Prochem S.A.

Prochem S.A.

Opinie o Prochem S.A.

Marzena

@Tomi, Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Jaki aspekt pracy w firmie Prochem oceniasz negatywnie, a jaki pozytywnie? Podobno nie ma firm idealnych, ale tez nie ma całkowicie złych. Czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem?

Marzena

Witam, zauważyłam, że do firmy Prochen poszukiwane są nowe osoby na stanowiska: projektant mechanik - specjalność aparaty i urządzenia oraz asystent projektanta konstrukcji. Po więcej informacji można sięgnąć pod wskazanym linkiem - http://www.prochem.com.pl/kariera/119/Praca-w-Prochem.html . Moje pytanie więc brzmi następująco, czy warto zatrudnić się u tego pracodawcy? Na co można liczyć ze współpracy z nimi?

Tomi
@Marzena 27.04.2018 18:14

Nie warto

ex pracownik

Gdyby tylko zarobki były wyższe a podwyżki dostawał każdy pracownik a nie po cichu tylko ci wybrani ulubieńcy kierownika i nie było tak dużej rotacji pracowników to wszystko było by OK. A tak to na razie tylko atmosfera pracy jest tylko OK i duże możliwości rozwoju.

joanna
@ex pracownik 10.07.2016 17:10

Witam O jakiej skali zarobków mówimy np dla projektanta z ok. 10 lat stażem?

Super i wszystkim polecam :0)

Zostaw opinię o Prochem S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prochem S.A.