opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.03.2022 21:16

    Pracownik

    Pytanie do pracodawcy. Skoro, praca w sobotę jest już nie płatna,to ile dni wolnych ,mamy do odbioru za wykonywanie pracy w tym dniu...?? Pytam, ponieważ różne wersje słychać na zakładzie.
    ReviewUserIcon
    Jaki

    19.03.2022 05:30

    Pracownik

    Kodeks pracy sobie sprawdź,wielton sobie może tworzyć iluzje wewnętrznym regulaminem ale to kodeks pracy jest najważniejszy.2 dni do odbioru
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.03.2022 15:59

    Pracownik

    Jakie marne podwyżki były w tamtym roku ale chociaż na odczepne coś tam było,w tym roku jednak na minimalna podwyżkę brakuję pieniędzy.W mojej opinii nowy zarząd radzi sobie bardzo słabo w porównaniu do ubiegłych lat.Niestety nie tędy droga już widzę jak w najbliższym czasie będą kolejne wypowiedzenia umów o pracę.Pracuje w tym zakładzie już parę ładnych lat i z przykrością doszedłem do wniosku że nie ma już co tutaj szukać,jeśli tylko nadarzy się okazja zmienić pracę nie będę długo się zastanawiał
    ReviewUserIcon
    TheTogira

    14.03.2022 23:11

    Pracownik

    To już lepiej zanoś teraz wypowiedzenie bo nie będą chcieli cię tak od razu wypuścić xD
    ReviewUserIcon
    Skąd

    15.03.2022 20:17

    Pracownik

    Masz rację, od razu go nie puszczą bo dobry z niego spawacz.
    ReviewUserIcon
    Stary

    09.03.2022 08:50

    Pracownik

    Czy z sytuacją w Ukrainie i zamknięciem montowni w Rosji, nie wysyłanie produktów na rynki wschodnie, czy wiąże się to ze zwolnieniami w Wieltonie
    ReviewUserIcon
    Znam

    09.03.2022 20:55

    Kandydat

    Kto chce tutaj pracować?
    ReviewUserIcon
    Nie znam

    12.03.2022 20:14

    Pracownik

    Ja tu pracuje 4 brygadówka, w weekendy pozamykane wc tylko na kartę, w innej toalecie awaria Gdzie się załatwiać?
    ReviewUserIcon
    Dama

    07.03.2022 09:19

    Kandydat

    Czy w firmie jest praca dla kobiet na produkcji w systemie 2zmianowym?
    ReviewUserIcon
    Lokalny

    10.03.2022 18:08

    Pracownik

    Skoro dział HR nie chce odpowiedzieć to ja odpowiem. NIE MA PRACY NA PRODUKCJI W SYSTEMIE DWUZMIANOWYM
    ReviewUserIcon
    M. Tasior R&D

    12.03.2022 11:12

    Pracownik

    Na drugą zmianę możesz przyjść do mnie. Mam fajne "ruchome" biurko.
    ReviewUserIcon
    Gość

    10.03.2022 11:31

    Kandydat

    Witam , chciałbym zapytać czy lakiernia pracuję na zmiany i czy w ogóle warto aplikować?
    Company logo
    WIELTON S.A.

    10.03.2022 15:15

    Pracodawca

    , w razie zainteresowania pracą w obszarze lakierni, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na wskazany adres mailowy w ogłoszeniu. Praca na lakierni zorganizowana jest w trybie zmianowym, a kwestie wynagrodzenia, czy warunków pracy, omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej indywidualnie z każdym kandydatem. W przypadku chęci zadawania pytań, możliwy jest również kontakt telefoniczny z działem HR: (43) 843 45 10 wew. 433, 438. Przypominamy też, że ogłoszenia z ofertami pracy publikujemy na portalu http://www.wspolnykierunek.pl/, na https://www.pracuj.pl/, https://www.olx.pl/praca/ oraz w lokalnej prasie.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    08.03.2022 14:54

    Kandydat

    Słyszałem że będą podwyżki, czy to prawda?
    ReviewUserIcon
    Franek

    08.03.2022 21:00

    Pracownik

    Tak to prawda. Będą podwyżki normy
    ReviewUserIcon
    Józek

    09.03.2022 19:08

    Pracownik

    Co z tych podwyżek jak premie poleciały ostro w dół mimo wyrobienia normy...
    ReviewUserIcon
    Stary

    28.02.2022 04:26

    Były pracownik

    Jest afera Żelazo ewentualnie Stal
    ReviewUserIcon
    Tom

    09.03.2022 09:05

    Były pracownik

    Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze Przecież ktoś to kontroluje Od dyr.kier.sz.och.
    ReviewUserIcon
    Wesoły

    03.03.2022 17:41

    Pracownik

    Mam pytanie Ilu Ukraińców wyjechało z Wieltonu
    Company logo
    WIELTON S.A.

    04.03.2022 16:51

    Pracodawca

    , część naszych pracowników pochodzących z Ukrainy, chcąc wrócić do kraju i czynnie wspierać swoich bliskich, podjęło trudną i odważną decyzję o opuszczeniu Wielunia i powrót do ojczyzny. Przyjęliśmy to ze zrozumieniem. Ten trudny czas niesie za sobą wiele wyzwań dla nas wszystkich, dlatego powinniśmy odnosić się do siebie z szacunkiem oraz życzliwością.
    ReviewUserIcon
    Wesoły

    06.03.2022 17:34

    Pracownik

    Współczuję im wszystkim Ale czy możecie podać liczbę
    ReviewUserIcon
    Franek

    03.03.2022 17:55

    Pracownik

    Ostatnio na zakładzie coraz bardziej modne niebieskie kamizelki, Kilku wydajnych spawaczy przebranżowiło się i chodzą cały dzień ,szukają czegoś na magazynie, zamiast spawać. Chore to, ale jeśli ktoś na to wyraził zgodę to niech tak będzie..
    ReviewUserIcon
    Ciekaw

    01.03.2022 17:53

    Pracownik

    HR i co ze spotkaniem odnośnie podwyżek jeszcze w tym miesiącu a tu już marzec. Cisza
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.01.2022 19:31

    Pracownik

    Czy w najbliższym czasie są przewidziane jakieś podwyżki płacy?Mam nadzieję że nie będą przedłużane w czasie tak jak to działo się w tamtym roku.
    ReviewUserIcon
    Dym

    26.02.2022 08:51

    Pracownik

    Bo jedyne co potrafi to klepać w klawiaturę i ciągle narzekać jak to typowy bałer z okolic. Zarząd dobrze wie kto i o jakiej mentalności tam pracuje wiec może ich sobie urabiać jak chce.
    ReviewUserIcon
    srandemia

    27.02.2022 20:57

    Pracownik

    Tylko tyle umiesz odpowiedzieć ? To nie są lata 90 , że się tak pracownikowi odpowiada ,,niepodoba ci się to...,, Każdy pracownik ma swoje prawa, nie jest (usunięte przez administratora) musi walczyć o swoje bo pracuje legalnie !
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.02.2022 08:41

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zgadzam się!

    20.02.2022 10:48

    Pracownik

    Swoim żałuje, a obcym rozdaje.
    ReviewUserIcon
    edzio

    05.02.2022 09:48

    Pracownik

    Czy system premiowy w WIELTONIE jest dla wszystkich pracowników czy tylko dla wybranej grupy pracowników?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.02.2022 14:26

    Pracownik

    załóż własną firmę i pokaż na co cię stać
    ReviewUserIcon
    Putin

    20.02.2022 01:00

    Pracownik

    Yyy co się dzieje na rynku? Chyba,ze piszesz o rynku Wielińskim to masz rację robi się niejszy i nie ma sensu otwierać straganu. A wracaja do tematu to rozejrzy się i zobacz ile jest ofert pracy.
    ReviewUserIcon
    Ryś

    11.02.2022 14:20

    Pracownik

    Chwila spokoju i znowu 4 zmiany na w7 chcą wprowadzić . Teraz nie ma roboty a co dopiero później ????
    ReviewUserIcon
    Wilk

    12.02.2022 10:01

    Pracownik

    Na ocynku też niema roboty i musimy się męczyć na 4 brygadówce
    ReviewUserIcon
    Ryś

    14.02.2022 15:04

    Pracownik

    To jest jakaś kpina ,ale co się dziwić ,ludzie w weekend nie chcą pracować to teraz ich zmusza . To jest (usunięte przez administratora) ale Polski .
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.02.2022 11:12

    Pracownik

    Walcie do Wieltonu żaden zakład tyle ci nieda co tutaj kadry obiecują ; dojazdy, obiady ,gumowce na parking,i 4 brygadówke za 8 stów oszywiście brytto
    ReviewUserIcon
    Teo

    08.01.2022 19:31

    Kandydat

    Czy spawacz TIG aluminium z ponad 10 letnim doświadczeniem poza granicami Polski znajdzie pracę w Witelonie?
    ReviewUserIcon
    BBN

    03.02.2022 20:24

    Inne

    Ty, Władimir, co ty bredzisz, i wyłącz tego caps locka bo aż oczy bolą od czytania
    ReviewUserIcon
    Nick

    11.02.2022 10:03

    Pracownik

    No ,ale pomijając fakt,że napisane z dużych liter to ma rację, co z tego że spawał w DE oni są jacyś lepsi bo uciekł do Niemiec spawać nie rozumiem tego ,nie ważne w którym kraju,wszystko zależy od firmy co I gdzie . Masz prosty przykład spawanie w wieltonoe,a w zugilu, gdzie u nas inaczej wygląda spawanie w porównaniu niż w zugil-u. W de może spawać ploty max 2cm spawu ,no ale on pracuje w de to spawacz najlepszy
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.02.2022 07:52

    Pracownik

    Premia jest tylko dla wybranych ponieważ od 3 lat nieoczymujemy żadnej premi mimo tego że jest wpisana na umowie
    ReviewUserIcon
    Zdzisek

    07.02.2022 22:50

    Pracownik

    Fajnie że nie jestem sam
    ReviewUserIcon
    ANONIM

    13.01.2022 11:10

    Pracownik

    TAK WIELKA FIRMA A PARKINGU NIE POTRAFIĄ ZROBIĆ. śMIECH NA SALI
    Company logo
    WIELTON S.A.

    18.01.2022 09:06

    Pracodawca

    , jesteśmy w trakcie realizacji wielu projektów remontowo-budowlanych, które poprawiają komfort naszej pracy (m.in. oddane w ubiegłym roku do użytku szatnie, stołówka czy pomieszczenia sanitarne). Obecnie trwają prace remontowe w budynku przy ul. Fabrycznej 8. Planujemy również kolejne działania inwestycyjne, uwzględniające m.in. rozbudowę parkingu, aby zapewnić większy komfort zmotoryzowanym pracownikom.
    ReviewUserIcon
    AnnaDoZbieraniaMurzynówPoWsi

    26.01.2022 20:06

    Pracownik

    Jesteś tu nowy...jesteśmy w Polsce...taki kraj obok Niemiec
    ReviewUserIcon
    Braki

    26.01.2022 10:18

    Pracownik

    Na prefabrykacji ciągle braki, za co się nie weźmiesz to niema, a gdy się doczekasz materiału , to się okazuje że to nie ta strona co na rysunku i tak w koło. Po co te cztery brygady, ktoś tutaj udaje że jest wszystko OK i że ta 4- brygadówka się sprawdza , nic bardziej mylnego.
    ReviewUserIcon
    Radosny

    19.01.2022 18:34

    Pracownik

    Nie wiem co Wy chcecie od tej firmy. Płacą na czas, nikt cie nie ściga, nikt się nie spina. Jak chcesz to 8h możesz się obijać i nikt tego nie zauważy. Widzieliście tych gości z jakości albo optymalizacji? Widziałeś kiedyś pot na ich czole bo ja nie - pokręcą się, zrobią trochę szumu i znów znikają i ich nie widać. To jest życie - jeszcze nie widziałem skarg z tych działów więc jest ok ;)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branża główna: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Xxx

    16.01.2022 19:53

    Kandydat

    Witam pracuje ktoś w langendorf Jak wyglądają tam zarobki i praca. ?
    ReviewUserIcon
    spawacz

    17.01.2022 17:57

    Pracownik

    40 złotych do reki za godzine. w wieltonie 35 miałem.
    ReviewUserIcon
    Janek

    18.01.2022 20:16

    Pracownik

    Ja wieltonie mam 52 zł na lape
    ReviewUserIcon
    Radek

    13.01.2022 11:06

    Kandydat

    Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor w Wiluniu na stanowisku konstruktor, 2 lata doświadczenia przy projektowaniu naczep + iwe.?
    ReviewUserIcon
    on

    14.01.2022 00:31

    Pracownik

    ok. 3 tys. na rękę
    ReviewUserIcon
    pytanie o warunki

    22.12.2021 09:04

    Kandydat

    Witam wszystkich , widzialem ogloszenie do Wieltona na stanowisko konstruktora . Moglby ktos napisac jak wyglada u Was sytuacja ? Poukladane jest wszyscy czy raczej chaos , zadania sensownie porozdzielane czy roboty masa i nie mozna sie nawet zastanowic ? Sa nadgodziny czy raczej nie ? Generalnie warto wysylac cv ?
    ReviewUserIcon
    Też tu byłem

    07.01.2022 11:29

    Pracownik

    Obiecają ci złote góry, premie 10%, podwyżki w przeciągu roku. Później się obudzisz.
    Company logo
    WIELTON S.A.

    12.01.2022 12:58

    Pracodawca

    , dziękujemy za zainteresowanie pracą w Wieltonie. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko konstruktora w Wieluniu, Wrocławiu i Gliwicach . W razie chęci udziału w rekrutacji, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na wskazany adres mailowy. Ogłoszenia z ofertami pracy publikujemy na portalu http://www.wspolnykierunek.pl/, na https://www.pracuj.pl/, https://www.olx.pl/praca/ oraz w lokalnej prasie. Kwestie wynagrodzenia, czy warunków pracy na danym stanowisku, omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej indywidualnie z każdym kandydatem.
    ReviewUserIcon
    Mimo

    03.01.2022 08:17

    Kandydat

    Cześć, jak wygląda praca i płaca spawacza? Jakie warunki pracy itp?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.01.2022 10:52

    Pracownik

    Czy ,nasz pracodawca ma zamiar docenić pracowników z wieloletnim stażem i płacić tak zwaną wysługę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.01.2022 17:30

    Pracownik

    Pracodawca Wielton jak trzeba konkretnie TAK lub NIE wypowiedzieć się w temacie ,już tradycyjnie jak struś , chowa głowę w piach. Ot ,taki to pracodawca.. heeeheee
    ReviewUserIcon
    Byly

    07.01.2022 17:50

    Były pracownik

    Ale z Wami pogrywają. Wasz sąsiad Korona,płaci premie świąteczne. Stażowe,a tu średniowiecze. 1 firma w Polsce.. Baaaahaaa
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.01.2022 15:58

    Były pracownik

    Korona w porównaniu do Wieltonie to LUX firma... Taka jest prawda .
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.01.2022 21:45

    Pracownik

    tu się pracuje dla PRESTIŻU, a nie dla pieniędzy !
    ReviewUserIcon
    Incognito

    13.12.2021 23:57

    Pracownik

    Co rusz przechwalanie się wynikami kwartalnym,jakich to oni nie mają zysków a jak dać pracownikom przyzwoity bon świąteczny to zrobili z siebie pośmiewisko na całą okolicę.Jak wam mało pieniędzy to wam oddamy te 150 PLN tylko napiszcie gdzie wam to zanieść.....
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.01.2022 19:37

    Pracownik

    Tak można wpłacać do kasy na Baranowskiego i głupio ci?
    ReviewUserIcon
    Rodo

    05.01.2022 06:21

    Pracownik

    Głupio to powinno być tobie że wypisujesz takie głupoty.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.12.2021 03:38

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    A co tam

    28.12.2021 10:27

    Pracownik

    To dlaczego tu jeszcze jesteś???!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik..

    30.12.2021 14:48

    Pracownik

    Dlaczego tu jestem..?? Już odpowiadam. Mam blisko i staram się aby pracować minimalnym nakładem sił. Zero jakiś spinek 8 godzinek i bajoooo. Większość tak robi. Zero sentymentów względem takiej firmy.. Pozdrawiam.. Luz heee
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    23.12.2021 23:39

    Pracownik

    Wielton S.A. proste pytanie,miesięcznie zabieracie 130-150zl nie wiem co do złotówki ile,ale ustalmy 130zl × 12 to nam daje 1560zl gdzie są te pieniądze? Z tego co zauważyłem pracownicy fizycznie nic z tego nie maja,ale za to wyżej i wyżej już tak. Dostane odpowiedź czy znów cisza na nie wygodne pytania. Cały wielun i w promieniu 20km się śmieją z paczek waszych jak to mówią,"TAK SIE CHWALA ILE ZAROBILA FIRMA,ALE OSOB CO NA TO PRACUJA MAJA GDZIES" i prawdę w 100% mowia. Przyjdzie wiosna ogłoszenie do RZW bedzie lecieć, że firma dba o pracoenikow na święta pieniądze dawaj,paczki, a znajoc życie to zabrane z premi.
    ReviewUserIcon
    Jaśniejpanie

    24.12.2021 20:11

    Pracownik

    Wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne, pikniki, paczki dla dzieci, inne Dkaczego nie pytasz w księgowości?
    ReviewUserIcon
    Alien

    22.12.2021 21:03

    Były pracownik

    Jak czytam te wasze komentarze, to widzę , że trzymacie poziom tak samo jak wasza firma.
    ReviewUserIcon
    Terminator

    21.12.2021 11:36

    Pracownik

    Szanowni Koledzy i Koleżanki. Myślę, że nie ma najmniejszego sensu wylewać tutaj żalów ponieważ nic Wam to nie da. Osobiście uważam że szkoda czasu sobie tym głowę zawracać, bo co z tego że będziecie pisać tutaj, że Wielton to czy tamto jak i tak nic tym nie osiągniecie. Po prostu należy robić te swoje marne 8 godzin i nic więcej. Oczywiście nie zasuwać ponad plan, bo czym więcej robicie tym mniej Wam za to za płacą. Co byście nie zrobili i ile byście nie zrobili to i tak zawsze będzie dla kierowników i prezesów będzie mało a wschodnia brać zawsze będzie od Was lepsza pod każdym względem. Więc po co tu się starać?. Dla mnie nie ma najmniejszego sensu ponieważ i tak nikt tego nie doceni ani finansowo ani dobrym słowem. Robić te 60-70 normy i tle w tym temacie. Także zastanówcie się i przestańcie wylewać tutaj swoje żale. Firmę gorzej zaboli wasze milczenie i ignorancja niż te Wasze gorzkie żale. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku... .
    ReviewUserIcon
    Putin

    21.12.2021 18:50

    Pracownik

    Szcerze masz tutaj racje. Pozdrawiam Wesloych dla wszystkich.
    ReviewUserIcon
    Szanuj się sam

    22.12.2021 10:50

    Pracownik

    Bardzo mądre przemyślenia. Szkoda, że zostaną bez odzewu. W tej firmie, zresztą pewnie w innych też, panuje dzisiaj trend wchodzenia w cztery litery bez pomady. W odwecie, szefostwo oddaje im kopniaka w owe cztery litery. KARIERA FRAJERA ????
    ReviewUserIcon
    TheTogira

    14.12.2021 11:06

    Pracownik

    Jak tam wasze przygotowania do świąt? Bardzo chce podziękować szanownemu Wielbłądowi za tak zacną premię świąteczną. Mam nadzieje że paczki w tym roku będą równie obfite ;)
    ReviewUserIcon
    Terminator

    18.12.2021 23:38

    Pracownik

    Hmm może i pamiętacie o Waszych pracownikach ale nie o wszystkich ponieważ są tacy, którzy nie dostali jeszcze od Was przed świętami ani grosza. Ponadto tak szczerze mówiąc te Wasze świadczenia świąteczne w wysokości 100 - 200 zł są warte tyle co zeszłoroczny śnieg, bo co można sobie za tą kwotę kupić?. Raczej nic... .Wielton taka światowa firma wymaga od swoich pracowników 100% wydajności i ma bardzo duże wymagania a na same Święta Bożego Narodzenia swoim pracownikom produkcji daje same ochłapy. Wstyd... .
    ReviewUserIcon
    Paczki

    21.12.2021 08:57

    Pracownik

    Dzieci do 13 lat dostają paczki a nie do 11.
    ReviewUserIcon
    Putin

    20.12.2021 22:14

    Pracownik

    @wielton S.A. z czego ten pasztet jest ,zadnej informacji o nim nie i nie wiem czy moge go zjesc,dac psu i rzucic w kosz,a ta galozke jak wsadze to rozumiem,ze urosnie mi sona tak? Ogolnie paczki fajny pomysl,ale brakowalo jeszcze maku bo moglibyscie sie chwalic ze pracownikom daliscie fige z makiem.
    ReviewUserIcon
    Sosna

    21.12.2021 08:14

    Pracownik

    Może i paczki nie były wypasione, ale miej świadomość, że to co było w paczce nie wyprodukowal Wielton ,więc jeśli masz obawy o pasztet, nie wyrzucaj lepiej oddaj potrzebującej osobie i miej szacunek do pożywienia.. Jak dla mnie bardzo smaczny Radosnych Świąt
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.12.2021 19:41

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robol

    19.12.2021 12:33

    Pracownik

    litra niech jeszcze dorzuci
    ReviewUserIcon
    Terminator

    11.12.2021 22:43

    Pracownik

    Czy ktoś z kierownictwa może mi odpowiedzieć jak to naprawdę jest, że na wszystkich stanowiskach zwykli pracownicy są zobowiązani do noszenia maseczek na twarzy ponieważ teraz panuje (usunięte przez administratora) A więc jak to jest możliwe że pracownicy biurowi są zwolnieni z tego obowiązku. Nie tylko na W-1 ale i także na i na innych działach również w kadrach. Czyżby w całym zakładzie Wielton tylko po halach rozprzestrzeniał się korona wirus z prędkością światła i na wysokości lamperii. Oczywiście jakimś to cudem korona wirus pomija biura na poszczególnych działach. Tam nie ma zagrożenia aby się zarazić (usunięte przez administratora) Osobiście uważam, że to jest trochę nie sprawiedliwe ponieważ w dzielicie ludzi na równych i równiejszych. Jeżeli już mamy taki przepis w formie ustawy to powinien dotyczyć wszystkich pracowników zakładu Wielton bez wyjątku także pracowników biurowych i w biurach też powinien obowiązywać nakaz noszenia maseczki. Podobno słyszałem, że kilka osób pracujących na hali dostało naganę lub straciło premię za brak lub za nie noszenie maseczki na stanowisku pracy. To nie jest w porządku. A jak ludzie mają pracować ze tymi szmatami na twarzy przecież nie da się przez to normalnie oddychać. Jeżeli ktoś z kierownictwa jest taki mądry i twierdzi inaczej, że w maseczce chirurgicznej można normalnie fizycznie pracować do bardzo serdecznie zapraszam na W-1 lub na W-2 lub jaki kol wiek inny dział to zobaczymy jak długo pociągnie pracując przez 8 godzin z maską na twarzy Mam tu na myśli pełne zasłonięcie ust i nosa. Co do wypłat to muszę przyznać wszystkim pracownikom racje. Kadra kierownicza wymaga od nas 100% wydajności a w zamian co dostajemy marne 3400 zł. i jak tu się starać. Myślę, że nie warto bo zawsze znajdzie się jakiś pretekst ze strony kierownictwa aby obciąć pracownikom premie. Krótko mówiąc szkoda słów… . Po za tym Wielton ponoć taka bardzo znana i światowa przede wszystkim poważna firma. Tu się wszystkim chwali zwiększeniem produkcji a oczywiście zwykły pracownik jest na ostatnim miejscu. A mimo to wasze akcje w ostatnim czasie bardzo drastycznie spadły. Obecna cena akcji firmy Wielton wynosi 9,75 zł za sztukę i nigdy w ciągu 5 lat nie kosztowała więcej niż 18,00 zł. Ciekawe dlaczego?. Nie ma co się (usunięte przez administratora) że gdyby nie zagraniczni pracownicy to w waszej firmie nie byłoby komu pracować. Ponieważ każdy szanujący się fachowiec zna swoją wartość. Bez urazy… .
    ReviewUserIcon
    Inżynier

    16.12.2021 18:15

    Pracownik

    Przecież wszyscy chodzą bez maseczek i nikt tego nie kontroluje to po co takie bzdury wypisujecie.
    ReviewUserIcon
    Terminator

    18.12.2021 23:54

    Pracownik

    Wszystkich z wyjątkiem pracowników biurowych. Super tam wirusa nie ma. Cholera nie wiedziałem....
    ReviewUserIcon
    135/136

    18.12.2021 22:49

    Pracownik

    Jakie stawki dla spawaczy? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.12.2021 12:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rrrrrrr

    17.12.2021 19:05

    Pracownik

    żeby cię o zniesławienie nie podali, IP do policji
    ReviewUserIcon
    Pracownik..

    18.12.2021 15:40

    Pracownik

    Z jakiego powodu..?? W-I-E-L-T-O-N pisany w taki sposób,to zupełnie co innego jak pisane razem.. Jednemu psu Burek.. Myśl trochę..
    ReviewUserIcon
    Putin

    04.12.2021 18:13

    Pracownik

    Wielton S.A szybkie pytanie i czeka na rozadna odpowiedź,a nie na unikanie,więc tak jeśli zarabiam z nadgodzinami 4-4.5tys.zl netto to bon jaki otrzymam od Was to 150zł tak? Bo ostatecznie przekraczam 6tys.zl brutto czy się mylę i złe zrozumiałem wasza tabelkę bo szczerze jeśli chce dać ludzia którzy tyrają na dla was 150zl to obiecuje wam,że te pieniążki wrócą do Was mnie na święta stać, ale za taką bonus to ja dziękuję. Jak dla mnie i dla większość ludzi to wstyd i hańba,zresztą najgorsze zakłady dają więcej ludzi na święta bo nawet i 1tys.zl aaa zapomniałem wam chodzi o social media ,żeby to opisać jacy wy jesteście super i ludzia dajecie taka furę kasy. Zresztą czego można się po Was spodziewać, jak na 25levie firmy zwykłym pracowników nic nie potraficie dać. (usunięte przez administratora) i tyle zero wstydu bo dziś 150zl jest warte tyle co nic no ale dlaczego prezesi nie pochwała się premiami dyrektorzy jakas tajnica? A ludzia którzy ciężko pravuja jakieś ochłapy. Wstyd i jeszcze raz wstyd. Inne firmy w tamtym roku się śmiały z waszego dobrodziejstw,no ale w tym to już poszliście po całości
    ReviewUserIcon
    Terminator

    12.12.2021 18:00

    Pracownik

    Bo taka jest prawda.
    ReviewUserIcon
    Spawacz

    16.12.2021 21:38

    Były pracownik

    Pensji ci nie dają na pensje pracujesz zgodnie z umową , więc takie tłumaczenie że dużo zarabiasz to masz mniejszy bonus lub nie masz go wcale to żadne tłumaczenie
    ReviewUserIcon
    Cosiek

    13.12.2021 17:33

    Były pracownik

    Matko bosko toż to święta dzięki wieltonowi będą na wypasie..... 150 zł.... wstydu to wy za grosz nie macie .... tyrać cały rok dla waszych zysków a pracownika docenić nawet na koniec roku nie potraficie. Jaka motywacja taka praca .... tak prawdę mówiąc to bez nas nie istniejecie , bez pracowników fizycznych.... dziękuję za docenienie moich starań.... nowy rok zacznę w nowej pracy ....dość tyrania dla ludzi bez sumienia i wstydu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik..

    15.12.2021 20:13

    Pracownik

    Ja kończę przygodę w lutym. Teraz posiedzę na L4 , porem urlopik A zapomniałem,jeszcze przyjdę do pracy,ale pracować nie zamierzam.. bajbajj..Heeee
    ReviewUserIcon
    Beduin

    15.12.2021 22:55

    Pracownik

    Poprawka z poprawki. ... Nie wszyscy pracownicy produkcji dostali... Ale z tego co widzę nie ma sensu się upominać . . Niech sobie karpia za to kupią ..Wstyd.....
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.12.2021 12:03

    Pracownik

    Bony świąteczne bardzooo niskie jak na firmę z tak ugruntowaną pozycja na rynku
    ReviewUserIcon
    TheTogira

    24.11.2021 18:09

    Pracownik

    Jak to jest z noszeniem Masek na twarzy w trakcie pracy? Czy to prawda że na swoich stanowiskach mamy je mieć założone cały czas czy mamy je zakładać jak musimy gdzieś iść itd?
    ReviewUserIcon
    Termimator

    13.12.2021 13:30

    Pracownik

    Odpowiednio monitorujecie sytuacje nawet na tym forum usuwajac nie wygodne ala Was wpisy. Prawda w oczka kole. Brawo Wielton i oby tak dalej... .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.12.2021 21:21

    Pracownik

    Tutaj nikt uczciwe nie pracuję... Heeeee

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.