Platige Image S.A.

Platige Image S.A.

Opinie o Platige Image S.A.

Olek

Może to niektórzy ludzie nie pracują tak jak tego oczekuje firma i stąd takie podejście firmy?

PracownikPI

Firma ma koszmarne podejście do ludzi. O ile praca i projekty są fajne na jakikolwiek rozwój nie ma szans chyba że na wyższych szczeblach masz już znajomości.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Igor

Wiele słyszałem o PLATIGE IMAGE i to dobrze słyszałem. Dlaczego nikt nic nie pisze?

anto

co powiecie o rekrutacji na stanowisko Programista C#?

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie PLATIGE IMAGE SP. Z O.O., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o Platige Image S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platige Image S.A.