcze mi zato placicie.. Pfffff. Baaahaaahaa..
    ReviewUserIcon
    Beduin

    10.02.2022 00:42

    Pracownik

    Wielton weźcie się za drogę dojazdową i parking na z2. ... Masakra jakaś. Wczoraj zostawiłem zderzak i kawałek nadkola...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.02.2022 18:29

    Pracownik

    Droga gminna, nie ma nic wspólnego z firmą. Miasto powinno ją zrobić.
    ReviewUserIcon
    AnnaDoZbieraniaMurzynówPoWsi

    23.02.2022 21:12

    Pracownik

    Wiedziałem że kroi na potęgę...narazie
    ReviewUserIcon
    Kgrzyśiu

    24.04.2022 07:59

    Były pracownik

    Co się dzieje zakład zamykają
    ReviewUserIcon
    Nikiś

    20.04.2022 12:07

    Pracownik

    Zamiast narzekać na wypłaty róbmy mniej sprzętu i tyle. Jak my kasy 10 tego mamy mniej to oni też odczują. Ja tak zawsze robię po "nieudanej wypłacie " i do tej pory (usunięte przez administratora) mi zrobili. Bi kto za mnie będzie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Incognito

    21.04.2022 00:35

    Pracownik

    Jakoś codziennie w wchodzę przez tą bramę i nie widzę żeby tam tych dziesięciu czekało,nawet 1 tam nie czeka.Chyba masz jakieś urojenia skoro ich widzisz.....
    ReviewUserIcon
    Proste pytanie

    30.03.2022 11:08

    Pracownik

    Mam bardzo proste pytanie do firmy Wielton, proszę potwierdzić ewentualnie zdementować. Brak reakcji będę odczytywał jako potwierdzenie. Czy to prawda, że firma płaci pracownikom z Ukrainy 500 zł dofinansowania na opłatę mieszkania jeśli mieszkają z nim jego dzieci? Dlaczego pytam, bo krążą takie właśnie wieści po mieście. Tak samo jak też takie, że polski pracownik musi odebrać dzień wolny za pracę w weekendy, a ukraiński ma zapłacone. Ale to już potwierdziło życie.
    ReviewUserIcon
    Bo oni straszą

    18.04.2022 10:59

    Pracownik

    No nie do końca wiesz co się tam dzieje. Absencja w weekendy jest traktowana jako niechęć pracownika do pracy i jest straszenie konsekwencjami.
    ReviewUserIcon
    Boy

    18.04.2022 14:07

    Pracownik

    Dokładnie tak ,każdy mówi ,że nie płacą a jak przyjdzie mistrz i pyta czy przyjdą to bez problemu się zgadzają . Przestraszonych naród i tyle.
    ReviewUserIcon
    :)

    14.04.2022 05:49

    Pracownik

    Czy będzie piknik? ;)
    ReviewUserIcon
    W69

    15.04.2022 21:30

    Pracownik

    Będzie
    ReviewUserIcon
    Żenua

    11.04.2022 19:38

    Pracownik

    No widzę, że kochani współpracownicy musimy chyba się wybrać do sądu pracy bo te nasze nadgodziny to chyba nie będą wypłacone. Wielton idziesz na (usunięte przez administratora) i to szybciej niż Titanik.
    Company logo
    WIELTON S.A.

    13.04.2022 11:39

    Pracodawca

    , zgodnie z Art. 151. Kodeksu Pracy, nadgodziny pracownika muszą zostać mu zrekompensowane dodatkowym wynagrodzeniem lub odbiorem dni wolnych. Przepisy KP określają dokładnie reguły dotyczące rozliczania nadgodzin. Wszyscy pracownicy Wieltonu, których dotyczą zasady odbioru dni wolnych za nadgodziny, zostali o nich poinformowani.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.04.2022 18:03

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    13.04.2022 00:45

    Pracownik

    Tak tak 2360 to będzie dla ciebie norma Pamiętaj w przyszłym miesiącu
    ReviewUserIcon
    Nikt

    12.04.2022 11:24

    Pracownik

    Ile zarabiaja wózkowi? Czy na pierwszym zakładzie brakuje gdzieś wozkowych?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.04.2022 23:03

    Pracownik

    Mam pytanie do firmy WIELTON S.A., dlaczego (usunięte przez administratora) swoich pracowników (POLAKÓW!) i zabraliście ciężko zarobione pieniądze? Gdzie są NASZE premie? Jak była wyliczana wypłata za miesiąc marzec? Jakie jest Wasze wytłumaczenie? Wynagrodzenia są mniejsze w porównaniu do innych miesiący o 300zł-1000zł? Brak poszanowania dla swoich pracowników. Nie umiecie docenić tego, co posiadacie.
    ReviewUserIcon
    Art

    07.04.2022 11:04

    Pracownik

    Jeszcze raz pytam wielton. Więc tak,jak to jest z jubileuszem firmy na 25lecie? W tamtym roku miałbym bal miały być medaliki i nic mowa o zwykłych pracownikach ,bo zarząd się bawił jak to jest? Dlaczego kłamiecie ludzi nawet w takim głupim temacie,a wy liczycie na to że ludzie będąiec dobra opinie na wasz temat, zresztą w ciągu 2tugodni pracy słyszałem z 10 opcji z wolnymi dniami,tak trudno się określić co i jak???
    ReviewUserIcon
    H & E

    27.03.2022 15:36

    Pracownik

    Wielki szacun dla tych brygadzistów i przełożonych , którzy stoją po stronie pracownika , jest ich niewielu ale są !
    ReviewUserIcon
    kaczor donald

    05.04.2022 17:34

    Pracownik

    Nędznie. Mój syn ma więcej za samo patrzenie się w ekran laptopa w pracy.
    ReviewUserIcon
    Hehe

    05.04.2022 21:23

    Pracownik

    Co tam słychać w polu?
    ReviewUserIcon
    Mirek

    22.03.2022 17:55

    Pracownik

    Witam. Czy w firmie Wielton są wewnętrzne rekrutacje?
    Company logo
    WIELTON S.A.

    23.03.2022 15:42

    Pracodawca

    , uruchomienie rekrutacji wewnętrznej jest często naszym pierwszym krokiem, gdy poszukujemy pracowników na stanowiska inżynierskie, specjalistyczne czy nawet managerskie. Chętnie dajemy szansę osobom, które już u nas pracują, by mogły rozwinąć swój potencjał wewnątrz organizacji. Informacje o prowadzonych wewnętrznie rekrutacjach regularnie trafiają do naszych pracowników drogą elektroniczną oraz tradycyjną, poprzez ogłoszenia na tablicach informacyjnych.
    ReviewUserIcon
    Kaczorakąpielplusk

    04.04.2022 19:30

    Pracownik

    ...I mamy kwiecień...słuchamy więc o podwyżkach...tak jak obiecano...jak chcecie nas zatrzymać?...udawaniem że ciężkie czasy dla firmy?wojną?covidem?zamieniamy się w słuch...
    ReviewUserIcon
    Widmo

    01.04.2022 22:18

    Pracownik

    Mam pytania 1. Czy pracodawca może tak dysponować naszym urlopem i z dnia na dzień nam oznajmiać taką informację? 2. Czy biura także będą na urlopach czy oni będą mieli dużo pracy akurat w te dni i będą w pracy? 3. Ile i kiedy takie dni przewidujecie w najbliższy czasie? HR proszę o odpowiedź na pewno interesuje to większość pracowników przynajmniej na produkcji. Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Wesoły

    29.03.2022 13:11

    Pracownik

    Witam Czy wiadomo coś na temat postojowego w okresie wakacyjnym od i do kiedy ??
    ReviewUserIcon
    Motek

    26.03.2022 20:08

    Pracownik

    Wielton ma wszędzie władze ,nawet na tej stronie . Komentarze które ukazują prawdę zostają usunięte zaraz na starcie bo prawda kole w oczy .
    ReviewUserIcon
    Wesoły

    06.03.2022 17:32

    Pracownik

    Współczuję tym ludziom to jest wielka tragedia Ale czy możecie podać w liczbach Ilu wyjechało??
    ReviewUserIcon
    Bravo

    12.03.2022 14:53

    Pracownik

    Co za różnica ilu wyjechało już za nimi tęsknisz?
    ReviewUserIcon
    Teges

    21.03.2022 09:30

    Pracownik

    Reszta to patrioci internetowi????
    ReviewUserIcon
    Alien

    03.03.2022 17:57

    Pracownik

    Ciekawy jestem czy wielton jako największy pracodawca w regionie da jakieś dary od siebie, czy tylko będzie mobilizował pracowników. Informuję, że w naszych społecznościach,też organizujemy zbiórki i nikt nie musi nas do tego zachęcać.
    ReviewUserIcon
    Alien

    15.03.2022 08:21

    Pracownik

    Po wypłacie wiem skąd ta szczodrość
    ReviewUserIcon
    Teges

    21.03.2022 09:29

    Pracownik

    Sama prawda a o dniu kobiet nie wspomnę
    ReviewUserIcon
    Ludczak

    17.03.2022 21:01

    Inne

    Nadgodziny w sobotę a odbiór dnia wolnego Należy pamiętać, że cały dzień wolny przysługuje bez względu na to, ile pracownik przepracował godzin w wolną od pracy sobotę. Jeśli wykonywał on pracę np. przez 3 godziny, ma prawo do całego dodatkowego dnia wolnego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.03.2022 22:05

    Pracownik

    u mnie chłopaki robią za prestiż i nie narzekają tak jak wy bidoki z produkcji
    ReviewUserIcon
    u ku ku

    19.03.2022 12:53

    Pracownik

    I tak jesteście w świetnej sytuacji. Gdybyście byli kobietami, zostalibyście zwolnieni i zastąpieni inną nacją. Zapewniam.

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.