Market ABC Bożena Piekarz, Władysław Piekarz Sp. j.

Lubin

Opinie o Market ABC Bożena Piekarz, Władysław Piekarz Sp. j.

bleee

uważaj przy zmianie pracy, szanowna P Bożena, oczernia byłych pracowników w oczach nowych pracodawców.zdesperowana ciągłym odchodzeniem pracowników mści się.płaci grosze, a oczekuje cudów. bzdurne pomysły szanownej pani prezes wprowadzają nerwową atmosferę, żaden logiczny argument do niej nie przemawia, tylko ona ona i ona. przestrzegam przed problemami

Jasia

Praca nie dostosowana do placy.Najnizsza krajowa i ani centa wiecej obojetnie jak bys sie staral.toksyczna atmoswera, prezesowa robi na złość pracownikom, msciwa.

zniesmaczony

przestrzegam wszystkich przed tym miejscem.opinia krążąca na temat tych pracodawców jest jak najbardziej prawdziwa. miałem bardzo wątpliwa przyjemność pracy w hotelu europa. kompletny brak jakiejkolwiek organizacji, brak grafiku ( kończąc prace danego dnia niekiedy do 22:00 nie wiedziałem czy ide do pracy na drugi dzień czy nie ) , olewatorskie podejście do wprowadzania pozytywnych zmian. cały czas do pracy przychodzą nowe osoby, pracują po kilka dni/ miesiecy i uciekają w popłochu.reszta chodzi do pracy za kare. kilku ,, stałych'' pracowników to tacy których żaden porządny hotel ani restauracja by nie przyjeła. atmosfera beznadziejna, na dzień dobry wszyscy narzekają.toksyczne miejsce, brak szacunku ze strony szefostwa, krzyki, odbieranie telefonu podczas rozmowy z pracownikiem ( kiedyś 10 minut czekałem az szefowa skończy rozmowe, zamieniła potem ze mną pare słów i znów zadzwonił telefon).każdy ceniący sobie zdrowie psychiczne niech trzyma się z dala od tego miejsca, zapraszam psychopatów i patoli to idealne miejsce pracy dla was :)

klara

żenada, hotel wiejący chłodem, wyniosła postawa i brak kultury właścicielki hotelu, słoma z butów, nie raz słyszałam krzyki i kłótnie na forum. brak profesionalnych pracowników, wiocha na każdym dziale.

cinek

Z tego co wiem firma nadal działa, a cisz ana forum jak nie wiem. Napiszcie chociaz, czy atmosfera jest ok.

gienia

kasa z uni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i bez kultury a pani w podeszwłym wieku ma sydrom nieopchnięcia każdego szkoda ale nie ich

Zostaw opinię o Market ABC Bożena Piekarz, Władysław Piekarz Sp. j. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market ABC Bożena Piekarz, Władysław Piekarz Sp. j.