Opinie o Elektromontaż Kraków S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Elektromontaż Kraków S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Elektromontaż Kraków S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektromontaż Kraków S.A. w Kraków

Weszłam na ich stronę i znalazłam ogłoszenie dla pracownika działu ofertowego kosztorysant branży elektrycznej. Widziałam ich bogaty pakiet socjalny np. wczasy pod gruszą, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe, pożyczka remontowa. Czy to wszystko to jest oferowane od pierwszego dnia pracy? I czy ten pakiet socjalny jest większy, jak pracownik ma dzieci, czy jak sie ma dzieci to po prostu dochodzą inne świadczenia typowo dziecięce?

Emonter Nowy wpis

Wszedzie wokół podwyżki w firmach tylko tu w tych sprawach nic nie idzie do przodu.

Elektr Nowy wpis

Stawki długoletnich pracowników niebawem osiągną poziom najniższej krajowej jak zarząd nie pomyśli w czas o podwyżkach

Małgorzata Nowy wpis
@Elektr

serio? to ile obecnie wynoszą? i w sumie jeszcze nikt z nich nie podejmował żadnej rozmowy odnośnie tego? z kim tu można gadać na takie tematy?

Operator

Szukają może na swoje budowy przemysłowe operatorów suwnic?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Elektromontaż Kraków S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dominika

Firma Elektromontaż chce zatrudnić pracownika do realizacji kontraktu na stanowisko inżyniera budowy: http://elektromontaz.krakow.pl/images/pliki/Elektromonta%C5%BC_oferta_pracy_in%C5%BCynier.pdf Wiecie może, czy to zatrudnienie to tylko na czas kontraktu? Czyli w sensie na jak długo?

Jak się pracuje z ludźmi z Elektromontaż Kraków S.A.?

Łukasz Dobosz

super wspolpraca. konkretne osoby. duza wiedza. doswiadczeni w caly swiecie, nie tylko europa. mam same mile wspomnienia. oczywiscie czasami bywalo roznie lecz na duzy + pozdrawiam

Maria
@Łukasz Dobosz

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na start w Elektromontażu? Wiem, że to sprawa indywidualna ale chciałabym się zorientować mniej więcej na ile można tutaj liczyć :)

Łukasz Dobosz

firma konkretna. moze i podzialy sa -jak wszedzie, polecam. nabyte doswiadczenie bez cenne. kasa jest jaka jest, mysle to sprawa indywidualna i ile wiesz. warto wspolpracowac z firma ELEKTROMONTAZ KRAKOW S.A. pozdrawiam dzial kadr i kierownictwo.

InzElektryk

Warto aplikować na stanowisko: Inzynier Budowy - Inzynier Robót Elektrycznych? Zastanawiam się nad tym, jednak nie jestem pewien czy gra warta świeczki. Chce uniknąć ewentualnego rozczarowania, gdy po kilku rozmowach rekrutacyjnych dowiem się, że pensja to 2000 netto ;) (Nie raz i nie dwa przechodziłem przez to. Rekrutacja była wymagająca, naturalnie na jednym spotkaniu się nie kończyło. Na końcu przy ustalaniu warunków, pensja gorsza niż w markecie na kasie). Na jakie zarobki można liczyć? Są jakieś benefity pozapłacowe? Praca jest rozwojowa? Jaka jest atmosfera w firmie? Jak traktowani są nowi pracownicy? Dzięki za każdą odpowiedź.

Czarek

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Słyszałem, że firma dobra opinię jako pracodawca.

Elektromonter

Zarobki ok. 2300 zl z rozłąka w delegacji to zdecydowanie za mało. Co roku dostawa młodych pracowników po szkole którzy wytrzymują max do roku dla praktyki potem out. Wiekszosc to stara gwardia przed lub na emeryturze .Kierownicy nie do zniesienia obiecują, oszukują, nie znają dobrze pracownika a oceniają na robola nic nie wartego . Dochodzi jeszcze zbyt mało narzędzi do pray, aby normalnie pracować trzeba samemu nabyć. Firma potezna w przeszłości dochodzi do rozpadu.

Anonimowy

2017.07.17 Jak można mieć motywację do pracy skoro pracownik ze stażem 45-letnim zarabia tyle samo co nowo- przyjęty absolwent zasadniczej szkoły.Kiedyś tą dysproporcję różnicował tzw.dodatek stażowy,którego od bardzo dawna już nie ma.Tak dalej być nie może najwyższy czas aby to zmienić.

turysta

Zdecydowanie za male zarobki jak na pracę w delegacji, ludzie którzy na emeryturze nadal pracują i zatruwają tylko życie innym. Kierownictwo z którym żeby dobrze żyć trzeba wchodzić bardzo głęboko

inzynierek

Kadra kierownicza zarabia krocie a ludzie zarabiaja grosze w dobczycach teraz robia fabryke wawla to jedni jak i drudzy placa cienko jedynie jednostki maja dobrze taki chory kraj

erve

Słabiutko się w tej firmie zarabia, żeby nie wyciągnąć 3tyś netto za te 10 godzin dziennie?:(

meki

o nich najlepiej świoadczy kolego to że działają od 1949 roku, a wybierać warto pracodawców z bogatą tradycją

Pracuję w tej firmie jak inżynier budowy. Firma jak większość znajomości są ważniejsze niż umiejętności , nikogo nie obchodzi że się cały czas dokształcasz że masz uprawnienia i certyfikaty. Grónt żebyś znał kogo trzeba ... Stara kadra która już dawno powinna być na emeryturze, jest tu kilku porządnych ludzi ale nie mają siły przebicia. Kasa....2000 na rękę czyli marnie jak wszędzie ale gdzieś trzeba pracować...

ficek
@ja

jak wygląda praca na stanowisku Inżynier Budowy? Dali właśnie ofertę i zastanawiam się czy ja jako człowiek bez żadnego doświadczenia mam po co startować. Ogłoszenie samo w sobie jest strasznie lakoniczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektromontaż Kraków S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Elektromontaż Kraków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektromontaż Kraków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektromontaż Kraków S.A.?

Elektromontaż Kraków S.A.
  • Czysta 7