Korporacja Budowlana Budmax Sp. z o.o.

Polkowice

Opinie o Korporacja Budowlana Budmax Sp. z o.o.

Anonim

BUD-MAX Jasło Ul towarowa 24

BUDMAX JASŁO SP ZOO

BUDMAX JASŁO SP ZOO

Szanowni Państwo, proponujemy wierzycielom zgłoszenie dłużnika do upadłości likwidacyjnej - zapraszamy zainteresowane osoby/firmy. WSI Polska - Windykacyjny Serwis Informacyjny

Na temat Budmaxu moznna pisac wiele. Podstawowa rzecz jaka winni wiedziec przyszli kontrahenci to fakt ze Budmax ma gigantyczne dlugi. Nakazy i wyroki sadowe to dosc stala korespondencja do Spolki. Ksiegowa nie tylko klamie kontrahentow ale kiedy ktos nie daje sie splawic staje sie nieprzyjemna i wulgarna. Co do fachowosci-no comment. A jako pracodawca, kilkakrotnie w tym roku nie zaplacili pensji na czas. Fachowcy z biurowca (im wyzej tym gorzej z fachowoscia) prezentuja nie tylko niski poziom wiedzy ale i niezbyt wysoka kulture wychowania. Slowem niedowartosciowani i niedouczeni.

Zostaw opinię o Korporacja Budowlana Budmax Sp. z o.o. - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korporacja Budowlana Budmax Sp. z o.o.