counter
2 6 19 5 1
Gothammaaspergera

Idealne miejsce do zbudowania sobie portfolio i ucieczki do cedepu lub vancouver. Jak trafisz na projekt do gothama, to lepiej uciekać, chyba ze lubisz być upokarzany i nie szanujesz sam siebie. Nie rozumiem jak można było dać władze człowiekowi z aspergerem, prostactwo i agresja na porządku dziennym.

Tak13Nie
Kasia Nowy wpis

Napiszcie w jaki sposób można awansować w firmie?

Gothammaaspergera

Tak13Nie
Niestetypotwierdzam Nowy wpis
@Gothammaaspergera

Sama prawda w tym wpisie. Uciekać, żal ludzi co ich zwolniono. Gothama zostawili, awansowali a potem zdegradowali, jakość zarządzania pana w tureckim sweterku można obserwować poprzez przeprowadzki, budowę boksów jak w call center żeby je potem znowu rozebrać i znowu przeprowadzić. Płaciszimasz to stan umysłu. Matrix.

Tak2Nie
Bogumił Nowy wpis

A czy bardzo zmieniła się praca w momencie kiedy zaczął się problem z koronawirusem?

Anatol Nowy wpis

Świetna firma, ciągle rozwijająca się. Tu znajdą pracę osoby ambitne i chcące się rozwijać.

Tak1Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jakup

Po korytarzu krąży pani która piszczy na widok psów. Wszystko jest grą pozorów, matrixem w matrixie. Jest jakiś niby dyrektor operacyjny, który zajmuje się szlabanami i ma dowcip śmieszny jak moja skarpeta. Prezes straszy na zdjęciach - poważny, bez dystansu do siebie i swojego sweterka w serek (wina zdjęcia, nie prezeza). Firma traci swoje ID. Idzie w kierunku korporacji. Ja się wymiksowuję bo to strata czasu jest... PANOWIE WŁAŚCICIELE WYMIEŃCIE ZARZĄD! Zanim wam odejdą tuziny zdolnych ludziów - a straszą, oj straszą...

Tak10Nie1
Renata
@Jakup

Rozumiem, że jesteś rozczarowany pracą w Platige Image, ale z Twojej wypowiedzi tak naprawdę nie dowiadujemy się niczego konkretnego. W prześmiewczy sposób opisałeś innych pracowników firmy, a tymczasem przydałby się nam opis tamtejszych warunków zatrudnienia. Co powiesz na przykład o zarobkach? Są one adekwatne do powierzonych obowiązków i do zaangażowania?

Tak1Nie3
Jakup
@Renata

Renia, ile Płacisz i Masz PŁACI Ci hajsu za tą pro postawę?

Renata
@Jakup

Jakup, to nie jest pro postawa, tylko chęć dowiedzenia się czegoś konkretnego na temat pracy w firmie Platige Image S.A. Kwestia zarobków jest bardzo istotna dla osób rozważających zatrudnienie w firmie, dlatego warto aby informacja na ten temat pojawiła się na forum. Jeżeli nie chcesz udzielać odpowiedzi na to pytanie to może opowiesz coś na temat benefitów oferowanych przez pracodawcę?

TakNie1
Bartosz

Idealnie może nie jest ale po to są wprowadzane zmiany żeby poprawić to co szwankuje.

TakNie2
Zofija
@Bartosz

Yyyyy, to znaczy?

PracownikPI

Firma ma koszmarne podejście do ludzi. O ile praca i projekty są fajne na jakikolwiek rozwój nie ma szans chyba że na wyższych szczeblach masz już znajomości.

Tak11Nie
platiżanin
@PracownikPI

Niestety, ale jedynie można przyznać rację. To co dzieje się w Platige od 2-3 to jest dno i masakra. Zwolnienia które miały przynieść poprawę finansową, a przyniosły jedynie zamieszanie i niepewność co do własnej przyszłości. Awansy recepcjonistek, remonty, budowy ścianek i rozwalanie ich po 2-3 miesiącach i wiele jeszcze innych ciekawych rzeczy które zarząd wprowadza.

Tak5Nie

Olek

Może to niektórzy ludzie nie pracują tak jak tego oczekuje firma i stąd takie podejście firmy?

TakNie1

byłyPI
@Olek

chyba nie znasz firmy. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Igor

Wiele słyszałem o PLATIGE IMAGE i to dobrze słyszałem. Dlaczego nikt nic nie pisze?

anto

co powiecie o rekrutacji na stanowisko Programista C#?

TakNie

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie PLATIGE IMAGE SP. Z O.O., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Platige Image S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad