MKRI Sp. z o. o.

Opinie o MKRI Sp. z o. o.

Ola

KS SPORT MALBORK Razem z koleżankami z pracy napisałyśmy donos, skargę o mobbing przez naszą kierowniczkę. Zostało zrobione spotkanie, po którym kierowniczka miała zapanować nad tonem, a my miałyśmy dać jej szansę. Nie minęło 1,5 tygodnia i zwolniona została koleżanka pod pretekstem, że jadła na sklepie, a potem ja.. trochę słuszniej, bo zaspałam, ale dodano mi, że "śmierdzę alkoholem". Czas zmienić perfumy.. pracowałam tam 2 miesiące i w ciągu tych miesięcy przewinęło się sporo ludzi, oraz powinelo. Zwolniło się łącznie ok.6 dziewczyn. Kierowniczka ma kryty (usunięte przez administratora) a traktuje z góry, na bezczelny ton, wymówkę na wszystko itd. Jeśli nie boisz się pracować z kimś kto ma aż tak potężne kompleksy i ego, że mści się jak jest nie po jej myśli to praca dla Ciebie! ???? Dziękuję za współpracę, gdyby nie kierowniczka byłoby cudownie.

Hej jakie zarobki miesięcznie za cały etat?

Doradcą klienta

Smiesznie niskie za 2/3 etatu ciesz się jak wyciagniesz 2 tysiące..

żenia

Przy ofertach pracy są podane lokalizacje a te są jeszcze oznaczone kolorami, nie wiem co to znaczy, ktoś ma jakiś pomysł?

Kiwi
@żenia

podejrzewam, że są to po prostu tak dobrane kolory.. jeśli jest już podana lokalizacja i stanowisko to raczej kolor nie ma co oznaczać :)

Nicka

znajdzie się tu praca na okres wakacyjny?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta kaes. Otwock w firmie MKRI Sp. z o. o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Przetowarowanie

Najlepiej zasypać sklep 6 promocjami na raz, a klient nie wie o co chodzi. Zanim wytłumaczy mu się działanie każdej po kolei to wychodzi zniesmaczony ze sklepu. Nie wspomnę o przetowarowaniu sklepów. Wyprzedaż która zmienia tylko co chwilę oznaczenia i nie mieści się na meblach. Na nową kolekcję nie ma kompletnie miejsca. Wyprzedaż powinna zajmować najmniej miejsca a eksponowana ma być nowa kolekcja...niestety najlepiej napchać wszystkiego na raz. To klientom nie pomaga. Stare sklepy które upominają się o wymianę mebli są pomijane. Najważniejsze żeby tym u góry zgadzała się wypłata a resztę można mieć totalnie gdzieś.

To trzeba najpierw te pomysły sobie poukładać a potem wdrażać w życie. Bo inni świecą oczami i zbierają lincz za najniższą krajową w momencie kiedy tamci wymyślają sobie nowe promocje i o wszystko się przyczepiają zbierając pieniążki do portfela. A to "czasem" przeradza się w "12 miesięcy". Nie jesteśmy w Biedronce gdzie na chipsy, parówki i lody Algida są inne promocje. Tam nie biegasz za każdym klientem i nie wciskasz mu na siłę każdej rzeczy bo taki jest przykaz i zaraz sprawdza Cię na kamerach. Bo tutaj zaraz zadzwoni telefon i poraz kolejny Ci się dostanie.

Robin

Jest tylko jeden magazyn?

nicki

jaki jest dress code w sklepach?

Zzc
@nicki

Dostajesz koszulki i bluzę firmową. Spodnie muszą być ciemne i tak samo buty - we własnym zakresie i zgodne z przepisami bhp.

Xxx
@Zzc

Pierwsze słyszę. Pracuje tu już parę lat i owszem bluzka /bluza jest z kaes . Ale spodnie buty ubieramy jakie chcemy

Paula
@Xxx

My dostaliśmy te same wytyczne odnośnie spodni i butów. Może to kwestia regionalnego?

@Paula

A może niektórzy kierownicy w sklepach poprostu są zbyt nadgorliwy? Często wymyślają własne procedury ,żeby gwiazdorzyć poprostu.

demi
@Ola

dobrze, że te wymogi nie są jakieś bardzo restrykcyjne, tylko no raczej takie normalne, to co każdy ma w szafie ;D

fenix
@Zzc

niby jakie są przepisy bhp odnośnie butów w sklepie? bo nie kojarzę z mojego poprzedniego doświadczenia z pracy w sklepach

Dres
@nicki

No jak to jaki? Paskudna koszulka bez kształtu jakiegokolwiek, do tego swoje spodnie jakie chcesz i buty. Powinniśmy reprezentować firmę chodząc ubrani w marki dostępne w sklepie, każdy by zaopatrzył się chętnie z dostępnych rabatów w takie rzeczy i prezentował rzeczy na sobie zwiększając sprzedaż plus do tego identyfikator i smycz kaes. I tak podchodzimy do klientów więc te opisane bezkształtne koszulki są nam tak potrzebne jak świni siodło.

Kate L
@Dres

No tu muszę się zgodzić, te wstrętne koszulki i bluzy odbierają pewność siebie, nie da się w nich dobrze wyglądać, są absolutnie okropne.jak mamy cokolwiek sprzedać jak wyglądamy w tym jak gałgany

XyZ
@Kate L

Tez tak zawsze się czułam, a w lato to był koszmar… zero profesjonalizmu przez te ciuchy, bluza wąska i długa , a koszulka jeszcze dłuższa

Waren

W ofercie na kierownika sprzedaży detalicznej nei ma podanej dokładnej lokalizacji ("cała polska") ktoś się orientuje o jakim mieście mowa?

Haha
@Waren

No przecież masz cała Polska. Czyli siedzisz w Malborku i zarządzasz regionalnymi plus wizytujesz całą Polskę, ale jak Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem podstaw to gdzie Ty chcesz aplikować na takie stanowisko.

Pfff
@Haha

Jak bardzo się myślisz, RKS są porozrzucani po całej Polsce, i opiekują się kilkudziesięcioma sklepami w swojej okolicy.

@Haha

Nie było to jasno wyjaśnione więc pytanie było dobre. Nie musisz od razu tej osoby obrażać.

Haha
@Pfff

Noooo RKS to owszem mają regiony owszem... Haha... Ale to stanowisko do zarządzania rksami matko jedyna... RkS-ami a nie na rks.... Czytanie ze zrozumieniem klasa pierwsza podstawowa come back

Ooooo
@Haha

Ale plujesz jadem, i a sama masz problemy z czytaniem i zrozumieniem tekstu bo kierownik sprzedaży detalicznej nie musi pracować z Malborka może zdalnie, dlatego jest w opisie stanowiska cała Polska. Obecny mieszka w Warszawie.

Iwona
@Haha

Czyli na tym stanowisku zarządza się sprzedawcami na terenie całej Polski? W ogóle to dużo jest osób na takim stanowisku? Może też dzielą się jakoś rejonami? Skoro tak duży teren obejmują to czy praca jest zdalna czy jak to wygląda?

kandydat

Jakie benefity dla sprzedawców są oferowane? Ile % zniżki na produkty i inne sprawy jak tutaj wyglądają?

mil
@kandydat

30% zniżki na produkty z regularnej kolekcji jest karta multisport za która musisz sobie zapłacić i to raczej tyle

@mil

na produkty z "nieregularnych" kolekcji nie macie zniżek?

Yyy
@Hanix

Nie, jak weźmiemy coś z przeceny to rabat nalicza się od pierwszej ceny

-30% zniżki pracowniczej.

Barbara
@Ola

A są jakieś limity na zakupy? Czy można kupować ile się chce z tą zniżką? Jak w praktyce to jest? To jest w formie kodu czy jakiejś karty?

Laura
@Ola

i to od pierwszego dnia po zatrudnieniu przysługuje?

@mil

Widzę tutaj głosy że jednak multisport jest opłacany to jak w końcu z tym jest?

ona

Dziewczyny też dadzą radę w programie praktyk dla studentów. Tam pisze, że praca polega na pakowaniu produktów w dziale montażu lub w magazynie

@ona

Myślę że powinnaś spróbować jeśli chcesz

Mirek

Śledząc waszego facebooka to co chwile jest jakieś ponowne otwarcie albo otrawcie nowego sklepu. Imponujące biorąc pod uwage czasy

Czy ktoś się orientuję ile wcześniej przed otwarciem sklepu szukają pracowników na sprzedawcę?

Ela
@Ania

no właśnie, kiedy już się pojawiają oferty? bo chcę się załapać jako jedna z pierwszych i nie przegapić tego

Ela
@Ania

na co patrzą szczególnie w cv?

Hanix

Ma ktoś stąd jakieś doświadczenia ze sklepem internetowym? Jak szybko jest wysyłka?

@Hanix

Pytanie czy jak złożyłam zamówienie teraz to dojdzie przed świętami?

Laura
@Hanix

jak kiedyś zamawiałam to raczej szybko przychodziło.. przyszło na czas u Ciebie? ;D

Roch

Tu się tylko wypowiadają sprzedawcy?

Franco

ktoś wie czy załatwili w końcu tego multisporta?

Franco
@Franco

jak odchodziłem to były głosy, że miał być ale ja się akurat nie doczekałem niestety

Qwerty

Od 1 marca aktywny

@Qwerty

a wiesz może od kiedy przysługuje?

@Qwerty

w sensie dla nowo zatrudnionych jest opcja korzystania z multisporta od razu po zatrudnieniu czy dopiero po okresie próbnym?

Qwerty
@kandydat

Dokładnie nie wiem, ale chyba jak masz UOP to można się zapisać

Renia
@Franco

Multisport jest już od początku marca

@Renia

Zauważyłem też z benefitów, że jest prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie czy choćby spotkania integracyjne. Często zdarzają się takie spotkania i jak tu w ogóle jest z atmosferą? Zastanawiam się po prostu, czy wysyłać cv w odpowiedzi na ogłoszenie dla młodszego analityka biznesowego IT.

Anonkaes
@Marcin

Co do spotkań, to wszystko zależy od działu czy danego sklepu. Są działy co wgl się nie integrują a są takie co w każdym miesiącu coś robią. Dużo zależy od kierownika i od tego jak dużo osób jest dojeżdżających.

EX
@Renia

o proszę, a jednak macie już tego Multisporta, fajna sprawa :D

Magazyn

Ktoś coś wie o pracy na magazynie Elbląg? Ciężko dla kobiety? Jak z zarobkami?

kandydat

nie szukacie może nikogo do pracy w e-commerce?

Plonmba
@kandydat

Nic więcej się nie dowiesz niż to co po ogłoszeniach zobaczysz

@Plonmba

no ale nic, dzięki, a wiesz może jak się zapatrują na aplikacje spontaniczną w tym obszarze?

magazyn

Witam, chętnie poznam opinie dotyczące pracy na magazynie kaes

Inga

STANOWCZO NIE POLECAM. Powiedzieć DRAMAT to za mało. Kupiłam w sklepie internetowym kaes.pl bluzę z 4F (4f bluza H4L22-BLD031-34S). Bluza przyszła zmechacona i brudna, (nawet zastanawiam się, czy to nie są odbarwienia) najgorzej wyglądają ramiona, kołnierz i kaptur. Bluza nie nadaje się do noszenia, jest w tak złym stanie, bardzo często robię zakupy odzieżowe przez internet i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym otrzymała rzecz w takim stanie- BRUDNE i UŻYWANE! JAK MOŻNA TAK TRAKTOWAĆ KLIENTÓW?! Jak można sprzedawać rzeczy w tak okropnym stanie?!

Ilona

Kiedyś było tyle ofert na stanowiska kierownicze. Zajęte wszystkie są, że nie ma nic teraz? Jeśli nie szukają na Kierownika Sklepu już, to powiedzcie, czy jest jakieś stanowisko pomocnicze chociaż, może asystent kierownika?

Zostaw merytoryczną opinię o MKRI Sp. z o. o. - Malbork

• Jak się pracuje w MKRI Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MKRI Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MKRI Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 5 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MKRI Sp. z o. o.