Opinie o Keramiko.Pl Rafał Waszkowiak i Synowie w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keramiko.Pl Rafał Waszkowiak i Synowie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Keramiko.Pl Rafał Waszkowiak i Synowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keramiko.Pl Rafał Waszkowiak i Synowie w Lubin

Sxs Nowy wpis

Czy w tym sklepie da się cokolwiek kupić? Telefonow nie odbierają, nie odpisuja na maile, SMS-y. I tak bym kupiła tylko za pobraniem, ale czy jest sens kopać się z koniem? Ktoś ma aktualne info o tym sklepie?

Oszukana Nowy wpis

To sa jacyś (usunięte przez administratora) Zgłaszajmy sprawę na policję w Lubinie. Ta baba do dzis nie wydała mi całego zamówienia. Tragedia. Ja nie daruje

Bozena

Zamówiłam, uczciwie zapłaciłam i ....czekam od miesiąca. Bez kontaktu, nie odbiera telefonu. Okradziono mnie?

ab Nowy wpis
@Bozena

odezwali się ? mam podobnie

Prawdomówca Nowy wpis

Robię zakupy w keramiko i zawsze jestem zadowolony. Firma działa i ma się dobrze i niech działa

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Keramiko.Pl Rafał Waszkowiak i Synowie? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Klientka

Zamówiłam towar w październiku 2020, do czerwca nie otrzymałam przesyłki. Nie odpisują na maile, i SMS-y. 26 czerwca mąż pojechał do nich, żeby zapytać, co z moim zamówieniem. Dopiero po tej interwencji otrzymałam zwrot pieniędzy. Aha, sprawę też zgłosiłam wcześniej na policję.

Sprostowanie

Witam Proszę nie dokonywać zakupów. Firma chwilowo nieczynna. Przepraszamy, zwrotów wpłaconych pieniędzy dokonamy niezwłocznie.

adam

nieuczciwi ludzie, mam przykre doświadczenia z firmą Keramiko !

uczciwa
@adam

Nie kłamcie. Pomocna? chyba dołująca. Wielokrotnie kupowałam i wszystko było super. Potraficie zniszczyć człowieka

Pomimo zapłaty, towar nie został dostarczony. Kermiko.pl nie odpowiada na telefon ani na emalie. Sprawę kieruję na policję w Lubinie oraz do Urzędu Skarbowego w Lubinie ul. Marii Skłodowskiej-Curie 94.

Pawlik
@Marek

Dzień dobry. I jak Pana sprawa? Ja będę chyba przechodził przez to samo co Pan. Dlatego pytam. Pozdrawiam.

Wanda

Mija miesiąc, jak zakupiłam towar i zapłaciłam przelewem i cisza. Nie odpowiadają na e-maile i nie można się dodzwonić. Myślę,ze zostałam okradziona.

Pawlik
@Wanda

Dzień dobry Pani. Ja mam taka samą sytuację. Zamówiłem towar na stronie, opłaciłem przelew, wysłałem na adres mailowy dowody wpłaty na konto i cisza. Nic odzewu. Żadnego maila, nie odbierają telefonów. Prawie 600 zł poszło i coś slabu to widzę, ale nie poddam się.

Magda

Macie zapewnione środki ostrożności, maseczki?

Tadeusz Sz

Pomimo zapłaty, towar nie został dostarczony. Kermiko nie odpowiada na telefon ani na emalie. Sprawę kieruję na policję

Teresa Koe
@Tadeusz Sz

Czy możemy połączyć siły? Ja zapłaciłam za towar 24 kwietnia, mailem wysłałam potwierdzenie przelewu. Towaru nie otrzymałam do dziś. Na moje maile i telefony nikt w firmie Keramiko.pl nie odpowiada.

aGa
@Tadeusz Sz

(usunięte przez administratora) czy otrzymałeś już swój towar? Ja mam podobną sytuację - przesyłka opłacona, brak towaru, zero kontaktu. Poczekam do końca tygodnia i zgłaszam to policji.

Tereza27
@Teresa Koe

Witam.Ja dałam się nabrać w lipcu.Brak odezwu,nie odbierają telefony ani nie odp na maile.Jak się Wasza sprawa zakończyła?Pozdrawiam

tereza
@Teresa Koe

Jestem za za.Połączmy siły Ja jestem skłonna iść na policję NIE DAJMY SIĘ OSZUKIWAC

Usługodawca

Bardzo problemowy gość, pretensjonalny, roszczeniowy typ

Walerian D.

Mam identyczną sytuację, towar opłacony 13 maja i brak dostawy. Pewnie (usunięte przez administratora)i Synowie dali dyla, bo nawet ich strona keramiko.pl została zamknięta.

Zostaw merytoryczną opinię o Keramiko.Pl Rafał Waszkowiak i Synowie - Lubin

• Jak się pracuje w Keramiko.Pl Rafał Waszkowiak i Synowie?

Zobacz opinie na temat firmy Keramiko.Pl Rafał Waszkowiak i Synowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keramiko.Pl Rafał Waszkowiak i Synowie?

Keramiko.Pl Rafał Waszkowiak i Synowie
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Jastrzębia 23 lok. 1
    59-300 Lubin