Opinie o Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. w Lubin

Blanka Nowy wpis

chłopak jest brukarzem i za pracą po Lubinie patrzył ostatnio. Sama też zaczęłam i znalazłam ofertę z zeszłego roku od firmy na to stanowisko. było wtedy napisane, że płacą od 35 zł na godzinę. W tym roku jak będzie?

Rysiu Nowy wpis

Nasza firma jest po prostu niesamowita! Zespół pracowników jest niezwykle profesjonalny, kompetentny i zaangażowany. Świadczymy usługi najwyższej jakości, zawsze dbając o zadowolenie naszych klientów. Nasza innowacyjność i kreatywność sprawiają, że jesteśmy liderem w naszej branży. Nieustannie dążymy do doskonałości i ciągłego doskonalenia naszych usług. Jeśli szukasz najlepszej firmy, to właśnie nasza firma jest tym, czego potrzebujesz!

@były pracownik Nowy wpis

Fobis , Masy Polskie firma w firmie powiem tak w bardziej upośledzonej firmie nie pracowałem nigdy,umowy brak, ubezpieczenia brak,kierownik oporek kłamie w żywe oczy a szef masakra czasem wydawało mi się rano na firmie że właśnie trafiłem na plan gdzie nagrywają sceny do jakiejś komedii i biorę przypadkowo w niej udział,, Jedynym normalnymi człowiekiem jest tam Jacek. I żeby zaraz nie zarzucał mi ktoś że nie wykonywałem odpowiednio swojej pracy to powiem że przyszedłem jako operator koparki a z powodu braków kadrowych musiałem robić wszystko tylko nie to na co umówiłem się w pierwszym dniu z szefem, klepanie krawężników, jakieś lepienie łączeń lepikiem itp itd i jeszcze pretensje że za mało, przemiał w firmie taki ze nie warto było imiona zapamiętywać bo zaraz się zwalniali ludzie widząc ten cyrk, wypłata stawka ustalona inna w rzeczywistości wpieranie że Cię nie było, omijać szerokimi łukiem

No witam. : ) chce się dowiedzieć czy monterzy są jeszcze przyjmowani a jeśli tak to ile mógłbym zarobić? od roku nie ma tu już żadnej opinii, mam też dawniejsza ofertę na instalacje i właśnie nie wiem czy do teraz już nie było zapotrzebowania na ludzi?

Firma Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Brukarz/ Pomocnik Brukarza (możliwość zakwaterowania). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Pracowałem w gorszej firmie 27lat .a firma fobis jest spoko

@pracownik

Po 27 latach pracy gdzieś indziej wpadłeś tutaj sobie porobić? Jak do tego doszło że akurat tutaj? I czy możesz bardziej szczegółowo te warunki do siebie przyrównać w takim razie skoro tu tak lepiej?

praca
@Urszula

potrzebował szef fachowca na sprzet .w tamtej firmie co pracowałem były i sa stare graty które maja po 30 lat i wiecej a tutaj sprzet jest w miare swierzy i ile chciałem na godzine tyle dostałem

@praca

A to spoko czyli wszystko do ugadania? Piszesz, że tyle co chciałeś dostałeś, uwzględniony w tym został staż pracy po prostu? A jak wyglądają kwestie odnośnie brania jakiegoś wolnego czy coś? Bez problemu? Nie ma deficytów w ludziach? Ilu się tak w sumie teraz zatrudnia?

praca
@Urszula

w poprzedniej firmie wszystkie soboty były pracujace a jak chciałem wolna sobote to musiałem kłamac a tu w sobote jak chce to przychodze,z wolnym dniem w tygodniu niema problemu i jak sie jest normalnym i nie konfliktowym to szef potrafi to docenic ,ktos tu juz opisywał o roszczeniowych pracownikach którzy rano czekali kiedy przyjedzie i lecieli do niego po podwyrzke ale na podwyrzke trzeba sobie zapracowac nieprawdarz

Zbychu

witam muszę napisać kilka sów o firmie pracowałem w tej firmie kilka lat temu właściciela znam już od 12 lat jest może nerwowy a mając na głowie nie których ludzi którzy są leniwi i roszczeniowi to wcale mu się nie dziwie jest słowny i zawsze można się z nim dogadać

Michal

Bardzo dobrze znam ta firmę bardzo dobrze wywiązuje się z ustaleń i nigdy nie ma problemów Ale widząc niektórych pracowników to się nie dziwie ze wypisują głupoty

Mati

(usunięte przez administratora) mówicie Pracowałem w tej firmie jest normalna lenie którym się nie chce robić wypisują głupoty

Łukasz

Ta firma to przytułek dla urzędu pracy, nikt normalny tam nie idzie. (usunięte przez administratora). Szef zneca się psychicznie nad ludźmi. Stawki zazwyczaj są ucinane przy wypłacie po poprostu bo tak. Sprzęt zajechany, auta bez przeglądów i nie sprawne.

@Łukasz

To znaczy że głównie wysyłani są do pracy bezrobotni z UP? Przecież wtedy jest umowa i ustalona na papierze stawka powinna być przestrzegana. Szef jakoś wyjaśniał czemu ucinał wypłatę? Ktoś próbował rozmawiać?

Łukasz
@Piotr

Tak z urzędu, tam ogloszenia wiszą przez cały rok, taka jest rotacja. Na umowie masz najniższa, reszta wiadomo jak dają. Idź i spróbuj rozmawiać ;)

Do Bartka

Mąka pewnie ma dwie lewe rece i nie ma premi ja tu pracujem i nie nazekam a premie dostaje bo zamiast grac na telefonie to ciezko pracujem

@Do Bartka

Czyli jakieś motywatory do pracy tu macie? To dasz znać coś więcej w temacie tej ciężkiej pacy tutaj? Jak konkretnie na premię można sobie zasłużyć i jakie są zasady jej przyznawania? Co do telefonów.. To można je mieć przy sobie bez problemu?

Do wszystkich

Przecież to nie żadna mąka ani marihuana pisze tylko rozżalony facet który pracował tu kupe lat a nawet nie pracował tylko udawał za grube pieniądze ,firma jest ok ,kasa jest ok ,w końcu jest normalnie czego brakowało od kilku lat .,pozdrawiam panie Stanisławie i życzę kolejnych dobrych ruchów

Mati

Firma Fobis jest najlepszą firmą w regionie można liczyć na szefa Są oczywiście nieroby którzy mają w nieskończoność wymagania nie rozumie tych ludzi dla mnie szef jest ok pracują ludzie od początku tej firmy i jakoś nie narzekają oczywiście ze jeszcze się nikt nie urodził który by wszystkim dogodził a co Krzysztofa to poznałem go osobiście jest naprawdę ok

Do maki

jak ci nie pasuje maka to czemu sie nie zwolnisz

Mąka

Pracuje w firmie Fobis tragedia wypłaty o kilka dni opóźnione co miesiąc brakuje godzin i Pan Prezes ludzi ma za nic. I jeszcze Kierownik Krzysztof jest fałszywy!!!

Bartek

Jak obliczana jest u was premia?

@Bartek

Premi nie ma

Jak w Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Żadnych

Tu się wypowiadają ludzie którzy maja dwie lewe ręce pracuje tu 10 lat nie mówię ze jest super ale jest dobrze jeden z nielicznych pracodawców co 10 to dla niego świętość nigdy się nie spuznie z wypłatami prezes jest jaki jest ale daje zarobić a czy stawki upoerdala zgodzę się z tym bo jak przychodzi ktoś i mówi ze umie wszystko a wychodzi na to ze łopaty trzymać nie umie to chyba proste równanie zastanówcie się ludzie bo ja zaczynałem od 8 złotych a jestem na 25 wiec chyba się da a to ze se krzyczy to co taki charakter ja mam to daleko ważne ze placi i zawsze na czas a nie jak w większości firm „bo mi faktora nie przeszła albo poczekajcie tydzień „ co to ma być a jak nie jesteś dobry w tym co robisz i niechcesz się nauczyć będziecie zawsze wiecznymi pomocnikami i nie szkoda mi takich ludzi zawsze będziecie pracować za minimum

Teresa
@ARROW

Z tego co piszesz wynika, że aby wypłata za pracę wykonywaną w FC FOBIS Construction była zadowalająca, trzeba być zaangażowanym w powierzone obowiązki. Patrząc na Twoją początkową godzinową stawkę i końcową widać, że firma docenia swoich pracowników i należycie ich wynagradza. Wystarczą tylko chęci do pracy. A czy firma zatrudnia również ludzi bez doświadczenia?

Nie ważne
@ARROW

O proszę jaki ty mądry jesteś, chyba że to pisze sam prezes tej firmy. Ogólnie to ta firma jest skończona. Wyobraźcie sobie sytuację. Klepałem kostkę w pierwszy dzień od kiedy tam pracowałem, wcześniej nie robiłem tego nigdy a wychodziło mi to dobrze i nikt nie miał żadnych zastrzeżeń, chciałem zostać tam na dłużej ale jak ja mam pracować za stawkę 17 złotych i patrzeć jak inni pracownicy mają tyle samo a stoją oparci cały dzień o miotłę to przepraszam bardzo ale szkoda zdrowia i kręgosłupa. Pozdrawiam

Nie jest ok oszukisci i wyzyskiwacze a czas wypłaty to jest śmiech prosto w twarz i z kwitem do domu i to jest traktowanie pracownika na miejscu ? BHP jakby tam wjechało to pan prezes który nie jest wogole prezesem tylko ma kontrakty na słupów może zmieniłby nastawienie i sposób traktowania człowieka w pracy - tyle na temat tej pracy

Lidia

Co z czasem wypłaty jest nie tak? Są jakieś duże opóźnienia czy jak?

DAREK

Nie ma co się (usunięte przez administratora) praca jest wymagająca ale jaki pracodawca nie wymaga 100% normy od swoich pracowników. Atmosfera jest normalna zakładając obecność kilkudziesięciu pracowników budowlanych męskiej płci to proszę mi uwierzyć że jest ok :).

Mariusz

Napiszesz coś więcej o tej atmosferze? Co dokładnie się dzieje? Chodzi o atmosferę między pracownikami czy z przełożonymi?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o.