MKRI Sp. z o. o.

Opinie o MKRI Sp. z o. o.

Coach

Mam pytanko odnośnie stanowiska specjalisty ds szkoleń i rozwoju pracowników. Jestem w trakcie studiów ale mam jakieś doświadczenie w szkoleniach, myślicie, że to daje mi jakąś przewagę?

Coach
@Coach

No i mam biegły angielski który jest mile widziany dlatego zastanawiam się czy warto aplikować, bo część warunków spełniam a część nie, ale jestem na końcówce studiów więc może akurat się uda. Ktoś może mi powie jak to wygląda?

Spiral
@Coach

raczej tak, na to stanowisko nie potrzeba ukonczonych studiow doswiadczenie duzo ważniejsze

Sylwia
@Spiral

To ja dopytam, czy jak jednak ma się i studia i doświadczenie, to można dostać więcej pensji, niż jak osoba bez wykształcenia wyższego? Jest tu różnica w pensji? I jaka generalnie jest tu kasa?

róż
@Spiral

A jakie doświadczenie trzeba posiadać na to stanowisko? w sensie z jakiej branży najlepiej?

szkolenie
@róż

pewnie z branzy szkoleniowej, a co do ilosci doswiadczenia to powinni to okreslic w ofercie pracy jak nie to wazne zeby w twoim cv byl wpis ze robiles w temacie

Bańka
@szkolenie

a gdzie szukacie aktualnych ofert? macie jakąś sprawdzoną strone?

Bańka
@szkolenie

dajcie też od razu prosze znac jak rekrutacja tutaj wyglada?

Mańka
@Bańka

Najpierw była rozmowa telefoniczna, taka dosyć typowa gdzie pytają o ogół a potem zdalnie już typowa rekrutacyjna rozmowa z kimś z HRu :)

B
@Mańka

Czyli po rozmowie telefonicznej jest kolejna rozmowa i tylko jest jedyny etap rekrutacji/ Czy jest inne etap jeszcze np. zadanie rekrutacyjne? Ile jest tych etapów w sumie?

Gordon
@B

nieee testów żadnych nie ma raczej, gadasz przez telefon a potem spotkanie na żywo i tyle

Daktyl
@Gordon

Powiesz jaka jest atmosfera na tym spotkaniu? Wszystko było okej jak się rekrutowałeś?

Ultron
@B

odpowiadają na twoje cv telefonicznie, masz tam taki wstepny wywiad podczas którego prezentują ci już mniej więcej ofertę firmy i środowisko pracy no i oczywiście sprawdzają na co się nadajesz

Ultron
@B

potem masz rozmowę w cztery oczy że tak powiem i może byc też czasem online, chociaż chyba nie do sklepów no i decyzja

@Ultron

dlugo sie czeka na decyzje?

@Ultron

ile w ogole trwa cala rekrutacja w takim razie?

@Daktyl

a moze jaka atmosfera ogolnie panuje? :)

Umbra
@norek

Ja długo nie czekałam natomiast nie wiem jak to działa dla ogółu :)

Umbra
@norek

Co do samego procesu to warto się uzbroić w cierpliwość, natomiast myślę, że więcej niż miesiąc to to nie zajęło.

Bruno
@Umbra

mieisąc? no nie wiem jak kogoś na cito szukają to dwa tygodnie i jesteś za ladą

Bruno
@norek

a gdzie z ciekawości się zatrudniasz?

tempest

sa jakies nowo otwarte sklepy gdzie szukaja akurat?

@Bruno

godziny pracy zaleza od punktu tak w ogole czy wszedzie w tych samych godzinach sie pracuje?

@Bruno

w sumie tez fajnie jak sie szuka pracy od zaraz

@tempest

to nie ma gdzies ogloszen gdzie mozesz sprawdzic?

@Bruno

mozna sie zalapac bez doswiadczenia tutaj?

@Bruno

na poczatku ktos ogolnie pomaga sie odnalezc na sklepie?

Agacia
@Bruno

Idzie ogarnąć wszystko przez te 2 tygodnie czy raczej ciężko? Te 2 tygodnie wtedy też są normalnie płatne?

krisz
@Agacia

koledze chodziło że dwa tygodnie formalności od momentu otwarcia rekrutacji i już kogoś mają na sklepie, jak jest pilnie potrzebny wię nie będą za to płacić xd

krisz
@Agacia

ogarnąc początek jest łatwo, praca niezbyt skomplikowana

heder
@krisz

czyli rekrutacja szybko przechodzi? jak najlepiej zgłaszać się do pracy?

heder
@krisz

jest jakis system wdrożeniowy, czy po prostu uczysz sie w trakcie?

kleks
@heder

idzie w miarę szybko, najlepiej przez ogłoszenie w necie

Opłat
@kleks

gdzie te ogłoszenia znaleźć na dokładną lokalizację?

lig
@kleks

na okres próbny dają normalnie uopa czy zlecenie?

rewir
@Opłat

no na ich stronie albo na pracuj

rewir
@lig

jakie stanowisko cię interesuje?

czek
@rewir

na magazyn myślałem składać? możesz coś wiecej powiedzieć?

ezran

dodam że co do braku tego doświadczenia chodzi mi o prace w sklepie

Pekan

No najpierw ktoś ci zawsze musi przecież pokazać co i jak, w żadnej firmie nie ma czegoś że zaczynasz i robisz wszystko sam

OL
@Pekan

W różnych firmach różnie się do tego podchodzi. Tam, gdzie kiedyś robiłam, to też niby było wdrożenie. Czyli szybkie przejście się po zakładzie i wskazanie stanowiska pracy. Na więcej nie było czasu. Ile więc tu się poświęca na to czasu i czy jest kogo pytać bez wysłuchiwania w zamian złośliwości, czy wywracania oczami, że się komuś gitarę zawraca?

yjk
@OL

zależy od sklepu pewnie wiesz jak jest, praca nie gwarantuje ci tego na jakich ludzi trafisz, mogę ci na pokrzepienie powiedzieć że ja miałem bardzo fajna ekipe na początek i wszystko było na spokojnie wytłumaczone

yjk
@yjk

ale no jak mowię to troche od szczescia zależy

Anetka
@yjk

To na jaki sklep się najlepiej dostać, wiesz może? Zdradzisz kogo miałeś w ekipie żebym wiedziała czy dobrze trafiłam? :)

Medrek

nie wypowiadaj się za każdy sklep, bo np. u mnie problemu z ilością ludzi nie ma

Medrek
@Pekan

zazwyczaj jest, aczkolwiek no praca nie na tyle skomplikowana żeby cały czas ktoś nad toba wisiał i pokazywał ci co i jak

różowy

orientujesz się czy są teraz przypadkiem jakieś przyjęcia?

@Medrek

pracujesz normalnie na umowie o pracę?

@różowy

przyjęć jest i to sporo tylko musisz się na lokalizacje popatrzeć czy na pewno dobra

@różowy

Tak normalnie na uopie, ale wiem że na niektórych stanowiskach zlecenie dają

prowan
@Mekox

ktoś woli zlecenie od uopa?

Pamięć
@prowan

może jacyś studenci? albo ktoś kto ma gdzie indziej umowę o pracę i szuka czegoś bez podatku? nie wiem ja bym uopa nie zamienił

Lex
@Pamięć

Innej opcji sam nie widzę, bo poza tym umowa o prace o niebo lepsza. Taką stabilność wtedy czuć chociaż wiecie o co mi chodzi.

Tablorone
@Pamięć

pro po studentów wiesz może czy można się tutaj zatrudnić na jakiś taki niepełny etat?

najka

a wiesz moze jaką umowę mają studenci?

heros
@najka

wlasnie to jest wazne czy mozna sie z nimi jak cos dogadac jesli chodzi o umowe?

freked
@najka

możesz się dogadać na zlecenie jeśli o to ci chodzi

Rhys
@heros

Wydaje mi się że tak ja pracuję na uopie ale tak też chciałem przypuszczam że dostałbyś zlecenie jak ci tak zalezy

Cierń

Na zleceniu z reguły nie ma benefitów z tego co się zdążyłem zorientować

kropka
@Cierń

o kurde to słabo, mógłby jakiś pracownik to jeszcze potwierdzić?

Mamba
@kropka

Ale to nie chcesz pracować na umowie o pracę?

green
@Mamba

niektórym może się zlecenie tymczasowo bardziej opłacać np. jeśli są studentami

Cherry
@Cierń

To jest właśnie beznadziejne nawet l4 na zleceniu nie ma ani płatnego urlopu

gorgol

co? xd no nie wiem mi się nie zdarzało

Głębinowy
@gorgol

Mnie się zdarzyło myśleć, raz miałem angine w jednej (usunięte przez administratora) i 2 tyg byłem wyjęty z życia, a tak wszystko na zleceniu, bardzo nie polecam zlecenia

fors
@Głębinowy

bo to czlowiek to sie najltawiej uczy na swoich bledach wlasnie xd

Maślak
@Głębinowy

Co ten gowork tak wycina randomowe słowa....to zaczyna być irytujące

telekom Nowy wpis
@Maślak

mysle ze to nawet nie bylo nic obrazliwego patrzac na caly sens wypowiedzi, wiec dziwne

Edamame

siema wie ktoś może w jakich godzinach pracuje się na magazynie?

koper
@Edamame

w godzinach 7-17 magazyn

ET
@koper

To płacone są nadgodziny, bo to wychodzi dziennie po 10h? Czy może dni wolne? Weekendy magazyn też jest w pracy, może tylko dla chętnych?

czilala
@koper

skoro pracujesz to mozesz jeszcze napisac dwa zdania o tym czy praca przyjemna/cięzka i jak atmosfera

uroczy magazynier
@Edamame

fajne te godziny jak na magazyn, ale właśnie jak tutaj jest z wolnym skoro pracuje się po 10 godzin?

@ET

Za nadgodziny nie wypłacaja.. tylko dają ci za to wolne... nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy. A co do premi budżet jest tak zawyżony że nie da rady wyrobić.

@czilala

praca ciężka nie jest, czy przyjemna to jako takiej bym jej nie określił no chyba że takie klimaty bardzo lubisz. atmosfera jest na codzień raczej w porządku

kapl
@Mekox

z ludzmi sie idzie dogadac?

poozon

Na jakich warunkach zatrudnienia robicie? najczesciej uop czy zlecenie?

Cherry
@poozon

Ja pracuję na umowie o pracę i znajomi z zespołu również :)

Vajana
@Cherry

Taka umowa o pracę jest po próbnym na jaki okres dawana?

Gucio

Spoko taki termin myślisz że potem dają na nieokreślony?

litar

tak, jest jakis czas maksymalny jesli chodzi o bycie na umowie o prace na okres okreslony

gorgol
@litar

no ale jaka różnica xd

Głębinowy
@gorgol

Często ludzie się czują pewniej na dłuższym okresie umowy

fors
@Głębinowy

tyle ze okresu probnego nie da sie ominac, nawet na wyzszych stanowiskach jest to formalnosc nie do przeskoczenia

Maślak
@fors

Niemniej dobrze mieć perspektywę że po jakimś czasie się dostanie na stałe

pejper Nowy wpis
@fors

a jest może opcja go jakoś przyspieszyć? xd

pejper Nowy wpis
@Głębinowy

czemu w sumie? moze glupie pytanie ale jeśli się dostane to będzie moja pierwsza praca z uopem :)

telekom Nowy wpis
@pejper

na umowie o prace z dnia na dzien cie chyba nie moga zwolnic to juz jakis plus

IO

Naprawdę? Chciałem aplikować na specjalista ds. kadr i płac bo jeszcze chwilę temu było aktywne ale trochę mnie przestraszyłeś tymi zwolnieniami. W ogłoszeniu była umowa parce a nie zlecenie. Myślisz że nie na wszystkich stanowiskach wciskają sieciówkę? W biurze jak jest teraz?

RV

Specjalista ds. Kadr i Płac w tym dziale atmosfera też ok, jest ktoś stamtąd? Zapewnione niezbędne narzędzia pracy przez pracodawcę to co takiego dokładnie?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta kaes. Otwock w firmie MKRI Sp. z o. o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Pika

No i po co być kierownikiem skoro można być doradcą, wziąć prawie takie same pieniądze i mieć święty spokój, zero użerania się z centralą i pretensjami regionalnej? Brawo kaes, świetny podział obowiązków dla kierowników za marne pieniądze.

Doradca

Nie mam żadnych bólów w przeciwieństwie do tej umęczonej biednej kierowniczki wyżej. Jestem doradcą z wyboru, a moja kierowniczka jest super akurat i nigdy nie wywyższa się ile to ma pracy strasznie więc ogarnij się i czytaj ze zrozumieniem w czym problem

@Doradca

To się ciesz naszą na urlopie,l4 a jak przyjdzie to wiecznie niezadowolona (usunięte przez administratora) z każdej strony ale Przyjdzie na nią czas

Ktoś

Tak bardzo jest mi przykro, że firma nie potrafi docenić pracowników którzy czasem harują do (usunięte przez administratora), a tu bo obcinają etaty, a tu bo jest nawał pracy i trzeba zrobić 1000 rzeczy w ciągu dnia czasem nawet nie w dwie osoby. Ucięta premia=brak motywacji dla doradcy klienta. I chociaż nie wiem jak cudowny by musiał być (usunięte przez administratora), nie zmotywuje pracownika do genialnej obsługi. Za takie pieniądze się odechciewa. Kiedyś chociaż każdy dążył do co prawda marnej, ale jakiejkolwiek premii. Premia dla kierowników? Śmiech na sali, wypłata doradcy i kierownika jest prawie na równi, a premia osiągnięta przy 95% realizacji budżetu jest po prostu żałosna. Marne 300 zł i to BRUTTO. Jak to jest że wraz z nowym rokiem podnosi się pensje aby lepiej się każdemu żyło, a tutaj dajemy krok wstecz. Bardzo lubię tą pracę, czuję się w niej dobrze lecz to co wyrabia z nami centrala to (usunięte przez administratora), całkowity brak szacunku dla ludzi tu pracujących czasem od wielu lat i nie chodzi tu o wielce prezenty na święta, tylko zwyczajnie godną dobrze wykonanej pracy wypłatę na którą myślę większość kierowników i doradców z czystym sumieniem zasługuje. Nie liczę na to że cokolwiek się zmieni, nie wierzę w to.. Lecz mam nadzieję, że cokolwiek w tym wszechświecie przemówi właścicielom, że tak się nie robi, może zapali się jakaś czerwona lampka kiedy zaczną odchodzić najlepsi pracownicy, którzy są fundamentami tej firmy. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy

Xxx
@Ktoś

Przecież już odchodzą najlepsi

Sprzedawca
@Ktoś

To załóż swoją firmę wielka kierowniczko jak taka mądra , harują to ludzie w kopalni bo tutaj żadnego harowania nie ma. Normalne obowiązki codzienne mamy

haha
@Sprzedawca

Za takie pieniądze jest to harówa i odpowiedzialność która wpływa na psychikę. Dali by na rękę 4500 to może by się to nazywało normalną pracą. Ale tak, ty jako sprzedawca zarabiający 200 zł mniej niż kierownik możesz się na jakikolwiek temat wypowiadać przychodząc do pracy i mając wszystko w (usunięte przez administratora) bo to nie do ciebie góra ma pretensje. Polecam więcej refleksji A firma niech sobie w końcu zda sprawę że coś im nie wyszło zamiast otwierać nowe sklepy, a stałych pracowników nie doceniać!

Czy firma ma zamiar zapłacić zobowiązania za Lyreco? Nie możemy zamówić papieru do drukarki, płynu do mycia naczyń nie wspomnę już że sklepy narzekają że nie mają papieru toaletowego ani wody do picia którą pracodawca powinien zapewnić pracownikom , jest to łamanie kodeksu pracy.

@kierownik

Pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia napojów pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnie uciążliwych, czyli np. że względu na temperaturę powyżej 25⁰C. Nie masz racji, że w tej sytuacji jest to łamanie prawa. Inna sprawa- każdy sklep jest wyposażony w czajnik, można przegotować wodę i napić się już wystudzonej.

Dawid

Przy ogłoszeniu - Asystent w Dziale Analiz i Planowana Sprzedaży pytają się m.in. o znajomość Excela, a także gotowość do pracy stacjonarnej w Malborku przez 3-miesięczny okres wdrożenia. A jak z zarobkami i klimatem między pracującymi w biurze ludźmi? Według ogłoszenia, to ja mam im kwotę podać. Ale, kto wie, ile sami są skłonni płacić?

Lex
@Dawid

Chyba wiesz najlepiej ile chciałbyś zarabiać, sprawdź też sobie ile przeciętnie na takim stanowisku się dostaje i najwyżej będziesz negocjował.

deryl
@Dawid

przeciez prawie zawsze tak jest, że to ty podajesz kwotę na rozmowie i potem ewentualne negocjacje. to ty powinieneś umieć wycenić swoje umiejętności. jak uzasadnisz dlaczego powinieneś zarabiac tyle ile podasz, to myślę, że mogą być skłonni do negocjacji itd.

havakk
@Lex

Nawet dobra rada według mnie, przecież na negocjacje muszą być przygotowani skoro sami nie podali z góry żadnej stawki.

havakk
@Dawid

A tak z ciekawości to oczekują jakiegoś certyfikatu z excela czy po prostu znajomości oczekują?

xxxx
@deryl

skłonni do negocjacji? ciekawe, pensje stoją w miejscu, a dla nowych pracowników proponowane jest minimum.

ksx

nie ma sie co zastanwiac, troche wiecej wiary w siebie kolego :)

Tablorone

Dokładnie tak jak ktoś napisał nie ma co się zaniżać to ważna umiejętnosć być pewnym tego co ma się do zaoferowania, wszystkiego można się nauczyć nie ma praktycznie nic niemożliwego

mandek
@Tablorone

są teraz jakieś wzmożone nabory że tylu kandydatów pisze?

najka
@mandek

fajne oferty są to nie ma sie co dziwic ze ludzie zainteresowani

ML
@xxxx

A tacy wieloletni pracownicy mają chociaż dodatki stażowe? Po jakim czasie dla tych nowych są podwyżki, po roku czy więcej trzeba czekać? Ta duża ilość ofert to ze względu na rotację czy firma się jakoś rozwija?

Także tego
@ML

Odpowiem tak: stażowe? Serio? Podwyżka za darmo? Przecież sama praca w tej firmie to benefit, po co Ci pieniądze! Najpierw rozmowa a potem może stówę Ci rzucą na dojazdy...

Teraz mamy takie ciężkie czasy w handlu i każdy ma nad sobą kogoś od kogo obrywa za wyniki, ale zespół na sklepie w tak małym gronie powinien trzymać się razem i znaleźć sposób na dobre działanie sklepu, kierownik też powinien mieć jakąś autorefleksję...

Szypuła

Macie w firmie jakieś udogodnienia, typu chociażby najzwyklejszy parking jakąś lodówkę czy mikrofalę? Bo po swojej ostatniej pracy gdzie samochód musiałam zostawić kilka minut drogi od punktu, a podgrzać w pracy to mogłam sobie coś jakbym ognisko na zapleczu rozpaliła mam już dość użerania się z takimi problemami.

Loko

A to nie wiesz że kierownicy mają dużo mniejsze wyrównanie niż doradcy? Ich pensja różni się o 200zl od sprzedawcy na dzień dzisiejszy :)

Ona1
@Loko

Dokladnie 200zl wiecej jak dobrze pojdzie. A zamień sie ze mna jako kierownikiem chetnie oddam za te miliony wieczne telefony woadomosci i telekonferencje w czasie wolnym

Xxx
@Loko

Malo wiesz. U nas kierownik ma 900zl więcej

Ooo
@Xxx

To ciekawe skąd takie informacje? W jakim regionie?

Hi

Od czego by tu zaczac? Hm... budzety nie z tej ziemi, obsluz kazdego klienta, sprzedaj do kazdego paragonu skarpetki na pewno wyrobisz ten plan:) Co miesiac budzet kazdego pracownika to porazka, od stycznia nie bylo nawet jednego miesiaca ze stanem koncowym realizacji 100% (ale przeciez to nasza wina, ho slaby check lub jestes niewystarczająco skuteczna ). Byl taki okres kiedy codzienne bylysmy straszone kamerami, stanie na baeznose 11h, nawolywanie klientow bo przeciez jeden pracownik musi stac na wejseiu i zachecaé przechodzacych do zrobienia zakupow ... wstyd. Odnoszac sie do premii to nawet jesli w Twoim sklepie jest wzystko super i tak Ci potraca z premii 10% jesli nie wyrabiasz wyników - co za tym idzie? Nickonezaca siç opowiese:) Od kilku miesiçcy firma ewidentnie ma problem z dostawami towarów, ciagle zapewniaja nas ze przyjdą nowe kolekcje, swietne modele a od dluzszego czasu w kartonie jest max 20 rzecxy i to z dopelnienia ja sie pytam JAK MAM ZROBIC PLAN NIE MAJAC PRODUKTOW DO SPRZEDAZY? Prosby o zmniejszenie budzetu sa notoryeznie odrzucane, chociaz centrala widzi jak jestesmy zatowarowane .Pracownik tu sie nie liczy , liczą sie cyferki check, koszyk, skuteczność :) Uciçcie etatów spowodowalo to , ze na sklepie sa zatrudnione po 3/4 dziewezyny i strach isé w ogóle na 14,(usunięte przez administratora) A bony świąteczne czy życzenia ? W tym roku równiez ich nie dostalysmy (bo jak mozna wyslaé same zyezenia bez bonów, czyzby firma sic wstydzila? ), centrala woli kupowaé nowe samochodu z salonu niz odpowiednio przygotowas swoje sklepy do sprzedazy produktow wlasnie min. w grudniu w najbardziej goracym okresie. WSTYD Samo to straszenie nas ciagle, ze przyjedzie góra wszystko ma byé idealnie - ezujemy sie jak w (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Ktoś kto zamawia te ubrania też się minął z powołaniem , kiedyś w tej firmie były świetne rzeczy, puma - która też chyba wycofali ale nikt nas o tym nie poinformował, była Nike jakoś to było a teraz ? Kolekcja kawa która 3 sezon wisi na sklepie bo nikt nie chce tego kupować. Budzet na lyreco tez zenujacy 250zl i pamietaj kup za to chemie, wode destylowana do parownicy - szkoda tylko ze wode i papier toaletowy przynosilysmy same bo kasy nie starczało. A i bron boze zamówię kawe lub herbatke bo tego to nie wolno. Nie wspomne o przychodzeniu za (usunięte przez administratora), kiedy trzeba plakaty zmienić czy posprzątać bo przeciez na to godzin z etatu to juz nie ma. Żadna firma tak nie traktuje swoich pracowników !!!!!!!! Cały mój komentarz nie polega na niszczeniu dobrego imienia firmy, po prostu chciałabym aby centrala zaczęła traktować nas jak ludzi- aby w końcu otworzyli oczy i uszy na nasze prośby, niech w końcu docenią pracowników którzy są z nimi od wielu lat. Chciałabym abyśmy wszystkie w koncu poczuły się docenione.

Grażyna
@Hi

podpisuję się pod tym! niech zrobią z tym porządek póki kierownicy i doradcy jeszcze tu pracują! bo ciężko będzie, oj bardzo ciężko. centrala będzie stać w sklepie po 12 godzin albo sklepy beda pozamykane.

Ona1

Kiedyś było dobrze, kiedyś. Wiadomo kryzys wszędzie ale to co się (usunięte przez administratora) ostatnio to jest kpina. Jest kasa na nowe plakaty i posy z (usunięte przez administratora) bo trzeba kolor grafiki zmienić, jest kasa na niepotrzebne nikomu wizytowki na potrzeby rekrutacji. Kest kasa na ciagle nowych dyrektorow, prezesów i (usunięte przez administratora) wie kogo bo się mozna pogubić. Ale nie ma kasy na doradcow i Nas kierowników. A bez Nas na sklepie nic góra by nie zarabiala. Mamy motywowac pracownikow ale czym? Jak ja sama motywacji nie mam. 200zl wiecej niz doradca jako kierownik a obowiązków od (usunięte przez administratora). Najlepiej cale dnie pisać AP notatki sluzbowe i (usunięte przez administratora) wie co jeszcze a do tego wyrobic plan i wykonac zadania dodatkowe. Masz wolne? To nic- zadzwoni RKS ze tele pilne, albo milon wiadomości czemu takie KPI. Potrzebujesz RKS w sb zeby zatwierdzil np zwrot gotowki- zapomnij ona ma wolne Oni moga Ty nie. Stawki od stycznia to jest porazka. Zero premii dla doradców a (usunięte przez administratora)taka premia ze lepiej na kasie w (usunięte przez administratora) usiąść. Aleee hej STARAMY SIĘ DLA ORGANIZACJI, JESTEŚMY RODZINĄ ???? Szkoda że organizacja ma Nas w (usunięte przez administratora) i bez mrugnięcia okiem zwalnia kierowników ktorzy są w niej od początku bo sklep nie ma rentowności. Ale nie proponują nic w zamian. Czyli póki jesteś potrzebny jestes najlepszy, jak sie sprzeciwiasz to Cie nie znamy. Moze warto by sie zastanowic i zamoast otwierać nowe sklepy z pelnym zatowarowaniem ( bo przeciez otwarcia wg planu na 2024) to zadbac o pelne zatowarowanie sklepów ktore już są. Bo nawet jakbym chciała to nie mam czego sprzedawac. W sklepie gorzej jak w (usunięte przez administratora)wyglada. Dodatkowym minusem jest kontakt z centrala a dzial kadr to juz w ogóle porazka- badz wyrozumiały bo maja duzo pracy ale one tak wyrozumiałe nie są. W skrócie nie polecam a jak ktoś pracuje to polecam ale (usunięte przez administratora)

MV

A ja chciałbym pracować tutaj, ale w biurze. W sieci jest wiele ogłoszeń dla kierownika sklepu, sprzedawcy, ale nic do biura. Dlaczego, tam nie ma rekrutacji i wakatów? Tam w posadach w sklepach oferują także UoP, czy w biurach tez jest taka możliwość, czy inne warunki są w centrali?

Były..
@MV

Bo poszły zwolnienia. Trzeba oszczędzać bo kryzys a na czym najlepiej? Na pracownikach. Góra ma swoje (usunięte przez administratora) i trzyma się ich kurczowo, reszta się nie liczy. Najnizsza krajowa, stres, wymagania przewyższające pensje, brak premii, brak szkoleń. Nie polecam

Były..

Prawda jest taka że firmie nie zależy ani na pracownikach ani na ludziach. Najnizsza krajowa zarówno na sklepach jak i w centrali. Zero premii, zero szkoleń, kompletny brak rozwoju. Gdy człowiek próbuje powalczyć o swoje jest zbywany płytkimi tekstami o kryzysie lub tym że skoro się nie podoba to do widzenia. Polityka firmy względem klienta kiepska, slabo wypadajaca na tle konkurencji, przez co klienci nie chcą wracac, ale oczywiście to wina pracowników nie kierownictwa. Bardzo toksyczna atmosfera w centrali. Ludzie którzy wprowadzali uśmiech i dobrą atmosferę pozbywali się raz dwa za to chętnie zostawiają tych którzy (usunięte przez administratora). Zdecydowanie omijać szerokim łukiem

Doradca klienta

Praca zdecydowanie dla hobbystów pracy w handlu, gdyż z pewnością nie dla osób, które liczą na jakikolwiek rozwój czy docenienie przez pracodawcę. Szukasz atrakcyjnego wynagrodzenia? Premii? Dodatków na święta? A może dodatkowych szkoleń, które pozwolą ci na rozwijanie umiejętności? To nie tutaj, szukaj dalej :) Mamy za to zakładane nierealne plany sprzedaży, brak premii, brak jakichkolwiek dodatków pieniężnych, obowiązki doradcy i kierownika w jednym, wykonywanie mnóstwa pobocznych zadań, które trzeba zrobić na czas mimo, że to obsługa klienta jest NA PIERWSZYM MIEJSCU. Niestety dałam się nabrać na piękną wizję w ogłoszeniu. Jak mamy sprzedawać skoro nie mamy czym handlować? Później pytania: Dlaczego taka słaba skuteczność? Być może dlatego, że klienci wchodzą, szukają konkretnych rozmiarów a ich po prostu nie ma. A często i nawet wychodzą szybciej niż weszli, gdyż nie znoszą nagabywania i naskakiwania. Czasy się zmieniły, klient wie czego chce i nie potrzebuje asystenta zakupowego a ten, który potrzebuje to zwyczajnie pyta. Niektórzy śmieją się, że sklep wygląda jak outlet :) No cóż, takie są realia. Niestety na ten moment więcej minusów niż plusów. Aktywna obsługa klienta? Po co, skoro zabrano nam premie (swoją drogą też absurdalnie niską przy tych planach z kosmosu) i nie mamy motywacji aby skutecznie sprzedawać i starać się robić dobre wyniki? Czas pokaże aczkolwiek idzie to niestety w złą stronę.

Pilko

Jak atmosfera i praca na magazynie? Trzeba mieć uprawnienia? Te zwykłe na wózki UDT wystarczą w razie czego?

Pilko
@Pilko

Gdzieś znalazłem że na magazynie pracuje się 7-17 to prawda?

Piorun
@Pilko

Bede wdzieczny jesli ktos jeszcze da info apropo benefitow i stabilnosci zatrudnienia

@Piorun

podłączam się do pytania jest szansa się na dłużej zatrudnić?

Psss
@różowy

zdecydowanie mozna sie zatrudnic na dluzej, praca stabilna pod tym względem ze wyplaty na czas, nie trzeba sie obawiac ze z dnia na dzien cie zwolnią

Psss
@Psss

a jesli chodzi o atmosfere to tez nie narzekam, raczej pracownicy sie razem trzymają a nie przeciwko sobie.. oczywiscie zalezy gdzie - ja mówię jak jest u mnie

Dramat

Firma dziś strzeliła sobie w kolano , teraz na pewno nie będą robione targety i plany sprzedażowe . Jak można zabrać coś co motywuje pracownika do pracy ? Firma teraz może przygotować się na masowe zwolnienia bo raczej nikt już za tak śmieszne pieniądze nie będzie pracować . Bo firma jest w ciężkiej sytuacji proponuję zmniejszyć ceny bo ceny są brane z kosmosu i w końcu zmienić towar a nie jeden i ten sam od kilu miesięcy. Kierownicy przygotujcie się że będziecie sami pracować ! O ile wy też się nie zwolnicie a nie no przecież jest premia uznaniowa której i tak nie zobaczycie

Chciałam wszystkich ostrzec przed praca w tej firmie. Od czego by tu zaczac? Hm... budzety nie z tej ziemi, obsluz kazdego klienta, sprzedaj do kazdego paragonu skarpetki na pewno wyrobisz ten plan:) Co miesiac budzet kazdego pracownika do wyrobienia to porazka, od stycznia nie bylo nawet jednego miesiaca ze stanem koncowym realizacji 100% (ale przeciez to nasza wina, bo słaby check lub jestes niewystarezajaco skuteczna ).(usunięte przez administratora)Odnoszac sie do premii to nawet jesli w Twoim sklepie jest wzystko super i tak Ci potraca z premii 10% jesli nie wyrabiasz wyników - co za tym idzie? Niekończąca się Opowieść :) Od kilku miesiçcy firma ewidentnie ma problem z dostawami towarów, ciagle zapewniaja nas ze przyjdą nowe kolekcje, świetne modele a od dluzszego czasu w kartonie jest max 20 rzeczy i to z dopelnienia, wiec ja sic pytam JAK MAM ZROBIC PLAN NIE MAJAC PRODUKTOW DO SPRZEDAZY? Prosby o zmniejszenie budzetu sa notoryeznie odrzucane, chociaz centrala widzi jak jestesmy zatowarowane .Pracownik tu sie nie liczy, liczą sie cyferki check, koszyk, skuteczność :) Ucięcie etatów spowodowalo to , ze na sklepie sa zatrudnione po 3/4 dziewezyny i strach isc w ogóle na L4 czy urlop , dziewczyny przychodza chore bo nie chcą robic problemów - jedno wielkie nieporozumienie. A bony świąteczne czy życzenia ? W tym roku równiez ich nie dostalysmy (bo jak mozna wysłać same życzenia bez bonów, czyżby firma sic wstydzila? ), centrala woli kupowaé nowe samochodu z salonu niz odpowiednio przygotowas swoje sklepy do sprzedazy produktow wlasnie min. w grudniu w najbardziej goracym okresie. (usunięte przez administratora) Cały mój komentarz nie polega na niszczeniu dobrego imienia firmy, po prostu chciałabym aby centrala zaczęła traktować nas jak ludzi- aby w końcu otworzyli oczy i uszy na nasze prośby, niech w końcu docenią pracowników którzy są z nimi od wielu lat. Chciałabym abyśmy wszystkie w koncu poczuły się docenione w tej firmie.

Niestety jako pracownik muszę się z tym wszystkim zgodzić. Może ktoś kiedyś nas doceni w tej firmie a nie tylko będziemy otrzymywać wieczna krytykę. Nawet przez klientów jesteśmy wyśmiewani jak patrzą na ceny produktów które mają być przecenione DO 50% a przecena wynosi max 20-30zl co daje śmieszne 10%.

Xyz

Jeśli zaczniesz tutaj pracę, przygotuj się na to, ze będziesz niedoceniony/a. Finansowo szczególnie.

Zostaw merytoryczną opinię o MKRI Sp. z o. o. - Malbork

• Jak się pracuje w MKRI Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MKRI Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MKRI Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 5 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MKRI Sp. z o. o.