Hotel Tanzanit

Jesionka

Opinie o Hotel Tanzanit

Janka

Jeżeli (usunięte przez administratora)ten co myślę to nieraz nie miał wypłacone na czas :)

tygrys

Ale który Leszek,bo jest ich dwóch.....

do Do jan

nie no zgadzam się - to chyba musi być on :)

Do jan

A może Ty zastanów się co piszesz. Dlaczego akurat Kochmanska wypłaca Tobie kasę w terminie jako jednemu z nielicznych ? To naprawdę zastanawiające bo normalnie ona nigdy nie płaci w terminie i to CAŁEMU PERSONELOWI !!! Czyżbyś był wybrancem i miał na imię Leszek ?

jan

ja też tam pracowałem kilka lat, nigdy nie miałem z niczym problemu a o poniżaniu nie słyszałem , chyba ten co pisze ma problem z zagrzaniem miejsca w każdej pracy. a gdyby naprawdę nie wypłacali kasy to przecież są sądy a nie słyszałem jak byłem w pracy żeby ktoś się sądził. może trzeba się najpierw zastanowić zanim napisze się bzdury.

A ja pracuję w tej firmie od 5 lat i nigdy nie miałem problemu ani z wypłatą ani z poniżaniem. Zastanawiam się kto to pisze, chyba te lewusy, którym się nie chciało nic robić - najlepiej to po zasiłek i siedzieć w domu

anomin

To wszystko prawda co piszecie to firma kogucik a p . Kochmanska z calym szacunkiem powinna sie leczyc poniza i oszukuje ludzi dziwie sie ze jeszcze ktos tam chce pracowac a jej partner to wogole bez ambicji i wychowania .Ludzie tam sa traktowani jak niewolnicy chociaz zapiepszaja nie maja szacunku i wynagrodzenia za swoja prace omijajcie ten burdel szerokim łukiem

Janina

Kombinują oszukują nie płacą Kochmańska cały czas się czepia o wszystko, nie wie czego chce drze się upokarza, poniża. Wredne niewypłacalne i cwane babsko - myśli, że pożal się boże prawniczka i ze wszytskiego się wymiga ale wszytsko do czasu...

Ja też

Dokładnie jeśli dostarczacie im jakiś towar bierzcie od razu pieniądze do ręki bo potem się będziecie bujać przez kilka miesięcy zanim zapłacą są niewypłacalni zamawiają a potem kombinują

potwierdzam

Mają hotel w szklarskiej porębie o nazwie hotel Szrenica mi ròwnież zalegają z płatnościami a prezesowa udaje wielką Panią, podobnie jak jedna z kierowniczek w Szrenicy, potwierdzam są niewypłacalni i nieodpowiedzialni.

Pracowałam w hotelu z grupy Tanzanit w pałacu w Zelaznie. Prezesowa ma coś z głową. Traktuje pracowników jak śmieci. Zero jakiegokolwiek szacunku. Wrzeszczy na nich, ma ciągle pretensje chociaż pracownicy dają z siebie wszystko. Ale najgorsze, że nie wypłaca wynagrodzeń. Omijajcie prezrsowa Boguslawe Kochmanska z daleka.

Zostaw opinię o Hotel Tanzanit - Jesionka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Tanzanit