Opinie o KS SPORT M KUJAWA M KRAWCZYK SPÓŁKA JAWNA w Malbork

KS SPORT M KUJAWA M KRAWCZYK SPÓŁKA JAWNA
1 347 215 5 1
Wiola Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Pracuje w tej firmie od pol roku i mi sie bardzo podoba, trzeba duzo pracy fizycznej wykonywac, wskazniki obsluga klienta, ale mi to odpowiada bo jestem w tym dobra i tyle. Nie kazdy nadaje sie do handlu.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Szymon Nowy wpis
@Wiola

Fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia. Czy intensywna praca jest dobrze wynagradzana i możesz ubiegać się o premie lub inne benefity?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Paris Nowy wpis
@Szymon

hahahaha!!! premie i i benefity są tylko dla właścicieli :) pracownik to dla niech tylko narzędzie do zarabiania (jak komputer). a czy komputery dostają premie i benefity?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Beata
 Pytanie

Dlaczego w Malborku już nikt pracuje?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Zdziwiony Nowy wpis
@Beata

Cześć, Również mnie to zastanawia, co chwilę widzę ogłoszenia na stronie, chciałem raz tam się zatrudnić ale znajoma która tam pracowała ( prosiłem ją o polecenie mnie) powiedziała następujące słowa '' Póki masz zdrową psychikę trzymaj się od tego miejsca z daleka" Mówiła ze nie będzie się więcej wypowiadać bo nie chce rozsiewać plotek natomiast nie brzmiało to dobrze. A z tego co widzę opinie nie są najlepsze dla Ks sportu 1/5 gwiazdek, nie robi wrażenia.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ja
Nazwa działu: Handlowy

Dziwię się, że mimo tylu złych opinii, nikt z tym nic nie robi...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
makaroni
@ja

Tak jak pisałam wcześniej: "Góra" kocha tylko pieniążki... Nic innego ani nikt inny się nie liczy. Pamiętajcie o tym przy rozważaniu pracy w KS Sport.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Dexter
Nazwa działu: Finanse
@ja

Dopóki kasa się zgadza nikt nie będzie podejmował żadnych kroków.Tyczy się to sklepów ,centrali oraz magazynu. Odnoszę wrażenie ,że pracownicy w firmie są jak bite żony , niby jest źle ale nadal wierzą w lepszą przyszłość i zmianę funkcjonowania .

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Nick
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam firmy, pracownik jest traktowany jak niewolnik, ciągła rotacja, ludzie są zwalniani bez powodu i bez uprzedzenia. RKS który powinien dbać nie tylko o wyniki i opinie sklepu ( chodź to jest tam najważniejsze, gdyż panuje jedna wielka rywalizacja) niestety nie dba o to co dzieje się wewnątrz sklepu, mam tu na myśli relacje pracownika z kierownikiem. Nie będę wskazywać palcem ale jest jedna taka placówka, w której już dawno powinna się odbyć interwencja kogoś z inspekcji pracy :) wiele osób samych się zwalnia, gdyż praca w złej atmosferze, albo nawet i gorzej, źle wpływa na psychikę pracownika oraz jest to odczuwalne wśród klientów. No ale jak wcześniej wspominałem liczą się wyniki.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Szymon
@Nick

Czy możesz zdradzić więcej szczegółów ,dlaczego w firmie powinna odbyć się wizyta Inspekcji Pracy? Napisz konkretnie, co takiego dzieje się w firmie. Dzięki.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Maksim
@Nick

popieram! sama prawda!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nick
Nazwa działu: Handlowy
@Szymon

Tajemnica tkwi w kierowniku sklepu :) Żeby pracownice z płaczem wracały do domu i z bóle szły do pracy to chyba coś się dzieje, nie uważasz? Aczkolwiek Góra z tym nic nie robi. Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
makaroni
@Nick

"Góra" kocha tylko pieniążki... Nic innego ani nikt inny się nie liczy. Poza tym co zarabiają legalnie - 2 razy tyle wyprowadzają na lewo.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie KS SPORT M KUJAWA M KRAWCZYK SPÓŁKA JAWNA zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Cc
@Pytanie

Nie

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
pracownik

O ile atmosfera panująca w sklepie była w porządku to tylko ze względu na współpracowników, zachowanie całej kadry rządzącej pozostawia wiele do życzenia. Płaca nieadekwatna do wykonanej pracy, nawet jeżeli chcesz dorobić nadgodzinami to przed końcem miesiąca i tak muszą zostać one wybrane. Ciągłe roszady na kierowniczych stanowiskach, brak szacunku do "zwykłych" pracowników. Uważam tę pracę za konieczny okres przejściowy, na dłużą metę nie widzę przyszłości w tej firmie. Wieczna presja o wyniki, chociaż w wielu sytuacjach są one niezależne od zwykłego sprzedawcy. System premiowania to jakiś nieśmieszny żart, spędzasz w sklepie połowę swojego życia a i tak nic z tego nie masz. Zły czek - telefon, niska skuteczność - telefon. Znając specyfikę działania sklepu mogę powiedzieć, że nie liczy się klient tylko jego portfel.

Pomocna?
Tak27Nie
Zgłoś
Krzysztof
@pracownik

Jak długo pracowałeś w firmie? Fajnie, że atmosfera była Twoim zdaniem w porządku, szkoda jednak że Twoim zdaniem wynagrodzenie nie było już tak satysfakcjonujące. Może powiesz mi też czy osoby bez doświadczenia również są tu mile widziane oraz czy mogą one liczyć na jakieś szkolenia i kursy które przygotują ich do wykonywania pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zdzichu

prowadzenie rekrutacji skandaliczne. mieli na pewno dać znać o podjetej decyzji co do zatrudnienia. sam zadzwoniłem. Pani z HR dawała sobie reke uciać , że da znać. cisza do dzisiaj, minely chyba 2 miesiace , a wynik mialem otrzymac do wiadomosci na pewno do 2 tygodni

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
wenflon

Teraz chodzi plotka że mają zamykać trochę sklepów. W ostatnich latach centrala otwierała bez opamiętania i teraz ma problem bo nie wszystkie zarabiają na siebie. I to że otwierają cały czas nowe to nie znaczy że nie będą zamykać innych.

Pomocna?
Tak29Nie
Zgłoś
Amok
@wenflon

Bzdura. Właśnie będzie otwieranych dużo kolejnych sklepów.

Pomocna?
Tak1Nie6
Zgłoś
siostra Sara
@Amok

No własnie o to chodziło @wenflon

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Muza

Pracowałam w tej firmie ponad dwa lata i w końcu dojrzałam żeby się z niej uwolnić. Umowa na 3/4 etatu. Zarobki wynosiły 1100 zł netto miesięcznie. Przy dobrych wiatrach z premierą 1500 jeżeli wyrobiło się mega wielki plan miesięczny, więc to nawet nie jest najniższa krajowa. Wtedy pensja liczona jest całkiem inaczej bo premie odliczaja od podstawy. Tak żeby oni wyszli na plus (dla porównania u konkurencji 1500 na rękę zarabiają na pół etatu). W tej pracy jesteś nie tylko sprzedawcą - Robisz wszystko, od zmiany wizualizacji całego sklepu i manekinow co dwa tygodnie po robienie z siebie pajaca wciskając klientom produkty których nie chcą bo inaczej telefon i się tlumaczysz. Natłok pracy obowiązków bo do zrobienia ulotka i jeszcze na weekend promocja (oczywiście nadgodziny w miarę możliwości do odebrania. Jeżeli RKS nie zaakceptuje nadgodzin, nikt ci za to nie zapłaci) W tej firmie nie liczy się klient, liczą się wyniki, czek i konwersja. Na nic twoje tłumaczenia, że że mamy słabszy dzień i klienci tylko zwiedzają. "skuteczny sprzedawca nawet w takiej sytuacji sobie poradzi". Ciągłe pretensje o słabe wyniki, kamery doprowadziły do wypalenia oraz depresji. Brak możliwości zmiany umowy na cały etat. Ciągle słyszysz, że albo się musisz bardziej starać albo sklep musi jeszcze bardziej podnieść wyniki bo jest mało zarobkowy. Jeżeli robisz wyniki, nikt się nie czepia - praca spoko dla kogoś kto nie wymaga więcej niż najniższa krajowa. Jeżeli chcesz osiągnąć więcej - uciekaj.

Pomocna?
Tak37Nie
Zgłoś
siostra Sara
@Muza

Dzięki za bardzo dobry i rzeczowy opis. Pozdrawiam :-)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Adam

Witam, czy mogę prosić więcej informacji na temat pracy Kierownika sklepu, jakie sa zarobi itp

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Olo

Hej. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w KS Sport? Za co sprzedawca jest odpowiedzialny, jak wygląda grafik (gdy sklep jest owarty od 10-18 w week 10-14), obowiazki sprzedawcy ? Czy firma jest polska? Jakie jest wynagrodzenie? Z gory dziękuje :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jeszcze pracujący sprzedawca
@Olo

Hej. Nie będę ściemniać. Wszędzie trzeba pracować, ale w tej pracy musisz być sprzedawcą, fotografem, visualem w jednym za podstawowe wynagrodzenie plus premie w zależności czy wyrobi sklep obrót w danym miesiącu. Sprzedawca jest odpowiedzialny za powierzone mienie, mianowicie kradzieże itd. Chociaż zawsze to są takie straty, że idzie w koszta firmy. Grafik ustala kierownik sklepu. Czyli tak naprawdę wszystko zależy od niego. Obowiązki? Wciskanie ludziom jak najwięcej i jak najdroższych rzeczy-tak w skrócie. Tak firma jest polska, centrala mieści się w Malborku. Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
jack daniels
@Jeszcze pracujący sprzedawca

i zawsze to sprzedawcy są na koncu winni. jak centrala coś zawali to i tak bedzie potem na sprzedawców w sklepach i obetną im premie albo podkręcą plany. sprzedawca jest najniżej w hierarchii firmy - traktowany jak taka bezmyslna maszynka.

Pomocna?
Tak13Nie1
Zgłoś
Olo
@Olo

A jak wygląda inwenatryzacje? Czy są premie za to? Czy sprzedawca jest odpowiedzialny za faktury? Reklamacje? Jak wyglada zamknięcie dnia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bunny
Nazwa działu: Handlowy
@Olo

Na inwentaryzacji jest tylko kierownik od niedawna. Nie ma za to premii. Za faktury nie odpowiadasz natomiast reklamacje musisz tylko odpowiednio przyjąć według procedur. WSZYSTKO jest według procedur. Jest cały wielki segregator procedur...

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Grdek

To czemu nie możecie upomnieć się o podwyżkę nawet do tych 2tysi netto??

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
ekri
@Grdek

Ale kto ma się upomnieć ? Są albo starzy pracownicy którzy mają 2 tys i więcej albo świeżaki dziękujący bogu za pracę w korpo warunkach myśląc ,że coś osiągną.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Angela
@ekri

albo ludzie dojeżdżający codziennie po 70 kilometrów w jedną stronę. bo myślą że do czegoś w KS dojdą ;) (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak18Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
sylwia
@Angela

cześć Angela, możesz rozwinąć na czym to uzależnienie polega, bo zastanawiam się co przez to rozumiesz?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Angela
@sylwia

cały czas jest wpajane pracownikom, że i tak nie znajdą lepszej pracy w okolicy. kiedyś to było mówione wprost, a teraz to są bardziej sugestie i aluzje (np. to sobie wyjedź do Gdańska). i jest w tym sporo prawdy, ale chodzi o podejście szefów do pracowników -(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak24Nie
Zgłoś
Zatrudniona
@Angela

Nikt was nie zmusza do pracy w tej firmie, jest male bezrobocie wiec jak wam nie pasuje szukajcie innej

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
inferno
@Zatrudniona

witamy szefa albo któregoś (może kobiete) z jego lizusów :) oto macie podejście do pracownika w KS SPORT. zawsze możesz odejść, mamy cie w nosie, my jesteśmy najmądrezjsi bo mamy dyrektorów którzy zawsze nas popierają.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
SprawiedliwaOliva
@Zatrudniona

No i tak się dzieje.W magazynie, przysłowiowych starych pracowników jest może z 5 na około 30 pracowników.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
tatuś poratuje

cześć wszyscy czytający , zastanówcie się dlaczego na tym forum jest pełno tego: (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) :))))

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
gruk
@tatuś poratuje

Faktycznie sporo (usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Gkw

Skoro wam tak źle to albo ludzie wam nie pasują to pogadajcie z kierownikiem o tym a nie piszecie na forum, co i tak nic nie da.

Pomocna?
TakNie10
Zgłoś
Abdul
@Gkw

A co da rozmowa z kierownikiem...

Pomocna?
Tak16Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bla bla

Jakis strajk teraz jest panuje

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Szafron
@Bla bla

A ja mam jutro na obiad kopytka z kapustą i pomarańczami

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś1
kapusta
@Szafron

(usunięte przez administratora) niby pomarańcze - błyszczące volvo, super laptopy, siatkówka, wycieczki. ale pod spodem jednak taka przaśna kapusta.... :)))

Pomocna?
Tak13Nie1
Zgłoś
Straszne
@Gkw

Czytajac wypowiedzi ludzi tej i innych firm, dochodze do wniosku ze ludziom ciagle w (usunięte przez administratora) bedzie zle, niewazne gdzie beda pracowac...

Pomocna?
Tak1Nie5
Zgłoś
GMB
@Straszne

Nie, to błędny wniosek. Ludziom pracuje się dobrrze tam gdzie są szanowani, nie chodzi tylko o kasę. A jak pracuje się u powiatowego (usunięte przez administratora) To sa realia KS Sport.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pymo

Witam Jak wygląda praca i atmosfera na magazynie. Czytając wcześniejsze wpisy nie wygląda to za dobrze. Czy zmieniło się coś na lepsze?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak78Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ten gorszy

Eeeee tam, głupoty opowiadasz.(usunięte przez administratora) A co będzie z firmą za rok albo dwa? Moim zdaniem będzie kiepsko...

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Visvis
@ten gorszy

A może szukajcie pracy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku. Bo to 2 najlepsze adresy - KS SPORT i ZGKiM. A podejście do pracownika jak w (usunięte przez administratora)...

Pomocna?
Tak27Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Vasily Zaytsev

A może by tak w ramach protestu pracownicy powinni wziąć przykład z Francuzów i zakładać żółte kamizelki?

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Greg
@Vasily Zaytsev

Wierzysz w to że ludzie postawiliby się kierownikom?bo ja jakoś w to nie wierzę.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anna

Kto to jest pan Macron?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hly

3tysiace netto podobno zarabiają, to napewno się nie postawią.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Poprawka
@Hly

4 netto

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Poprawka2
@Poprawka

8 netto - każdy pracownik dostaje na wejściu... ;D to oczywiście ironia.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik magazynu
@Hly

3 tysiące owszem, ale wchodzą w to nadgodziny, praca w sobotę i czasami w niedzielę, jak i premia kwartalna. Bez tego nie wyjdzie nawet 2 tysiące!!!

Pomocna?
Tak60Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jarecki

Generalnie beka z ludzi, firma zatrudnia ze 100 osób, pracują nawet osoby z poza Malborka, co miesiąc jakies nowe osoby przychodzą i zostają a opinie są takie jakby co najmniej niewolnicza praca była i groziłaby śmierć za wypowiedzenie. Byłem w lppie wcale nie lepiej, sie tam korpo zrobiło tu chociaż czuję się swobodniej, sprawdźcie inne firmy jak Wam nie wszystko odpowiada, od marudzenia jeszcze sie nic nie poprawiło. Dla mnie tak szczerze 4/6, w zeszłym roku dałbym jeszcze 3.5

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anty-fejk
@jarecki

(usunięte przez administratora) Jedyny Twój argument w każdej rozmowie to "bo w LPP", "bo w LPP", "bo w LPP"... :D

Pomocna?
Tak33Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kjok
@jarecki

Jak wy w biurze siedzicie i nic nie robicie, wiecznie siedzicie na tyłku popijając kawkę i jedząc ciasto to może wam odpowiada ta praca i 1600 na wypłacie.bo jak to ktoś z kierowników powiedział "biuro jest od myślenia a magazyn jest od zapi*****ania". I jak wy chcecie mieć dobrą opinię o firmie jak ludzi z magazynu traktujecie jak (usunięte przez administratora) nie szanując ich zdania. Bo biuro wie lepiej. Nie pozdrawiam.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
aba-daba-dab
@jarecki

w KS jest swobodnie?? na głowę upadłeś? przecież jest procedura na wszystko- niedługo będą wytyczne na wyjście do kibla i zjedzenie lunchu. podpisujesz że zapoznałeś sie ze wszystkimi proceduami i do wszystkich będziesz sie stosować. i mają na ciebie haka jakby co. ja nigdy nie spotkałem sie z takim sztywniactwem w takiej firmie.

Pomocna?
Tak48Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anty druk
@aba-daba-dab

Parking macie pierwsza klasa hahaha, budynek z zewnątrz wygląda tragicznie, i te myszy biegające między regałami. A później odzież śmierdzi myszami. przydałby się sanepid.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ewa

Kurtka kupiona w Kartuzach za 600 złotych po pierwszym praniu zrobiła sie Jak (usunięte przez administratora) ( oczywiście kurtka była prana wedlug zaleceń producenta) po oddaniu kurtki na reklamację dostałam pismo że to z mojej winy ... ponadto ekspedientka w sklepie powiedziała mi że powinnam kurtkę prać z piłeczkami pinkpongowymi dla mnie to śmiechu warte.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Abuzabi
@Ewa

Piłki do tenisa ziemnego, a nie pingongowe. Większość producentów zaleca takie pranie kurtek puchowych.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kulta

90% reklamacji jest rozpatrywanych negatywnie sama oddawałam na reklamację 3x buty, piłkę, bluzę, koszulki i kurtkę. I po ocenie"organoleptycznej" stwierdzili że to moja wina. Wszędzie piszą ten sam tekst na reklamacji. Nie polecam tam kupować

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomek362

Centrala, generalnie spoko jak pracujesz w działach zwiaznych ze sprzedażą, jak sie przenioslem do innego to zalowalem, bo malo ciekawych zadan, zajmowanie sie drobnostkami i potem zmienilem prace. Bylu kilku mega ogarnietych kierowników, troxhe się nauczyłem od nich i terqz siedze poniekąd dzięki temu na fajnym stanowisku. Zycze im jak najlepiej, lecz jak widzę te ocenę, to az nie wierzę, czy to inna firma, czy magazyn to zupełne przeciwienstwo do centrali. Lubię atmosferę w KS Sport Maciej Krawczyk za: Możliwości rozwoju

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anty-fejk
@Tomek362

A nową pracę znalazłeś w Malborku czy gdzieś wyjechałeś? Gdzie jest to Twoje nowe fajne stanowisko? Dostałeś więcej kasy u nowego pracodawcy?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomek362
@anty-fejk

Wyjechalem z dziewczyna do olsztyna, generalnie po okresie próbnym z 15% więcej miałem już.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kulta
@Tomek362

Hahaha 100zl brutto???????? tyle tylko proponują

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
aria220

Bylam w KS na próbnej , miałam miły zespół (logistyka) , mają dużą wiedzę, generalnie chciałam zostać, ale nie przedłużyli mi umowy. Szkoda, bo pewnie bym ogarnęła to w końcu , ale nie dali mi szansy. Mimo wszystko pozdrawiam

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gmb

Nie pozdrawiam grupki ludzi którzy siedzą na (usunięte przez administratora) cały dzień i się żalą że im nic nie pasuje.A jak już coś zrobią to chwala się do kierasa ile to oni nie zrobili i chcą więcej zarabiać. Optymalizacja weźcie się wkoncu do roboty a nie każdemu z magazynu (usunięte przez administratora) obrabiacie!.nie pozdrawiam

Pomocna?
Tak18Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Haha
@Gmb

Właśnie dobrze ktoś napisał, grupa optymalizacji zamiast zająć się swoją robotą to siedzą na czterech literach i nie nie robią. Czasami coś przepiszą bo im kierownik każe a tak po za tym to 80% swojego czasu interesują się życiem innych, siedząc i obgadując ich czy to przy swoim komputerze czy też między regałami. Nie polecam. Uważajcie co im mówicie bo mogą wykorzystać to przeciwko wam. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gda

Jak tam sprzedają podróbki odzieży. Ta odzież jest między innymi jest Made in Turkey oraz Made in Cambodia. Jak ktoś twierdzi że to są oryginalne ciuchy to gratulacje. Muszę cię zmartwić chodzisz w podróbkach które spierają się po dwóch praniach i nie uznają reklamacji. Kupują "fake" za 20zl a sprzedają po stówce. Nie polecam.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jup
@Gda

Co do oryginalności to się mylisz... Sprawdź sobie gdzie szyję się rzeczy dal Adidasa... Myślałeś ,że w DE hehe

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Visvis

Żeby przezyc i zarobic moze tyś wiecej trzeba ruszyc sie z Malborka gdzies dalej. Zarobisz pare stówek więcej , zapłacisz za dojazd i wiele wiecej Ci nie zostanie. Nie znajdziecie w Malborku dobrze płatnej pracy. Pozdrawiam i zostawiam bo sensu ta pisanka nie ma !

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
woulko
@Visvis

Przestań chlać ...

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
GMB
@Visvis

(usunięte przez administratora) jego jedyna metoda wobec pracowników - trzymam cię za gardło bo nie masz żadnej alternatywy. pamiętajcie o tym - wy którzy tam wchodzicie... :)))

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gmb

Visvis Ty chodząc do roboty chcesz żyć czy przeżyć z miesiąca na miesiąc? Bo nie wydaje mi się żeby za 1600 dało się żyć. Chyba że dostałeś mieszkanie od MOPS-u i swirujesz pawiana bo cała wypłatę masz na przejebanie.

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gmb

Jak tam torebki na wigilię zamiast premi?????

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Haha
@Gmb

Haha :D nie no postarali sie, lepiej niz w zeszlym roku-czekoladki :D Ale nie powiem nie, premia by sie przydala. Jeszcze te przygotowania do wyprzedazy, smiech na sali. Najlepiej spac w sklepie i z niego nie wychodzic. Tylko klient i klient-NAJWAZNIEJSZY!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gmb
@Haha

Torby nie chciały się sprzedać to rozdali pracownikom ????, hahaha nadgodziny na sklepie i 1600 przy dobrych wiatrach. Nocki musicie robić na sklepie bo za mało zarabiają.Za mało im do kieszeni wpada.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Haha
@Gmb

Torby podostawali pracownicy zeby czym predzej pakowali sie i uciekali ze sklepu haha

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gmb
@Gmb

o

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gmb
@Gmb

masz misje jak Szydło "przez wiele lat Polki i Polacy ..." ;-)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gkw
@Gmb

Chociaż może przez te opinie wyciągną wnioski i podniosą im wkoncu ta wypłatę do tych 2500-2600brutto

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
out-door
@Gkw

Znam ich - oni nie wyciągają wniosków. Znajdują sobie po prostu nowych przydupasów i dalej robią to samo.... Narcyzm to najłagodniejsze określenie. Inne sami sobie dopowiedzcie... :)

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Visvis

Widać że tu wiecznie Ci sami nie zadowoleni pracownicy. Co by wam dać to i tak źle. Jest proste rozwiązanie waszego nie zadowolenia....inny pracodawca i marudzenie na jego temat na innym forum. Pozdro i Wesołych :-)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
...
@Visvis

Tylko jeśli ktoś ma rodzinę na utrzymaniu, to trzyma się czegokolwiek zanim znajdzie drugą pracę. Również pozdrawiam i wesołych świąt życzę.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gkw
@Visvis

Zapraszam na magazyn, cały miesiąc będziesz biegał z wózkiem między regałami w tym strasznym syfie i bałaganie żeby wyrobić normę i zlecenia to ci się odechce po tyg. Zapraszam. Popracujesz tam pół roku, a może nawet krócej i sam przekonasz się na własnej skórze jak jest. Nie wiesz to nie pierdziel głupot że wiecznie coś nie pasuje. Zarabiaj 1600 wynajmij mieszkanie i się utrzymaj. Powodzenia. Zaczniesz narzekać jak ci co mają rodzinę, i sam zmienisz pracę na lepiej płatną.

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
out-door
@Visvis

"niezadowoleni", "niezadowolenia", "Wam", "Waszego". Ty analfabeto/tko ze słomą w butach.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gda

Chłopy podwyżka będzie, najniższa krajowa wzrasta od przyszłego roku to może wam podniosą do 2500brutto.????

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
252
@Gda

A w domu wszyscy zdrowi???

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mun
@252

Nawet tyle wam nie dadzą????? To jest jakaś kpina z ludzi..

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Visvis
@Mun

Chyba macie problem z dobieraniem znaków interpunkcyjnych .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
888
@Visvis

Widzę ,że pracując w McDonald's masz za dużo czasu... Polonisto...

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Qrlk
@888

"Visvis" to oznaka działającego Employer Branding'u hahaha. To bardziej powinno się nazywać "mydlenie oczu młodym ludziom".

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
GMB

teraz jest ogłoszenie do KS na "Specjalistę ds. HR i Employer Brandingu". robi się coraz gorsza opinia o firmie i własciciele będa robić "Employer Branding". niedługo będzie ktoś kto będzie klepał pozytywne komentarz po całym necie albo płacił trollom. :)

Pomocna?
Tak24Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kit
@GMB

Hahaha, może im coś pomoże i znajdą naiwnych ludzi którzy się skuszą na ich ofertę. "Niezapomniana atmosfera gwarantowana"

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tyho
@Kit

Teraz jest tak szeroki wachlarz benefitów , że ludzie będą drzwiami i oknami walić !

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
hajo
@tyho

pierwszy to czekoladki na wigilie!!

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
polo
@hajo

A kawa z ekspresu i parking firmowy to co !?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Loko
@polo

Ten dziurawy plac przed magazynem????? Ty to nazywasz parkingiem?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Szafron
@Loko

Przed czym?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Golik
@Szafron

Przed waszym zakładem pracy.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kac vegas
@Szafron

to nie magazyn- tylko rozwalająca się rudera .z zewnątrz wygląda na siedlisko narkomanów i bezdomnych. w śrdku - nie jest lepiej.

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
vixa
@kac vegas

taką prace oraz miejsce pracy sobie wybraliście.XD gratulacje dla tych co odważyli się odejść z tej firmy nie słuchając opinii "nie znajdziesz w Malborku lepszej pracy". pozdrawiam

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Visvis
@vixa

Ludzie nikt was nie trzyma na siłe tu czy u innego pracodawcy . Jak się nie podoba to szukać gdzie indziej bo narzekanie wam nie pomoże .

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
GMB
@Visvis

"uderz w stół a nożyce sie odezwą" :)))

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gda
@Visvis

Właśnie jestem na etapie szukania nowej pracy, bo dałam się nabrać na tekst w ogłoszeniu "możliwość rozwoju", oraz "atrakcyjne wynagrodzenie" najniższa krajowa.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o KS SPORT M KUJAWA M KRAWCZYK SPÓŁKA JAWNA - Malbork

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

KS SPORT M KUJAWA M KRAWCZYK SPÓŁKA JAWNA