Opinie o Unikatonia Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Unikatonia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unikatonia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unikatonia Sp. z o.o. w Lubin

baner wywiady
Hwd Nowy wpis
Kandydat

Pani Prezes pozjadała zmysły. Wygryzła wszystkich i idzie po trupach(dosłownie) do celu. Pseudo Dyrektor z przypadku niejaka Kasia to pośmiewisko firmy. Najlepiej gdyby się nie odzywała bo wstyd dla reszty pracowników. Ludzie przychodzą i odchodzą jak widzą co tam się dzieje. (usunięte przez administratora)klientów. Zepsuty sprzęt. Nakładanie zwykłej maski zamiast profesjonalnej. I wiele wiele innych. Niektórzy prowadzą zabiegi nie mając odpowiedniego przygotowania i wiedzy. Na kuchni brud. Wszystko się klei. Współczuje wszystkim którzy tam pracują. Bo pierwsze wrażenie Firma robi dobre…. Ale nie dajcie się zwieść pozorom. Pani prezes ma gadane i potrafi omotać nawet właścicieli… niektórzy przypłacili to życiem. ;(

2
Pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Praca w tym miejscu była najgorszym momentem mojego życia. Ciągły stres, (usunięte przez administratora) Pani Prezes brak wiedzy w prowadzeniu firmy, Pani Dyrektor biegająca w miniówce, szukającą jakiejś intrygi. A pracownicy totalny wyścig szczurów, kto będzie miał więcej (co ewidentnie podkręca sama Prezeska). Brak produktów, oszukiwanie klientów, przy takim prowadzeniu to miejsce bardzo podupadło. Piękne miejsce, ale nie wnętrza tworzą pracę. Myślę, ze to miejsce bardzo odczuło odejście właścicielki i założycielki Unikatonii.

2
Irena

Hej, czy ktoś z Was aplikował do Unikatonia online? Przeglądam ich stronę (https://unikatoniaspa.pl/), brak na niej emailu kontaktowego (jedynie do rezerwacji). Zastanawiam się czy wysyłanie CV online ma sens. Wiecie może czy poszukują obecnie pracowników?

1
Ja Nowy wpis
Były pracownik
@Irena

Nie polecam pracy w Unikatoni. Niestety firma podupadła. Wszystko się psuje. Klienci narzekają. Zarobki najniższa krajowa. Nie płacą za nadgodziny. Atmosfera fatalna. Wiecznie czegoś brakuje. Brak produktów do wykonania podstawowych zabiegów. Ręczniki i szlafroki - wstyd dawać takie coś klientom. Przestarzały sprzęt. Brak nowości. Zero inwestycji w obiekt. Ludzi traktuje się jak śmieci. Pozdrawiam.

1
Andrzej Nowy wpis
@Ja

W tych czasach aż dziwne, ze dalej się tak wykorzystuje pracownika, rynek pracy stoi otwarty. Czy jesteście zmuszeni do pracowania w nadgodzinach, jeśli nie jest Wam za to płacone ?

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Unikatonia Sp. z o.o. - Lubin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Unikatonia Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Unikatonia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Unikatonia Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Zielonogórska 1
  59-300 Lubin
 • NIP: 6922461043 REGON: 20912671 KRS: 0000321642
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Unikatonia Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii