CCC S.A.

Opinie o CCC S.A.

Weronika

@Sebastianczy zaprosili Cię na rozmowę? Jeśli tak to jak przebiegła? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy zostałeś przyjęty do CCC EU SP. Z O.O.? Pamiętajmy, że każde stanowisko pracy różni się warunkami.

Sebastian

Witam wszystkich. Ubiegam się o pracę na magazynie w Polkowicach. Możecie napisać coś na temat tej pracy ? jakie zarobki, zmiany, jak inni pracujący na magazynie ludzie itd ?

Weronika

@była pracownica na tym forum pozostawiane są opinie o pracy w firmie CCC EU SP. Z O.O. w Polkowicach. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą tutaj? Czy polecacie pracę? Co wam się podoba a co nie w pracy?

Weronika

Myślicie o zatrudnieniu się w CCC EU SP. Z O.O.? Koniecznie zobaczcie najnowsze oferty pracy! Możecie je znaleźć na naszym portalu GoWork.pl http://www.gowork.pl/praca/ccc-eu-sp.-z-o.o.;pr

rekrutacja online, zadzwonili i zaprosili na rozmowę

"Jakie masz doświadczenie" "Co planujesz w życiu" "Jaka dostępność"

Weronika

Jakie macie opinie na temat pracy w CCC EU SP. Z O.O.? Pracował ktoś z Was na stanowisku sprzedawca?

Dabo

Witam , Mieszkam w Lublinie i od lat kupuje buty , torebki w sklepach CCC . W moim miescie są chyba 3 sklepy CCC . Niemniej najbadziej przyjazdnym klientowi i w obsłudze jest sklep przy ul. Zana 19 , Lublin . Tam zawsze spotykam się z dobra obsługą i doractwem .Pracownice są miłe i dyskretne , kiedy ich nie potrzebuję nie przeszkadzają mi w oglądaniu towau, ale kiedy mam problem lub życzenie to chętnie pomagają . Szczególnie wyróznia się p. kierownik Basia , osoba odpowiednia i przychylna klientowi .Nie jestem osobą osobiście powiązaną z nikim w tym sklepie , ale mając porównianie po 20 latach pobytu w USA , wiem jak powinien być traktowany klient . Ten sklep ma zawsze dobry i różnoraki asortyment butów i toreb , jest duży i dobrze osietlony co pomaga w zakupie , Posiadam kartę kredytową CCC ale nie zawsze korzystam z promocji , ponieważ mam zasadę jak coś lubię , podoba mi się , czy buty sa wygodne to kupuję niezalenie od ceny . Pomoc pań sprzedających i osobisty b. dobry nadzór p. kieronik Barbary ułatwia mi moje zakupy . Uważam ,że cały personel tego sklepu powinien być wyróżniony w przyszłej ocenie rocznej . Pozdrawiam

Kinia

To i ja się pożalę na ccc (usunięte przez administratora) . Stres, poganianie, kolesiostwo. Ale kasa nienajgorsza lepsze to niż kasa w sąsiednim tesco. współpracownicy :-/ Szczególnie ta ruda. Potwierdza się powiedzenie rude fałszywe. Tylko pod górę robi wszystkim robi i kłamie. przełożeni nienajgorsi ale to zalezy dla kogo bo mają swoje typy na które się uwzięli i mają typy które im tyłki liżą. ale to chyba tak wszędzie jest. w poprzedniej pracy też tak było. zawsze trai się lizus, ktoś do zeszmacenia oraz ktoś falszywy i psychiczny. :( lata lecą czas chyba poszukać spokojniejszej pracy bo mąż w domu aż zwraca mi uwagę że nerwowa jestem...

abcd

Na jakie stanowisko "czychałeś" ?

Marcin A.

@eli: wiem, ze na ten polkowicki rynek stawka nie jest aż tak mała, i wiem że w NG2 chłopaki na magazynach pracują za mniejsze pieniądze. Przegladając oferty w "internetach" takie stawki czyli zaczynające się od 2500 to są na dzien dobry:) Nie no za 900 -1000zł to nie ma takiej opcji tyle to chyba obsługa sklepu na 1/2 etatu?:)Informacja z dobrej ręki że w Biedronce dostaniesz więcej:)

Mimi

Kolego byś się zdziwił:). Wrzóc aplikację poprzez www i cierpliwie poczekaj..:)

@Mimi

Szanowny Panie: A więc Jeśli aktualnie pracujesz to pracuj tam dalej nie ważne za jakie pieniądze w NG2 vel CCC SA większych pieniędzy nie dostaniesz.. Jeżeli nie pracujesz to uwierz mi i wielu tu forumowiczom poszukaj pracy w innym miejscu :) Podam tobie przykład mojej osoby.. Aktualnie pracuję w jednej ze stref w utrzymaniu ruchu praca jak praca raz jest dobrze raz źle:). Moja podstawowa stawka brutto to lekko powyżej 3tyś.. Myślę sobie hm... CCC no ładnie atrakcyjne stawki,warunki,social .. Złożyłem aplikację również na utrzymanie ruchu do CCC , po jakimś czasie zadzwonili, chociaż przyznać muszę że czekałem dość długi czas, że aż zapomniałem o tym... No ale co idę na rozmowę. Rozmowa jak rozmowa, pytanie podstawowe o doświadczenie, przebieg pracy itp... I podstawowe pytanie ile na start: Uwaga!!! Na chwilę obecną mogę zaoferować 1880zł brutto (końcówka roku 2015).Moja odpowiedz: " Ileee? HAHAHAHA" - Najwyżej w okresie próbnym mogę zaoferować 2tyś po okresie próbnym umowa na 3 lata z podwyżką do 2300-2500 brutto. Wstałem i wyszedłęm :D

Paula

Gdzie jest najlepiej złożyć podanie do pracy ccc , sitech , sanden ..... aby ładnie zarobić ale też przy okazji ludzie traktowali nową osobę z kulturą,a nie jak śmiecia ? :-)

@Paula

Składaj obojętnie gdzie tylko nie wiem co znaczy ładnie zarobić :)) Wydaje mi się ze traktowanie to tyle na ile sobie pozwolisz...

Mimi

To chyba kolega muśi być kawalerem? :) Atmosfera być może i w miare OK, ale to zależny od dnia:) No i niestety znajdują sie tacy co lubią a wnet chcą XXXXXXX.. za premię? Niewiem! Straszna rotacja pracowników, i nie to ze sami odchodzą, poprostu potrzebują świeżego mięsa do dalszego targania kartonów które waża nawet 30kg więc po czasie tudzież 2giej umowy. Nie potrzebują dalszej współpracy z takim pracownikiem.O jakiś podwyżkach możesz zapomnieć. Przykład: w 2009 zarabaiałem 1480netto jako operator wózka,jak widać po wpisie wyżej niewiele sie zmieniło:)))

Cross

@wral: zasięgnąłem trochę informcji 1500na rękę na magazynie celny czy jakoś tak..:)

Cross

Czy ktoś może powiedzieć o pracy na magazynie? Jakie warunki,zarobki itp..

Andrzej Swol...

Dzień Dobry. Proszę o informację czy są przyjęcia do firmy CCC np: produkcja, magazyn ? Gdzie składać aplikację? Jakie warunki płacowe,socjalne itp... Dziękuję

KTOS151

Niedziele ale chyba nie wszystkie? A za niedzielę dzień wolny czy dodatkowo płatne? I jak ogólne warunki na tym stanowisku?

alokatorML

alokator zarabia ok 2000 netto po 2-3 latach, dodatkowo przygotuj sie na prace w niedziele

KTOS151

Czy ktoś ma jakieś wiarygodne informacje na temat pracy na stanowisku alokatora? Warto się decydować? Jakie zarobki (orientacyjnie)?

mala

Mam pytanie mieszkam we Wrocławiu zastanawiam sie nad pracą w tej firmie problem w tym ze nie mam auta czy jest jakis autobus pracowniczy dowożący ludzi z Wrocka ??? I czy mozna liczyć na umowę o prace i ile się zarabia na dzień dobry proszę o szczerą opinie z góry dziękuję

morrrdeczka
@mala

powiem ci tak jak masz 100tys. na koncie i chcesz tracić sos to luz a jesli chcesz zarobic to szukaj czegos we WRO

3 tys.?? Nigdy w życiu. CCC Polkowice to firma która dawno powinna zniknąć z rynku... przyjmują pracowników np poprzez Pollux'a i tacy to są śmiecie nic nie warte dla nich. Dadzą umowę na miesiąc lub nawet 2 tygodnie 3 a potem zwalniają tłumacząc wiecznie, że nie ma pracy dla tylu osób, a prawda jest taka, że tam praca zawsze jest. Ci którzy chcą pracować i zapiep**ają są zwalniani a Ci którzy się opier***ają (np bawią się w fryzjera w kiblu w godzinach pracy) pracują dalej. To śmieszne. NIE POLECAM NIKOMU. Zero zainteresowania i odpowiedzialności.... po prostu "róbta co chceta". Strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o CCC S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CCC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC S.A.?

Kandydaci do pracy w CCC S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC S.A.