Opinie o Unikatonia Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Unikatonia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unikatonia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unikatonia Sp. z o.o. w Lubin

Hwd Nowy wpis
Kandydat

Pani Prezes pozjadała zmysły. Wygryzła wszystkich i idzie po trupach(dosłownie) do celu. Pseudo Dyrektor z przypadku niejaka Kasia to pośmiewisko firmy. Najlepiej gdyby się nie odzywała bo wstyd dla reszty pracowników. Ludzie przychodzą i odchodzą jak widzą co tam się dzieje. (usunięte przez administratora)klientów. Zepsuty sprzęt. Nakładanie zwykłej maski zamiast profesjonalnej. I wiele wiele innych. Niektórzy prowadzą zabiegi nie mając odpowiedniego przygotowania i wiedzy. Na kuchni brud. Wszystko się klei. Współczuje wszystkim którzy tam pracują. Bo pierwsze wrażenie Firma robi dobre…. Ale nie dajcie się zwieść pozorom. Pani prezes ma gadane i potrafi omotać nawet właścicieli… niektórzy przypłacili to życiem. ;(

2
Pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Praca w tym miejscu była najgorszym momentem mojego życia. Ciągły stres, (usunięte przez administratora) Pani Prezes brak wiedzy w prowadzeniu firmy, Pani Dyrektor biegająca w miniówce, szukającą jakiejś intrygi. A pracownicy totalny wyścig szczurów, kto będzie miał więcej (co ewidentnie podkręca sama Prezeska). Brak produktów, oszukiwanie klientów, przy takim prowadzeniu to miejsce bardzo podupadło. Piękne miejsce, ale nie wnętrza tworzą pracę. Myślę, ze to miejsce bardzo odczuło odejście właścicielki i założycielki Unikatonii.

2
Irena
Inne

Hej, czy ktoś z Was aplikował do Unikatonia online? Przeglądam ich stronę (https://unikatoniaspa.pl/), brak na niej emailu kontaktowego (jedynie do rezerwacji). Zastanawiam się czy wysyłanie CV online ma sens. Wiecie może czy poszukują obecnie pracowników?

1
Ja Nowy wpis
Były pracownik
@Irena

Nie polecam pracy w Unikatoni. Niestety firma podupadła. Wszystko się psuje. Klienci narzekają. Zarobki najniższa krajowa. Nie płacą za nadgodziny. Atmosfera fatalna. Wiecznie czegoś brakuje. Brak produktów do wykonania podstawowych zabiegów. Ręczniki i szlafroki - wstyd dawać takie coś klientom. Przestarzały sprzęt. Brak nowości. Zero inwestycji w obiekt. Ludzi traktuje się jak śmieci. Pozdrawiam.

1
Andrzej Nowy wpis
Inne
@Ja

W tych czasach aż dziwne, ze dalej się tak wykorzystuje pracownika, rynek pracy stoi otwarty. Czy jesteście zmuszeni do pracowania w nadgodzinach, jeśli nie jest Wam za to płacone ?

1

Zostaw merytoryczną opinię o Unikatonia Sp. z o.o. - Lubin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Unikatonia Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Unikatonia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Unikatonia Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Zielonogórska 1
  59-300 Lubin
 • NIP: 6922461043 REGON: 20912671 KRS: 0000321642
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Unikatonia Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii