Rapier Firma Budowlana Stanisław Pilch

Lubin

Opinie o Rapier Firma Budowlana Stanisław Pilch

Michał

Polecam tą firmę. Szef jest prawdomówny. Jeżeli obieca że dzisiaj pracownik otrzyma wypłate to tak będzie.

zyga

firma zasługuje na miano NAJGORSZEJ w regionie , zepsuta do szpiku kości przez właściciela, który jest skończonym degeneratem. Nie daje środków do pracy od rękawic po olej czy części zamienne do sprzętu. Jeżeli potrzebne są podstawowe sprzęty lub środki ochrony albo kupujesz za swoje i biegasz za DEGENERATEM żeby oddal ci pieniądze albo prosisz magazyniera który jeżeli już cos posiada do jest to totalnie zdewastowane i osrane prze myszy i inne stwory.Ponadto ustala stawki godzinowe z nowo przyjętymi pracownikami a przy wypłacie okazuje się ze wynagrodzenie się nie zgadza. Jego przyboczni czyli kierownik i inni pracownicy biurowi ( jeżeli wogóle jego siedzibę można nazwać biurem) obcinają godziny . Na bazie przy ulicy przemysłowej nie ma żadnych warunków sanitarnych w toalecie mieszkają gołębie i szczury. Wynagrodzenie oczywiście w systemie kopertowym, często zatrudnia na śmieciówki lub na czarno . Właściciel zatrudnia pracowników z ukrainy których traktuje gorzej od zwierząt . Największemu swojemu wrogowi nie poleciłbym pracy w tej firmie.

Stachu

Najgorsza Firma w której pracowałem. Wymienię w podpunktach: 1.Pracodawca to jakiś psychol wydziera się na pracowników prawie codziennie. 2.Potrafi w dniu wypłaty obniżyć stawkę o 2 , 3 zł , ci którym zależy na pracy nie będą się wykłócali i przy niej zostaną.A ci którzy na to nie pozwolą i się wykłócają o swoje pożałują tego chociażby w zimę albo utratą pracy albo stawki. 3.Potrafi poobcinać godziny ludziom ,szuka to coraz nowszych metod jak kogoś upierdzielć na kasie żeby mieć dla swojej nowo poznanej panny bo odkąd z nią jest to już nawet premi nie daje(Musi jej płacić żeby z nim była) ,ma za nic pracowników dla niego jesteśmy tylko tanią siłą roboczą.Dobrze że nie żyjemy za czasów II Wojny Światowej bo to by się już nazywało Polski obóz pracy do firmy Popis codziennie idziesz jak za kare. 4.Sprzęt tragedia wszystko rozklekotane od koparek do samochodów a nie daj Boże coś się zepsuje to twoja wina.Auta jeżdżą bez przeglądów ma w d...e czyjeś ,życie jazda bez klocków hamulcowych nie jest niczym przyjemnym bo przy hamowaniu czujesz się jak byś jechał pociągiem. 5.Kierownik jak i majster którzy kupowali za swoje pieniądze materiały mówię tu o kwotach od 4 tys do 10 tys zł do tej pory nie otrzymali zwrotu pieniędzy.Kierownik to aż chyba nawet płakał żeby ten mu oddał kasę.Tankowanie maszyn po 20 litrów i to ma ci starczyć na cały dzień. 6.Każe Operatorom pracować na maszynie jak i fizycznie np układanie kostki łopatologia i nie mówię tu o tym ze jak nie ma pracy masz 5 min chwile przerwy to do łopaty.Nie szanuje operatorów ze stażem pracy.Woli przyjmować ludzi po kursie którzy nic nie potrafią sam tego nie mogę pojąć. 7.Pozytywne opinie nie wiem nie znalazłem ich ,chyba tylko tyle że były dni w które nie wydzierał się na wszystkich. Ps.Nie polecam tej firmy nikomu chyba że chcecie się nerwicy nabawić. Firma Fobis Rapier Kamadex są własnością tego samego pracodawcy.

Andrzej .
@Stachu 27.11.2015, 09:36

A tak na marginesie to kto wam tam każe pracować ? Ja jego znam nie jest super bo jak jest się w porządku dla pracowników to po wypłacie ich nie ma trzeba czekać aż wytrzeźwieją . Ja pewnego dni przestałem mu się dziwić , bo take są realia w Polsce każdy idzie do pracy jak ma nóż na gardle a jak coś kasy wpadnie haila baila nara . Przekonałem się o tym jak byłem pracodawcą jakiś czas .

XXX
@Andrzej . 28.01.2017, 18:28

Teraz to wrzuciłeś wszystkich do jednego wora.

Szukasz pracy?

adrian

spoko ziom

Zniesmaczony
@adrian 21.04.2014, 15:39
spoko ziom

Tak spoko to był wcześniejszy pracodawca zanim sprzedał Firmę obecny to zgroza.

Zostaw opinię o Rapier Firma Budowlana Stanisław Pilch - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rapier Firma Budowlana Stanisław Pilch