Opinie o Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. w Lubin

Jop Nowy wpis

Dzień dobry Pracowałem w tej firmie trochę lat było różnie ciężej lżej szef zawsze wypłatę wypłacał na czas nie rozumiem tych co piszą negatywnie nie miałem żadnych zastrzeżeń po prostu czeba pracować jak ktoś jest leniem no nic dziwnego że mu nic nie pasuje i najlepiej zrzuć na firmę żeby się usprawiedliwić że ja jest wspaniały tylko firma nie dobra

Bolo Nowy wpis

Witam Jestem członkiem tej firmy nie widzę nic złego pracuje się tu normalnie jak firmie budowlanej są osoby po przejściach i szef pomaga daje szansę nie spotkałem się z przypadkiem wyśmiewania budowa to nie przedszkole i różne są słowa mówione przez kolegów jak ktoś jest tak bardzo delikatny to może niech szydełkuję a nie wybiera się na budowę

Michał Nowy wpis

Pracowałem od początku tego roku, miesiąc temu zrezygnowałem. Lubiłem swoje zajęcie, ale kierownictwo wykończyło mnie psychicznie. Śmiali się z mojego wyglądu, przez okulary nazywali mnie ślepy. Deptali po mojej masie szpachlowej, którą gładziłem, śmiejąc się że "w budownictwie jest taka zasada, że jak jeden (usunięte przez administratora) to drugi naprawia"...

Lodzik Nowy wpis

Firma Fobis jest taka jaka jest nie widzę w niej niczego złego wszędzie gdzie pracowałem jest podobnie tylko te skoczki które skaczą z firmy do firmy im wszystko nie pasuje wypisują (usunięte przez administratora) jakoś ludzie pracują po tyle lat jakby było źle to by nie pracowali

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Brukarz/ Pomocnik Brukarza (możliwość zakwaterowania). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Krzysztof Liberadzki Axel
(3 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Adam

Witam pracuje tej firmie około roku i opowiem o tej cudnej firmie kierownik (usunięte przez administratora)i karzeł szef jest nawet spoko tylko tnie wypłata bardzo często pracowniczy są git i tylko pijaczki a jeden na koparce to (usunięte przez administratora) .ja już od 3 miesięcy szukam lepszej pracy wszędzie lepiej niż tam

Blanka
Inne

chłopak jest brukarzem i za pracą po Lubinie patrzył ostatnio. Sama też zaczęłam i znalazłam ofertę z zeszłego roku od firmy na to stanowisko. było wtedy napisane, że płacą od 35 zł na godzinę. W tym roku jak będzie?

Rysiu

Nasza firma jest po prostu niesamowita! Zespół pracowników jest niezwykle profesjonalny, kompetentny i zaangażowany. Świadczymy usługi najwyższej jakości, zawsze dbając o zadowolenie naszych klientów. Nasza innowacyjność i kreatywność sprawiają, że jesteśmy liderem w naszej branży. Nieustannie dążymy do doskonałości i ciągłego doskonalenia naszych usług. Jeśli szukasz najlepszej firmy, to właśnie nasza firma jest tym, czego potrzebujesz!

@były pracownik

Fobis , Masy Polskie firma w firmie powiem tak w bardziej upośledzonej firmie nie pracowałem nigdy,umowy brak, ubezpieczenia brak,kierownik oporek kłamie w żywe oczy a szef masakra czasem wydawało mi się rano na firmie że właśnie trafiłem na plan gdzie nagrywają sceny do jakiejś komedii i biorę przypadkowo w niej udział,, Jedynym normalnymi człowiekiem jest tam Jacek. I żeby zaraz nie zarzucał mi ktoś że nie wykonywałem odpowiednio swojej pracy to powiem że przyszedłem jako operator koparki a z powodu braków kadrowych musiałem robić wszystko tylko nie to na co umówiłem się w pierwszym dniu z szefem, klepanie krawężników, jakieś lepienie łączeń lepikiem itp itd i jeszcze pretensje że za mało, przemiał w firmie taki ze nie warto było imiona zapamiętywać bo zaraz się zwalniali ludzie widząc ten cyrk, wypłata stawka ustalona inna w rzeczywistości wpieranie że Cię nie było, omijać szerokimi łukiem

Inne

No witam. : ) chce się dowiedzieć czy monterzy są jeszcze przyjmowani a jeśli tak to ile mógłbym zarobić? od roku nie ma tu już żadnej opinii, mam też dawniejsza ofertę na instalacje i właśnie nie wiem czy do teraz już nie było zapotrzebowania na ludzi?

Pracowałem w gorszej firmie 27lat .a firma fobis jest spoko

@pracownik

Po 27 latach pracy gdzieś indziej wpadłeś tutaj sobie porobić? Jak do tego doszło że akurat tutaj? I czy możesz bardziej szczegółowo te warunki do siebie przyrównać w takim razie skoro tu tak lepiej?

praca
@Urszula

potrzebował szef fachowca na sprzet .w tamtej firmie co pracowałem były i sa stare graty które maja po 30 lat i wiecej a tutaj sprzet jest w miare swierzy i ile chciałem na godzine tyle dostałem

@praca

A to spoko czyli wszystko do ugadania? Piszesz, że tyle co chciałeś dostałeś, uwzględniony w tym został staż pracy po prostu? A jak wyglądają kwestie odnośnie brania jakiegoś wolnego czy coś? Bez problemu? Nie ma deficytów w ludziach? Ilu się tak w sumie teraz zatrudnia?

praca
@Urszula

w poprzedniej firmie wszystkie soboty były pracujace a jak chciałem wolna sobote to musiałem kłamac a tu w sobote jak chce to przychodze,z wolnym dniem w tygodniu niema problemu i jak sie jest normalnym i nie konfliktowym to szef potrafi to docenic ,ktos tu juz opisywał o roszczeniowych pracownikach którzy rano czekali kiedy przyjedzie i lecieli do niego po podwyrzke ale na podwyrzke trzeba sobie zapracowac nieprawdarz

Zbychu

witam muszę napisać kilka sów o firmie pracowałem w tej firmie kilka lat temu właściciela znam już od 12 lat jest może nerwowy a mając na głowie nie których ludzi którzy są leniwi i roszczeniowi to wcale mu się nie dziwie jest słowny i zawsze można się z nim dogadać

Michal
Inne

Bardzo dobrze znam ta firmę bardzo dobrze wywiązuje się z ustaleń i nigdy nie ma problemów Ale widząc niektórych pracowników to się nie dziwie ze wypisują głupoty

Mati

(usunięte przez administratora) mówicie Pracowałem w tej firmie jest normalna lenie którym się nie chce robić wypisują głupoty

Łukasz

Ta firma to przytułek dla urzędu pracy, nikt normalny tam nie idzie. (usunięte przez administratora). Szef zneca się psychicznie nad ludźmi. Stawki zazwyczaj są ucinane przy wypłacie po poprostu bo tak. Sprzęt zajechany, auta bez przeglądów i nie sprawne.

Piotr
@Łukasz

To znaczy że głównie wysyłani są do pracy bezrobotni z UP? Przecież wtedy jest umowa i ustalona na papierze stawka powinna być przestrzegana. Szef jakoś wyjaśniał czemu ucinał wypłatę? Ktoś próbował rozmawiać?

Łukasz
@Piotr

Tak z urzędu, tam ogloszenia wiszą przez cały rok, taka jest rotacja. Na umowie masz najniższa, reszta wiadomo jak dają. Idź i spróbuj rozmawiać ;)

Do Bartka

Mąka pewnie ma dwie lewe rece i nie ma premi ja tu pracujem i nie nazekam a premie dostaje bo zamiast grac na telefonie to ciezko pracujem

@Do Bartka

Czyli jakieś motywatory do pracy tu macie? To dasz znać coś więcej w temacie tej ciężkiej pacy tutaj? Jak konkretnie na premię można sobie zasłużyć i jakie są zasady jej przyznawania? Co do telefonów.. To można je mieć przy sobie bez problemu?

Do wszystkich

Przecież to nie żadna mąka ani marihuana pisze tylko rozżalony facet który pracował tu kupe lat a nawet nie pracował tylko udawał za grube pieniądze ,firma jest ok ,kasa jest ok ,w końcu jest normalnie czego brakowało od kilku lat .,pozdrawiam panie Stanisławie i życzę kolejnych dobrych ruchów

Mati

Firma Fobis jest najlepszą firmą w regionie można liczyć na szefa Są oczywiście nieroby którzy mają w nieskończoność wymagania nie rozumie tych ludzi dla mnie szef jest ok pracują ludzie od początku tej firmy i jakoś nie narzekają oczywiście ze jeszcze się nikt nie urodził który by wszystkim dogodził a co Krzysztofa to poznałem go osobiście jest naprawdę ok

Do maki

jak ci nie pasuje maka to czemu sie nie zwolnisz

Mąka

Pracuje w firmie Fobis tragedia wypłaty o kilka dni opóźnione co miesiąc brakuje godzin i Pan Prezes ludzi ma za nic. I jeszcze Kierownik Krzysztof jest fałszywy!!!

Bartek
Inne

Jak obliczana jest u was premia?

Mąka
@Bartek

Premi nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. - Lubin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii