opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WIELTON

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 1442 ocen
Opinie(3988)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3988)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Firma w liczbach
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt
  • .
  • Social media

O nas

Dołącz do nas

Firma w liczbach

Produkty

Kontakt

Social media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Opole
  • Kalisz
  • Częstochowa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radomsko
  • Bełchatów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wieluń
  • Gaszyn
  • Widoradz
  • Żródła
  • Urbanice
  • Kolonia Raczyn
  • Turów
  • Bieniądzice
  • Rychłowice
  • Opojowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wieluń
  4. /
  5. Opinie o WIELTON S.A.

Opinie

Opinie o WIELTON Wieluń

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 28

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WIELTON S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pora odejść

    07.12.2025 07:32

    Pracownik

    Pracuje w tej firmie 15 lat i pora odejść bo to już nie ma sensu tylko szkoda że tak późno to do mnie dotarło. Jeśli ktoś myśli o podjęciu pracy w tym zakładzie to naprawdę odradzam!!! nie warto!
    ReviewUserIcon
    Lol

    07.12.2025 20:59

    Pracownik

    Gratuluję dobrej decyzji.!! Uwierz nie będziesz żałować..!! Znam kilka osób,które tu pracowały i się zwolniły, żaden z nich nie żałuję, że stąd odszedł a o tym zakładzie nawet nie wspomnę.. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    Biuro

    07.12.2025 14:29

    Pracownik

    Zarobki 400zl więcej niż najniższa krajowa fatalne zarządzanie fatalna kadra kierownicza chaos jeden wielki chaos. Firma ma PR nadmuchany w rzeczywistości dramat - omijać szerokim łukiem
    ReviewUserIcon
    Hirek

    05.12.2025 09:18

    Pracownik

    Nie polecam pracy na dziale W1 tutaj jest ciągły problem urlopami. Dostać dzień wolnego to wielka łaska.
    #PracownikFizyczny
    ReviewUserIcon
    Lol

    06.12.2025 17:48

    Były pracownik

    A ja nie polecam ,żadnej pracy w tym zakladzie. Pracowałem,jakiś czas,zrozumiałem ,że to wszystko nie ma sensu i się zwolnilem. Żal mi ludzi, którzy tam pracują. Ale z tego co widziałem ,to są wyluzowani i zero spinki.. Mają,fajne przewodnie hasło. (usunięte przez administratora) na to mam..heeee Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik2137

    04.12.2025 12:24

    Pracownik

    Pytanie do władz; Co z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych? Dostajecie niemałe pieniądze z tego tytułu i chyba nam pracownikom należą się chociażby bony świąteczne... To żałosne że omijacie ten temat. Ale spotkanie z powodu nieposegregowanych śmieci musiało się odbyć żeby dać opr. No żałosne...
    #PracownikProdukcji
    ReviewUserIcon
    Zelu

    05.12.2025 20:29

    Pracownik

    Z tego co tu piszecie to tylko dofinansowania do obiadów się zgadzają (nawet na tym jesteśmy oszukiwani),bo cała reszta nie należy się chyba pracownikom produkcyjnym tylko biurowym . Po tym wyjaśnieniu i tak nie zmienia to zdania o zarządzie i chamskim dziale HR .... W PRODUKCJI SIŁA
    ReviewUserIcon
    Pracownik2137

    06.12.2025 12:43

    Pracownik

    Przełożony nic na ten temat nie wie. Strasznie słabo. Jako wieloletni pracownik czuję się niedoceniony. Już kolejny rok. Trzeba (usunięte przez administratora) może kiedyś docenią 🤣. Wesołych świąt mimo wszystko:)
    ReviewUserIcon
    Robol2115

    04.12.2025 17:00

    Pracownik

    Dlaczego sąsiednie fimy potrafią dać pracownikom i premie i paczki a szanowny Wielton unika tematu i kolejny rok jesteśmy olewani? Ale jak trzeba zapier... to jest dobrze i są mili... Co z funduszem świadczeń socjalnych? Gdzie idą nasze pieniądze? Może szanowne władze wieltonu w końcu znajdą chwilę i wypuszczą wodę z ust bo już dawno jej nabrali i zawzięcie milczą w tym temacie...
    Company logo
    WIELTON S.A.

    05.12.2025 11:33

    Pracodawca

    Widzimy, że temat Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) budzi duże zainteresowanie, zatem chętnie wyjaśnimy tę kwestię. ZFŚS to środki, które pracodawca – zgodnie z prawem – odkłada z własnych nakładów finansowych. Jako pracownicy nie dokładamy do tego funduszu i nic nie jest potrącane z naszych wynagrodzeń na ten cel. Zgodnie z Ustawą o ZFŚS, środki mogą zostać przeznaczone na działalność socjalną na rzecz pracowników, ich rodzin czy społeczności, taką jak m.in. zapomogi, dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci, posiłków w pracowniczej stołówce czy wsparcie pracowników z niepełnosprawnościami. Dokładnie w taki sposób są wykorzystywane w naszej organizacji. W kwestii świadczeń świątecznych zachęcamy do kontaktu z przełożonymi, którzy udzielą wszystkich informacji na ten temat.
    ReviewUserIcon
    Lol

    05.12.2025 21:12

    Pracownik

    No pięknie,że ZFŚS tak wspomaganie dzieci,pracowników z grupa ,obiady itp. Tylko ,co z pracownikami , którzy nie ,mają grupy, posiadają dzieci ,nie jedzą obiadów itp.. Druga sprawa,dofinansowanie do obiadówod od kilku lat ,jest takie samo , a same obiady podrożały o 20-30%.. Kolejna sprawa ,wychodzi na to,że pracownicy z grupą mają większe przywileje jak pracownik zdrowy a wydajność pracownika schorowanego ,jest dużo mniejsza jak zdrowego ,to chyba zrozumiałe.. To , trzeba jasno powiedzieć ,że preferujecie pracowników z grupą inwalidzką lub zróbcie zakład pracy chronionej... Brak słów na to jak postępujecie..!! Jak możecie ,ludzia i ich rodziną ,pisać takie wzdury i spojrzeć w twarz..??? Brak słów na to ,jak postępujecie. Ale z drugiej strony wiadomo, jaka jest opinia o Wieltonie i osoby , które tam pracują ,godzą się na to , że są i będą tak traktowane.. Ale ,pycha i żądza pieniadza zgubiła już nie jedną firmę. Wstyd 1 firma w Polsce 3 w Europie.. Uważam ,że pierwsza i w PL i EU z pogardą patrząca na załogę..!! Opinie mówią wszystko..!! Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Wieloletni Pracownik

    05.12.2025 20:54

    Pracownik

    DZIĘKUJEMY W IMIENIU WSZYSTKICH PRACOWNIKOW ZA DOCENIENIE TRUDU PRACY W TYM W ZAKLADZIE W POSTACI KOLEJNYCH BONOW SWIĄTECZNYCH
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.12.2025 17:55

    Pracownik

    Wielki Wielton który uważa się za Elite w Europie mówi o świadczeniach...o 7 zł co dajecie na obiady ? Śmiech... 3 firma w Europie... Bierzcie przykład z sąsiadów... (usunięte przez administratora) Chwalicie się w Internecie o sprzedażach, zamówieniach itp. a ludzi którzy zap.... za najniższe wynagrodzenie macie gdzieś... Taka prawda... Wesołych świąt
    ReviewUserIcon
    Szukam roboty

    04.12.2025 17:03

    Kandydat

    Witam na jakie stanowiska szukacie pracowników teraz? Jestem zainteresowany pracą pilnie :)
    ReviewUserIcon
    Paka

    03.12.2025 13:25

    Inne

    Coś wiadomo o paczkach dla dzieci? Albo bonach bo żadnej konkretnej informacji nie ma a tu już grudzień
    ReviewUserIcon
    pracownik

    30.11.2025 11:45

    Pracownik

    Szanowni Państwo z działu HR, chcę zapytać kiedy można zgłaszać się po świąteczne paczki dla dzieci. Pozdrawiam M.
    ReviewUserIcon
    Emeryt

    30.11.2025 09:41

    Były pracownik

    Dopóki tą firmą nie zrozumie,że ludzie ,mali ludzie ,tacy z produkcji to grun i podstawa dobrej firmy nigdy nie będzie miała szacunku a za tym idzie sukcesu. Wyrażane opinie o tej firmie mówią wszystko,jak jest szanowana i oceniana. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.11.2025 20:21

    Pracownik

    Czy w tym roku pracownicy mogą liczyć na jakieś bony świąteczne lub paczki dla dzieci? Czy firma podtrzyma tradycje z tamtego roku i nic nie da?
    #Spawacz
    ReviewUserIcon
    E.T.

    27.11.2025 23:12

    Pracownik

    W waltrop i peterborough co roku dostają bony i paczki na święta, a w wieluniu cały czas kryzys. Dlaczego pracownikowi niemieckiemu i angielskiemu się należy, a polskiemu nie?
    ReviewUserIcon
    tomaszek

    28.11.2025 21:35

    Pracownik

    bo pracownik angielski i niemiecki używa rozumu dlatego pracując trzy razy mniej i tak jest trzy razy bardziej wydajny od pracownika polskiego który bezmyślnie lata jak kurczak bez głowy
    ReviewUserIcon
    Dawid

    28.10.2025 21:32

    Kandydat

    Witam czy firma wielton podejmuje współprace na umowie b2b jako usługi spawalnicze?
    Company logo
    WIELTON S.A.

    29.10.2025 10:24

    Pracodawca

    @Dawid, dziękujemy za pytanie! Aktualnie poszukujemy spawaczy. Wszystkie szczegóły dotyczące pracy chętnie omówimy podczas bezpośredniej rozmowy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 789-100-865. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Jjjj

    26.11.2025 22:46

    Pracownik

    Czy Ty, już jesteś w tak ciężkiej sytuacji ,że pchasz się w te sidła..?? Dopytać ludzi ,którzy pracują ,pracowali lub mieli doczynienia z tą firmą,co sadzo o niej. Szybko , pójdziesz po rozum do głowy.. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ricardo

    23.11.2025 18:33

    Pracownik

    Tak. Aby dostać się do wieltonu musisz mieć znajomości. Ale pamiętaj aby się tam utrzymać też musisz mieć znajomości. Bo inaczej po jakimś czasie możesz być zastąpionym kimś innym - znajomym kierownika, dyrektora, i innych. Po co tutaj się męczyć. Wstrętna atmosfera pracy. Donosiciel na każdym kroku i za każdym rogiem. Do tego słabe zarobki.jeski chcesz mieć spokój a pracę i dobre zarobki Idź do pracy do inne firmy - wszędzie tylko nie do wieltonu
    ReviewUserIcon
    Lol

    11.10.2025 00:00

    Pracownik

    Kiedyś Wielton kpił z pobliskich firm ,a teraz oni śmieją się z nich.. W innych firmach,pracownicy mają darmowe dojazdy do pracy a Wielton każą płacić 50zl co miesiąc. Zaraz , za zaszczyt pracy w takiej formie ,każą płacić przy wejsciu. Heee
    ReviewUserIcon
    monter

    04.11.2025 22:50

    Pracownik

    Lepiej zarabiać najniższa krajową niż wogole nie mieć pracy. Nie narzekajcie tylko bierzcie sie do roboty póki jest bo idą bardzo cięzkie czasy a w przeciagu nastepnych 3 lat stanie się gorzej niz w latach 80. za komuny. Zobaczycie.
    ReviewUserIcon
    Jjjj

    22.11.2025 21:35

    Były pracownik

    W tej firmie , ciężkie czasy dla pracowników produkcji są od 20 lat.. heee. Każdy,który stąd odszedł,powie jedno. Żałuję,że tu traciłem czas.. Taka prawda o tym molochu na glinianych nogach. Z tego co wiem,to pozostali tam,pracownicy , którzy,już na nic nie liczą a i od siebie nic poza,tym co muszą nie dają. Nowi ,to łapanka ,lub emigracji. Taka to firma ..heee Pozdrawiam Były.. Powodzenia..
    ReviewUserIcon
    menagier

    30.10.2025 21:30

    Pracownik

    Bendoł paczki dla dzieci w tym roku?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    16.11.2025 15:48

    Pracownik

    Pytanie do HR: czy jest już oficjalna decyzja w sprawie paczek dla dzieci?
    ReviewUserIcon
    spawacz

    19.11.2025 22:33

    Pracownik

    Podobno mają być ale tylko dla pracowników biurowych takie u nas słuchy chodzo
    ReviewUserIcon
    Prcownik

    10.04.2025 12:54

    Kandydat

    Czy to prawda że podwyżek nie będzie w najbliższym czasie? Może się firma do tego odnieść?
    Company logo
    WIELTON S.A.

    14.04.2025 11:41

    Pracodawca

    Rozumiemy, że kwestia podwyżek jest niezwykle istotna. Zgodnie z zapowiedziami, obecnie trwa proces oceny pracowniczej, który stanowi ważny element weryfikacji wyników, zaangażowania i rozwoju poszczególnych osób. Po jego zakończeniu zaplanowana jest rewizja wynagrodzeń – chcemy, aby decyzje w tym zakresie były jak najbardziej sprawiedliwe, przemyślane i oparte na konkretnych danych.
    ReviewUserIcon
    Ferdek

    13.11.2025 10:25

    Inne

    Ble ble jaki tam proces oceny pracowniczej. Takie bajki to dzieciom na dobranoc dzieciom opowiadać. A gdzie są podwyżki dodatku za 4 brygadówkę?. Taka sama stawka co jest teraz obowiązuje od 3-4 lat.
    ReviewUserIcon
    Ferdek

    13.11.2025 09:15

    Inne

    Tak. Może macie rację, że są ciężkie czasy, ale bez przesady. Wiem tylko jedno, że nie warto się w tej firmie aż tak mocno starać bo i tak nikt z kierownictwa tego nie doceni i nawet nie zauważy. Oni widzą tylko to co chcą widzieć szczególnie jak coś spieprzysz oj to tak wtedy widzą i nawet wytkną Ciebie palcami. Co z tego że robisz nadgodziny i Ci zapłacą jak obetną premie i wyjdziesz prawie na to samo. Należy robić swoje oczywiście nic ponad normę, nie spoufalać się z kierownictwem, bo raczej Ci nie pomogą tylko mogą Ci zaszkodzić, uważać na to co się mówi, co się robi, bo donosicieli w tej firmie nie brakuje. No i tyle w tym temacie.
    ReviewUserIcon
    Sisi

    02.09.2025 12:49

    Kandydat

    Czy ktoś wie czym zajmują się kobiety na wydziale w1 i w3 koleżanka mówiła że praca jest lekka jednak chciała bym zasięgnąć opinii innych osób
    ReviewUserIcon
    Domi

    24.08.2025 22:29

    Kandydat

    Czy jest nabór kobiet do pracy i jaka stawka wyjściowa
    Company logo
    WIELTON S.A.

    27.08.2025 13:56

    Pracodawca

    Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Wieltonie. W naszej firmie jak najbardziej zatrudniamy zarówno kobiety jak i mężczyzn. Informacje dotyczące stawek wynagrodzenia przekazywane są indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej, dlatego zachęcamy do aplikowania, chętnie umówimy się na rozmowę, odpowiemy na wszelkie pytania i opowiemy więcej o ofercie podczas dalszych etapów procesu.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WIELTON?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WIELTON S.A.

    Felicji Rymarkiewicz 6 98-300 Wieluń

    NIP:8992462770

    KRS:0000225220

    https://wielton.com.pl
    Branże: Transport drogowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Lattooo

    24.08.2025 22:28

    Inne

    Ktoś wie czemu na poszczególnych wydziałach pracownicy są przedzielani na inny wydział bądź urlopy są bezpłatna
    ReviewUserIcon
    Kwiatek

    24.08.2025 22:15

    Inne

    Czemu na wydziale w4 nie ma pracy
    ReviewUserIcon
    były konstruktor

    19.07.2025 15:53

    Były pracownik

    Nie polecam nikomu stanowiska konstruktor. Totalny chaos w zarządzaniu projektami, a zarobki dwukrotnie niższe niż na pobliskim Śląsku. Bardzo duża rotacja pracowników biurowych, szczególnie na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich, co ma bezpośrednie przełożenie na chaos w dziale konstrukcyjnym.
    ReviewUserIcon
    konstruktor

    22.08.2025 23:30

    Pracownik

    a ja jestem zadowolony mam jusz prawie minimalną krajową i dyrektor obiecał mi dużo prestiżu
    ReviewUserIcon
    Inwestor

    07.08.2025 12:45

    Inne

    Dlaczego firma nie zacznie inwestować w USA otwierając dział rozwoju produktu i kompleksową produkcję pod tamtejsze rynki? Stany takie jak Missouri, Arkansas, Nebraska to potężne rynki zbytu, gdzie konkurencja jest znikoma, a zapotrzebowanie na naczepy izotermiczne i niskopodwoziowe budowlane bardzo duże. Do tego wiele dodatkowych udogodnień podatkowych na miejscu w obliczu obecnych ceł i kilka bardzo dobrych uniwersytetów do pozyskania zasobów umysłowych. To przecież perspektywa na lata biorąc pod uwagę już wypracowany know-how, który wystarczy dopasować pod względnie nieskomplikowaną specyfikę rynku USA, a inwestycja zwróci się w mgnieniu oka, co dałoby dodatkowego kopa finansowego zakladom Wielton Group w Europie. Na co wy czekacie? Na kilka kontraktów z Jelczem, które znikną szybciej niż się pojawiły? W tej kwestii lepiej już spróbować porozmawiać z Rheinmetall z ramienia Langendorf, bo firmy takiej jak Nooteboom i Goldhofer już tam węszą. A podpowiem, że Rheinmetall swoje produkty od dawna w Zduńskiej Woli i okolicach zleca i zadowolony jest z polskiej jakości i ceny. Obudźcie się, bo sama reklama zysków nie przyniesie.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    02.08.2025 19:20

    Kandydat

    Czy firma Wielton przyjmuje chętnych do pracy z orzeczeniem o niepełnosprawności?
    ReviewUserIcon
    Pracownicy

    26.06.2025 08:26

    Pracownik

    Prosimy o informację o dwutygodniowym postoju sierpniowym. Będzie? Jak nie to może jakiś grafik urlopowy, chyba każdy zasługuje na zasłużony odpoczynek
    Company logo
    WIELTON S.A.

    27.06.2025 08:42

    Pracodawca

    Dziękujemy za pytanie. W związku z występującymi opóźnieniami produkcyjnymi intensywnie pracujemy nad aktualizacją planu produkcyjnego. Równolegle trwają prace nad opracowaniem harmonogramu urlopowego. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Państwa mógł skorzystać z urlopu w dogodnym terminie, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi pomiędzy potrzebami zespołu a wymaganiami produkcyjnymi. Obecnie zakładamy, że przerwa urlopowa przypadnie na tydzień 33 i zostanie skrócona do niezbędnego minimum. Wkrótce przekażemy Państwu szczegółowe informacje. Dziękujemy za Państwa zrozumienie i cierpliwość.
    ReviewUserIcon
    Pinaka

    24.05.2025 09:09

    Pracownik

    Witam, Czy są wolne etaty w dziale badawczym na stanowisku analityk ?
    Company logo
    WIELTON S.A.

    26.05.2025 13:59

    Pracodawca

    Witamy. Dziękujemy za wiadomość i zainteresowanie pracą w naszym dziale badawczym. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Analityka, ale serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń – wszystkie nowe oferty pojawiają się na bieżąco na naszej stronie internetowej: https://wielton.com.pl/kariera/
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    16.04.2025 18:34

    Kandydat

    Witam, rozważam ofertę pracy na stanowisku inżyniera jakości. Jakie widełki zarobków oferuje firma na początek oraz po okresie próbnym?
    ReviewUserIcon
    pytanie

    17.05.2025 16:04

    Pracownik

    Ile doświadczony konstruktor zarabia?
    ReviewUserIcon
    kandydat

    20.05.2025 19:10

    Pracownik

    czy HR może podać widełki na stanowisko starszego konstruktora? Dziękuję z góry
    ReviewUserIcon
    Ania

    18.04.2025 22:57

    Kandydat

    Czy są przyjęcia na produkcję chętnie podejmę pracę
    Company logo
    WIELTON S.A.

    22.04.2025 13:03

    Pracodawca

    Dziękujemy za wiadomość i zainteresowanie pracą w naszej firmie. Zachęcamy do przesłania swojego CV lub kilku informacji o sobie na adres [email protected]. Chętnie umówimy się na rozmowę, odpowiemy na wszelkie pytania i opowiemy więcej o dostępnych ofertach pracy.
    ReviewUserIcon
    Świeżak

    07.04.2025 18:34

    Kandydat

    Witam Chcę podjąć pracę jako spawacz, jestem po kursie ale brak mi doświadczenia i wprawy. Czy jest możliwość przyuczenia wdrożenia itp.? Chce nauczyć się roboty i rozważam pracę w tym zakładzie jestem ciekaw jak to wygląda w rzeczywistości.
    Company logo
    WIELTON S.A.

    10.04.2025 11:10

    Pracodawca

    Witamy, dziękujemy za pytanie oraz zainteresowanie pracą w naszej firmie. Oczywiście, istnieje możliwość wdrożenia i przyuczenia do pracy na stanowisku spawacza. Posiadamy wykwalifikowanych instruktorów oraz system opieki mentorskiej, które zapewniają płynne i komfortowe wdrożenie do pracy. Z przyjemnością opowiemy, jak wygląda codzienna praca w naszej firmie i odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected] w celu umówienia się na rozmowę lub spotkanie.
    ReviewUserIcon
    Adaś

    21.03.2025 06:05

    Inne

    A wezcie napiszcie co się tam w tym biurze tak konkretnie robi. widziałem teksty ze wszyscy tam podobno na premie i podwyżki zasluguja, a ciekawe za jaka pracę
    ReviewUserIcon
    biurowy od macieja

    23.03.2025 15:22

    Pracownik

    jest super, wystarczy dobrze udawać, że się pracuje, są premie i każdy, kto umie (usunięte przez administratora) jest zadowolony
    ReviewUserIcon
    Mon

    03.02.2025 21:24

    Pracownik

    Nooooo gratulacje. Wielton,podobno dał podwyżki.. Brawo.. Tylko,że dostali je,Ci którzy nie mieli minimalnej podstawy reszta ,pstryczek w nos. Więc ,czy pracujesz 1-15 lat ,masz taką samą stawkę. To,czy masz umiejętności i wiedzę dużo,dużo większą nic nie znaczy. Tu ,widać podejście i szacunek do pracownika ,który poświęcił ,kawał swojego życia dla firmy. Żałosny zakład.. Pozdrawiam Tych ,którzy jeszcze się łudzą,że w tym zakładzie zostaną docenieni..
    ReviewUserIcon
    biurowy

    03.02.2025 23:15

    Pracownik

    Zakładam, że jesteś niewykształconym proletariuszem, którego łatwo wymienić na nowy model, skoro nic nie dostałeś. My w biurach regularnie dostajemy premie i podwyżki, gdyż na to zasługujemy. Nasze innowacyjne na skalę światową rozwiązania przynoszą firmie ogromne zyski i sławę, a tacy jak ty są tylko potrzebni do wciskania guzików i trzepania... zgorzeliny z rusztów wypalarek.
    ReviewUserIcon
    do biurowego

    19.02.2025 09:34

    Pracownik

    @biurowy dlaczego siejesz ferment? to co piszesz to kłamstwo. pracownicy biurowi pracowali na 7/8 w 2024. Jeśli chcesz coś pisać to pisz prawde.
    ReviewUserIcon
    Ona

    12.02.2025 12:54

    Kandydat

    Czy firma zatrudnia kobiety do pracy? A jeśli tak to czym się zajmują
    ReviewUserIcon
    Miras

    03.02.2025 22:19

    Kandydat

    Takie kontrolne pytanie Ile może zarobić pracownik w kontroli jakości? Myślę o zmianie pracy i tak się zastanawiam nad aplikowaniem
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.01.2025 19:21

    Pracownik

    Czy firma planuje podwyżki? Bo nie wiem czy się orientują ale najniższa krajowa to już prawie 4700. A jeśli nie to poprosimy o grupowe zwolnienia
    ReviewUserIcon
    Ciekawyczlowiek

    23.01.2025 15:30

    Kandydat

    Witam, jak wygląda stawka na prasie krawędziowej warto składać CV ?
    ReviewUserIcon
    Kandyda

    22.08.2021 10:02

    Kandydat

    Ile się zarabia na srutowni ?
    ReviewUserIcon
    Koza

    17.01.2025 22:22

    Pracownik

    3600plus 400premi brutto
    ReviewUserIcon
    199

    16.12.2024 08:28

    Pracownik

    Czy to prawda że dopłata do przewozu osób będzie zlikwidowana od stycznia?
    ReviewUserIcon
    HR Wielton

    08.01.2025 09:59

    Pracownik

    Rozumiemy, że w obliczu obecnej sytuacji pojawiają się pytania i obawy związane z kontynuacją wsparcia w ramach tych świadczeń. Pragniemy jasno podkreślić, że zarówno dopłaty do transportu, jak i do posiłków w naszej stołówce pracowniczej pozostają bez zmian. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wsparcie naszym pracownikom na najwyższym możliwym poziomie.
    ReviewUserIcon
    Seeee

    09.01.2025 09:27

    Pracownik

    Skoro,tak chętnie odpowiadacie i na najwyższym poziomie zapewniacie pracownikom wsparcie,to odpowiedź na proste i banalne pytanie nie sprawi Wam problemu. Mianowicie.. Co z wyrównaniem do minimalnej krajowej.. Dziękujemy za odpowiedź. Pozdrawiamy..
    ReviewUserIcon
    Pracox

    08.01.2025 11:47

    Pracownik

    Kiedy wyrównanie do najniższej krajowej? Zarabiamy mniej jak najniższa krajowa. Kierownictwo nabiera wody w usta i nic nie wiedzą. Słuchamy ?
    ReviewUserIcon
    Chętny

    28.05.2021 20:15

    Pracownik

    Orientujecie się czy są jakieś rekrutacje do langendorfa ? Kolega na montażu ma tam 5500 brutto, a w wieltonie dają ledwo 3500 brutto, więc całkiem nieźle jak na okolicę.
    ReviewUserIcon
    Ygxt4dguddvj

    25.06.2021 15:26

    Inne

    ...podobno w Wieruszowie jakiś inżynier otworzył działalność i serwisuje...wporządku mówią jest...2200 daje na tydzień
    ReviewUserIcon
    DX2

    06.01.2025 17:17

    Pracownik

    Tak to prawda że w Langendorfie nie przyjmują ludzi z Wieltonu. Po za tym jak by nawet by ciebie przyjęli na lasery to i tak dużo tam nie zarobisz chyba że pojedziesz w delegację za którą to zapłacą tobie godzinowo tak jak byś pracował w Polsce jedynie jeszcze dochodzi tobie dodatek za delegacje nie całe 50 euro dziennie za którą to też ci zapłacą w złotówkach. Twoja praca w Langendorfie na laserach będzie polegać na tym, że wszystko sobie musisz zrobić sam. Poszukać sobie blachy której przeważnie nie ma, załadować sobie na stół suwnicą, wypalić laserem i rozładować. Nawet jak byś bardzo się starał i pracował po 12 - 16 godzin to i tak nikt tego nie doceni i nikt tego nie zauważy. Taka to prawda o Langendorfie.

    Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.